Arşiv
Yazarlara Göre
Hadi ULUENGİN40Ferai TINÇ38Fatih ÇEKİRGE34Yalçın DOĞAN31Yılmaz ÖZDİL28Ertuğrul ÖZKÖK24Yalçın BAYER22İlter TÜRKMEN22Uğur CEBECİ19Mehmet Y. YILMAZ18Cengiz ÇANDAR17Mehmet Ali BİRAND16Ahmet HAKAN15Cüneyt ÜLSEVER14Enis BERBEROĞLU14Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ14Tolga TANIŞ14Doğan ULUÇ12Gila BENMAYOR12Kanat ATKAYA12Sedat ERGİN11İsmet BERKAN9Bekir COŞKUN8İlhan SÖYLER8Fatih ALTAYLI7Oktay EKŞİ7Pakize SUDA7Serdar TURGUT7Taha AKYOL7Vahap MUNYAR7Akif BEKİ6Erdal SAĞLAM5Hüseyin YAYMAN5Onur BAŞTÜRK5İzzet ÇAPA5Ayşe ÖZEK KARASU4Ege CANSEN4Muharrem SARIKAYA4Rauf TAMER4Tolga Tanış4Tufan TÜRENÇ4Yonca TOKBAŞ4İsmet SOLAK4Şükrü KÜÇÜKŞAHİN4Ali Atıf BİR3Altan Tanrıkulu3Cemal TÜKEL3Engin KRATZER3Hayri ÇETİNKAYA3Mümtaz SOYSAL3Orhan CAN3Uğur DÜNDAR3Verda ÖZER3Ahmet Mümtaz TAYLAN2Bahar KORÇAN2Devrim SAĞIROĞLU2Doğan HIZLAN2Emin ÇÖLAŞAN2Emre KIZILKAYA2Ferzane ZENAN2Gülse BİRSEL2Haluk KALAFAT2Korkut GÖZE2Kurthan FİŞEK2Meriç ENERCAN2Musa Dede2Nuray MERT2Oya BERBEROĞLU2Rahmi TURAN2Soner YALÇIN2Sıtkı ŞÜKÜRER2Tekin ARAL2Yavuz GÖKMEN2Yaşar SÖKMENSÜER2Ayşe ARMAN1Bayram AYDIN1Burak KÜNTAY1Cengiz SEMERCİOĞLU1Deniz BAYRAMOĞLU1Deniz SİPAHİ1Duygu Sedefoğlu1Ercan SAATÇİ1Erdal Fernergiz1Erman TOROĞLU1Ertan ACAR1Ferudun Niğdelioğlu1Gülçin TELCİ1Mehmet YAŞİN1Melis ALPHAN1Mevlüt TEZEL1Muammer ELVEREN1Murat BARDAKÇI1Nihat DEMİRKOL1Nora ROMİ1Nurten ERK TOSUNER1Osman MÜFTÜOĞLU1Reha ERUS1Salih NEFTÇİ1Sefer LEVENT1Selim AKÇİN1

Füze

Füze ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Füze haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.317 Füze haberi bulunmuştur.

Füzeler, roketlerden farklı olarak sadece atmosferde çalışan çeşitli güdüm sistemleri ile (görüntü algılayıcılar, ısıl algılayıcılar, radar, ataletsel algılayıcılar, GPS, v.b.) hedefe yönelen karmaşık silahlardır. Füzeler çoğunluka roket motoruna sahiptirler. Çeşitli füzelerin jet motoru da bulunabilmektedir. Füzelere zaman zaman güdümlü roket de denilmektedir. Roket motoru olmayan sistemlere ise güdümlü mühimmat adı verilmektedir. Sualtı torpidoları gibi havada gitmeyen sistemler, karmaşık güdüm sistemlerine sahip olmalarına rağmen füze sınıflandırması içinde kabul edilmezler.

Füzeler, geçmişte genellikle uzun menziller için kullanılmışlardır. Nedeni ise öncelikle sistemin pahalılığı ve aynı zamanda güdüm sisteminin devreye girebilmesi için zaman gerekmesiydi. Kısa mesafede kullanıldığında güdümsüz bir silahla yapılan atıştan bir farkı yoktu.

Günümüzde hem uzun hem de kısa menzilli çok sayıda tipi mevcuttur. Bilişim teknolojisindeki gelişmeler, elektronik sistemlerin logaritmik mertebede ucuzlaması, güdümsüz sistemlerin lojistik destek yükünün fazlalığı, güdümsüz sistemler ile çevreye ve sivillere verilen yüksek zararlar, hareketli ve/veya zaman kritik hedeflerin güdümsüz sistemler ile vurulma zorlukları, v.b. sebebiyle füze sistemleri gün geçtikçe daha fazla tercih edilir olmuştur.

Güdümsüz sistemlere göre daha pahalı olan füze sistemlerinin kullanılabilmesi için en önemli unsur zamanında, hızlı ve doğru gerçekleştirilen keşif, gözetleme, istihbarat, hedef tespitidir. Yetersiz hedef istihbaratı durumunda güdümsüz bir sistem ile yapılan çoklu atışlarda hedefi vurma olasılığı daha yüksektir. Tabi bu atışta bölgede hedefle birlikte hedef dışındaki her şeye zarar verilebilir. Doğru ve zamanında istihbarat yoksa füzeler hedefi hassas bir biçimde ıskalar.

Füze Haberleri

Efkan Ala: O binalara artık asker sokmuyoruz uzaktan imha ediyoruz

Efkan Ala: O binalara artık asker sokmuyoruz uzaktan imha ediyoruz

İçişleri Bakanı Efkan Ala, terör örgütü PKK’nın son dönemlerde yöntem değiştirerek ‘sensörlü tuzaklar’ kurduğunu anlattı. Cizre’deki bir binaya giren 6 askerin bu yöntemle şehit olduğunu ifade eden Ala, “Bu nedenle güvenlik güçleri de yöntem değiştirdi. Artık bir evin içine girip arama yapılmıyor. Sivillerin olmadığı tespit edildiği anda, uzaktan bütün yapı imha ediliyor” dedi.

1.5.2016Gündem
Milli İHA'daki 700 yıllık okçu sırrı

Milli İHA'daki 700 yıllık okçu sırrı

Milli İHA Bayraktar TB-2, önceki gün ilk kez harp başlığıyla silahlı atış yaptı. 8 kilometreden yerdeki hedefi yüzde 100 isabetle vuran silahlı İHA’lar ilk etapta füze tehdidi altındaki Kilis’i koruyacak. Bayraktar TB-2’deki füzelerden birinin üstüne yazılan ‘8/17’ rakamları dikkat çekti. Bunun Türk okçu ustaları kemankeşlerin 700 yıldır birbirlerine aktardığı sırra bir gönderme olduğu öğrenildi.

30.4.2016Gündem
İHA’lara karşı elektronik savunma var mı?

İHA’lara karşı elektronik savunma var mı?

İHA'lara karşı elektronik savunma var mıdır? İHA'lara karşı eletronik savunma büyük oranda yasadışı mıdır? Sorularınızın cevabı haberimizde..

29.4.2016Gündem
Dünyanın en pahalı 12 yatı

Dünyanın en pahalı 12 yatı

Yatlar muhtemelen bugüne kadar icat edilmiş en lüks seyahat aracıdır. Bir kaç yüz milyon dolardan başlayan ve milyar doları aşan fiyatlara ulaşan yatlar, statü ve güç sembolü olarak en üst seviyedeki zenginler için, bir rütbe şeklinde de tanımlanabilir. İşte, dünyanın en pahalı 12 süperyatı...

29.4.2016Hayat
Rusya yeni üssünden ilk Soyuz'u fırlattı

Rusya yeni üssünden ilk Soyuz'u fırlattı

Rusya, uzak doğusundaki Vostoçni kozmodromundan uzaya ilk Soyuz füzesini 24 saatlik bir gecikmeden sonra fırlattı.

29.4.2016Teknoloji

IŞİD'li terörist kendi ölümünü dakika dakika kaydetti

Bir IŞİD militanı kaskındaki kamerayla Irak'ın Musul şehrindeki çatışmayı dakika dakika kaydetti.

28.4.2016Dünya
Kuzey Kore'nin füze denemesi başarısız oldu

Kuzey Kore'nin füze denemesi başarısız oldu

Kuzey Kore'nin yeni bir füze denemesi yaptığı, orta menzilli olduğu sanılan füzenin fırlatıldıktan kısa bir süre sonra havada patladığı bildirildi.

