Aramanız :
Aradığınız kelime : "

eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

78  adet haber bulundu.


 • ‘Oğlum İsmail’e 2 bin TL tazminat ödeyecek - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  ‘Oğlum İsmail’e 2 bin TL tazminat ödeyecek28.03.2015
  GündemAli İsmail Korkmaz davası hakkındaki haberleri nedeniyle gazeteci İsmail Saymaz’a “Oğlum İsmail” başlıklı bir e-mail göndererek, “adi” ve “şerefsiz” diyen Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, 2 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkûm edildi.
 • Eskişehirspor 50.yılını kutluyor - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Eskişehirspor 50.yılını kutluyor24.03.2015
  FutbolEskişehirspor Kulübü'nün kuruluşunun 50.yılı nedeniyle tasarlanan logo ve yıl boyunca yapılacak etkinliklerin tanıtım kokteyli yapıldı.
 • Brüksel’de Eskişehir tanıtıldı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Brüksel’de Eskişehir tanıtıldı12.03.2015
  AvrupaBelçika’nın başkenti Brüksel’de Eskişehir Valiliği, Türk Dünyası Vakfı ve UETD Belçika işbirliği ile Eskişehir ili tanıtımı gerçekleştirildi.“Eskişehir tanıtım günleri” adı altında düzenlenen gecede Eskişehir’den gelen lületaşı, el işleri, tablolar ve Eskişehir’i tanıtan kitaplar, resim ve broşürler vardı.
 • Şehit pilotlar son yolculuklarına uğurlandı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Şehit pilotlar son yolculuklarına uğurlandı06.03.2015
  GündemKonya’da düşen askeri uçakta şehit olan 2 yüzbaşı pilot için görev yerleri Eskişehir 1’inci Ana Jet Üs Komutanlığı’nda tören düzenlendi.Ardından memleketlerine uğurlandılar.Gözyaşları ve acı sel oldu.
 • Valiye verilmek üzere polise teslim - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Valiye verilmek üzere polise teslim01.03.2015
  GündemESKİŞEHİR Valisi Güngör Azim Tuna, Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ndeki (ESOGÜ) öğrenci kulüpleri temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
 • Öğrenci kolektifi üyeleri Vali Tuna’ya polisle yumurta gönderdi - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Öğrenci kolektifi üyeleri Vali Tuna’ya polisle yumurta gönderdi28.02.2015
  GündemESKİŞEHİR’de Öğrenci Kolektifi üyeleri, üniversitelerin öğrenci kulüp temsilcileriyle toplantı yapan Vali Güngör Azim Tuna’ya üzerinde ’Laik, demokratik, bilimsel, nitelikli, eğitim’ yazılarının olduğu yumurtaları polisler aracılığıyla gönderdi.
 • Türkiye’den karne manzaraları - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Türkiye’den karne manzaraları23.01.2015
  EğitimBugün 18 milyon öğrenci karne aldı.2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılını tamamlayan öğrencilerin iki haftalık tatili başladı.Kimi okulunda karnelerini alırken, kimi öğrenciler sağlık sorunları nedeniyle evlerinde karne aldı.65 yaşında karne sevinci yaşayanlar da vardı.
 • Bilekten Yüreğe Göç - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Bilekten Yüreğe Göç12.07.2014
  Avrupaİlk göç anlaşmasının imzalandığı Almanya'nın eski başkenti Bonn'da göç tarihinin yarım asrı aşması dolayısıyla, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ile Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) işbirliği ile düzenlen “Bilekten Yüreğe Göç” adlı projenin galası yapıldı.
 • Vali: Arkeoloji müzesindeki sünnete soruşturma sürüyor - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Vali: Arkeoloji müzesindeki sünnete soruşturma sürüyor25.06.2014
  GündemEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, müzede sünnet düğünü kokteyli yapılması nedeniyle bakanlığın soruşturma açtığını söyledi.
 • Çocuklar sosyal bilimlerde de ilerleyecek - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Çocuklar sosyal bilimlerde de ilerleyecek13.05.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Milli Eğitim Bakanlığı olarak çocukların sadece fen bilimlerinde değil, sosyal bilimlerde de gizli kalmış yanlarını açığa çıkartmak için zeminler oluşturmaya devam edeceğiz" dedi.
 • Dershanelerin dönüşümü hızlandırıldı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Dershanelerin dönüşümü hızlandırıldı13.05.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı (MEB), dershanelerin özel okula dönüşüm süreciyle ilgili mevzuat çalışmalarını paydaşlarla istişare edecek.Bakanlık yaklaşık iki hafta önce illere gönderdiği genelgeden sonra, dershanelerin dönüşümü çalışmalarını hızlandırdı.İlk toplantı Eskişehir’de yapılacak.
 • Dershane dönüşümü için ilk toplantı başladı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Dershane dönüşümü için ilk toplantı başladı13.05.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın katılımıyla, dershanelerin özel okula dönüşümüne ilişkin yönetmelik ve yönergeyle ilgili hazırlıkların paydaşlarla istişare edileceği toplantıların ilki Eskişehir'de başladı.
 • Hedef, keşfeden zihinler yetiştirmek - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Hedef, keşfeden zihinler yetiştirmek20.03.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Hedefimiz, Fatih Projesi'nde sadece tablet bilgisayarlar dağıtmak, sınıflarımızı etkileşimli tahtalarla ve bilişim teknolojisinin son ürünleriyle donatmak değil, bu araçları kullanarak, keşfeden ve üreten zihinler yetiştirmektir" dedi.
 • Öğrencilerden 100 TÜBİTAK projesi - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Öğrencilerden 100 TÜBİTAK projesi18.03.2014
  EğitimTÜBİTAK'ın düzenlediği "45.Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması"na Eskişehir bölgesinden katılacak projeler, Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde (ESOGÜ) sergilenmeye başladı.Sergide, bin 267 proje arasından, jürinin seçimiyle belirlenen 100 proje yer aldı.
 • 6 bin öğrenci yurtdışına çıktı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  6 bin öğrenci yurtdışına çıktı11.03.2014
  EğitimEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, '10 bin Kardeş El Ele' projesi ile 2-3 ay içinde yaklaşık 6 bin öğrenciyi gezi amacıyla çeşitli ülkelere gönderdiklerini söyledi.
 • Okullara tablet dağıtımı başladı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Okullara tablet dağıtımı başladı17.02.2014
  EğitimAnkara’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle öğrenci ve öğretmenlere tablet dağıtımı yapıldı.Diğer illerde de il milli eğitim müdürleri öğrencilere tablet adağıtıyor.
 • Kitapları yanan çocuğa Valilik desteği - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Kitapları yanan çocuğa Valilik desteği10.02.2014
  EğitimEvde çıkan yangında, kitapları hasar gören ve bunun üzerine gözyaşlarına hakim olamayan ilkokul öğrencisi Fırat Atmaca'ya Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın talimatıyla Eskişehir Valiliği sahip çıktı.
 • “İkinci Kapadokya” yatırımcı bekliyor - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  “İkinci Kapadokya” yatırımcı bekliyor29.01.2014
  AnkaraFrig uygarlığının hüküm sürdüğü Ankara, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Kütahya illeri arasındaki bölgede yer alan ve “İkinci Kapadokya” olarak adlandırılan Frig Vadisi’ndeki antik yürüyüş yolları yerli ve yabancı turistler için yatırımcı bekliyor.
 • Bakan Avcı: Keşmekeş havasına kapılmayın, hiçbir sıkıntı yok - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Bakan Avcı: Keşmekeş havasına kapılmayın, hiçbir sıkıntı yok17.01.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Tüm öğrencilere, öğretmenlere, velilerimize iyi bir yarıyıl tatili diliyorum.Bir kez daha söylüyorum, SBS ile ilgili uyandırılmak istenen keşmekeş havasına kapılmasınlar.Hiçbir sıkıntı yok.Güzel güzel tatillerine hazırlansınlar, dinlensinler" dedi.
 • Türkvizyon'da birinciliği Azerbaycan göğüsledi - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Türkvizyon'da birinciliği Azerbaycan göğüsledi22.12.2013
  Kültür SanatEskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkvizyon Şarkı Yarışması'nda Azerbaycan adına yarışan Farid Hasanov finalde 210 puan alarak birinci oldu.Türkiye adına yarışan ve 187 puan toplayan Manevra Grubu beşinci oldu.
 • Turizmin kalbi İzmir'de atıyor - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Turizmin kalbi İzmir'de atıyor05.12.2013
  EgeTRAVEL Turkey İzmir-7'nci Turizm Fuar ve Konferansı, 21 ülkeden 850 yerli ve yabancı katılımcıyla açıldı.
 • Eskişehir'de
  Eskişehir'de "Türk dünyası oyunları"02.12.2013
  Spor DiğerEskişehir'de, 2014 yılının ilkbahar aylarında Universiade'a benzer Türk dünyası ülkeleri arasında spor organizasyonu gerçekleştirilecek.
 • Özbekistan'da çantasında kurşun çıkan polis müdürü gözaltında - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Özbekistan'da çantasında kurşun çıkan polis müdürü gözaltında26.11.2013
  GündemÖZBEKİSTAN’a düzenlenen kültür gezisi etkinliğine katılan Eskişehir Trafik Polis Eğitim Merkezi (TPEM) Müdür Vekili polis başmüfettişi Mehmet Sayar, gezi dönüşünde çantasında tabanca kurşunu bulunduğu için gözaltına alındı.
 • Üretilen bilgi teknolojiye dönüştürülmeli - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Üretilen bilgi teknolojiye dönüştürülmeli25.11.2013
  EğitimÜniversitelerarası Kurul Toplantısı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde (ESOGÜ) yapıldı.Kurul Başkanı Prof.Dr.Hasan İbicioğlu üniversitelerde üretilen bilgilerin teknolojiye dönüştürülmesi gerektiğini söyledi.
 • Adana Valisi Coş yılın valisi olma yolunda - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Adana Valisi Coş yılın valisi olma yolunda22.11.2013
  Gündem‘Yılın devlet adamı’, ‘yılın bürokratı’, ‘yılın milletvekili’ gibi yılın en başarılı isimlerini her yıl düzenlediği anketle belirleyen bir siyasi haber sitesinin, kendisini protesto eden vatandaşa, ‘Gavat’ diyen Adana valisi Hüseyin Avni Coş’u ‘Yılın valisi’ ödülüne aday gösterdi.
 • Çocuklara özel satranç turnuvası - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Çocuklara özel satranç turnuvası19.11.2013
  Spor DiğerEskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ve Atayurt Okulları iş birliğiyle organize edilen turnuvanın başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
 • Korkmaz davası taşındı, Vali yeni stadı anlattı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Korkmaz davası taşındı, Vali yeni stadı anlattı13.11.2013
  GündemGezi Parkı olayları sırasında öldürülen Ali İsmail Korkmaz cinayetinin davası ‘güvenlik’ gerekçesiyle Eskişehir’den Kayseri’ye alındı.Eskişehir Barosu bu duruma, "Davanın nakli ile adalet Eskişehir’den götürüldü" açıklamasıyla tepki gösterdi.Cinayetin ardından “Arkadaşları öldürmüş olabilir” şeklindeki açıklamasıyla tepki çeken Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ise Anadolu Ajansı’na konuk olarak kente yapılacak yeni stadyumla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Ali İsmail Korkmaz davası Kayseri’ye gitti - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Ali İsmail Korkmaz davası Kayseri’ye gitti12.11.2013
  GündemGEZİ protestoları sırasında üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın linç edilmeye kalkışılmasından 38 gün sonra ölümüyle ilgili dava kamu güvenliği gerekçe gösterilip Kayseri’ye alındı.
 • AK Partili Çelik'i protesto eden öğrencilere gözaltı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  AK Partili Çelik'i protesto eden öğrencilere gözaltı24.10.2013
  GündemEskişehir Anadolu Üniversitesi’nde bir grup öğrenci, kampüste düzenlenen Uluslararası Türk Kültürü Kongresi’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ile Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı protesto etti.Protesto edilen öğrenciler plastik kelepçe takılarak gözaltına alındı.
 • Protesto edilen Eskişehir Valisi arka kapıdan çıktı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Protesto edilen Eskişehir Valisi arka kapıdan çıktı23.10.2013
  GündemEskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde (ESOGÜ) düzenlenen sempozyuma katılan Vali Güngör Azim Tuna, toplantı salonunun önünde toplanan bir grup üniversite öğrencisi tarafından protesto edildi.Vali Tuna, toplantı sonunda dışarıda bekleyen öğrencilerle karşılaşmamak için kongre merkezinin arka kapısından çıktı.
 • Üniversitelilerce protesto edilen Vali arka kapıdan çıktı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Üniversitelilerce protesto edilen Vali arka kapıdan çıktı23.10.2013
  EğitimEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna Gezi olayları nedeniyle katıldığı bir sempozyumda üniversiteliler tarafından protesto edildi.Vali Tuna, gösteriler nedeniyle okulun arka kapısından ayrılmak zorunda kaldı.
 • Bakan Avcı: Üçüncülük bizi kesmez - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Bakan Avcı: Üçüncülük bizi kesmez18.10.2013
  Keyif_Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, İngiltere'de yapılan araştırmanın sonuçlarına göre öğretmenlere en çok değer veren ülkeler arasında Türkiye'nin, Çin ve Kore'den sonra üçüncü sırada yer aldığını belirterek, "Üçüncülük bizi kesmez" dedi.
 • O vali görevden alınır - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  O vali görevden alınır06.10.2013
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Radikal gazetesi muhabiri İsmail Saymaz’a hakaret içerikli e-mail atan Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna için, “Demokrasisi sağlıklı işleyen bir ülkede bu vali ertesi gün görevden alınır” dedi.
 • Mail’i sitem amacıyla gönderdim - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Mail’i sitem amacıyla gönderdim05.10.2013
  GündemEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın ilk gün “Ben göndermedim ama e-posta hesabı benim” dediği, Radikal gazetesi muhabiri İsmail Saymaz’a gönderdiği e-mail ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • Basın Enstitüsü: Eskişehir Valisi'ne müeyyide uygulanmalı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Basın Enstitüsü: Eskişehir Valisi'ne müeyyide uygulanmalı05.10.2013
  PlanetBasın Enstitüsü Derneği, Radikal gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'a tehdit ve hakaret içeren bir e-posta gönderen Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı kınadı ve “gerekli müeyyidenin” uygulanmasını istedi.Gazetecileri Koruma Komitesi eski Direktörü de Tuna’nın açıklamalarını “tehdit” olarak nitelendirdi.
 • Vali’nin üslubu yerinde değil - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Vali’nin üslubu yerinde değil05.10.2013
  Gündemİçişleri Bakanı Muammer Güler, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın Radikal Gazetesi Muhabiri İsmail Saymaz’a gönderdiği tehdit içerikli maille ilgili inceleme başlatıldığını belirterek “Bu üslubu yerinde görmem mümkün değil.Karşılıklı olarak bu nezakete riayet edilmeli.Hoş gördüğüm bir davranış değildir.” dedi.
 • Tehdit için suç duyurusu - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Tehdit için suç duyurusu05.10.2013
  GündemÇağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD), Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna hakkında ‘tehdit, yargı görevini yapanı etkileme, adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs, görevi kötüye kullanma’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • Yalçın DOĞAN

  Gökyüzünde kanlı düğün - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Gökyüzünde kanlı düğün04.10.2013
  YazarlarGÖKYÜZÜ rengârenk, pazar günü cinayete kurban giden Hasan Ferit Gedik’in arzusu yerine geliyor, dilek balonları uçuyor, Berkin Elvan için.
 • Eskişehir valis hakkında suç duyurusu - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Eskişehir valis hakkında suç duyurusu04.10.2013
  GündemÇağdaş Hukukçular Derneği, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna hakkında, Ankara Adliyesi’nde suç duyurusunda bulundu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Rahat durma İsmail kardeşim! - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Rahat durma İsmail kardeşim!03.10.2013
  YazarlarBU yıl gazetecilik ödülü almaya layık olan birkaç gazeteciden biri de benim için Radikal muhabiri İsmail Saymaz’dır.
 • Vali dün 'maili ben yazmadım' dedi, bugün kabul etti - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Vali dün 'maili ben yazmadım' dedi, bugün kabul etti03.10.2013
  GündemEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, dün Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'a tehdit ve hakaret dolu maili kendisinin göndermediğini, ancak bazı ifadelere katıldığını belirtti.Geceyarısı açıklama yapan Vali Tuna bu kez de maili kendisinin yazdığını kabul etti ama içeriğinin paylaşılmasını manidar buldu.
 • Vali dün 'maili ben yazmadım' dedi, bugün kabul etti - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Vali dün 'maili ben yazmadım' dedi, bugün kabul etti03.10.2013
  AvrupaEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, dün Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'a tehdit ve hakaret dolu maili kendisinin göndermediğini, ancak bazı ifadelere katıldığını belirtti.Geceyarısı açıklama yapan Vali Tuna bu kez de maili kendisinin yazdığını kabul etti ama içeriğinin paylaşılmasını manidar buldu.
 • CHP'den İçişleri'ne soru önergesi - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  CHP'den İçişleri'ne soru önergesi03.10.2013
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın valilik resmi e-posta adresi üzerinden, Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'ı tehdit etmesini TBMM'ye taşıdı.Oran, İçişleri Bakanı Muammer Güler'e, "Oğlum İsmail, yine rahat durmuyorsun.Bir daha aynı şekilde yorum yaparak bu konuyu işlersen sen adi ve şerefsizsin.Yerin altı da var unutma, eninde sonunda orada görüşeceğiz" şeklinde bir e-postayı nasıl gönderebiliyor, bu suç değil mi, hakkında soruşturma talimatı verdiniz mi? Vali önceki görevlerinde hangi incelemeleri geçirdi?" diye sordu.
 • Eskişehir Valisi: O maili ben yazmadım - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Eskişehir Valisi: O maili ben yazmadım02.10.2013
  GündemEskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'a ''Oğlum İsmail yine rahat durmuyorsun.Bir daha aynı şekilde yorum yaparak bu konuyu işlersen sen adi ve şerefsizsin.'' şeklinde bir e-posta gönderdiği ortaya çıktı.Vali Tuna, koruması aracılığıyla Radikal'e ''O maili ben gönderdim'' dedi ama Hürriyet'e yaptığı açıklamada da ''O maili ben yazmadım ama mailde yazılanların bir bölümüne katılıyorum'' ifadelerini kullandı.
 • İçişleri Bakanı Muammer Güler'den bomba açıklamalar - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  İçişleri Bakanı Muammer Güler'den bomba açıklamalar02.10.2013
  Gündemİçişleri Bakanı Muammer Güler, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın e-mail adresinden gönderilen mail ile ilgili Hürriyet'e konuştu.Gündeme bomba gibi düşen konuyla ilgili inceleme başlatıldığını söyleyen Güler, mailde yazan sözlerle ilgili 'Tasvip etmem mümkün değil.' dedi.
 • Ali İsmail Korkmaz davası başka bir ilde görülebilir - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Ali İsmail Korkmaz davası başka bir ilde görülebilir01.10.2013
  GündemGezi protestoları sırasında Eskişehir’de tekme ve sopalarla dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın davası için Valilik, Eskişehir dışını işaret etti.
 • Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu’ndan konser - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu’ndan konser27.09.2013
  AnkaraEskişehir’in 2013 Türk Dünyası Kültür Başkentliği etkinlikleri kapsamında Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu konser verdi.
 • Türkvizyon için imzalar atıldı - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Türkvizyon için imzalar atıldı21.09.2013
  Magazin HattıBu, Eurovision'a alternatif bir yarışma mı olacak.
 • Bakan Avcı: Eğitime yönelik talepler çeşitlenerek artıyor - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Bakan Avcı: Eğitime yönelik talepler çeşitlenerek artıyor05.09.2013
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Daha iyi bir eğitime olan talep ve beklentiler her geçen gün büyük bir hızla artıyor.Üstelik gelişmeler bize eğitime ilişkin taleplerin çeşitlenerek artacağını gösteriyor.Önümüzdeki süreçte, belki süresi kısa, çeşitliliği fazla ve sürekli değişim gösterebilen eğitim talepleriyle daha sık karşılaşacağız" dedi.
 • Polis çiftin dördüz bebek sevinci - eskisehir_valisi_gungor_azim_tuna
  Polis çiftin dördüz bebek sevinci03.09.2013
  SağlıkEskişehir'de görevli polis memurları Tekelioğlu çiftinin, Ramazan Bayramı'nda dünyaya gelen dördüz bebeklerinden üçü taburcu oldu.