Doğum

 • Madonna'dan Mert Alaş'a sürpriz! - doğum
  Madonna'dan Mert Alaş'a sürpriz!01.03.2015
  AvrupaDünyaca ünlü yıldız Madonna, ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş'ı doğum gününde yalnız bırakmadı.
 • Şiddetin bir nedeni aidiyet yitimi - doğum
  Şiddetin bir nedeni aidiyet yitimi01.03.2015
  GündemProf.Dr.Aktaş “Kişi aidiyetin varolduğu bir duygulanıma sahipse, şiddete yönelmede kendini sınırlıyor, dürtü kontrolü geliştirebiliyor.Çatışmacı dil bizi yoran bir dil.Farklılıklarla birlikte farklılıklarla bir bütün olabilmeyi öğrenmeliyiz.Birbirimizi ötekileştirmek gençlerin aidiyetine yönelik hasar ortaya çıkarabiliyor” dedi.
 • 25 mum ve güvercinlerle doğum günü - doğum
  25 mum ve güvercinlerle doğum günü01.03.2015
  GündemDENİZ Gezmiş’in 68’inci doğum günü, Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı’ndaki heykelinin önünde kutlandı.
 • Ömür GEDİK

  Gömlekteki ruju hangi kadın kabul eder - doğum
  Gömlekteki ruju hangi kadın kabul eder01.03.2015
  YazarlarFantezi arabesk müziğin bir dönem en ünlü isimlerinden olan Yaşar İpek, yeni albümü “Sus”ta tarz değişikliğine gitti.Hatta o kadarla kalmadı, iddiasına göre yeni bir tarz yarattı: Fantezi pop.İpek’le bu radikal kabuk değişimini konuşmak için buluştum; laf lafı açtı, 25 yıldır görmediği amcası Emrah’ı ve Asuman Krause’yi dövdüğü yönündeki iddiaları da sordum.
 • Onur BAŞTÜRK

  Mert Alaş’tan Hollywood açılımı! - doğum
  Mert Alaş’tan Hollywood açılımı!01.03.2015
  YazarlarPerşembe gecesi aralarında Madonna’nın da yer aldığı 200’e yakın davetliyle beraber doğum gününü Londra’daki Annabel’s kulüpte kutlayan Mert Alaş’ın yeni yaşında sürprizleri var.
 • 'Ölene kadar birbirimizin hayatında olmak istedik' - doğum
  'Ölene kadar birbirimizin hayatında olmak istedik'01.03.2015
  HayatBir türlü anlamadık.Âşıklar mı, dost mu? İlksen Başarır ve Mert Fırat haftaya vizyona girecek filmleri ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’ta önceki üç filmde olduğu gibi birlikte çalıştı.Filmden önce yine aralarındaki ‘şey’in ne olduğu konuşuluyor.Hepsini sorduk.İşte ‘ikili’ hakkında merak ettikleriniz.
 • Adnan KAYA

  Başarının rotasını çiziyor - doğum
  Başarının rotasını çiziyor01.03.2015
  Yazarlar
 • Beşiktaş'tan taraftara büyük şok! - doğum
  Beşiktaş'tan taraftara büyük şok!28.02.2015
  FutbolBeşiktaş Kulübü, UEFA Avrupa Ligi'nde Club Brugge ile deplasmanda oynayacakları karşılaşma için bilet satışı yapılmayacağını açıkladı.
 • Deniz Gezmiş'in idam kararının yüzüne okunduğu o anlar - doğum
  Deniz Gezmiş'in idam kararının yüzüne okunduğu o anlar28.02.2015
  GündemDeniz Gezmiş'in doğum günü, Ataşehir Deniz Gezmiş Parkı'ndaki heykelinin önünde kutlandı.6 Mayıs 1972 tarihinde 2 arkadaşıyla beraber idam edilen Deniz Gezmiş yaşasaydı bugün 68 yaşında olacaktı.Türk devrimci hareketin simgelerinden biri olarak tanınan ve Yusuf Aslan ile Hüseyin İnan ile birlikte idam edilen Deniz Gezmiş 68.Yaş günü sebebiyle anıldı.Sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri ise Gezmiş'in idam kararının yüzüne okunduğu o anlar oldu.
 • Ak Parti'de yarış başlıyor - doğum
  Ak Parti'de yarış başlıyor28.02.2015
  EgeAK Parti'den milletvekili olmak isteyenler önce teşkilat içinde yarışacak.İzmir'de pazar günü yapılacak eğilim yoklaması AK Parti Grup Başkan Vekili Naci Bostancı ve eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in gözetiminde gerçekleştirilecek.
 • Kürtaj hakkını ne kadar biliyoruz - doğum
  Kürtaj hakkını ne kadar biliyoruz28.02.2015
  GündemSevgilisinden hamile kalan Ayşe K.’nın ‘kürtaj krizi’ günlerce konuşuldu.Bir kez daha gördük ki yasalarla düzenlenen kürtaj hakkıyla ilgili bilgiler net değil.Hukuki netliğe rağmen, son yıllarda resmi ağızlardan kürtaj aleyhine yapılan açıklamalar hekim ve hastanelerin yasal bir işlem olan kürtajdan kaçınmasına neden oluyor.
 • Spora vakit bulamayanlar için çözüm: EMS - doğum
  Spora vakit bulamayanlar için çözüm: EMS28.02.2015
  PaparazziKrisztina Burmeister, Nivea markasının Türkiye CEO’su olan eşi Wolfgang Haak’ın işi nedeniyle geçen yıl Türkiye’ye taşındı.
 • Madonna'dan Mert'e jest - doğum
  Madonna'dan Mert'e jest28.02.2015
  PaparazziMadonna, önceki gün Londra’da verdiği partide, Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş’a doğum günü sürprizi yaptı.
 • Yayınlanmadan yurtdışına satıldı - doğum
  Yayınlanmadan yurtdışına satıldı27.02.2015
  Paparazzi5 Mart’ta başlayacak “Serçe Sarayı” dizisinin uluslararası satışı yapıldı.Endemol Shine Group ile Global Agency, Lütfi Kırdar’da gerçekleşen DISCOP İstanbul fuarında “Serçe Sarayı”nın satış anlaşması için bir araya geldi.İmza törenine başrol oyuncusu Songül Öden de katıldı.
 • 'Gıyabında' doğum günü kutlaması - doğum
  'Gıyabında' doğum günü kutlaması27.02.2015
  EgeBODRUM Ak Parti İlçe teşkilatı binasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gıyabında doğum günü partisi düzenlendi.Üzerinde Erdoğan ve Davutoğlu'nun fotoğraflarının bulunduğu pasta, 'Bodrum'dan Ustasına' isimli marş ve alkışlar eşliğinde kesildi.
 • Kızları için çok özel bir dövme yaptırdılar - doğum
  Kızları için çok özel bir dövme yaptırdılar27.02.2015
  Avrupaİngiltere’nin Grimsby kentinde yaşayan bir çift bacağında zararsız ancak oldukça büyük kırmızı bir doğum lekesi olan 18 aylık kızları bunu kendine sorun etmesin diye kendi bacaklarına da kırmızı, doğum lekesine benzer dövmeler yaptırdı.
 • Melek bebek artık biberonla besleniyor - doğum
  Melek bebek artık biberonla besleniyor26.02.2015
  AnkaraDr.Sami Ulus Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, erken doğum nedeniyle 31 haftalıkken dünyaya gözlerini açan ve doğuştan yemek borusu gelişmediği tespit edilen Melek bebek, hastanenin Çocuk Cerrahisi Bölümü’nde yapılan başarılı ameliyatların ardından sağlığına kavuştu.
 • ABD Yüksek Mahkemesi'nde "başörtüsü" davası - doğum
  ABD Yüksek Mahkemesi'nde "başörtüsü" davası26.02.2015
  PlanetABD Yüksek Mahkemesi, dünyaca ünlü giyim mağazasının, iş başvurusu yapan Müslüman bir genç kızı, başörtülü olmasını gerekçe göstererek işe almaması nedeniyle açılan davayı görüşüyor.
 • Türkiye tarihinde bir ilk - doğum
  Türkiye tarihinde bir ilk26.02.2015
  GündemTürkiye'de bugün, devletin zirvesinde "doğum günü" günü.
 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a özel doğum günü klibi - doğum
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a özel doğum günü klibi26.02.2015
  GündemBugün 61 yaşına giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününe özel olarak hazırlanan 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' şarkısı sosyal medyada yayınlandı.
 • A.K.'nin bebeği alındı - doğum
  A.K.'nin bebeği alındı26.02.2015
  SağlıkMuğla’nın Fethiye İlçesi’nde, ayrılmak istediği erkek arkadaşı Gökhan A.’nın av tüfekli saldırısında annesi ölen, kendisi sol kolundan yaralanan 2 çocuk annesi 24 yaşındaki A.K.’nin isteği oldu.İki aylık hamile genç kadının bebeği kürtajla alındı.
 • Evlat edinip 16 yaşına getirdikleri oğulları 19 aydır kayıp - doğum
  Evlat edinip 16 yaşına getirdikleri oğulları 19 aydır kayıp26.02.2015
  GündemZONGULDAK’ın Devrek İlçesi’nde 1982 yılında evlenen Hafize ve İsmail Kilerci çifti, çocukları olmayınca 15 yıl sonra komşularının bakamadığı Ümit bebeği 45 günlükken evlat edindi.Kilerci çiftinin üzerine titreyip 16 yaşına getirdiği Ümit Kilerci, 8 Temmuz 2013’te çalışmak için Antalya’ya gittikten 20 gün sonra kayboldu.15 yıl çocuk hasretiyle yaşadıktan sonra evlat edinip büyüttükleri oğullarının kaybolmasıyla yıkılan çift, 19 aydır gözyaşı döküyor.
 • Ayşe Kocaoğlu'na kürtaj yapıldı - doğum
  Ayşe Kocaoğlu'na kürtaj yapıldı26.02.2015
  EgeMUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde, ayrılmak istediği erkek arkadaşı Gökhan A.'nın av tüfekli saldırısında annesi ölen, kendisi sol kolundan yaralanan 2 çocuk annesi 24 yaşındaki Ayşe Kocaoğlu'nun isteği oldu.İki aylık hamile genç kadının bebeği kürtajla alındı.
 • Afganistan'daki şehit ateşi Samsun'a düştü - doğum
  Afganistan'daki şehit ateşi Samsun'a düştü26.02.2015
  GündemAfganistan'ın başkenti Kabil'de bomba yüklü araçla düzenlenen intihar saldırısında şehit olan 38 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül'ün Samsun'daki baba evine ateş düştü.Oğlunun acı haberiyle yıkılan baba, "Oğlum kimseye zarar vermeyecek, dört dörtlük bir insandı.Allah mekanını cennet etsin" dedi.
 • 'Doktorlar tedavide astrolojiden yararlansın' - doğum
  'Doktorlar tedavide astrolojiden yararlansın'25.02.2015
  Hayatİngiltere Muhafazakar Parti'den David Tredinnick, doktorların hastalarını tedavi ederken astrolojiden de yararlanmaları gerektiğini söyledi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Sezen ayak bileğini kırdı - doğum
  Sezen ayak bileğini kırdı25.02.2015
  YazarlarDün sabah Sezen Aksu’nun bileğini kırdığını duydum, aradım “Geçmiş olsun, ne yapıyorsun” dedim.
 • Elif Ece mucizesi - doğum
  Elif Ece mucizesi25.02.2015
  AnkaraTıbbi açıdan "birinci ileri derece pramatüre" ve "aşırı düşük doğum ağırlıklı" kabul edilen, 24 haftalıkken 800 gram ağırlığında doğan Elif Ece bebek, 2,5 aydır verdiği yaşam savaşını kazandı ve hayata tutundu.
 • Kara Para Aşk 36.Bölüm izle yeni bölümde Ömer, ağabeyine tuzak kuruyor | ATV - doğum
  Kara Para Aşk 36.Bölüm izle yeni bölümde Ömer, ağabeyine tuzak kuruyor | ATV25.02.2015
  KeyifÇarşamba akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisinin 36.bölüm fragmanı yayınlandı.Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği diziyi Ahmet Katıksız yönetiyor.Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Erkan Can ve Engin Akyürek'in paylaştığı dizinin yeni bölümünde Ömer, ağabeyine tuzak kuracak.Diziyi saat 20:00'de ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.
 • Bebeğini göremedi - doğum
  Bebeğini göremedi25.02.2015
  AvrupaÖğrenci olarak geldiği Londra’da kebapçılık yapan ‘Tombik Usta’ Murat Alaboğaz, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede öldü.Türkiye’deki eşi ise Alaboğaz’ın ölümünden iki gün sonra bir kız bebek dünyaya getirdi.
 • Emre KIZILKAYA

  Obama'nın Rahmbosu'nu üç-beş ağaç mı bitirecek - doğum
  Obama'nın Rahmbosu'nu üç-beş ağaç mı bitirecek25.02.2015
  YazarlarChicago'nun tarihi park alanı içine "Obama Kütüphanesi" yapma girişiminde bize tanıdık gelen manzaralar var.Ve dünkü yerel seçim sonucundan alınacak demokrasi dersleri.
 • Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun aşk oyunu - doğum
  Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun aşk oyunu25.02.2015
  Paparazzi"Karadayı’nın ‘Mahir Kara’sı Kenan İmirzalıoğlu, 3 Şubat’ta ‘Gönül İşleri’nin ‘Sevda’sı Sinem Kobal’ın kullandığı cipte görüntülenmişti.Kenan İmirzalıoğlu “Hasta ziyaretinden dönüyoruz, Sinem beni taksi durağına bırakacaktı” açıklamasını yapmıştı.
 • HÜRDANIŞ - doğum
  HÜRDANIŞ25.02.2015
  Avrupa
 • Din ve örgütlenme özgürlüğünü ihlal eden maddeler var - doğum
  Din ve örgütlenme özgürlüğünü ihlal eden maddeler var25.02.2015
  AvrupaAvusturya Meclis'inde görüşülecek tasarı, Müslümanların kullandığı bazı hakları güvence altına alırken, din ve örgütlenme özgürlüğüyle eşitlik haklarını ihlal eden maddeleri de içeriyor.
 • Cem Yılmaz'dan LÖSEV'e destek - doğum
  Cem Yılmaz'dan LÖSEV'e destek24.02.2015
  GündemKomedyen Cem Yılmaz ve oyuncu Ozan Güven, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Onkoloji Kenti ve Hastanesi'nin tanıtımına katılarak, hastanenin bitirilmesi için destek istedi.
 • Ahmet HAKAN

  Madde madde türbe operasyonu - doğum
  Madde madde türbe operasyonu24.02.2015
  YazarlarMADDE BİR: Hamasete hiç gerek yok.Askerin orayı terk etmesi doğrudur.Unutulmasın: Asker orayı terk etmeseydi ve IŞİD saldırsaydı.Bugün askerin çekilmesini eleştirenler, “Niye önlem alınmadı, niye asker çekilmedi, niye Mehmetçik tehlikeye atıldı” diyeceklerdi.
 • 14 yıl bekledi kilo verince anne oldu - doğum
  14 yıl bekledi kilo verince anne oldu24.02.2015
  SağlıkYıllarca anne olmak için mücadele veren Hayriye Tank, doktor önerisiyle başladığı diyet ve spor sayesinde 15 kilo verdi, sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi.
 • Sevgilinizle tanıştığınız gün hangi burca denk geliyorsa.| Astroloji - doğum
  Sevgilinizle tanıştığınız gün hangi burca denk geliyorsa.| Astroloji24.02.2015
  Astroloji"Astrolojiye inanma, astolojisiz de kalma" demişler.Sevgilinizle tanıştığınız tarihi hatırlıyor musunuz? Normalde de unutmamanız sizin lehinize olur yoksa paparayı yersiniz.Şaka bir yana ilişkinizin genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ilk tanışma gününüzün hangi burca denk geldiğini bularak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.
 • Aziz Nesin özel oyunla anılacak - doğum
  Aziz Nesin özel oyunla anılacak24.02.2015
  EgeUSTA yazar Aziz Nesin'in, 2015 yılında kutlanacak doğumunun 100.yılı nedeniyle, Nedim Saban tarafından uyarlanan "Zübük" isimli eseri İzmir'de sahnelenecek.
 • Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan LÖSEV'e tepki - doğum
  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan LÖSEV'e tepki24.02.2015
  GündemSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Cibuti Sağlık Bakanı’nı misafir etti.Cibuti’ye 50 yataklı çocuk hastanesi için kendilerine talimat verildiğini söyleyen Müezzinoğlu’na Lösemili Çocuklar Vakfı’nın yaptırdığı ancak 100 yataklı kısmına izin verilen 400 yataklı hastane soruldu.LÖSEV’i etik dışı davranmakla eleştiren Müezzinoğlu, “Türkiye Cumhuriyeti hükümetinden ve devletinden daha güçlü bir kuruluş olamaz.Dolayısıyla, aldıkları izin ne kadarsa o iznin peşinden koşsunlar ve kurallara uysunlar” dedi.Önceki gün de LÖSEV’i ziyaret eden ünlü komedyen Cem Yılmaz da konu hakkında sorulan bir soruya, “Bu ciddi mi ya” şeklinde tepki vermişti.Cem Yılmaz aynı toplantıda, "İyi ki ben Sağlık Bakanı değilim, yoksa buraya madalya dağıtmaktan bayağı masrafa girecektik" diye espri yapmıştı.
 • Dört yılda üç kez ikiz doğurdu - doğum
  Dört yılda üç kez ikiz doğurdu24.02.2015
  Avrupaİsrailli Afat Ajasch, dört yılda üç kez ikiz doğurarak beş milyonda bir gerçekleşen bir doğum serisine imza attı.
 • Obezite kısırlığa neden oluyor - doğum
  Obezite kısırlığa neden oluyor24.02.2015
  SağlıkHareketsiz yaşam tarzı ve obezite gebe kalma şansını azaltarak kısırlığa neden oluyor.
 • Fatih Tekeci

  Doğum sonrası Çin işkencesi - doğum
  Doğum sonrası Çin işkencesi23.02.2015
  YazarlarKızım, geçtiğimiz günlerde bir çocuk dünyaya getirdi.Ancak bebek, doğumdan hemen sonra yaşama tutunamadı.
 • Doğum sonrası Çin işkencesi - doğum
  Doğum sonrası Çin işkencesi23.02.2015
  AnkaraKızım, geçtiğimiz günlerde bir çocuk dünyaya getirdi.
 • Dinmeyen tazminat sancısı - doğum
  Dinmeyen tazminat sancısı23.02.2015
  AnkaraAğrı şikayetiyle gittiği GATA’da, 1996’da sağ bacağı kesilen Ayşe Timurlenk, hukuk mücadelesini 19 yıldır sürdürüyor.
 • Hocalı ile İngilizce ‘Empathy’ - doğum
  Hocalı ile İngilizce ‘Empathy’23.02.2015
  GündemAzerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında, 26 Şubat 1992’de meydana gelen katliamda ölenler başkentte düzenlenen etkinlikle anıldı.
 • Erdoğan'a doğum günü kutlaması - doğum
  Erdoğan'a doğum günü kutlaması23.02.2015
  GündemAdıyaman Gölbaşı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü ilahi ve semazen gösterisiyle kutlanacak.Konuyla ilgili hürriyet.com.tr'ye konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, 26 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü vesilesi ile bir program organize ettiklerini açıklarken, aynı gün Davutoğlu'nun doğumgünü olmasının hatırlatılması üzerine “Öyle mi bunu bilmiyordum.Bu sayede öğrenmiş oldum” dedi.
 • Bu fotoğraflar Messi'yi yakacak! - doğum
  Bu fotoğraflar Messi'yi yakacak!23.02.2015
  FutbolReal Madridli Ronaldo'nun 4-0'lık Atletico Madrid yenilgisinin ardından doğum günü partisi vermesinin yankıları sürerken, bir bomba da Barcelona'da patladı.Yıldız futbolcu Messi ve Pique, Malaga mağlubiyeti sonrası kumarhaneden çıkarken yakalandı.
 • Feminist kadınlara bayılırım,.lord olacak beyin gücüne sahipler - doğum
  Feminist kadınlara bayılırım,.lord olacak beyin gücüne sahipler22.02.2015
  HayatHafta içi başlayan “Feministlerin dinle alakası yok” tartışmasında bir cephe de İsmail YK açtı.İki buçuk sene aradan sonra ‘Kıyamet’ adında yeni bir albüm çıkaran şarkıcı “İktidar sahibi kadınlara hayranım” diyor.
 • Bülent KATARCI

  Sağlığın gözcüleri - doğum
  Sağlığın gözcüleri22.02.2015
  Yazarlar
 • Adnan KAYA

  Dolu dolu bir hayat - doğum
  Dolu dolu bir hayat22.02.2015
  Yazarlar
içinde

Doğum


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz