MENÜ
Arşiv

Doğum Borçlanması

Doğum Borçlanması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Doğum Borçlanması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 144 Doğum Borçlanması haberi bulunmuştur.

Sosyal güvenlik; kişilerin gerek çalışma hayatı ve gerekse emeklilik dönemi süresince, başkalarına muhtaç olmadan yaşamalarının sağlanmasını amaçlayan sistemdir. Doğum borçlanması ise bu kapsamda incelenmektedir.

Bu bağlamda sosyal güvenlik sisteminde borçlanmanın, özellikle de doğum borçlanmasının, tabiatın yalnızca kadınlara verdiği doğurma yeteneğinin, kadınların çalışma hayatına olumsuz etkilerini bir nebze olsun azaltan öneme sahip olduğu kuşkusuzdur. Çünkü pek çok kadın doğum nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kalmakta, bu durum da onların sosyal güvenlik haklarını kısıtlamaktadır. İşte 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun 41/a maddesi ile getirilen “doğum borçlanması” ile ilgili hüküm, yukarıda belirttiğim çalışan kadının doğurma yeteneği sonucu oluşan sosyal güvenlik haklarındaki kısıtlamayı bir ölçüde azaltmayı hedeflemektedir. 5510 Sayılı Kanunu’nun konumuzla ilgili hükümlerinin yürürlük tarihi 1 Ekim 2008’dir.

Devamı...

Doğum Borçlanması Haberleri

Doğum borçlanması sigortalılık tarihinden önceye çekilmeli

"Doğum borçlanması sigortalılık tarihinden önceye çekilmeli"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Kadınların doğum borçlanması yapabilme hakkı, ilk kez sigortalı oldukları tarihinden önceye çekilmeli." ifadesini kullandı.

23.4.2017Ekonomi
“Kadın istihdamında daha alınacak çok yolumuz var”

“Kadın istihdamında daha alınacak çok yolumuz var”

Bünyesindeki 31 kadın derneği ile Türkiye’nin en büyük örgütlü kadın gücü olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), bu yılsonunda üçüncüsünü yayımlamayı planladığı İş Dünyasında Kadın Raporu’nun ilk faz sonuçlarını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde yayımladı.

7.3.2017İstanbul
CHP Sigortalılık öncesi doğum borçlanmasını meclise taşıdı

CHP 'Sigortalılık öncesi doğum borçlanmasını' meclise taşıdı

CHP 'Sigortalılık öncesi doğum borçlanmasını' meclise taşıdı

24.2.2017İstanbul
Emeklilikte yaşa takılanlara Bakan Müezzinoğlundan son açıklama

Emeklilikte yaşa takılanlara Bakan Müezzinoğlu'ndan son açıklama!

Emeklilikte yaşa takılanların merak ettiği erken emeklilik yasası için son nokta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından koyuldu. Emeklilikte yaşa takılanlar, uzun zamandır bekledikleri erken emeklilik yasası ile bu durumu çözülmesini beklerken, konunun hamili olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, detayları açıkladı . İşte, emeklilikte yaşa takılanların merak ettiği o konu ve detayları

24.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi Sağlık hizmetleri konusunda müjde

Emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? Sağlık hizmetleri konusunda müjde!

Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlar yaşadıkları sorunun nasıl çözüleceği hakkında detayları oldukça merak ediyorlar. Emekli olabilmek için büyük çaba sarf eden vatandaşlar yaşa takılmanın sorunuyla uğraşıyorlar. Birçok vatandaş stressiz, huzurlu bir emeklilik yaşamak için artık emeklilik yasasının çıkacağı tarihe odaklanmış durumdalar. Emeklilikte yaşa takılanlar için müjde, Bakan Müezzinoğlu tarafından geldi. Sağlık hizmetleri konusunda sorunun çözüldüğü belirtildi. Peki, emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? İşte detaylar.

21.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişme Erken emeklilik yasası çıkacak mı

Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişme! Erken emeklilik yasası çıkacak mı?

Emeklilikte yaşa takılanlar için beklentiler devam ederken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan açıklama geldi. Emeklilikte yaşa takılanların sorunlarına değinen Bakan Müezzinoğlu, emeklilik priminin dolmasından dolayı sağlık hizmetlerinden yararlanamayan vatandaşlar için çözüm üretildiğini ifade etti. İşte, emeklilikte yaşa takılanlar için yeni haberler

20.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlar için yasa çıktı mı

Emeklilikte yaşa takılanlar için yasa çıktı mı?

Emeklilikte yaşa takılanların merak ettiği erken emeklilik yasası için bekleyiş sürüyor. Çalışma hayatında geçirdikleri uzun yılların ardından emeklilik için zemin hazırlayan vatandaşlar, emeklilikte yaşa takılma probleminin çözülmesini bekliyor. Erken emeklilik yasası ile çözüme kavuşturulması için süren beklentiler, vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, erken emeklilik yasası ile ilgili detaylar neler? İşte, konuyla ilgili bazı bilgiler

15.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlar, erken emeklilik için bekleyişte

Emeklilikte yaşa takılanlar, erken emeklilik için bekleyişte!

Emeklilikte yaşa takılanlar, erken emeklilik konusunda beklentilerini sürdürüyor. Emeklilik için prim gün sayısını dolduran ancak yaş itibariyle henüz bunu hak edemeyen vatandaşlar, erken emeklilik yasası konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yeni gelişmeler gelmesini bekliyor. Peki, emeklilikte yaşa takılanların ilgiyle beklediği erken emeklilik yasası ne zaman çıkacak? Konuyla ilgili herhangi bir gelişme var mı? İşte, emeklilikte yaşa takılanların merakla beklediği konuyla ilgili bazı bilgiler

14.2.2017Ekonomi
Erken emeklilikte gelişme var mı Emeklilikte yaşa takılanların beklentisi sürüyor

Erken emeklilikte gelişme var mı? Emeklilikte yaşa takılanların beklentisi sürüyor

Emeklilikte yaşa takılanlar, erken emeklilik ile hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak istiyor. Emeklilik için gerekli prim gününü dolduran ancak yaşa takılanların hayalinde yer alan erken emeklilik, vatandaşların torba yasada yaşanacak gelişmeler konusundaki beklentilerini arttırıyor. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı alanında yer alan emeklilikte yaşa takılanlar konusu, vatandaşlarca müjdeli haber olarak bekleniyor. Peki, erken emeklilikte son gelişme var mı? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

10.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlar torba yasa ile erken emeklilik için bekleyişini sürdürüyor

Emeklilikte yaşa takılanlar torba yasa ile erken emeklilik için bekleyişini sürdürüyor

Emeklilikte yaşa takılanlar torba yasa ile gelmesini bekledikler erken emeklilik yasasını ilgiyle araştırıyor. Emekli olabilmek için önlerinde yalnızca yaş problemi kalan vatandaşlar, emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili son dakika gelişmelerini takip ediyor. Peki, erken emeklilik için torba yasa çıkarıldı mı? Emeklilikte yaşa takılanlar için ne gibi gelişmler var ? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

7.2.2017Ekonomi
Emeklilikte yaşa takılanlara müjde verildi mi Erken emeklilikte son durum

Emeklilikte yaşa takılanlara müjde verildi mi? Erken emeklilikte son durum!

Emeklilikte yaşa takılanlar konuyla ilgili detaylı bilgileri araştırmaya devam ediyor. Erken emeklilik ile iş hayatına veda edip dinlenmeye çekilecek olan vatandaşlar, hayalini kurduğu gelişmeyle ilgili detayları araştırıyor. Peki, emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili detaylı bilgiler gündeme geldi mi? İşte, erken emeklilik ve emeklilikte yaşa takılanlar ile ilgili detaylı bilgiler

2.2.2017Ekonomi
Ucuz borçlanma için son günler

Ucuz borçlanma için son günler

Doğum ya da askerlik gibi hizmet borçlanması yapacaklar elini çabuk tutsun. 2016 sonuna kadar borçlanma hakkını kullananlar daha az prim ödeyecek, 2017’ye sarkıtanlar artacak asgari ücretten dolayı daha pahalı borçlanacak.

27.12.2016Ekonomi
Emekli maaşına yüzde 15 zam

Emekli maaşına yüzde 15 zam

Önceki gün yürürlüğe giren torba yasa emekli maaşlarını yüzde 15 artırmanın yolunu açtı. Bundan sonra hesaplar yeniden yapılacak ve hem vatandaşın hem de kurumun gelirleri artacak.

26.11.2016Ekonomi
SGK, modern hizmet binasına kavuşacak

SGK, modern hizmet binasına kavuşacak

SGK, modern hizmet binasına kavuşacak

17.5.2016Nevşehir
Doğum borçlanması nedir kimler doğum borçlanmasından yararlanabilir

Doğum borçlanması nedir kimler doğum borçlanmasından yararlanabilir?

Mali Müşavir Cihat Ertürk doğum borçlanmasını anlatıyor.

29.1.2016Diğer Videolar
Doğum Borçlanması Nedir

Doğum Borçlanması Nedir?

Kadınların evlenerek çocuk sahibi olması durumunda çalıştıkları yerde aldıkları ücretsiz doğum izni sebebi ile sigorta primleri bu süre zarfında yatmamaktadır. Bu yüzden sigortada eksik prim günü görünmektedir. Peki kadınların emekliliğini etkileyen doğum borçlanmasında son durum nedir?

19.12.2015Gündem
Doğum borçlanması 1 Ocak’ta yüzde 30 zamlı olacak

Doğum borçlanması 1 Ocak’ta yüzde 30 zamlı olacak

Doğum sonrasında çocuğuna bakmak için çalışmayan ve sosyal güvenlikten mahrum kalan annelerin izin süresini borçlanma hakları asgari ücret zammından etkilenecek. Çünkü Aralık 2015 ayı içinde borçlanma talebinde bulunmayıp bir gün sonra yani 1 Ocak 2016’da borçlanma talebinde bulunanlar yüzde 30 oranında fazla para ödeyecekler.

8.12.2015Ekonomi
Dünya Kadın Çiftçiler Günü

Dünya Kadın Çiftçiler Günü

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda çalışanların yarıya yakınını kadınların oluşturduğunu belirterek, “evinden çocuklarının bakımından, ev işlerine kadar birçok sorumluluğu yerine getiren kadınlar tarımın yükünü de çekiyor. 2,8 milyon kadın çiftçimiz, günde 16-17 saat çalışarak, insan üstü bir gayretle üretime omuz veriyor” dedi.

14.10.2015Tarım
AK Partili Kurt: “Muhalefetin Vaatleri Halkta Karşılık Bulmuyor”

AK Partili Kurt: “Muhalefetin Vaatleri Halkta Karşılık Bulmuyor”

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI VE SOSYAL GÜVENLİK UZMANI ARAŞTIRMACI YAZAR RESUL KURT, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA BÖLGESİNDE BULUNAN ESNAFLARA ZİYARETLERDE BULUNDU.

15.5.2015İstanbul
“Bize Her Yer SGK” Projesi Devam Ediyor

“Bize Her Yer SGK” Projesi Devam Ediyor

ZONGULDAK SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNCE BAŞLATILAN “ BİZE HER YER SGK “ PROJESİ KAPSAMINDA KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE DEVAM ETTİ.

10.3.2015Zonguldak
Çalışan anneler için önemli kararlar

Çalışan anneler için önemli kararlar

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planında kadınlara iş hayatında pek çok kolaylık geliyor. Çocuk sahibi olan çalışanlar, doğum izninden sonra isterlerse çocuklarının ilkokula başlama yaşı olan 5.5 yaşına kadar 'yarı zamanlı' çalışma hakkına sahip olacaklar. Çocuk sayısına orantılı ailelere maddi yardım yapılacak. Fakat bu geniş hakların şirketlere yük olmasından da endişe ediliyor. Geçen aylarda maden işçilerine tanınan geniş haklardan dolayı pek çok maden ocağı kapanmış işçiler işsiz kalmıştı.

8.1.2015Ekonomi
Annelere kolay emeklilik şansı

Annelere kolay emeklilik şansı

KAMUOYUNDA torba yasa olarak bilinen kanun sosyal güvenlik ve çalışan hayatında birçok değişiklik getirdi.

11.10.2014Ekonomi
Torba Yasa Maddeleri ve İkinci Torba Yasa Gelişmeleri

Torba Yasa Maddeleri ve İkinci Torba Yasa Gelişmeleri

Yeni torba yasa Meclis'ten geçti. Şimdi ise gündemde ikinci torba yasa haberleri çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde çıkan torba Yasa Kanunu ise oldukça kapsamlı. Spor'dan Eğitim'e, Ekonomi'den Sosyal Yaşam'a kadar çoğu konuyu barındırıyor. Biz ise sizlerle 2014 yılı Torba Yasa Kanunu, Yasa'nın maddelerive ve İkinciTorba Yasa ihimalini paylaşacağız. Detaylar hurriyet.com.tr'de..

16.9.2014Hürriyet Arşiv
Torba Yasadaki Maddeler Madencilerin ve Calışan Annenin Yüzünü Güldürdü

Torba Yasa'daki Maddeler Madencilerin ve Calışan Annenin Yüzünü Güldürdü!

Torba Yasa, Milyonların sabısızlıkla ve merakla beklediği Torba Yasa bakın Meclisten hangi maddelerle çıktı. Torba Yasa'daki Maddeler kimlerin yüzünü güldürüyor Kimlerin lehine oluyor. Bakalım Torba Yasa'daki maddeler neler?

16.9.2014Hürriyet Arşiv
2014 Torba Yasa Meddeleri Neler Hangi Konuları Kapsar

2014 Torba Yasa Meddeleri Neler? Hangi Konuları Kapsar?

Torba Yasa Maddelerinde Neler Var? İşte 20 Milyonun merak ettiği soru bu. Meclis'ten geçtiğimiz günlerde geçen Torba Yasa tasırı Öğretmen Atamalarını, Vergi Borçlarını ve daha bir çok konutu kapsıyor. Torba Yasa Kanunu'nun detaylarını hangi konularını kapsadığını ve maddelerinin neler olduğunu sizler için derledik. 2014 Yılı Torba Yasa tüm detayları hurriyet.com.tr'de...

16.9.2014Hürriyet Arşiv
Yeni Torba Yasa Kanunu Maddeleri ve Torba Yasa Kapsamı

Yeni Torba Yasa Kanunu Maddeleri ve Torba Yasa Kapsamı

Torba Yasa Meclis'ten geçti ve Resmi Gazete'de Yayınlandı. Torba Yasa bilindiği üzere 20 milyon2u ilgilendien bir yasa. İçinde Spor'dan Eğitim'e, Ekonomi'den Sosyal Yaşam'a kadar çoğu konuyu barındırıyor. Hal bölyle olunya Yasa'nın Eksileri ve Artıları bir hayli oluyor. İşte 2014 Yılı Torba Yasa'nın Maddeleri Kapsamı ve Hayatımızda değiştirdikleri haberimizin devamında olacak.

16.9.2014Hürriyet Arşiv
Torbadan madenciye, çalışan anneye ve Bağ-Kur borcu olana müjdeli haber

Torbadan madenciye, çalışan anneye ve Bağ-Kur borcu olana müjdeli haber

Torba Yasa yazı dizimizin üçüncü gününe müjdeli haberle giriyoruz. Yasayla üç ayrı kesime ‘erken emeklilik’ müjdesi veriliyor. Bu kesimler, çalışan anneler, Bağ-Kur borcu olanlar ve yeraltı işçileri.

14.9.2014Ekonomi
2014 Torba Yasa Kanunun Kapsamı Nedir ve Maddeleri Nelerdir

2014 Torba Yasa Kanunun Kapsamı Nedir ve Maddeleri Nelerdir?

Torba Yasa Tasarısı Meclis'ten geçti ve Resmi Gazete'de yayınlandı. Eğitimden Ekonomiye çoğu konuda yeni düzenlemeler ve yeni kanunlar getiren torba yasa yaklaşık olatak 20 Milyon Kişi'nin Merak Konusu Oldu. Gündemde ise bir madde daha var. o da 'İkinci Torba Yasa' İşte 2014 Yılı Torba Yasa Maddeleri detayları veikinci Torba Yasa'nın geleceği. Detaylar hurriyet.com.tr'de...

14.9.2014Hürriyet Arşiv
Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacak

Vergi, SSK ve Bağ-Kur affı nasıl uygulanacak?

Torba Yasa Tasarısı 146 maddeyle çıktı. Yasada vergi borçları ile SSK, Bağ-Kur prim borçları ile ilgili milyonları ilgilendiren düzenlemeler var. İşte bu düzenlemeyle ilgili merak edilen sorulara yanıtlar...

13.9.2014Ekonomi
SSK - SGK Hizmet Dökümü (SGK Prim Sorgulama) 2014 TC No İle Sorgulama

SSK - SGK Hizmet Dökümü (SGK Prim Sorgulama) 2014 TC No İle Sorgulama

Tc kimlik ile SGK(SSK) Prim Sorgulama, SGSK(SSK) Hizmet Dökümü, SGK Emeklilik yaş hesaplama. SGK-GSS Borç sorgulama gibi birçok işleminizi burada yapabilirsiniz. Üstelik SGK(SSK) işlemlerini yapabilmeniz için gerekli olan tek şey T.C Kimlik no. TC kimlik numarası ile SGK Hizmet Dökümü nasıl alınır? SGK ve SSK ile işlemlerinizi internet sayesinde ve sadece TC Kimlik numaranız ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü, SGK Hizmet Dökümü, SGK(SSK) Emeklilik hesabı, SGK maaş kontrolü, SGK numarası ile kontrol ve daha bir çok SGK(SSK) hizmetini kolay bir şekilde sorgulamak için tıklayın. SGK ile ilgili tüm işleriniz hurriyet.com.tr'deSSK - SGK Hizmet Dökümü (SGK Prim Sorgulama) 2014 TC No İle Sorgulama

12.7.2014Hürriyet Arşiv
Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasasında Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, Tşeron İşçi Durumlarında Son Dakika Gelişmeleri Neler?, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? Taşeron İşçi Haberleri Taşeron İşçiye Büyük Müjde - Torba Yasa 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, Taşeron İşçi ve Torba Yasası En Güncel Haberler Taşeron İşçi ve Torba Yasası En Güncel Haberler, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Durum, 600 bin taşeron kadro gelecek, 2014 Torba Yasa Çıkış Tarihi, 05.07.2014 Taşeron işçilerde son durum! 05.07.2014 Torba Yasada son durum! 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron işçi torba yasası 2014, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerli

9.7.2014Hürriyet Arşiv
Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasasında Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, Taşeron İşçi ve Torba Yasası En Güncel Haberler Taşeron İşçi ve Torba Yasası En Güncel Haberler, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Durum, 600 bin taşeron kadro gelecek, 2014 Torba Yasa Çıkış Tarihi, 05.07.2014 Taşeron işçilerde son durum! 05.07.2014 Torba Yasada son durum! 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron işçi torba yasası 2014, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerlik, internet, taşeron işçiler, ilaç, ve tam gün yasası hakkındaki tüm bilgiler...

8.7.2014Hürriyet Arşiv
Torba Yasada Sıcak Gelişme - 8 Temmuz 2014 Salı Son Dakika Taşeron İşçi Haberleri

Torba Yasa'da Sıcak Gelişme - 8 Temmuz 2014 Salı Son Dakika Taşeron İşçi Haberleri

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, 8 Temmuz 2014 Pazartesi Taşeron İşçi Son Gelişmeler Neler?, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında son durum, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerlik, internet, taşeron işçiler, ilaç, ve tam gün yasası hakkındaki tüm bilgiler haberimizde...

8.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Emekli Maaşlarına Son Zam Ne Kadar - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

2014 Emekli Maaşlarına Son Zam Ne Kadar? - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama) SSK SGK Prim Sorgulama, SGK Emekli Maaşlarındaki Artışı Açıkladı, 2014 Emekli Maaşlarında Son Zam Ne Kadar? SSK SGK Borç Sorgulama SGK Hizmet Dökümü (SGK), Prim Sorgula, Emeklilik Hesaplama ve Şifresiz olarak SGK ( SSK )hizmet dökümü nasıl yapılır. Emekli Yaşı Hesaplama, Emeklilik Sorgulama, Emekli Olmai Memur Maaşı, SGK Prim Sorgula, SSK Prin Sorgula, GSS Sorgula, GSS Hesapla, SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC Kimlik No ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar hurriyet.com.tr'de

7.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler Neler

2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler Neler?

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, 7 Temmuz 2014 Pazartesi Taşeron İşçi Son Gelişmeler Neler?, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Durum, 600 bin taşeron kadro gelecek, 2014 Torba Yasa Çıkış Tarihi, 07.07.2014 Taşeron işçilerde son durum! 07.07.2014 Torba Yasada son durum! 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron işçi torba yasası 2014, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerlik, internet, taşeron işçiler, ilaç, ve tam gün yasası hakkındaki tüm bilgiler hurriyet.com.tr'de

7.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Emekli Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

2014 Emekli Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı? - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama) SSK SGK Prim Sorgulama, SGK Emekli Maaşlarındaki Artışı Açıkladı, SSK SGK Borç Sorgulama SGK Hizmet Dökümü (SGK), Prim Sorgula, Emeklilik Hesaplama ve Şifresiz olarak SGK ( SSK )hizmet dökümü nasıl yapılır. Emekli Yaşı Hesaplama, Emeklilik Sorgulama, Emekli Olmai Memur Maaşı, SGK Prim Sorgula, SSK Prin Sorgula, GSS Sorgula, GSS Hesapla, SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC Kimlik No ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar hurriyet.com.tr'de

6.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler

2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler!

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Durum, 600 bin taşeron kadro gelecek, 2014 Torba Yasa Çıkış Tarihi, 05.07.2014 Taşeron işçilerde son durum! 05.07.2014 Torba Yasada son durum! 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron işçi torba yasası 2014, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerlik, internet, taşeron işçiler, ilaç, ve tam gün yasası hakkındaki tüm bilgiler hurriyet.com.tr'de

6.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler

2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron İşçi Ve Torba Yasasında Son Gelişmeler!

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası, 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Durum, 600 bin taşeron kadro gelecek, 2014 Torba Yasa Çıkış Tarihi, 05.07.2014 Taşeron işçilerde son durum! 05.07.2014 Torba Yasada son durum! 2014 Taşeron İşçi ve Torba Yasasında Son Dakika! Taşeron işçi torba yasası 2014, Torba Yasası maddeleri resmi gazete, Torba Yasa içeriği-Taşeron İşçiler kadro, Taşeron Torba Yasası, 2014 Torba yasasının içinde neler var? SSK, Bağkur, askerlik, internet, taşeron işçiler, ilaç, ve tam gün yasası hakkındaki tüm bilgiler hurriyet.com.tr'de

5.7.2014Hürriyet Arşiv
2014 Emekli Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

2014 Emekli Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı? - Emekli Maaşı Sorgulama (Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama) SSK SGK Prim Sorgulama, SGK Emekli Maaşlarındaki Artışı Açıkladı, SSK SGK Borç Sorgulama SGK Hizmet Dökümü (SGK), Prim Sorgula, Emeklilik Hesaplama ve Şifresiz olarak SGK ( SSK )hizmet dökümü nasıl yapılır. Emekli Yaşı Hesaplama, Emeklilik Sorgulama, Emekli Olmai Memur Maaşı, SGK Prim Sorgula, SSK Prin Sorgula, GSS Sorgula, GSS Hesapla, SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC Kimlik No ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar hurriyet.com.tr'de

5.7.2014Hürriyet Arşiv
SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama) SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama SGK Hizmet Dökümü (SGK), Prim Sorgula, Emeklilik Hesaplama ve Şifresiz olarak SGK ( SSK )hizmet dökümü nasıl yapılır. Emekli Yaşı Hesaplama, Emeklilik Sorgulama, Emekli Olmai Memur Maaşı, SGK Prim Sorgula, SSK Prin Sorgula, GSS Sorgula, GSS Hesapla, SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC Kimlik No ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar haberin devamında..

23.6.2014Hürriyet Arşiv
Taşeron İşçi Haberleri - 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasasında Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri - 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler

Taşeron İşçi Haberleri, 2014 Taşeron işçi ve Torba Yasası'nda Son Gelişmeler, Taşeron işçi kadrosunda son durum? Taşeron işçi alımı var mı? 2014 Taşeron işçi, 2014 Torba Yasası, 2014 torba yasasında neler var? 2014 Torba yasasında neler var? 2014 Taşeron işçi alımı var mı? Bağ-kur, Askerlik, İnternet, Taşeron işçiler, SSK ve İlaç ile ilgili tam gün yasası hakkında bilgiler...

23.6.2014Hürriyet Arşiv
SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama (Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama (Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama)

SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama ( Emekli Yaşı ve Emekli Maaşı Hesaplama) SSK SGK Prim Sorgulama, SSK SGK Borç Sorgulama SGK Hizmet Dökümü (SGK), Prim Sorgula, Emeklilik Hesaplama ve Şifresiz olarak SGK ( SSK )hizmet dökümü nasıl yapılır. Emekli Yaşı Hesaplama, Emeklilik Sorgulama, Emekli Olmai Memur Maaşı, SGK Prim Sorgula, SSK Prin Sorgula, GSS Sorgula, GSS Hesapla, SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC Kimlik No ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar haberin devamında...

23.6.2014Hürriyet Arşiv

Yazar Sonuçları

Ucuz borçlanma için son günler

Ucuz borçlanma için son günler

Doğum ya da askerlik gibi hizmet borçlanması yapacaklar elini çabuk tutsun. 2016 sonuna kadar borçlanma hakkını kullananlar daha az prim ödeyecek, 2017’ye sarkıtanlar artacak asgari ücretten dolayı daha pahalı borçlanacak.

27.12.2016Noyan Doğan
Emeklilik borçlanması için son 11 gün

Emeklilik borçlanması için son 11 gün

Okuyucular soruyor; yeni yıl ile birlikte asgari ücret artacak, bu durum emeklilik hakkı için borçlanma oranlarını da etkileyecek mi? Evet, etkileyecek hem de ödenecek rakamı ciddi artıracak.

22.12.2015Noyan Doğan
Erken emeklilik

Erken emeklilik

Torba Yasa yazı dizimizin üçüncü gününe müjdeli haberle giriyoruz. Yasayla üç ayrı kesime ‘erken emeklilik’ müjdesi veriliyor. Belli şartları sağladığında erken emeklilik kazanan kesimler, çalışan anneler, Bağ-Kur borcu olanlar ve madenciler.

14.9.2014Şükrü KIZILOT
Belediye Deli Dumrul gibi davranıyor

Belediye Deli Dumrul gibi davranıyor

15.8.2014Şükrü KIZILOT
Doğum yapan kadın 6 yıl önce mi emekli olacak

Doğum yapan kadın 6 yıl önce mi emekli olacak

GÜNLERDİR arka arkaya bu soru yağıyor.

22.7.2014Şükrü KIZILOT