28.4.2016Dünya
HIMARS öncesi IŞİD yükleniyor

HIMARS öncesi IŞİD yükleniyor

Kilis’i roketlerle hedef alan IŞİD’e karşı ABD yapımı HIMARS füze sisteminin konuşlandırılması planlanırken, örgüt de Suriye’de Halep kentinin kuzeyinde muhaliflere yönelik saldırılarını artırdı. Terör örgütü IŞİD, muhaliflerin denetimindeki Azez’in doğusunda dün beş köyü ele geçirdi.

27.4.2016Dünya
IŞİD’i bitirme operasyonu

IŞİD’i bitirme operasyonu

Suriye’deki IŞİD bölgesinden Kilis’e atılan roket mermilerinin ardından örgüte menzil operasyonu başlatılıyor.

27.4.2016Dünya
Kilis izlenimi: En çok Suriyeliler terk ediyor

Kilis izlenimi: En çok Suriyeliler terk ediyor

Terör örgütü IŞİD’in Katyuşa roketlerine hedef olan Kilis adeta diken üstünde. 17 kişinin öldüğü 61 kişinin de yaralandığı kentte, yaşanan korku ve panikten dolayı başta Gaziantep olmak üzere büyük şehirlere göç başladı. İlkokul ve ortaokul öğrencileri okula gitmiyor, üniversite öğrencileri kayıtlarını donduruyor, memurlar tayinlerini istiyor. Şehri en çok terk edenler ise, iç savaştan kaçıp Kilis’e sığınan Suriyeliler.

26.4.2016Gündem
Güvenlik uzmanı Mete Yarar'dan dikkat çeken 'katyuşa' uyarısı

Güvenlik uzmanı Mete Yarar'dan dikkat çeken 'katyuşa' uyarısı

Eski Bordo bereli, güvenlik uzmanı Mete Yarar IŞİD’in füze saldırılarıyla ilgili dikkat çeken bir uyarıda bulundu...

26.4.2016Gündem
TSK, IŞİD'i vurdu: 11 ölü

TSK, IŞİD'i vurdu: 11 ölü

Sınıra 12 kilometre uzaklıktaki Duvaybik'taki IŞİD'e ait 2 füze rampası Fırtına Obüsleriyle imha edildi, 11 IŞİD'li etkisiz hale getirildi.

26.4.2016Gündem
Ermenistan'da üst düzey askeri yetkililer görevden alındı

Ermenistan'da üst düzey askeri yetkililer görevden alındı

Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin Azerbaycan'da yerleşim birimlerine top ve füze atışı yapmasından bir gün sonra bazı üst düzey askeri yetkililer görevden alındı.

26.4.2016Dünya
Bahçeli'den Kahraman'a 'laiklik' tepkisi

Bahçeli'den Kahraman'a 'laiklik' tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa'ya göre seçilmiş TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın, Anayasa'nın ilk dört maddesini tartışmaya açmasının doğru bulmadığını belirtti.

26.4.2016Gündem
Sınır ötesi için hazırlıklar tamam

Sınır ötesi için hazırlıklar tamam

TSK, IŞİD'in roket mermilerinin düştüğü Kilis’te teyakkuza geçti. Emir gelmesi halinde sınır ötesine geçmek üzere gerekli hazırlık ve yığınak yapıldı. Kara operasyonu dahil her türlü seçenek gündemde. Bölgedeki askeri kaynaklar, “Sınır ötesine geçmek üzere tüm hazırlığımızı tamamladık” diyor

26.4.2016Gündem
Kilis'e gelişmiş roket bataryaları da sevk edildi

Kilis'e gelişmiş roket bataryaları da sevk edildi

Kilis'e dünden beri süren askeri sevkiyat bugün de devam etti. Batı illerinden gelen ve aralarında 80 saniyede 40 roket atabilen füze bataryalarının da bulunduğu 13 tırlık askeri konvoy bugün Kilis'e gitti.

25.4.2016Gündem
Numan Kurtulmuş: Kilis için ilave askeri tedbirler alınacak

Numan Kurtulmuş: Kilis için ilave askeri tedbirler alınacak

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Kilis'e yönelik roket saldırılarına dair, "İlave askeri tedbirler alınacak. Saldırılarda zarara uğrayanların zararlarının giderilmesi için karar alınmıştır." dedi.

