MENÜ
Arşiv

Fbi

Fbi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fbi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.386 Fbi haberi bulunmuştur.

Fbi Haberleri

Kilit isim Flynn susma hakkını kullanacak

Kilit isim Flynn 'susma hakkını kullanacak'

Amerikan basını, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in, Rusya'nın başkanlık seçimlerine müdahalesi iddialarını araştıran Senato'yla işbirliğine gitmeyeceğini bildirdi.

22.5.2017Dünya
NYT: Çinde 10dan fazla CIA ajanı öldürüldü

NYT: Çin'de 10'dan fazla CIA ajanı öldürüldü

New York Times'ın haberine göre, Çin iki yıl içerisinde Amerikan istihbarat servisi CIA için çalışan 20 kişiyi ya öldürdü ya da tutukladı.

21.5.2017Dünya
FBI, 11 Eylül saldırılarının yeni fotoğraflarını paylaştı

FBI, 11 Eylül saldırılarının yeni fotoğraflarını paylaştı

ABD Federal Soruşturma Bürosu, 11 Eylül 2001 saldırılarında uçakla vurulan Pentagon'un gün yüzüne çıkmamış 27 yeni fotoğrafını yayımladı.

21.5.2017Dünya
Trump’a Suudi morali

Trump’a Suudi morali

Ülkesinde yardımcılarının Rus yetkililerle ilişkileri nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Trump, ABD Başkanı olarak ilk yurtdışı seyahatini dün Suudi Arabistan’a yaptı. Obama döneminde İran nedeniyle yaşadıkları sorunların ardından Suudiler, Trump’a çok özel bir karşılama yaptı. Ziyarete 110 milyar dolarlık silah anlaşması damgasını vurdu.

20.5.2017Dünya
ABD uçağında Anıl paniği

ABD uçağında Anıl paniği

ABD’de Los Angeles’ten Hawaii’nin Honolulu şehrine uçarken kokpite girmeye kalkan Türk genci Anıl Tuvanç Uskanlı (25), kabin görevlileri ve yolcular tarafından etkisiz hale getirilerek koli bantları ile koltuğuna bağlandı.

20.5.2017Dünya
ABD Başkanı Trumpın görevinden azledileceği öne sürüldü

ABD Başkanı Trump'ın görevinden azledileceği öne sürüldü

ABD Başkanı Donald Trump'ın görevinden azledilmesi ihtimaline karşı Beyaz Saray hukukçularının konuyla ilgili araştırma yaptığı iddia edildi.

20.5.2017Dünya
Trump için müthiş iddia... O isim için Delinin tekiydi dedi

Trump için müthiş iddia... O isim için 'Delinin tekiydi' dedi

ABD siyasetinde sular durulmuyor... Bu kez de New York Times gazetesi, Başkan Donald Trump’ın görevden aldığı FBI Başkanı James Comey için “delinin tekiydi” ifadesini kullandığını iddia etti. Üstelik Trump bu sözleri Rus Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşürken söylemiş.

19.5.2017Dünya
Son dakika... Trumptan ilk ziyaret Kral Selman kapıda karşıladı

Son dakika... Trump'tan ilk ziyaret! Kral Selman kapıda karşıladı

ABD Başkanı Donald Trump ilk yurtdışı turuna başladı. İlk olarak Suudi Arabistan’a giden Trump, bu ülkede İran ve Suriye hariç Müslüman ülkelerden lider ve temsilcilere seslenecek. Beyaz Saray kaynaklarına göre Trump, Ortadoğu için “NATO benzeri” bir teşkilat düşünüyor. Riyad'a ulaşan Trump'ı Kral Selman havalimanında karşıladı. First Lady Melania Trump'ın uçağan binmeden önce giydiği ve Riyad'a indiği sırada giydiği kıyafet dikkat çekti.

19.5.2017Dünya
Trumptan Rusyayla gizli anlaşma cevabı: Kendi adıma konuşuyorum...

Trump'tan 'Rusya'yla gizli anlaşma' cevabı: Kendi adıma konuşuyorum...

