Dokuz Eylül Üniversitesi

 • Müzeyyen Senar'ın sağlığı olumlu yönde ilerliyor - dokuz eylül üniversitesi
  Müzeyyen Senar'ın sağlığı olumlu yönde ilerliyor19.01.2015
  SağlıkSanatçıların, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi süren Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar ve ailesini arayarak geçmiş olsun dileğinde bulunduğu ve sanatçıya destek verdiği öğrenildi.
 • Futbol maçı değil, matematik ligi - dokuz eylül üniversitesi
  Futbol maçı değil, matematik ligi19.01.2015
  EgeİZMİR'deki Gelişim Koleji'nin, matematiği sevdirip, birlikte ve farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek amacıyla düzenlediği Matematik Ligi, bir futbol maçı atmosferinde geçiyor.Çift devreli lig usulüne göre organize edilen ligde, play-off serisi de oynanırken, öğrenciler sporcu, öğretmenler hakem, okuldaki diğer öğrenciler ise taraftar oluyor.
 • "Akıl Defteri" tiyatroseverlerle buluştu - dokuz eylül üniversitesi
  "Akıl Defteri" tiyatroseverlerle buluştu18.01.2015
  EgeİZMİR Devlet Tiyatrosu 2015 sezonunun ilk temsili "Akıl Defteri" ile tiyatroseverlerle buluştu.
 • Özlenen sanat günleri - dokuz eylül üniversitesi
  Özlenen sanat günleri18.01.2015
  EgeSwissôtel, Büyük Efes Sanat işbirliği ve Konak Belediyesi'nin sponsorluğunda gerçekleşen "BEAD'15-Büyük Efes Sanat Günleri" İzmirli sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.
 • Müzeyyen Senar'dan iyi haber - dokuz eylül üniversitesi
  Müzeyyen Senar'dan iyi haber18.01.2015
  GündemDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Prof.Dr.Kazım Tuğyan, sanatçı Müzeyyen Senar'ın akut hastalığı ile ilgili problemi aşmak üzere olduklarını söyledi.
 • "Akıl Defteri" tiyatroseverlerle buluştu - dokuz eylül üniversitesi
  "Akıl Defteri" tiyatroseverlerle buluştu16.01.2015
  EgeİZMİR Devlet Tiyatrosu 2015 sezonunun ilk temsili "Akıl Defteri" ile tiyatroseverlerle buluştu.
 • ASELSAN’da çalışan mühendis gaz zehirlenmesinden ölmüş - dokuz eylül üniversitesi
  ASELSAN’da çalışan mühendis gaz zehirlenmesinden ölmüş16.01.2015
  GündemANKARA’daki evinde ölü bulunan ASELSAN’da çalışan İzmirli mühendis Erdem Uğur’un, Adli Tıp Kurumu’dan çıkan ön otopsi raporunda, alkol ve uyuşturucu almadığı, vücudunda darp izine rastlanmadığı, gaz zehirlenmesinden öldüğün belirtildi.Erdem Uğur, kılınan öğle namazı ardından, gözyaşları arasında Bornova Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 • Duayen isim hastaneye kaldırıldı - dokuz eylül üniversitesi
  Duayen isim hastaneye kaldırıldı15.01.2015
  EgeİZMİR'in Urla İlçesi'ndeki, Darüşşafaka Yaşlı Bakımevi'nde kalan Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, akşam saatlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
 • Müzeyyen Senar'ın doktorundan açıklama - dokuz eylül üniversitesi
  Müzeyyen Senar'ın doktorundan açıklama15.01.2015
  KeyifDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof.Dr.Kazım Tuğyan, Türk Sanat Müziği Sanatçısı Müzeyyen Senar'ın sağlık durumuna ilişkin, "Şu anda durumu kritik diyemem yani orta seviyede" dedi.
 • Büyükpark’ı üniversiteliler tasarlayacak - dokuz eylül üniversitesi
  Büyükpark’ı üniversiteliler tasarlayacak15.01.2015
  EgeBornova Belediyesi, her gün binlerce insanın gelip geçtiği ve dinlenmek için kullandığı Büyükpark’ta büyük bir değişim başlatıyor.
 • İzmirli modacıdan Vogue çekimi - dokuz eylül üniversitesi
  İzmirli modacıdan Vogue çekimi14.01.2015
  EgeEge İhracatçı Birlikleri Moda Tasarım Yarışması'nın moda sektörüne kazandırdığı genç modacı Emre Erdemoğlu başarıdan başarıya koşuyor.2014 A/W "Clark Gable" koleksiyonu ile sağlam bir çıkış yakalayan başarılı tasarımcı Vogue İtalya'nın dikkatini çekerek, Turkish Leather Brand ile ortak bir projede buluştu.
 • Bayraklı'daki toprak kaymasına önlem alınıyor - dokuz eylül üniversitesi
  Bayraklı'daki toprak kaymasına önlem alınıyor14.01.2015
  EgeBAYRAKLI Belediyesi, Gümüşpala Semti'nde toprak kayması nedeniyle istinat duvarı yıkılan binanın önünde dolgu çalışması başlattı.
 • Müzeyyen Senar hastaneye kaldırıldı - dokuz eylül üniversitesi
  Müzeyyen Senar hastaneye kaldırıldı14.01.2015
  GündemHuzur evinde kalan Müzeyyen Senar hastaneye kaldırıldı.
 • Üniversitelinin harç protestosu - dokuz eylül üniversitesi
  Üniversitelinin harç protestosu11.01.2015
  EgeDOKUZ Eylül Üniversitesi öğrencileri, geçen pazartesi günü tekrarını aldıkları dersler için yeni ücret istenince tepki gösterdi.
 • Plastik atıklar barınak oluyor - dokuz eylül üniversitesi
  Plastik atıklar barınak oluyor11.01.2015
  EgeİZMİR'in Bergama İlçesi'nde, sokak hayvanlarını çetin kış şartlarından korumak amacıyla belediye ve Türkiye Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) "Sıcak Bir Yuva Her Canlının Hakkıdır" sloganıyla "Yuvaya Dönüşen Plastikler Projesi" için protokol imzalandı.
 • Adnan KAYA

  Hayata 4 yıl erken başladı - dokuz eylül üniversitesi
  Hayata 4 yıl erken başladı10.01.2015
  Yazarlar
 • Mete Tamer OMUR

  Mektupla başladı sayaçta dev oldu - dokuz eylül üniversitesi
  Mektupla başladı sayaçta dev oldu10.01.2015
  Yazarlar
 • Yılan hikayesine dönen projede flaş gelişme - dokuz eylül üniversitesi
  Yılan hikayesine dönen projede flaş gelişme08.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin, Güzelbahçe Belediyesi'nin tahsis ettiği tarım arazisi üzerindeki mezbaha projesiyle ilgili, seçim dönemi yapılmayacağı yönündeki sözlere rağmen girişimlerin sürmesi üzerine, bölge halkı, hukuk mücadelesi başlattı.İdare mahkemesinin belirlediği üç kişilik bilirkişi heyetinin raporu da bölge halkını sevindiren nitelikte çıktı.
 • Ek ders artık ücretli - dokuz eylül üniversitesi
  Ek ders artık ücretli08.01.2015
  Gündem2012 yılında birinci öğretim ve açıköğretim öğrencilerinden alınan harçlar kaldırıldı.Ancak harçların kaldırılmasından sonra, eğitimlerini normal süresi içinde bitiremeyenlerden ‘ek ders ücreti’ alınmasına karar verildi.Ek ders ücreti ödemeye başlayan öğrenciler duruma tepki gösterirken, üniversite yetkilileri yürürlüğe giren kanunu uygulamak zorunda olduklarını söylüyor.
 • Ek ders artık ücretli - dokuz eylül üniversitesi
  Ek ders artık ücretli08.01.2015
  Eğitim2012 yılında birinci öğretim ve açıköğretim öğrencilerinden alınan harçlar kaldırıldı.Ancak harçların kaldırılmasından sonra, eğitimlerini normal süresi içinde bitiremeyenlerden ‘ek ders ücreti’ alınmasına karar verildi.Ek ders ücreti ödemeye başlayan öğrenciler duruma tepki gösterirken, üniversite yetkilileri yürürlüğe giren kanunu uygulamak zorunda olduklarını söylüyor.
 • ‘Geri döneceğiz derken ne kadar geri döneceğiz?’ - dokuz eylül üniversitesi
  ‘Geri döneceğiz derken ne kadar geri döneceğiz?’07.01.2015
  EğitimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘kampüs yerine külliye’ açıklaması eğitim dünyasında tartışma yarattı.
 • Üniversitede ‘ücretli ders’ tartışması - dokuz eylül üniversitesi
  Üniversitede ‘ücretli ders’ tartışması06.01.2015
  EğitimDokuz Eylül Üniversitesi’nin bir derse birden fazla kayıt yaptırınca katkı payı ücretinin yanı sıra ders ücreti alınmasına tepki gösteren öğrenciler sosyal medyada imza kampanyası başlatmış, uygulamaya "soygun" diyerek tepki göstermişlerdi.Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, bir derse birden fazla kayıt yaptıran öğrencilerden ders ücreti alınmasının yasal zorunluluk olduğunu savundu.
 • Uyuşturucuya gencecik bir kurban daha - dokuz eylül üniversitesi
  Uyuşturucuya gencecik bir kurban daha02.01.2015
  EgeİZMİR’in Buca İlçesi’nde öğrenci evinde üniversiteden arkadaşlarıyla yeni yılı karşılayan ve fenalaşarak hastaneye kaldırılan 22 yaşındaki Mesut Erdoğan yaşamını yitirdi.Çanakkale’de yaşayan ailesi acı haber üzerine İzmir’e gelirken, alkolle birlikte esrak kullandığı öne sürülen talihsiz üniversitelinin cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
 • Martı'da sanat rüzgarı - dokuz eylül üniversitesi
  Martı'da sanat rüzgarı01.01.2015
  Egeİzmir Martı Koleji’nde akademik bilgi donanımının yanında öğrenciler spor ve sanat alanında da kendilerini geliştirme imkanı buluyorlar.Her ay bir sanatsal aktivitenin düzenlendiği Martı Koleji’nde bu ayın konuğu Turkish Brass Ensemble grubu oldu.
 • Mezunlar devrede - dokuz eylül üniversitesi
  Mezunlar devrede30.12.2014
  EgeHÜRRİYET EGE’nin, ‘Tarihi Yıkım’ manşetiyle duyurduğu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Alsancak’taki eski binalarının yıkılıp yerine meslek yüksekokulu yapılacağı haberi mezunları harekete geçirdi.
 • Levanten müzesi geliyor - dokuz eylül üniversitesi
  Levanten müzesi geliyor28.12.2014
  EgeİZMİR’in tanınmış ortepedi uzmanı Doç.Dr.Levent Köstem, Buca’da tarihi bir binayı "Levantenlerden Mübadillere Kent Belleği Müzesi" olarak düzenlemek için kolları sıvadı.
 • İzmir sahnesine kavuşuyor - dokuz eylül üniversitesi
  İzmir sahnesine kavuşuyor28.12.2014
  Keyifİki yıl önce depreme dayanıksız olduğu için gerçekleştirilen yıkımı tartışmalara neden olan İzmir’deki Karşıyaka Ragıp Haykır Sahnesi, Devlet Tiyatroları tarafından ‘modern bir tiyatro mekânı’ olarak yeniden inşa ediliyor.
 • Hayata küsenleri barıştırma sanatı - dokuz eylül üniversitesi
  Hayata küsenleri barıştırma sanatı27.12.2014
  EgeHEM sanatçı, hem de girişimci olan Berna Özdoğan’ın bir hayali kendi işini kurmak, bir hayali de işini engellilerin, şiddet gören kadınların ve yoksul aile çocuklarının hizmetine sunabilmekti.İzmirli dansçı Berkay Sonkan’ın da desteğini alan Özdoğan, hayata küsenlere salsa ile, resimle, tiyatroyla çağrı yapıyor.
 • Musiki günlerinde 'Mevlana'da buluşmak' - dokuz eylül üniversitesi
  Musiki günlerinde 'Mevlana'da buluşmak'27.12.2014
  EgeDOKUZ Eylül Üniversitesi Rektörlüğü'nce düzenlenen İzmir'de Musiki Günleri'nin 64'üncü konseri, Şeb-i Arus törenleri kapsamında "Mevlana'da Buluşmak" teması ile devam etti.
 • İrem Sak kırdı geçirdi - dokuz eylül üniversitesi
  İrem Sak kırdı geçirdi27.12.2014
  EgeÜNLÜ oyuncu İrem Sak, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ev sahipliğinde, Dokuz Eylül Tıp Oyuncuları'nın katkısı ile düzenlenen söyleşide DEÜ Sağlık Yerleşkesi öğrencileri ile biraraya geldi.
 • Gelinlik tasarımında finale doğru - dokuz eylül üniversitesi
  Gelinlik tasarımında finale doğru26.12.2014
  EgeİZMİR'de düzenlenen 6'ncı Gelinlik Tasarım Yarışması'nın yarı finalistleri belirlendi.16 tasarımın yarışacağı final defilesi, 4 Şubat 2015 Çarşamba, IF Wedding Fashion İzmir Fuarı'nın açılış günü gerçekleştirilecek.Finale kalan tüm gelinlikler fuar süresince sergi alanında sergilenecek.
 • Elektrikli arabada ilk test sürüşü - dokuz eylül üniversitesi
  Elektrikli arabada ilk test sürüşü26.12.2014
  EgeİZMİR'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Solaris Ekibi, elektrikli taşıtların kullanımının uygulanabilirliği ve farkındalığını arttırmak amacıyla "DeMobil Taşıtlarını Deneme Sürüşleri" etkinliği düzenledi.
 • Tüm olasılıklar değerlendirildi - dokuz eylül üniversitesi
  Tüm olasılıklar değerlendirildi25.12.2014
  EgeİZMİR'de, Paramedik Günü'nde, 112 acil yardım ekiplerinde görev yapan paramedikler, trafik kazasından, rafineri patlamasına, yüksekten düşmeye kadar karşılaştıkları tüm yaralanma olaylarına karşı eğitim tatbikatı düzenledi.Nefes kesen tatbikatı, üniversitede eğitimleri devam eden paramedik adayları da izledi.Pramedik Derneği Basın Komisyon Başkanı Ebru Dede, bu faaliyetlerini, Diyarbakır'daki kazada hayatını kaybeden meslektaşları Duygu Duman'a ithaf ettiklerini söyledi.
 • Deniz SİPAHİ

  “Üçüncü büyük şehrimiz” diye başlayan cümleler kurmadan önce daha çok düşünelim - dokuz eylül üniversitesi
  “Üçüncü büyük şehrimiz” diye başlayan cümleler kurmadan önce daha çok düşünelim25.12.2014
  Yazarlar
 • İzmir'de tarihi yıkım - dokuz eylül üniversitesi
  İzmir'de tarihi yıkım24.12.2014
  KeyifTürkiye'de yüzlerce tanınmış sanatçının yetiştiği Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin eski binalarında aniden başlayan yıkım, mezunlardan tepki topladı.
 • Güzel sanatlar fakültesi yıkıldı, mezunlar tepkili… - dokuz eylül üniversitesi
  Güzel sanatlar fakültesi yıkıldı, mezunlar tepkili…24.12.2014
  EğitimTürkiye'de yüzlerce tanınmış sanatçının yetiştiği Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin eski binalarında aniden başlayan yıkım, mezunlardan tepki topladı.
 • Önce sokakta sonra iş yerinde bıçak - dokuz eylül üniversitesi
  Önce sokakta sonra iş yerinde bıçak23.12.2014
  GündemİZMİR’in Balçova İlçesi’nde, 41 yaşındaki Kadir K., yolda önünü kesip tartıştığı 36 yaşındaki Filiz T.’yi, döverek bıçakladı.Kanlar içinde bir işyerine sığınan genç kadını burada bir kez bıçaklayan Kadir K., daha sonra da bıçağı kendi göğsüne sapladı.Hastaneye kaldırılan iki yaralının da sağlık durumları ağır.
 • Güzelbahçe'de ücretsiz yılbaşı konseri - dokuz eylül üniversitesi
  Güzelbahçe'de ücretsiz yılbaşı konseri23.12.2014
  EgeİZMİR'in Güzelbahçe İlçesi'nde, Turkish Brass Ensemble Orkestrası ve 100 kişilik TOBAV Çocuk Korosu tarafından 28 Aralık Pazar günü saat 20.30'da ücretsiz halk konseri verilecek.
 • Smyrna Meclisi 2 bin yıl sonra güneşi gördü - dokuz eylül üniversitesi
  Smyrna Meclisi 2 bin yıl sonra güneşi gördü22.12.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği İzmir Agorası kazılarında, Romalılar’ın birçok karar aldığı meclis yapısı da gün ışığına çıkarıldı.
 • İzinsiz mesaja rekor ceza - dokuz eylül üniversitesi
  İzinsiz mesaja rekor ceza22.12.2014
  EgeİZMİR’de, Gediz Üniversitesi tarafından düzenlenen Tüketici Hukuku Sempozyumu’nda konuşan Prof.Dr.Tekin Memiş, firmaların telefonla arayarak, kısa mesaj ve elektronik posta göndererek yaptığı ticari tacizin, 1 Mayıs’ta yürürlüğe girecek yeni kanunla son bulacağını söyledi.Prof.Dr.Memiş, "1 Mayıs’tan itibaren uymayanlara bin TL’den başlayıp 50 bin TL’ye varan para cezaları kesilecek" dedi.
 • Kas erimesi için erken teşhis - dokuz eylül üniversitesi
  Kas erimesi için erken teşhis22.12.2014
  SağlıkKasların giderek güçsüzleşmesine ve çoğunlukla 20'li yaşlarda ölüme neden olan kas erimesi hastalığı DMD'nin erken teşhisi için Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi nörolog ve genetik uzmanları işbirliğiyle yapılan çalışmalarda ilerleme sağlandı.
 • Süper Babalar'a "Askıda oda" - dokuz eylül üniversitesi
  Süper Babalar'a "Askıda oda"22.12.2014
  EgeHÜRRİYET EGE’nin gündeme getirdiği, İzmir ve Türkiye’deki pek çok hastanede çocuklarının tedavi sürecinde kalacak yer sıkıntısı yaşayan babalara, Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’ndan (KİT-VAK) müjde geldi.
 • Kuşadası'nda 120 aile AFAD'a başvurdu - dokuz eylül üniversitesi
  Kuşadası'nda 120 aile AFAD'a başvurdu22.12.2014
  EkonomiAydın Kuşadası’nda bir buçuk ay önce yaşanan heyelan sonrası evlerinden tahliye edilen 120 aile AFAD’a başvurdu.Aileler, heyelan bölgesinin afet kapsamına alınmasını istedi.İki üniversiteden gelen raporda da, 3 sitenin bulunduğu toplam 12 bloğun yıkılması gerektiği kaydedildi.
 • Efes Rotary'den meslek ödülleri - dokuz eylül üniversitesi
  Efes Rotary'den meslek ödülleri20.12.2014
  EgeİZMİR'deki Efes Rotary Kulübü tarafından her sene sektöründeki başarılı kişilere verilen "Topluma Hizmet Meslek Ödülleri" bu yıl da Hilton Oteli'ndeki törenle sahiplerini buldu.
 • Ayçe DİKMEN

  Anlaşmazlıkların çözümü için ilk gereken istek - dokuz eylül üniversitesi
  Anlaşmazlıkların çözümü için ilk gereken istek20.12.2014
  Yazarlar
 • İzinsiz SMS’e, 50 bin TL’ye kadar ceza verilecek - dokuz eylül üniversitesi
  İzinsiz SMS’e, 50 bin TL’ye kadar ceza verilecek20.12.2014
  EkonomiİZMİR’de, Gediz Üniversitesi tarafından düzenlenen Tüketici Hukuku Sempozyumu’nda konuşan Prof.Dr.Tekin Memiş, firmaların telefonla arayarak, kısa mesaj ve elektronik posta göndererek yaptığı ticari tacizin, 1 Mayıs’ta yürürlüğe girecek yeni kanunla son bulacağını söyledi.Prof.Dr.Memiş, "1 Mayıs’tan itibaren uymayanlara bin TL’den başlayıp 50 bin TL’ye varan para cezaları kesilecek" dedi.
 • 'Büyüme için ihracat şart' - dokuz eylül üniversitesi
  'Büyüme için ihracat şart'19.12.2014
  EgeALİAĞA Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, ülkenin büyüme trendini devam ettireceği en önemli etkenin ihracat olduğunu söyledi.Rekabet tanımının yeniden yapıldığı dünya piyasalarında ayakta kalmanın eskisi kadar kolay olmayacağına dikkat çeken Saka, dünya ekonomisinde oluşan yeni koşulları göz önüne alarak kısa, orta ve uzun vadeli dış ticaret stratejisinin uygulanması gerektiğini belirtti.
 • Engelli oğlunu el arabasıyla hastaneye götürüyordu ki. - dokuz eylül üniversitesi
  Engelli oğlunu el arabasıyla hastaneye götürüyordu ki.18.12.2014
  EgeMUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, spastik engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu'yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir'deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, 'Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali' suçundan işlem yapıldı.
 • AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı - dokuz eylül üniversitesi
  AKTS ve Diploma Etiketi kazanan üniversiteler açıklandı18.12.2014
  EğitimYÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) ile Diploma Eki (DE) Etiketi ve Erasmus Kalite Belgesi Ödül Töreni’ne katıldı.YÖK Başkanı Saraç, AKTS Etiketi ve Diploma Etiketi almaya hak kazanan yükseköğretim kurumlarını tebrik etti.
 • Engelli oğlunu el arabasına bindiren babaya işlem - dokuz eylül üniversitesi
  Engelli oğlunu el arabasına bindiren babaya işlem15.12.2014
  GündemMUĞLA’nın Ortaca İlçesi’nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu’yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir’deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, ’Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali’ suçundan işlem yapıldı.Kaymakamın talimatı üzerine tahsis edilen ambulansla Muğla’daki bir hastaneye götürülen Metin İncesu, yapılan kontrol sonrası tekrar ilçeye getirildi.Sağlık Bakanlığı, hastanın hekim tarafından başka bir şehirdeki sağlık kuruluşuna naklini gerektirecek hekim raporu bulunmadığını muayene ve tetkik ve tedavisinin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapıldığını açıkladı.
içinde

Dokuz Eylül Üniversitesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz