Füze

 • Rusya İran’a S-300 füzeleri verebilir - Füze
  Rusya İran’a S-300 füzeleri verebilir20.01.2015
  PlanetRUSYA Savunma Bakanı Sergey Şoygu ve İranlı mevkidaşı Hüseyin Dehkan kapsamlı bir askeri işbirliği anlaşmasına imza attı.
 • Yıkıcı yıldırımlar beklesin - Füze
  Yıkıcı yıldırımlar beklesin20.01.2015
  PlanetİSRAİL’in geçen pazar Golan Tepeleri’ne 7 km uzaklıktaki Suriye’nin Kuneytra kentinde Lübnan’da üslü Şii Hizbullah ve İran askerlerine düzenlediği hava saldırısının yankıları sürüyor.
 • Cephanelik patlaması davasında yeniden keşif kararı - Füze
  Cephanelik patlaması davasında yeniden keşif kararı20.01.2015
  GündemAFYONKARAHİSAR'da 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlamayla ilgili davada, tutuksuz sanıklar Kıdemli Albay Veysel Özbay, Binbaşı Ali Duran ve Üsteğmen Tuncay Aydın'ın yargılanmalarına Eskişehir'de devam edildi.Askeri Mahkeme, patlamanın sabotaj olduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderilen yazıya gelecek cevabın davayı uzatacağı gerekesiyle, bunun beklenmesi talebini rededetti.Heyet, şehit yakınlarının DSP Genel Başkanı Masum Türker'in tanık olarak dinlenmesi talebini de kabul etmedi.
 • Mahkeme iki kez gönderdi, evrak Kılıçdaroğlu'na ulaşmadı - Füze
  Mahkeme iki kez gönderdi, evrak Kılıçdaroğlu'na ulaşmadı15.01.2015
  EkonomiAfyon’da 3 yıl önce meydana gelen cephanelik patlaması ile ilgili açılan davada ilginç bir durumun yaşandığı ortaya çıktı.Mahkeme, iki kez, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, elindeki belgeleri mahkemeye sunması için yazı gönderdi.Ancak Eskişehir’den gönderilen iki tebligat da Çankaya posta dağıtım merkezine ulaştıktan sonra kayboldu.
 • İncirlik'ten Hollanda gidiyor İspanyol patriotları geliyor - Füze
  İncirlik'ten Hollanda gidiyor İspanyol patriotları geliyor06.01.2015
  GündemADANA’ya, Suriye’den gelebilecek olası füze saldırısına karşı Hollanda tarafından kurulan ve 2 yıllık görev süresi dolan Patriot füze savunma sistemlerinin yerine, bu kez İspanyol Patriotları yerleştirilecek.
 • Almanya, Türkiye'deki Patriot misyonunun süresini uzattı - Füze
  Almanya, Türkiye'deki Patriot misyonunun süresini uzattı06.01.2015
  AvrupaAlmanya Bakanlar Kurulu, yaklaşık iki yıl önce Suriye'den gelebilecek tehditlere karşı Türkiye'de konuşlandırılan Patriot füze sisteminin ve Alman askerlerinin görev süresini bir yıl uzattı.
 • ABD'den Türkiye'ye kötü haber - Füze
  ABD'den Türkiye'ye kötü haber05.01.2015
  PlanetABD Kongresi, savaştan kalma donanma gemilerinin Türkiye'ye verilmesini reddeti.Karara gerekçe olarak, Türkiye’nin İsrail’e karşı giderek artan düşmanca tutumu ve Kıbrıs yakınlarında doğal gaz araması yapan Amerikan şirketlerine karşı takınılan tavır öne sürüldü.
 • İzzet ÇAPA

  Bir tek göğüslerim estetik - Füze
  Bir tek göğüslerim estetik03.01.2015
  YazarlarOnu tarif eden ünlü bir yapımcının “Beyninle dilin arasındaki mesafe o kadar kısa ki, düşündüklerini hemen söyleyebiliyorsun” sözünün hakkını verircesine yanıtlıyor her soruyu Lerzan.“Sarı saçlarımdan ben suçluyum.Bu ülkede kimse bir kadının hem güzel hem de akıllı olmasını kaldıramıyor.İster istemez o ‘aptal sarışın’ yakıştırmasına maruz kalıyorsun.” Huzurlarınızda gerçekte kumral, akıllı bir sarışın; Lerzan Mutlu.
 • Bülent Arınç'tan veda gibi mesaj - Füze
  Bülent Arınç'tan veda gibi mesaj02.01.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 6 ay sonra görevini bırakacağını belirterek 'Bize bu kadar yeter kardeşim, biraz da kendimize gelelim, işimize bakalım, biraz dinlenelim, siyasete dışarıdan katkı sağlayabilirsek sağlayalım' diyeceğiz" ifadesini kullandı.
 • ABD'den Kuzey Kore'ye Sony yanıtı - Füze
  ABD'den Kuzey Kore'ye Sony yanıtı02.01.2015
  PlanetABD Hazine Bakanlığı, Sony firmasına siber saldırı nedeniyle Kuzey Kore yönetiminin üç kurumu ile hükümetin 10 yetkilisine yaptırım getirdi.
 • Şehit annesi: Orada savaş yoktu oğlumun ölümü araştırılsın - Füze
  Şehit annesi: Orada savaş yoktu oğlumun ölümü araştırılsın26.12.2014
  GündemİZMİR Foça’da nöbet değişimi sırasında kaza kurşunuyla şehit düştüğü belirtilen 20 yaşındaki Deniz Piyade Er Emre Günalay Eskişehir’de gözyaşlarıyla toprağa verildi.Oğlunun tabutuna sarılan anne Nurgül Günalay, AK Parti Milletvekili Salih Koca’ya, "Oğlum savaşta ölmedi.Orada savaş yoktu.Olayın aydınlatılmasını istiyorum" dedi.
 • Rusya’da ortaya çıkan tanıktan düşürülen Malezya uçağıyla ilgili flaş iddia - Füze
  Rusya’da ortaya çıkan tanıktan düşürülen Malezya uçağıyla ilgili flaş iddia23.12.2014
  PlanetRusya’da yayımlanan “Komsomolskaya Pravda” gazetesi, 17 Ağustos’ta Ukrayna hava sahasında füzeyle düşürülen Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağının Ukraynalı pilot yüzbaşı Vladislav Voloşin tarafından vurulduğunu iddia eden bir tanık ortaya çıkardı.
 • Bakan Yıldırım'dan füze müjdesi - Füze
  Bakan Yıldırım'dan füze müjdesi21.12.2014
  EgeMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, uzun menzilli füze projesinde teknoloji transferi, Türkiye'de ortak üretim, en kısa zamanda teslim ve uygun fiyat olmak üzere "dört başı mamur" bir teklifin oluşmasını beklediklerini söyledi.
 • '3.4 milyar dolarlık ihale kamuoyundan gizleniyor' - Füze
  '3.4 milyar dolarlık ihale kamuoyundan gizleniyor'20.12.2014
  EkonomiCHP İzmir Milletvekili Dr.Aytun Çıray soru önergesinde 3.4 milyar dolar gibi bir rakamla yürütülen füze savunma sistemleri ihalesinde Çin ile yapılan sözleşme görüşmelerin sürekli ertelenmesini sordu.Çıray ertelemelerle sürecin kamuoyundan gizlendiğini öne sürdü.
 • Yalçın BAYER

  Almanya cephesi gergin - Füze
  Almanya cephesi gergin20.12.2014
  YazarlarOSMANLILARDAN beri en fazla içlidışlı olduğumuz, şimdi en büyük ticaret partnerimiz Almanya ile ilişkilerimiz hep inişli-çıkışlı olmuştur.
 • Verda ÖZER

  Küba hamlesi: Soğuk Savaş bitti mi, dirildi mi - Füze
  Küba hamlesi: Soğuk Savaş bitti mi, dirildi mi19.12.2014
  Yazarlar“50 yıldır aynı şeyi yapıp, farklı sonuç almayı bekleyemeyiz.Şimdi yeni bir yaklaşım zamanı.Çıkarlarımıza zarar veren çağdışı yaklaşımı bitirip, iki ülke arasındaki ilişkileri normalleştiriyoruz.”
 • Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonu - Füze
  Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonu19.12.2014
  GündemZekeriyaköy'de eski füze üssü olarak kullanılan 467 bin metrekarelik alanda yapılacak olan konut projesi için başlatılan Türkiye'de bugüne kadar yapılmış en büyük ağaç taşıma operasyonunun ilk etabı tamamlandı.
 • Obama’dan sürpriz Küba açılımı - Füze
  Obama’dan sürpriz Küba açılımı17.12.2014
  PlanetABD Başkanı Obama ve Küba Devlet Başkanı Castro, iki ülke arasında yarım asırdan fazladır devam eden husumeti sona erdirmek için tarihi bir adım attı.İlişkileri normalleştirmek için adım görüşmelere başlayacaklarını açıklayan iki ülke, ilk etapta esir takası yaptı.
 • Türk jetine Suriye'den "taciz" - Füze
  Türk jetine Suriye'den "taciz"17.12.2014
  PlanetHava muharebe devriye görevindeki F-16'ya, Hatay üzerindeyken Suriye'de konuşlu SA füze sistemlerince radar kilidi 10 saniye muhafaza edilerek tacizde bulunuldu.
 • İsmet BERKAN

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa. - Füze
  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa.16.12.2014
  YazarlarYAŞANANLAR hakkında siyasi analiz kabilinden pek çok şey söylenebilir; nitekim bu kılıkta pek çok şey de günlerdir söyleniyor.Eğer konuyu biraz daha yakından izliyorsanız, arkada yapılmayı bekleyen daha onlarca operasyon olduğunu da biliyorsunuz demektir; yani Türkiye’de gazeteci ve siyasetçiler daha uzun süre bu konularda çene yarıştıracak.
 • Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz? - Füze
  Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz?14.12.2014
  EğitimDrone, insansız hava aracı demek.
 • Almanya'dan İsrail'in silahlanmasına destek - Füze
  Almanya'dan İsrail'in silahlanmasına destek13.12.2014
  Avrupaİsrail donanmasının Thyssen-Krupp firmasından satın alacağı 1 milyar Euro'luk dört korvet için Alman hükümeti 115 milyon Euro katkı sağlayacak.
 • Alman Patriot Birliği'nin görev süresi uzatılacak - Füze
  Alman Patriot Birliği'nin görev süresi uzatılacak11.12.2014
  AvrupaAlmanya Savunma Bakanlığı Parlamento Daimi Sekreteri Dr.Ralf Wolfgang Brauksiepe, Suriye’den olası bir füze saldırısına karşı iki yıl önce Kahramanmaraş’ta konuşlandırılan Alman Patriot Birliği'nin görev süresinin bir yıl daha uzatılacağını söyledi.
 • İsrail'in Suriye'deki S-300 füzelerini vurduğu iddia edildi - Füze
  İsrail'in Suriye'deki S-300 füzelerini vurduğu iddia edildi07.12.2014
  Planetİsrail’in dün Suriye’ye gerçekleştirdiği hava saldırısının Rusya’dan gizlice Şam’a getirilen S-300 füzelerini imha etme amacı taşıdığı iddia edildi.
 • ABD donanmasında görülmemiş taciz - Füze
  ABD donanmasında görülmemiş taciz04.12.2014
  AvrupaABD donanması denizaltılarında kadın subayların görev yapmasına 3 yıl önce izin vermişti.Wyoming denizaltısında en az üç kadın subayın duş yaparken ve giyinirken görüntüleri çekildi.
 • Roketsan'da hedef ilk 100'e girmek - Füze
  Roketsan'da hedef ilk 100'e girmek04.12.2014
  AvrupaRoketsan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çamlıca, hedeflerinin ilk 100 firma arasına girmek olduğunu ve dünyanın en iyi füzelerini yapan ülkelerini yakalamak ve geçmek olduğunu bildirdi.
 • Ahmet HAKAN

  Eğer ben - Füze
  Eğer ben27.11.2014
  YazarlarEĞER ben.
 • Putin: Türkiye'den gıda alımı artacak, doğalgazda hedefleri aşacağız - Füze
  Putin: Türkiye'den gıda alımı artacak, doğalgazda hedefleri aşacağız27.11.2014
  EkonomiRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin "Türk üreticilerinin Rusya'ya et, süt, balık ürünleri, sebze ve meyve ihracatının arttırılmasına yönelik niyetlerine olumlu yaklaşıyoruz" diyerek Türkiye'den gıda alımının artacağı sinyalini verdi.Putin Rusya'dan Türkiye'ye sağlanan doğalgazda bu sene artış sağlanacağını belirtirken doğalgaz fiyatında indirim yönünde soruya ise "İlgili şirketler arasında, Türk doğal gaz pazarının gerçekleri göz önünde bulundurularak titiz bir inceleme gerekiyor" dedi.
 • Astsubay Nejdet Aydoğdu'yu şehit eden tabanca Adana'daki çatışmada kullanılmış - Füze
  Astsubay Nejdet Aydoğdu'yu şehit eden tabanca Adana'daki çatışmada kullanılmış18.11.2014
  GündemDİYARBAKIR’da astsubay Nejdet Aydoğdu’nun şehit olmasına neden olan tabancanın daha önce Adana'daki bir çatışmada kullanıldığı ortaya çıktı.Bunun üzerine olaya karıştığı tahmin edilen 30 yaşındaki Yunus Emre T.gözaltına alınarak Adana'ya getirildi.
 • Türk Hava Kuvvetleri'nde ilk - Füze
  Türk Hava Kuvvetleri'nde ilk18.11.2014
  GündemTÜRK Hava Kuvvetleri tarihinde ilk defa iki Hava Orgenerali, kolda uçuş yaptı.
 • ABD'den Gaziantep'e askeri malzeme sevkiyatı - Füze
  ABD'den Gaziantep'e askeri malzeme sevkiyatı18.11.2014
  GündemABD, Gaziantep’te konuşlu Patriot Birliği’ne yeni malzeme getirdi.
 • Hain saldırıda flaş gelişme - Füze
  Hain saldırıda flaş gelişme17.11.2014
  GündemDiyarbakır'da geçen 29 Ekim’de eşiyle birlikte semt pazarında alışveriş yaparken şehit edilen Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cinayet şüphelisi 30 yaşındaki Y.E.T., Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde yakalanıp gözaltına alındı.Polis, ’yardım ve yataklık’ suçlamasıyla türkü bar işletmecisi 50 yaşındaki C.A.’yı da gözaltına alırken, saldırıda kullanıldığı sanılan tabancanın da ele geçirildiği belirtildi.
 • Akan kanlar bayrak için - Füze
  Akan kanlar bayrak için15.11.2014
  GündemCUMHURİYET’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 15 Kasım 1937 tarihinde Diyarbakır’a gelişinin 77’nci yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • Rusya’nın ‘Malezya uçağını savaş jeti vurdu’ iddiası asılsız çıktı - Füze
  Rusya’nın ‘Malezya uçağını savaş jeti vurdu’ iddiası asılsız çıktı14.11.2014
  PlanetUkrayna hava sahasındayken temmuzda düşürülen Malezya yolcu uçağı ile ilgili Rusya televizyonu, uçağa füze atan bir savaş jetinin görüntülerini yayınladı.
 • Diyarbakır'da 'Akan kanlar bayrak için' sloganı - Füze
  Diyarbakır'da 'Akan kanlar bayrak için' sloganı14.11.2014
  GündemMUSTAFA Kemal Atatürk’ün Diyarbakır’a gelişinin 77’nci yıldönümü kentte törenlerle kutlanırken, askerler caddede ’Akan kanlar bayrak için’ ve ’Şehidim yerinde rahat uyu’ sloganlarıyla yürüdü.
 • Suriye'den F-16'larla radar tacizi - Füze
  Suriye'den F-16'larla radar tacizi10.11.2014
  GündemGENELKURMAY Başkanlığı, sınır hattında devriye uçuşu yapan F-16 uçaklarının Suriye’deki radar sistemleri tarafından taciz edildiğini bildirdi.
 • İngiltere: IŞİD'e karşı ilk kez 'Reaper' kullanıldı - Füze
  İngiltere: IŞİD'e karşı ilk kez 'Reaper' kullanıldı09.11.2014
  Planetİngiltere'nin Irak'ta IŞİD'i hedef alan saldırıları devam ediyor.
 • ABD uçakları inecek binanı tıraşla - Füze
  ABD uçakları inecek binanı tıraşla06.11.2014
  EkonomiAdana’nın merkez Sarıçam İlçesi’nde kaba inşaatı tamamlanan 10 katlı apartmanın, İncirlik Üssü’ndeki uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü ortaya çıktı.İncirlik 10’uncu Tanker Üs Komutanlığı Mania Kontrol Heyeti, havaalanının kuzeydoğusunda Hollanda’ya ait patriot füze savunma sistemlerinin konuşlandığı bölgeye yakın olan Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde 10 katlı inşaatın uçakların yaklaşma- tırmanma hattına ilişkin Mania Planı’na aykırı olarak inşa edildiğini saptadı.Adana sivil havaalanı bölgesinde de 138 yüksek katlı bina, aynı nedenle durdurulmuş, mühürlenmişti.
 • IŞİD'in kaçırdığı 234 Ezidi serbest - Füze
  IŞİD'in kaçırdığı 234 Ezidi serbest03.11.2014
  PlanetKuzey Irak'taki Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarınca kaçırılan 234 Ezidi'nin serbest kaldığını açıkladı.
 • Milli tank kalkansız kalıyor - Füze
  Milli tank kalkansız kalıyor03.11.2014
  EkonomiANTİTANK silahlarının bölge ülkelerdeki çatışmalar nedeniyle kontrolsüz olarak el değiştirmesi riski Türkiye’nin milli imkanlarla üretmeye çalıştığı Altay Tankı projesini de etkiledi.
 • Peşmerge’den IŞİD’e ilk ateş - Füze
  Peşmerge’den IŞİD’e ilk ateş02.11.2014
  PlanetSuriye’nin Kobani kentine geçtiğimiz cuma geçen Peşmerge güçleri önceki gece ilk kez IŞİD mevzilerine kısa menzilli Katyuşa tipi roketlerle saldırdı.
 • Kobani'de çatışmalar 50'nci gününde - Füze
  Kobani'de çatışmalar 50'nci gününde02.11.2014
  GündemSURİYE’nin Kobani kentinde IŞİD militanları ile YPG güçleri arasındaki çatışmalar 50’nci gününe girdi.Savaş öncesi binlerce kişinin yaşamını sürdürdüğü Kobani, IŞİD saldırısı ve YPG’lilerin karşılık vermesi ile çıkan çatışmalarla ’Hayalet kente’ dönüştü.Türkiye tarafından bakıldığında da Kobani, yıkık binaların ardından harabeye dönen ve Suriyelileri kahreden görüntüsü ile dikkat çekiyor.
 • Brezilya'da Alex şov - Füze
  Brezilya'da Alex şov01.11.2014
  FutbolEski Fenerbahçeli Alex de Souza, takımı Coritiba'nın deplasmanda Corinthians ile 2-2 berabere kaldığı maçta bir gol bir asistle oynadı.
 • Peşmerge IŞİD'e Katyuşa füzesi attı - Füze
  Peşmerge IŞİD'e Katyuşa füzesi attı01.11.2014
  PlanetSURİYE’nin Kobani kentinde IŞİD militanları ile YPG güçleri arasındaki çatışmalar 49’uncu gününe girdi.YPG’ye, Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ve Peşmerge güçleri de destek vermeye başlarken, çatışmalar dün gece ve bugün aralıklarla sürdü.Kobani’ye geçen Peşmerge güçlerinin dün gece IŞİD mevzilerine katyuşa füzeleri fırlatarak YPG’ye destek verdiği bildirildi.
 • Aşeren eşine meyve alıyormuş - Füze
  Aşeren eşine meyve alıyormuş30.10.2014
  GündemDİYARBAKIR’ın Bağlar ilçesindeki semt pazarında aşeren hamile eşi Esra Aydoğdu’ya istediği meyveyi alırken arkadan yüzü maskeli 2 kişinin silahlı saldırısına uğrayan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan 25 yaşındaki Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu için Diyarbakır Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı’nda tören düzenlendi.
 • Kalleş yıkım - Füze
  Kalleş yıkım29.10.2014
  GündemDiyarbakır'da eşi Esra ile pazarda alışveriş yaparken maskeli 2 kişinin kalleş saldırısı sonrası şehit olan astsubay üstçavuş Nejdet Aydoğdu için 8.Ana Jet Üs Komutanlığı'nda tören yapıldı.Kısa süre önce evlenen ve hayatının baharında en büyük acılardan bir tanesini yaşayan şehit eşi Esra Aydoğdu gözyaşlarına hakim olamadı.Kalleş saldırının acısı yüzüne yansıyan ve askerlerin desteğiyle ayakta duran genç kadın, saldırının gözünün önünden gitmediğini sayıkladı.
 • Şehit astsubay aşeren eşine meyve alırken vuruldu - Füze
  Şehit astsubay aşeren eşine meyve alırken vuruldu29.10.2014
  GündemDİYARBAKIR’da maskeli iki kişinin kalleş silahlı saldırısı sonucu şehit olan Hava Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun cenazesi askeri uçakla Samsun’a getirildi.Buradan da askeri helikopter ile memleketi Ordu’nun Ünye İlçesi’ne gönderildi.Şehit astsubayın geçen 15 Haziran’da evlendiği bankacı eşi Esra Aydoğdu ile pazar alışverişinde yaşadıkları son diyalog ise yürek burktu.İddiaya göre pazar alışverişlerini tamamlayan Aydoğdu çifti pazardan çıkarken, meyve tezgahı üzerinde bulunan meyveyi gören 2.5 aylık hamile Esra Aydoğdu eşine canının çektiğini söyledi.Tezgaha geri dönen çift meyve aldığı sırada, arkadan yaklaşan saldırganlar Astsubay Aydoğdu’nun başına tabancayla ateş etti.Ağır yaralanan Aydoğdu, kaldırıldığı hastanede şehit oldu.
 • Şehit Astsubay Necdet Aydoğdu'nun naaşı baba ocağında - Füze
  Şehit Astsubay Necdet Aydoğdu'nun naaşı baba ocağında29.10.2014
  GündemDiyarbakır'da dün maskeli 2 kişinin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun (24) naaşı, memleketi Ordu'nun Ünye ilçesinin Pelitliyatak Mahallesi'ne getirildi.Şehidin naaşı, konvoy eşliğinde Türk bayrağı ile süslenen baba ocağına getirilmesi sırasında ailesi ve yakınları gözyaşlarına hakim olamadı.
 • Pakistan'da 4 ton patlayıcı ele geçirildi - Füze
  Pakistan'da 4 ton patlayıcı ele geçirildi29.10.2014
  Son DakikaPakistan'ın Belucistan eyaletinin başkenti Kuetta'da güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonda 4 ton patlayıcı ele geçirildi.
 • Eskişehir'de askeri araç devrildi: 2 yaralı - Füze
  Eskişehir'de askeri araç devrildi: 2 yaralı29.10.2014
  Son DakikaEskişehir'de askeri aracın devrilmesi sonucu 2 asker yaralandı.
içinde

Füze


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz