Aramanız :
Aradığınız kelime : "

dağhan_külegeç/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

105  adet haber bulundu.


 • Kiraz Mevsimi izle 35.bölümde Ayaz Öykü'yü kaçırıyor! | FOX TV - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle 35.bölümde Ayaz Öykü'yü kaçırıyor! | FOX TV07.03.2015
  KeyifFox TV'nin en beğenilen dizilerinden olan Kiraz Mevsimi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Başrollerini Özgü Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç'in paylaştığı Kiraz Mevsimi'ni FOX TV ekranlarında saat 20:15'de izleyebilirsiniz.Kiraz Mevsimi'nin 35.bölümünde, Salih dede "Bizim onlara verecek kızımız yok!" der ve Ayaz'ın tek bir çaresi kalır: Öykü'yü kaçırmak!
 • Kiraz Mevsimi izle 34.yeni bölümde kızlar ile erkekler yer değiştirdi | FOX TV - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle 34.yeni bölümde kızlar ile erkekler yer değiştirdi | FOX TV28.02.2015
  KeyifFox Tv ekranlarının vazgeçilmezlerinden olan ve her cumartesi yepyeni bölümleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Kiraz Mevsimi bu hafta yeni bölüm olan 34.bölüm ile ekranlarda olacak.Kiraz Mevsimi 34.bölümüyle 28 Şubat Cumartesi günü saat 20.15'te FOX TV'de izlenebilecek.
 • Kiraz Mevsimi son bölüm izle (34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!) - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi son bölüm izle (34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!)21.02.2015
  KeyifKiraz Mevsimi'ne sürpriz oyuncu! Usta oyuncu Cihat Tamer ekranların sevilen dizisi “KirazMevsimi”ne konuk oldu.Ayaz ve Öykü’nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir.Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Kiraz Mevsimi” yeni bölümüyle 21 Şubat Cumartesi saat 20.15’te FOX’ta.
 • Kiraz Mevsimi izle 32.bölümde '14 Şubat Sevgililer Günü' sürprizi! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle 32.bölümde '14 Şubat Sevgililer Günü' sürprizi!14.02.2015
  Keyif14 Şubat Sevgililer gününde yayınlanacak 32.bölüm'de Ayaz ve Öykü'yü hem romantik hem de komik maceralar bekliyor.İşte Sevgililer Günü'nde yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümünden detaylar ve dizinin yeni bölüm fragmanı.
 • Kiraz Mevsimi 32.bölümde 'Sevgililer Günü' sürprizi! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 32.bölümde 'Sevgililer Günü' sürprizi!08.02.2015
  KeyifKiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? 14 Şubat Sevgililer gününde yayınlanacak 32.bölümde romantik anların yanı sıra izleyicileri bir de sürpriz bekliyor.İşte Sevgililer Günü'nde yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümden detaylar.
 • Kiraz Mevsimi son bölüm izle (Özet - yeni bölüm fragmanı) - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi son bölüm izle (Özet - yeni bölüm fragmanı)31.01.2015
  KeyifKiraz Mevsimi'nin 30.bölümünde işleri yoluna koymaya çalışan Ayaz istediğini bir türlü başaramaz.Mete, Öykü'den boşanmak istemediğini söyler ve Ayaz çılgına döner.Mete ve Öykü arabayla giderlerken bir trafik kazası geçirirler.Öykü'yü hastaneye yetiştirmeye çalışan Ayaz başarılı olabilecek mi yok Öykü bu kazadan sağ kurtulamayacak mı? Hepsi ve daha fazlası Kiraz Mevsimi'nin 31 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak olan 30.yeni bölümünde.
 • Kiraz Mevsimi izle: Öykü ve Ayaz sözleniyor | FOX TV - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle: Öykü ve Ayaz sözleniyor | FOX TV18.01.2015
  KeyifFOX TV'de yayınlanan Kiraz Mevsimi yeni bölüm için hayranları sabırsızlandı.Ayaz ve Öykü kendi aralarında sözleniyorlar ve mutluluğa ilk adımlarını atıyorlar.Peki bu sefer evlenebilecekler mi? Ayaz, Mete'ye aba altıdna sopa gösterir haddini bilmesini ima eder.İşte Kiraz Mevsimi 28.yeni bölüm özeti ve fragmanı ve FOX TV canlı yayın akışı.
 • Kiraz Mevsimi 28.bölümde Öykü ve Ayaz sözleniyorlar! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 28.bölümde Öykü ve Ayaz sözleniyorlar!12.01.2015
  KeyifKiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? Ayaz ve Öykü tüm olumsuzluklara rağmen kendi aralarında sözleniyorlar ve mutluluğa ilk adımlarını atıyorlar.Ayaz, Mete'ye aba altıdna sopa göstererek onu sert bir şekilde uyarıyor.Öykü ile kendilerini ayırmaya hiç kimseye gücünün yetmeyeceğini söylüyor.
 • Kiraz Mevsimi 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı? - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı?04.01.2015
  KeyifEkranların en çok izlenen dizilerinden Kiraz Mevsimi, 26.bölümüyle dün ekranlara geldi.Kiraz Mevsimi son bölüm, izleyenlerin ağzını adeta açık bıraktı.Şimdi ise 27.bölüm fragmanı merakla bekleniyor.
 • Kiraz Mevsimi'den
  Kiraz Mevsimi'den "Ayaz ve Öykü" gerçek hayatta aşk mı yaşıyor?25.12.2014
  KeyifFOX TV'de ekrana gelen Kiraz Mevsimi 25.bölüm fragmanı yayınlandı.Öykü ve Ayaz evleniyor! Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi sürpriz bir bölümle ekrana geliyor.Bu arada geçtiğimiz gün Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel beraber görüntülenmesi akıllara aşk dedikodularını getirdi.
 • Kiraz Mevsimi izle 25.bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle 25.bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!22.12.2014
  KeyifKiraz Mevsimi 25.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü ve Ayaz evleniyorlar!
 • Kiraz Mevsimi'nde romantik dizi klişesi, sırtlayıp kız kaçırma! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi'nde romantik dizi klişesi, sırtlayıp kız kaçırma!12.12.2014
  KeyifRomantik dizilerden aşina olduğumuz sahnede Ayaz, Öykü'yü sırtlayıp kaçıracak.Tıpkı daha önce Adını Feriha koydum ve Güneşi Beklerken'deki bezer sahneler gibi.Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi'nin 24.bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölüm 13 Aralık cumartesi günü FOX TV kanalında.
 • Kiraz Mevsimi izle | 22.Bölüm Özeti, Ayaz Kız Kulesi'ne gidecek mi? - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle | 22.Bölüm Özeti, Ayaz Kız Kulesi'ne gidecek mi?07.12.2014
  KeyifBurcu ve arkadaşları Öykü'ye yardım etmek için Ayaz'a bir sürpriz hazırlar.Ayaz için Kız Kulesi'nde muhteşem bir özür ve sürpriz organizasyonu yaparlar.Kiraz Mevsimi'nin 6 Aralık cumartesi gecesi ekrana geldi.İşte 22.bölümün fragmanı ve dizi özeti (Video izle).
 • Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Öykü'yü sırtlayıp götürüyor - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Öykü'yü sırtlayıp götürüyor07.12.2014
  KeyifÖykü ve Ayaz bir barışık bir küs.Şimdi de Öykü'nün kaprislerine dayanamayan Ayaz, onu sırtladığı gibi götürüyor.Romantik dizilerin birbirlerine en çok yakışan çiftlerinden Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini üstlendiği Kiraz Mevsimi 24.yeni bölümüyle 13 Aralık Cumartesi akşamı 20.15’de FOX TV'de olacak.İşte yeni bölüm fragmanı.
 • Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde yumruklar konuşacak! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde yumruklar konuşacak!19.11.2014
  KeyifKiraz Mevsimi dengelerin değişeceği 20.Bölüm ile geliyor.23 Kasım pazar akşamı saat 20.15’te ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ayaz, Mete’yi ve arkadaşlarını yanına alıp Derin’e haddini bildirmeye gider!
 • Kiraz Mevsimi izle 20.bölüm fragmanı yayında! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi izle 20.bölüm fragmanı yayında!19.11.2014
  KeyifAyaz ve Derin yumruk yumruğa! Kiraz Mevsimi’nde dengelerin değişeceği 20.Bölüm fragmanı yayınlandı.23 Kasım Pazar akşamı saat 20.15’te ekrana gelmeye hazır olan Kiraz Mevsimi’nin yeni bölümünde, Ayaz, Mete’yi ve arkadaşlarını yanına alıp Derin’e hesap sormak için onun olduğu mekâna gider ve.
 • Kiraz Mevsimi son bölümde yeni bir aşk mı doğdu? - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi son bölümde yeni bir aşk mı doğdu?16.11.2014
  KeyifÖykü, Monika’nın tasarımlarını kestiği için zor durumda kaldı! Kiraz Mevsimi yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi.Kiraz Mevsimi izlemek isteyen romantik komedi severler FOX TV ekranlarında buluştu.Kiraz Mevsimi son bölümde neler oldu? Derin ve Şeyma arasından yeni bir aşk mı başladı?
 • Kiraz Mevsimi 19.bölüm izle Öykü boğulma tehlilesi geçirir, fragman ve özet - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 19.bölüm izle Öykü boğulma tehlilesi geçirir, fragman ve özet12.11.2014
  KeyifFOX TV ekranlarının vazgeçilmez gençlik dizisi Kiraz Mevsimi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Romantik komedi dizinin yeni bölümünde Önem, Şeymayı baştan yaratmaya karar verecek.Öykü'nün de boğulma tehlikesi geçireceği yeni bölümü hayranları sabırsızlıkla bekliyor.
 • Kiraz Mevsimi 18.Bölüm izle - (Fragman ve Özet) - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 18.Bölüm izle - (Fragman ve Özet)09.11.2014
  KeyifKiraz Mevsimi 18.yeni bölümüyle FOX TV ekranlarına gelmeye hazır.Yeni bölümde Öykü’yü herkesin şahit olacağı bir sürpriz beklemektedir.Kiraz Mevsimi 18.bölüm, 8 Kasım cumartesi kendi saatinde kendi kanalında.
 • Kiraz Mevsimi 17.bölüm ilginç bir tatile sahne oldu - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 17.bölüm ilginç bir tatile sahne oldu02.11.2014
  KeyifKiraz Mevsimi 17.bölümüyle ekrana geldi.Fox TV’^nin sevilen dizisinin son bölümünde kızlar ve erkekler, kafa dağıtmak için birbirlerinden habersiz aynı dağ evinde tatile çıkmaya karar veriyor.
 • Kiraz Mevsimi 17.bölümde Ayaz ve Öykü romantizmin doruklarında! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 17.bölümde Ayaz ve Öykü romantizmin doruklarında!30.10.2014
  KeyifFOX TV'nin gençlik dizisi Kiraz Mevsimi’nin 17.Bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölüm 1 Kasım cumartesi günü ekranda olacak.Kiraz Mevsimi hayranlarının merakla beklediği Öykü ve Derin arasındaki yakınlaşmaya şahit olan Ayaz da şahit oldu ve bu duruma oldukça sinirlendi.Şeyma ise Mete’nin peşine düştü ve kendisini aldatıp aldatmadığını öğrenmeye çalıştı.
 • Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak?27.10.2014
  KeyifKiraz Mevsimi'nin yeni bölümü dün akşam yani 25 Ekim Cumartesi FOX TV'de ekrana geldi.
 • Kiraz Mevsimi 15.Bölümde Öykü ve Derin yakınlaşıyor - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 15.Bölümde Öykü ve Derin yakınlaşıyor20.10.2014
  KeyifKiraz Mevsimi dün gece son bölümüyle ekranlara geldi.Finalde yine heyecan vardı.Özgür Çevik'in canlandırdığı Derin karakteri Öykü'ye asılmaya başlayınca Ayaz bu duruma şahit oldu ve iyiden iyiye Öykü'yü kıskandı.
 • Kiraz Mevsimi 13.bölüm ile ekrana geldi - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 13.bölüm ile ekrana geldi05.10.2014
  KeyifFox TV'deki Kiraz Mevsimi dizisinde artık Öykü ile Ayaz arasındaki aşk rüzgarlarının etkisi hissediliyor.Ama küçük de olsa bir sorun var.
 • Kiraz Mevsimi 12.bölüm bu soruya cevap arıyor! - dağhan_külegeç/
  Kiraz Mevsimi 12.bölüm bu soruya cevap arıyor!27.09.2014
  HayatFox TV'nin her bölümü merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi'nin yeni bölümü bu akşam 8.15'te ekrana geliyor.Şimdi dizinin bu bölümünde olacakları ana hatlarıyla inceleyelim.
 • Erbulak ailesi eğitim veriyor - dağhan_külegeç/
  Erbulak ailesi eğitim veriyor24.09.2014
  PaparazziAyşe Erbulak, Sevinç Erbulak ve Dağhan Külegeç, oyunculuk, yazarlık, çizerlik eğitimi vermek üzere Bostancı’da Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi adlı bir merkez açtı.
 • Okul açıyor - dağhan_külegeç/
  Okul açıyor07.09.2014
  PaparazziOyuncu Dağhan Külegeç, Sevinç Erbulak, Özden Özgürdal ve Ayşe Erbulak ile “Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi”ni açmaya hazırlanıyor.
 • Herkesin annesi polisiye roman yazarı olamaz - dağhan_külegeç/
  Herkesin annesi polisiye roman yazarı olamaz14.06.2014
  PaparazziAyşe Erbulak, yeni kitabı “9 Oda Cinayetleri”nin tanıtımını geçtiğimiz gün Kuruçeşme Koru İstanbul’un içinde yer alan Anonim Türk Bistro’da yaptı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  365.günün şiiri. - dağhan_külegeç/
  365.günün şiiri.31.12.2013
  YazarlarBen bu şiiri ilk Selçuk Yöntem’in sesinden dinledim.Vedat Sakman’ın albümünde söylemişti.
 • Ödüllü Ölüm tanıtıldı - dağhan_külegeç/
  Ödüllü Ölüm tanıtıldı01.11.2013
  Magazin HattıAyşe Erbulak, “Ödüllü Ölüm” kitabının tanıtımını önceki gün Kuruçeşme Kahve’de yaptı.
 • ‘Fatih’in Ankaralısı - dağhan_külegeç/
  ‘Fatih’in Ankaralısı07.10.2013
  AnkaraBir dönem Ankara’da yaşayan ve Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk üzerine eğitim alan Seda Akman, Kanal D’nin yeni dizisi Fatih’te, Bayezid’in annesi Gülbahar Hatun’u canlandırıyor.
 • Karşınızda Turahan Bey - dağhan_külegeç/
  Karşınızda Turahan Bey07.10.2013
  Magazin Hattıİlk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan “Fatih” dizisi, oyuncu kadrosuyla beğeni topladı.
 • İşte Fatih'ten ilk görüntüler - dağhan_külegeç/
  İşte Fatih'ten ilk görüntüler28.08.2013
  Magazin TelevizyonKanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği ve yılın en büyük yapımı olmaya aday dizisi “Fatih”in ilk tanıtımı yayınlandı.
 • FATİH DİZİSİNDEN İLK KARE - dağhan_külegeç/
  FATİH DİZİSİNDEN İLK KARE06.08.2013
  Magazin TelevizyonBaşrollerini Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Birkan Sokullu, Salih Bademci, Seda Güven’in paylaştıkları Fatih dizisinden ilk kare yayınlandı.
 • Survivor'ın yorgunluğunu Bodrum'da atıyor - dağhan_külegeç/
  Survivor'ın yorgunluğunu Bodrum'da atıyor23.07.2013
  EgeÜNLÜ oyuncu Dağhan Külegeç, bir televizyon kanalında yayınlanan Survivor yarışmasından elendikten sonra soluğu Bodrum'da aldı.
 • Hürrem tükendi - dağhan_külegeç/
  Hürrem tükendi24.05.2013
  Magazin Hattı‘Muhteşem Yüzyıl’ın merakla beklenen ve reklamları günler öncesinden dönmeye başlayan 100.bölümü, dün ekrana gelmedi.Bu sürpriz değişikliğe, dizide Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’nin aniden Berlin’e gidişi yol açtı.
 • SURVIVOR'DA TRANSFER SÜRPRİZİ - dağhan_külegeç/
  SURVIVOR'DA TRANSFER SÜRPRİZİ13.05.2013
  Magazin TelevizyonSurvivor’da ‘transfer’ heyecanı yaşandı.
 • Adada gözyaşı - dağhan_külegeç/
  Adada gözyaşı08.05.2013
  Magazin Hattı“Survivor Ünlüler Gönüllüler”in son ödül oyununu ünlüler kazandı ve yarışmacılar bu galibiyetle ailelerinden gelen video mesajlarını izleme fırsatı buldu.Mesajların gösterilmesi sırasında ise duygusal anlar yaşandı.
 • Dağhan çok pis - dağhan_külegeç/
  Dağhan çok pis07.05.2013
  Magazin TelevizyonSurvivor 2013'ten elenen Larissa Gacemer, Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına konuk oldu.
 • Kanlı mücadele - dağhan_külegeç/
  Kanlı mücadele05.05.2013
  Magazin Hattı“Survivor” adasında rekabet kızışıyor.
 • Ada'ya kim veda edecek - dağhan_külegeç/
  Ada'ya kim veda edecek29.04.2013
  Magazin TelevizyonYapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor yarışmasından ünlüler takımında bir veda daha.
 • Ada'ya kim veda edecek - dağhan_külegeç/
  Ada'ya kim veda edecek23.04.2013
  Magazin TelevizyonÜnlüler takımında bir veda daha.
 • Oğlumun gay olmasını istemezdim - dağhan_külegeç/
  Oğlumun gay olmasını istemezdim17.04.2013
  Magazin TelevizyonKanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Dağhan Külegeç'in annesi Ayşe Erbulak oğluyla ilgili sorulan soruları yanıtladı.
 • Survivor'a sürpriz iki isim - dağhan_külegeç/
  Survivor'a sürpriz iki isim08.03.2013
  Magazin TelevizyonYapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstelendiği Survivor, Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına iki isim daha katıldı.
 • Survivor’da sürpriz isim - dağhan_külegeç/
  Survivor’da sürpriz isim15.02.2013
  Magazin HattıACUN Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Survivor”ın ünlüler takımına sürpriz bir isim daha katıldı.
 • Survivor’da bir jokey - dağhan_külegeç/
  Survivor’da bir jokey08.02.2013
  Magazin HattıYAPIMCILIĞINI ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Survivor” yarışmasının ünlüler kadrosu netleşmeye başladı.
 • Bir isim daha belli oldu - dağhan_külegeç/
  Bir isim daha belli oldu29.01.2013
  Magazin TelevizyonSurvivor Ünlüler Gönüllüler 2013'de yarışacak bir isim daha belli oldu.
 • Efe de Panama yolcusu - dağhan_külegeç/
  Efe de Panama yolcusu28.01.2013
  Magazin TelevizyonACUN Ilıcalı’nın sunduğu “Survivor”ın yeni sezonunda yarışacak isimler belli olmaya başladı.
 • Çok şekerli Erbulak - dağhan_külegeç/
  Çok şekerli Erbulak07.08.2012
  Magazin HattıAltan Erbulak, Sevinç Erbulak, Dağhan Külegeç.Onları hepimiz tanıyoruz.Peki ya Ayşe Erbulak’ı? Bu ünlü ailenin az bilinen ama en renkli yüzünü? Tempo dergisi, Ayşe Erbulak ile usta işi ilk romanı “Çok Şekerli Ölüm”ü konuştu, sıra dışı hayatına daldı.
 • Efe göründü - dağhan_külegeç/
  Efe göründü26.06.2012
  Magazin Hattı“Kavak Yelleri”nde canlandırdığı Efe rolüyle şöhreti yakalayan, ancak diziden ayrıldığından beri sesi sedası çıkmayan Dağhan Külegeç, Bodrum’da ortaya çıktı.