Arşiv
Yazarlara Göre
Ayşegül DOMANİÇ YELÇE380Yalçın BAYER156Ayşe ARMAN90Ayşe ARAL84Güzin Abla49Yonca TOKBAŞ - Kelebek49Ayçe DİKMEN44Fatih ÇEKİRGE36Cengiz SEMERCİOĞLU35Şükrü KIZILOT35Yonca TOKBAŞ32Fatih Tekeci30Deniz SİPAHİ29Nedim BUBİK29Mehmet Y. YILMAZ27Mehmet Ali BİRAND26Gila BENMAYOR23Yılmaz ÖZDİL19Ömür GEDİK19Kubilay KESKİN18Aylin Anne17Ertuğrul ÖZKÖK17Bülent KATARCI16Kanat ATKAYA15Melis ALPHAN15Yalçın DOĞAN15Vahap MUNYAR14Doğan HIZLAN12Gökhan KİMSESİZCAN12Deniz Gürel11Melike Karakartal11Uğur CEBECİ11Ajda PEKKAN10Banu ŞEN10Nora ROMİ10Özgür BOLAT10Şenay DÜDEK10Özdemir İNCE9Bahar AKINCI8Banu TUNA8Cemal TÜKEL7Erkan ÇELEBİ7Fatih ALTAYLI7Nihat DEMİRKOL7Nuran ÇAKMAKÇI7Pınar REYHAN7Rauf TAMER7Emin ÇÖLAŞAN6Erdem SEVGİ6Onur BAŞTÜRK6Yaşar SÖKMENSÜER6Adnan KAYA5Altan Tanrıkulu5Ayşe ÖZEK KARASU5Erman TOROĞLU5Mesude ERŞAN5Pakize SUDA5Togay BAYATLI5Ahmet HAKAN4Ali Atıf BİR4Duygu Sedefoğlu4Erdinç Çelikkan4Ferai TINÇ4Mehmet Uğur YÜKSEL4Mevlüt TEZEL4Oktay EKŞİ4Oya ARMUTÇU4Pako'nun Sayfası4Selahattin DUMAN4Uğur VARDAN4İpek DURKAL4Cenker TEZEL3Ebru ÇAPA3Eray GÖRGÜLÜ3Ercan KUMCU3Ferzane ZENAN3Rıza Özel3Sedat ERGİN3Serhan ASKER3Sibel Arna3Tolga TANIŞ3Tufan TÜRENÇ3Akif BEKİ2Ateş BAKAN2Aynur TARTAN2Bilgin GÖKBERK2Emel Armutçu2Emre Özpeynirci2Erol Aksoy2Eyüp Can - Referans2Gülse BİRSEL2Hadi ULUENGİN2Kamil Aydoğan2Mehmet ARSLAN2Mehmet Nuri YILMAZ2Meriç ENERCAN2Naci Cem Öncel2Nihat HATİPOĞLU2Nilüfer KAS2Niobe2

Engelli

Engelli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Engelli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14.399 Engelli haberi bulunmuştur.

Engelli, yaralanma ya da fiziksel veya zihinsel bir rahatsızlık nedeniyle bazı hareketleri, duyuları veya işlevleri kısıtlanan (kişi). Engeller doğuştan gelebilir veya sonradan geçirilen hastalıklar veya kazalar sonucu ortaya çıkabilir. Dünya Sağlık Örgütü'nün İşlevsellik, Yetiyitimi ve Sağlığın Uluslararası Sınıflandırması'na göre engelli olma hâli için yeti yitimi terimi kullanılır. Engelliler; vücudun duyusal, işlevsel, zihinsel ve ruhsal farklılıkları öne sürülerek; toplumsal veya yönetimsel tutum ve tercihler sonucu, yaşamın birçok alanında kısıtlama ve engellerle karşılaşabilirler.

Engelli Haberleri

Eski eşini öldürmek için cezaevinden kaçtı

Eski eşini öldürmek için cezaevinden kaçtı

Mersin’de sürekli şiddet uyguladığı için 2007’de boşandığı eşi 35 yaşındaki F.Y.’yi, arkadaşına bıçaklatan ve bu yüzden 20 yıl ağır hapis cezasına çarptırılan 45 yaşındaki Bahattin Tuncer, cezaevinden firar etti. Tuncer’in telefon ederek, "Sizi öldürmeye geldim" diye tehdit ettiğini belirten F.Y. ile geçen yıl evlendiği yeni eşi için Cumhuriyet Savcısı koruma karar verdi. F.Y. "Korkuyorum ama kendi adıma değil. Çocuklarım, eşim, kardeşim, ailem adına korkuyorum. ’Benim kaybedecek bir şeyim yok’ demişti. Benim de yok. Bir candır giderse gider ama geride kalan 2 çocuğuma üzülürüm. Bu açıklamalarımı mutlaka izleyecektir, ya da haber uçuracaklardır ona. Teslim olsun, başına daha fazla iş açmasın. Geride ailesinin olduğunu unutmasın" diye konuştu.

29.6.2016Gündem
Eski eşini öldürmek için cezaevinden firar etti

Eski eşini öldürmek için cezaevinden firar etti

MERSİN’de sürekli şiddet uyguladığı için 2007’de boşandığı eşi 35 yaşındaki F.Y.’yi, arkadaşına bıçaklatan ve bu yüzden 20 yıl ağır hapis cezasına çarptırılan 45 yaşındaki Bahattin Tuncer, cezaevinden firar etti. Tuncer’in telefon ederek, "Sizi öldürmeye geldim" diye tehdit ettiğini belirten F.Y. ile geçen yıl evlendiği yeni eşi için Cumhuriyet Savcısı koruma karar verdi.

29.6.2016Çukurova
Eğitim yasa tasarısı komisyondan geçti

Eğitim yasa tasarısı komisyondan geçti

Eğitim alanını düzenleyen tasarı komisyonda kabul edildi. Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı’nda müsteşar yardımcısı sayısı 5’ten 7’ye çıkarılacak. Öğrencilere özel barınma hizmeti sunan kurumların iş yeri açma ve çalışma ruhsatı Milli Eğitim Bakanlığı’nca verilecek, mevzuata aykırılık tespit edilirse Bakanlıkça kapatılabilecek. Kalkınmada birinci derecede öncelikli yörelerde boş kadrolarda sözleşmeli öğretmen istihdam edilebilecek, öğretmenler 3 yıl süreyle başka yere atanamayacak.

29.6.2016Eğitim
İcat çıkaran, Armani Gucci satan inşaatçı

İcat çıkaran, Armani Gucci satan inşaatçı

Oflu ve Tonyalı iki Karadenizli girişimcinin kurduğu Ofton İnşaat; İstanbul ve Bodrum’da 9 şantiyede konut, ofis ve otel inşa ediyor. Ofton’un inşaat sektörü dışında çok farklı alanlara çözüm geliştiren bir yazılım firması ve Armani, Gucci gibi küresel markaların satışını yapan ‘perakende zinciri’ de var.

29.6.2016Ekonomi
Liseli Öznur bir haftadır kayıp

Liseli Öznur bir haftadır kayıp

ORDU’nun Altınordu İlçesi’nde 17 yaşındaki Öznur Ekşi Ateş’ten bir haftadır haber alınamıyor.

28.6.2016Gündem
Atlıspor’un binicileri 5 şampiyonluk ile döndü

Atlıspor’un binicileri 5 şampiyonluk ile döndü

ADANA Atlıspor Kulübü, 4 sporcu ile katıldığı Türkiye Birinciliğinde 5 şampiyonluk çıkartarak dönerken önemli bir başarıya imza attı.

28.6.2016Çukurova
Yürüyemez denen üniversiteli başarıya koştu!

Yürüyemez denen üniversiteli başarıya koştu!

Doğuştan kalça çıkığı nedeniyle peş peşe 8 ameliyat geçiren ve ’yürümesi imkansız’ denilen Gökçe Nas Oğuzlar’ın yaşama tutunma azmi örnek oldu. Ailesinin desteğiyle ayağa kalkan, ilk ve orta eğitimin ardından Gediz Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazanan 21 yaşındaki Gökçe, engellilerin zorlu dünyasını kağıda döktü, dört kitap yazdı. Mezun olurken tüm üniversite onu yürekten alkışladı.

28.6.2016Kampüs
Sözleşmeli öğretmenler 3 yıl başka yere atanamayacak

Sözleşmeli öğretmenler 3 yıl başka yere atanamayacak

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK’larda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı’nın ilk 35 maddesini kabul etti. Kabul edilen maddelere göre, Milli Eğitim Bakanlığı'nda müsteşar yardımcısı sayısı 5’ten 7’ye çıkarılacak. Sözleşmeli öğretmenler, 3 yıl süreyle başka yere atanamayacak.

28.6.2016Eğitim
Engellilere bayram hediyesi

Engellilere bayram hediyesi

TELEVİZYON programcısı Müge Anlı, Ramazan Bayramı öncesi Manisa Bedensel Engelliler Derneği'ne 70 tekerlekli sandalye hediye etti.

28.6.2016Ege
500 engelli öğretmen atanacak

500 engelli öğretmen atanacak

2016 yılında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) katılan adaylar arasından engelli öğretmen ataması 1 Temmuz’da adayların EKPSS puanı üstünlüğüne göre tercihleri doğrultusunda il emrine yapılacak. Daha önce 250 olarak açıklanan kontenjan 500 olarak yeniden belirlendi.

27.6.2016Eğitim
15 bin genç çiftçiye 30'ar bin lira hibe desteği

15 bin genç çiftçiye 30'ar bin lira hibe desteği

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, genç çiftçilere 30 bin liraya kadar hibe desteği sağlayacak program kapsamında 14 bin 970 başvurunun hibe almaya hak kazandığını bildirdi. Başvuru yapan 382 bin 30 genç çiftçi ise hibe desteği alamadı.

27.6.2016Ekonomi
Alman devleti para veriyor ama biz almayı bilmiyoruz

Alman devleti para veriyor ama biz almayı bilmiyoruz

Almanya’da vergi danışmanı olarak görev yapan Ali Demir, Türklerin bilgi eksiliğinden ötürü birçok kalemdeki vergi iadesinden faydalanmadığını ve bu nedenle her yıl yüksek miktarda paranın devlete kaldığını ifade etti. 

27.6.2016Avrupa
Evin penceresine pankart asıp açlık grevine girdi

Evin penceresine pankart asıp açlık grevine girdi

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşayan 42 yaşındaki Ziya Veziroğlu'nun yardım çığlığı yürekleri dağladı.

27.6.2016Gündem
Başkentray sil baştan

Başkentray sil baştan

Ankara’nın banliyö hatlarını yenileyecek Başkentray Projesi’nde çalışmalar 11 Temmuz’da başlıyor. 18 ay içinde tamamlanacak ve 600 milyon TL harcanacak olan projenin ardından Başkentray, mevcut metro hatlarına entegre edilecek.

26.6.2016Ankara
Şampiyonluğu böyle kutladılar

Şampiyonluğu böyle kutladılar

İZMİR Özel Sporcular Kulübü'nün engelli sporcuları, yüzme, atletizm ve masa tenisinde kazandıkları madalyaların sevincini Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ile paylaştı. Özel sporcular, başarılarını 10. Yıl Marşı ile kutladı.

26.6.2016Ege
Engelliler tasarladı, F.Bahçe pazarlayacak

Engelliler tasarladı, F.Bahçe pazarlayacak

Sarı lacivertli kulüp, engelli taraftarı Ulaş’ın dizayn ettiği havluları gelecek yıldan itibaren kreasyonuna dahil edecek. Kulübe çağırılacak Ulaş’la fikir alışverişinde de bulunulacak.

26.6.2016Avrupa
Beyza Bulut'un Kozadan Çıkmak kitabı yayınlandı

Beyza Bulut'un Kozadan Çıkmak kitabı yayınlandı

Aşık olduğu adamla evlendiğinde toz pembe hayaller kuruyordu oysa ki. Çocukları olacaktı ve mutlu bir yuvaları... Halbuki hayatın kendi planları vardı, biraz acımasız biraz zorlayıcı. Kim bilebilirdi ki engelli bir çocuğun bu mutlu çiftin sınavı olacağını...

25.6.2016Keyif
MEB'den

MEB'den "engelsiz" meslek lisesi atılımı

MEB Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) arasında imzalanan protokol ile Türkiye'de ilk ve yeni bir model olan çapraz kaynaştırma eğitim yoluyla "Engelsiz Meslek Lisesi"ni hayata geçirme ve ülke genelinde bunu yaygınlaştırma çalışmaları başlatıldı.

25.6.2016Eğitim
Utku'ya engel yok

Utku'ya engel yok

BODRUM'da, görme engelli 19 yaşındaki İsmail Utku Dağdeviren, lise birincisi oldu. Öğretmenleri ve ailesinin her zaman yanında olduğu Dağdeviren’in, en büyük destekçileri ise 66 yaşındaki anneannesi ile okul arkadaşı Cihat Arslan oldu.

24.6.2016Ege
'Eşimin telefonunu alıp diğer adamla mesajlaştım'

'Eşimin telefonunu alıp diğer adamla mesajlaştım'

Kayseri'de tartıştığı 43 yaşındaki eşini balta ile öldüren 50 yaşındaki tutuklu sanık ilk kez hakim karşısına çıktı. İşlediği cinayeti soğukkanlılıkla anlatan sanık eşinin cep telefonundan karşısındaki erkekle mesajlaştığını iddia etti

23.6.2016Gündem
Komşusunun kızını tacizden 5 yıl

Komşusunun kızını tacizden 5 yıl

Kayseri'de komşusunun kızı 16 yaşındaki E.B.’yi otobüs durağında ve asansörde taciz ettiği suçlamasıyla tutuksuz yargılanan 50 yaşındaki Doğan K., 5 yıl, 2 ay, 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

23.6.2016Gündem
Görme engelli öğrenci lise birincisi oldu

Görme engelli öğrenci lise birincisi oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 19 yaşındaki görme engelli Utku Dağdeviren, öğretmenlerinin ve ailesinin desteğiyle lise öğrenimini birincilikle tamamladı.

22.6.2016Eğitim
Odasına izinsiz giren yaşlı hastaya bağırdı, sosyal medyada tepki topladı

Odasına izinsiz giren yaşlı hastaya bağırdı, sosyal medyada tepki topladı

İZMİR’deki bir sağlık ocağında, bir doktorun, odasına giren yaşlı hastaya bağırması, sosyal medyada tepkiye neden oldu. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, doktor hakkında soruşturma başlattı.

21.6.2016Gündem
İki yeni okul için imzalar atıldı

İki yeni okul için imzalar atıldı

Beylikdüzü Belediyesi ve İstanbul Valiliği iki yeni okul için imzaları attı. Yakuplu ve Gürpınar Mahalleleri’nde belirlenen araziler üzerine özel eğitim ve ortaokul olmak üzere iki okul inşası için protokole imzalar atıldı.

21.6.2016Eğitim

"Sözleşmeli öğretmen" alımı şubatta başlayacak

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ilk sözleşmeli öğretmen alımının gelecek yılın şubat ayında yapılacağını bildirdi.

20.6.2016Eğitim
Aydın’da hamile ve hastalara iki gün sıcak hava izni

Aydın’da hamile ve hastalara iki gün sıcak hava izni

Aydın’da mevsim normallerinin 5 ila 9 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle hamile olanlar ile sağlık sorunu bulunan kamu görevlilerine Valilik tarafından, pazartesi ve salı günleri için iki gün idari izin verildiği bildirildi.

19.6.2016Gündem
Maliye Bakanı'ndan öğretmen ataması açıklaması

Maliye Bakanı'ndan öğretmen ataması açıklaması

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Milli Eğitim Bakanımız bir, iki gün önce açıkladı şu anda norma göre yaklaşık 60 bin öğretmen açığımız var. İnşallah gelecek sene şubat ayı içerisinde bu açığı daha da azaltma konusunda yeni alımlar yapacağız." dedi.

19.6.2016Ekonomi
Bankacılık hizmetlerine

Bankacılık hizmetlerine "engelli" standardı

Bankaların ATM, şube ve internet bankacılığı hizmetlerinden engelli müşterilerin sorunsuz bir şekilde yararlanmalarını temin etmeye yönelik usul ve esaslar belirlendi.

18.6.2016Ekonomi
Papa Vatikan’da kaplan sevdi

Papa Vatikan’da kaplan sevdi

Papa Françesko, Vatikan'daki Kutsal Yıl kutlamaları kapsamında 7 bin sirk sanatçısını ağırladı. Sahneye bir kaplanın gelmesiyle eğlenceli anlar yaşandı.

18.6.2016Dünya
Babadan oğluna en güzel nişan hediyesi

Babadan oğluna en güzel nişan hediyesi

Çanakkale’de, 3 yıldır böbrek yetmezliği çeken doğuştan görme engelli Çağlar Anılır’a babası böbreğini bağışladı. Eylül ayında nişanlanacak olan Anılır, eski sağlığına kavuştu.

18.6.2016Gündem
EKPSS temel soru kitapçığı erişime açıldı

EKPSS temel soru kitapçığı erişime açıldı

ÖSYM tarafından 24 Nisan'da yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (2016-EKPSS) giren adayların cevap kağıtları, aday cevapları ve soru kitapçıklarının görüntülenebileceği Aday İşlemleri Sistemi erişime açıldı.

18.6.2016Eğitim
İzmir'de sıcaklık alarmı: Pazartesi 41 derece!

İzmir'de sıcaklık alarmı: Pazartesi 41 derece!

İzmir'de, hava sıcaklığının 41 derecenin üzerine çıkması beklenen pazartesi günü, kronik hastalıkları olan kamu kurum ve kuruluşu personelinin idari izinli sayılacağı bildirildi.

17.6.2016Gündem
Türkiye’yi karne heyecanı sardı

Türkiye’yi karne heyecanı sardı

Milyonlarca öğrenci bugün karne heyecanı yaşıyor. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerdeki 17 milyon 588 bin 958 öğrenci karne alarak üç ay sürecek yaz tatiline başlıyor. İşte Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşanan karne sevinçlerinden bazıları.

17.6.2016Eğitim
Engelli öğrenci evde eğitimle okul birincisi oldu

Engelli öğrenci evde eğitimle okul birincisi oldu

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Duchenne Muskuler Distrofi (kas hastalığı) olan 16 yaşındaki lise öğrencisi Abdullah Alp Göyneksiz, öğretmenlerinin evde verdiği eğitimle okul birincisi oldu.

17.6.2016Eğitim
Hatalı park edene af yok

Hatalı park edene af yok

İZMİR'de, Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Alsancak Semti'ndeki Gül Sokak, Kıbrıs Şehitleri ve Dominik Caddesi'nde yapılan denetimlerde, yaya yolu ve kaldırım üzerine park edilen araçların sürücülerine 105'er lira para cezası uyguladı.Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanlarında kalan bölgelerde yaptıkları

15.6.2016Ege
Kalp krizi geçiren Hasan Kırbıyık öldü

Kalp krizi geçiren Hasan Kırbıyık öldü

ÇANAKKALE İl Hakem Kurulu Başkanı Hasan Kırbıyık, evinde geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı. Kırbıyık, bugün toprağa verildi.

14.6.2016Gündem
Geliri engellilere

Geliri engellilere

MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde bir engelli derneğince düzenlenen resim-heykel-seramik sergisi, Liman Sanat Galerisi'nde açıldı. Elde edilecek gelirin engelliler yararına kullanılacağı belirtildi.

12.6.2016Ege
Yüzme bilmeyen kalmasın

Yüzme bilmeyen kalmasın

İZMİR'de Bayraklı Belediyesi, "Yüzme bilmeyen kalmasın" projesi kapsamında farklı yaş grupları için yüzme kursu düzenleyecek. Kurslar, belediyeye ait yüzme havuzunda 20 Haziran'da başlayacak.

12.6.2016Ege
İstanbul'da 6 çocuk birden kayboldu

İstanbul'da 6 çocuk birden kayboldu

14 yaşlarındaki 6 çocuktan dün öğle saatlerinden beri haber alınamıyor. Çocukların aileleri, gelecek mutlu haberleri gözyaşları içinde bekliyor. Arkadaşları, kayıp çocukların yanında 15 bin TL para olduğunu iddia ediyor.

11.6.2016Gündem
Vali Çakacak:

Vali Çakacak: "Her zaman sporun destekçisiyiz"

MERSİN Valisi Özdemir Çakacak, her zaman sporun ve sporcunun yanında oldukları gibi yelken sporu ile uğraşan tüm sporcuları da desteklediklerini söyledi.

10.6.2016Çukurova
Görme engelli Menderes öğretmenin aydınlık hikâyesi

Görme engelli Menderes öğretmenin aydınlık hikâyesi

Gaziantep'te görme engelli dünyaya gelmesi nedeniyle çevresindekilerin "okuyamaz" dediği Menderes İnan, üniversite eğitiminin ardından Aydın'da bir lisede 6 yıldır tarih öğretmenliği yapıyor. Öğrencilerini sesinden tanıyan Menderes öğretmen, engelinden daha çok ön yargıları yıkmak için mücadele vermiş ve öğrencilerinin hayata bakış açılarını değiştirmesinde etkili olmuş.

10.6.2016Kampüs
Ulaşıma çevreci yatırım

Ulaşıma çevreci yatırım

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, otobüs filosunda yer alması planlanan elektrikli otobüsleri inceledi.

10.6.2016Ege
İngiliz polisi 11 yaşındaki engelli çocuğu 'kelepçeledi'

İngiliz polisi 11 yaşındaki engelli çocuğu 'kelepçeledi'

İngiltere'de 11 yaşında nörolojik rahatsızlığı olan bir kız çocuğunun başına çuval geçirilip, elleri kelepçelenerek uzun süre gözaltında tutulduğu ortaya çıktı.

9.6.2016Dünya
Ankara’daki parka ’Muhammed Ali’ adı verildi

Ankara’daki parka ’Muhammed Ali’ adı verildi

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yapılan toplantıda, geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından törenle hizmete açılan Esertepe Parkı’nın adı ’Muhammed Ali Esertepe Parkı’ olarak değiştirildi.

9.6.2016Gündem
MEB 250 engelli öğretmen istihdam edecek

MEB 250 engelli öğretmen istihdam edecek

Milli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB), bu yılki Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) katılan adaylardan 250 öğretmen alımı yapılacak.

8.6.2016Eğitim

Yazar Sonuçları

Ölenlere rahmet yakınlarına sabır diliyorum

Ölenlere rahmet yakınlarına sabır diliyorum

AMAN Allah’ım, 24 saate neler sığıyor...

30.6.2016Yazar Yazıları
Cinsel sağlığı kimse öğretmezse...

Cinsel sağlığı kimse öğretmezse...

Türkiye’de cinsellik malumunuz, üstü kapalı bir konu. Bu konuda eğitim, hizmet ve araştırmalar sınırlı. Oysa her yerde olduğu gibi, burada da gençlerin cinsel sağlık ile üreme sağlığına dair bilgilere ve sağlık hizmetine ulaşma gereksinimi var.

29.6.2016Kelebek Yazıları
İslam dünyası Allah ile aldatılarak mahvedildi

İslam dünyası Allah ile aldatılarak mahvedildi

PROF. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, son çıkardığı ‘Allah ile Aldatmak’ kitabı ile yeniden gündeme oturdu ve TV’lerdeki söyleşilerinde çarpıcı açıklamalar yaptı.

23.6.2016Yazar Yazıları
Küçük bir çocuğun rüyası

Küçük bir çocuğun rüyası

Merhabalar sevgili okurlar.

9.6.2016Yazar Yazıları
Hayvanlar öksüz kaldı

Hayvanlar öksüz kaldı

Çok sevgili Hayriye Annemizin ardından... Işıklar içinde yatsın...

9.6.2016Kelebek Yazıları