Arşiv

Fatih Cami

Fatih Cami ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatih Cami haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.874 Fatih Cami haberi bulunmuştur.

Fatih Cami Haberleri

İbrahim Bodur'un cenaze namazı kılındı

İbrahim Bodur'un cenaze namazı kılındı

Dün 88 yaşında hayata gözlerini yuman Dr. İbrahim Bodur için Fatih Cami’nde cenaze namazı kılındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de cenazeye katıldı. Törende Erdoğan ve Gül kısa birer konuşma yaptılar.

24.5.2016Ekonomi
Yükseklerde geçen bir asır

Yükseklerde geçen bir asır

1936’da Erciyes Dağı’na tırmanan ilk Türk kadın unvanını kazanan İlmiye Bergman 101 yaşında yaşama veda etti. Dün Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilen Bergman, Alaaddin Keykubat’ın torunu, Osmanlı dönemi ulemasından Muhaddiszadeler’in kızı, Cumhuriyet’in ilk mühendislerinden ateist olduğunu gizlemeyen Alaeddin Karamehmet Ağazade’nin de eşi.

19.12.2015Gündem
İşadamı Murat Bayrak son yolculuğuna uğurlandı

İşadamı Murat Bayrak son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul'daki evinde yaşamını yitiren Türkiye'nin ilk hava taksi şirketlerinden biri olan Sancak Air'in kurucusu, Adalet Partisi eski milletvekili, Sancak Tül'ün kurucusu işadamı Murat Bayrak (98) düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

24.11.2015 Ekonomi
Başkan Karabağ’ın acı günü

Başkan Karabağ’ın acı günü

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın vefat eden ağabeyi Refik Karabağ (65), öğle namazının ardından Doğançay Mezarlığında toprağa verildi.

16.10.2015Ege
Başbakanların avukatı Münci İnci vefat etti

Başbakanların avukatı Münci İnci vefat etti

İNTERMEDYA Yayıncılık’ın kurucusu ünlü avukat Münci İnci, 75 yaşında kalp krizi geçirerek hayata veda etti.

23.9.2015Gündem
Eski milletvekili Mustafa Aksoy hayatını kaybetti

Eski milletvekili Mustafa Aksoy hayatını kaybetti

14. ve 15. dönem Kırşehir Milletvekili Mustafa Aksoy vefat etti.

20.5.2015Gündem
'Sadece dünyada bir eksik, cennette bir fazlayız'

'Sadece dünyada bir eksik, cennette bir fazlayız'

Koskoca bir yıl geçti Albay Murat Özenalp’in ölümü üzerinden. Sevenleri onu hem Ankara Karşıyaka’da mezarının başında hem de ‘bombalayacağı iddiasıyla cezaevine atılmasına neden olan’ İstanbul Fatih Camii’nde andılar. “Şehitler unutulunca ölürler. Sadece dünyada bir eksik, cennette bir fazlayız. Nur içinde yat!" dediler.

1.5.2015Gündem
Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı

Annesi Fırat Çakıroğlu'nun fotoğrafını bırakmadı

İzmir'de Ege Üniversitesi kampüsünde dün Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hayatını kaybettiği karşıt görüşlü öğrencilerin kavgasını araştıran polis, olay yerinde beş bıçak bulurken, yedi kişi de gözaltına aldı. Bugün Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan ve Özkanlar'a yürüyen kalabalık cenaze kortejenin en önünde yer alan anne Özlem Çakıroğlu, oğlunun fotoğrafını göğsüne bastı. Oğlunu son yolculuğuna uğurlayan baba Fuat Mahir Çakıroğlu "Bu olaylar bitecek mi? Önlem alınsın. Benim başıma geldi. Ben acıyı yaşadım başkaları yaşamasın" dedi.

22.2.2015Gündem
Katillere gıyabi cenaze namazı

Katillere gıyabi cenaze namazı

CUMA namazının ardından İstanbul’daki Fatih Cami’nin avlusunda toplanan bir grup, Fransa’daki Charlie Hebdo dergisine gerçekleştirdikleri saldırıdan 3 gün sonra polisin operasyonu sonucu öldürülen Kouachi kardeşler için gıyabi cenaze namazı kıldı.

17.1.2015Gündem
Tarihi değil turistik

Tarihi değil turistik

İZMİR'e gelen turistler sadece kentin arkeolojik değeri olan ören yerlerine, müzelere değil ibadetin yapıldığı camilere de yoğun ilgi gösteriyor. Turist kafilelerinin tarihi camiler yerine Varyant 'ta bulunan Fatih Camii'ne götürülmesi ise tartışılıyor. İZMİR'e gelen turistler sadece kentin arkeolojik değeri olan ören yerlerine, müzelere değil ibadetin yapıldığı camilere de yoğun ilgi gösteriyor. Turist kafilelerinin tarihi camiler yerine Varyant 'ta bulunan Fatih Camii'ne götürülmesi ise tartışılıyor.

9.9.2014Ege
Fatih çadırında iftara yoğun ilgi

Fatih çadırında iftara yoğun ilgi

Londra’nın Wood Green bölgesinde bulunan Fatih Camii, farklı inanç ve kültürlerden katılımcıların oluşturduğu kalabalık bir iftar yemeğine ev sahipliği yaptı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar yemekleri, cami bahçesinde kurulan iftar çadırında verildi. İftara çok sayıda politikacı ve işadamı katıldı.

20.7.2014Avrupa
Tarihe tanıklık eden camiler

Tarihe tanıklık eden camiler

Her köşesi buram buram tarih kokan Anadolu, Selçuklu'dan Osmanlı'ya farklı mimarideki camilere de ev sahipliği yapıyor.

13.7.2014Keyif
Kayıkçı kavgasından uzak duracağız

Kayıkçı kavgasından uzak duracağız

AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay, bugün İzmir’e gelerek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklayacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı hakkında bilgi verdi.

13.12.2013Ege
İzmir adayını yarın açıklıyor

İzmir adayını yarın açıklıyor

AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, yarın İzmir’e gelerek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklayacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı hakkında bilgi verdi.

12.12.2013Gündem
Fatih Camisi'nde olay

Fatih Camisi'nde olay

Fatih Camisi'nde Cuma namazı öncesi verilen vaaz sırasında gergin anlar yaşandı.

14.9.2013Gündem
Fatih Cami'nde cuma namazı sonrası gerginlik

Fatih Cami'nde cuma namazı sonrası gerginlik

Kudüs Dayanışma Derneği tarafından Fatih Camii'nde Cuma namazı çıkışında eylem yaptı. 20 kişinin katıldığı eylemde, İsrail'in Kudüs'te yaptığı uygulamalar, Suriye ve Mısır'da yaşananlar protesto edildi. Eylemin sonlarına doğru, ortaya çıkan bir kadının söylemleri gerilime neden oldu. Eylemcilerden bazılarının kadını uzaklaştırmaya çalışması gerilimi arttırırken, sivil polisler ve bazı vatandaşlar kadını cami avlusundan uzaklaştırdı.

6.9.2013Gündem
Antikapitalist Müslümanlara köprüde müdahale

Antikapitalist Müslümanlara köprüde müdahale

Fatih Cami'nde toplanıp Taksim'e yürümek isteyen Anti Kapitalist Müslümanlar grubuna Galata Köprüsü girişinde biber gazıyla müdahale edildi. Gruptan bazı kişilerin köprüye tırmandığı görülürken, "Cehenneme kadar yolunuz var" pankartı dikkat çekti.

1.5.2013Gündem
Polisten 1 Mayıs müdahalesi

Polisten 1 Mayıs müdahalesi

İstanbul'da Taksim Meydanı'nda 1 Mayıs kutlaması yapılması yasaklandı. Taksim'e yürümek isteyenlere polis Beşiktaş, Şişli ve Mecidiyeköy'de müdahale etti. Şişli'den Taksim'e yürümek isteyen grubun içinde yer alan tiyatrocu Gencal Erkal da gazdan etkilendi, çareyi yakındaki bir apartmana sığınmakta buldu.Erkal, ''İşçi Bayramı'nı kutlamamıza izin vermediler. Yazıklar olsun'' dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve PM üyesi Ercan Karakaş da Beşiktaş'ta biber gazı nedeniyle hastanelik oldu. Bu arada günün sloganı da Şişli'de polisten geldi. Polis, megafondan ''Dağılın yoksa dağıtırız'' anonsu yaptı. Polis ablukası nedeniyle DİSK binasına sığınanlar uzun süre bekledi. Uzun bekleyiş sonunda anlaşma sağlandı. Polis müdahale etmedi, sendikacılar da olaysız bir şekilde dağıldı.
1 Mayıs'ın İstanbul bilançosu ise 72 gözaltı, üçü sivil 25 yaralı ve 2 bin kapsül gaz bombası oldu.

1.5.2013Gündem
Fatih Cami'nde toplanan 3 bin kişi İsrail'i protesto etti

Fatih Cami'nde toplanan 3 bin kişi İsrail'i protesto etti

Fatih Camisi’nde toplanan yaklaşık 3 bin kişi, İsrail’in Gazze’ye saldırılarını protesto etti. İsrail ordusu tarafından öldürülen Hamas’ın askeri kanadı İzzettin Kassam Tugayları komutanı Ahmet Ceberi, cami avlusunda toplanan kalabalık tarafından anıldı.

14.11.2012Gündem
Bu selâtin cami, daha da yapacağız

Bu selâtin cami, daha da yapacağız

Başbakan Erdoğan, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camisi’nin açılışını yaparak ramazan ayının ilk cuma namazını kıldı. Erdoğan, “Bu yakada bir cuma cami, bir selâtin cami mevcut değildi. Bu yakada da birkaç tane selâtin cami olması lazım ve bu kararı verdik” dedi.

20.7.2012Gündem
Antikapitalist Müslüman Gençler 1 Mayıs'ta

Antikapitalist Müslüman Gençler 1 Mayıs'ta

1 Mayıs kutlamalarında herkesin merakla beklediği grup, kendilerine Antikapitalist Müslüman Gençler adını veren grup oldu. Sabah saatlerinde Fatih'te toplanarak yürüyüşe geçen grup, 12.00 itibariyle Taksim Tarlabaşı'na vardı. Slogonlarla yürüyen 200 kişilik gruba ilgi büyük. Gruba destek olmak isteyenlerden bazıları gruba katılarak yürüyüşe devam ediyor.

1.5.2012Gündem
İğne atıldı yere düşmedi

İğne atıldı yere düşmedi

1 Mayıs kutlamalarının İstanbul'daki adresi Taksim... Binlerce polis geceden itibaren alandaki yerlerini aldı. 1977 1 Mayıs'ında da açılan 800 metrekarelik dev pankart sabahın ilk ışıklarıyla meydana asıldı. Yollar bariyerlerle araç trafiğine kapatıldı. Meydan çevresindeki direkler de tırmanmayı engellemek amacıyla yağlandı. Otobüs duraklarının camları zarar görmemeleri amacıyla söküldü. Meydan, ilerleyen saatlerde adeta iğne atılsa yere düşmeyecek kadar kalabalık oldu. Hürriyet Dünyası başta Taksim olmak üzere önemli merkezlerdeki kutlamaları anı anına izledi.

1.5.2012Gündem
Londra'da Türk ibadethane ve gazetelerine saldırı

Londra'da Türk ibadethane ve gazetelerine saldırı

İngiltere’de Türklere ait gazete ve ibadethanelere yönelik molotof kokteyll saldırılar endişe veriyor.

5.12.2011Hürriyet Arşiv
Fatih Cami Erbakan'ın cenazesine böyle hazırlandı

Fatih Cami Erbakan'ın cenazesine böyle hazırlandı

ESKİ başbakanlardan Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın cenaze töreni öncesi gece saatlerinden itibaren binlerce kişi Fatih Camii’ne gelerek sabah namazı kıldı.Yurdun çeşitli illerinden gelen partililer, ilahiler okuyup yerlerini aldı. Tören öncesi kadınların ve genç kızların da cenazeye ilgi gösterdikleri görüldü.

1.3.2011Gündem
Erbakan son yolculuğuna uğurlandı

Erbakan son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'da vefat eden eski başbakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Devlet töreni istemeyen Erbakan, Fatih Camii'nde tören yapılmasını ve Merkez Efendi Mezarlığı'nda eşinin yanına gömülmeyi vasiyet etmişti. Yüzbinlerce kişinin katıldığı törende devletin zirvesi de ezilme tehlikesi yaşadı.Törenin ardından Erbakan'ın cenazesi Merkez Efendi Mezarlığı'na götürülmek üzere yola çıktı. Binlerce insan cenaze aracının ardından yaklaşık 4 kilometre mesafedeki mezarlığa doğru yürüdü. Kalabalık nedeniyle adım adım ilerleyebilen cenaze aracı 4 km'yi ancak 2,5 saatte alabildi. Erbakan'ın tabutu eller üzerinde mezarına taşınarak eşinin yanına defnedildi..

1.3.2011Gündem
Edirne Milli Eğitim Müdürü hakkında suç duyurusu

Edirne Milli Eğitim Müdürü hakkında suç duyurusu

EDİRNE'de, kadrolu din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni bulunmadığı gerekçesiyle camilerde görev yapan 3 imamın okullarda derse girmesi, velilerin tepkisine neden oldu.

11.11.2010Gündem
Elektrik kesintisi

Elektrik kesintisi

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, 19 Temmuz Pazartesi günü bazı semtlere elektrik verilemeyecek:

17.7.2010Ankara
İstanbul'da su kesintisi

İstanbul'da su kesintisi

İstanbul'un Fatih, Eyüp, Bayrampaşa ve Esenler ilçelerinde 28 Eylülde 24 saat süreyle su kesintisi yapılacak.

25.9.2009Gündem
Bizim mahallede böyle takılırız

Bizim mahallede böyle takılırız

Türkiye nüfusunun yarısı 28 yaşından küçük. Ülkedeki her dört kişiden biri, 18-28 yaş arasında. En büyük şehir İstanbul’a “dinamik, canlı şehir” denilmesinin nedeni onlar. Yedi ayrı semte gittik, orada yaşayan, boş vakitlerini orada geçiren, yaşları 18 ile 28 yaş arasında değişen arkadaş gruplarıyla sohbet ettik.

9.5.2009Hürriyet Arşiv
Güle güle Türkel Hoca

Güle güle Türkel Hoca

Türkiye'nin önde gelen ekonomistlerinden Türkel Minibaş hayatını kaybetti.

6.2.2009Ekonomi
Bayram turizme bereketli geldi

Bayram turizme bereketli geldi

TARİHİ kalesi, anıt eserleri, cami ve kiliselerinin yanı sıra yeşilin ve mavinin egemen olduğu Bartın’ın Amasra ilçesinde, otel ve pansiyonların yüzde 100 oranında dolu olduğu bildirildi.

25.9.2008Ankara
İstanbul'un küçük kıyametleri; depremler

İstanbul'un küçük kıyametleri; depremler

Tarih boyunca bir çok deprem yaşayan İstanbul, depremle Bizans İmparatorluğuna başkent olmasından 12 yıl sonra, 342 yılında tanıştı, ancak kent depremden çok fazla etkilenmedi. İstanbul halkı, bir çok küçük sarsıntının dışında 447, 542, 1296, 1509, 1719, 1766, 1894, 1912, 1935, 1963 ve 1999'da meydana gelen depremlerle korku dolu anlar yaşadı.

16.8.2008Gündem
Tonton adam şarkılarıyla uğurlandı

Tonton adam şarkılarıyla uğurlandı

AKP İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli, son yolculuğuna şarkılarıyla uğurlandı.

4.8.2008Hürriyet Arşiv
Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden AKP İstanbul Milletvekili, yapımcı ve sanatçı Osman Yağmurdereli son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurlandı.

4.8.2008Hürriyet Arşiv
İmam kaza yaparsa...

İmam kaza yaparsa...

KIRŞEHİR'in Çiçekdağı İlçesi'ndeki Merkez Fatih Camisi'nin imamı 44 yaşındaki Mesut Temirci, kullandığı otomobille tali yoldan ana yola hatalı çıkınca başka bir otomobile çarptıktan sonra mezarlığa girdi. Araçtan burnu bile kanamadan çıkanİmam Temirci, "Allahtan bana birşey olmadı" dedi.

25.6.2008Gündem
Şehit Komando Onbaşı Erdoğan'ın 6 ayı kalmıştı

Şehit Komando Onbaşı Erdoğan'ın 6 ayı kalmıştı

Şehit olan askerlerden Jandarma Komando Onbaşı Hidayet Erdoğan'ın(21) Konya'nın Ereğli İlçesi'ndeki baba ocağına yas düştü. İzinden 21 gün sonra oğlunun acı haberi alan anne Ümmiye Gülsüm Erdoğan, sinir krizi geçirdi. Bedensel engelli baba Muzaffer Erdoğan'da,'Vatan sağ olsun' dedi.

22.5.2008Gündem
Müteferrika basımı kitaplar satılıyor

Müteferrika basımı kitaplar satılıyor

Portakal Sanat ve Kültür Evi, 13 Nisan pazar günü yapılacak olan ilkbahar müzayedesinde, ünlü yazar, gazeteci ve yayıncı Şevket Rado ile Türkiye’nin ilk hukuk profesörlerinden olan eşi Türkan Rado’nun muhteşem kitap ve hat koleksiyonu satışa sunulacak.

6.4.2008Gündem
ÇBS’nin babası kalbine yenildi

ÇBS’nin babası kalbine yenildi

ÇBS Holding’in kurucularından Türk sanayiinin duayenlerinden Şaban Çavuşoğlu, 12 Haziran 2007 Salı günü kalp yetmezliği sorunuyla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

14.6.2007Hürriyet Arşiv
Öğretmen 'Sapıksınız' dedi, iki imamı öldürdü

Öğretmen 'Sapıksınız' dedi, iki imamı öldürdü

NEVŞEHİR’in Avanos ilçesine bağlı Sarılar Beldesi'nde lise müdürü 40 yaşındaki Orhan Çiğdem, Belediye Kütüphanesi'nde ‘Öğretmen ögrencisiyle evlenir mi? Evlenemez mi?’ diye tartıştığı 3 imamdan 2’sini ruhsatsız tabancasıyla ateş ederek öldürdü. 1.5 yıl önce Avanos İmam Hatip Lisesi'nden soruşturma sonucu Sarılar Beldesi'ne tayin edildiği anlaşılan lise müdürü, olaydan sonra jandarma tarafından gözaltına alındı.

25.12.2006Gündem
İstanbul'da camilere elektronik güvenlik

İstanbul'da camilere elektronik güvenlik

İstanbul'un muhtelif ilçelerinde bulunan toplam 29 adet eski eser camiye, kameralı elektronik güvenlik sistemi kurulması için ihale açıldı.

22.7.2006Hürriyet Arşiv
Afyonkarahisar'da yangın: 3'ü çocuk 4 yaralı

Afyonkarahisar'da yangın: 3'ü çocuk 4 yaralı

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesi'nde tenekedeki donan mazotu sobanın üzerinde ısıtmaya çalışan baba ile 3 çocuğu, çıkan yangında yanarak yaralandı.

31.1.2006Hürriyet Arşiv
‘Ağırlaştırılmış müebbete’ onay

‘Ağırlaştırılmış müebbete’ onay

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Almanya’dan sınır dışı edilen İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliği (ICCB) lideri, ‘Sözde halife’ Metin Kaplan’a, ‘Anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye teşebbüs’ suçundan verilen, ‘Ağırlaştırılmış müebbet hapis’ cezasının onanmasını istedi.

10.10.2005Gündem
Medyadan – MUHTELİF ALINTILAR

Medyadan – MUHTELİF ALINTILAR

Murat Çelikkan İsmet Berkan’dan nasıl kurtuldu – Dincilere göre iktidarın önündeki 3 önemli sorun – Mehmet Ali Ilıcak’a güveniyorum diyen gazeteci – Domuzdan yana olmak – Yanda dizanteri yapan amip – Hükümet Sözcüsü’nden gak guk – Sağduyu sahibi linççiler – ‘Sayın Cumhurbaşkanım soygun ayağa düştü’ diye dilekçe veren uzman – Cengiz Semercioğlu Fatih Altaylı’yı nasıl deli etti – Uzmanından ‘mükemmel cinayet dersleri’ ... vs alıntılar.

11.9.2005Hürriyet Arşiv
İstanbul Yazıları

İstanbul Yazıları

4.7.2000Hürriyet Arşiv
Devlet Bahçeli'den çok sert açıklama

Devlet Bahçeli'den çok sert açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde katıldığı Ülkücü Şehitleri Anma Günü etkinliğinde yaptığı konuşmada, "Biz bu davamıza sımsıkı bağlıyız ve sadığız. Bir kez daha vurgulayayım ki, oyunu bozacak sahte kahramanların, kripto paralelcilerin maskesini indireceğiz. Milliyetçi ülükcü hareket mutlaka amacına ulaşacak, milletine hak ettiği güzellikleri yaşatacaktır" dedi.

27.5.2016Gündem
İstanbul'da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul'da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul'da Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 25 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

23.5.2016Gündem
Dikkat! İstanbul Anadolu Yakası'nda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul Anadolu Yakası'nda elektrik kesintisi

Adalar, Ataşehir, Pendik, Şile, Sancaktepe, Maltepe, Ümraniye, Kadıköy, Tuzla. Kartal ve Beykoz'un bazı mahallelerine 23 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

21.5.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Gidenin arkasından konuşulmaz ama değinmeden de olmaz!

Gidenin arkasından konuşulmaz ama değinmeden de olmaz!

GEÇEN hafta yeni yıl kutlamalarına karşı duran bazı karanlık kafalara ışık tutacağımdan bahsetmiştim.

1.1.2012Erdal İPEKEŞEN
Ankara’yı bilmem ama bizim sokağı ihya etti

Ankara’yı bilmem ama bizim sokağı ihya etti

TÜM semt sakinleri olarak önce şaşırmış, sonra da çok sevinmiştik...

12.5.2007Erdal İPEKEŞEN
Lütfen bu programı durdurun

Lütfen bu programı durdurun

BİR özel TV kanalı, yeni başlayacak bir programı için başvurular almaya başladı.

Her tarafı kameralarla çevrili bir evde, haftalarca sürecek bir yarışma sonunda, en fazla kim kilo verirse birinci olacak.

6.9.2005Yalçın BAYER