ABD Başkanı Donald Trump, ekibinin Rusya ile gizli bir anlaşmasının olmadığını savunarak Rusya’nın ABD seçimlerine karışması iddialarını soruşturmak için özel yetkili savcı atanmasını “ülkeyi bölmek” olarak niteledi. Trump, FBI Direktörünü seçmeye çok yakın olduğunu da belirtti.

18.5.2017Dünya
Rusya iddialarını özel savcı araştıracak

Rusya iddialarını özel savcı araştıracak

ABD’de eski FBI başkanlarından, sert hukukçu kimliğiyle tanınan Robert Mueller, Rusya’nın başkanlık seçimlerine müdahalesi iddialarıyla ilgili soruşturmanın başına getirildi. Mueller’in atanmasıyla soruşturmanın daha ciddi bir safhaya girdiği yorumları yapılıyor.

18.5.2017Dünya
Trumpa yeni Rusya suçlaması

Trump'a yeni 'Rusya' suçlaması

Reuters haber ajansı, ABD Başkanı Donald Trump seçim kampanyası danışmanlarının en az 18 Rus yetkili ve Rus yönetimiyle yakın ilişkileri olan isimlerle ilişkileri olduğunu yazdı.

18.5.2017Dünya
Ekonomi Bakanı Zeybekçi (dolardaki yükseliş) Dün kaçtı,bugün kaç oldu 3.64 sebep ne

Ekonomi Bakanı Zeybekçi (dolardaki yükseliş) "Dün kaçtı,bugün kaç oldu 3.64 sebep ne?"

Ekonomi Bakanı Zeybekçi (dolardaki yükseliş) "Dün kaçtı,bugün kaç oldu 3.64 sebep ne?"

18.5.2017İstanbul
Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlisi Kutay Gözgör: Piyasaları Trump korkusu sardı

Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlisi Kutay Gözgör: Piyasaları 'Trump' korkusu sardı

Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlisi Kutay Gözgör: Piyasaları 'Trump' korkusu sardı

18.5.2017İstanbul
Altın fiyatları 3 haftanın zirvesinde

Altın fiyatları 3 haftanın zirvesinde

ABD'de bu haftaki siyasi gelişmelerden destek bulan altının ons fiyatı 3 haftanın zirvesini görürken, çeyrek altın 240 liraya yakın işlem görüyor.

18.5.2017Ekonomi
ABDde Rusya soruşturmasının başına eski FBI başkanı getirildi

ABD'de Rusya soruşturmasının başına eski FBI başkanı getirildi

ABD'de eski FBI Başkanı Robert Mueller, Rusya'nın başkanlık seçimlerine müdahalesi iddialarıyla ilgili soruşturmanın başına getirildi. Adalet Bakanı Başkan Yardımcısı Rod Rosenstein, soruşturmayı denetlemek için soruşturmaya alan dışından birinin getirilmesinin 'kamunun yararına olduğunu' söyledi.

18.5.2017Dünya
Son 8 ayın en sert düşüşü

Son 8 ayın en sert düşüşü

Dow Jones ve Standard & Poor's 500 Endeksleri yaklaşık yüzde 1,8 değer kaybederek eylül ayından bu yana en büyük günlük düşüşü yaşadı. Nasdaq Teknoloji Endeksi yüzde 2,5 kayıpla hazirandan bu yana en kötü günlük performansını ortaya koydu.

18.5.2017Ekonomi
ABD Kongresinden Comeyye iki ayrı davet

ABD Kongresinden Comey'ye iki ayrı davet

ABD Başkanı Donald Trump tarafından görevine son verilen eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey'nin, "görevden uzaklaştırılmasıyla" ilgili halka açık oturumlarda konuşması için ABD Kongresinden iki ayrı davet aldığı bildirildi.

17.5.2017Dünya
‘Görüşmenin tutanaklarını yayınlamaya hazırız’

‘Görüşmenin tutanaklarını yayınlamaya hazırız’

ABD Başkanı Trump’ın Rusya ile kampanya ekibi arasındaki bağlantıları araştıran FBI Başkanı Comey’i görevden aldıktan bir gün sonra Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Rus Büyükelçi Sergey Kislyak’ı Oval Ofis’te ağırlamasına Amerikan basınından gelen sert eleştirilere Kremlin’den tepki geldi.

17.5.2017Dünya
FBI krizi büyüyor

FBI krizi büyüyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın geçtiğimiz günlerde azlettiği FBI Direktörü Comey’e Rusya bağlantıları nedeniyle istifa eden eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn ile ilgili ‘Ümit ediyorum ki peşini bırakabilirsin’ dediği öne sürüldü. Bu sözler soruşturmayı etkilemek olarak yorumlanırken Trump, “Tarihte hiçbir politikacıya daha kötü olunmadı” dedi.

17.5.2017Dünya
YPG’den saldırı olursa hiç kimseye sormadan angajman uygularız

'YPG’den saldırı olursa hiç kimseye sormadan angajman uygularız'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’ye “YPG’den Türkiye’ye saldırı olursa hiç kimseye sormadan angajman kurallarını uygularız” dediğini aktardı. “Suriye konusunda kapımızı çalacaklarına inanıyorum” diyen Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüşmesinin ardından Washington Büyükelçiliği’nde şu mesajları verdi:

17.5.2017Gündem
Beyaz Saraydan o iddiaya açıklama geldi

Beyaz Saray'dan o iddiaya açıklama geldi

ABD Başkanı Donald Trump'ın, eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey'den, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn hakkındaki soruşturmayı sona erdirmesini istediği iddia edildi; Beyaz Saray ise söz konusu iddiayı yalanladı.

17.5.2017Dünya
SP Genel Başkanı Karamollaoğlu : Trumpın ağzından PYD ile ilgili hiçbir şey çıkmadı

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu : Trump'ın ağzından PYD ile ilgili hiçbir şey çıkmadı

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu : Trump'ın ağzından PYD ile ilgili hiçbir şey çıkmadı

17.5.2017Ankara
Eski model Beyaz Saray sözcüsü olacak iddiası

'Eski model Beyaz Saray sözcüsü olacak' iddiası

ABD Başkanı Donald Trump’ın, Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer’ı görevden alarak yerine, eski Victoria's Secret modeli olan Fox News sunucusu Kimberly Guilfoyle’yi getireceği iddia edildi.

17.5.2017Dünya
Dolar fiyatları 3.55 seviyesinde

Dolar fiyatları 3.55 seviyesinde

Erdoğan-Trump görüşmesine dolar fiyatları net bir tepki vermezken, ABD yönetimindeki siyasi gerginlik nedeniyle azalan küresel risk iştahı izleniyor.

17.5.2017Ekonomi
Trumpa usülsüzlük iddiası

Trump'a 'usülsüzlük' iddiası

Amerikan medyasında çıkan haberlere göre ABD Başkanı Donald Trump Rusya bağlantılarıyla ilgili olarak daha sonra azlettiği FBI Başkanı James Comey'den, istifa eden güvenlik danışmanı Michael Flynn hakkındaki soruşturmayı kapatmasını istedi.

17.5.2017Dünya
Çeyrek altın 232 liradan satılıyor

Çeyrek altın 232 liradan satılıyor

Altının ons fiyatı, siyasi belirsizlik nedeniyle ortaya çıkan güvenli liman talebine paralel olarak iki haftanın zirvesine çıkarken, çeyrek altın 232 liradan işlem gördü.

17.5.2017Ekonomi
‘Sırları Rusya’ya verdi’ krizi

‘Sırları Rusya’ya verdi’ krizi

ABD Başkanı Donald Trump, FBI Başkanı’nı kovmasının ardından bu kez de Beyaz Saray’da Rus Dışişleri Bakanı Lavrov’a terör örgütü DEAŞ ile ilgili ‘son derece gizli’ bilgileri vermekle suçlandı. Beyaz Saray paylaşımın ‘tamamen uygun’ olduğunu savundu. Trump ise ‘Bunu yapmaya kesinlikle hakkım vardı” dedi.

16.5.2017Dünya
Erdoğandan Beyaz Saray mesajları: PYD/YPG terör örgütünün muhatap alınması uygun değildir

Erdoğan'dan Beyaz Saray mesajları: PYD/YPG terör örgütünün muhatap alınması uygun değildir

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün Beyaz Saray’da bir araya geldiği ABD Başkanı Donald Trump’a hem Suriye’de PYD/YPG terör örgütüne verilen destek hem de FETÖ konusunda güçlü mesajlar iletti. Erdoğan, “YPG-PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap olarak alınması bu konuda küresel düzeyde varılan mutabakata kesinlikle uygun değildir” dedi. Başkan Trump da görüşme için “güçlü ve sağlam” sözlerini kullandı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın görüşmeye ilişkin açıklama yaptı.

16.5.2017Dünya
Başsavcının ölümüne FBI usulü soruşturma

Başsavcının ölümüne FBI usulü soruşturma

Denizli’de, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve şoförü Muzaffer Akşehirli’nin ölümüne neden olan kazaya yönelik adli soruşturma tüm detayına kadar derinleştirilerek yürütülüyor. Başsavcı Vekili Vedat Kadri Özüer tarafından yürütülen soruşturmada, trafik polisleri ve olay yeri inceleme ekipleriyle kazaya karışan kamyona neredeyse tıpa tıp benzeyen bir kamyonla, suikast olasılıklarını da değerlendirilerek, FBI modeli bir canlandırma yaptı. Canlandırma sırasında her türlü ihtimal değerlendirildi, kameraya kaydedildi. Soruşturma kapsamında Başsavcı Alper’in son iki hafta içinde gittiği yerlerdeki bütün kamera kayıtları da takip ihtimaline karşı incelemeye alındı.

16.5.2017Gündem
Başsavcının ölümüne FBI usulü soruşturma

Başsavcının ölümüne FBI usulü soruşturma

Başsavcının ölümüne FBI usulü soruşturma

16.5.2017Denizli
Europol’den uyarı: Bu sabah çok daha büyük bir siber saldırı olabilir

Europol’den uyarı: Bu sabah çok daha büyük bir siber saldırı olabilir!

Europol Direktörü Rob Wainwright, cuma günü gerçekleştirilen siber saldırının 150 ülkede 200 binden fazla mağduru olduğunu söyledi ve bu sabah için yeni bir saldırı düzenlenebileceği uyarısında bulundu.

15.5.2017Teknoloji
Başkan Trump FBI’a acele yeni şef arıyor

Başkan Trump FBI’a acele yeni şef arıyor

2016’daki başkanlık seçim kampanyasına Rusya’nın müdahil olup olmadığını araştıran Federal Soruşturma Bürosu’nun (FBI) direktörü James Comey’i kovan ABD Başkanı Donald Trump, kısa sürede yeni atama niyetinde. Listede yaklaşık 12 aday var.

14.5.2017Dünya
Azil ve ‘tape’ tweet’i ABD’yi karıştırdı: Trump adaleti engelledi mi

Azil ve ‘tape’ tweet’i ABD’yi karıştırdı: 'Trump adaleti engelledi mi'

ABD’de Trump’ın Rusya ile bağlantısını araştıran FBI Başkanı Comey’i görevden almasının ABD Başkanı’na ‘adaleti engelleme’ suçlamasına yol açıp açmayacağı tartışılıyor. Bazı hukuk uzmanları ispatı halinde Trump’a ciddi suçlamalar yöneltilebileceği görüşünde. Bazı uzmanlar ise konunun sadece ‘siyasi bir mesele’ olarak kalacağını düşünüyor.

13.5.2017Dünya
Trump, yeni FBI Başkanının ismini açıklayacak

Trump, yeni FBI Başkanının ismini açıklayacak

ABD Başkanı Donald Trump, en kısa sürede yeni Federal Soruşturma Bürosu (FBI) başkanının ismini açıklayacağını söyledi.

13.5.2017Dünya
ABD’de FBI depremi... Trump: Zaten kovacaktım

ABD’de FBI depremi... Trump: Zaten kovacaktım

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesinde ABD başkenti Washington’da Başkan Trump’ın Rusya ile bağlantısını araştıran FBI Başkanı Comey’i görevden almasının neden olduğu siyasi depremin artçı şokları yaşanıyor. Trump, NBC kanalında FBI Başkanı için ‘Gösteriş budalası, tribünlere oynuyor... Onu zaten kovacaktım” dedi.

12.5.2017Dünya
Trumptan, kovduğu FBI Direktörü Comeye gözdağı

Trump'tan, kovduğu FBI Direktörü Comey'e gözdağı

ABD Başkanı Donald Trump, kovduğu FBI Direktörü James Comey'i basın açıklaması konusunda uyararak gözdağı verdi. Trump, "Comey, konuşmadan önce aramızdaki konuşmaların 'tapesi' olmadığını ummalı" dedi. 

12.5.2017Dünya
ABD’de tepki çeken fotoğraf

ABD’de tepki çeken fotoğraf

ABD Başkanı Donald Trump’ın, Rusya ile seçim kampanyası ekibi arasındaki bağlantıyı soruşturan FBI Başkanı James Comey’i kovmasından bir gün sonra Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’u Beyaz Saray’da ağırlaması, ayrıca Rusya’nın ABD Büyükelçisi Sergey Kislyak ile gülerek fotoğraf çektirmesi tartışma yarattı.

11.5.2017Dünya
Trumptan FBI direktörünü kovduktan sonra ilk yorum

Trump'tan FBI direktörünü kovduktan sonra ilk yorum

ABD Başkanı Donald Trump, ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey'nin kovulmasının ardından kameralar karşısında konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. FBI Direktörü James Comey ise eski çalışma arkadaşlarına yazdığı mektupla veda etti.

11.5.2017Dünya
ABDyi sarsan olayla ilgili Beyaz Saraydan açıklama: Trump seçildiği ilk günden beri...

ABD'yi sarsan olayla ilgili Beyaz Saray'dan açıklama: 'Trump seçildiği ilk günden beri...'

Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Huckabee, salı günü ABD Başkanı Donald Trump tarafından görevine son verilen Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey için, "Başkan (Trump), Direktör Comey'e olan güvenini son aylarda kaybetmişti. Dürüstçe söylemek gerekirse Direktör Comey'yi göndermeyi seçildiği günden beri düşünüyordu." açıklamasını yaptı.

10.5.2017Dünya
FBI Başkanı kovulduğunu TV’den öğrendi

FBI Başkanı kovulduğunu TV’den öğrendi

ABD Başkanı Donald Trump’ın, önceki gün FBI Başkanı James Comey’i kovması Washington’da deprem etkisi yarattı. 2013’te ABD Başkanı Trump’ın selefi Barack Obama tarafından 10 yıllığına atanan Comey, uzun süredir tartışmaların odağında idi. 8 Kasım seçiminden kısa bir süre önce Demokrat Parti’nin adayı Hillary Clinton’a yönelik e-posta soruşturmasını yeniden açmıştı. Comey, başkanlık seçimine iki gün kala ise Clinton’ın soruşturmaya konu olan e-postalarını incelemeyi bitirdiklerini, Başkan adayına suçlama yöneltilmesine gerek olmadığını açıklamıştı. Trump’a karşı yenilen Hillary Clinton, aldığı mağlubiyetin sorumlusu olarak Comey’i göstermişti.

10.5.2017Dünya
Trump noktayı koydu: İşini iyi yapmıyordu

Trump noktayı koydu: İşini iyi yapmıyordu

ABD Başkanı Donald Trump, dün görevine son verdiği Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey ile ilgili olarak basına yaptığı ilk değerlendirmede, "İşini iyi yapmıyordu, bu kadar basit." dedi.

10.5.2017Dünya
Kovuldu mu, dalga mı geçiyorsunuz

'Kovuldu mu, dalga mı geçiyorsunuz'

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD Başkanı Trump ile Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov arasındaki görüşmenin başladığını duyurdu. Lavrov-Trump görüşmesine ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson da katılıyor. Öte yandan Sputnik'in haberine göre Lavrov ile Tillerson'un görüşmesinden önce ilginç bir diyalog yaşanmış.

10.5.2017Dünya
Dolar fiyatları düşüşe geçti

Dolar fiyatları düşüşe geçti

ABD'nin YPG'ye silah yardımına onay vermesi ardından artan jeopolitik kaygılarla dolar/TL yönünü yukarı çeviren dolar fiyatları, ilerleyen saatlerde 3.60 seviyesinin altına geriledi.

10.5.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Trump’a yol mu göründü

Trump’a yol mu göründü?

BİZ tam da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trump’la görüşmesi “Türkiye-ABD ilişkilerinde nokta mı olacak, virgül mü” derken, görüşme Trump’ın kariyerinde nokta olacak gibi!

19.5.2017Verda ÖZER
Trump azledilir mi

Trump azledilir mi?

Dünya ve Amerikan medyası bilhassa son bir haftada gitgide alevlenerek ABD başkanı Donald Trump’ın görevden azledilme sürecine girip girmeyeceğini konuşuyor.

19.5.2017Burak KÜNTAY
Yanlış zamanlama

Yanlış zamanlama

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın Washington ziyaretinin Türkiye’nin dışında, özellikle de ABD’de nasıl yankılandığını görmek için onlarca metin okudum, haber izledim.

18.5.2017Deniz Zeyrek
Erdoğan Trump’tan ne aldı, ne alamadı

Erdoğan Trump’tan ne aldı, ne alamadı?

Tamam, o çok istenen fotoğraf alındı.

17.5.2017Murat Yetkin
Nokta değil, virgül kondu: YPG pürüzüne rağmen ABD ile devam

Nokta değil, virgül kondu: YPG pürüzüne rağmen ABD ile devam

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Beyaz Saray’a konuk ederken “uzun ve zorlu” geçeceğini söylediği görüşme mutlaka o ilk 20 dakikalık değildi.

16.5.2017Murat Yetkin
Trump Erdoğan’a ne diyecek

Trump Erdoğan’a ne diyecek?

ÖNCE kısa bir özet geçeyim: Malumunuz, ABD Başkanı Donald Trump, IŞİD’in başkenti Rakka’yı alsınlar diye, ana unsuru YPG olan Suriye Demokratik Güçleri’ni (SDG) ağır silahlarla donatmayı öngören kararnameyi imzaladı. Ankara da bu karara çok sert tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bir terör örgütünü yok etmek için başka bir terör örgütü ile birlikte hareket etmenin yanlışlığına dikkat çekti ve Trump’ın bu karardan dönmesini beklediklerini açıkladı. Savunma Bakanı Fikri Işık da NATO toplantısı öncesine gelen bu olayı tanımlarken ‘kriz’ ifadesini kullanmaktan çekinmedi. Bu kriz dün CNN International televizyonunda en az Trump’ın FBI Direktörü James Comey’i kovması kadar çok irdelendi.

11.5.2017Deniz Zeyrek
ABD İNCİRLİKİN KAPATILMASI DAHİL PEK ÇOK TEPKİYİ GÖZE ALDI

ABD İNCİRLİK'İN KAPATILMASI DAHİL PEK ÇOK TEPKİYİ GÖZE ALDI

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 16-17 Mayıs'taki ABD seyahati sırasında Amerikan Başkanı Donald Trump ile görüşeceğini açıklamasından üç hafta kadar sonra, 10 Mayıs'ta bu görüşmenin 16 Mayıs'ta yapılacağını resmen teyit etti.

11.5.2017Murat Yetkin