Dsp


 • Götürdükleri yerine konur ancak rejim değişirse. - dsp

  Götürdükleri yerine konur ancak rejim değişirse.10.12.2014

  Ege

  CHP'de siyaset yapan DSP eski İzmir Milletvekili, eski Kültür Bakanı Suat Çağlayan, "Saraylar yaptırabilirler, bakanlar bakmayanlar bir yığın yolsuzluğa bulaşmış olabilir.Götürdükleri para yerine konur ama ülke bölünürse rejim değişirse geriye dönüşü zor olur" dedi.
 • Günay:"Arınç'ın sözleri korkulu halinin işareti" - dsp

  Günay:"Arınç'ın sözleri korkulu halinin işareti"09.12.2014

  Ege

  İZMİR Bağımsız Milletvekili, Ertuğrul Günay, yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılmak istenmesinin amacının, AK Parti iktidarını sonlandırmak olduğunu savunup, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) başvuruyu reddedeceğine inandığını açıklayan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a tepki gösterdi.Günay, "Bu girişimi bir darbe girişimi olarak nitelemek korku dolu bir ruh halinin işaretidir.Son zamanlarda iktidar çevrelerinde ve iktidarın koltuklarına yapışmış olan makam sahipleri de bu korkulu ruh halini dışa vurmaktadır" dedi.
 • "Götürdükleri yerine konur ancak rejim değişirse." - dsp

  "Götürdükleri yerine konur ancak rejim değişirse."09.12.2014

  Ege

  CHP'de siyaset yapan DSP eski İzmir Milletvekili, eski Kültür Bakanı Suat Çağlayan, "Saraylar yaptırabilirler, bakanlar bakmayanlar bir yığın yolsuzluğa bulaşmış olabilir.Götürdükleri para yerine konur ama ülke bölünürse rejim değişirse geriye dönüşü zor olur" dedi.
 • Halman’a üç tören - dsp

  Halman’a üç tören08.12.2014

  GÜNDEM

  Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı şair Talat Sait Halman için dün Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, TBMM’de ve Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • İlk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için tören - dsp

  İlk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için tören08.12.2014

  GÜNDEM

  TÜRKİYE’nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman için TBMM’de ve Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.Törende, tiyatrocu kızı Defne Halman, babasının yazdığı ‘Ölüm Yılım’ adlı şiirini okudu.
 • Yalçın BAYER

  Karakolun görmeyen duymayan odası - dsp

  Karakolun görmeyen duymayan odası05.12.2014

  YAZARLAR

  İSTANBUL Emniyeti’ni sarsan bir soruşturma sürüyor günlerdir.
 • Gazetecilerin araçlarına basın otoparkı yasaklandı - dsp

  Gazetecilerin araçlarına basın otoparkı yasaklandı02.12.2014

  GÜNDEM

  MECLİS, gazetecilere yönelik yeni bir yasakla tartışma konusu oldu.Gazetecilerin, TBMM ana binasında basın kapısının karşısında 1960’lardan beri gazetecilerin kullandığı açık otoparka parlamento muhabirlerinin araçlarını park etmeleri yasaklandı.
 • Davutoğlu Balıkesir'de konuştu - dsp

  Davutoğlu Balıkesir'de konuştu30.11.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef almayı sürdürdü.Davutoğlu, "Bahçeli bize cevap verdi ama eksik verdi.Tunceli’ye gitti Valilik’te konuştu.Tuncelili’nin elini sıkamadan, gözüne bakamadan Tunceli’den ayrıldı.Gözüne baktıkları, onunla oraya giden partililerdi" dedi.Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyartine de değinen Davutoğlu, "Diyarbakır’da yeni koalisyonun haberini veriyor.Kobani’den hareketle Diyarbakır, Van, Bitlis sokaklarını, Gezi olaylarını bahane ederek İstanbul, Ankara, İzmir’i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyor.Bunun adı yıkım koalisyonu" dedi.
 • Davutoğlu: El öptürmeyeceksiniz - dsp

  Davutoğlu: El öptürmeyeceksiniz30.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin Balıkesir İl Kongresi’nde konuştu.Davutoğlu konuşmasında AK partililere, "el öptürmeyeceksiniz" talimatını tekrarladı.
 • Yalçın BAYER

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri - dsp

  Tevfik İleri, imam hatip okulları, Köy Enstitüleri19.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI, Ankara’da ve eski bakanlardan Tevfik İleri’nin adının verildiği, imam hatip lisesi açılışında, imam hatip gençliğine özel bir hitapla, “bu emanetleri koruyun, bilgi yetmez, hikmet sahibi olun” nasihatında bulundu.
 • Kılıçdaroğlu: Bin odalı saray yaptırmakla alay sahibi olunur - dsp

  Kılıçdaroğlu: Bin odalı saray yaptırmakla alay sahibi olunur15.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdroğlu, "Komşularımızın iç işlerine müdahale etmeyerek itibar kazanır Türkiye.Bin odalı saray yapmakla itibar sahibi olunmaz, alay sahibi olunur.İtibarsızlık sahibi olunur.Oturuyorsun, kendine bin odalı saray yapıyorsun.1 milyar 370 milyon liraya.Daha bitmedi.Bin odanın daha döşenmesi var.İtalya’dan mobilya getirecekler göreceksiniz.Hindistan’dan mermer getirdiler.Sanki bizim ülkemizde mermer yok" dedi.
 • Anadolu Partisi'ni Yunusoğlu örgütleyecek - dsp

  Anadolu Partisi'ni Yunusoğlu örgütleyecek14.11.2014

  GÜNDEM

  CHP’den istifa eden Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Anadolu Partisi’nin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı’na vermeye hazırlanırken, partinin teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olması beklenen eski Anavatan Partili Yunus Yunusoğlu, "CHP’yi bölmek için yola çıkmadık.CHP bugüne kadar bölünmedi de iktidar mı oldu" dedi.
 • ‘Birlik’te andılar - dsp

  ‘Birlik’te andılar06.11.2014

  GÜNDEM

  ESKİ Başbakanlardan Bülent Ecevit’in ölümünün 8’inci yılında mezarı başında yapılan anma töreninde, Genel Başkanlığı’nı yaptığı CHP ve DSP’nin Genel Başkanları birlik mesajı verdi.
 • Ecevit'in mezarında birlik mesajı - dsp

  Ecevit'in mezarında birlik mesajı05.11.2014

  GÜNDEM

  Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit ölümünün 8’inci yılında anılıyor.
 • Emrehan Halıcı: 'Yeni parti kuruyoruz' - dsp

  Emrehan Halıcı: 'Yeni parti kuruyoruz'03.11.2014

  GÜNDEM

  Ankara Bağımsız Milletvekili Emrehan Halıcı, Elektronik Parti'nin kuruluşuyla ilgili çalışmaları sürdürdüklerini, iki hafta içinde kuruluş dilekçelerini İçişleri Bakanlığına sunmayı planladıklarını bildirdi.
 • Yalçın BAYER

  Bunun adına ‘Toprak gaspı’ denir - dsp

  Bunun adına ‘Toprak gaspı’ denir01.11.2014

  YAZARLAR

  RUMLARDAN kalma eski kilise ‘Cunda Kültür Merkezi’ne dönüştürülmüş, Ayvalık’taki zeytin-zeytinyağı etkinlikleri genelde burada yapılıyormuş.
 • DSP liderinden teşekkür turu - dsp

  DSP liderinden teşekkür turu26.10.2014

  Ege

  İZMİR’de yerel seçime Güzelbahçe, Balçova, Dikili, Aliağa ve Konak’ta CHP’den istifa eden adaylarla giren ve yüksek oy alan DSP, pazar günü kutlama yapacak.DSP Genel Başkanı Masum Türker, bu beş ilçede örgüte teşekkür edecek.
 • Güzelbahçe'ye 35 milyonluk bütçe - dsp

  Güzelbahçe'ye 35 milyonluk bütçe21.10.2014

  Ege

  GÜZELBAHÇE Belediyesi’nin 2015 yılı bütçesi, oy birliğiyle 35 milyon lira olarak kabul edildi.
 • Haftanın tarihine bakış - dsp

  Haftanın tarihine bakış20.10.2014

  Avrupa

  Kopyalama teknolojisinin öncüsü sayılan fotokopi makinesi, 74 yıl önce Amerikalı fizikçi Chester Floyd Carlson tarafından icat edildi.
 • Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü - dsp

  Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü14.10.2014

  Ankara

  Tümay Dershanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Hançerlioğulları’nın kızı Özge Hançerlioğulları ile mimar Ali Özırmak’ın oğlu Halit Özırmak Mogan Park Maya’da düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Ankara ovasında 1.2.3.Su Muharebeleri - dsp

  Ankara ovasında 1.2.3.Su Muharebeleri18.09.2014

  Yazarlar

  ANKARA ovasındaki 3.Su Savaşı’nı anlamak için, biraz geriye bakmak lazım.1.Su Muharebesi, 2007’de yaşandı.“Susuz yaz”da “dönüşümlü 48 saat” olarak planlanan kesintiler, bazı ilçelerde 60 saate ulaştı.Başkan Melih Gökçek’in çözümü hazırdı: “Ankaralılar tatile çıksın.50-60 bin kişi Ankara’dan ayrılsa biraz rahatlarız.”
 • 10 yıllık birliktelik evlilikle taçlandı - dsp

  10 yıllık birliktelik evlilikle taçlandı18.09.2014

  Ankara

  İnşaat Mühendisi Burak Bayam ile Miray Özyurt 10 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.
 • Kılıçdaroğlu dış politikayı Özçelik'e emanet edecek - dsp

  Kılıçdaroğlu dış politikayı Özçelik'e emanet edecek05.09.2014

  Gündem2008

  Ankara ATO Kongre Merkezi'ndeki CHP Kurultayı'nın ikinci günü, Genel Başkan seçiminin yapıldığı ilk günden daha hareketli.Daha önceki CHP kurultaylarında "listeler savaşı" yaşanırdı ancak bu kez adaylar savaşı yaşanıyor.Tüm sohbetlerde en çok sarfedilen iki kelime ise Rakı ve Mehmet Bekaroğlu.Akşaam saatlerinde Kılıçdaroğlu'nun ve İnce'nin listeleri de belli oldu.Kılıçdaroğlu'nun listesinde dış politikayı teslim edebileceği önemli bir isim yer aldı.Dışişleri Bakanlığı kökenli emekli Büyükelçi Murat Özçelik.
 • CHP'de kurultay günü - dsp

  CHP'de kurultay günü04.09.2014

  Gündem2008

  Genel Başkanın belirleneceği CHP'nin 18.Olağanüstü Kurultayı Ankara'da başladı.Kurultayın teması 'Birlik ve Kardeşlik'.Salonda da birlik ve kardeşliği simgeleyen görüntüler vardı.Genel Başkanlık için yarışan Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce salona girdiğinde tokalaştı, sarıldı.Yan yana oturan iki isim gazetecilerin bir kez daha görüntü almak istemeleri üzerine tekrar ayağa kalktı ve bir kez daha tokalaştı.Kılıçdaroğlu 944, Muharrem İnce 177 imzayla genel başkanlığa aday gösterildi.Genel başkan seçimi için oy kullanma işlemi saat 14.30'da başladı.Muharrem İnce oyunu kullandıktan sonra ''Oyumu Başbakan adayına verdim'' dedi, Kılıçdaroğlu ise ''Takdir kurultayın'' ifadelerini kullandı.Oylama sonucunda Kılıçdaroğlu, İnce'nin aldığı 415 oya karşı 740 oyla yeniden CHP Genel Başkanı seçildi.
 • Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son konuşması - dsp

  Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son konuşması26.08.2014

  Gündem2008

  12'nci cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğan, kürsüde AK Parti'nin Genel Başkanı olarak son konuşmasını yaptı.Veda konuşmasında ''13 yıldır gururla taşıdığım genel başkanlık vazifesini artık sizlere teslim ediyorum'' diyen Erdoğan, ''2001’de başlayan genel başkanlık vazifem 13 yıl 13 gün sonra bugün nihayete eriyor.Yeni başbakan emanetçi değildir'' ifadelerini kullandı.
 • Türkiye'nin en unutulmaz kongreleri - dsp

  Türkiye'nin en unutulmaz kongreleri25.08.2014

  Hayat

  Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından hem AKP hem CHP de yenilik arayışında.İkisi de kongreye gidiyor.Onlar genel başkanlarını ararken biz de fırsattan istifade geçmiş kongreleri şöyle bir hatırlayalım.
 • Aliağa'nın adı yok - dsp

  Aliağa'nın adı yok22.08.2014

  Ege

  CHP’de cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından oluşan parti içi muhalefet üzerine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun kurultay yapılacağını açıklamasıyla çalışmalar başladı.
 • Yalçın BAYER

  Yenilen parti lideri istifa etmeli midir? - dsp

  Yenilen parti lideri istifa etmeli midir?12.08.2014

  Yazarlar

  CHP gene kaynamaya başladı.
 • Sedat ERGİN

  Seçimde gerileyenler yerini koruyanlar ve yükselenler - dsp

  Seçimde gerileyenler yerini koruyanlar ve yükselenler11.08.2014

  Yazarlar

  ÖNCEKİ gün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi adayların ve bugün TBMM’de temsil edilmekte olan partilerin sayısal desteği anlamında üç temel durum ortaya çıkardı.
 • Sonuç yine değişmezdi - dsp

  Sonuç yine değişmezdi11.08.2014

  Ege

  ALTI ay önce yapılan 30 Mart yerel seçimleriyle karşılaştırıldığında cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İzmir’de seçmenin 652 bin 341’i sandık başına gitmedi.
 • % 51.9’la Çankaya'da - dsp

  % 51.9’la Çankaya'da10.08.2014

  Gündem2008

  12.Cumhurbaşkanı, halkın oylarıyla yapılan ilk seçimde Başbakan Tayyip Erdoğan oldu.20 milyon 282 bin seçmenin tercihiyle yüzde 51.95 oy alan Erdoğan, ikinci sıradaki rakibi Ekmeleddin İhsanoğlu’na 13.61 puan fark attı.Yüzde 73’te kalan katılım oranı, yüzde 89 olan 30 Mart’taki seçime göre 16 puan düşük gerçekleşti.
 • Kapı gibi yatırım! - dsp

  Kapı gibi yatırım!31.07.2014

  Ekonomi

  Fadıl Akgündüz… O tartışmasız Türkiye’nin en büyük hayal tüccarı.“Jet” hızıyla batırdığı işlerin sonuncusu “Müslümanların da bir adası var” diye pazarladığı Maldivler projesi oldu.Başbakan Erdoğan’ın “Yerli otomobil üretecek babayiğit arıyorum” çıkışından 10 yıl kadar önce Jet Fadıl öyle bir “İmza” attı ki… Avrupalı Türklerin parasıyla otomobil fabrikası hayali, ahırlara kapı oldu.
 • Bülent MUMAY

  Kapı gibi yatırım! - dsp

  Kapı gibi yatırım!31.07.2014

  Yazarlar

  Fadıl Akgündüz… O tartışmasız Türkiye’nin en büyük hayal tüccarı.
 • 2 bin 617 tokalaşma - dsp

  2 bin 617 tokalaşma29.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan, bayramın ilk günü AK Partiler ile bayramlaştı.
 • 10 Ağustos akşamı görüşürüz - dsp

  10 Ağustos akşamı görüşürüz28.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan bayramda tatil yapmayacağını ve ekibi ile birlikte cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin çalışmalarını sürdüreceğini belirterek, İhsanoğlu’nun “Seçimlerde yüzde 60 alacağım” iddialarına “İnanıyor musunuz? Sizin kamuoyu araştırmalarınız yok mu? Ben de size soruyorum.Siz bunları yakından takip ediyor, biliyorsunuz.Bunların hepsini 10 Ağustos akşamı görürüz” dedi.
 • CHP'de bayramlaşmanın konusu Ortadoğu oldu - dsp

  CHP'de bayramlaşmanın konusu Ortadoğu oldu28.07.2014

  Gündem2008

  Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP), Ramazan Bayramı bayramlaşması başladı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Ankara Milletvekili Levent Gök ve Faruk Demir bayramlaşmaya gelen siyasi parti heyetlerini ağırladı.CHP'ye bayramlaşma için ilk gelen AK Partililer oldu.Ziyarette ise başta Gazze olmak üzere Ortadoğu'da yaşanan acılar konuşuldu.
 • Ekmeleddin İhsanoğlu'na Hak ve Adalet Partisi'nden destek - dsp

  Ekmeleddin İhsanoğlu'na Hak ve Adalet Partisi'nden destek22.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerine "çatı adayı" olarak giren Ekmeleddin İhsanoğlu'na bir partiden daha destek geldi.
 • Rauf TAMER

  Daha ne olsun - dsp

  Daha ne olsun21.07.2014

  Yazarlar

  Ekmeleddin Bey, geniş bir yelpazede yürüyor.
 • Erdoğan'dan ABD ve İsrail'e sert eleştiri - dsp

  Erdoğan'dan ABD ve İsrail'e sert eleştiri18.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı seçimi dolayısıyla Ordu'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.Erdoğan, ABD ve İsrail'i eleştirerek, "Amerikalıların bazıları, 'Sayın Başbakan niye Hitler ile böyle bir benzetme yapıyor' diyor.Size ne, size ne.Sen Amerikasın, Hitler'den sana ne, ne alakan var? Bu insanlar öldürülecek, sen koskoca Amerika adaleti arayacağın yerde, kalkacaksın hala 'İsrail'in savunma hakkı' var.Ne savunması, orantısız güç kullanıyor" dedi.
 • AK Partililer ‘Başbakan devam etsin’ diyor - dsp

  AK Partililer ‘Başbakan devam etsin’ diyor16.07.2014

  Gündem2008

  CUMHURBAŞKANI adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, adaylık teklifi geldiğinde görüşmeler yaptığını belirterek “Ben bu camianın yabancısı değilim, bu teklif geldiğinde istişareler yaptım.AK Parti kurucuları vardı, onlar da teşvik ettiler.Aslında onlar Başbakan’ın hizmetinin devam etmesini istiyorlar.BBP de bize desteğini açıkladı.Şimdi oldu 7 parti, 8’inciyi de göreceksiniz.AK Parti’li kardeşlerim de huzur, istikrar ve itibarı kazanmak için bize destek verecekler, göreceksiniz” dedi.Gaziantep’i ziyaret eden İhsanoğlu, basın toplantısında özetle şunları söyledi:
 • Yalçın BAYER

  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor - dsp

  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor15.07.2014

  Yazarlar

  OKURUMUZ N.S., Büyükşehir ve İSKİ’ye ciddi bir soru yöneltiyor:
 • 'AK Partililer Erdoğan'ın Başbakan olarak devam etmesini istiyor' - dsp

  'AK Partililer Erdoğan'ın Başbakan olarak devam etmesini istiyor'15.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları için geldiği Gaziantep'te yaptığı konuşmada "Adaylık teklifi geldiğinde istişare yaptım.AK Parti kurucuları vardı, onlar da teşvik ettiler.Aslında onlar Başbakan’ın hizmetinin devam etmesini istiyorlar" dedi.
 • 5 il başkanından SANDIK CAĞRISI - dsp

  5 il başkanından SANDIK CAĞRISI15.07.2014

  Ege

  CUMHURBAŞKANI adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu "Büyük uzlaşma" sloganıyla destekleyen beş partinin İzmir İl Başkanları, İzmirli seçmenlere 10 Ağustos'ta sandığa gitmeleri ve oy kullanmaları çağrısı yaptı.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalar - dsp

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar14.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.Erdoğan, Soma faciasıyla ilgili, "Nakit yardım hesaplarında toplanan 46,5 milyon lirayı hayatını kaybeden 301 işçimizin ailelerine 154 bin 450'şer lira olarak paylaştırıyoruz.Yani yakınlarını kaybeden her bir aileye 154 bin 450 lira ödeme yapacağız." dedi.
 • Yalçın BAYER

  Trakya’dan yüzde 70-80 çıkar - dsp

  Trakya’dan yüzde 70-80 çıkar14.07.2014

  Yazarlar

  EKMELEDDİN İhsanoğlu’nun, Trakya’da önceki gün üç ili kapsayan ‘kampanya’ gezisi yaklaşık 15 saat sürdü; Siyasete giderek ısındığı görülüyor Ekmeleddin Bey’in.Buğday ve ayçiçeği bereketinin yaşandğı Trakya’nın E-5’inde, kent yollarında selam vermedik kimse bırakmadı denilebilir.Gerektiğinde yerinden kalktı öne indi; bir kadın görse dahi onu nazik bir şekilde selamladı.Ara duraklarda otellerde bir süre dinlendi.
 • Acı günde omuz omuza - dsp

  Acı günde omuz omuza13.07.2014

  Gündem2008

  Eski DSP Genel Başkanı ve eski Devlet Bakanı Zeki Sezer, 52 yaşında kaybettiği eşi Ülkenur Sezer’i son yolculuğuna uğurladı.Sezer’in cenazesine çok sayıda siyasetçi katıldı.Sezer çiftinin gelini Tuğçe’nin annesi olan CHP’li Emine Ülker Tarhan da, sürekli gözyaşı döken dünürünün acısını paylaştı.
 • Zeki Sezer gözyaşlarına boğuldu - dsp

  Zeki Sezer gözyaşlarına boğuldu12.07.2014

  Gündem2008

  DSP eski Genel Başkanı Zeki Sezer, bir süredir tedavi gördüğü Hacettepe Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde hayatını kaybeden eşi Ülkenur Sezer'i (52) gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladı.İki çocuk annesi olan Ülkenur Sezer için Kocatepe Camii'nde cenaze namazı kılındı.Zeki Sezer eşinin tabutuna kapanarak gözyaşlarına boğuldu.
 • Zeki Sezer’in acı günü - dsp

  Zeki Sezer’in acı günü11.07.2014

  Gündem2008

  ESKİ DSP Genel Başkanı Zeki Sezer’in eşi Ülkenur Sezer vefat etti.52 yaşında hayatını kaybeden Ülkenur Sezer, bir süredir Hacettepe Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görüyordu.
 • İhsanoğlu’na destek - dsp

  İhsanoğlu’na destek09.07.2014

  Gündem2008

  CHP- MHP’nin ortak Cumhurbaşkanı Adayı Prof.Dr.Ekmeleddin İhsanoğlu’na, aralarında ANAP, DYP ve DSP’den eski bakan ile milletvekillerinin de olduğu isimlerden destek geldi.
 • Özal'a da adil değildi - dsp

  Özal'a da adil değildi07.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın devlet olanaklarını kullandığı gerekçesiyle seçimin adil olmadığını, orantısız şartlar bulunduğunu belirterek “Rahmetli Turgut Özal çıktığında da o günün muktedirleri bir senaryo yapmıştı.Halkın ve Hakk’ın desteğiyle Özal seçildi, büyük devrimler gerçekleştirdi.Milletin bu cevabı bu kez de gelecek” dedi.Adnan Menderes'ten bahsederken gözleri dolan İhsanoğlu, ''Benim ailem de bu topraklardan'' ifadesini kullandı.
içinde

Dsp


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz