MENÜ
Arşiv

Deniz Seki

Deniz Seki ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Seki haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.181 Deniz Seki haberi bulunmuştur.

Deniz Seki 1 Temmuz 1970'de İstanbul'da dünyaya geldi. Türk pop müzik şarkıcısı, besteci ve söz yazarıdır. Seki, ikisi sinema, biri televizyon dizisi olmak üzere toplam 3 filmde rol almıştır. Seki 2012'nin Şubat ayında gösterime giren Eşruhumun Eşzamanı filminde oynadı.

1 Temmuz 1970 yılında İstanbul'da doğan Deniz Seki, öğrenim yıllarında ilkokulu Maçka Süheyla Artam'da, orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudu. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu.

Jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan aralarında Deniz Seki'nin de bulunduğu 19 sanık hakkkında uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk davada Seki, serbest bırakılmış ve hakkında tutuksuz yargılanma kararı çıkarılmıştır.Ancak bir süre sonra mahkeme tarafınca Seki hakkındaki karar bozulmuş ve Seki hakkında yakalama kararı çıkarılmıştır. Mahkeme Seki'nin yakalama kararını tutukluluğa çevirmiştir. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirilen Seki aleyhine mahkemece 18 Şubat 2010 tarihinde uyuşturucu ticaretine yardım etmek suçlamasıyla 8 yıl hapsi istenmiştir. Ayrıca davayı yöneten Savcı, Seki'nin uyuşturucu madde kullanmak suçundan tedavi edilmesine ve denetimli serbestlik uygulanmasına karar verilmesini istemiştir. Davada diğer 15 sanıklarında 7.5 ile 39 yıl hapsi istenmiştir. Davada Seki'nin eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin de ifadesine başvurulmuştur. 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne götürülmüştür. Deniz Seki adliyeden çıkarılırken gözyaşlarını tutamamıştır.

Seki, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edilmiştir. Cezaevinden elinde Kur'an ile çıkan Seki, "Değiştim, yepyeni pırıl pırıl, gerçekten arınmış bir Deniz Seki göreceksiniz" demiştir.

İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan ve dava dosyasını İnfaz Savcılığı’na gönderilen şarkıcı Deniz Seki hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Deniz Seki 15 Kasım 2014'te Esenyurt'ta saklandığı evde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Deniz Seki 16 Kasım 2014'te cezaevine gönderildi.

DEVAMI

Deniz Seki Haberleri

Deniz Sekinin sertifikaları

Deniz Seki'nin sertifikaları

Deniz Seki, Sezen Aksu’nun tavsiyesini dinleyip “çilehaneyi verimhaneye çevirdi” ve 2.5 yıllık cezaevi sürecinde tam 6 farklı konuda uzmanlık sertifikası aldı.

10.4.2017Magazin
Kadınlar eşya mı

Kadınlar eşya mı?

BBC’de yayınlanan belgeselde Simon Reeve, Ali Ağaoğlu’nun hayatından kesitler göstermiş, Ağaoğlu’nun “Bu çantalar bana ait değil ama sahipleri bana ait” sözü büyük tepki görmüştü. CHP Milletvekili Tur Yıldız Biçer, bu sözler hakkında suç duyurusunda bulundu.

9.4.2017Magazin
Faruk Salman ve Deniz Sekinin Avrupa planı hazır

Faruk Salman ve Deniz Seki'nin Avrupa planı hazır

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yaklaşık üç yıldır Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nde tutuklu bulunan Deniz Seki, artık tahliye için gün sayıyor.

3.4.2017Magazin
Gülben Ergenden Deniz Sekie Kadınlar Gününe özel ziyaret

Gülben Ergen'den Deniz Seki'e Kadınlar Günü'ne özel ziyaret

Şarkıcı Gülben Ergen, Bakırköy Kadın Cezaevinde hükümlü bulunan şarkıcı Deniz Seki'yi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' nedeniyle ziyaret etti. Ergen ve Deniz Seki, diğer hükümlülerin katılımıyla cezaevinde düzenlenen özel bir organizasyonda, Kadınlar Gününü şarkı söyleyerek kutladılar. Gülben Ergen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 'uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme' suçlarından hükümlü Deniz Seki'yi Bakırköy Kadın Cezaevi'nde ziyaret etti. 13.00 sıralarında cezaevine gelen Ergen, basın mensuplarına ziyarete ilişkin bir açıklama yaptı. Çok heyecanlı olduğunu kaydeden Gülben Ergen, "Deniz Seki'yi hep ziyaret ediyordum ancak hep camın arkasından görüyordum. Bu kez ilk defa içeri girip sarılabileceğim. Hep camın arkasından telefonla konuşuyorduk. Ama şimdi çok mutlu olacak" diye konuştu.

9.3.2017Magazin
Deniz ağladı ben ağladım

Deniz ağladı ben ağladım

GÜLBEN Ergen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Deniz Seki’nin de tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ni ziyaret etti.

8.3.2017Magazin
Gülben Ergenden Deniz Sekiye Kadınlar Gününe özel ziyaret

Gülben Ergen'den Deniz Seki"ye Kadınlar Günü'ne özel ziyaret

Gülben Ergen'den Deniz Seki"ye Kadınlar Günü'ne özel ziyaret

8.3.2017İstanbul
Faruk Salman merak edilenleri Cengiz Semercioğluna anlattı

Faruk Salman merak edilenleri Cengiz Semercioğlu'na anlattı

Deniz Seki’nin cezaevine girmeden önce 2013 yılında nişanlandığı Faruk Salman’ın ne kadar vefalı olduğunu, Deniz’i asla yalnız bırakmadığını duyuyordum da ben böyle aşık bir erkek, 25 yıla dayanan böyle bir aşk hikayesi görmedim...

18.2.2017Magazin
Onur Baştürk: Sezen Aksu, “Ne yaşıyorsun oğlum sen böyle” dedi

Onur Baştürk: Sezen Aksu, “Ne yaşıyorsun oğlum sen böyle!” dedi

Kelebek yazarı Onur Baştürk’ü gece hayatının nabzını tutan yazıları, cemiyet ve şehir hayatına dair verdiği ipuçlarıyla biliyorsunuz. Aynı zamanda söz yazarlığı da yapan Baştürk, şimdi de ilk albümü ‘Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım?’ ile karşınızda. Sekiz şarkıdan oluşan çalışması bir aşkın başlangıcını, en tutkulu hallerini ve sancılı bitişini anlatıyor.

6.1.2017Hayat
Onur Baştürkten ilk albüm:Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım

Onur Baştürk'ten ilk albüm:Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım?

Hürriyet/Kelebek’teki popüler kültür ve lifestyle yazıları ilgiyle takip edilen; Ajda Pekkan, Funda Arar, Ziynet Sali, Levent Yüksel,Nilüfer, Deniz Seki ve Cenk Eren gibi önemli isimlere verdiği şarkılarıyla dikkat çeken Onur Baştürk, ilk albümü "Hiçbir Şey Olmamış Gibi mi Kalayım?"ı yayınladı.

6.1.2017Keyif
Aslı Güder, Gülben Ergenin sorularını yanıtladı

Aslı Güder, Gülben Ergen'in sorularını yanıtladı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Magazin
Deniz Sekiden mektup var

Deniz Seki'den mektup var

Deniz Seki'den mektup var

16.11.2016İstanbul
Deniz Sekiden mektup var

Deniz Seki'den mektup var

Uyuşturucu Ticareti Yapmak suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası alan şarkıcı Deniz Seki tutuklanmasının 2. yılında sevenlerine mektup gönderdi.

16.11.2016Magazin
Bayhanın haftalık ücreti dudak uçuklattı

Bayhan'ın haftalık ücreti dudak uçuklattı

Bayhan'a haftalık 10 bin lira iddiası!'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, şimdilerde evlendirme programlarında boy gösteriyor.

24.10.2016Magazin
Armağan Çağlayan, Ajdarın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

teve2 ekranlarında Hepsi Bugün Oldu programını sunmaya başlayan Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı.

13.10.2016Televizyon
Armağan Çağlayan, Ajdarın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı

Teve2 ekranlarında 'Hepsi Bugün Oldu' programını sunmayabaşlayan Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anıanlattı.2003 yılındaki, PopstarTürkiye yarışmasınada Deniz seki, Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Ahmet San yeralıyordu.Armağan Çağlayan Ajdar'ın ilk juri ordasına geldiği anı canlı yayında şöylepaylaştı:'Ajdar ilk juri odasına geldi. Ahmet San, Ajdar'a sen şarkı mı söylüyorsundedi? Ajdar, "Valla ben ben starım haddini bil. Sen bana (Ahmet San)olmadıdiyecek kalibrede değilsin." dedi ve hepimize bağırmaya başladı.Ajdar, bağırdı hızını alamadı, çıktı dışarı yine geldi yine bağırdı' dedi.

13.10.2016Ne Oluyor
Şimdi ne olacak sevgili Şebnem Bozoklu

Şimdi ne olacak sevgili Şebnem Bozoklu ?

Cengiz Semercioğlu, ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu'nun Bodrum'da ortaya çıkan fotoğraflarının ardından şu satırları kaleme aldı:

1.9.2016Magazin
Deniz Seki cezaevinden çıktığı andan itibaren ekranda olacak

Deniz Seki cezaevinden çıktığı andan itibaren ekranda olacak!

Haziran 2017’de cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki’nin çıkar çıkmaz 20 konserlik bir maratona başlayacağını...

1.9.2016Magazin
Deniz Seki isyan etti: Delireceğim

Deniz Seki isyan etti: Delireceğim

’Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan hükümlü şarkıcı Deniz Seki, 38 binkişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamamasına anlamveremediğini ifade ederek, “Delireceğim düşündükçe. Şimdi beni gerçektensevenler sorun bunun hesabını” dedi. Deniz Seki’yi ziyaret eden ünlüşarkıcının menajeri Özgür Aras, “Üzgün, kırgın ve ağlamaktan gözlerişişti.

23.8.2016Ne Oluyor
Deniz Sekiden mektup var: Delireceğim düşündükçe

Deniz Seki'den mektup var: 'Delireceğim düşündükçe'

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan hükümlü şarkıcı Deniz Seki, binlerce kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamamasına anlam veremediğini ifade ederek, “Delireceğim düşündükçe. Şimdi beni gerçekten sevenler sorun bunun hesabını” dedi.

23.8.2016Gündem
Deniz Seki: Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri

Deniz Seki: Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri

OHAL kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamayan ünlü sanatçı Deniz Seki, isyan etti.

23.8.2016Magazin
38 bin kişiye erken tahliye

38 bin kişiye erken tahliye

Darbe girişimi sonrası tutuklananlarla cezaevlerinin dolup taşması üzerine hükümetten önlem adımı geldi. 671 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’yle cezaevindeki 38 bin kişi tahliye edilecek. Koşullu salıverilmelerine 2 yıl veya daha az süre kalan iyi halli hükümlüler, denetimli serbestlik tedbiri uygulanarak bir yıl erken tahliye edilebilecek.

17.8.2016Gündem
Bozdağdan Deniz Seki sorusuna tek kelimelik yanıt

Bozdağ'dan Deniz Seki sorusuna tek kelimelik yanıt

Deniz Seki'nin 38 bin kişinin tahliyesinin önünü açan kararnameden neden faydalanamadığı sorusuna yanıt veren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, durumu tek kelimeyle özetledi: İstisnalar

17.8.2016Gündem
Demet Akalından Deniz Sekiye destek

Demet Akalın'dan Deniz Seki'ye destek

38 bin mahkumun tahliye edileceği düzenlemeden ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin yararlanamayacak olması yakın arkadaşı Demet Akalın'ı isyan ettirdi.

17.8.2016Magazin
Son dakika haberi: 38 bin mahkumun ne zaman tahliye edileceği belli oldu

Son dakika haberi: 38 bin mahkumun ne zaman tahliye edileceği belli oldu!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ilk etapta kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişinin tahliye edileceğini bildirerek, "Düzenleme bir af değildir. Koşullu salıverilme tarihine kadar geçecek sürede ceza, dışarıda denetimli serbestlik olarak infaz edilecektir" ifadesini kullandı. Tahliyelerin bugün başlayacağı öğrenildi.

17.8.2016Gündem
Avukatı açıkladı: Deniz Sekiyi kapsamıyor

Avukatı açıkladı: Deniz Seki'yi kapsamıyor

38 bin kişinin cezaevlerinde çıkmasını sağlayacak düzenleme sanatçı Deniz Seki’yi kapsamıyor. Seki’nin avukatı “KHK, hükümlüler arasında eşitlik ilkesine aykırı gayri adil bir ayırım yaptı. Deniz Seki bu KHK dan istifade edemiyor” dedi.

17.8.2016Gündem
Emniyet, TSK ve kamudan ihraç edildiler.. İşte tam liste

Emniyet, TSK ve kamudan ihraç edildiler.. İşte tam liste!

OHAL kapsamında iki yeni Kanun Hükmünde Kararname yayımlandı. Kararnamelerde TSK'dan ve Emniyet'ten yeni ihraçlar yer alırken TİB kapatıldı; TSK'dan daha önce ayrılan pilotlara geri dönüş yolu açıldı. Ayrıca yayımlanan kararnameye göre Genelkurmay Başkanı'nın atamasını kabine teklifiyle Cumhurbaşkanı yapacak.

17.8.2016Gündem
Deniz Sekiye erken tahliye umudu

Deniz Seki'ye erken tahliye umudu

İnfaz yasasının değiştirilmesi gündeme gelince Deniz Seki’ye de erken tahliye umudu doğdu. Sanatçının avukatı, “Söz konusu yasa yürürlüğe girerse cezaevinden çıkma ihtimali doğar” dedi.

12.8.2016Magazin
Nazlı Ilıcakın kaldığı cezaevinde isyan girişimi

Nazlı Ilıcak'ın kaldığı cezaevinde isyan girişimi

Deniz Seki ve FETÖ soruşturmasından tutuklanan Nazlı Ilıcak gibi isimlerinde kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde geçen hafta isyan çıktığı öğrenildi. DHKP-C'li tutukluların koğuşları yaktığı açıklandı. İsyanla ilgili soruşturma sonucunda gözaltına alınan 24 görevliden 4'ü tutuklandı.

10.8.2016Gündem
Deniz Sekiden darbe girişimine sert tepki

Deniz Seki'den darbe girişimine sert tepki

 Geçtiğimiz yıl cezaevine giren ünlü sarkıcı Deniz Seki, darbe girişimine lanet okudu. Şarkıcı, yazdığı mektupta “O gece milletimizin demokrasiye olan inancı hepimizi hüngür hüngür ağlattı. Tüm milletimize büyük geçmiş olsun” ifadelerini kullandı. 

29.7.2016Magazin
Deniz Seki’den ilahi adalet çıkışı

Deniz Seki’den ilahi adalet çıkışı

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Deniz Seki’nin kardeşi Serkan Seki, o yargılamada görev alan bazı hakim ve savcıların görevden alınması, bazılarının da aranıyor olması nedeniyle Instagram’da sert bir paylaşımda bulundu.

22.7.2016Magazin
Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

İlk günden beri söylüyorum, Deniz Seki bu cezaevinden çok daha güçlü, çok daha büyük bir şekilde çıkacak diye...

16.7.2016Magazin
Deniz Sekiden mektup var

Deniz Seki'den mektup var

1 Temmuz'da doğum günü olan, cezaevindeki sevilen şarkıcı Deniz Seki, hayranları ve sevdikleri için bir mektup kaleme aldı.

13.7.2016Magazin
Deniz Seki yeni yaşını cezaevinde kutladı

Deniz Seki yeni yaşını cezaevinde kutladı

Faruk Salman, 17 aydır cezaevinde bulunan nişanlısı Deniz Seki’ye jest yaptı, doğum gününü onun fanlarıyla kutladı. Salman, kutlamada duygusal bir de konuşma yaptı.

6.7.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Evet çıkarsa 17nci Türk devleti yıkılacak

'Evet' çıkarsa 17'nci Türk devleti yıkılacak

ARKADAŞ aynen şöyle diyor:

11.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Hangisi daha iyi bozkurt yapıyor

Hangisi daha iyi bozkurt yapıyor

KEMAL Bey kolunu tam açarak yapıyor işareti... Binali Bey ise kolunu yarım açarak.

21.2.2017Ahmet HAKAN
Genco Erkal’a üzücü bir haber: İşte Muammer Karaca’nın hali

Genco Erkal’a üzücü bir haber: İşte Muammer Karaca’nın hali

Genco Erkal ve Dostlar Tiyatrosu’na yıllarca ev sahipliği yapan Beyoğlu’ndaki Muammer Karaca Tiyatrosu 5 yıl önce boşaltılmıştı...

20.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Araştırmalara göre sandığa en çok şunlar gitmeyecek

Araştırmalara göre sandığa en çok şunlar gitmeyecek

- SOSYAL medyada tozu dumana katan bir kısım solumtraklar.

19.2.2017Ahmet HAKAN
İyiliği yayan kadınlar

İyiliği yayan kadınlar

“Hürriyet ve Avon işbirliğiyle düzenlenen Güçlü Kadınlar Konferansı’nda moderatörlük yapar mısın?” dediklerinde, “Kadının konuşulduğu her yerde varım” diyerek hemen kabul ettim.

17.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Hemen at bu vekili partiden ey CHP

Hemen at bu vekili partiden ey CHP

“Haberleşme gideri” diye Meclis’e 1 milyon 200 bin liralık fatura çıkarmış CHP’li Elif Doğan Türkmen...

28.1.2017Ahmet HAKAN
Cem Yılmaz’ın ‘Buradayım’ mesajı

Cem Yılmaz’ın ‘Buradayım’ mesajı

Cem Yılmaz üzerinde Atatürk’ün olduğu, tepesinde Türkiye Cumhuriyeti yazan bir pulun tablo haline getirilmiş çalışması önünde poz verdi.

19.1.2017Onur BAŞTÜRK
2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Gülben ERGEN
Çağan Irmak’ın en zayıf filmi

Çağan Irmak’ın en zayıf filmi

Woody Allen’ın tek mekanda geçen filmleri gibi, Çağan Irmak’ın son filmi Benim Adım Feridun’un da neredeyse tamamı tek mekanda geçiyor:Düğün salonunda...

16.11.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Ağaoğlu’nun geyiğinden alınacak erkeklik dersi

Ağaoğlu’nun geyiğinden alınacak erkeklik dersi

GEÇEN hafta Los Angeles’ta erken saatte telefonum çaldı.

15.10.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Oyuncular korkak, müzisyenler daha mı cesur

Oyuncular korkak, müzisyenler daha mı cesur

Bayramın ilk günü bizim Magazin Konseyi’nde Okan Bayülgen’i konuk ettik.

13.9.2016Onur BAŞTÜRK
Onlar Instagram delikanlıları

Onlar Instagram delikanlıları

Sosyal medya dediğin poz merkezi. Herkes öyle ya da böyle 24 saat poz kesiyor.

3.9.2016Onur BAŞTÜRK
Deniz Seki cezaevinden çıktığı andan itibaren ekranda olacak

Deniz Seki cezaevinden çıktığı andan itibaren ekranda olacak!

Haziran 2017’de cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki’nin çıkar çıkmaz 20 konserlik bir maratona başlayacağını...

1.9.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Sabrım herkesten önce arazi

Sabrım herkesten önce arazi

Valla ben demiyorum, şarkıda öyle diyor.Yeni bir Türkçe hitlemesi/mutantlaması: “Cevapsız Çınlama”

27.8.2016Onur BAŞTÜRK
Hırsızı, uğursuzu çıkarıp darbeciye mi yer açıyoruz

Hırsızı, uğursuzu çıkarıp darbeciye mi yer açıyoruz

NE diyelim o uğursuz gecenin melun adamlarına...

17.8.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

İlk günden beri söylüyorum, Deniz Seki bu cezaevinden çok daha güçlü, çok daha büyük bir şekilde çıkacak diye...

16.7.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
‘Anadolu Rap’in ayak sesleri: Neyime ıstakoz, duygular varoş

‘Anadolu Rap’in ayak sesleri: Neyime ıstakoz, duygular varoş!

Eypio ve Burak King ikilisinin Günah Benim adlı şarkısının YouTube’da 65 milyonluk tıklanmaya ulaşması aslında şaşılası değil.

23.6.2016Onur BAŞTÜRK