25.4.2016Gündem
Fırtına obüsleri IŞİD'in füze rampasını vurdu: 8 ölü

Fırtına obüsleri IŞİD'in füze rampasını vurdu: 8 ölü

Suriye tarafındaki IŞİD'e ait füze rampası Fırtına obüsleriyle imha edildi, 8 IŞİD'li terörist etkisiz hale getirildi.

25.4.2016Gündem
Terör örgütüne karşı yeni kalkan

Terör örgütüne karşı yeni kalkan

Türkiye'nin Afrin-Cerablus arasında kurulmasını talep ettiği güvenli bölge için ilk adım atılıyor. Suriye sınırının sıfır noktasında, 92 kilometre menzilli ABD yapımı HIMARS bataryaları yerleştirilecek.

25.4.2016Gündem
Kilis'e çözüm silahlı İHA

Kilis'e çözüm silahlı İHA

“Geçmişte talep geldiğinde ‘nereden alırız’ diye bakardık. Artık ‘neyi nasıl geliştirebiliriz’ modundayız.” Bu sözler Savunma Sanayi Müsteşarı İsmail Demir’e ait. Demir, “Türkiye’nin aktif mücadele içinde olduğu alanlarda acil ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçları bir an önce temin etmek için şirketlerimiz devredeler. Sloganımız şu; ‘insan yapısı bir şey ise biz onun daha iyisini yaparız” diye konuşuyor.

25.4.2016Ekonomi
85 bin euro'ya ikinci el savaş uçağı

85 bin euro'ya ikinci el savaş uçağı

"Biraz tamir ve bakımla uçmaya hazır SU 35 avcı uçağı, 85 bin euroya hemen teslim."

24.4.2016Dünya
Kuzey Kore nükleer denemelerden vazgeçmeye hazır ama bir şartla!

Kuzey Kore nükleer denemelerden vazgeçmeye hazır ama bir şartla!

Kuzey Kore; ABD ve Güney Kore'nin ortak askeri tatbikatları durdurması halinde, nükleer denemelerden vazgeçmeye hazır olduğunu açıkladı.

24.4.2016Dünya
Kuzey Kore denizaltısından balistik füze!

Kuzey Kore denizaltısından balistik füze!

Güney Kore Savunma Bakanlığı Kuzey Kore denizaltısından balistik füze fırlatıldığını açıkladı.

23.4.2016Dünya
Türk tankını vuran IŞİD'e ağır cevap

Türk tankını vuran IŞİD'e ağır cevap

Terör örgütü IŞİD'e yakınlığı ile bilinen bir haber ajansı, Musul'un Başika bölgesinde konuşlanan Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait bir tankı güdümlü füze ile vurdukları bir video yayınladı. Başika'daki Gedu üs bölgesine yönelik saldırı sonrası asker karşılık verdi. IŞİD'lilerin bulunduğu bina havaya uçuruldu. Toplam 32 IŞİD'li terörist öldürüldü.

19.4.2016Gündem
O gemi tekrar Boğaz’dan geçti, Rus askerleri sipere yattı

O gemi tekrar Boğaz’dan geçti, Rus askerleri sipere yattı

YAKLAŞIK 4 ay önce İstanbul Boğazı’ndan geçerken güvertedeki bir Rus askerin omzunda füze taşımasıyla tartışmaya neden olan "Caesar Kunikov" adlı gemi, İstanbul Boğazı’ndan tekrar geçti. Rus askerler bu kez de boğaz geçişi sırasında gemi güvertesinde sipere yattı.

19.4.2016Gündem
Kriz yaratan gemi Boğaz'dan geçti

Kriz yaratan gemi Boğaz'dan geçti

- Yaklaşık 4 ay önce boğazdan geçerken güvertedeki bir Rus askerin omzunda füze taşımasıyla tartışmaya neden olan "Caesar Kunikov" adlı gemi, İstanbul Boğazı'ndan tekrar geçti.

19.4.2016Gündem
Unutulan çantadan IŞİD'in saldırı planları çıktı

Unutulan çantadan IŞİD'in saldırı planları çıktı

Fatih Camii avlusunda unutulan ve polise teslim edilen çantadan terör örgüt IŞİD'e ait saldırı planları çıktı. Çantanın sahibini bulmak için içindeki hafıza kartını inceleyen polis, canlı bomba eylem planları, bomba düzenekleri, krokiler ve terör örgütüne ait videoların yer aldığı dokümanları ele geçirdi. Kanlı eylem planlarını camide unutan militan her yerde aranıyor.

18.4.2016Gündem
İran'dan gövde gösterisi

İran'dan gövde gösterisi

İran, her yıl yapılan askeri geçit töreninde, Rusya'dan aldığı S-300 hava savunma sitemini sergiledi.

17.4.2016Dünya
Baltık Denizi'nde tehlikeli yakınlaşma

Baltık Denizi'nde tehlikeli yakınlaşma

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin, Rus savaş uçaklarının, Baltık Denizi'nde uluslararası sularda seyreden Amerikan "USS Donald Cook" destroyerinin üzerinde tehlikeli şekilde defalarca alçak uçuş yapmasından sonra alarma geçtiği bildirildi.

15.4.2016Dünya
Kerry: Rus jetlerini vurabilirdik

Kerry: Rus jetlerini vurabilirdik

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Baltık Denizi'ndeki Amerikan destroyeri üzerinde alçak uçuş yapan Rus jetleriyle ilgili olarak "vurma hakkımız vardı" diye konuştu.

15.4.2016Dünya
Kerry: Rus jetlerini vurabilirdik

Kerry: Rus jetlerini vurabilirdik

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin, Rus savaş uçaklarının, Baltık Denizi'nde uluslararası sularda seyreden Amerikan "USS Donald Cook" destroyerinin üzerinde tehlikeli şekilde defalarca alçak uçuş yapmasından sonra alarma geçtiği bildirildi.

15.4.2016Dünya
Güney Kore parlamento seçimlerinde zafer muhalefetin

Güney Kore parlamento seçimlerinde zafer muhalefetin

Güney Kore'de yapılan milletvekili seçimlerinde ana muhalefet partisi, bir sandalye farkla parlamentodaki çoğunluğu elde etti.

14.4.2016Dünya
Baltık Denizi'nde tehlikeli yakınlaşma

Baltık Denizi'nde tehlikeli yakınlaşma

ABD Savunma Bakanlığı, Rus savaş uçaklarının, Baltık Denizi'nde uluslararası sularda seyreden Amerikan USS Donald Cook destroyerinin üzerinde tehlikeli şekilde defalarca alçak uçuş yaptığını bildirdi.

13.4.2016Dünya
Rus S-300 füzelerinin ilk partisi İran'a ulaştı

Rus S-300 füzelerinin ilk partisi İran'a ulaştı

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hüseyin Cabir Ensari, Rusya'nın ülkeye göndereceği S-300 füze savunma sistemlerinin ilk partisinin İran'a ulaştığını söyledi.

11.4.2016Dünya
Kuzey Kore'den uzun menzilli füze hamlesi

Kuzey Kore'den uzun menzilli füze hamlesi

Uluslararası kamuoyunun tepkilerine kulak asmayan Kuzey Kore, yeni bir uzun menzilli füze motoru denemesini başarıyla gerçekleştirdiğini açıkladı.

9.4.2016Dünya
Kuzey Kore, Seul'ü küle çevirmekle tehdit etti!

Kuzey Kore, Seul'ü küle çevirmekle tehdit etti!

Kuzey Kore, yeni yayınladığı propaganda videosunda Seul’ü küle dönüştürme tehdidinde bulundu.

5.4.2016Dünya
Suriye ordusuna ait jet düşürüldü

Suriye ordusuna ait jet düşürüldü

Suriye'de rejime ait bir savaş uçağı Halep'te muhalifler tarafından düşürüldü. Uçağın pilotu rehin alındı. 

5.4.2016Dünya
Rusya İran’a S-300 füzeleri gönderiyor

Rusya İran’a S-300 füzeleri gönderiyor

Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan üst düzey bir yetkili, yıllardır süren gecikme ardından S-300 füzelerinin yakında İran'a gönderileceğini söyledi.

5.4.2016Dünya
Azerbaycan Savunma Bakanlığı: 170 Ermenistan askeri öldürüldü

Azerbaycan Savunma Bakanlığı: 170 Ermenistan askeri öldürüldü

Ermenistan-Azerbaycan cephe hattındaki çatışmalarda Ermeni silahlı güçlerine bağlı 170 asker öldürüldüğü, 12 zırhlı aracın da imha edildiği bildirildi. Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov, sivil yerleşim bölgelerini hedef alan Ermenistan’ı sert bir dille uyardı.

4.4.2016Dünya
DİKKAT! İstanbul'da elektrik kesintisi

DİKKAT! İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'da Avrupa yakasında bazı ilçelerde 5 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.

2.4.2016Gündem
Kuzey Kore'den yeni füze denemesi

Kuzey Kore'den yeni füze denemesi

Kuzey Kore'nin yeni bir kısa menzilli füze denemesi yaptığı bildirildi.

1.4.2016Dünya
Kuzey Kore'ye karşı ABD-Çin işbirliği

Kuzey Kore'ye karşı ABD-Çin işbirliği

ABD Başkanı Barack Obama, Kuzey Kore'nin nükleer denemelerini önlemek için Çin ve ABD'nin işbirliği yapacağını söyledi.

1.4.2016Dünya
Hamaney'in tepkisi Rafsancani'ye tweet değiştirdi

Hamaney'in tepkisi Rafsancani'ye tweet değiştirdi

İran eski Cumhurbaşkanı Ali Ekber Haşimi Rafsancani, attığı tweet'i İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in tepkisi üzerine değiştirdi.

31.3.2016Dünya
Orgeneral Abidin Ünal: Sıfır sivil kaybıyla operasyon yapıyoruz

Orgeneral Abidin Ünal: Sıfır sivil kaybıyla operasyon yapıyoruz

HAVA Harp Akademisi tarafından İstanbul’da düzenlenen ISAW 2016 Uluslararası Hava Harekatı Sempozyumu’nda geleceğin hava savaşları masaya yatırıldı. Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, terörle mücadelede Hava Kuvvetleri olarak geleceğin konseptleriyle operasyon yaptıklarını, sıfır sivil kaybının yaşandığını söyledi.

31.3.2016Gündem
Uçakta bomba araması yapıldı ihbar asılsız çıktı

Uçakta bomba araması yapıldı ihbar asılsız çıktı

Ankara-Erzincan seferini yapan  Anadolu Jet uçağına bomba araması yapıldı. Bomba alarmının uçaktaki 3 futbolcunun hostese yaptığı şakadan kaynaklandığı öğrenildi.

30.3.2016Gündem
Hitler’in favorisi İsrail için tetikçi olmuş!

Hitler’in favorisi İsrail için tetikçi olmuş!

Nazi Almanyası lideri Adolf Hitler’in favorileri arasında bulunan madalyalı bir SS subayının İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinin ardından İsrail için tetikçilik yaptığı ortaya çıktı.

30.3.2016Dünya
Suriye'deki silahlar Türkiye'ye geliyor!

Suriye'deki silahlar Türkiye'ye geliyor!

PKK ve IŞİD'li teröristlerde yakalanan yüksek teknolojili termal kameralar, örgütlerin yeni silahlara sahip olduğunu ortaya çıkardı. Güvenlik uzmanları silahların Suriye’den geldiğini söylüyor.

30.3.2016Gündem

Yazar Sonuçları

‘Tayyip Bey ne zaman görse iki şeyi sordu sürekli’

‘Tayyip Bey ne zaman görse iki şeyi sordu sürekli’

SEDEF Tersanesi’nde bir tören...

1.5.2016Haber Yazıları
Birbirimizle barışmamız mümkün mü

Birbirimizle barışmamız mümkün mü

ÖNCEKİ akşam Antalya’nın Akra Barut Oteli’nin büyük salonunda Antalyalı işadamlarının katıldığı yemekte bir konuşma yaptım.

29.4.2016Haber Yazıları
Türk toplumuna en büyük kötülük

Türk toplumuna en büyük kötülük

İKTİDARIN yeni anayasa konusundaki ısrarlı taleplerinin gerçek yüzünün laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni yok etmek olduğu açık olarak ortaya çıktı.

26.4.2016Haber Yazıları