MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Gila BENMAYOR62Yalçın DOĞAN38Vahap MUNYAR34Hadi ULUENGİN32Yalçın BAYER26Ercan KUMCU23Cengiz SEMERCİOĞLU21Mehmet Y. YILMAZ18Gökhan KİMSESİZCAN18Ayşe ARMAN17Uğur CEBECİ17Cengiz ÇANDAR17Yılmaz ÖZDİL14Yasemin BORAN13Nurten ERK TOSUNER13Özdemir İNCE13Erdal SAĞLAM12Ertuğrul ÖZKÖK12Ferai TINÇ12Tufan TÜRENÇ12Deniz BAYRAMOĞLU12Salih NEFTÇİ12Emin ÇÖLAŞAN11İlter TÜRKMEN11Ayşe ÖZEK KARASU10Ege CANSEN10Enis BERBEROĞLU9Mümtaz SOYSAL9Sedat ERGİN9Mehmet Ali BİRAND8Sahrap SOYSAL8Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU8Mesude ERŞAN8Melis ALPHAN8Oktay EKŞİ7Fatih ALTAYLI7 Doğan ULUÇ7Erkan ÇELEBİ7Ahmet HAKAN7Melda Narmanlı ÇİMEN7Tolga TANIŞ7Mehmet YAŞİN6Zeynep ATİKKAN6Uğur GÜRSES6Şükrü KIZILOT5Bünyamin SÜRMELİ5Ayçe DİKMEN5Civan ER5Emre ÖZPEYNİRCİ5Cüneyt ÜLSEVER4Doğan HIZLAN4Murat BARDAKÇI4Pakize SUDA4Serdar TURGUT4Banu TUNA4Kubilay KESKİN4Temuçin Tüzecan4Sevil ATASOY4Erdal İPEKEŞEN4İsmet BERKAN4Mehmet Uğur YÜKSEL4Sefer LEVENT4Gürül Öğüt4İzzet ÇAPA4Ömür GEDİK3Fatih ÇEKİRGE3Yaşar SÖKMENSÜER3Melike Karakartal3Taha AKYOL3Şenay DÜDEK3Uğur VARDAN3Mete Tamer OMUR3Rıza Özel3Selçuk ŞİRİN3Bekir COŞKUN2Kanat ATKAYA2Kurthan FİŞEK2Yurtsan ATAKAN2İbrahim Bilik2Figen BATUR2Pako'nun Sayfası2Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU2Osman MÜFTÜOĞLU2Ebru ÇAPA2Mehmet Nuri YILMAZ2Arman Kırım2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Onur BAŞTÜRK2Cengiz ÖZDEMİR2Soner YALÇIN2Pınar REYHAN2Rahmi TURAN2M. Rauf Ateş2Yaşar Nuri Öztürk2Eyüp CAN2Yonca TOKBAŞ - Kelebek2Nuran ÇAKMAKÇI2Nihat DEMİRKOL2Ayşegül DOMANİÇ YELÇE2Bahar AKINCI2

Endonezya

Endonezya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Endonezya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.512 Endonezya haberi bulunmuştur.

Endonezya ya da resmî adıyla Endonezya Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya ve Okyanusya'da yer alan bir ülkedir. Endonezya 17.508 adadan oluşur. 250 milyon civarında nüfusuyla dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesi ve aynı zamanda en kalabalık Müslüman ülkesidir. Endonezya halk tarafından seçilmiş meclisi ve devlet başkanı ile bir cumhuriyet'tir. Ülkenin başkenti Cava adasındaki Cakarta şehridir. Sınır komşuları, Papua Yeni Gine,Doğu Timor ve Malezya'dır. Diğer komşu ülkeleri Singapur, Filipinler, Avustralya ve Andaman ve Nikobar adalarıdır. Endonezya ASEAN'ın kurucu üyelerinden ve G20 üyesi ülkelerdendir.

DEVAMI

Endonezya Haberleri

33üncü Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi yarın Eskişehirde

33'üncü Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi yarın Eskişehir'de

33'üncü Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi yarın Eskişehir'de

27.2.2017Eskişehir
Endonezyada bombalı saldırı

Endonezya'da bombalı saldırı

Endonezya'nın Bandung kentinde hükümet binası yakınında bombalı saldırı düzenlendiği bildirildi.

27.2.2017Dünya
TEKSAVdan, Endonezyaya askeri malzeme satışı

TEKSAV'dan, Endonezya'ya askeri malzeme satışı

TEKSAV'dan, Endonezya'ya askeri malzeme satışı

27.2.2017İzmir
Dünyanın en ilginç dükkân ve pazarları

Dünyanın en ilginç dükkân ve pazarları

Tarihi pazarlar ya da dükkânlar, alışveriş merkezlerinde bulamayacağınız türde deneyimler sunar. Özellikle her biri birbirinden ilginçse... İşte dünyada garipliği ve tuhaflığıyla insanı şaşırtan en ilginç dükkân ve pazarlar...

27.2.2017Seyahat
Bakan Kılıç’tan Hürriyet’e ziyaret

Bakan Kılıç’tan Hürriyet’e ziyaret

Akif Çağatay Kılıç, dopingle mücadele büyük mesafe aldıklarını belirterek, “ 2012’deki olimpiyatlardan sonra hepimiz yüzümüzü kapatarak geziyorduk. 2016’da Rio’ya gittik, çocukların hepsi temiz rapor aldı” dedi. Bakan, devşirelecek sporculara ise eğer örnek olacaksa destek vereceğini söyledi.

26.2.2017Futbol
105 bin mülteci denizden kurtarıldı

105 bin mülteci denizden kurtarıldı

KAMU Denetçiliği Kurumu (KDK), göç ve mültecilerin durumunu incelediği raporunda, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın Suriye krizinin başlamasından bu yana 105 bin 571 mülteciyi Akdeniz ve Ege’den kurtardığına yer verdi. Mültecilerle ilgili hayata geçirilecek politikaların ve tavsiyelerin de yer aldığı rapor, önümüzdeki günlerde açıklanacak.

25.2.2017Gündem
Kim Jong-namın katil zanlısı: Kamera şakası için 90 dolar aldım

Kim Jong-nam'ın katil zanlısı: Kamera şakası için 90 dolar aldım

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un üvey ağabeyi Kim Jong-nam'ın katil zanlısı, suikastten haberi olmadığını, kamera şakası yapması için kendisine 90 dolar ödendiğini söyledi.

25.2.2017Dünya
S&Pden 20 ekonomi hakkında kritik açıklama

S&P'den 20 ekonomi hakkında kritik açıklama

Standard & Poor's 20 gelişmekte olan ekonominin bu yıl için toplam borçlanma ihtiyacının 1,07 trilyon dolara ulaşmasının beklendiğini açıkladı.

25.2.2017Ekonomi
Yolcu uçağı saatlerce kapısı kapanmadan uçtu

Yolcu uçağı saatlerce kapısı kapanmadan uçtu

Çin’den Endonezya’ya gitmek üzere havalanan bir yolcu uçağı, kabin kapılarından birinin tam kapanmadığı bir buçuk saat sonra anlaşılınca geri dönüp zorunlu iniş yaptı.

24.2.2017Dünya
Kim Jong-nam sinir gazı ile öldürülmüş

Kim Jong-nam 'sinir gazı' ile öldürülmüş

Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un'un üvey ağabeyi Kim Jong-nam'ın sinir gazıyla öldürüldüğü belirlendi.

24.2.2017Dünya
Tekstilde kimlerle rekabet ediyoruz

Tekstilde kimlerle rekabet ediyoruz

Yıllık 15 milyar dolarlık dış ticaret fazlası ile tüm sanayi sektörleri içinde ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan tekstil ve hazır giyim, bir taraftan gelişmekte olan ülkelerle maliyet rekabeti, bir taraftan da üretime dönüş yatırımı başlatan AB, ABD, Japonya gibi gelişmiş ülkelerle ‘Ar-Ge, inovasyon, tasarım ve yüksek teknolojiyle üretim rekabeti’ yaşıyor.

23.2.2017Ekonomi
Malezya, Kuzey Koreli iki yetkiliyi sorguya çağırdı

Malezya, Kuzey Koreli iki yetkiliyi sorguya çağırdı

Malezya, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un üvey kardeşi Kim Jong-nam'ın öldürülmesiyle ilgili iki Kuzey Korelinin ifadesine başvuracak.

22.2.2017Dünya
Metrelerce havaya uçtu

Metrelerce havaya uçtu

Endonezya’da ışık ihlali korkunç bir kazayla bitti. Kırmızı ışık yanmasına rağmen kavşakta durmayan motosiklete, hızla gelen bir otomobil çarptı. Feci kazada motosiklet sürücüsü metrelerce havaya uçtu ve bir bahçeye düştü.

21.2.2017Haber
Türkiyenin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

21.2.2017İstanbul
Dünyanın en iyi 10 SPA merkezi

Dünyanın en iyi 10 SPA merkezi

Uzakdoğu’nun mistik havası, Avrupa’nın en çok tercih edilen merkezleri... Özel yoga ve detoks programları ya da birbirinden farklı çok sayıda sağlık ve güzellik paketleri... Sizin için dünyada en çok tercih edilen tesisleri ‘SPA & Wellness’ dergisinin katkılarıyla belirledik.

21.2.2017Seyahat
Tekneyle balayı alternatifleri

Tekneyle balayı alternatifleri

Düğün sonrasında çiftlerin bir yat kiralayarak çıkacakları balayı, onları dünyanın farklı romantik köşelerine taşıyacak, inanılmaz anılar ile yeni yaşamlarına ayrı bir tat katacaktır. Yeni evli bir çift için yat kiralayarak balayına çıkmak, yeni yaşamlarının en romantik deneyimi olacaktır. Bir yandan sakin sularda denizin keyfini sürerken, diğer yandan el ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında dünya mutfağının farklı lezzetleri ile akşam yemeklerinin tadına varacaklar.

21.2.2017Seyahat
Bodrumda Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

20.2.2017Muğla
Havalimanındaki suikast görüntüleri ortaya çıktı

Havalimanındaki suikast görüntüleri ortaya çıktı

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un üvey ağabeyi Kim Jong-nam cinayeti ile ilgili görüntüler ortaya çıktı. Kuala Lumpur havalimanında bir kadın arkadan yaklaşarak Kim Jong Nam'ın gözlerini kapatırken, bir diğer kadın ise kurbanın yüzüne kimyasal madde sıkıyor.

20.2.2017Dünya
Türkiye sınıfta kaldı

Türkiye sınıfta kaldı

35 ülkede 250 bin kişiyle yapılan anketle yetişkinlerin okuma, matematik ve problem çözme becerileri incelendi. Buna göre, Türkiye sondan üçüncü ülke oldu. Japonya ise en iyi performansı gösterdi.

19.2.2017Eğitim
Cinayeti kamera şakası sanmış

Cinayeti kamera şakası sanmış

Kim Jong-nam'ın öldürülmesi ile ilgili olarak gözaltına alınan kadın, olayın bir kamera şakası olduğunu sandığını söyledi. Kim Jong-nam'ın Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'daki havaalanında uçağa binmek için beklerken zehirlenerek öldürüldüğü sanılıyor.

18.2.2017Dünya
‘Yusuf Franko’nun İnsanları’nı görmek için beş neden

‘Yusuf Franko’nun İnsanları’nı görmek için beş neden

Müthiş çizimler, renkli muhitler, çalkantılı günler... Osmanlı’nın son günlerindeki Beyoğlu’ndan günümüzün Beyoğlu’na sıkı bir nakliyat... Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’ndeki (ANAMED) ‘Yusuf Franko’nun İnsanları: Bir Osmanlı Bürokratının Karikatürleri’, sahneyi sıradışı bir Osmanlı sanatçısına veriyor.

17.2.2017Keyif
Lüksün romantik kodları

Lüksün romantik kodları

Dünyanın en romantik hediyesi sımsıcak bir tatil değil de nedir? Üstelik bir de dünyanın en romantik otellerinden birindeyseniz.

16.2.2017Stil
Dünyayı şoke eden cinayette yeni gelişmeler yaşanıyor

Dünyayı şoke eden cinayette yeni gelişmeler yaşanıyor

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un sürgünde yaşayan üvey ağabeyi Kim Jong-nam’ın, Malezya’daki ölümünün ardından casus romanlarını aratmayan ayrıntılar çıkıyor. İddialara göre havaalanında iki kadın, Kim’in yüzüne zehirli mendil sürdü. Başka bir iddiaya göre ise zehrin vücutta yayılabilmesi için dolmakalem kullanıldı. ABD ve Güney Kore hükümetleri, suikasttan Kuzey Koreli ajanları sorumlu tutuyor. Olayı soruşturan Malezya polisi bu sabaha karşı ikinci bir kadını daha gözaltına aldı.

15.2.2017Dünya
Türkiyenin, aralarında Rusyanın da bulunduğu bazı ülkelerle imzaladığı 16 uluslararası anlaşma kabul edildi

Türkiye'nin, aralarında Rusya'nın da bulunduğu bazı ülkelerle imzaladığı 16 uluslararası anlaşma kabul edildi

TBMM Genel Kurulunda, Türkiye'nin, Rusya ile cezai konularda adli yardımlaşma ve suçluların iadesini öngören anlaşmanın da aralarında bulunduğu 16 kanun tasarı kabul edilerek, yasalaştı.

15.2.2017Gündem
Türkiyeden binden fazla kişi Japonyaya sığınmak için başvurdu

Türkiye'den binden fazla kişi Japonya'ya sığınmak için başvurdu

Japonya, 2016 yılında sığınma başvurusu yapanlar arasından yalnızca 28 kişiye bu hakkı tanıdı. Bu sayı, bir önceki yıldan yalnızca bir fazla.

14.2.2017Dünya
Rolls-Roycetan tarihi zarar

Rolls-Royce'tan tarihi zarar

İngiltere'nin dünyaca ünlü şirketi Rolls-Royce, geçen yıl için 4,6 milyar sterlin ile tarihinin en yüksek zararını açıkladı.

14.2.2017Ekonomi
Endonezyada heyelan: 7 ölü, 4 yaralı

Endonezya'da heyelan: 7 ölü, 4 yaralı

Endonezya'nın Bali Adası'nda heyelan nedeniyle 7 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

10.2.2017Dünya
Maymunların istila ettiği köy: Ubud / Bali

Maymunların istila ettiği köy: Ubud / Bali

Endonezya denilince akla ilk önce hemen Bali gelir. Fakat ada çevresinde görülmesi gereken birçok yer var. Hele içlerinde öyle bir tropik köy var ki; gezdikçe hayrete düşüyorsunuz! Ormanların arasından akan nehirlerle çevrili Ubud köyü… Ama Ubud’da maymunlarla birlikte tatil yapmanız şart. Neden mi? İşte size Ubud gezi rehberi…

10.2.2017Seyahat
Endonezyanın cennet adası: Bali

Endonezya'nın cennet adası: Bali

Sörf sahilleri, tanrılarına sunulan adakları, muhteşem kokulu frangipani ağaçları, otantik şemsiyeleri, gökyüzüne uzanan hindistancevizi palmiyeleri ve uçsuz bucaksız pirinç tarlalarıyla çok özel bir yer Endonezya’nın Bali adası… Tüm bu doğal güzellerinin yanında Bali’de öyle bir kahve var ki dünyanın en pahalı kahvesi olarak geçiyor. Ama onu farklı kılan bir diğer şey, kedi dışkısından yapılması! Nasıl mı? İşte Bali'de ilginç bir seyahat...

10.2.2017Seyahat
Fransada rahip rektör oldu

Fransa'da rahip rektör oldu

Hindistan ve Endonezya arasında ‘kültür’ odaklı eğitim işbirliği imzalanırken, Kanada her yıl uluslararası öğrenci pazarını daha da güçlendirmeye devam ediyor. Fransa’nın eğitim gündeminde ise Katolik bir rahip olan Micheal Deneken’in Strasbourg Üniversitesi’ne rektör olarak atanması var.

8.2.2017Eğitim
Almanya’da sünnetli 47 bin kadın yaşıyor

Almanya’da sünnetli 47 bin kadın yaşıyor

Almanya Aile Bakanlığı tarafından kadın sünnetinin ulusal dağılımına ilişkin ilk kez yapılan çalışmaya göre, ülkede sünnet edilmiş 47 bin dolayında kadın bulunuyor.

7.2.2017Dünya
Jetset sosyetenin yeni gözdesi: Siyah tavuk

Jetset sosyetenin yeni gözdesi: Siyah tavuk

Endonezya'da yetişen ve vücudundaki melanin sorunu nedeniyle ibiğinden ayağına hatta iç organlarına kadar her yeri siyah olan “Ayam Cemani” cinsi tavuklar büyük ilgi görüyor. Dünya jetsetinin yeni gözdesi olan tavuğun fiyatı 150-200 dolar arası değişiyor.

7.2.2017Dünya
Türk şekercisi Rusya pazarında yeniden tanıtım atağına geçti

Türk şekercisi Rusya pazarında yeniden tanıtım atağına geçti

Geçtiğimiz yıl Rusya ile Türkiye arasında yaşanan sıkıntılardan dolayı bu pazarda ciddi bir kayıp yaşayan Türk şekercisi eskisinden daha iyi seviyeye gelen ilişkileri fırsata çevirebilmek için Moskova’da düzenlenen PRODEXPO Gıda, İçecek ve Gıda Hammaddeleri fuarına milli katılım düzenledi.

6.2.2017Ekonomi
Türk şekercisi Rusya pazarında yeniden tanıtım atağına geçti

Türk şekercisi Rusya pazarında yeniden tanıtım atağına geçti

Türk şekercisi Rusya pazarında yeniden tanıtım atağına geçti

6.2.2017İstanbul
Türk şekercisi Rusya pazarında tanıtım atağına geçti

Türk şekercisi Rusya pazarında tanıtım atağına geçti

Türk şekercisi eskisinden daha iyi seviyeye gelen ilişkileri fırsata çevirebilmek için Moskova şehrinde düzenlenen PRODEXPO Gıda, İçecek ve Gıda Hammaddeleri fuarına milli katılım düzenledi.

6.2.2017Ekonomi
Endonezya ekonomisi yüzde 4.94 büyüdü

Endonezya ekonomisi yüzde 4.94 büyüdü

Endonezya ekonomisi dördüncü çeyrekte yüzde 4.94 büyüyerek ekonomist tahminlerini yakalamadı.

6.2.2017Ekonomi
Endonezyalılar şifalı olduğuna inandıkları kobralarla öyle şeyler yapıyor ki

Endonezyalılar "şifalı" olduğuna inandıkları kobralarla öyle şeyler yapıyor ki!

Endonezya’da şifalı olduğuna inanılan Java kobraları, alternatif tıpta kullanılıyor.

3.2.2017Dünya
Şehir meydanında 26 kırbaç

Şehir meydanında 26 kırbaç

ENDONEZYA’nın şeriat uygulanan tek eyaleti olan Banda Açe’de evlilik dışı ilişki yaşadıkları öne sürülen bir çift, kalabalığın önünde kırbaçlandı.

2.2.2017Dünya
Türkiye’de okuyan Endonezyalı ögrenciler, Kayseri’de buluştu

Türkiye’de okuyan Endonezyalı ögrenciler, Kayseri’de buluştu

Türkiye’de okuyan Endonezyalı ögrenciler, Kayseri’de buluştu

2.2.2017Kayseri
iPhone 7 ile karanlıkta çekilen görkemli fotoğraflar

iPhone 7 ile karanlıkta çekilen görkemli fotoğraflar

5 Kasım 2016’da Apple “One Night on iPhone 7” isimli bir kampanya başlattı ve ünlü iPhone fotoğrafçılarını, düşük ışıkta fotoğraf çekmeleri için kampanyaya dahil etti. Daha keskin görseller için optik görüntü sabitleyicisi bulunan iPhone 7’nin f/1.8 diyaframı iPhone 6s’e göre yüzde 50 daha aydınlık fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. Birçok ülkeden gelen fotoğraflar da iPhone 7’nin düşük ışıkta nasıl fotoğraflar yakalayabildiğini kanıtlıyor.

2.2.2017Teknoloji
EY raporunu açıkladı Türk bankalar...

EY raporunu açıkladı! Türk bankalar...

Ernst&Young raporuna göre Türk bankaları, tüketici bağlılığı ve güven konusunda küresel ortalamanın üzerinde yer aldı.

31.1.2017Ekonomi
Uludağ Üniversitesi 12 farklı ülkede YÖS sınavı yapacak

Uludağ Üniversitesi 12 farklı ülkede YÖS sınavı yapacak

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Türkiye’de eğitim görmek isteyen yabancı öğrencilerin başvurduğu Yabancı Öğrenci Sınavı’nı (YÖS) ilk defa dünyanın 12 farklı ülkesinde kurduğu merkezlerde yapacak.

28.1.2017Eğitim
Uludağ Üniversitesi ilk kez 12 farklı ülkede YÖS sınavı yapacak

Uludağ Üniversitesi ilk kez 12 farklı ülkede YÖS sınavı yapacak

Uludağ Üniversitesi ilk kez 12 farklı ülkede YÖS sınavı yapacak

28.1.2017Bursa

Yazar Sonuçları

Zıtlıklar ülkesi: Meksika

Zıtlıklar ülkesi: Meksika

Üniversitede sosyal antropoloji okurken en büyük hayalim Latin Amerika ülkelerine gitmekti.

27.2.2017Kelebek Yazıları
‘Çok doğru olmayan’ işler bunlar

‘Çok doğru olmayan’ işler bunlar

DEMOKRAT olmaktan başkaca bir “siyasi kusuru” olmayan Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu gibi akademisyenlerin görevden çıkarılmaları ya da FETÖ’nün hapse attığı gazeteci Ahmet Şık’ın, FETÖ’cü olduğu iddiasıyla tutuklanması hakkındaki görüşü sorulunca, Başbakan Binali Yıldırım şu yanıtı verdi:

23.2.2017Mehmet Y. YILMAZ
Karşı çıkmamız gereken 5 şey

Karşı çıkmamız gereken 5 şey

.

21.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Bir gün mutlaka yapmak istediklerim

Bir gün mutlaka yapmak istediklerim

Herkes bir değişik. Kiminin hayali çok para kazanmak, kiminin ünlü olmak, kimininki sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak.

17.2.2017AnlatanAdam
Darbe günü imza attı, kur farkı 25 milyon lirayı buldu

Darbe günü imza attı, kur farkı 25 milyon lirayı buldu

TAMEK Holding’in patronu Sipahioğlu ailesine 21 yaşında damat olarak katılan, eşinden ayrılmasına rağmen aileyle bağı kopmayan Ülkan Delikan, Alman güneş paneli üreticisi Thoma GmbH’ın Yönetim Kurulu Başkanı Hans Thoma ile tanıştıktan kısa süre sonra sektörde üretime girmeye karar verdi.

12.2.2017Vahap MUNYAR
İnanılmaz ama gerçek

İnanılmaz ama gerçek!

Yanlışlıkla bindiği trenle evinden uzaklaşan ve bambaşka bir hayata yelken açmak zorunda kalan beş yaşındaki Hintli bir çocuğun inanılmaz ve de gerçek öyküsü... ‘Lion’, sade ve etkileyici anlatımıyla gözyaşlarınızı teslim alıyor. Dev Patel ve Nicole Kidman’ın da rol aldığı yapım, altı dalda Oscar’a aday.    

3.2.2017Uğur VARDAN
Oscar adayları vizyonda

Oscar adayları vizyonda

Oscar yarışının hızlanırken aday filmler de teker teker vizyon görmeye başladı.

2.2.2017Mehmet Uğur YÜKSEL