Ereğli İlçesi

 • Jandarma'nın sitesinde gülümseten duyuru - Ereğli İlçesi
  Jandarma'nın sitesinde gülümseten duyuru18.01.2015
  GündemJandarma Genel Komutanlığı sitesinde yer alan bir duyurunun başlığı, okuyanları gülümsetti.
 • Alevlerden aldılar - Ereğli İlçesi
  Alevlerden aldılar09.01.2015
  GündemKonya’nın Ereğli ilçesi Pirömer mahallesindeki bir apartmanın üçüncü katında dün yangın çıktı.
 • HEMA kömür işletmesinde 500 işçi daha çıkarıldı - Ereğli İlçesi
  HEMA kömür işletmesinde 500 işçi daha çıkarıldı02.01.2015
  EkonomiZonguldak'ın Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde faaliyet gösteren ve Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle madeni kapatma kararı alan HEMA Kömür İşletmesinde 500 işçinin daha toplu çıkışı verildi.2006 yılından bu yana yıllık ortalama 200 bin ton kömür üretimi yapan maden ocağında kalan 300 işçinin de ay sonuna kadar çıkışının verileceği öğrenildi.
 • Ereğli- İstanbul deniz uçağı seferleri başlıyor - Ereğli İlçesi
  Ereğli- İstanbul deniz uçağı seferleri başlıyor25.12.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem, Nisan 2015’ten itibaren Ereğli ile İstanbul arasında deniz uçağı seferlerinin başlayacağını bildirdi.
 • Öğretmen, köy çocuklarına bilim aşılıyor - Ereğli İlçesi
  Öğretmen, köy çocuklarına bilim aşılıyor23.12.2014
  EğitimZonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde Cumhuriyet Ortaokulu Fen ve Teknoloji öğretmeni Şenol Yıldız, ‘Bilimin Işığı Sarsın Okulları Projesi’ ile Sabancı Vakfı tarafından yılın ‘Fark yaratanı’ seçildi.Yıldız, proje kapsamındaki 60’dan fazla deneyi köy okullarında sergileyerek çocuklara bilimi öğretiyor.
 • 500 Madencinin yer altındaki eylemi sürüyor - Ereğli İlçesi
  500 Madencinin yer altındaki eylemi sürüyor19.12.2014
  EkonomiZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Kandilli Beldesi'ndeki özel maden ocağında çalışan yaklaşık 500 işçi, 60 arkadaşlarının işten çıkarılması üzerine üretimi durdurarak yer altında başlattıkları eylemi sürdürüyor.
 • Madencilerin yer altındaki eylemi sona erdi - Ereğli İlçesi
  Madencilerin yer altındaki eylemi sona erdi19.12.2014
  EkonomiZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Kandilli Beldesi’nde, işçi çıkarmaları nedeniyle madencilerin yer altında perşembe sabahı başlattıkları eylem, bu sabah sona erdi.Dün akşam 470 işçinin ocağı terk etmesinden sonra kalan 30’a yakın işçi de bu sabah çıkarak evlerine gitti.
 • Rezerv eksik hesaplandı 89 işçi işten çıkarıldı - Ereğli İlçesi
  Rezerv eksik hesaplandı 89 işçi işten çıkarıldı17.12.2014
  EkonomiZonguldak’ın Ereğli İlçesi Kandilli Beldesi’de daha önce 29 işçiyi işten çıkaran özel maden işletmesi, 60 işçinin daha işine son verdi.Bunun üzerine sabah vardiyasında çalışan 350 işçi, üretimi durdurarak ocaktan çıkmama eylemi başlattı.
 • Profesör milletvekili açıköğretim sınavına girdi - Ereğli İlçesi
  Profesör milletvekili açıköğretim sınavına girdi05.12.2014
  GündemAK Parti Konya Milletvekili Prof.Dr.Cem Zorlu, memleketi Ereğli’de ikinci üniversite için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ön lisans programlarından Adalet Bölümü sınavlarına girdi.Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Zorlu, ”Şu an icra ettiğim meslek hukuk bilgisi gerektiriyor.Bundan dolayı tekrar okumaya karar verdim.Bu yıl adalet bölümüne başladım, dikey geçişle hukuk fakültesini bitirmeyi planlıyorum” dedi.
 • Öğrencilerin servis ücretini belediye ve aileleri ödeyecek - Ereğli İlçesi
  Öğrencilerin servis ücretini belediye ve aileleri ödeyecek04.12.2014
  EğitimZonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Kandilli Beldesi’nde oturan 108 ortaöğretim öğrencisi, Ereğli’deki okullarına, ücreti belediye ve aileleri tarafından ortak ödenecek servislerle taşınacak.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Artık doğruları öğrenme zamanı… - Ereğli İlçesi
  Artık doğruları öğrenme zamanı…23.11.2014
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Başkanın ehliyetsiz oğlu kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı - Ereğli İlçesi
  Başkanın ehliyetsiz oğlu kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı23.11.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi Gülüç Beldesi’nde, 6 liselinin otomobille gezisi kazayla bitti.Belediye Başkanı’nın 16 yaşındaki oğlunun kullandığı otomobil takla attı.Öğrencilerden 1’i öldü, 5’i yaralandı.
 • Görme engelli yoluna 'dur' tabelası - Ereğli İlçesi
  Görme engelli yoluna 'dur' tabelası20.11.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, kaldırımda görme engelliler için kabartma taşlarla yapılan yürüyüş yolunun üzerine konulan ’Dur’ yazılı tabela tepki çekti.
 • Eşeği raylara bağlayıp ölüme terk ettiler - Ereğli İlçesi
  Eşeği raylara bağlayıp ölüme terk ettiler16.11.2014
  GündemNİĞDE’nin Ulukışla İlçesi’nde kimliği belirsiz kişiler, kime ait olduğu belli olmayan eşeği iple demiryoluna bağlayıp ölüme terk etti.Bir yük treni, eşeğe 3 metre kala güçlükle durabildi.
 • Hollanda'dan Yeni Zelanda'ya bisikletle giden çift Zonguldak'ta - Ereğli İlçesi
  Hollanda'dan Yeni Zelanda'ya bisikletle giden çift Zonguldak'ta16.11.2014
  GündemHOLLANDA’dan çift pedallı bisikletle dünya turuna çıkan Nora ve Rick Jansen çifti, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde tesadüfen karşılaştıkları, aynı zamanda Hollanda vatandaşı olan Birsen Yalpur ile eşi Serkan Yalpur’un evinde 1 gece konakladıktan sonra yola devam etti.
 • Yaralı çocuğa yoldan geçen hemşire yardım etti - Ereğli İlçesi
  Yaralı çocuğa yoldan geçen hemşire yardım etti13.11.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde caddenin karşısına geçmek isteyen 10 yaşındaki çocuğa otomobil çarptı.Yere yığılan çocuğa şans eseri bu sırada yoldan geçen bir hemşire yardım etti.Şok geçiren küçük çocuk telefonla öğretmeniyle konuşturularak sakinleştirildi.
 • İki asgari ücret ödenmeyince madenci iş bıraktı - Ereğli İlçesi
  İki asgari ücret ödenmeyince madenci iş bıraktı04.11.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Kandilli Beldesi’ndeki özel maden ocağında, Torba Yasa gereği geçen ay en az iki asgari ücret alan işçiler, bu ay bu yükümlülüğü yerine getirmeyen işverenin geçen ay ödediği ücreti de kestiği gerekçesiyle iş bıraktı.Maden ocağı önünde bekleyen işçiler, duruma tepki gösterdi.Amasra'da da durum farksızdı; Özel bir şirketin işlettiği maden ocağında çalışan yaklaşık 150 işçi, torba kanunun getirdiği iyileştirmelere rağmen işverenin maaşlarını eksik yatırdığını iddia ederek ocağa inmeme eylemi yaptı.
 • Ereğli'de zincirleme kaza: 6 yaralı - Ereğli İlçesi
  Ereğli'de zincirleme kaza: 6 yaralı22.10.2014
  GündemKONYA’nın Ereğli İlçesi’nde traktör ve 2 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • Otomobil TIR’a çarptı: 2 ölü, 2 yaralı - Ereğli İlçesi
  Otomobil TIR’a çarptı: 2 ölü, 2 yaralı13.10.2014
  GündemKONYA’nın Ereğli İlçesi’nde otomobilin önündeki TIR’a arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • Bayrama rağmen İstanbul’da trafik çıldırttı - Ereğli İlçesi
  Bayrama rağmen İstanbul’da trafik çıldırttı05.10.2014
  GündemİSTANBUL’da Kurban Bayramı’nın üçüncü günü yoğun trafik yine çileden çıkardı.Bayramı fırsat bilerek şehirden ayrılanlara rağmen dün yollar yine tıklım tıklımdı.
 • Tatilin 3 günlük kaza bilançosu: 28 ölü, 123 yaralı - Ereğli İlçesi
  Tatilin 3 günlük kaza bilançosu: 28 ölü, 123 yaralı04.10.2014
  EkonomiKURBAN Bayramı tatilinin üçüncü gününde meydana gelen kazalarda 3 kişi öldü, 34 kişi yaralandı.Böylece tatilin ilk üç gününde ölü sayısı 28'e yaralı sayısı ise 123'e yükseldi.
 • Konya'da Suriyeli iki grup arasındaki kavga - Ereğli İlçesi
  Konya'da Suriyeli iki grup arasındaki kavga24.09.2014
  GündemKonya'da 6 kişi, Suriye uyruklu bir kişinin bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alındı.
 • Öğrencileri taşıyan midibüs devrildi: 25 yaralı - Ereğli İlçesi
  Öğrencileri taşıyan midibüs devrildi: 25 yaralı22.09.2014
  GündemZonguldak'ta, ünlü sanatçı Funda Arar'ın konserini izlemeye giden üniversite öğrencilerinin bulunduğu midibüs devrildi.Kazada, sürücü ile birlikte 25 kişi yaralandı.
 • Zonguldak'ta maden işçileri Valiliğe yürüyor - Ereğli İlçesi
  Zonguldak'ta maden işçileri Valiliğe yürüyor21.09.2014
  GündemZonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Kandilli Beldesi’ndeki özel maden ocağında çalışan yaklaşık 500 maden işçisi, iş gücü fazlalığı gerekçe gösterilerek 29 arkadaşlarının işten çıkarılmasına karşı üretimi durdurarak Zonguldak’a yürüyüşe geçti.Arkadaşlarının işe geri alınmasını isteyen madenciler, Valilik önüne kadar yaklaşık 40 kilometre yürüyecek.
 • Üniversite masrafı için pazarcılık yapıyor - Ereğli İlçesi
  Üniversite masrafı için pazarcılık yapıyor12.09.2014
  EğitimZonguldak’un Ereğli İlçesi’nde, Bülent Ecevit Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi 2’nci sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Öznur Çetinkaya, annesi ve ablasıyla pazarda sebze satarak okul masraflarını çıkarmaya çalışıyor.
 • Bağ evindeki cinayette eski sevgiliye 50 yıl - Ereğli İlçesi
  Bağ evindeki cinayette eski sevgiliye 50 yıl05.09.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, askerden izine gelip eski sevgilisi 21 yaşındaki Gizem Tunç ve onun sevgilisi taksi şoförü 29 yaşındaki Murat Erdoğan’ı bağ evinde öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan 22 yaşındaki Deniz Boyraz 50 yıl, delilleri gizlediği iddia edilen babası 52 yaşındaki Ali Boyraz da 1 yıl hapis cezasına çarptırıldı.Boz savunmasında "Biz de delikanlıyız.Herkes bizi tanır.Benim kimsenin karısıyla kızıyla nişanlısıyla işim olmaz.Ama bizim arkadaşımız manitamıza göz dikmiş.Daha ’ağabey’ mi diyeyim dedi.
 • Arkadaşlarıyla koşarken düşüp öldü - Ereğli İlçesi
  Arkadaşlarıyla koşarken düşüp öldü30.08.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, arkadaşları ile koştuğu sırada yere yığılan 19 yaşındaki Mertcan Yılmaz yaşamını yitirdi.Ölümü şüpheli bulunan Yılmaz’ın, bugün Edirne Trakya Üniversitesi’ne kayıt yaptıracağı öğrenildi.
 • Erdemir’de iş kazası: 1 işçi yaralandı - Ereğli İlçesi
  Erdemir’de iş kazası: 1 işçi yaralandı19.08.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ndeki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Limanı’nda ayağına sac levha düşen işçi 26 yaşındaki Rıdvan Akkurt yaralandı.
 • Bir gün koltuğa oturdu Ereğli'yi dağıttı - Ereğli İlçesi
  Bir gün koltuğa oturdu Ereğli'yi dağıttı19.08.2014
  GündemZonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde şehir dışına çıkan Belediye Başkanı Ak Partili Hüseyin Uysal’ın yerine bir günlüğüne vekaleten bakan meclis üyesi Fevzi Ekşi, AK Parti Milletvekili Ercan Candan’ın eski danışmanı olan Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek’i görevden aldı.Ereğli Haber isimli internet sitesine göre Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise Cöbek'in görevden alınma kararından sonra belediyeye geri döndü ve görevden alınma kararını durdurdu.
 • Ereğli’de sele kapılan kişinin cesedi bulundu - Ereğli İlçesi
  Ereğli’de sele kapılan kişinin cesedi bulundu18.08.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Osmanlar Köyü’nde tarlada fındık toplarken yağmur nedeniyle derenin taşması sonucu aniden yükselen sel sularına kapılan 34 yaşındaki Hüseyin Erdoğan’ın cesedi bulundu.
 • YURT HABERLERİ. - Ereğli İlçesi
  YURT HABERLERİ.17.08.2014
  Avrupa
 • Akçakoca açıklarında hortum oluştu - Ereğli İlçesi
  Akçakoca açıklarında hortum oluştu17.08.2014
  GündemDÜZCE’nin Akçakoca İlçesi’nde Karadeniz’de hortum oluşurken, deniz bir anda dalgalandı.Kıyıda bulunanlar cep telefonlarıyla denizde oluşan hortumu görüntüledi.Türkiye'de hortum artık doğal karşılanıyor.Geçtiğimiz günlerde de Marmara ve yine Karadeniz'de hortum oluşmuştu.
 • Zonguldak'ta garip bir reklam panosu - Ereğli İlçesi
  Zonguldak'ta garip bir reklam panosu17.08.2014
  GündemZonguldak'ın Ereğli İlçesi’nde silahlı saldırıda yaralanan işadamı Ahmet Büyükemirusta, sağlığına kavuştuktan sonra kendisini vurduğunu iddia ettiği işadamı Ş.D.için gazeteye verdiği ilanda, "Ben ölmedim, adeta yeniden doğdum.Ama sen dünyada ve ahirette vicdanınla baş başa kalacaksın" dedi.İlana, ilçedeki reklam panolarında Ş.D.’nin fotoğrafıyla yayınlanan, "Kul hakkı yemedi, çocuklarına da yedirmedi" yazılı ilanla cevap verildi.
 • Başka yerde olması mümkün değil - Ereğli İlçesi
  Başka yerde olması mümkün değil06.08.2014
  EkonomiZonguldak'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Kandilli Beldesi'ndeki Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessesi'nde, maden işçilerini yerin metrelerce altına taşıyarak üretim noktalarına ulaşmalarını sağlayan 50 yıllık asansör kabinleri yenilendi.Kabinler, kurban kesilerek hizmete alındı.
 • 13 yaşındaki çocuğa kelepçe! Yalvardı ama dinletemedi - Ereğli İlçesi
  13 yaşındaki çocuğa kelepçe! Yalvardı ama dinletemedi03.08.2014
  AvrupaZonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde bir kadının cüzdanındaki bin 200 lirayı çaldığı iddiasıyla çevredekiler tarafından yakalanan 13 yaşındaki çocuk, gözyaşları içinde hırsızlık yapmadığını söyledi.Çocuk, kelepçe takılarak karakola götürüldü.Ancak karakolda, kadının parayı cüzdanının başka bir bölümüne koyduğu ortaya çıktı.
 • İşadamına silahlı saldırı - Ereğli İlçesi
  İşadamına silahlı saldırı31.07.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde oturan işadamı Ahmet Büyükemirusta, cuma namazı öncesi cami önünde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı.
 • ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı - Ereğli İlçesi
  ÖSYM'deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı30.07.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını söyledi.
 • ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı - Ereğli İlçesi
  ÖSYM’deki hatalı tür kodu 39 öğrenciyi açıkta bıraktı30.07.2014
  EğitimZonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Kandilli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirip sınavsız ön lisans programına yerleşmek isteyen 39 öğrenci, ÖSYM’de okulun tür kodunun farklı yer alması nedeniyle bu haktan yararlanamadıklarını iddia etti.
 • Suriye’de savaştan kaçtı, yem kırma makinasına vücudunu kaptırıp öldü - Ereğli İlçesi
  Suriye’de savaştan kaçtı, yem kırma makinasına vücudunu kaptırıp öldü21.07.2014
  GündemSURİYE’de savaştan kaçıp 1 yıl önce Konya’nın Ereğli İlçesi’ne yerleşen 34 yaşındaki İbrahim Cesim Muhammed, saman balyasının ipini koparmak isterken yem kırma makinasına vücudunu kaptırıp öldü.Muhammed’in parçalanarak yaşamını yitirdiği sırada yanında bulunan 8 yaşındaki oğlu ise fenalaşması sonucu hastaneye kaldırıldı.
 • Eşi gözleri önünde öldü - Ereğli İlçesi
  Eşi gözleri önünde öldü20.07.2014
  GündemKONYA’nın Ereğli İlçesi’nde 59 yaşındaki Ekrem Akbudak, traktöre bağladığı su pompasının kayışına vücudunu kaptırması sonucu yaşamını yitirdi.Eşi gözleri önünde can veren aynı yaştaki Münevver Akbudak ise gözyaşları içinde ağıt yaktı.
 • Taşeron işçilerin çatı eylemi bitti - Ereğli İlçesi
  Taşeron işçilerin çatı eylemi bitti18.07.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde Fen Lisesi inşaatında çalışan taşeron firma işçilerinin, ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle 4 gündür binanın çatısında kalarak yaptıkları eylem, verilen sözlerin ardından bugün sona erdi.
 • İşten çıkarılan 20 madenci geri döndü - Ereğli İlçesi
  İşten çıkarılan 20 madenci geri döndü16.07.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Kandilli Beldesi’nde, üretime kapatılacağı iddia edilen özel maden ocağında işten çıkarılan 20 işçinin yeniden işe alındığı belirtildi.
 • Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ağırladı - Ereğli İlçesi
  Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ağırladı25.06.2014
  HayatAydın Doğan Vakfı, Baba Beni Okula Gönder kampanyası kapsamında yaptırılan yurtlarda kalan başarılı kız öğrencileri İstanbul’da ağırladı.Bu yıl okullarında üstün başarı gösteren 27 öğrenci 3 gün boyunca İstanbul’un tarihi mekanlarını ve müzelerini gezdi.Gezi’nin son gününde Kanal D binasında düzenlenen törenle öğrencilere Aydın Doğan Vakfı tarafından tablet bilgisayar hediye edildi.
 • Erdemir'de kaldırım çöktü: 1 yaralı - Ereğli İlçesi
  Erdemir'de kaldırım çöktü: 1 yaralı02.06.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ndeki Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları içinde kaldırımda yürürken oluşan çökme nedeniyle yaralanan işçi 44 yaşındaki Yüksel Göktekin hastaneye kaldırıldı.
 • Madende göçük: İşçi kurtarıldı - Ereğli İlçesi
  Madende göçük: İşçi kurtarıldı02.06.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessese Müdürlüğü maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan maden işçisi 33 yaşındaki Halim Akdeniz, yaklaşık 2 saat sonra yaralı olarak kurtarıldı.
 • 16 yaşındaki genç kilisede ölü bulundu - Ereğli İlçesi
  16 yaşındaki genç kilisede ölü bulundu28.05.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde, 16 yaşındaki Barış Ergül, eski kilise binası içinde ölü bulundu.Çakmak gazı soluduğu tahmin edilen gencin ölüm nedeni otopside belirlenecek.
 • Solist Ceylan kaza kurbanı - Ereğli İlçesi
  Solist Ceylan kaza kurbanı27.05.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde oteldeki sahne programının ardından otomobille evlerine dönen 4 kişilik müzik grubu kaza yaptı.Otomobilden fırlayan solist Ceylan Aygün hayatını kaybetti, 3 kişi ise yaralandı.
 • Grizu kurbanı madenci ailelerinden dava - Ereğli İlçesi
  Grizu kurbanı madenci ailelerinden dava20.05.2014
  GündemZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’ndeki Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessese Müdürlüğü maden ocağında 7 Mart 1983’te meydana gelen 103 madencinin yaşamını yitirdiği grizu faciasında, ülke çapında toplanan yardımların ölen madencilerin yakınlarına dağıtılmadığı, oluşturulan bir fona aktarılarak havzadaki tüm iş kazalarında ölen madencilerin yakınlarına maaş olarak verildiği ortaya çıktı.103 madencinin yakınları şu anda 13.5 milyon lira bulunan fonun tasfiye edilerek paranın kendilerine dağıtılması için hukuk mücadelesi başlattı.
 • Ders Soma - Ereğli İlçesi
  Ders Soma15.05.2014
  EğitimSoma’daki maden faciası nedeniyle üniversitelerde öğrenciler dersleri boykot etti, rektörler başsağlığı mesajları yayınladı, bahar şenlikleri ve basın toplantıları ertelendi.
 • Ankara'da polis müdahalesi - Ereğli İlçesi
  Ankara'da polis müdahalesi13.05.2014
  GündemKızılay'da, Soma'daki maden faciasıyla ilgili protesto eylemi yapan ve Meclis yönünde yürümek isteyen gruba polis müdahale etti.
içinde

Ereğli İlçesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz