MENÜ
Arşiv

Deniz Seki

Deniz Seki ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Seki haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.094 Deniz Seki haberi bulunmuştur.

Deniz Seki 1 Temmuz 1970'de İstanbul'da dünyaya geldi. Türk pop müzik şarkıcısı, besteci ve söz yazarıdır. Seki, ikisi sinema, biri televizyon dizisi olmak üzere toplam 3 filmde rol almıştır. Seki 2012'nin Şubat ayında gösterime giren Eşruhumun Eşzamanı filminde oynadı.

1 Temmuz 1970 yılında İstanbul'da doğan Deniz Seki, öğrenim yıllarında ilkokulu Maçka Süheyla Artam'da, orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudu. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu.

Jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan aralarında Deniz Seki'nin de bulunduğu 19 sanık hakkkında uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk davada Seki, serbest bırakılmış ve hakkında tutuksuz yargılanma kararı çıkarılmıştır.Ancak bir süre sonra mahkeme tarafınca Seki hakkındaki karar bozulmuş ve Seki hakkında yakalama kararı çıkarılmıştır. Mahkeme Seki'nin yakalama kararını tutukluluğa çevirmiştir. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirilen Seki aleyhine mahkemece 18 Şubat 2010 tarihinde uyuşturucu ticaretine yardım etmek suçlamasıyla 8 yıl hapsi istenmiştir. Ayrıca davayı yöneten Savcı, Seki'nin uyuşturucu madde kullanmak suçundan tedavi edilmesine ve denetimli serbestlik uygulanmasına karar verilmesini istemiştir. Davada diğer 15 sanıklarında 7.5 ile 39 yıl hapsi istenmiştir. Davada Seki'nin eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin de ifadesine başvurulmuştur. 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne götürülmüştür. Deniz Seki adliyeden çıkarılırken gözyaşlarını tutamamıştır.

Seki, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edilmiştir. Cezaevinden elinde Kur'an ile çıkan Seki, "Değiştim, yepyeni pırıl pırıl, gerçekten arınmış bir Deniz Seki göreceksiniz" demiştir.

İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan ve dava dosyasını İnfaz Savcılığı’na gönderilen şarkıcı Deniz Seki hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Deniz Seki 15 Kasım 2014'te Esenyurt'ta saklandığı evde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Deniz Seki 16 Kasım 2014'te cezaevine gönderildi.

DEVAMI

Deniz Seki Haberleri

Bayhanın haftalık ücreti dudak uçuklattı

Bayhan'ın haftalık ücreti dudak uçuklattı

Bayhan'a haftalık 10 bin lira iddiası!'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, şimdilerde evlendirme programlarında boy gösteriyor.

24.10.2016Magazin
Armağan Çağlayan, Ajdarın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

teve2 ekranlarında Hepsi Bugün Oldu programını sunmaya başlayan Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı.

13.10.2016Televizyon
Şimdi ne olacak sevgili Şebnem Bozoklu

Şimdi ne olacak sevgili Şebnem Bozoklu ?

Cengiz Semercioğlu, ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu'nun Bodrum'da ortaya çıkan fotoğraflarının ardından şu satırları kaleme aldı:

1.9.2016Magazin
Deniz Sekiden mektup var: Delireceğim düşündükçe

Deniz Seki'den mektup var: 'Delireceğim düşündükçe'

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan hükümlü şarkıcı Deniz Seki, binlerce kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamamasına anlam veremediğini ifade ederek, “Delireceğim düşündükçe. Şimdi beni gerçekten sevenler sorun bunun hesabını” dedi.

23.8.2016Gündem
Deniz Seki: Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri

Deniz Seki: Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri

OHAL kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamayan ünlü sanatçı Deniz Seki, isyan etti.

23.8.2016Magazin
38 bin kişiye erken tahliye

38 bin kişiye erken tahliye

Darbe girişimi sonrası tutuklananlarla cezaevlerinin dolup taşması üzerine hükümetten önlem adımı geldi. 671 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’yle cezaevindeki 38 bin kişi tahliye edilecek. Koşullu salıverilmelerine 2 yıl veya daha az süre kalan iyi halli hükümlüler, denetimli serbestlik tedbiri uygulanarak bir yıl erken tahliye edilebilecek.

17.8.2016Gündem
Bozdağdan Deniz Seki sorusuna tek kelimelik yanıt

Bozdağ'dan Deniz Seki sorusuna tek kelimelik yanıt

Deniz Seki'nin 38 bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden neden faydalanamadığı sorusuna yanıt veren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, durumu tek kelimeyle özetledi: İstisnalar

17.8.2016Gündem
Demet Akalından Deniz Sekiye destek

Demet Akalın'dan Deniz Seki'ye destek

38 bin mahkumun tahliye edileceği düzenlemeden ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin yararlanamayacak olması yakın arkadaşı Demet Akalın'ı isyan ettirdi.

17.8.2016Magazin
Son dakika haberi: 38 bin mahkumun ne zaman tahliye edileceği belli oldu

Son dakika haberi: 38 bin mahkumun ne zaman tahliye edileceği belli oldu!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ilk etapta kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişinin tahliye edileceğini bildirerek, "Düzenleme bir af değildir. Koşullu salıverilme tarihine kadar geçecek sürede ceza, dışarıda denetimli serbestlik olarak infaz edilecektir" ifadesini kullandı. Tahliyelerin bugün başlayacağı öğrenildi.

17.8.2016Gündem
Avukatı açıkladı: Deniz Sekiyi kapsamıyor

Avukatı açıkladı: Deniz Seki'yi kapsamıyor

38 bin kişinin cezaevlerinde çıkmasını sağlayacak düzenleme sanatçı Deniz Seki’yi kapsamıyor. Seki’nin avukatı “KHK, hükümlüler arasında eşitlik ilkesine aykırı gayri adil bir ayırım yaptı. Deniz Seki bu KHK dan istifade edemiyor” dedi.

17.8.2016Gündem
Emniyet, TSK ve kamudan ihraç edildiler.. İşte tam liste

Emniyet, TSK ve kamudan ihraç edildiler.. İşte tam liste!

OHAL kapsamında iki yeni Kanun Hükmünde Kararname yayımlandı. Kararnamelerde TSK'dan ve Emniyet'ten yeni ihraçlar yer alırken TİB kapatıldı; TSK'dan daha önce ayrılan pilotlara geri dönüş yolu açıldı. Ayrıca yayımlanan kararnameye göre Genelkurmay Başkanı'nın atamasını kabine teklifiyle Cumhurbaşkanı yapacak.

17.8.2016Gündem
Deniz Sekiye erken tahliye umudu

Deniz Seki'ye erken tahliye umudu

İnfaz yasasının değiştirilmesi gündeme gelince Deniz Seki’ye de erken tahliye umudu doğdu. Sanatçının avukatı, “Söz konusu yasa yürürlüğe girerse cezaevinden çıkma ihtimali doğar” dedi.

12.8.2016Magazin
Nazlı Ilıcakın kaldığı cezaevinde isyan girişimi

Nazlı Ilıcak'ın kaldığı cezaevinde isyan girişimi

Deniz Seki ve FETÖ soruşturmasından tutuklanan Nazlı Ilıcak gibi isimlerinde kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde geçen hafta isyan çıktığı öğrenildi. DHKP-C'li tutukluların koğuşları yaktığı açıklandı. İsyanla ilgili soruşturma sonucunda gözaltına alınan 24 görevliden 4'ü tutuklandı.

10.8.2016Gündem
Deniz Sekiden darbe girişimine sert tepki

Deniz Seki'den darbe girişimine sert tepki

 Geçtiğimiz yıl cezaevine giren ünlü sarkıcı Deniz Seki, darbe girişimine lanet okudu. Şarkıcı, yazdığı mektupta “O gece milletimizin demokrasiye olan inancı hepimizi hüngür hüngür ağlattı. Tüm milletimize büyük geçmiş olsun” ifadelerini kullandı. 

29.7.2016Magazin
Deniz Seki’den ilahi adalet çıkışı

Deniz Seki’den ilahi adalet çıkışı

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Deniz Seki’nin kardeşi Serkan Seki, o yargılamada görev alan bazı hakim ve savcıların görevden alınması, bazılarının da aranıyor olması nedeniyle Instagram’da sert bir paylaşımda bulundu.

22.7.2016Magazin
Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

İlk günden beri söylüyorum, Deniz Seki bu cezaevinden çok daha güçlü, çok daha büyük bir şekilde çıkacak diye...

16.7.2016Magazin
Deniz Sekiden mektup var

Deniz Seki'den mektup var

1 Temmuz'da doğum günü olan, cezaevindeki sevilen şarkıcı Deniz Seki, hayranları ve sevdikleri için bir mektup kaleme aldı.

13.7.2016Magazin
Deniz Seki yeni yaşını cezaevinde kutladı

Deniz Seki yeni yaşını cezaevinde kutladı

Faruk Salman, 17 aydır cezaevinde bulunan nişanlısı Deniz Seki’ye jest yaptı, doğum gününü onun fanlarıyla kutladı. Salman, kutlamada duygusal bir de konuşma yaptı.

6.7.2016Magazin
Deniz Sekinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine yaptığı başvuru sonuçlandı

Deniz Seki'nin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne yaptığı başvuru sonuçlandı

Deniz Seki’nin 2009 yılında Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne yaptığı başvuru sonuçlandı.

23.6.2016Magazin
Faruk Salman: Deniz Seki isterse hemen evleniriz

Faruk Salman: Deniz Seki isterse hemen evleniriz

FARUK Salman, cezaevinde tutuklu olan nişanlısı Deniz Seki’yi aldattığı ve ayrıldıkları iddialarını yalanladı.

15.6.2016Magazin
Faruk Salmanın fotoğrafı kafaları karıştırdı

Faruk Salman'ın fotoğrafı kafaları karıştırdı

Deniz Seki, parmaklıklar ardında gün sayarken, nişanlısı Faruk Salman fotoğrafları kafaları karıştırdı

14.6.2016Magazin
Deniz Seki sevindi: Takipsizlik kararı

Deniz Seki sevindi: Takipsizlik kararı

Şarkıcı Deniz Seki hakkında hükümlü bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevindeki bir mahkumun şikayeti üzerine "hakaret" ve "özel hayatın gizliliğini ihlal etme" suçlarından başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi

10.6.2016Gündem
Deniz Sekiye takipsizlik

Deniz Seki'ye takipsizlik

Deniz Seki'ye takipsizlik

10.6.2016İstanbul
Deniz Seki: Ben bu illetten kurtuldum ama...

Deniz Seki: Ben bu illetten kurtuldum ama...

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hükümlü bulunan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin yeniden yargılama talebi İstanbul 12'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından reddedildi.

8.6.2016Magazin
Deniz Sekinin yeniden yargılanma talebi reddedildi

Deniz Seki'nin "yeniden yargılanma talebi" reddedildi

Deniz Seki'nin "yeniden yargılanma talebi" reddedildi

7.6.2016İstanbul
flaş

flaş

flaş

7.6.2016İstanbul
Deniz Sekiye mahkemeden kötü haber

Deniz Seki'ye mahkemeden kötü haber

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hükümlü bulunan ünlü Şarkıcı Deniz Seki'nin yeniden yargılama talebi İstanbul 12'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından reddedildi.

7.6.2016Gündem
Deniz Seki’nin açık cezaevine gitmemek için yaptığı başvuru kabul edildi

Deniz Seki’nin açık cezaevine gitmemek için yaptığı başvuru kabul edildi

Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından hükümlü Deniz Seki’nin, cezasının kalan son 1 yılını açık cezaevinde geçirmemek için yaptığı başvuru kabul edildi.

7.6.2016Gündem
Deniz Sekinin Açık Cezaevine gitmemek için yaptığı başvuru kabul edildi

Deniz Seki'nin Açık Cezaevine gitmemek için yaptığı başvuru kabul edildi

Deniz Seki'nin Açık Cezaevine gitmemek için yaptığı başvuru kabul edildi

7.6.2016İstanbul
Neden trend oldu - Levent Üzümcü, Game of Thrones, Deniz Seki

Neden trend oldu - Levent Üzümcü, Game of Thrones, Deniz Seki

Türkiye'de bugün Twitter'da en çok konuşulan konuları, Somera ile birlikte sizin için derledik...

6.6.2016Gündem
Deniz Sekiden kapalı cezaevi talebi

Deniz Seki'den 'kapalı cezaevi' talebi

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçlamasıyla Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan şarkıcı Deniz Seki, açık cezaevine sevk edilmemek için talepte bulundu.

6.6.2016Gündem
Deniz Seki, Açık Cezeevine gitmemek için dilekçe verdi

Deniz Seki, Açık Cezeevi'ne gitmemek için dilekçe verdi

Deniz Seki, Açık Cezeevi'ne gitmemek için dilekçe verdi

6.6.2016İstanbul
Deniz Sekinin Yeniden yargılanma talebine savcıdan ret istemi...

Deniz Seki'nin "Yeniden yargılanma talebi"ne savcıdan ret istemi...

Deniz Seki'nin "Yeniden yargılanma talebi"ne savcıdan ret istemi...

1.6.2016İstanbul
Savcı, Deniz Sekinin talebinin reddedilmesini istedi

Savcı, Deniz Seki'nin talebinin reddedilmesini istedi

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan Bakırköy Kadın Cezaevi'nde hükümlü bulunan şarkıcı Deniz Seki'nin yeniden yargılanmasına ilişkin ilk değerlendirmeyi savcılık yaptı. Savcı Mehmet Bahadır, Deniz Seki'nin yeniden yargılama talebinin reddine karar verilmesini istedi.

1.6.2016Gündem
Deniz Sekiden Yeniden yargılanma isteği

Deniz Seki'den "Yeniden yargılanma" isteği

Deniz Seki'den "Yeniden yargılanma" isteği

26.5.2016İstanbul
Deniz Seki yeniden yargılanmayı talep etti

Deniz Seki yeniden yargılanmayı talep etti

Bir buçuk yıldır Bakırköy Kadın Cezaevi'nde hükümlü bulunan Deniz Seki, kendisinin kaleme aldığı bir mektubu İstanbul Ağır Ceza Mahkemesine göndererek yeniden yargılanma talebinde bulundu.

26.5.2016Magazin
Yüzüğe alışırsam tamamdır

Yüzüğe alışırsam tamamdır

Deniz Seki’nin kardeşi Serkan, önceki akşam evlilik yolunda ilk adımı attı.

16.5.2016Magazin
Popstar Bayhan, bilinmeyenlerini anlattı

Popstar Bayhan, bilinmeyenlerini anlattı

'Popstar' yarışması ile ekranda fırtınalar estiren Bayhan Gürhan, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Canlı yayında soruları yanıtlayan Bayhan, merak edilenleri anlattı.

19.4.2016Magazin
Demet Akalın yakın arkadaşı Deniz Sekiyi hapishanede ziyaret etti

Demet Akalın yakın arkadaşı Deniz Seki'yi hapishanede ziyaret etti

Uzun süredir Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde hükümlü bulunan şarkıcı Deniz Seki'yi yakın arkadaşı Demet Akalın ziyaret etti.

13.4.2016Magazin
Deniz Seki aylar sonra dışarıda

Deniz Seki aylar sonra dışarıda

Cezaevinde yazdığı “Denizin Dibi” kitabında yer verdiği transseksüel bir mahkumun hikayesi yüzünden hakkında soruşturma açılan Deniz Seki, savcılığa ifade verdi.

31.3.2016Magazin
#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 31.03.2016

#sabahkahvesi: Bugün başlarken bilmeniz gerekenler – 31.03.2016

Günün haberlerini Ertuğrul Özkök seçti...

31.3.2016Gündem
Deniz Seki adliyeye getirildi

Deniz Seki adliyeye getirildi

Cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde yayımlanan kitabı nedeniyle ifade vermek üzere Bakırköy Adliyesi'ne geldi. 

30.3.2016Gündem
Deniz Seki kimdir

Deniz Seki kimdir?

Cezaevinde kaldığı sürede bir kitap yazmasıyla gündeme oturan Deniz Seki kimdir? Deniz Seki nerede ve ne zaman dünyaya geldi, müzik hayatına nasıl adım attı ve kariyerinde nasıl ilerledi? Detaylar haberimizde…

30.3.2016Hayat
Bayhan Gürhan kimdir

Bayhan Gürhan kimdir?

Bir döneme damgasını vuran Popstar yarışmasıyla adının duyuran, o dönemde yarışmanın jüri üyelerinden Deniz Seki ile tartışma yaşayarak popüleritesi artan ve şu sıralar cezaevinde olan Deniz Seki’yi ziyarete gitmediğini söylemesiyle gündeme gelen Bayhan Gürhan kimdir?

30.3.2016Hayat
Bayhan, Deniz Seki hakkında konuştu

Bayhan, Deniz Seki hakkında konuştu

Bir dönem Popstar yarışmasına katılan ve programın jüri üyelerinden biri olan ünlü şarkıcı Deniz Seki ile tartışma yaşayan Bayhan, katıldığı bir programda Deniz Seki hakkında konuştu. Detaylar haberimizde…

30.3.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Ağaoğlu’nun geyiğinden alınacak erkeklik dersi

Ağaoğlu’nun geyiğinden alınacak erkeklik dersi

GEÇEN hafta Los Angeles’ta erken saatte telefonum çaldı.

15.10.2016Haber Yazıları
Sabrım herkesten önce arazi

Sabrım herkesten önce arazi

Valla ben demiyorum, şarkıda öyle diyor.Yeni bir Türkçe hitlemesi/mutantlaması: “Cevapsız Çınlama”

27.8.2016Kelebek Yazıları
Hırsızı, uğursuzu çıkarıp darbeciye mi yer açıyoruz

Hırsızı, uğursuzu çıkarıp darbeciye mi yer açıyoruz

NE diyelim o uğursuz gecenin melun adamlarına...

17.8.2016Haber Yazıları
Ona, buna, şuna, bana, sana, bize

Ona, buna, şuna, bana, sana, bize

MALATYALI Seyyid M. Avni Özmansur Hoca kitaplarını göndermiş.

27.5.2016Haber Yazıları
Bunun adı TERÖR

Bunun adı TERÖR

BÖYLE bir şey olabilir mi?

25.4.2016Haber Yazıları