Deniz Baykal

 • Yalçın DOĞAN

  CHP+HDP+sosyalistler - deniz baykal
  CHP+HDP+sosyalistler28.01.2015
  YazarlarBİRLEŞİK Haziran Hareketi, sol parti ve örgütlerin epey eksiğine rağmen, SYRİZA benzeri bizdeki sol bir koalisyon, dün yürütme kurulu toplantısı yapıyor.
 • Ergenekon’dan şüpheli ifadesi - deniz baykal
  Ergenekon’dan şüpheli ifadesi28.01.2015
  GündemİSTANBUL Barosu eski Başkanı ve Ergenekon davası sanıklarından CHP milletvekili İlhan Cihaner’in avukatı Turgut Kazan, Odatv soruşturması kapsamında Ergenekon üyesi olduğu gerekçesi ile şüpheli olarak ifade verdi.
 • Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne? - deniz baykal
  Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne?18.01.2015
  EgeCHP eski Genel Başkanı, Antalya milletvekili Deniz Baykal, TBMM'de 4 eski bakan ile ilgili yapılacak oylamayla ilgili, "Herkesin gördüğünü Meclis kararıyla yok etmek mümkün mü? Yok olan yaşanan olaylar değil senin haysiyetin olur.Salı günü TBMM bir sınav verecek" dedi.Baykal, Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası' sözünü de sert şekilde eleştirirken, "Bu Cumhuriyet nefreti ne?" diye konuştu.
 • Oda Orkestrası’ndan muhteşem konser - deniz baykal
  Oda Orkestrası’ndan muhteşem konser18.01.2015
  EgeKARŞIYAKA Belediyesi Oda Orkestrası, sanat yolculuğuna, dünyaca ünlü Şef Rengim Gökmen’in yönettiği konserle başladı.Gecede, Opera ve Tiyatro Sahnesi’nin adı da Hikmet Şimşek Sanat Merkezi olarak değiştirildi.
 • Karşıyaka’da bir ilk - deniz baykal
  Karşıyaka’da bir ilk18.01.2015
  KeyifKarşıyaka Oda Orkestrası, önceki akşam Rengim Gökmen şefliğinde ilk konserini verdi.Gecede Mozart ve Çaykovski’nin eserleri seslendirildi.
 • Yenifoça’da Rauf Denktaş Parkı’na duygusal açılış - deniz baykal
  Yenifoça’da Rauf Denktaş Parkı’na duygusal açılış18.01.2015
  EgeİZMİR’in Foça İlçesi Yenifoça Mahallesi’nde, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş anısına yaptırılan parkın ve büstünün açılışı, oğlu KKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi Kültür Turizm ve Spor Bakanı Serdar Denktaş ile CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın katıldığı törenle açıldı.Serdar Denktaş, sürgün yıllarında ailece bir süre yaşadıkları Yenifoça’nın kendileri için çok önemli olduğunu anlatırken duygulandı.
 • Gürsel Tekin'den zehir zemberek - deniz baykal
  Gürsel Tekin'den zehir zemberek18.01.2015
  EgeCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'nin Cumhuriyet'e sahip çıkmadığı yönündeki eleştirilerine, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun "Cumhuriyet'e 90 yıllık reklam arası" sözlerini hatırlatarak yanıt verdi.Tekin, Babuşçu'nun belediyelere Osmanlı lalesi üretip sattığını hatırlatarak, "Senin laleci vekilden haberin yok mu? Senin vekilin Cumhuriyet'e hakaret ederken sen 'Cumhuriyet'e sahip çıkıyoruz' gafını nasıl yapıyorsun? Siz kim, Cumhuriyet'e sahip çıkmak kim?" dedi.
 • Allah izan versin - deniz baykal
  Allah izan versin17.01.2015
  GündemESKİ CHP Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 2 günlük ziyaret için geldiği İzmir’de AK Parti Milletvekili Tülay Babuşcu’nun Cumhuriyet dönemi için “90 yıllık reklam arası” benzetmesini eleştirerek şunları söyledi:
 • Yalçın BAYER

  ‘Guguk Kuşu’ - deniz baykal
  ‘Guguk Kuşu’17.01.2015
  YazarlarGUGUK Kuşu bir metafor.Doğada da aslında benzer bir roldedir.
 • Deniz Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne? - deniz baykal
  Deniz Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne?16.01.2015
  GündemCHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, TBMM’de 4 eski bakan ile ilgili yapılacak oylamayla ilgili, "Herkesin gördüğünü Meclis kararıyla yok etmek mümkün mü? Yok olan yaşanan olaylar değil senin haysiyetin olur.Salı günü TBMM bir sınav verecek" dedi.Baykal, Cumhuriyet’e '90 yıllık reklam arası' sözünü de sert şekilde eleştirirken, "Bu Cumhuriyet nefreti ne?" diye konuştu.
 • Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne? - deniz baykal
  Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne?16.01.2015
  EgeCHP eski Genel Başkanı, Antalya milletvekili Deniz Baykal, TBMM'de 4 eski bakan ile ilgili yapılacak oylamayla ilgili, "Herkesin gördüğünü Meclis kararıyla yok etmek mümkün mü? Yok olan yaşanan olaylar değil senin haysiyetin olur.Salı günü TBMM bir sınav verecek" dedi.Baykal, Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası' sözünü de sert şekilde eleştirirken, "Bu Cumhuriyet nefreti ne?" diye konuştu.
 • Yargı dünyası düğünde buluştu - deniz baykal
  Yargı dünyası düğünde buluştu13.01.2015
  AnkaraAnayasa Mahkemesi üyesi Osman Paksüt`ün oğlu Enver Sinan Paksüt, şık bir törenle üç yıldır birlikte olduğu Alev Dilek ile evlendi.
 • Hani MİT’i görevlendirmişti - deniz baykal
  Hani MİT’i görevlendirmişti11.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan Deniz Baykal’a kaset komplosuyla ilgili, “Aynı gün Başbakan (dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan) çıkıp, ‘MİT’e talimat verdim, bunu yapanlar bulunsun’ dedi mi? Bu da Hürriyet’te manşetten çıkmadı mı? Sonra araştırdık ve çıktım söyledim.‘MİT’e verilmiş böyle bir talimat yok’ dedim.Başbakan’ın yalan söylediğini açıkladım.Bugüne kadar da defalarca ortaya çıktı ki ben haklıyım.Yoksa bu komployu ortaya çıkaramayan bir MİT’i çöp sepetine atın, gitsin.Ama araştırmadı ki; çünkü o komploda bizzat başbakan vardı” dedi.
 • Eski istihbaratçı Uzun’un kitabını değerlendiren Baykal: Boş laflar - deniz baykal
  Eski istihbaratçı Uzun’un kitabını değerlendiren Baykal: Boş laflar09.01.2015
  GündemCHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun’un, kaset komplosunun perde arkasını anlattığı kitapta dile getirdiği iddiaların spekülasyondan öte bir anlamı olmadığını belirtti.Baykal, "Bunlar boş laflar.Böyle konularda daha sağlam, ciddi verilerle çalışma yapmaya ihtiyaç var.Bu konu spekülasyon konusu olmayı hak etmiyor" dedi.
 • Deniz Baykal'a kaset tuzağı kuran 5 polise ödül - deniz baykal
  Deniz Baykal'a kaset tuzağı kuran 5 polise ödül08.01.2015
  GündemDönemin eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun, Deniz Baykal’a kaset komplosunun perde arkasını kitaplaştırdı.Uzun, kitabında “Deniz Baykal’ın olayında görev alan 5 polisin ismi, başka bir nedenle verilen 35 kişilik taltif listesinin içine yazılarak ödüllendirilmişti.Taltif veren komisyon dışında herkes ne olduğunu biliyor” diye yazdı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Kumpası birlikte kurmuşlardı - deniz baykal
  Kumpası birlikte kurmuşlardı05.01.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlığı döneminde çalışma odalarının dinlenmesi ile ilgili olarak görülmekte olan siyasal casusluk davasına “müdahil” olmak istedi.
 • AK Partili Şentop'tan 'La Fontaine' benzetmesi - deniz baykal
  AK Partili Şentop'tan 'La Fontaine' benzetmesi04.01.2015
  GündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 17- 25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının darbe teşebbüsü olduğunu öne sürerek, "La Fontaine masalında tilki kargaya ’Sesin çok güzel bir şarkı söyle de dinleyelim’ diyor.Şarkı söyleyince de ağzından peyniri kapıyor.Siyasetin tilkileri de böyle oyun oynayacaklarını sanıyorlar ama karşılarında saf bir kadro yok.Türkiye’nin istikrarını, uluslararası tilkilere yedirmeyeceğiz" dedi.
 • Kasetten önce dinlemişler - deniz baykal
  Kasetten önce dinlemişler02.01.2015
  GündemHSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından Ankara’da yürütülen telekulak soruşturmasında 2011 seçimleri öncesinde kaset iddialarıyla istifaya zorlanan MHP Ankara milletvekili adayları Ahmet Deniz Bölükbaşı, Bülent Didinmez ve Mustafa Cihan Paçacı’nın da sahte isimlerle ve terör örgütü üyeliği gerekçesiyle dinlendiği ortaya çıktı.Bölükbaşı için 2008’de ve 2009’da, Didinmez ve Paçacı için ise 2009’da Ankara 11.Ağır Ceza Mahkemesi’nden dinleme kararı alınmış.
 • Hedefteki isimler - deniz baykal
  Hedefteki isimler30.12.2014
  GündemHürriyet’in, 13 Aralık’ta eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan’ı ‘İBDA-C lideri diye dinlemişler’ başlığı ile gündeme getirdiği dinlemelere, önceki gün de yenileri eklendi.Ankara’da HSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından yürütülen telekulak soruşturması kapsamında dinleme kararını veren mahkemenin arşivinden ortaya çıkan yeni bilgiler basına yansıdı.
 • Deniz Baykal CHP'nin Antalya'da neden kaybettiğini açıkladı - deniz baykal
  Deniz Baykal CHP'nin Antalya'da neden kaybettiğini açıkladı28.12.2014
  GündemCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Kepez ve Muratpaşa ilçelerinde yapılacak kongreler öncesi sahaya indi.Başkan adaylarını ziyaret edip başarılar dileyen Baykal, geçen 2.5 yıl içinde partideki hakaret ve husumete dayalı siyaset anlayışı nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kaybedildiğini söyledi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Sanki 1 mart rüzgârı esiyor - deniz baykal
  Sanki 1 mart rüzgârı esiyor26.12.2014
  YazarlarO günü çok iyi hatırlıyorum.
 • Selahattin DUMAN

  Doksan yaşa bir kala, Otyam diye bir usta! - deniz baykal
  Doksan yaşa bir kala, Otyam diye bir usta!21.12.2014
  YazarlarGEÇTİĞİMİZ cuma günü Fikret Otyam için Maltepe’de, sahile bakan fiyakalı bir otelin balo salonunda toplandık.
 • Ataç İnşaat için iflas erteleme istendi - deniz baykal
  Ataç İnşaat için iflas erteleme istendi21.12.2014
  EkonomiBİR dönem Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan ve varlıkları 500 milyon doları aşan ATAÇ İnşaat A.Ş.’nin alacaklıları iflas isterken, şirketi iflastan kurtarmak için yönetime gelen fon şirketinin yönetim kurulu da iflas erteleme istedi.Şirketin iki kurucu ortağından Hüseyin Çalık’ın kızı Lale Çalık Sarper ise yeni yönetim kurulu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.Şirketin büyük ortağı Halil Ataman, CHP eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın da damadı konumunda.
 • Fikret Otyam için '90'a 1 kala' doğum günü partisi - deniz baykal
  Fikret Otyam için '90'a 1 kala' doğum günü partisi20.12.2014
  KeyifCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi tarafından yazar ve ressam Fikret Otyam’ın 89.yaşını kutlamak amacıyla düzenlenen Doksana Bir Kala programına katıldı.Kılıçdaroğlu, Bir toplumun yaşam kalitesini belirleyen temel ögenin sanattır.Sanatına önem vermeyen hiçbir toplumun tarihte varlık gösterdiği bilinmiyor dedi.
 • Niobe

  2015’te Yengeç burcunu neler bekliyor - deniz baykal
  2015’te Yengeç burcunu neler bekliyor16.12.2014
  YazarlarYengeç burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda.
 • Rauf TAMER

  Vaziyete göre - deniz baykal
  Vaziyete göre12.12.2014
  YazarlarBazen parti içi disiplin, bazen parti içi demokrasi.
 • Uğurladılar - deniz baykal
  Uğurladılar12.12.2014
  GündemCHP Gençlik Kolları eski genel başkanlarından Hasan Belovacıklı son yolculuğuna uğurlandı.
 • Sosyalist Enternasyonal'de Umut Oran başkan yardımcısı seçildi - deniz baykal
  Sosyalist Enternasyonal'de Umut Oran başkan yardımcısı seçildi12.12.2014
  Gündemİsviçre’nin Cenevre kentinde Sosyalist Enternasyonal’in Birleşmiş Milletler’de (BM) geleneksel olarak yaptığı toplantılara bugün de devam edildi.CHP temsilcisi İstanbul Milletvekili Umut Oran oy çokluğu ile başkan yardımcısı seçildi.
 • Umut oran sosyalist enternasyonal başkan yardımcısı seçildi - deniz baykal
  Umut oran sosyalist enternasyonal başkan yardımcısı seçildi12.12.2014
  GündemİSVİÇRE’nin Cenevre kentinde Sosyalist Enternasyonal’in Birleşmiş Milletler’de (BM) geleneksel toplantılarına devam etti.CHP temsilcisi İstanbul Milletvekili Umut Oran oy çokluğu ile başkan yardımcısı seçildi.
 • Deniz Baykal 1677 gün sonra o koltukta - deniz baykal
  Deniz Baykal 1677 gün sonra o koltukta11.12.2014
  GündemCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Genel Başkanlık'tan istifa ettiği tarih olan 10 Mayıs 2010 tarihinden tam bin 677 gün sonra TBMM Genel Kurul Salonu’ndaki CHP grup sırasında Genel Başkan'ın oturduğu koltuğa oturdu ve partililerle sohbet etti.
 • Kanat ATKAYA

  Ankara’da yoktur dayın Mamudo kurban niye doğdun - deniz baykal
  Ankara’da yoktur dayın Mamudo kurban niye doğdun08.12.2014
  Yazarlar
 • Sarayla itibar olmaz - deniz baykal
  Sarayla itibar olmaz29.11.2014
  GündemESKİ CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya il örgütünün Kundu’daki kampında konuştu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirdi:
 • Deniz Baykal: AK Saray senin itibar açlığının fotoğrafı - deniz baykal
  Deniz Baykal: AK Saray senin itibar açlığının fotoğrafı28.11.2014
  GündemCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kullandığı Ak Saray’a yönelik "Bu saray Türkiye’nin itibarının abidesi değildir.Senin ne kadar büyük itibar açlığı içinde bulunduğunun fotoğrafıdır" dedi.
 • Deniz Baykal: 17 Aralık'la ilgili soruşturmalar engelleniyor - deniz baykal
  Deniz Baykal: 17 Aralık'la ilgili soruşturmalar engelleniyor25.11.2014
  GündemCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının engellendiğini savunarak, "Hırsızlık, yolsuzlukların takibi konusunda bugünkü Anayasa’nın getirdiği engel mi var ki o yolsuzluklar ile ilgili soruşturmalar engelleniyor.Ciddi bir hukuk problemi vardır.Yargı işlemiyor, adalet işlemiyor, yargıya müdahaleler birbiri ardından gidiyor" dedi.
 • Nikah şahitleri Baykal - deniz baykal
  Nikah şahitleri Baykal21.11.2014
  EgeCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Didim eski Belediye Başkanı Mümin Kamacı'nın kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.
 • Yalçın BAYER

  Türkiye geç kalıyor - deniz baykal
  Türkiye geç kalıyor21.11.2014
  Yazarlar2015 yılı Ermeni soykırım yalanının 100 yılı.Ermeni diyasporası bu konuda her ülkede lobi faaliyeti yapmaktadır.
 • Dersim tuzak - deniz baykal
  Dersim tuzak16.11.2014
  GündemEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çeşitli ziyaretler için geldiği Aydın'da, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nun Dersim konusundaki açıklamasını değerlendirdi, "Tarihten husumet çıkarmak marifet değildir" dedi.
 • Baykal: Tarihten husumet çıkarmak marifet değil - deniz baykal
  Baykal: Tarihten husumet çıkarmak marifet değil15.11.2014
  GündemCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çeşitli ziyaretler için geldiği Aydın’da, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu’nun Dersim konusundaki açıklamasını değerlendirdi.Baykal, "Tarihten husumet çıkarmak marifet değildir" dedi.
 • Deniz Baykal: Ayrılıklar beni üzüyor - deniz baykal
  Deniz Baykal: Ayrılıklar beni üzüyor14.11.2014
  GündemCHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Emine Ülker Tarhan’ın CHP’den ayrılarak kurduğu Anadolu Partisi için "Ayrılıklar beni üzüyor" dedi.
 • Deniz Baykal: Siyasetin içinde daima bir sürpriz vardır - deniz baykal
  Deniz Baykal: Siyasetin içinde daima bir sürpriz vardır12.11.2014
  Gündem“Yeniden genel başkanlığa dönmeniz mümkün mü?” sorusunu yanıtlayan CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Siyaset, ülke sürekli değişim yaşanan bir alandır.Ne olacağını bilemeyiz.Siyasetin içinde daima bir sürpriz, bilinmezlik vardır.O bilinmezlik ne zaman ortaya çıkar, nasıl ortaya çıkar kimse bilemez” dedi.
 • Arzu Çakır Morin

  Fransa’da ideolojik kriz ve 20.yüzyıl sosyalizmi - deniz baykal
  Fransa’da ideolojik kriz ve 20.yüzyıl sosyalizmi02.11.2014
  YazarlarFransa’da sosyalist iktidarın yaşadığı iç kavga, hükümet ve kimlik krizi ve beraberinde yaşanan tartışmaları doğru ve dikkatli okumak gerekiyor.Çünkü bu kavga yalnızca Fransa’nın iç kavgası değil, Avrupa’da süregelen ciddi bir ideolojik kavganın belki de son perdesi.
 • Kimler araya girdi - deniz baykal
  Kimler araya girdi01.11.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Çalışma Bakanı Faruk Çelik şikâyet ediyor.‘Maden ocağı kapatılmasın diye 50 kişiyi araya sokuyorlar’ diyor.Müthiş bir itiraf.Başbakan koltuğunda oturan kişiye söylüyorum.O bakanı çağırıp, ‘Kimler araya girdi?’ diye sorabildin mi? Ağabeyinden izin isteyecek mutlaka.O koltuğun hakkını vereceksin.O bakanı çağıracaksın, bunun hesabını soracaksın” dedi.
 • Emine Ülker Tarhan istifa etti - deniz baykal
  Emine Ülker Tarhan istifa etti31.10.2014
  GündemCHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan partisinden istifa etti.Tarhan, istifa dilekçesinde "Büyük umutlarla geldiğim CHP' den istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.
 • Kılıçdaroğlu ve Baykal birlikte kahvaltı yaptı - deniz baykal
  Kılıçdaroğlu ve Baykal birlikte kahvaltı yaptı31.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • Kılıçdaroğlu ve Baykal kahvaltıda buluştu - deniz baykal
  Kılıçdaroğlu ve Baykal kahvaltıda buluştu31.10.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile kahvaltıda bir araya geldi.Bu kahvaltıyla 'Aralarında soğukluk var' söylentilerini de yalanlamış oldular.
 • Deniz Baykal, Kılıçdaroğlu'nun yerdeki fotoğrafının önünde konuştu - deniz baykal
  Deniz Baykal, Kılıçdaroğlu'nun yerdeki fotoğrafının önünde konuştu29.10.2014
  GündemANTALYA’nın Gazipaşa CHP İlçe Teşkilatı’nın ’Cumhuriyet Yemeği’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının geceye katılan eski genel başkan Deniz Baykal’ın konuşma yaptığı kürsüye dayalı olması tepki çekti.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız - deniz baykal
  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014
  Yazarlar91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Sen kimsin be - deniz baykal
  Sen kimsin be26.10.2014
  YazarlarÖnceki gün, iki kişinin yakasına sarılıp, edep sınırımı da aşıp suratına avaz avaz haykırmak istedim.“Sen kimsin be!.”
 • Selahattin DUMAN

  Selamlaşma seferberliğimiz vatana millete hayırlı olsun - deniz baykal
  Selamlaşma seferberliğimiz vatana millete hayırlı olsun15.10.2014
  YazarlarPRENSİP olarak kendimi övmeyi hiç sevmem.Başkası beni överken, oturup dinlemesini severim.
 • CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı - deniz baykal
  CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı04.10.2014
  GündemCHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kedi, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü sebebiyle bir genelge yayınladı.Şero, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın talimatıyla parti kadrosuna alınmıştı.Baykal tarafından 'En sosyal demokrat kedi' olarak nitelendirilen Şero adına bir de Twitter hesabı bulunuyor.
içinde

Deniz Baykal


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz