Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER147Temuçin Tüzecan47Vahap MUNYAR41Deniz SİPAHİ26Mümtaz SOYSAL26Gila BENMAYOR24Emin ÇÖLAŞAN18Fatih ÇEKİRGE16Nurten ERK TOSUNER16Murat BARDAKÇI15Nedim BUBİK13Deniz Gürel12Gökhan KİMSESİZCAN12Uğur CEBECİ12Yalçın DOĞAN12Doğan HIZLAN11Tuğrul ŞAVKAY10Ertuğrul ÖZKÖK9Bahar AKINCI8Hadi ULUENGİN8Mehmet Y. YILMAZ8Yaşar SÖKMENSÜER8Ayçe DİKMEN7Banu ŞEN7Cüneyt ÜLSEVER7Ferai TINÇ7Mehmet Ali BİRAND7Oktay EKŞİ7Sedat ERGİN7Yılmaz ÖZDİL7Cengiz SEMERCİOĞLU6Niobe6Onur BAŞTÜRK6Adnan KAYA5Ayşe ARMAN5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE5Erdal SAĞLAM5Kanat ATKAYA5Selim Türsen5Yaşar AKSOY5Cemal TÜKEL4Kubilay KESKİN4Mete Tamer OMUR4 Muharrem SARIKAYA4Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU4Tufan TÜRENÇ4Yasemin BORAN4Yorgo KIRBAKİ4Bekir COŞKUN3Enis BERBEROĞLU3Erdal İPEKEŞEN3Nihat DEMİRKOL3Oya ARMUTÇU3Oya BERBEROĞLU3Sefer LEVENT3Şükrü KÜÇÜKŞAHİN3Duygu Sedefoğlu2Ege CANSEN2Eray GÖRGÜLÜ2Ercan KUMCU2Erdem SEVGİ2Erkan ÇELEBİ2Eyüp CAN2Eyüp Can - Referans2Fatih ALTAYLI2Fatih Tekeci2Gülçin TELCİ2Hakan TARTAN2Kadir KIR2Mehmet YAŞİN2Melike Karakartal2Melis ALPHAN2Nuran ÇAKMAKÇI2Reşat KUTUCULAR2Seçim AYDIN2Soner YALÇIN2Taha AKYOL2Yener SÜSOY2İbrahim IRMAK2Şükrü KIZILOT2Ahmet HAKAN1Ateş Yalazan1Ayça BARUT1Ayşe ARAL1Ayşe ÖZEK KARASU1Ayşen GÜR1Banu TUNA1Bilgin GÖKBERK1Cengiz ÖZDEMİR1Cenker TEZEL1Doğan ULUÇ1Elif Çongur1Emre KIZILKAYA1Erdinç Çelikkan1Ergül SATIÇ1Figen BATUR1Gürül Öğüt1 Güzin Abla1Haluk KALAFAT1Hayri ÇETİNKAYA1

Denizcilik

Denizcilik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Denizcilik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.534 Denizcilik haberi bulunmuştur.

Denizcilik Haberleri

Ramazan Bayramı tatili ne zaman?

Ramazan Bayramı tatili ne zaman?

Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor sorusu yanıt buldu. Ramazan Bayramı tatili yarın başlıyor.Ramazan Bayramı'nın arefesi 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün idari izinli sayılacak. Ramazan Bayramı tatili için yola çıkacaklara şu uyarılarda bulunuldu.

30.6.2016Gündem
Osmangazi Köprüsü yarın açılıyor

Osmangazi Köprüsü yarın açılıyor

Dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüleri arasında 4. sırada yer alan köprü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın katılacağı törenle yarın hizmete açılacak. Kocaeli ve Yalova'yı birleştiren köprü sayesinde İzmit Körfezi 4 dakikada geçilebilecek.

29.6.2016Ekonomi
Başbakan'dan beklenen açıklama geldi.. Teröristler havaalanına nasıl girdi?

Başbakan'dan beklenen açıklama geldi.. Teröristler havaalanına nasıl girdi?

Atatürk Havalimanı'ndan açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım "Şu ana kadar tespit edilen vefat sayısı 36 artı 3 canlı bomba. Yaralılarımız var." diye konuşurken, "Terör eyleminin DAEŞ örgütünce gerçekleştiğini işaret etmektedir." dedi. Havaalanında bir güvenlik zaafiyetinin olmadığını söyleyen Başbakan Yıldırım, "Teröristler bir ticari taksiyle havalimanına gelmiş ve bilahare eylemlerini gerçekleştirmişlerdir." dedi.

29.6.2016Gündem
Patlamadan sonra Ankara'da zirve

Patlamadan sonra Ankara'da zirve

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Erdoğan, iftar sonrasında gelen patlama haberi üzerine Başbakan Yıldırım ve Orgeneral Akar ileCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.

29.6.2016Gündem
Bakan Avcı'ya sunulan raporda şok iddia!

Bakan Avcı'ya sunulan raporda şok iddia!

Antalya’da yaşanan turizm krizinin etkilerini azaltmak amacıyla Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’ya sunulan raporun içinde şok bir iddia yer aldı. İddiaya göre; Antalya’da çalışan kokartsız rehberler, çalıştıkları tesislerin kazançlarını artırabilmek amacıyla, “Türkiye’de güvenlik sorunu var. Otelden çıkmayın. Her an yanınızda bomba patlayabilir” uyarısında bulunuyor.

28.6.2016Gündem
Ramazan Bayramı tatili ne zaman?

Ramazan Bayramı tatili ne zaman?

Ramazan Bayramı tatili için heyecanlı bekleyiş başladı.. Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması tatil hayali kuranları çok mutlu etti. Peki Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak? Kamuda çalışanlar idari izinli mi sayılacak? İşte Ramazan Bayramı tatili ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları.

28.6.2016Gündem
Başkentray sil baştan

Başkentray sil baştan

Ankara’nın banliyö hatlarını yenileyecek Başkentray Projesi’nde çalışmalar 11 Temmuz’da başlıyor. 18 ay içinde tamamlanacak ve 600 milyon TL harcanacak olan projenin ardından Başkentray, mevcut metro hatlarına entegre edilecek.

26.6.2016Ankara
Ankara-Eskişehir arası 1,5 saate inecek

Ankara-Eskişehir arası 1,5 saate inecek

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, Ankara’nın banliyö hatlarını metro konforuna kavuşturacak Başkentray Projesi’nde çalışmaların 11 Temmuz’da başlatılacağını söyledi. Ankara-Eskişehir arasındaki seyahat süresi de 1 saat 5 dakikaya düşecek.

26.6.2016Ekonomi
Biletler tükendi, 10 bin ek sefer konacak

Biletler tükendi, 10 bin ek sefer konacak

Okulların kapanması, Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkması dolayısıyla özellikle tatil yörelerine otobüs biletleri gidiş yönlü tükendi. Bayram süresince 10 milyondan fazla yolcu hedefleyen otobüs firmaları, vatandaşların mağdur olmaması için 10 bin ek sefer düzenleyecek.

26.6.2016Ekonomi
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 4+4+4 sistemiyle ilgili bir çalışma yapılmıyor

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 4+4+4 sistemiyle ilgili bir çalışma yapılmıyor

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 4+4+4 eğitim sisteminin sonuçlarının yeni alınmaya başladığını belirterek, "Dolayısıyla değiştirmek için bakanlığımızda bir çalışma yapılmıyor" dedi.

24.6.2016Eğitim
4.5G’de yerli ekipman üretimine Huawei desteği

4.5G’de yerli ekipman üretimine Huawei desteği

Huawei, mobil iletişimdeki en önemli dönüm noktalarından biri olan 4.5G’de yerli üretim için, alanının önemli üretici markalarından Flextronics ile işbirliğine gidiyor. İki şirket, 4.5G baz istasyonları ve ağ enerji sistemleri üretecek fabrikanın açılışını Tekirdağ’da gerçekleştirdi. Açılış törenine; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği, ISPAT, DEIK, TOBB, ICBC Bank Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Grubu ve Vodafone temsilcileri katıldı.

24.6.2016Teknoloji
Ulaştırma Bakanı'ndan bayram müjdesi

Ulaştırma Bakanı'ndan bayram müjdesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bayram süresince köprü ve otoyolların ücretsiz olacağını açıkladı.

23.6.2016Ekonomi
Açıköğretim okulları ‘e-devlet’te

Açıköğretim okulları ‘e-devlet’te

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, açıköğretim okulu öğrencisi ve mezunlarına ait mezuniyet belgesi, öğrenci belgesi, hizmete özel belge ve tamamlama belgelerinin e-devlet üzerinden verileceğini bildirdi.

22.6.2016Eğitim

Devlet programına 40 yıl önce alınan yolun proje ihalesi yapıldı

Dönemin Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk'ün 1975'te bölgeye yaptığı ziyaret sırasında Giresun Limanı'nın verimli çalışabilmesi için gerekliliğine işaret ettiği Tirebolu-Torul yolunun proje ihalesi gerçekleştirildi.

21.6.2016Ekonomi
Bolu ve Abant'a havalimanı yapılacak

Bolu ve Abant'a havalimanı yapılacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Bolu merkeze stol tipi ve Abant Tabiat Parkı mevkisine ise küçük uçakların inerek park yapabileceği 2 havalimanı projesi üzerinde çalıştıklarını bildirdi.

20.6.2016Gündem
Bayram için ek sefer açıklaması

Bayram için ek sefer açıklaması

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Sekreteri Nusret Ertürk, 9 günlük Ramazan Bayramı süresince yolcuların bilet konusunda mağdur olmayacağını belirterek, "Otobüs firmaları ek sefer yapacak, yoğunluğu ortadan kaldıracak." dedi.

20.6.2016Ekonomi
Bayramda korsan taşımacılığa dikkat

Bayramda korsan taşımacılığa dikkat

Ramazan Bayramına sayılı günler kala, tatile çıkmayı planlayanlar zamlı bilet fiyatlarından şikayet ederken, yetkililer de yolcu talebinin artmasıyla gündeme gelen korsan taşımacılığa karşı vatandaşları uyarıyor.

18.6.2016Ekonomi
Dünya'nın yükünü Türkiye taşıyacak

Dünya'nın yükünü Türkiye taşıyacak

Dünya Posta Birliği’nin geleceği ve posta sektörünün amaç ve stratejileri İstanbul’da 192 ülkenin katılımı ile İstanbul’da belirlenecek.Başbakan Binali Yıldırım’ın Türkiye’ye taşıdığı 26. Dünya Posta Kongresi sonrasında Türkiye 2017-2020 yılları arasında UPU’nun İdari Konsey Başkanlığı’nı üstlenecek

17.6.2016Ekonomi
İzmir'de gemici bağları sergisi

İzmir'de gemici bağları sergisi

İZMİRLİ kaptan Bülent Evran'ın uzun uğraşlar sonucunda topladığı onlarca farklı gemici bağından oluşan "Gemici Bağları Sergisi Etkinliği", 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nda İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

16.6.2016Ege
Mersin’in vergi rekortmenleri ödüllendirildi

Mersin’in vergi rekortmenleri ödüllendirildi

MERSİN’de 2015 yılında en yüksek Kurumlar ile Gelir Vergisi ödeyen kişi ve kurumlar ödüllendirildi.

16.6.2016Çukurova
7 ayda 3 dev proje hizmete girecek

7 ayda 3 dev proje hizmete girecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, teknolojisi ve büyüklüğüyle dünyada merakla beklenen dev projelerin üçünün bu yıl hizmete gireceğini belirterek, "Osmangazi Köprüsü'nü 30 Haziran'da, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü bağlantı yollarıyla 26 Ağustos'ta, Avrasya Tüp Geçişi'ni ise 20 Aralık'ta vatandaşlarımızın hizmetine alacağız" dedi.

16.6.2016Ekonomi
Fethi Yaşar Saray’a çıktı destek istedi

Fethi Yaşar Saray’a çıktı destek istedi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda görüşme yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçeyle ilgili hazırladığı sorunları 2 dosya halinde Erdoğan’a iletti.

16.6.2016Ankara
İnternet neden yavaşladı?

İnternet neden yavaşladı?

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) bugün Google'ın eski içerikleri arşivlemesini sağlayan önbellek hizmetine erişimi engelledi. Türkiye çapında internetin yavaşlaması üzerine sosyal medyada "Google'a erişim yasaklandı mı" tartışması başladı. Tepkilerin ardından idari tedbir kararı TİB'in internet sitesinden kaldırıldı. Bakanlık ve BTK "Erişim engeli yok" derken, yetkililer TİB'in sitesinde bir süre yer alan karara değinmedi.

15.6.2016Gündem
Yeni kaptanın sır ölümü

Yeni kaptanın sır ölümü

İZMİRLİ denizci Erkan Kalka, 3'üncü kaptan olarak yeni işe başladığı yük gemiyle Yunanistan'ın Selanik kentinin Stavroz Limanı'na uğradı.

15.6.2016Ege
Yeni işinde sefere çıkan kaptan Erkan Kalka'nın Yunanistan’da sır ölümü

Yeni işinde sefere çıkan kaptan Erkan Kalka'nın Yunanistan’da sır ölümü

İZMİRLİ denizci Erkan Kalka, 3’üncü kaptan olarak yeni işe başladığı yük gemiyle Yunanistan’ın Selanik kentinin Stavroz Limanı’na uğradı. Burada 4 gün önce arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiğini söyledikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Erkan Kalka’nın cesedi denizde bulundu. Acı haberi aileye veren şirket yetkilileri, Kalka’nın gemiden atladığını ileri sürdü; ailesi ise gerçeğin kendilerinden gizlendiğini iddia etti.

15.6.2016Gündem
Gemide iş var

Gemide iş var

Türkiye’de 400 bin kişiye istihdam sağlayan denizcilik sektörü, 40 bin kişiye daha yeni istihdam yaratacak. En çok arananların başında makine zabiti, kaptan ve kaynakçı geliyor.

13.6.2016IK
Deniz üstüne ikinci havalimanı daha geliyor ... Dünyada üçüncü olacak...

Deniz üstüne ikinci havalimanı daha geliyor ... Dünyada üçüncü olacak...

Rize-Artvin Havalimanı için Yüksek Planlama Kurulu kararı çıktı. Yılda 2 milyon yolcuya hizmet verecek projenin ihalesi için çalışmalar sürüyor.Dünyanın üçüncü, Türkiye'nin ikinci, deniz üzerine dolgu yöntemiyle inşa edilecek havalimanı Rize-Artvin Havalimanı için Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararı çıktı.

13.6.2016Ekonomi
Türkiye'nin denize yapılacak ikinci havalimanı için kara çıktı

Türkiye'nin denize yapılacak ikinci havalimanı için kara çıktı

Dünyanın üçüncü, Türkiye'nin ikinci, deniz üzerine dolgu yöntemiyle inşa edilecek havalimanı Rize-Artvin Havalimanı için Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararı çıktı.

12.6.2016Gündem
Denizcilik sektörü 40 bin kişiye daha istihdam sağlayacak

Denizcilik sektörü 40 bin kişiye daha istihdam sağlayacak

Türkiye’de 400 bin kişiye istihdam sağlayan denizcilik sektörü, 40 bin kişiye yeni istihdam yaratacak. En çok arananların başında makine zabiti, kaptan ve kaynakçı geliyor.

12.6.2016Ekonomi
Liseli Eren'in sır ölümü

Liseli Eren'in sır ölümü

İZMİR’in Buca İlçesi’nde 4 gündür kendisinden haber alınamayan ve dün ormanlık alanda cesedi bulunan lise öğrencisi Eren Yılmaz’ın ölümünün ardındaki sır, arkadaşının anlatımıyla aydınlanmaya başladı.

11.6.2016Ege
Liseli gencin ölümündeki sır perdesi aydınlandı

Liseli gencin ölümündeki sır perdesi aydınlandı

İzmir’de dün ormanlık alanda cesedi bulunan lise öğrencisi Eren Yılmaz’ın ölümünün ardındaki sır aydınlandı. Yılmaz için annesi Melek Balak, 3 cinayet zanlısı olarak aranan Atalay Filiz tarafından öldürüldüğünden şüphelendiğini söylemişti ancak gencin en son birlikte görüldüğü arkadaşı 17 yaşındaki B., uyuşturucu hap içtiklerini, yürüdükleri sırada Eren'in fenalaşıp ağzından köpük geldiğini, su getirmek için yanından ayrıldıktan sonra bir daha bulamadığını; korktuğu için kimseye anlatmadığını söyledi.

11.6.2016Gündem
4 gündür aranan liselinin cansız bedeni bulundu

4 gündür aranan liselinin cansız bedeni bulundu

4 gündür aranan liseli Eren Yılmaz'ın cansız bedeni bulundu. Yılmaz'ın ölüm haberi akıllara annesinin ,"Bir ihtimal de olsa oğlumun, ormanlık alanda saklanabileceği belirtilen seri katilin kurbanı olabileceği aklıma geliyor" sözlerini getirdi.

10.6.2016Gündem
Bakan Marmaray'da yolculuk yaptı

Bakan Marmaray'da yolculuk yaptı

 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, Ayrılık Çeşmesi durağından bindiği Marmaray'da Yenikapı durağına kadar vatandaşlarla yolculuk yaptı. 

10.6.2016Gündem
Avrasya Tüneli'nden geçiş ücreti belli oldu

Avrasya Tüneli'nden geçiş ücreti belli oldu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Asya ve Avrupa kıtalarını 3 boğaz köprüsü ve Marmaray'ın ardından 5'inci kez birbirine bağlayacak Avrasya Tüneli Projesinin hizmete gireceği tarihi, Aralık ayı olarak açıkladı. Tünelden yılda 40 milyon aracın geçmesi öngörülüyor. Tünelden geçiş ücreti ise 5 dolar + kdv olacak.

9.6.2016Ekonomi
Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde iftar

Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde iftar

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü inşaatında çalışanlarla beraber köprü üzerinde iftar yaptı.

9.6.2016Gündem
En güçlü benim babam

En güçlü benim babam

Babalar Günü için farklı ve özel bir hediye arıyorsanız, bu kampanyaya bir göz atın.

8.6.2016Stil
Kaş Havalimanı planına tepki

Kaş Havalimanı planına tepki

ANTALYA’da TMMOB’a bağlı meslek odalarıyla birlikte, aralarında Baro ve Tabip Odası’nın da bulunduğu 21 meslek kuruluşu, Kaş’ta yapılması planlanan havalimanının karşısında olduklarını açıkladı. Kurul adına konuşan Abit Küçükarslan "Kaş böyle güzel" dedi.

7.6.2016Gündem
Havalimanı planına tepki: Kaş böyle güzel

Havalimanı planına tepki: Kaş böyle güzel

ANTALYA’da TMMOB’a bağlı meslek odalarıyla birlikte, aralarında Baro ve Tabip Odası’nın da bulunduğu 21 meslek kuruluşu, Kaş’ta yapılması planlanan havalimanının karşısında olduklarını açıkladı. Kurul adına konuşan Abit Küçükarslan "Kaş böyle güzel" dedi.

7.6.2016Ekonomi
Günde 800 bin yolcu taşıyacak hat yıl sonunda açılacak

Günde 800 bin yolcu taşıyacak hat yıl sonunda açılacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankaralıların yıllardır beklediği Keçiören Metro Hattı'nın, yıl sonunda hizmete gireceğini bildirdi. Başbakan Binali Yıldırım, Keçiören hattı ile ilgili olarak "Aşkımız Keçiören metrosu gibi olsun hiç bitmesin denmişti ama bu yıl bitecek" yorumunu yapmıştı.

6.6.2016Ekonomi
Türk ordusunun yeni kuvveti siber savunma

Türk ordusunun yeni kuvveti siber savunma

Türk ordusunun siber alana yönelik çalışmalarının merkezi konumundaki TSK Siber Savunma Komutanlığı, kapılarını ilk kez açtı.

6.6.2016Teknoloji
Binali Yıldırım, başbakan olarak ilk kez memleketi Erzincan'da

Binali Yıldırım, başbakan olarak ilk kez memleketi Erzincan'da

Başbakan Binali Yıldırım, 65. Hükümetin kurulmasının ardından, ilk kez memleketi Erzincan'a giderek, valiliği ziyaret etti.

4.6.2016Gündem
Adı burada yaşayacak

Adı burada yaşayacak

Geçen yıl Marmaris’te yaşamını yitiren ünlü denizci Sadun Boro’nun adı, yapımına eylül ayında başlanacak

3.6.2016Ege
Osmangazi Köprüsü'nde geçiş ücretleri yeniden düzenlenecek

Osmangazi Köprüsü'nde geçiş ücretleri yeniden düzenlenecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bayramdan önce hizmete açılacak Osmangazi Köprüsü'nün 35 dolar artı KDV olarak açıklanan geçiş ücretiyle ilgili çalışma yapıldığını belirterek, "Yeni geçiş ücreti, netleşmesinin ardından kamuoyuyla paylaşılacak." dedi.

3.6.2016Ekonomi
Dragon Boat’ta büyük çekişme!

Dragon Boat’ta büyük çekişme!

Dünyanın üç büyük festivalinden biri olan Dragon Boat, Avcılar Belediyesi su sporları festivali 28 – 29 Mayıs tarihlerinde Avcılar Gümüşpala Mahallesi’ndeki  Küçükçekmece Gölü kıyısında bulunan Paşaeli Kent Ormanı sahilinde yapıldı.

30.5.2016Futbol

Bakan Arslan kutlama çiçeklerinin gelirini yardım derneğine bağışladı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bakanlık görevine başlaması nedeniyle gönderilen çiçekleri sattırarak, elde edilen geliri Kars Dolunay Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardım Derneğine bağışladı.

30.5.2016Ekonomi
DenizBank ödenmiş sermayesini 1,5 milyar TL artırıyor

DenizBank ödenmiş sermayesini 1,5 milyar TL artırıyor

DenizBank, ödenmiş sermayesinde 1,5 milyar lira tutarında artırım gerçekleştirerek, toplam sermaye benzeri kredi dahil özkaynak büyüklüğünü 13,5 milyar liranın üzerine çıkarıyor.

29.5.2016Ekonomi
Kurullarda görev alacak hükümet üyeleri belirlendi

Kurullarda görev alacak hükümet üyeleri belirlendi

Ekonomi Koordinasyon Kuruluna (EKK) Başbakan Binali Yıldırım başkanlık edecek. Yıldırım'ın bulunmadığı toplantılarda bu görevi Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yürütecek.

27.5.2016Ekonomi
Yıldırım'ın EKK ve YPK vekaletleri Başbakan Yardımcısı Şimşek'te

Yıldırım'ın EKK ve YPK vekaletleri Başbakan Yardımcısı Şimşek'te

Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) ve Yüksek Planlama Kurulu başkanlıklarını Başbakan Binali Yıldırım yürütecek. Başbakan'ın bulunmadığı toplantılarda EKK ve YPK'ya Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek başkanlık edecek.

27.5.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kabinede üç denizciyle bu devrimi hayal ettim

Kabinede üç denizciyle bu devrimi hayal ettim

DENİZ Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Faruk Okuyucu ile sohbet ederken çıktı ortaya...

5.6.2016Haber Yazıları
Sana küçük notlar yazdım İzmir

Sana küçük notlar yazdım İzmir

NE haftaydı! Başbakan değişti, yeni kabine kuruldu, gencecik çocuklarımızı şehit vermeye devam ettik, dolar dalgalandı, aşıklar kavuştu, sevenler ayrıldı, bebekler doğdu, vadeler doldu, hep birlikte çalışmaya devam ettik.

29.5.2016Ege