Aramanız :
Aradığınız kelime : "

default.asp

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

797  adet haber bulundu.


 • Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması - default.asp
  Bakan Elvan'dan flaş Atatürk Havalimanı açıklaması26.12.2014
  EkonomiYeşil alana dönüşmesi planları yapılan Atatürk Havalimanı (AHL) ile ilgili Ulaştırma Bakanı Elvan’dan farklı bir açıklama geldi.Bakan Elvan, ihtiyaç olacağını ifade ederek “Atatürk Havalimanı'nı da kullanacağız” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ise söz konusu alan için, başbakanlığı döneminde “Ben bu ülkenin başında oldukça yeşil alan olacak” açıklaması yapmıştı.Erdoğan’ın açıklamasından sonra İBB Başkanı Topbaş ise söz konusu alanda bölge parkı yapmak istediklerini açıklamıştı.
 • "Oğlum yüzme de bilmezdi, suyun içinde ne yaptı"31.10.2014
  GündemKaraman'ın Ermenek ilçesindeki kömür ocağında mahsur kalan 18 işçiden Tezcan Gökçe'nin anne ve babası, oğullarına sağ salim kavuşacaklarına dair umutlu bekleyişlerini sürdürüyor.Anne Gökçe, "Oğlum yüzme de bilmezdi, suyun içinde ne yaptı? Geceleri uyuyamıyorum.'Ocağa gitme artık' diye kaç defa söylememe rağmen beni dinlemedi" diye feryat etti.
 • Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur - default.asp
  Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur28.10.2014
  GündemKaraman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı.Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı.Allah’tan ümit kesilmez" dedi.Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.
 • Maden yetkilisi Şahin Uyar: Başımız sağ olsun - default.asp
  Maden yetkilisi Şahin Uyar: Başımız sağ olsun28.10.2014
  GündemKaraman'daki maden ocağında yaşanan su baskınıyla ilgili maden ocağının sahibi Saffet Uyar'ın yeğeni Şahin Uyar 'Başımız sağ olsun' dedi.Bir akrabasının da madende bulunduğunu belirten Uyar, kendi akrabasının sudan korkup kaçtığını ancak diğer çalışanların aldırış etmediğini söyledi.Uyar "Hani bir laf varya 'kaçanın anası ağlamaz' diye bazı arkadaşlarımız kaçar, bazıları da ne olacak der.Vahim bir olay olmuş keşke olmasaydı." diye konuştu.Şahin Uyar bir çok televizyon kanalına 'maden yetkilisi' sıfatıyla bağlandı.Öte yandan Karaman Valisi Murat Koca, işçilerin isimlerinin belirlendiğini, göçük altında 18-20 işçi olduğunu tahmin ettiklerini söyledi.
 • Cem Garipoğlu'nun anne ve babasından DNA örneği alındı - default.asp
  Cem Garipoğlu'nun anne ve babasından DNA örneği alındı15.10.2014
  GündemMünevver Karabulut'u öldürmekten 24 yıl hapis cezasını çarptırılan ve kaldığı Silivri 5 No'lu Cezaevi'nde intihar eden Cem Garipoğlu'nun anne ve babası, Adli Tıp Kurumu'na DNA örneği verdi.Örnekler, Cem Garipoğlu'nun DNA profili ile karşılaştırılacak.
 • Peki kim suçlu - default.asp
  Peki kim suçlu08.09.2014
  EkonomiMecidiyeköy'deki Torun Center'ın inşaatında yaşanan ve 10 işçinin ölümüyle sonuçlanan facianın ardından şirket ve asansörün işleticisi firma tarafından birbirlerini suçlayıcı yönde açıklamalar geliyor.Torunlar GYO asansörün sorumluluğunun GEDA Major firmasında olduğunu iddia ederken firma ise sorumluluk alanlarının sadece montaj, periyodik bakım/onarım ve demotanj ile sınırlı olduğunu belirtti.Öte yandan MAKİNA Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ise asansörün bakımı için sürenin 30 Ağustos'ta dolduğunu, ancak o tarihten sonra bir daha kontrol yapılmadığını açıkladı.
 • Yazarlar seçim sonuçlarını değerlendiriyor - default.asp
  Yazarlar seçim sonuçlarını değerlendiriyor11.08.2014
  GündemOyların sayımı sürerken gazeteciler de televizyon kanallarında sonuçları değerlendiriyor.
 • #PaylaşmaHürriyeti - Siz yazın biz yayınlayalım - default.asp
  #PaylaşmaHürriyeti - Siz yazın biz yayınlayalım23.03.2014
  TeknolojiDünya Türkiye’deki Twitter yasağını, ifade özgürlüğüne düşen gölgeyi konuşurken Hürriyet Dünyası size yeni bir pencere açıyor.
 • Hikmet Demirkol

  Vegas'ta olanlar,Vegas'ta kalmaz - default.asp
  Vegas'ta olanlar,Vegas'ta kalmaz10.11.2013
  PasajAylardır beklediğim o büyük tatil geldi ve bitti.
 • İrem Köker

  Perşembenin gelişi Çarşambadan belliydi - default.asp
  Perşembenin gelişi Çarşambadan belliydi10.11.2013
  PasajBu hafta içinde Hürriyet'in Washington temsilcisi Tolga Tanış, çok önemli bir habere imza attı.ABD'nin Suriye'de muhalif gruplara verdiği desteği çekme kararı aldığını yazdı.
 • Alışveriş Cadısı

  Market rafında baskıcılığa hayır! - default.asp
  Market rafında baskıcılığa hayır!10.11.2013
  PasajBu hafta, Helal Gıda Sertifikalandırma Kuruluşu GİMDES, marketlerde domuz eti satışına yönelik son derece sert bir bildiri yayınladı.
 • Sabanur Kıraç

  Ayrılık sanatı - default.asp
  Ayrılık sanatı10.11.2013
  PasajAyrılık kararı hiçbir zaman kolay değildir.Bazen aylarca bazen de yıllarca düşünür insan ayrılmayı.Ama bir kez gerçekten karar verdi mi dönüşü yoktur aktır.
 • Gürül Öğüt

  Daha güzel bir dünya - default.asp
  Daha güzel bir dünya10.11.2013
  PasajErkek dergisinden daha güzel bir dünya hayalini sürdürme çağrısı.
 • Sabanur Kıraç

  Ayrılamadığı için evlenenler - default.asp
  Ayrılamadığı için evlenenler10.11.2013
  PasajHer dört erkekten biri sevmediği bir kadına evlenme teklif ediyormuş.Dünyanın en ünlü çöp çatan sitelerinden biri olan Match.com’un 5 bin kişi üzerinde yaptığı bir araştırmaya göre erkeklerin %25’i sevmediği, aşık olmadığı hatta cinsel olarak çekim bile duymadığı bir kadınla evleniyormuş.
 • Tolga Tanış

  O toplantıyı ilk kez biz açıklıyoruz - default.asp
  O toplantıyı ilk kez biz açıklıyoruz07.11.2013
  PasajABD, Suriye’nin kuzeyindeki ılımlı muhaliflere altı aydır devam eden silah dışı yardımın yapılamadığını dün ilk kez açıkladı.Bu gelişme, artık ABD'nin Suriye’den geri çekilmeye başladığı anlamına geliyor.Karar, ABD Dışişleri'ndeki 2 Ekim tarihli toplantıda alındı.O toplantının ayrıntılarını ilk kez burada okuyacaksınız.İşte yakında Türkiye’yi de içine alacak Suriye’de dezangajman operasyonu ve ABD'nin öne sürdüğü üç şart.
 • İrem Köker

  Kötü anıları canlandı - default.asp
  Kötü anıları canlandı07.11.2013
  PasajCasus filmlerine ve kitaplarına bayılırım.Özellikle de Soğuk Savaş dönemini konu alanlara.O dönemin koşulları altında bulunan yaratıcı casusluk faaliyetleri beni her zaman etkilemeyi başarmıştır.
 • Erdal Kaplanseren

  Masaüstünde çift monitör konforuna geçin - default.asp
  Masaüstünde çift monitör konforuna geçin06.11.2013
  PasajÇift monitörlü bilgisayar kullanım konforunu artırıyor.Ücretsiz yazılımlar sayesinde çoklu ekrandan büyük fayda sağlayabilirsiniz.
 • Aylin Anne

  Anaokuluna uyum sürecimiz - default.asp
  Anaokuluna uyum sürecimiz02.11.2013
  PasajKreş, mekan ve yüzler yeni olunca ilk hafta epey direndi: “hayır, okula gitmeyeceğim”.Özellikle ilk gün epey zor geçti diyebilirim.
 • Erdal Kaplanseren

  Apple Touch ID: Olmalı mı olmamalı mı? - default.asp
  Apple Touch ID: Olmalı mı olmamalı mı?02.11.2013
  PasajApple, 10 Eylül’de yeni iPhone 5s akıllı telefonunu duyurmasının ardından arkasında tartışılacak çok şey bıraktı.Yeni telefon, iPhone 5’e layık bir güncelleme olacak mıydı? Peki ya en merak edilen yenilik Touch ID ne anlama geliyordu? Gerçekten de bu özellik çok gerekli mi?
 • Hikmet Demirkol

  İstanbul Bach Günleri 10.Yaşında - default.asp
  İstanbul Bach Günleri 10.Yaşında31.10.2013
  Pasaj10 Ekim'de başlayan festival bu sene 10.yaşını kutluyor.
 • Elif Çongur

  Özledik be gözüm - default.asp
  Özledik be gözüm31.10.2013
  PasajAhmet Kaya yaşasaydı Fenerbahçe maçlarının karşısında hop oturup hop kalkacaktı.Gidişine sebep olanları, onu hiç anlamayanları, sesinden bir ömür mahrum bırakarak, bir tür “ses”sizlikle, sağırlıkla cezalandırdı.Tıpkı Fenerbahçe efsanesi Lefter gibi.
 • Gürül Öğüt

  Türkiye’nin ilk çamaşır deterjanı - default.asp
  Türkiye’nin ilk çamaşır deterjanı30.10.2013
  PasajTürkiye'de üretilen ilk çamaşır yıkama sabununun geçmişi 77 yıl önceye dayanıyor.
 • Aylin Anne

  Yurdumun yaratıcı anneleri - default.asp
  Yurdumun yaratıcı anneleri30.10.2013
  PasajYabancı anneler yaratıcı ve sanatsal çalışmalar yapar da yurdum annesi yaratıcı eserler yapmaz mı? İşte yemekten fotoğrafa, farklı alanlarda birbirinden ilginç fikirlerle son derece yaratıcı 5 anne
 • Sabanur Kıraç

  Bir erkeği kendinizden ve ilişkiden soğutmanın en kolay yolları - default.asp
  Bir erkeği kendinizden ve ilişkiden soğutmanın en kolay yolları30.10.2013
  PasajTabii ki her ilişki kendi özelinde farklıdır.Ama herkes için geçerli olan ve ilişki kitabında açıkça yazılı olmayan bazı kurallar vardır.
 • Elif Çongur

  Koyuca tatlı bir kırmızı ve tok bir sarı - default.asp
  Koyuca tatlı bir kırmızı ve tok bir sarı28.10.2013
  Pasaj108.yaşını kutlayan Galatasaray Spor Kulübü’nün kuruluş hikâyesi, bir aşktan vazgeçemeyişin hikâyesi gibidir.Olmaz denileni oldurmak istemenin hikâyesi.
 • Sabanur Kıraç

  Olabilecek en kötü ilişki tavsiyeleri - default.asp
  Olabilecek en kötü ilişki tavsiyeleri27.10.2013
  Pasajİnternet çıktı mertlik bozuldu.Facebook’da şair olanlar mı dersiniz, Twitter’da komedyenliğe soyunanlar mı yoksa blog köşelerinde eleştirmenliğe girişenler mi?
 • Elif Çongur

  Tutamam kendimi ağlarım - default.asp
  Tutamam kendimi ağlarım25.10.2013
  PasajTürkiye futbol tarihinin “doktor”u Hüseyin Çakıroğlu’dur.O da tıpkı, lakap kardeşi Sokrates gibi, yetmişlerde doğan çocukların, ama en çok da Fenerbahçeli çocukların futboldaki ilk kahramanlarından biridir.
 • Aylin Anne

  Çocuk istismarına hukukçular ne diyor? - default.asp
  Çocuk istismarına hukukçular ne diyor?25.10.2013
  PasajGölcük’te, iki aylık bebeğini evde bırakarak 9 günlük bayram tatiline giden ve açlıktan ölümüne neden olan öğretmen anne S.M.D.’nin haberini okumuşsunuzdur.Bütün cesaretimi toplayıp ancak okuyabildiğim bu habere ait uzman yorumlarından birinde Doç.Dr.Burhanettin Kaya “çocuk istismarının en acı boyutudur.”demiş.
 • Hikmet Demirkol

  Müzik dünyasının beklediği 3.albüm yolda - default.asp
  Müzik dünyasının beklediği 3.albüm yolda24.10.2013
  PasajMüjdeler olsun Adele yeni albümü için stüdyo çalışmalarına başlamış.
 • İrem Köker

  İşte Ortadoğu'yu şekillendiren iki isim - default.asp
  İşte Ortadoğu'yu şekillendiren iki isim24.10.2013
  PasajWall Street Journal gazetesi, geçtiğimiz günlerde MİT Müsteşarı Hakan Fidan'la ilgili çok tartışılan bir profil yayınladı.
 • Sabanur Kıraç

  İçinizdeki Erkek Fatma’ya sahip çıkın - default.asp
  İçinizdeki Erkek Fatma’ya sahip çıkın23.10.2013
  PasajAnnemle babam boşandığında daha ortaokuldaydım.Bir anda omuzlarımdaki yük artmış, evin küçük ve sevimli kızından evi çekip çeviren faturaları ödeyen küçük hanımına dönüşmüştüm.
 • Erdal Kaplanseren

  iOS 7’yi anlama kılavuzu - default.asp
  iOS 7’yi anlama kılavuzu22.10.2013
  PasajiOS 7’yi büyük bir hevesle veya cihazınızın ısrarla hatırlatması üzerine kurdunuz ama hâlâ eskiyi özlüyorsanız, bu işletim sistemini biraz daha anlamaya çalışsanız iyi ederseniz.İnanın tanıdıkça seveceksiniz.Daha iyi tanımanız için kısa bir iOS 7’yi anlama kılavuzu hazırladım.
 • Gürül Öğüt

  Türkiye’nin ilk reklamverenlerinden Burla Biraderler - default.asp
  Türkiye’nin ilk reklamverenlerinden Burla Biraderler22.10.2013
  PasajCumhuriyet'in ilk yıllarından 1960'lara kadar ithalat piyasasının önde gelen firması.
 • Aylin Anne

  Çiçeği burnunda babalara 5 öneri - default.asp
  Çiçeği burnunda babalara 5 öneri22.10.2013
  PasajKuzenim doğum yaptıktan sonra eve geldiği ilk gün ziyaret ettim.Sadece 4 yıl geçmesine rağmen bebeğin poposunu silme konusunda gösterdiğim beceriksizlik beni hayrete düşürdü.Sadece 4 yıl, ki bunun neredeyse 3 yılı bu işle geçmesine rağmen neydi o acemilik öyle?
 • Tolga Tanış

  Gül Biden’ı reddetti Kılıçdaroğlu Biden’ı bekliyor - default.asp
  Gül Biden’ı reddetti Kılıçdaroğlu Biden’ı bekliyor21.10.2013
  PasajBiri Washington’dan biri New York’tan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili iki perde arkası öyküsü.Ve ikisinin de başrolünde aynı kişi var: ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden.
 • Elif Çongur

  İşte bunlar hep saygı - default.asp
  İşte bunlar hep saygı21.10.2013
  PasajGol atıp sevinmeyen Sneijder üzerinden bir saygı tartışmasıdır yürüyor.Peki, elli bin kişi milli marşlarını ıslıklarken sahanın ortasında duran on bir adama, Hollanda taraftarına, Hollandalılara duyulması gereken saygı?
 • Sabanur Kıraç

  Bayram tavsiyeleri - default.asp
  Bayram tavsiyeleri20.10.2013
  PasajYeni damatlara ve damat adaylarına bayram tavsiyeleri
 • Gürül Öğüt

  Meme kanseri reklamları - default.asp
  Meme kanseri reklamları19.10.2013
  PasajEn sık görülen ikinci kanser türüne karşı kadınları bilgilendirmeyi amaçlayan iletişim kampanyalarına 15 örnek.
 • Elif Çongur

  Çöz beni arapsaçı - default.asp
  Çöz beni arapsaçı18.10.2013
  PasajFatih Terim, bu akşam oynanacak Hollanda maçına ilişkin yaptığı basın toplantısında “Eğer kaybedersek ‘galiptir bu yolda mağlup’ diyeceğiz” demiş.Bir yanlış anlama var herhalde.
 • Aylin Anne

  Çocuklar gibi şendik - default.asp
  Çocuklar gibi şendik18.10.2013
  PasajTombul, buklu bukle saçlı, kocaman siyah gözlü2 yaşında bir kız çocuğu düşünün.Bayram için alınan kırmızı pabuçlarını giymek için sabırsızlanarak “bayram geldi mi” sorusunu soran büyük heyecanlar dolu bir çocuğu…
 • İrem Köker

  Adını arayan ülke - default.asp
  Adını arayan ülke17.10.2013
  Pasaj"Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız", Türkçe'de dilbilgisi kurallarına göre yazılabilen en uzun kelime.Çocukken tekerleme gibi söylemeye çalıştığımızı çok iyi hatırlıyorum.
 • Sabanur Kıraç

  Bir erkeğin adam olması için kaç kadın gerekir? - default.asp
  Bir erkeğin adam olması için kaç kadın gerekir?16.10.2013
  PasajHayatınızdaki erkeklerin hepsinin ilişkiler açısından belirli bir evrimin sonucunda karşınıza çıktığını fark ettiniz mi?
 • Aylin Anne

  Meme - default.asp
  Meme14.10.2013
  PasajBugünlerde memeden yana çok dertliyim.
 • Elif Çongur

  Üşümeyelim diye - default.asp
  Üşümeyelim diye14.10.2013
  PasajSporseverler, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının uzun zamandır futbol üzerine iki laf edilebilecek zemini sunduğunda hemfikirler, ama beyhude.Dışarda kopan fırtına içeriyi konuşmaya fırsat vermiyor.
 • Gürül Öğüt

  Mayk Hammer efsanesi - default.asp
  Mayk Hammer efsanesi14.10.2013
  PasajTürk okurlarının 60 yıl önceki polisiye roman merakı.
 • Hikmet Demirkol

  Özgürlük sizin için ne ifade ediyor? - default.asp
  Özgürlük sizin için ne ifade ediyor?14.10.2013
  PasajKelime anlamıyla aslında tüm bireylerin sahip olması gereken bir hak gibi gözükse de, pek de sözlükte durduğu gibi durmuyor.
 • İrem Köker

  Artık endişelenmek için daha çok nedenimiz var - default.asp
  Artık endişelenmek için daha çok nedenimiz var14.10.2013
  PasajBu haftaya kadar belki Türkiye'deki birçok insan Kenya'nın haritada yerini bile gösteremeyecek durumdaydı.Ne var ki, Cumartesi günü başlayan ve dört gün süren silahlı baskın ve bu saldırıda bir de Türkiye kökenli Hollandalı bir kadının ölmesi Kenya'yı hızla Türkiye'nin radarına soktu.
 • Sabanur Kıraç

  Sağını solunu şaşıranlar cumhuriyeti - default.asp
  Sağını solunu şaşıranlar cumhuriyeti13.10.2013
  PasajSağ elinizle sol kulağınıza dokunun dediğimde birkaç saniye dahi olsa nereniz sağ nereniz sol diye düşünüyorsanız hiç utanmayın, yalnız değilsiniz!
 • Gürül Öğüt

  Seks sattırır - default.asp
  Seks sattırır12.10.2013
  PasajCinselliği ve çıplaklığı kullanarak tüketicinin dikkatini çekmeye çalışan reklamlara 30 örnek.
 • Elif Çongur

  Altı tam puan İlhan Mansız’ın - default.asp
  Altı tam puan İlhan Mansız’ın11.10.2013
  Pasajİlhan Mansız, Türkiye futbol tarihinin James Dean’idir.Popüler bir ikon olacak her şeye sahip olmanın, sahici bir duruşa sahip olmayı dışlamadığının ispatıdır.Türkiye futbol tarihinin gördüğü en kısa rüyalardan biridir.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»