devlet bahãƒâ§eli

haberleri ve son dakika gelişmeleri
9  adet haber bulundu.

Vural,

Vural, "Milletle dalga geçmeyin"

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, daha önce MHP’nin vaatlerini uçuk gören AK Parti’nin bugün vaat kesesini açtığını ileri sürerek, "Koltuk gitmeye başlayınca bak nasıl veriliyormuş.Siz zaten vermeyeceksiniz sadece milleti aldatıyorsunuz.Davutoğlu, 13 yıldır iktidarda ’İktidara gelince asgari ücreti bin 300 lira yapacağız’ diyor.Hani zulümdü, hani işyerleri batardı.Bin 400 lira ile batarken bin 300 lirayla ne oluyor? Milletle dalga geçmeyin" dedi.

06.10.2015Ege
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hayran olduğu ses

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hayran olduğu ses

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim sonrası yaptığı değerlendirmelerle gündemin dikkat çeken isimleri arasında.Devlet Bahçeli şu sıralarda en çok dinlediği sanatçıyı açıkladı, gözler bir anda o sanatçıya döndü.

12.06.2015Her şey
Devlet Bahçeli Tunceli'den geri dönüyor

Devlet Bahçeli Tunceli'den geri dönüyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun salı günü partisinin grup toplantısında "Meydan okuyorum cesaretin varsa Tunceli’ye gidersin" sözlerine yanıt olarak dün kenti ziyaret etti.Bahçeli’yi protesto etmek için Tunceli Valiliği’ne yürümek isteyen gruba polis cop ve biber gazıyla müdahale ederken, DBP’nin çağrısı üzerine esnaf kepenk kapattı, taksi ve minibüsler ise çalışmadı.Bahçeli valilik binası önünde yaptığı konuşmada "İşte Tunceli’deyim.Türk milletinin güzide evlatları ile bir aradayım" dedi.Konuşmasının ardından esnaf ve cemevi ziyaretini iptal eden Bahçeli, Elazığ'a döndü.

29.11.2014Gündem
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli görüşmesi başladı

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli görüşmesi başladı

MHP lideri Devlet Bahçeli ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki kritik görüşme başladı.

16.06.2014Gündem
Şehitlere bayrak denizi

Şehitlere bayrak denizi

Hakkâri Çukurca’da bölücü hainler tarafından şehit edilen 24 askerden 15’i önceki gün defnedilirken, dün de 9 Mehmetçik son yolculuklarına uğurlandı.Çukurca saldırısının ardından bölgede katıldığı arama tarama faaliyetinde mayına basarak şehit olan uzman çavuş da toprağa verildi.

22.10.2011Gündem
Hep beraber tek yürek

Hep beraber tek yürek

Türkiye şehitlerini uğurladı.Şehit Er Yunus Yılmaz’ın Ankara Kocatepe Camisi’ndeki cenaze törenine Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Bahçeli, bakanlar, askerler ve halk katıldı.Gül ve Erdoğan şehidin ailesine başsağlığı diledi.Yurdun çeşitli bölgelerindeki cenaze törenlerinde PKK lanetlendi.Yozgat’ta oğlunun cenazesi geçerken asker selamı veren Şehit Üsteğmen Murat Bek’in babası, “Benim başım dik, hepinizin başı dik olsun” dedi.

21.10.2011Gündem
Öğlene AB aşı

Öğlene AB aşı

EĞER bugün doğrulanırsa, ‘Le Monde’ nin dünkü haberi midemi bulandırdı.

06.10.2004Hadi ULUENGİN
Hayvan hediye edilmez

Hayvan hediye edilmez

DEVLET büyüklerine hediye verilmesine karşı değilim.Ama hediye dediysem devletten ihale almak isteyen müteahhidinki değil.

22.05.2005Pakize SUDA
1