MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ertuğrul ÖZKÖK1328Serdar TURGUT209Ahmet HAKAN150Doğan HIZLAN144Ayşe ARMAN119Yalçın BAYER94Fatih ALTAYLI86Cengiz SEMERCİOĞLU76Kanat ATKAYA74Yurtsan ATAKAN55Mehmet Y. YILMAZ50Hadi ULUENGİN45Mehmet Ali BİRAND45Özdemir İNCE44Vahap MUNYAR43Deniz SİPAHİ43Bekir COŞKUN41 Oktay EKŞİ38Ali Atıf BİR38Cüneyt ÜLSEVER35Yalçın DOĞAN32Pakize SUDA31Enis BERBEROĞLU25Ömür GEDİK24Yılmaz ÖZDİL24Emin ÇÖLAŞAN23Gökhan KİMSESİZCAN23Onur BAŞTÜRK22Fatih ÇEKİRGE21Ahmet Arsan21Ferai TINÇ18İsmet SOLAK18Osman MÜFTÜOĞLU18Akif BEKİ18Oğuz ARAL16Sedat ERGİN16Tufan TÜRENÇ14Gülçin TELCİ14Murat BARDAKÇI13İsmet BERKAN13Güzin Abla12Selahattin DUMAN12Erdal SAĞLAM10Şükrü KÜÇÜKŞAHİN10Mehmet Barlas10İzzet ÇAPA10Ercan SAATÇİ9Cengiz ÇANDAR9Yonca TOKBAŞ9Ayşe BAYKAL9Gila BENMAYOR8Seçkin TÜRESAY8Yasemin BORAN8Yener SÜSOY8Erman TOROĞLU8Uğur CEBECİ7Ayşe ARAL7Savaş ÖZBEY7Tekin ARAL6Özgür BOLAT6Oya BERBEROĞLU5Zeynep GÖĞÜŞ5Kubilay KESKİN5Cengiz ÖZDEMİR5Muammer ELVEREN5Eyüp CAN5Yonca TOKBAŞ - Kelebek5Tuna KİREMİTÇİ5Mümtaz SOYSAL4Tuğrul ŞAVKAY4Figen BATUR4Banu TUNA4Yorgo KIRBAKİ4Erdal İPEKEŞEN4Rauf TAMER4Rahmi TURAN4Ege CANSEN4Yaşar AKSOY4Eyüp Can - Referans4Sıtkı ŞÜKÜRER4Reşat KUTUCULAR4Selim Türsen4Faruk BİLDİRİCİ4İlter TÜRKMEN3Pako'nun Sayfası3Sevil ATASOY3Altan Tanrıkulu3Uğur DÜNDAR3Tolga TANIŞ3Şenay DÜDEK3Emre KIZILKAYA3Abdulkadir SELVİ3Emre ÖZPEYNİRCİ3Ayşen GÜR2Doğan ULUÇ2Muharrem SARIKAYA2Ebru ÇAPA2Armağan ÇAĞLAYAN2Arman Kırım2Cenker TEZEL2

Ertuğrul Özkök

Ertuğrul Özkök ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ertuğrul Özkök haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.171 Ertuğrul Özkök haberi bulunmuştur.

Ertuğrul Özkök 8 Nisan 1947, İzmir doğumlu yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan Türk gazeteci ve akademisyendir. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine son vermiştir.

Özkök'ün babası Bulgaristanın Kırcali vilayetinde doğmuştur. İzmire mübadele sonrası göç etmiştirler ailece. İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı.

Ertuğrul Özkök Haberleri

‘Kırmızı’da rekor yılı

‘Kırmızı’da rekor yılı

Reklam sektörünün kalbi bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Kırmızı Ödülleri’nde attı. Törende, Kıpkırmızı Basın ödülünü TBWA, Kıpkırmızı Bölge ödülünü Ideart, Kıpkırmızı Dijital ödülünü Manajans Thompson, Kıpkırmızı Zanaat ödülünü Rafineri Reklamcılık, Kıpkırmızı Kampanya ödülünü de TBWA aldı.

24.5.2017Ekonomi
Obra-Spanoulis ezeli rekabeti yarın sonlanacak... Bu kez kupayla

Obra-Spanoulis ezeli rekabeti yarın sonlanacak... Bu kez kupayla!

Hürriyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, THY Euroleague'de Fenerbahçe'nin, Real Madrid karşısındaki yazısını kaleme aldı... Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki havayı aktardı...

20.5.2017Basketbol
CSKA Moskova 78-82 Olympiakos / MAÇ SONUCU

CSKA Moskova 78-82 Olympiakos / MAÇ SONUCU

Euroleague Final Four ilk maçında Yunan ekibi Olympiakos, geçen yılın şampiyonu CSKA Moskova'yı 78-82 yenerek adını finale yazdırdı.

19.5.2017Spor Arena
Çağdaş ustaya büyük ödül

Çağdaş ustaya büyük ödül

Aydın Doğan Vakfı tarafından kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla düzenlenen 'Aydın Doğan Ödülü’ bu yıl ressam Profesör Neş'e Erdok’a verildi. Ödülünü Aydın Doğan Vakfı (ADV) kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın elinden alan Erdok, "Hayatımın son döneminde gelen çok güzel ve anlamlı bir ödül" dedi.

10.5.2017Kitap Sanat
21. Aydın Doğan Ödülü Neş’e Erdok’a verildi

21. Aydın Doğan Ödülü Neş’e Erdok’a verildi

Aydın Doğan Vakfı tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen ’Aydın Doğan Ödülü’ne, bu yıl ressam Profesör Neş’e Erdok layık görüldü.

10.5.2017Gündem
21. aydın Doğan Ödülü Neşe Erdoka verildi

21. aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a verildi

21. aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a verildi

9.5.2017İstanbul
Macron zaferi Türkiye için iyi haber

'Macron zaferi Türkiye için iyi haber'

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Paris sokaklarında kutlama yapan Macron taraftarlarının arasından bildiriyor.

7.5.2017Dünya
Ertuğrul Özkök Paristen bildiriyor: Macronun zaferi Türkiye için de iyi haber

Ertuğrul Özkök Paris'ten bildiriyor: Macron'un zaferi Türkiye için de iyi haber

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Paris sokaklarında kutlama yapan Macron taraftarlarının arasından bildiriyor. Özkök'ün ilk "yarını bekleyemedim" yorumu şöyle: "Bir İslam düşmanı kaybetti. İslamofobi rüzgarı Avrupa'da ilk kez duvara çarptı. Bu Türkiye için de iyi haber."

7.5.2017Haber
Egenin incisi İzmir

Ege'nin incisi İzmir

Yedincisi düzenlenen ‘Keşfet’ organizasyonlarının son durağı İzmir oldu. Hürriyet gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin bir araya gelerek düzenlediği organizasyon kapsamında Hürriyet gazetesi yazarları İzmir’e çıkarma yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “İzmir Türkiye ortalamasının kat kat üstünde büyüdü. Bunu tüm şehir dinamiklerini bir araya getirerek başardık. Biz zeybeği tek tek oynuyoruz ama kol kola çalışıp, kol kola üretiyoruz. İzmir yaşayan ve yaşanılacak kenttir” diye konuştu.

2.5.2017Ekonomi
Ertuğrul Özkök İzmirde zeybek oynadı

Ertuğrul Özkök İzmir'de zeybek oynadı!

Hürriyet'in, "Hürriyet ile Keşfet" projesinin 7. durağı İzmir oldu. Yönetici ve yazarlarıyla İzmir'i keşfe çıkan Hürriyet ekibi, keyifli anlar yaşadılar. Düzenlenen organizasyona damga vuran isim ise zeybek performansıyla Ertuğrul Özkök oldu.

28.4.2017Haber
İzmir’i keşfe çıktık

İzmir’i keşfe çıktık

Hürriyet Gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği ‘Keşfet’ gezilerinin yedincisi Hatay, Aydın, Mersin, Gaziantep, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Edirne’den sonra İzmir’de gerçekleştiriliyor.

26.4.2017Gündem
Türkiyenin en iyi 100 albümü

Türkiye'nin en iyi 100 albümü

Aşkımız da kahrımız da onlarla... Neşemizde de izleri var, hüznümüzde de... Birleşen kalplerimizde, ayrılan ellerimizde, alnımızdan dökülen terde, çaldığımız ıslıkta, bebeğimize söylediğimiz ninnide... İsyan çığlığımız, öfkemiz, hasretimiz, mağlubiyetimiz, zaferlerimiz, aşklarımız, acılarımız onlar... Şarkılar... Bu şarkıları içeren nice güzel albüm yapıldı ülkemizde. Sizi bugün Türkiye’nin müzikli yoluna çıkarıyoruz. Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 kişilik dev jürimiz Türkiye’nin en iyi 100 albümünü seçti. Sadece içerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla bile muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana getirmek için Hürriyet Pazar’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir emek verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; işte Türkiye’nin müzikal mirası...

22.4.2017Keyif
Referandum sonucuna flaş yorum: Bu tabloya bakıp da kimse...

Referandum sonucuna flaş yorum: Bu tabloya bakıp da kimse...

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, referandumun kesinleşmeyen sonuçlarını değerlendirdi. "Kimse kendine bir zafer ya da hezimet çıkarabilecek durumda değil" diyen Özkök şu ifadeleri kullandı:

16.4.2017Gündem
Özkök: Yüzde 70 Evet çıksaydı hepimizin anayasası olurdu

Özkök: Yüzde 70 'Evet' çıksaydı hepimizin anayasası olurdu

Ertuğrul Özkök FOX TV'de konuk olduğu "Referandum 2017" özel programında, çarpıcı açıklamalarda bulundu!

16.4.2017Haber
İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk…

İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk…

İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk… Unutulmaz aşkın hikayesini Ertuğrul Özkök’ün anlatımıyla dinleyin… #laranınizinde

15.4.2017Sosyal
İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk…

İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk…

İşte o oda, işte o mezar, işte o aşk… Unutulmaz aşkın hikayesini bu pazar hurriyet.com.tr’de Ertuğrul Özkök’ten dinleyin… #laranınizinde

15.4.2017
Dr Jivago filminin unutulmaz kahramanı Lara gerçek hayatta kimdi

Dr Jivago filminin unutulmaz kahramanı Lara gerçek hayatta kimdi?

Dr Jivago filminin unutulmaz kahramanı Lara gerçek hayatta kimdi? Ertuğrul Özkök bu pazar #laranınizinde

13.4.2017Sosyal
Özkök Erdoğanın çadır ziyaretini yorumladı

Özkök Erdoğan'ın çadır ziyaretini yorumladı

Ertuğrul Özkök Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayır çadırı ziyaretini yorumladı. #SoruHürriyeti canlı yayınında okurların sorularını yanıtlayan Özkök, "Bugün ne kadar güzel bir şey cumhurbaşkanının hayır çadırına gitmesi. Ne kaybetti? Hiçbir şey kaybetmedi. Kazandı. Benim kalbime bir artı işareti atıldı" dedi.

28.3.2017Haber
Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile büyük değişim

Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile büyük değişim!

Gelişen yeni dünya düzeni ve ekonominin dijital yeniliklerle birlikte geçirdiği dönüşüm, Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK’da da büyük bir değişimi beraberinde getirdi. “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” adıyla yenilenen gazete artık Pazar günleri insan kaynakları ve yeni ekonomiye dair önemli içerikleriyle gündemi belirleyecek.

28.3.2017Kampüs
Art Basel Hong Kong 2017

Art Basel Hong Kong 2017

Art Basel Hong Kong 2017 - Ertuğrul Özkök

24.3.2017Haber
Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile Büyük Değişim

Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile Büyük Değişim

Gelişen yeni dünya düzeni ve ekonominin dijital yeniliklerle birlikte geçirdiği dönüşüm, Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK’da da büyük bir değişimi beraberinde getirdi. “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” adıyla yenilenen gazete artık Pazar günleri insan kaynakları ve yeni ekonomiye dair önemli içerikleriyle gündemi belirliyor.

24.3.2017IK
Vahap Munyar ekonomi gazeteciliğini anlattı

Vahap Munyar ekonomi gazeteciliğini anlattı

Vahap Munyar ekonomi gazeteciliğini anlattı

23.3.2017İzmir
Hayatı orkestra şefi titizliğiyle yöneteceksin

'Hayatı orkestra şefi titizliğiyle yöneteceksin'

Kendi kendime söz vermiştim: Röportajda görme engelli meselesine hiç girmeyecektim. Ama ne mümkün, sizi içine çekiyor! 30’uncu yıl albümü ‘Tek Yürek’ için buluştuk. Boğaz manzaralı, havuzlu, asansörlü, saunalı, barlı bir villa... Dünya şekeri yardımcısı Emine Hanım ve sersem köpeği Rocky... Dünyanın en yıldızlı, en eğlenceli karanlığı... Metin Şentürk’ün evi!

4.3.2017Hayat
İletişimcilerin ödül gecesi

İletişimcilerin ödül gecesi

Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 28'incisi düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması’nda ödüller dağıtıldı. 37 üniversitenin iletişim fakültelerinden 1295 öğrencinin 772 çalışmayla katıldığı yarışmada, 118 proje ödüle değer bulundu.

22.2.2017Gündem
Geleceğin iletişimcilerine anlamlı destek

Geleceğin iletişimcilerine anlamlı destek

Aydın Doğan Vakfı’nın, iletişim fakültesi öğrencilerinin geleceğin çağdaş medya liderleri olarak yetişmelerine destek vermek amacıyla her yıl düzenlediği Genç İletişimciler Yarışması’nın 28’incisi, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilen törenle sonuçlandı.

22.2.2017Kampüs
Aydın Doğan Vakfı’ndan geleceğin iletişimcilerine ödül

Aydın Doğan Vakfı’ndan geleceğin iletişimcilerine ödül

Aydın Doğan Vakfı’ndan geleceğin iletişimcilerine ödül

22.2.2017İstanbul

Yazar Sonuçları

Bu kitap, tılsımlı Okuyan bir ay içinde âşık oluyor

Bu kitap, tılsımlı! Okuyan bir ay içinde âşık oluyor!

O, en tanınmış ekonomi yazarlarından. 13 yıl Hürriyet’te çalıştı. Ekonomiyi seksileştiren yazar! İçine hayatı katan, eğlenceli yapan, çaktırmadan büyük büyük patronlara her şeyi soran, zeki, güzel ve çok eğlenceli bir kadın. Bir gazetenin her bölümünde yazabilecek biri. Ekonomi yazarları da sadece ekonomi yazacaklar diye bir şey yok. Nitekim bu sefer, Demet Cengiz bir aşk kitabı yazdı. Matrak bir kitap. İçinde patron olmayan kitap. Kendisi var. Bu, bir anlatı. Hayatından iki buçuk yıllık bir kesiti anlatıyor. Üstelik bütün samimiyetiyle. Tebrik ediyorum onu, önümüzde soyunduğu, böyle bir kitabı yazmaya cesaret edebildiği için. 2014 yazı, onun hayatındaki, taşıyıcı kolonların hepsinin 10 günde yıkıldığı bir yaz. Büyük aşkından ayrılıyor; Hürriyet’ten ayrılıyor; sağlığı bozuluyor vesaire vesarie. İşte bu kitap, biraz da, o enkazın altından kalkmaya çalışan bir kadının söylediği şarkı!Bize diyor ki, “Her zaman ayağa kalkabilirsin. Herkes kalkabilir!”Bir ayrılma kılavuzu gibi kitap. İyileşmek için yazmış. Ona âşık olan bir Fransız adam var. Bir iş seyahatinde tanışıyorlar. Demet, o sıralarda evli ama evliliği iyi gitmiyor, Fransızın kendine âşık olduğunu da anlamıyor. İki yıl uzaktan seviyor adam Demet’i. Ne zaman boşanıyor Demet, adam soluğu İstanbul’da alıyor. İki yıl birlikte yaşıyorlar, sonra büyük aşk bitiyor. Aşk acısından kurtulmanın yollarını da anlatıyor Demet. “Bir düşün daha önce kimleri kimleri unuttun. Herkes unutulur, telaşa lüzum yok. Biri için acı çekmek, ondan yana olmak demektir. Kendinden yana ol!” diyor.

27.5.2017Ayşe ARMAN
Son dakika haberinde bir dünya markası: Türkiye

Son dakika haberinde bir dünya markası: Türkiye

Evet, bunu söylemek abartı olmaz.

23.5.2017Emre KIZILKAYA
Sanat fuarından sonra dizi fuarı da geliyor

Sanat fuarından sonra dizi fuarı da geliyor

Türk dizi sektörü yeni ve çok farklı bir fuara kavuşacak bu sonbaharda...

19.5.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
İnşallah bu defa bu fotoğraf gelmez

 İnşallah bu defa bu fotoğraf gelmez

DÜNÜN en umut verici haberlerinden biri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TÜSİAD’ın Yüksek İstişare Kurulu toplantısına katılma kararıydı.

16.5.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Hürriyet’in II. Ayşe’sinden Ertuğrul Özkök’e…

Hürriyet’in II. Ayşe’sinden Ertuğrul Özkök’e…

Ertuğrul Bey, geçtiğimiz günlerde “Ben o kadar 40’lı, 50’li yaşlardaki kadınların çekiciliğini yazıyorum... Hepiniz 40’lı yaşlara geldiniz, köşeniz var, Allah için siz de Monica Belluci gibi olup, belli yaşlara gelen erkeklerin de cazip olabileceğini bir yazın yahu!” diyerek; Ayşe, Gülse, Gila ve Melis’e seslenmiş.

12.5.2017Ayşe BAYKAL
Laptop tüm uçuşlarda neden yasaklanmıyor

Laptop tüm uçuşlarda neden yasaklanmıyor?

Madem uçaklardaki laptop yasağı meselesi ciddi...

8.5.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Karaciğerim sağlam mı

Karaciğerim sağlam mı?

“Karaciğerim sağlam!” diyebilmeniz için sadece kanda SGOT, SGPT ve GGT enzimlerinin seviyelerinin normal düzeydeolması yetmez. Bu enzimlerin normal olmasına güvenemezsiniz, başka verilere de ihtiyaç duyarsınız. Nedenine gelince...

5.5.2017Osman MÜFTÜOĞLU
Panoramik iç siyaset müzesinden manzaralar

Panoramik iç siyaset müzesinden manzaralar

ANKARA’da, hem de siyasetin tam ortasında yaşayınca insan köreliyor.

5.5.2017Deniz Zeyrek
İzmiri keşfet

İzmir'i keşfet

Hürriyet yazarlarının “İzmir’i Keşfet” kapsamındaki ziyaretleri sonrasında yazdıklarını gazetede okuyorsunuzdur.   Ben de üç günlük yoğun programın Urla’daki enginar festivaline denk gelen iki saatlik bölümüne katılma şansı buldum.  İşte o iki saatte biriktirdiklerim:

30.4.2017Reşat KUTUCULAR
Üç Kayserilinin öyküsü: Abdullah, Şükrü ve Hulusi

Üç Kayserilinin öyküsü: Abdullah, Şükrü ve Hulusi

ONLAR üç kişiydiler.

29.4.2017Ahmet HAKAN
İzmir ruhu

İzmir ruhu

ÜÇ gündür, Türk Hava Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’taki Sincar Dağı’na ve Suriye’nin kuzeydoğusundaki Karaçok Dağı’na yaptığı hava harekâtının detaylarına bakıyordum.

28.4.2017Deniz Zeyrek
Türkiyede iyi şeyler de oluyor: Mesela İzmir

Türkiye'de iyi şeyler de oluyor: Mesela İzmir

Ertuğrul Özkök'e sorarsanız o geceye damgasını vuran şey, küçük efeyle zeybeğe durmasıydı.

28.4.2017Murat Yetkin
Abdullah Gül hakkında 7 tez

Abdullah Gül hakkında 7 tez

1- SAĞLAMCIDIR

27.4.2017Ahmet HAKAN
Biz aşağıda çocukluk fotoğrafı bulunanlar

 Biz aşağıda çocukluk fotoğrafı bulunanlar

BİZ, aşağıda fotoğrafı bulunan çocuklar...

22.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Bilgi ve önyargı

Bilgi ve önyargı

MUSTAFA Kemal Paşa 24 Nisan 1920 günü yapılan Meclis Başkanlığı seçimlerini “bir tek oy farkla” kazanmış! Dün bir TV kanalı gün boyu bu haberi döndü durdu.

20.4.2017Taha AKYOL
Aşk zehirlediyse panzehiri yeni bir aşktır

Aşk zehirlediyse panzehiri yeni bir aşktır

“Trabzon’da doğdum, İzmir’de büyüdüm. Ama doğduğum ya da yaşadığım yer çok önemli değil, ruhum İzmirli” diyor.

14.4.2017Ayşe ARMAN
Bu iki danışmanın ortak özelliği ne

 Bu iki danışmanın ortak özelliği ne

BİRİNİN adı Şükrü Karatepe... Cumhurbaşkanı’nın danışmanı...

14.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Nasıl ince olunur

Nasıl ince olunur?

Her yaşın bir kilosu var. Daha da önemlisi her beden kurgusunun da kendine has bir kilo yapılanması var. Yani sıkı ve bol kaslı, kalın kemikli birinin bedensel yağ oranını yüzde 15’in altına düşürse de 36 beden kıyafetin içine girebilmesi imkânsızdır.

5.4.2017Osman MÜFTÜOĞLU
HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK

HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK

İş dünyasının patronları ile sanat dünyasının ünlü isimleri, sağlıklı yaşam için buluştu.

27.3.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Kılıçdar Kılıçdar diyerek referandum kazanılır mı

Kılıçdar Kılıçdar diyerek referandum kazanılır mı?

CUMHURBAŞKANI Erdoğan...

25.3.2017Ahmet HAKAN
Abdülhamid tutkunu sarhoş kundakçı

Abdülhamid tutkunu sarhoş kundakçı

MÜJDAT Gezen Sanat Merkezi’ni kundaklayan adam...

23.2.2017Ahmet HAKAN
Sanat ve guzellik bulusması

Sanat ve guzellik bulusması

Eserleri Avrupa ve Amerika’da sergilenen sanatçı Ahmet Güneştekin’in resim ve heykelleri, iş dünyasının patronlarının koleksiyonlarına girdi. Güneştekin’in Zülkarneyn, Beyazıt Tepesi, Şahmeran ve Medusa, Zümrüd-ü Anka ve Kainatın Yedi Sırrı adlı eserlerini satın alan Dr. Koray Erdoğan, koleksiyonunu ilk kez ASMED Tıp Merkezi’nde sergiledi.

23.2.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Seks indeksi, 250 gram ve mor ceket meselesi

Seks indeksi, 250 gram ve mor ceket meselesi

Ertuğrul Özkök ve Ertuğrul Akbay 70 yaş çizgisini fit ve formda göğüsleyen ve göğüslemeye hazırlanan erkeklerin “rol modeli” oldular. Onları izleyen diğer orta ve ileri yaş delikanlıları, “Neleri yiyelim, içelim, hangi egzersizleri yapalım, nasıl giyinelim, nasıl yaşayalım da biz de onlar gibi fit ve formda olalım?” telaşına düştüler. Ertuğrul Özkök’ün takipçileri listesinde yaşı henüz 60’larda olsa da kendini 70’lere hazırlayan bazı ünlüler de (mesela Serdar Turgut) var. Özkök ve Akbay’ın yarattığı polemiklerden ilk 3’ü şunlar. Buyurun...

21.2.2017Osman MÜFTÜOĞLU
Dışarıdan gelen kadın hanedanı yerle bir etti

Dışarıdan gelen kadın hanedanı yerle bir etti

DÜN Türkiye saatiyle sabah saatlerinde, müzik piyasasında çok konuşulacak bir savaşı izledim.

13.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK