Ece Su Yılmaz

 • Elif Balkeser yarın uyanacak biliyoruz - ece su yılmaz
  Elif Balkeser yarın uyanacak biliyoruz07.08.2014
  PaparazziBERGÜZAR Korel, Kabataş kazasında yoğun bakıma kaldırılan aile dostları Elif Balkeser’in hayati durumunu an be an hesabından paylaşmaya devam ediyor.
 • Ece Su davasında aile şikayetinden vazgeçti - ece su yılmaz
  Ece Su davasında aile şikayetinden vazgeçti09.07.2014
  GündemSirkeci'deki feribot kazasında vapura binmek üzereyken denize düşen otomobilde 5 yaşındaki Ece Su ve anneannesi Şaziye Güleren'in ölümüyle ilgili görülen davada aile sanıklar hakkındaki şikayetinden vazgeçti.Ece Su'nun ailesinin avukatı Ejder Demir yazılı bir açıklama yaparak 'Müvekkillerim her duruşmada aynı acıyı yeniden yaşamaktadır.Bu nedenle, kamu davası olarak devam edecek davadaki şikayetlerinden vazgeçmiştir' dedi.
 • Arabalı vapur kazası iddianamesi tamam - ece su yılmaz
  Arabalı vapur kazası iddianamesi tamam14.04.2014
  GündemEce Su Yılmaz ile anneannesinin öldüğü arabalı vapur kazasına ilişkin hazırlanan ve 3 vapur görevlisinin 3 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep edilen iddianame kabul edildi.
 • Arabalı vapur kazası iddianamesi kabul edildi - ece su yılmaz
  Arabalı vapur kazası iddianamesi kabul edildi14.04.2014
  GündemEce Su Yılmaz ile anneannesinin öldüğü arabalı vapur kazasına ilişkin hazırlanan ve 3 vapur görevlisinin 3 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep edilen iddianame kabul edildi.
 • Kaptan tam kusurlu - ece su yılmaz
  Kaptan tam kusurlu12.04.2014
  GündemMinik Ece Su ile anneannesinin sulara gömülüp ölümüyle sonuçlanan Sirkeci’deki araba vapuru kazasına ilişkin soruşturma tamamlandı.Tam kusurlu görülen kaptanın 15 yıl hapsi istendi.
 • Faciada kaptan tam kusurlu - ece su yılmaz
  Faciada kaptan tam kusurlu11.04.2014
  AvrupaMinik Ece Su ile anneannesinin sulara gömülüp ölümüyle sonuçlanan Sirkeci’deki araba vapuru kazasına ilişkin soruşturma tamamlandı.Tam kusurlu görülen kaptanın 15 yıl hapsi istendi.
 • Arabalı vapur faciasında iddianame hazır - ece su yılmaz
  Arabalı vapur faciasında iddianame hazır10.04.2014
  GündemİSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, Sirkeci’de arabalı vapurdan düşen otomobilde hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ile 61 yaşındaki anneannesi Şaziye Güleren’in ölümüne ilişkin soruşturmayı tamamladı.
 • Eminönü iskelesinde dehşete düşüren olay - ece su yılmaz
  Eminönü iskelesinde dehşete düşüren olay04.04.2014
  GündemEminönü'nde annesinin bebek arabasında iken deniz motoruna bindirmek istediği çocuk, arabadan kayıp denize düştü.Vatandaşların denize atlayıp kurtarmak istediği bebek, 20 dakikalık uğraş sonucu denizden çıkarıldı.Ambulans ile İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Acil Bölümü'ne getirilen bebeğin bilincinin kapalı olduğu görüldü.
 • Ece Su için tazminat - ece su yılmaz
  Ece Su için tazminat24.03.2014
  EkonomiSirkeci iskelesinde meydana gelen, Ece Su’nun hayatını kaybettiği kazanın sigorta kapsamında olduğu, feribotun sigortasının Türk P&I, tarafından yapıldı ortaya çıktı.Sigorta şirketi araştırmasını bitirdikten sonra Ece Su ve anneannesi Şaziye Güleren için tazminat ödenecek.
 • 'Ece Su'yu aradım aradım ama bulamadım' - ece su yılmaz
  'Ece Su'yu aradım aradım ama bulamadım'24.03.2014
  GündemSirkeci’de arabalı vapurdan denize düşen otomobilde hayatını kaybeden Ece Su Yılmaz’ın annesi ve teyzesi savcıya ifade verdi.
 • Ece Su'nun anneannesi son yolculuğuna uğurlandı - ece su yılmaz
  Ece Su'nun anneannesi son yolculuğuna uğurlandı21.03.2014
  GündemSİRKECİ’de arabalı vapura binerken denize düşen otomobilde ağır yalanan ve 6 gün sonra hayatını kaybeden 61 yaşındaki Şaziye Güleren, Halkalı’daki Hacı Ömer Çetinsaya Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Büyük Halkalı Mezarlığı’na toprağa verildi.
 • Anneannesi de hayatını kaybetti - ece su yılmaz
  Anneannesi de hayatını kaybetti21.03.2014
  GündemİSTANBUL Sirkeci’de 15 Mart’ta son araç olarak bindikleri arabalı vapurun hareket etmesiyle kapaktan denize düşen otomobilde bulunan 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’dan sonra, dün de anneannesi Şaziye Güleren (61) öldü.
 • Sirkeci'deki facianın görüntüleri ortaya çıktı - ece su yılmaz
  Sirkeci'deki facianın görüntüleri ortaya çıktı20.03.2014
  GündemSirkeci’de 15 Mart Cumartesi günü arabalı vapura binerken denize düşen otomobilin görüntüleri ortaya çıktı.
 • Ece Su'nun anneannesi de hayatını kaybetti - ece su yılmaz
  Ece Su'nun anneannesi de hayatını kaybetti20.03.2014
  GündemSirkeci’de, araba vapuruna gireceği sırada denize düşen otomobilden ağır yaralı olarak kurtarılan 61 yaşındaki Şaziye Güleren, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • Vapur faciasından serbest bırakılmalara itiraza ret - ece su yılmaz
  Vapur faciasından serbest bırakılmalara itiraza ret19.03.2014
  GündemSirkeci Arabalı Vapur İskelesi'nde 5 yaşındaki bir çocuğun ölümüyle sonuçlanan kazayla ilgili soruşturma kapsamında, biri kaptan 3 kişinin serbest bırakılmasına savcının yaptığı itiraz reddedildi.
 • Bizi ölüme çağırdılar - ece su yılmaz
  Bizi ölüme çağırdılar17.03.2014
  GündemArabalı vapurdan denize düşen araçta kızı Ece Su’yu kaybeden anne Ebru Güleren Yılmaz ve teyze Mine Dalkılıç dehşet anlarını anlattı.İsyanları ise aynıydı: “Bizi ölüme çağırdılar.”
 • Ben size ne diyeyim.Vicdansızlar - ece su yılmaz
  Ben size ne diyeyim.Vicdansızlar16.03.2014
  MagazinBergüzar Korel, dün Sirkeci’deki arabalı vapur iskelesinde yaşanan olayda 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz'ın hayatını kaybetmesine isyan etti.
 • Ece Su toprağa zanlılar sokağa - ece su yılmaz
  Ece Su toprağa zanlılar sokağa16.03.2014
  GündemSirkeci’de 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’ın hayatını kaybettiği kazada, otomobilin denize düştüğü arabalı vapurun kaptanı ve iki gemici, taksirle ölüme sebep olmaktan sevk edildikleri mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 • Beş yaşında çocuk boğuldu, ne 'Gezi' si - ece su yılmaz
  Beş yaşında çocuk boğuldu, ne 'Gezi' si16.03.2014
  MagazinSirkeci'deki arabalı vaburda bir otomobilin denize düşmesi sonucu hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz'ın acısını yaşayan Bergüzar Korel'i bir takipçisi çıldırttı.
 • Ece Su'nun ölümünde serbest bırakılmalara itiraz - ece su yılmaz
  Ece Su'nun ölümünde serbest bırakılmalara itiraz16.03.2014
  GündemSİRKECİ’de arabalı vapura binerken düşen otomobilde 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’ın ölümü, 3 kişinin de yaralanmasına neden oldukları öne sürülen kaptan Erkan Atalay İm de dahil 3 gemi personelinin serbest bırakılmasına savcı itiraz etti.
 • Ece Su'nun annesi yaşadıklarını anlattı - ece su yılmaz
  Ece Su'nun annesi yaşadıklarını anlattı16.03.2014
  GündemSİRKECİ İskelesi’nde meydana gelen vapur faciasında 5 yaşındaki kızı Ece Su Yılmaz’ı kaybeden anne Ebru Güleren Yılmaz, açıklamalarda bulundu.Ebru Güleren Yılmaz, "Kapağın üzerindeydik gemi hareket etti" dedi.
 • Arabalı vapurdan otomobil düştü - ece su yılmaz
  Arabalı vapurdan otomobil düştü15.03.2014
  GündemSİRKECİ’ de 3 kadın ile 5 yaşlarında bir kız çocuğunun içinde bulunduğu otomobil arabalı vapura binerken denize düştü.5 yaşındaki kız çocuğu Ece Su Yılmaz hastanede hayatını kaybetti.
 • Vapur faciasında tutuklama talebi - ece su yılmaz
  Vapur faciasında tutuklama talebi15.03.2014
  GündemSirkeci'de dün 5 yaşındaki bir çocuğun ölümü, 1'i ağır 3 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan arabalı vapur faciasında vapur kaptanı ve iki personel tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.Mahkeme üç kişiyi serbest bıraktı, kaptana yurt dışına çıkış yasağı konuldu.
 • Kaptana yurt dışına çıkış yasağı - ece su yılmaz
  Kaptana yurt dışına çıkış yasağı15.03.2014
  GündemSİRKECİ’de 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’ın hayatını kaybettiği kazada, otomobilin denize düştüğü arabalı vapurun kaptanı Erkan Atalay İm ve iki gemi personeli taksirle bir kişinin ölümüne sebep oldukları gerekçesiyle mahkemeye sevk edildi.Nöbetçi mahkeme 3 denizciyi de tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı ancak kaptana yurt dışına çıkış yasağı koydu.Kaptan mahkemedeki ifadesinde, “Yanaşan bir geminin çıkarttığı sesi neta (Denizcilik dilinde muntazam, düzgün, tertipli veya emniyetli anlamına gelir) sanarak hareket ettim” diyerek kendisini savundu.
içinde

Ece Su Yılmaz


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz