MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ahmet HAKAN366Ertuğrul ÖZKÖK320Yalçın BAYER316Mehmet Y. YILMAZ260Cengiz ÇANDAR201Yalçın DOĞAN177Mehmet Ali BİRAND144Sedat ERGİN137Cüneyt ÜLSEVER98Hadi ULUENGİN92Enis BERBEROĞLU77Yılmaz ÖZDİL74Oktay EKŞİ73Şükrü KÜÇÜKŞAHİN73İsmet BERKAN71Taha AKYOL65Tufan TÜRENÇ60Ferai TINÇ53Rahmi TURAN53Ayşe ARMAN48Yusuf Kanlı48Soner YALÇIN35Rauf TAMER34Mehmet Ali Birand - English33Bekir COŞKUN30Özdemir İNCE28Akif BEKİ25Fatih ÇEKİRGE23Eyüp CAN20Kanat ATKAYA19Vahap MUNYAR18Cengiz SEMERCİOĞLU16Tolga TANIŞ15Pakize SUDA13Ege CANSEN13Burak Bekdil13Tuna KİREMİTÇİ12Deniz SİPAHİ11Doğan HIZLAN10Erdal SAĞLAM10Gila BENMAYOR10İlter TÜRKMEN10Mustafa Akyol10Zeynep GÖĞÜŞ9Erdal İPEKEŞEN9Nuray MERT9Eyüp Can - Referans9Oral Çalışlar9Cüneyt Ülsever - English8Cengiz Çandar - English7Ateş BAKAN7Figen BATUR6Ahmet Arsan6Erkan ÇELEBİ4Şükrü KIZILOT4Ömür GEDİK4Yonca TOKBAŞ4Mevlüt TEZEL4Cengiz Aktar4Semih İdiz4Nazlan Ertan4Göksel Bozkurt4Ebru Köksaldı4Selim Türsen4Faruk BİLDİRİCİ4İsmet SOLAK3Kurthan FİŞEK3Serdar TURGUT3Tuğrul ŞAVKAY3Gülçin TELCİ3Mehmet Barlas3Ariana Ferentinou3Gila Benmayor - English3Rıza Türmen3Melike Birgölge3Sıtkı ŞÜKÜRER3Verda ÖZER3Ömür Kurt3Yurtsan ATAKAN2Erman TOROĞLU2Banu TUNA2Kubilay KESKİN2Sema DENKER2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Yorgo KIRBAKİ2Niobe Aslı Temel2Onur BAŞTÜRK2Yaşar SÖKMENSÜER2Nedim BUBİK2M. Rauf Ateş2Veli ŞAKIR2Ayçe DİKMEN2Ertuğrul Özkök - English2Mithat Melen2Özgür BOLAT2İlhan Tanır2Ayşe ARAL2Melis ALPHAN2Nihat DEMİRKOL2Uğur VARDAN2

Son 12 Ay - Ergenekon Haberleri

Ergenekon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ergenekon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.406 Ergenekon haberi bulunmuştur.

Ergenekon Haberleri

AİHMden Türkiyeye Ergenekon cezası

AİHM'den Türkiye'ye Ergenekon cezası

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Ergenekon’a üye oldukları suçlamasıyla 2009’da gözaltına alınan, aralarında dönemin Doğan Gazetecilik AŞ İcra Kurulu Üyesi Tijen Mergen’in de bulunduğu beş kişinin açtığı davada Türkiye’nin Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin (AİHS) özgürlük ve güvenlik hakkıyla ilgili maddesini ihlal ettiğine karar verdi.

31.5.2016Dünya
AİHM’den Türkiye’ye Ergenekon cezası

AİHM’den Türkiye’ye 'Ergenekon' cezası

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Ergenekon'a üye oldukları suçlamasıyla 2009'da gözaltına alınan Tjijen Mergen ve dört kişinin açtığı davada Türkiye’nin Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin (AİHS) özgürlük ve güvenlik hakkıyla ilgili maddesini ihlal ettiğine karar verdi.

31.5.2016Dünya
İstanbulda 11 ilçeye elektrik verilmeyecek

İstanbul'da 11 ilçeye elektrik verilmeyecek

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 2 Haziran'da elektrik verilemeyecek.

31.5.2016Gündem
Dosyalar direkt bakanlığa: Kamyonla fezleke

Dosyalar direkt bakanlığa: Kamyonla fezleke

Milletvekillerinin dokunulmazlık dosyalarının TBMM’de hiçbir işlem yapılmadan doğrudan savcılara gönderilmesi sonucunu doğuran anayasa değişikliğiyle ilgili süreç tamamlanıyor.

30.5.2016Gündem
Didimde 3. Bisiklet Şenliği

Didim'de 3. Bisiklet Şenliği

Didim'de 3. Bisiklet Şenliği

28.5.2016Aydın
Kamalak: Şehit ailelerini teselli edenler kendi çocuklarının şehit olmasını istemiyor

Kamalak: Şehit ailelerini teselli edenler kendi çocuklarının şehit olmasını istemiyor

Kamalak: Şehit ailelerini teselli edenler kendi çocuklarının şehit olmasını istemiyor

28.5.2016Kocaeli
Şehitlerin isimleri Erzincanın cadde ve sokaklarında yaşatılacak

Şehitlerin isimleri Erzincan'ın cadde ve sokaklarında yaşatılacak

Şehitlerin isimleri Erzincan'ın cadde ve sokaklarında yaşatılacak

28.5.2016Erzincan
Türkiye’den Almanya’ya ‘Gülen‘ baskısı

Türkiye’den Almanya’ya ‘Gülen‘ baskısı

Alman kamu yayıncılık kurumu Hessen Radyosu, Ankara’nın Gülen hareketi taraftarları ve aktiviteleriyle ilgili Berlin ile temasta olduğunu bildirdi.

27.5.2016Dünya
CHPli Cihaner: Asıl sorumlular da hesap verecek

CHP'li Cihaner: Asıl sorumlular da hesap verecek

CHP'li Cihaner: Asıl sorumlular da hesap verecek

23.5.2016Erzincan
Şehit arkadaşı için yemek verdi

Şehit arkadaşı için yemek verdi

Şehit arkadaşı için yemek verdi

23.5.2016Iğdır
4 yıldır süren adil yargılamayı engellemeye teşebbüs davasında sona gelindi

4 yıldır süren "adil yargılamayı engellemeye teşebbüs" davasında sona gelindi

4 yıldır süren "adil yargılamayı engellemeye teşebbüs" davasında sona gelindi

18.5.2016İstanbul
Kılıçdaroğlundan flaş açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan flaş açıklamalar

Siyasette 'kan' tartışması büyüyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Biz kandan değil halktan besleniyoruz' sözlerine atıfta bulunarak, "Senin kandan beslendiğin ortada. Suriye örneği ortada. O ölenlerin kanlarının tamamı senin ellerinde. Senin sadece ellerin değil dişlerin de kanlı" dedi.

17.5.2016Gündem
Kalbim Yangın Yeri 4. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor

Kalbim Yangın Yeri 4. bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor!

FOX TV'nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri 4. yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.15'te ekranlarda olacak. 4. bölüm fragmanıyla ilgili uyandıran dizede sırlar ortaya çıkacak. Leyla ve Furkan'ın yakınlaşmasına kim tanık olacak? Furkan ve Leyla bu durumu nasıl açıklayacaklar? Kalbim Yangın Yeri 4. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları sizlerle.

17.5.2016Gündem
1 gün kala iyice karıştı

1 gün kala iyice karıştı

MHP’de olağanüstü kongreyle ilgili olarak, Yargıtay 18. Hukuk Dairesi’nin temyiz kararını dün de vermemesi MHP genel merkezi ile muhalifleri karşı karşıya getirirken, hukuk savaşında işler karıştı. Ankara 25’inci İcra Müdürlüğü’nün Gemerek Mahkemesi’nin tedbir kararı nedeniyle kongreyi engellemeye dönük işlemlerini dün Ankara 2’nci İcra Mahkemesi iptal etti. Genel merkez, Gemerek’ten yeni tedbir kararı aldı. Adalet Bakanlığı da devreye girerek 2. İcra Mahkemesi’nin kararının yok sayılmasını istedi. 25. İcra Dairesi, tedbir kararının geçerli olduğunu ve kongrenin yapılamayacağına karar verdi. Ankara Valiliği de dün saat 22.15’te tedbir kararları nedeniyle kongrenin yapılamayacağını açıkladı.

13.5.2016Gündem
Kalbim Yangın Yeri dizisi 2. bölüm için heyecan dorukta

Kalbim Yangın Yeri dizisi 2. bölüm için heyecan dorukta!

Fox TV'nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri 1.bölümüyle izleyicilerinden tam not almayı başardı. Kalbim Yangın Yeri 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen 2.bölümde neler olacak? Volkan, Sevda'dan boşanacak mı? Leyla ile Volkan bir araya gelecek mi? Kalbim Yangın Yeri 2.bölüm hakkında bilgiler ve fragmanlar haberimizde..

7.5.2016Kelebek
3 parti kapatıldı

3 parti kapatıldı

Anayasa Mahkemesi, Adaletçi Kurtuluş Partisi, Ergenekon Partisi ve Gönül Birliği Yeşiller Partisinin “dağılmış sayılarak”, hukuki varlıklarının sona erdiğine karar verdi. Adaletçi Kurtuluş ve Ergenekon büyük kongre yapmadıkları, Yeşiller ise hiç üyesi kalmadığı için Siyasi Partiler Kanunu gereğince kapandılar. Böylece, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nca 14 Mart 2016 tarihi itibarıyla faaliyette bulunduğu tespit edilen siyasi partilerin sayısı 97’den 94’e indi.

3.5.2016Gündem
Anayasa Mahkemesinden üç siyasi parti için karar

Anayasa Mahkemesi'nden üç siyasi parti için karar

Anayasa Mahkemesi, Adaletçi Kurtuluş Partisi, Ergenekon Partisi ve Gönül Birliği Yeşiller Partisinin dağılmış sayılarak, hukuki varlıklarının sona erdiğine karar verdi.

3.5.2016Gündem
Kalbim Yangın Yeri 2. bölüm tanıtımı yayınlandı

Kalbim Yangın Yeri 2. bölüm tanıtımı yayınlandı!

Fox'un yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri'nin ilk bölümü yayınlandı. Yeni dizinin ilk bölümünde neler oldu? Kalbim Yangın Yeri'nin konusu ne? Dizinin başrolünde Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu’nun olduğu Kalbim Yangın Yeri'nin 1. bölümü ekranlarda.

3.5.2016Kelebek
Turgutlulu minikler için eğitim hız kesmiyor

Turgutlulu minikler için eğitim hız kesmiyor

Turgutlulu minikler için eğitim hız kesmiyor

2.5.2016Manisa
Özkan 3 ay evden çıkamayacak

Özkan 3 ay evden çıkamayacak

Yaklaşık 6 yıl Silivri cezaevi kalan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’ın hasar gören karaciğerine Almanya’nın Frankfurt kentinde kök hücre tedavisi uygulandı.

2.5.2016Ege
Bulut: Tuncay Özkan’ın karaciğerinde DDT izine rastlandı

Bulut: Tuncay Özkan’ın karaciğerinde DDT izine rastlandı

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’ın, 6 yıl kaldığı Silivri Cezaevi’ndeki koşullar nedeniyle hasar gören karaciğerine Almanya’nın Frankfurt kentinde kök hücre tedavisi uygulandı. Cumartesi gecesi İzmir’e dönen Özkan, 3 ay boyunca evinden çıkamayacak, maskeyle dolaşacak ve kimseye dokunmayacak. Özkan, Ağustos ayında kök hücre tedavisinin ikinci uygulaması için yeniden Almanya’ya gidecek. Yakın arkadaşı gazeteci Adnan Bulut, yapılan biyopside Özkan’ın karaciğerinde DDT bulunduğunu öne sürdü.

2.5.2016Gündem
Yargıç değiliz

Yargıç değiliz

GAZETECİLER ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı Erkam Tufan Aytav, Hürriyet’teki bazı haberlerde “Fethullahçı Terör Örgütü” (FETÖ) ifadesinin kullanılmasıyla ilgili bir mektup gönderdi.

1.5.2016OkurTemsilcisi
İrem Çiçek: Hayata Süper Mario oyunu gibi bakıyorum

İrem Çiçek: 'Hayata Süper Mario oyunu gibi bakıyorum'

İrem Çiçek ile ilk 2011 yılında Ankara Seğmenler Parkı’nda buluştuk. Henüz 25 yaşında, hukuk diplomasını iki gün önce almış, genç ve güzel bir kadındı. Heyecanlıydı. Stajyer avukat olarak başladığı dava; yüzyılın davası ‘Ergenekon’ olacak ve Türkiye’ye babasının ‘suçsuz’ olduğunu anlatacaktı. Hiç kolay olmadı. Dursun Çiçek’in, ‘İrticayla Mücadele Eylem Planı’ başlıklı belgeyi imzaladığı iddia ediliyor, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanıyordu. Bundan beş yıl önce röportaj için buluştuğumuzda, telefonu, Woody Allen’ın ünlü filmi ‘Vicky Cristina Barcelona’nın müziğiyle çalan İrem Çiçek, bugüne kadar mahkeme salonlarında babasını savundu. Sonunda Ergenekon Davası, Yargıtay tarafından esastan bozuldu. Ona göre asıl her şey şimdi başlıyor.

30.4.2016Hayat
Başbakan Davutoğlu: Ben öyle bir söz söylemedim

Başbakan Davutoğlu: 'Ben öyle bir söz söylemedim'

Başbakan Davutoğlu “Başkanlık sistemini savunursam kendimi inkâr etmiş olurum” şeklinde bir cümle kurmadığını açıkladı. Davutoğlu, Doha’da bir otelde gazetecilere özetle şu açıklamalarda bulundu:

29.4.2016Gündem
O şimdi aranıyor

O şimdi aranıyor

ERZİNCAN Ergenekon soruşturmasında yapılan gözaltılarda rol oynayan dönemin Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürü Murat Günbeyi hakkında FETÖ/PYD soruşturması kapsamında ‘Silahlı terör örgütüne üye olmak, kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak, özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek, iftira, kayda alınan konuşmaları yayınlamak’ suçlarından yakalama kararı çıkarıldı.

29.4.2016Gündem
Kalbim Yangın Yeri ne zaman başlıyor - tanıtım izle

Kalbim Yangın Yeri ne zaman başlıyor? - tanıtım izle

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox TV’nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri’nden yeni fragmanlar gelmeye başladı. 30 Nisan Cumartesi günü yayınlanmaya başlayacak olan Kalbim Yangın Yeri hakkında ayrıntılar haberimizde. Dizinin ilk bölümde neler olacak?

29.4.2016Kelebek
Eski TEM Şube Müdürü Murat Günbeyi hakkında yakalama kararı

Eski TEM Şube Müdürü Murat Günbeyi hakkında yakalama kararı

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner ile eski 3. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Saldıray Berk'in sanık olarak yer aldığı "Ergenekon" davası sürecinde Erzincan Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürü olan Murat Günbeyi hakkında, paralel yapı soruşturması kapsamında yakalama kararı çıkarıldı

29.4.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV'de gündeme dair soruları yanıtladı.

28.4.2016Gündem
Erdoğandan anayasa çıkışı: İslam vurgusuna ihtiyaç yok

Erdoğan'dan anayasa çıkışı: İslam vurgusuna ihtiyaç yok

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın, “Yeni anayasada laiklik olmasın” sözlerine ilişkin, “AK Parti’yi kurarken laiklikle ilgili düşüncemizi programa koymuştuk. İsmail Bey de parti mensubu olarak o programı kabul etmiştir. Ancak, anayasa çalışmaları gündemde iken şahsi görüşünü ortaya koymuştur. Laikliği ladinilik, din karşıtlığı gibi sunar ve uygularsanız elbette itirazlarla karşılaşırsınız” dedi. Erdoğan “Yeni anayasada İslami vurgu olmalı” görüşleri için de “Bunlar boş şeyler. Ben bir Müslüman olarak inancımı yaşayabiliyorsam mesele bitmiştir” yorumu yaptı. Hırvatistan ziyaretinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan özetle şu mesajları verdi:

27.4.2016Gündem
FT: Dolandırıcılar Türklerin milliyetçilik duygularını sömürüyor

FT: Dolandırıcılar Türklerin milliyetçilik duygularını sömürüyor

Financial Times gazetesi, Türkiye'de son dönemde milliyetçilik duygularını istismar ederek yapılan dolandırıcılıkların arttığını yazdı.

27.4.2016Dünya

Burdur'da SP İl Divan Toplantısı yapıldı

Burdur'da SP İl Divan Toplantısı yapıldı

26.4.2016Burdur

Yazar Sonuçları

Ona, buna, şuna, bana, sana, bize

Ona, buna, şuna, bana, sana, bize

MALATYALI Seyyid M. Avni Özmansur Hoca kitaplarını göndermiş.

27.5.2016Ertuğrul ÖZKÖK
‘Aman Binali Bey’ diye başlayan yedi tavsiye

‘Aman Binali Bey’ diye başlayan yedi tavsiye

1- AMAN Binali Bey... Sakın, bir güne sekiz toplantı, altı konuşma, dört şehir gezisi sıkıştırmaya kalkıp da... Kendiniz için “Bu da çok çalışkan çıktı birader” dedirtmeyin.

19.5.2016Ahmet HAKAN
Başkomutan Erdoğan ve MİT

Başkomutan Erdoğan ve MİT

10 Ağustos 2014’de seçilmesinden kısa süre sonra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı davetine Cumhurbaşkanlığınde –o zaman hala Çankaya idi- ev sahipliği yapacağını açıkladı.

15.5.2016Murat Yetkin
Kan dökmeyi Kemal oyun mu sandın

Kan dökmeyi Kemal oyun mu sandın?

KEMAL Kılıçdaroğlu’nun “Kan dökmeden getiremezsiniz” sözünden hiç hoşlanmadım. 

12.5.2016Ahmet HAKAN
Dolandırıcı hız kesmiyor

Dolandırıcı hız kesmiyor

AKP iktidarı dönemine özgü bir dolandırıcılık yöntemi son hızla sürüyor.

12.5.2016Mehmet Y. YILMAZ
Ya yine kandırılırsa

Ya yine kandırılırsa?

CENNET vatanımız bir “soap opera” platosu gibidir.

11.5.2016Mehmet Y. YILMAZ
Herkes tahliye oldu bir tek eşim kaldı içeride

'Herkes tahliye oldu bir tek eşim kaldı içeride'

Murat Eren... Pilot Yüzbaşı... Ergenekon ve Balyoz’dan önce ortaya çıkan Atabeyler davasının sanığı... Onun davasında da sahte CD’ler, uydurma deliller ve Cemaat parmağı var. Ergenekon, Balyoz ve diğer tüm davalardan bir tek kişi bile içeride kalmamışken... Bir tek Murat Eren hâlâ cezaevinde... Murat Eren’in eşi Hande Eren, “Anayasa Mahkemesi’nin bir an önce karar vermesini bekliyoruz” diyor.

10.5.2016Ahmet HAKAN
Ahmet Altan’a hak ettiği dilden bir cevap

Ahmet Altan’a hak ettiği dilden bir cevap

- KUDDUSİ Okkır’ı tutuklattın... Adam bir deri bir kemik mezarlıkta tahliye edildi.

9.5.2016Ahmet HAKAN
Twitter haritasına göre o maskeli tetikçiler kim

Twitter haritasına göre o maskeli tetikçiler kim

ANKARA’daki “Game of Thrones”u üçüncü şahıs olarak izliyorum.

4.5.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Restini görüyorum Ahmet Altan hadi gel programa

Restini görüyorum Ahmet Altan hadi gel programa

AHMET Altan bana rest çekmiş.

4.5.2016Ahmet HAKAN
Hareketsiz dudaklar botokslanmış mimikler

Hareketsiz dudaklar botokslanmış mimikler

Başbakan Davutoğlu diyor ki: "AK Parti büyük bir davanın adıdır. Biz bu ülkeyi büyük bedeller ödeyerek kurduk...”

3.5.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Bir onur intiharının öyküsü

Bir onur intiharının öyküsü

42 yaşındaydı... Yarbaydı... Ergenekon’dan sanık oldu... Düzmece suçlamalara maruz kaldı... Tutuklandı... 11 gün sonra serbest kaldı... 3 gün sonra hakkında yeniden tutuklama kararı çıktı... Tam teslim olmaya gidecekti ki... Evinin banyosunda intihar etti... Ailesi “Bu bir onur intiharıydı, Ali Tatar bu kadar haksızlığa intihar ederek isyan etti” diyor.

3.5.2016Ahmet HAKAN
Reisçi miyiz Hocacı mıyız

Reisçi miyiz Hocacı mıyız?

REİSÇİ ya da Hocacı olabilmemiz için...Şunlar lazım:

2.5.2016Ahmet HAKAN
Yargıç değiliz

Yargıç değiliz

GAZETECİLER ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı Erkam Tufan Aytav, Hürriyet’teki bazı haberlerde “Fethullahçı Terör Örgütü” (FETÖ) ifadesinin kullanılmasıyla ilgili bir mektup gönderdi.

1.5.2016Faruk BİLDİRİCİ
Davul gibi

Davul gibi

Erdoğan, Millet, göbeğini kendi kesmeli deyince aklıma şu fıkra geldi.

1.5.2016Rauf TAMER
‘İsmail Abi’ye’ verilecek en güzel cevabı Erdoğan verdi

‘İsmail Abi’ye’ verilecek en güzel cevabı Erdoğan verdi

TBMM Başkanı’nın söylediği manasız şeylere verilecek tek mantıklı cevabı Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

27.4.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Değer Denizin katili hak ettiği cezayı alacak mı

Değer Deniz'in katili hak ettiği cezayı alacak mı?

GEÇEN sene bu zamanlar, dünya güzeli bir kadın daha aramızdan ayrıldı.

26.4.2016Ayşe ARMAN
Elbirliğiyle işlenmiş bir cinayet bu

Elbirliğiyle işlenmiş bir cinayet bu

Kuddusi Okkır... Ergenekon davasının sembol isimlerinden... “Ergenekon’un kasası” diye tutuklandı... 1 yıl içinde kanser oldu... Tedavi edilmedi... Ölümünden 5 gün öncesine kadar da tahliye edilmedi... Öldüğünde “kasa” diye nitelenecek bir geliri olmadığı ortaya çıktı... Ergenekon davasının düşmesinin ardından eşi Sabriye Okkır soruyor: “Bu cinayeti işleyenler hesap vermeyecek mi?”

26.4.2016Ahmet HAKAN