MENÜ
Arşiv

2015 Devamsızlık Haberleri

Devamsızlık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Devamsızlık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 156 Devamsızlık haberi bulunmuştur.

Devamsızlık Haberleri

E-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır

E-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte hayatın bütününe yayılan internet kullanımı eğitim alanında da etkin bir biçimde kullanılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın vatandaşlara sunduğu e-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde veliler, öğretmenler ve öğrenciler arasında güçlü bir iletişim mümkün oluyor. Veliler de bu sistem sayesinde çocuklarının eğitiminde aktif olarak görev alıyorlar. E-okul veli bilgilendirme sistemi mobil giriş ile yapılabildiği gibi bilgisayardan da giriş gerçekleştirilebiliyor. Peki e-okul veli bilgilendirme sistemi nasıl kullanılır?

30.12.2015Eğitim
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS Servisi Nedir Nasıl Kullanılır

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS Servisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

MEB E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi SMS Servisi nedir? E-Okul VBS SMS servisi üzerinden nelere bakabiliriz? E okul sms servisi nedir? MEB Mobil Bilgi Servisini Nasıl Kullanırım? E-Okul Mobil SMS servisi nedir? gibi soruların geniş kapsamlı cevapları haberimizde..

29.12.2015Eğitim
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi (VBS) nasıl yapılır

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi (VBS) nasıl yapılır?

E-Okul sistemi ile her öğrencinin notlarına ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. Peki; E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır?, Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir?, E-Okul şifresi nasıl alınır? gibi soruların tüm cevapları haberimizde..

28.12.2015Eğitim
MEB E-OKUL VBS iOS Uygulaması nasıl indirilir | MEB E-OKUL VBS Nasıl Kullanılır

MEB E-OKUL VBS iOS Uygulaması nasıl indirilir? | MEB E-OKUL VBS Nasıl Kullanılır?

Ülkemizdeki örgün eğitimde öğrenim gören tüm öğrenci ve velilerinin kullandıları Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) resmi mobil uygulaması MEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlandı. MEB E-OKUL VBS adıyla kullanıma sunulan uygulama iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. MEB E-OKUL VBS iOS nasıl indirilir? MEB E-OKUL VBS iOS nasıl kullanılır?

24.12.2015Eğitim
MEB E-Okul Karne Notu Sorgulama Nasıl Yapılır Karne Notu Öğren

MEB E-Okul Karne Notu Sorgulama Nasıl Yapılır? Karne Notu Öğren!

Okulların yarıyıl sömestr tatili için kapanmasına ve öğrencilerin 2015-2016 eğitim öğretim yılının 1'nci dönem sonu karnelerini almaya az bir süre kaldı. Bugünlerde karne notunu merak eden öğrenci ve veliler MEB E-Okul resmi sitesini adeta ziyaretçi akınına uğratıyorlar. Peki; MEB e-okul karne notu nasıl öğrenilir? İşte cevabı....

23.12.2015Eğitim
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir ve Nasıl Kullanılır

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

E-okul veli bilgilendirme sistemi nedir? E-okul veli bilgilendirme sistemine hangi yollarla giriş yapılabilir? Bilgileri nasıl görebilirim? Veli bilgilendirme sistemi hakkında tüm sorularınızın cevabı haberin detaylarında…

23.12.2015Gündem
Kız çocukları okula kazandırılacak

Kız çocukları okula kazandırılacak

Milli Eğitim Bakanlığı koordinasyonunda 15 ilde uygulanan ‘Kız Çocuklarının Okullaştırılması Projesi’ kapsamında, Bingöl'de eğitim ve değerlendirme toplantıları başladı.

22.12.2015Eğitim
e-Okul veli bilgilendirme sistemi giriş sayfası

e-Okul veli bilgilendirme sistemi giriş sayfası!

e-Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen ve eğitim sisteminde aktif rol verilen online sorgulama yapılan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Velilerin çocuklarını daha yakından ve daha kısa sürede takip edebilmelerine imkan sağlayan e-Okul veli bilgilendirme sistemi, ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarında okuyan öğrencilerin güncel eğitim verilerini kapsıyor. e-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

20.12.2015Gündem
Soma’da eylemci 11 madenci gözaltına alındı

Soma’da eylemci 11 madenci gözaltına alındı

MANİSA’nın Soma İlçesi’nde, işten çıkarılmaları üzerine eyleme başlayan 11 madenci, bu gece iş sahasını işgal ettikleri gerekçesiyle gözaltına alındı. Jandarmadaki ifadelerinin ardından işçiler, Savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

19.12.2015Gündem
MEB E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Mobil Uygulaması | MEB E-OKUL VBS Nasıl indirilir

MEB E-OKUL Veli Bilgilendirme Sistemi Mobil Uygulaması | MEB E-OKUL VBS Nasıl indirilir?

Türkiye'de örgün eğitimde bulunan tüm öğrenci velilerinin kullandığı Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) resmi mobil uygulaması T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından yayınlandı. MEB E-OKUL VBS adıyla yayınlanan uygulama Android telefonlarda kullanılıyor. MEB E-OKUL VBS nasıl indirilir? MEB E-OKUL VBS nasıl kullanılır?

19.12.2015Eğitim
E-Okul Nedir E-Okul Sistemine Nasıl Giriş Yapılır

E-Okul Nedir? E-Okul Sistemine Nasıl Giriş Yapılır?

e-Okul, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2007 Ocak ayında kullanıma açtığı bir okul yönetim bilgi sistemi yazılımıdır. e-Okul sistemine giriş nasıl yapılır? e-Okul sistemi nasıl kullanılır? e-Okul sisteminde hangi işlemler yapılır? İşte cevapları…

18.12.2015Gündem
Anadolu Üniversitesi Sınavla Üstün Yetenekli Öğrenciler Alacak

Anadolu Üniversitesi Sınavla 'Üstün Yetenekli' Öğrenciler Alacak

ÜYEP'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, 2016 üstün yeteneklileri tanılama sınavı başvuruları 21 Aralık 2015 tarihinde başlayacak. Sadece ortaokul 5'nci sınıf öğrencilerine yönelik yapılacak olan sınav 16 Ocak 2016'da gerçekleştirilecek.

18.12.2015Gündem
Kafesin içinde çocuk gelin

Kafesin içinde çocuk gelin

MİLLİ Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’nce uygulamaya konulan ve Doğu ve Güneydoğu’daki 120 pilot okulda yürütülen “İlköğretim Kurumlarına Devam Oranlarının Artırılması Teknik Destek Projesi” tamamlandı.

17.12.2015Gündem
Funda Kocabıyık: Okula devamsızlık alışkanlık yapıyor

Funda Kocabıyık: Okula devamsızlık alışkanlık yapıyor     

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık, "Araştırmalar, devamsızlığın birçok nedene bağlı kazanılmış bir alışkanlık olduğunu gösteriyor. Bir kere devamsızlık yapmaya başlayan çocuk, daha sonra bunu alışkanlık haline getiriyor ve eğitim hayatından kopuyor" dedi.

17.12.2015Eğitim
E- Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır | E-Okul not bilgisi sorgulama

E- Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır? | E-Okul not bilgisi sorgulama

E- okul giriş ile açıklanan ders notlarını ve devamsızlık günlerinizin kaç gün olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.Peki E okul sistemine nasıl giriş yapılır? E okul vbs giriş ile not ve devamsızlık nasıl öğrenilir?

17.12.2015Gündem
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası | E-Okul VBS ile devamsızlık sorgulama

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş sayfası | E-Okul VBS ile devamsızlık sorgulama

E Okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır? E Okul sistemi nasıl çalışıyor? E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

16.12.2015Gündem
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

15.12.2015Bilgi
Anadolu Üniversitesi ‘üstün yetenekli’ öğrenci alacak

Anadolu Üniversitesi ‘üstün yetenekli’ öğrenci alacak

Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) desteğiyle AÜ Üstün Zekalıların Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanlığı tarafından kurulan Üstün Yetenekliler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜYEP), ortaokul 5'inci sınıflara yönelik tanılama sınavıyla öğrenci alacak.

14.12.2015Eğitim
E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır

E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır?

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir. E-okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir?

14.12.2015Eğitim
“Okul Terklerinin Azaltılması” Projesi AB’den Hibe Aldı

“Okul Terklerinin Azaltılması” Projesi AB’den Hibe Aldı

MİMAR SİNAN ORTAOKULU ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN “OKUL TERKLERİNİN AZALTILMASINDA YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLARIN GELİŞTİRİLMESİ” ADLI PROJE AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI VE AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI BAŞKANLIĞI’NCA DEĞERLENDİRİLEREK HİBE ALMAYA HAK KAZANDI. TOPLAM BÜTÇENİN 41 BİN AVRO OLDUĞU PROJE KAPSAMINDA MİMAR SİNAN ORTAOKULU ÖĞRETMENLERİ, 2015 -2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ İKİNCİ DÖNEMİNDE ALMANYA'NIN BAŞKENTİ BERLİN’DE DÜZENLENECEK OLAN 10 GÜNLÜK EĞİTİME KATILACAKLAR.

14.12.2015Mersin
TEOG’da mazeret belirsizliği

TEOG’da mazeret belirsizliği

Birinci dönem TEOG sınavlarına katılamayan öğrencilerin mazeret sınavları bu hafta sonu. Ancak Güneydoğu’daki birçok ilde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlar için zaman zaman ilan edilen sokağa çıkma yasakları nedeniyle buradaki öğrencilerin sınavlara nasıl katılacağı tartışma konusu oldu. Mardin ve Diyarbakır’ın bazı ilçelerindeki öğrenciler, sınav için başka mahallelere taşınacak.

10.12.2015Eğitim
Kaymakam Sarı Ve Müdür Ceylani’den Okul Ziyareti

Kaymakam Sarı Ve Müdür Ceylani’den Okul Ziyareti

KAYMAKAM SARI KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ.

10.12.2015Van
E-Okula nasıl giriş yapılır

E-Okul'a nasıl giriş yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

9.12.2015Bilgi
E okul vbs girişi nasıl yapılır | E okul not bilgisi öğrenme

E okul vbs girişi nasıl yapılır? | E okul not bilgisi öğrenme

E okul ile ders bilgilerinizi kolayca öğrenebiliyoruz. E okul nedir? E okul girişi nasıl yapılır? E okul ile devamsızlık bilgileri nasıl öğrenilebilir?

9.12.2015Bilgi
E-okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş nasıl yapılır

E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş nasıl yapılır?

E-okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir? E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

7.12.2015Bilgi
Ordu’da 5 İlçede Eğitime Kar Engeli

Ordu’da 5 İlçede Eğitime Kar Engeli

ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞABAN KARATAŞ, ORDU'DA 2 İLÇENİN TAMAMINDA, 3 İLÇENİN DE BAZI OKULLARINDA EĞİTİME BUGÜN İTİBARİ İLE ARA VERİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

4.12.2015Ordu
E okul girişi nasıl yapılır | E okul devamsızlık nasıl öğrenilir

E okul girişi nasıl yapılır? | E okul devamsızlık nasıl öğrenilir?

E okul ile ders bilgilerinizi kolayca öğrenebiliyoruz. E okul nedir? E okul girişi nasıl yapılır? E okul ile devamsızlık bigileri nasıl öğrenilebilir?

3.12.2015Bilgi
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

2.12.2015Bilgi
Didim İlçe Milli Eğitim 1 Yıllık Çalışmasını Anlattı

Didim İlçe Milli Eğitim 1 Yıllık Çalışmasını Anlattı

DİDİM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 1 YILLIK ÇALIŞMASINI ANLATTYI

1.12.2015Aydın
Veli Bilgilendirme Sistemi giriş | E-Okul ile TEOG sonucu öğrenme

Veli Bilgilendirme Sistemi giriş | E-Okul ile TEOG sonucu öğrenme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

1.12.2015Bilgi
E-okul not bilgisi öğrenme | E-okul veli bilgilendirme sistemi

E-okul not bilgisi öğrenme | E-okul veli bilgilendirme sistemi

E-okul sistemi nasıl kullanılır? E-okul sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir? E-okul veli bilgilendirme sistemine (VBS) giriş nasıl yapılır? E-okul ile hangi bilgiler takip edilebilir? E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

1.12.2015Bilgi
E-Okul giriş | E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş nasıl yapılır

E-Okul giriş | E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş nasıl yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

30.11.2015Bilgi
E okul üzerinden TEOG sonuçlarını nasıl öğrenebilirim

E okul üzerinden TEOG sonuçlarını nasıl öğrenebilirim?

TEOG sınavlarının yapılması ile beraber öğrenci ve velilerin ilk adresi e okul oldu. Peki, e okul VBS girişi nasıl yapılır? e okul üzerinden TEOG sonuçlarına nereden ulaşabilirim?

27.11.2015Bilgi
E okul veli bilgilendirme giriş nasıl yapılır | TEOG sonucu öğrenme

E okul veli bilgilendirme giriş nasıl yapılır? | TEOG sonucu öğrenme

TEOG sınavlarının yapılması ile beraber öğrenci ve velilerin ilk adresi e okul oldu. Peki, e okul VBS girişi nasıl yapılır? e okul üzerinden TEOG sonuçlarına nereden ulaşabilirim?

25.11.2015Bilgi
E-Okula nasıl giriş yapılır | E-Okuldan hangi bilgilere ulaşılır

E-Okul'a nasıl giriş yapılır? | E-Okul'dan hangi bilgilere ulaşılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

25.11.2015Bilgi
E-Okula giriş nasıl yapılır

E-Okul'a giriş nasıl yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

24.11.2015Bilgi
E-okul not bilgisi sorgulama

E-okul not bilgisi sorgulama

E-okul sistemi nasıl kullanılır? E-okul sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir? E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır? E-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

24.11.2015Bilgi
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş nasıl yapılır

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş nasıl yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün. E-okul sistemi kullanılarak öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

23.11.2015Bilgi
Mesleki Eğitim Merkezinden Açık Öğretim Okulları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Mesleki Eğitim Merkezinden Açık Öğretim Okulları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

AÇIK ÖĞRETİM HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ.

18.11.2015Balıkesir
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) kullanılarak öğrenciniz ile ilgili bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Böylece öğrenci internet üzerinden daha kolay bir şekilde takip edilebilir. E-Okul sisteminden ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir.

17.11.2015Bilgi
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır | E Okul nedir

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır? | E Okul nedir?

E Okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerine sene sonunu beklemeden ulaşabiliyoruz. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemine nasıl giriş yapılır? E Okul sistemi nasıl çalışıyor? E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır?

16.11.2015Bilgi
E-okula giriş nasıl yapılır | E-okul veli bilgilendirme sistemi (VBS) kullanımı

E-okula giriş nasıl yapılır? | E-okul veli bilgilendirme sistemi (VBS) kullanımı

E-okul sistemi nasıl kullanılır? E-okul sistemine giriş için yapılması gerekenler nelerdir? E-okul veli bilgilendirme sistemine (VBS) giriş nasıl yapılır? E-okul veli bilgilendirme sistemi (VBS) ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

16.11.2015Bilgi
E okul giriş | E okul not bilgisi öğrenme

E okul giriş | E okul not bilgisi öğrenme

E okul ile not bilgisini nasıl öğrenebilirim? E okul VBS' ye nasıl giriş yapabiliriz? E okul üzerinden devamsızlık nasıl öğrenilir? E okul sistemi nedir, nasıl çalışır?

13.11.2015Bilgi
Öğrencilere Beslenme Uyarısı

Öğrencilere Beslenme Uyarısı

ADIYAMAN ÖZEL PARK HOSPİTAL HASTANESİ DİYETİSYENİ CEREN TANRIVERDİ'DEN, ÖĞRENCİLERE BESLENME UYARISI

11.11.2015Adıyaman
E-Okul ile veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır

E-Okul ile veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılır?

E-okul veli bilgilendirme sistemi hem öğrenciler hem de veliler için MEB tarafından konan hizmetlerdir. Peki, e-okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

10.11.2015Bilgi
E-okul giriş ve veli bilgilendirme sistemi

E-okul giriş ve veli bilgilendirme sistemi

E-okul veli bilgilendirme sistemi hem öğrenciler hem de veliler için MEB tarafından konan hizmetlerdir. Peki, e-okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır?

9.11.2015Bilgi
E okul Sistemine Nasıl Giriş Yapılır | E okul Devamsızlık Nasıl Bakılır

E okul Sistemine Nasıl Giriş Yapılır? | E okul Devamsızlık Nasıl Bakılır?

E okul dediğimiz sistem nasıl çalışıyor? E okul VBS' ye nasıl giriş yapabiliriz? E okul üzerinden devamsızlık nasıl öğrenilir?

6.11.2015Bilgi
Varto’da ‘İstişare’ Toplantısı

Varto’da ‘İstişare’ Toplantısı

VARTO İLÇESİNDEKİ OKUL MÜDÜRLERİ KAYMAKAM ÇETİN BAŞKANLIĞINDA BİR ARAYA GELDİLER.

4.11.2015Muş
E- Okul VBS Mobil Servisi Nedir

E- Okul VBS Mobil Servisi Nedir?

MEB E okul Mobil Servisi nedir ? E- okul sistemi ile her öğrencinin notlarını ve sınav bilgilerini sene sonunu beklemeden öğrenebiliyoruz.Peki, E- okul SMS bilgi sistemi nasıl kullanılır ?

4.11.2015Bilgi