Arşiv
Yazarlara Göre
Doğan HIZLAN209Gila BENMAYOR126Kubilay KESKİN91Vahap MUNYAR81Gökhan KİMSESİZCAN55Yalçın BAYER29Erkan ÇELEBİ26Nurten ERK TOSUNER22Ertuğrul ÖZKÖK19Ateş BAKAN17Ayşe ARMAN16Cengiz SEMERCİOĞLU16M. Rauf Ateş15Mehmet Ali BİRAND11Erol Aksoy10Ali Atıf BİR9Fatih ALTAYLI9Nilüfer PAZVANTOĞLU9Oya BERBEROĞLU9Yaşar AKSOY9Deniz SİPAHİ8Enis BERBEROĞLU8Onur BAŞTÜRK8Tuğrul ŞAVKAY8Yurtsan ATAKAN8Ahmet HAKAN7Ayçe DİKMEN7Selim Türsen6Cenker TEZEL5Kanat ATKAYA5Pakize SUDA5Rauf TAMER5Sedat ERGİN5Erdal SAĞLAM4Eyüp CAN4Jale Özgentürk4Kurthan FİŞEK4 Oktay EKŞİ4Sefer LEVENT4Yener SÜSOY4Yılmaz ÖZDİL4Zeynep GÖĞÜŞ4Özdemir İNCE4Altan Tanrıkulu3Doğan Hakyemez3Ege CANSEN3Fatih ÇEKİRGE3Ferai TINÇ3Gülçin TELCİ3Kurtaran MUMCU3Melda Narmanlı ÇİMEN3Nihat DEMİRKOL3Savaş ÖZBEY3Tufan TÜRENÇ3Uğur VARDAN3Yeşim Çobankent3Ömür GEDİK3İzzet ÇAPA3Adnan KAYA2Cengiz ÇANDAR2Deniz BAYRAMOĞLU2Doğan ULUÇ2Eyüp Can - Referans2Ezgi Başaran2Hadi ULUENGİN2Metin GÖRGÜN2Murat BARDAKÇI2Nil KARAİBRAHİMGİL2Oğuz ARAL2Yalçın DOĞAN2İsmet SOLAK2Akif BEKİ1Ayşegül DOMANİÇ YELÇE1Bahar AKINCI1Banu TUNA1Banu ŞEN1Bilgin GÖKBERK1Bülent KATARCI1Bünyamin SÜRMELİ1Celal DEMİRBİLEK1Cemal TÜKEL1Cengiz ÖZDEMİR1Ebru ÇAPA1Engin KRATZER1Ercan KUMCU1Ercan SAATÇİ1Erdal İPEKEŞEN1Erdem KIRIM1Esra MİDİLLİ1Figen BATUR1Gila Benmayor - English1Güzin Abla1Haluk KALAFAT1Hikmet Demirkol1Kenan BAŞARAN1Köşem Sultan1Mehmet Barlas1Mehmet Y. YILMAZ1Melis ALPHAN1Mesude ERŞAN1

Eczacıbaşı

Eczacıbaşı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eczacıbaşı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.634 Eczacıbaşı haberi bulunmuştur.

Nejat Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

Devamı..

Eczacıbaşı Haberleri

Massimo Barbolini İstanbul’a geri döndü

Massimo Barbolini İstanbul’a geri döndü

Eczacıbaşı VitrA, İtalyan antrenör Massimo Barbolini ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

27.5.2016Voleybol
Fuat Sami’ye sorduk: Kim bu melek yatırımcı?

Fuat Sami’ye sorduk: Kim bu melek yatırımcı?

İlk ve orta eğitimini Türkiye’de tamamladıktan sonra eğitim hayatına yurt dışında devam etti. Önemli okulların lisans ve yüksek lisans programlarından derecelerle mezun oldu ve birçok projede danışmanlık yaptı. Başarılı iş yaşamını Türkiye’ye taşıdığı “Melek Yatırımcılık” ile ülkemize taşıdı. Ülkemizde sosyal sorumluluk üzerine kafa yoran ve ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşu ve inisiyatiflerde yer alıp ve girişimciliği Türkiye çapında arttırmak üzere bu kuruluşlarda aktif rol alan Fuat Sami Hürriyet Kampüs sayfalarında.

24.5.2016Kampüs
ODTÜ'de genç fikirler hayat buldu

ODTÜ'de genç fikirler hayat buldu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bünyesinde, çeşitli disiplinlerin birlikte çalıştığı ve ODTÜ Tasarım Fabrikası tarafından düzenlenen 2. Disiplinlerarası Tasarım Stüdyosu (DTS) sonuçlandı. Süreç boyunca disiplinlerarası çalışmanın getirdiği fırsatlardan faydalanan gruplar, farklı bakış açıları sayesinde orijinal çözümlerle birbirinden renkli projelere imza attı.

24.5.2016Kampüs
Girişimcilik genlerimizde var

Girişimcilik genlerimizde var

“Kurumiçi Girişimciler Buluşması”nın ikincisi Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası öncülüğünde ve Eczacıbaşı Holding’in İstanbul Modern’deki ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Etkinlikte girişimciliğin Türk insanının genlerinde bulunduğu, sürdürülebilir büyüme için mevcut şirketlerin tüm çalışanlarına özgün ve bağımsız ortamlar yaratarak girişimcilik ruhunu aşılamasının önemli olduğu vurgulandı.

15.5.2016Ekonomi
İlaç sektörünün dijital dönüşümü

İlaç sektörünün dijital dönüşümü

İlaç sektörünün dijital dönüşümünün mercek altına alındığı TCM ve Microsoft işbirliği ile düzenlenen Mobile Pharma Experience 2016 etkinliğine Bilim İlaç, Nobel İlaç, Drogsan, OMEGA, Eczacıbaşı İlaç gibi sektörün önde gelen şirketleri katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Microsoft Türkiye Kurumsal Müşteriler ve İş Ortakları Genel Müdür Yardımcısı Murat Yılmaz “Dünyada ilaç sektöründeki Ar-Ge yatırımı 120 milyar dolarken Türkiye’de bu rakam 60 milyon dolar. Endüstri 4.0 Türk ilaç sektörü için önemli fırsat. İnovatif çözümler ve teknolojik atılımlarla dijital ilaç çağında kurumların çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz” dedi.

12.5.2016Teknoloji
Voleybol'da hareketli gün

Voleybol'da hareketli gün

Kadınlar Voleybol Ligi'nin bitmesinin ardından kulüpler iç ve dış transfer çalışmalarını hızlandırdı.

5.5.2016Spor
Bayanlar Voleybol 1’inci Lig’de Şampiyon Vakıfbank

Bayanlar Voleybol 1’inci Lig’de Şampiyon Vakıfbank

Bayanlar Voleybol 1. Ligi Final Etabı'nda, 2. devrenin son maçında Fenerbahçe Grundig'i 3-1 mağlup eden VakıfBank, şampiyon oldu. 

30.4.2016Voleybol
Galatasaray, Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolu açtı

Galatasaray, Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolu açtı

Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Fenerbahçe Grundig, Eczacıbaşı Vitra'yı 3-1, Vakıfbank da Galatasaray Daikin'i 3-2 mağlup etti. Sarı kırmızılı takım, Vakıfbank'tan aldığı iki setle sarı siyahlı ekibin şampiyonluğunu ilan etmesini engelledi. 11 puanlı Fenerbahçe, bugün saat 17.30'da oynanacak maçta 13 puanlı Vakıfbank'ı 3-0 ya da 3-1 yenerse şampiyon olacak.

29.4.2016Voleybol
Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketleri açıklandı

Türkiye'nin en beğenilen şirketi Koç Holding seçilirken, Turkcell ikinci, Arçelik de üçüncü oldu.

29.4.2016Ekonomi
Eczacıbaşı VitrA: 0 - VakıfBank: 3

Eczacıbaşı VitrA: 0 - VakıfBank: 3

Bayanlar Voleybol 1. Ligi Final Etabı 2. devrenin ilk maçında VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA'yı 3-0 yendi.

28.4.2016Voleybol
Fenerbahçeli Kim'e inanılmaz teklif!

Fenerbahçeli Kim'e inanılmaz teklif!

Dünyanın en iyi voleybolcularından biri olarak gösterilen Fenerbahçeli Kim Yeon-Konug'a Türkiye’den ve yurt dışından çok sayıda teklif var... Yıldız oyuncu kararını sezon sonunda verecek.

27.4.2016Spor
Genç bilim insanları ödüllendirildi

Genç bilim insanları ödüllendirildi

BİLİM Akademisi’nin üstün başarılı genç bilim insanlarını desteklemek amacıyla yürüttüğü ‘Genç Bilim İnsanları Programı (BAGEP) 2016’ ödülleri sahiplerini buldu.

24.4.2016Eğitim
Beymen Point Bornova keyifli bir davetle açıldı

Beymen Point Bornova keyifli bir davetle açıldı

Beymen Point Bornova, düzenlenen özel bir davetle açıldı. Beymen İzmir ev sahipliğinde düzenlenen açılışa İKSEV Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper’in de aralarında bulunduğu İzmir cemiyet hayatının ve moda dünyasının önemli isimleri katıldı.

21.4.2016Ege
Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu

Bugün Türkiye Patent Ödülleri sahiplerini buldu. Koç Holding 8.400’ü aşkın patent ile en çok patente sahip grup olurken Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Koç Holding bu yıl da en çok uluslararası patent başvurusu yapan şirket oldu.

20.4.2016Ekonomi
İş hayatında Y kuşağı ve kadın konuşuldu

İş hayatında Y kuşağı ve kadın konuşuldu

Özel sektörde kadın istihdamı, kadın liderliğinin artması, yeni nesil kadın çalışanların iş hayatındaki yeri gibi konuların ele alındığı Kadın Liderlik Platformu (KLP) Şubat’taki zirvenin ardından ilk toplantısını yaptı.

18.4.2016IK
Galatasaray tüm branşlarda kaybetti!

Galatasaray tüm branşlarda kaybetti!

Galatasaray’ın kabus haftası... Sarı-kırmızılı kulüp geçtiğimiz hafta sonu hiçbir branşta maç kazanamadı. Galatasaray takımları 1 hafta içinde oynadığı 6 maçtan da mağlubiyet ile ayrıldı.

18.4.2016Spor
Eczacıbaşı VitrA-Galatasaray maçına Fenerbahçeli taraftarlar sızdı

Eczacıbaşı VitrA-Galatasaray maçına Fenerbahçeli taraftarlar sızdı

Bayanlar Voleybol 1. Lig Final Etabı birinci devre maçlarının son gününde Eczacıbaşı VitrA, Galatasaray Daikin'i 3-0 mağlup etti. Maçın ilk setinde Fenerbahçe lehine tezahüratı yapan 15 kişilik grup, polisler tarafından salon dışına çıkarıldı.

17.4.2016Voleybol
Eczacıbaşı VitrA: 2 - Fenerbahçe Grundig: 3

Eczacıbaşı VitrA: 2 - Fenerbahçe Grundig: 3

Bayanlar Voleybol 1. Lig Final Etabı birinci devre maçında Fenerbahçe Grundig, Eczacıbaşı VitrA'yı 3-2 mağlup etti.

16.4.2016Voleybol
Dörtlü Final'in ev sahibi Pomi

Dörtlü Final'in ev sahibi Pomi

Avrupa'da kadın voleybolunun kulüpler bazındaki en önemli organizasyonu olarak gösterilen Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde Dörtlü Final'e ev sahipliği yapacak İtalya'nın Pomi Casalmaggiore ekibi, taraftarı önünde oynamanın avantajını kullanmaya çalışacak.

8.4.2016Voleybol
YSK Başkanı Güven: İnternete sızan kimlikler ile 2008'de paylaştığımız veriler uyuşuyor

YSK Başkanı Güven: İnternete sızan kimlikler ile 2008'de paylaştığımız veriler uyuşuyor

YSK Başkanı Sadi Güven, internette yayınlanan kimlik bilgileri ile ilgili olarak inceleme yaptıklarını belirterek, "İnternet sitelerinde yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler, siyasi partilere verdiğimiz veri tabanıyla uyuşmaktadır. Mühendislerimiz incelemeleri yaptılar, bizdeki kayıtlarla bire bir uyumlu olmasına rağmen bizim sistemimizden herhangi bir sızma yoktur" dedi. Güven, "Verilerin 2008 tarihinde paylaşılan dosyalarla uyumlu olduğu görülmüştür" diye konuştu.

8.4.2016Gündem
Eczacıbaşı'ndan kimlik bilgileri açıklaması

Eczacıbaşı'ndan kimlik bilgileri açıklaması

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı 50 milyon kişinin kimlik bilgisinin internete sızmasını değerlendirdi. Eczacıbaşı, "Bu bize büyük bir ders olsun. Kişisel olarak disipline sahip olmalıyız. Her zaman birilerinin bize saldıracağını ve bu saldırganların bilgilerimizden fayda sağlayacağını unutmamamız gerekiyor" diye konuştu.

8.4.2016Ekonomi
Öğretmenlere atölye eğitimi

Öğretmenlere atölye eğitimi

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, öğretmenlerin kendilerini yenilemeleri ve mesleki bilgilerinin artmasına yönelik hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenliyor.

6.4.2016Eğitim
Bahar Toksoy Guidetti anne oluyor

Bahar Toksoy Guidetti anne oluyor

2013 yılında milli voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti ile Türk usulü bir düğünle evlenen Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, eşinin hamile olduğunu açıkladı.

6.4.2016Voleybol
Naz Aydemir'in 8. Dörtlü Final gururu

Naz Aydemir'in 8. Dörtlü Final gururu

Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde Dörtlü Final'de mücadele edecek VakıfBank'ta oyuncu Naz Aydemir Akyol, bu heyecanı üst üste 8. kez yaşayacak. Milli voleybolcu, "Bunu Türk takımlarıyla başarıyor olabilmek benim için ayrı bir gurur" dedi.

6.4.2016Voleybol
Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığına, Unilever Dondurma ve İçecek Kategorileri NAMETRUB Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin seçildi.di.

4.4.2016Ekonomi
Osman Demren: 30. yıla çifte şampiyonluk yakışır

Osman Demren: 30. yıla çifte şampiyonluk yakışır

VakıfBank Spor Kulübü Başkanı ve VakıBank Genel Müdür Yardımcısı Osman Demren, “Kulübün 30. yılında önce İtalya’daki Final Four’da Şampiyonlar Ligi Kupası’nı ardından da Türkiye Şampiyonluğu’nu kazanacağız” dedi.

4.4.2016Voleybol
Beste yarışması konseri 7 Haziran’da

Beste yarışması konseri 7 Haziran’da

İZMİR Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) düzenlediği 9. Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Ulusal Beste Yarışması, 7 Haziran Salı günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM) Konser Salonu’nda yapılacak "Yarışma Konseri" ile sonuçlanacak.

31.3.2016Ege
Fenerbahçe Galataray’ı ezdi geçti!

Fenerbahçe Galataray’ı ezdi geçti!

Fenerbahçe Grundig ile Galatasaray Daikin arasında oynanan Kadınlar Voleybol 1. Ligi son maçında gülen taraf sarı lacivertli ekip oldu. Sezon boyunca oynanan 22 maç sonunda 61 puan toplayan Sarı Melekler ligi lider tamamlarken Galatasaray 43 puanla 4’ncü oldu. Sezonu şampiyon tamamlayacak takım Fenerbahçe Grundig, VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Galatasaray Daikin’in 15-17 Nisan tarihlerinde İzmir, ardından 29 Nisan 1 Mayıs tarihlerinde Ankara’da yapacakları play-off maçlarından sonra belli olacak.

26.3.2016Voleybol
2015'in en iyileri belli oldu

2015'in en iyileri belli oldu

İnsan kaynakları ve yönetim uygulamaları danışmanlığı ve dış kaynak tedariği alanında bilinen Aon Hewitt, 2015’in En İyi İşyerleri’ni belirledi. 2015 yılında 110 şirketin katıldığı araştırmanın sonuçları, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta yapılan “Aon Best Employers” ödül töreninde açıklandı.

26.3.2016Ekonomi
Naz Akyol'dan dünya rekoru

Naz Akyol'dan dünya rekoru

Avrupa'nın en iyi pasörleri arasında gösterilen milli voleybolcu Naz Akyol, tarihi bir rekorun sahibi oldu...

25.3.2016Futbol
Bursa Büyükşehir Belediyespor: 0 - Fenerbahçe Grundig: 3

Bursa Büyükşehir Belediyespor: 0 - Fenerbahçe Grundig: 3

Bayanlar Voleybol 1. Lig'de Fenerbahçe Grundig, deplasmanda Bursa Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 mağlup etti.

19.3.2016Voleybol
Türk Telekom'da Burak Bıyıktay dönemi

Türk Telekom'da Burak Bıyıktay dönemi

Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Türk Telekom'un yeni başantrenörü Burak Bıyıktay oldu.

17.3.2016Basketbol
Eczacıbaşı VitrA: 3 - Galatasaray Daikin: 1

Eczacıbaşı VitrA: 3 - Galatasaray Daikin: 1

Bayanlar Voleybol 1. Lig'in 20. haftasında Eczacıbaşı Vitra, Galatasaray Daikin'i 3-1 yendi.

16.3.2016Voleybol
Nur Yerlitaş'ın fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Nur Yerlitaş'ın fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Bir zamanlar sıkı arkadaş olan ünlü moda tasarımcısı Barbaros Şansal ve Nur Yerlitaş arasına kara kedi girmişti. Nur Yerlitaş ile arası bozuk olan ve uzunca bir süredir konuşmayan Barbaros Şansal, önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden Nur Yerlitaş’ın fotoğraflarını paylaşmıştı. İşte sosyal medyayı sallayan o fotoğraflar. Detaylar haberimizde…

14.3.2016Kelebek
Salihli'de başarılı kadınlara ödül

Salihli'de başarılı kadınlara ödül

MANİSA Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadınlar Birliği, işlerinde başarılı olan, girişimcilikleriyle fark yaratan hemcinslerine ödül verdi. Gecede, Hürriyet Ege yazarı Ayçe Dikmen de "Ege’nin Öncü Kadınları" belgeselini sunup, aynı ismi taşıyan kitabını imzaladı.

9.3.2016Ege
Bu şirketler stajyer arıyor

Bu şirketler stajyer arıyor

Şirketler yaz dönemi stajları için kendi internet sitelerinden veya kariyer portallarından başvuruları toplamaya başladı bile. Adayları tıpkı işe alır gibi sıkı bir elemeden geçiren şirketler onlara gerçek projeler verip, şirketi ve işleyişi tanımalarını sağlıyorlar. Hem şirketler geleceğin yeteneklerini kendilerine çekmiş oluyor, hem de öğrenciler mezun olduklarında ne yapmak istediklerini netleştiriyor. Stajı başarıyla tamamlayanlar, mezun olunca o şirketteki iş fırsatlarında öncelikli değerlendiriliyor. Şirketlerle görüşüp, staj programları hakkında bilgiler aldık.

29.2.2016IK
Eczacıbaşı VitrA 3-2 Fenerbahçe Grundig

Eczacıbaşı VitrA 3-2 Fenerbahçe Grundig

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi'nde Fenerbahçe Grundig, deplasmanda Eczacıbaşı VitrA’ya 3-2 yenilmesine rağmen liderliğini sürdürdü. Bu yenilgiyle en yakın rakibi VakıfBank ile arasındaki puan farkı ikiye indi.

27.2.2016Futbol
MIXX Awards Türkiye ödülleri sahiplerini buldu

MIXX Awards Türkiye ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 6.’sı düzenlenen ve dijitalin Oscar’ı olarak görülen MIXX Awards Türkiye’nin ödül töreni 24 Şubat 2016 Çarşamba akşamı Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleştirildi. Gecenin sunuculuğunu Ece Sükan üstlendi.

27.2.2016Ekonomi
Diploma bitecek

Diploma bitecek

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, “Dünya internetle çok hızlı değişiyor. Türkiye kavga ortamından çıkıp, yaratıcı enerjiye geçmeli. Gençler bundan 20 yıl sonra ne yapacak? Ben şirketlerin diploma isteyeceğini sanmıyorum” dedi.

26.2.2016Ekonomi
VakıfBank 3-0 Eczacıbaşı VitrA

VakıfBank 3-0 Eczacıbaşı VitrA

Voleybol Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi 12'li play-off turu rövanş maçında VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA'yı 3-0 yendi.

24.2.2016Voleybol
Fenerbahçe Grundig: 3 - Nilüfer Belediyespor: 0

Fenerbahçe Grundig: 3 - Nilüfer Belediyespor: 0

Bayanlar Voleybol 1. Lig'de Fenerbahçe Grundig, Bursa temsilcisi Nilüfer Belediyespor'u 3-0 yendi. Sarı lacivertliler, ligde 17. hafta sonunda 16. galibiyetini alarak liderliğini sürdürürken, konuk ekip, 10. kez mağlup oldu.

20.2.2016Voleybol
Halkbank 0-3 Eczacıbaşı VitrA

Halkbank 0-3 Eczacıbaşı VitrA

Bayanlar Voleybol 1. Lig'in 17. haftasında Eczacıbaşı VitrA, deplasmanda Halkbank'ı 3-0 yendi.

20.2.2016Voleybol
Nilüfer Belediyespor 2-3 Halkbank

Nilüfer Belediyespor 2-3 Halkbank

Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi'nde, Nilüfer Belediyespor sahasında, klasman grubunda yer almak isteyen Halkbank ile karşılaştı. Nefes kesen, tam 140 dakika süren mücadeleyi Halkbank tie-break setinde 3-2 kazanarak iddiasını devam ettirdi.

13.2.2016Voleybol

Yazar Sonuçları

Venedik Bienali'ne barış çıkarması

Venedik Bienali'ne barış çıkarması

TÜRKİYE, İKSV’nin organizasyonuyla bu yıl Venedik Bienali 15. Uluslararası Mimarlık Sergisi’ne ortak kültürel miras, işbirliği, barış mesajlarını veren “Darzana: İki Tersane, Bir Vasıta” projesiyle katılıyor.

26.5.2016Yazar Yazıları
İki konfederasyonun 1 Mayıs yanlışı

İki konfederasyonun 1 Mayıs yanlışı

Bugün ‘1 Mayıs’ hükümetin işçilere karşı birçok olumsuzluğu yasalaştırmayı gündeme getirmeye çalıştığı bir ortamla buluştu.

21.4.2016Haber Yazıları
Aldığımız şirketlerde geriye dönük vergi sürprizi tedirgin ediyor

Aldığımız şirketlerde geriye dönük vergi sürprizi tedirgin ediyor

ANDREW Mellon Auditorium, Washington... Yatırım, Destek ve Tanıtım Ajansı’nın dünyanın önde gelen şirketlerinin Başkan ve CEO’larını davet ettiği “Yuvarlak Masa” buluşması var...

1.4.2016Haber Yazıları
Sultanların zirve dansı…

Sultanların zirve dansı…

Trabzon İdman ocağı takımını tanıyor musunuz?

22.3.2016Yazar Yazıları
Gümbür gümbür!

Gümbür gümbür!

Fenerbahçe, “taş” oldu…

7.3.2016Spor
Beştepe konseyine girme yarışı

Beştepe konseyine girme yarışı

Başbakan Davutoğlu, Ekonomik ve Sosyal Konsey’e işlerlik kazandıracağını açıklarken, Beştepe’den sürpriz bir başka konsey kararı çıktı.

5.3.2016Haber Yazıları
Canına yandığımın zenginler listesi

Canına yandığımın zenginler listesi

FORBES dergisi Türkiye’nin en zengin ilk 100’ünü açıkladı; listede arıyorum tarıyorum, yandaşlık kontenjanından süper zenginler ligine terfi eden isim yine bulamıyorum.

3.3.2016Haber Yazıları