MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER133Mehmet Ali BİRAND77Mehmet Y. YILMAZ68Erdal SAĞLAM55Yalçın DOĞAN52Ertuğrul ÖZKÖK49Cengiz ÇANDAR49Cüneyt ÜLSEVER41Oktay EKŞİ39Şükrü KÜÇÜKŞAHİN38Tufan TÜRENÇ34Rauf TAMER29Enis BERBEROĞLU27Emin ÇÖLAŞAN26İsmet BERKAN26Muharrem SARIKAYA25Sedat ERGİN25Vahap MUNYAR23Ahmet HAKAN20Fatih ÇEKİRGE19Deniz SİPAHİ13Abdulkadir SELVİ12İlter TÜRKMEN11Selçuk ŞİRİN9Bekir COŞKUN7Özdemir İNCE7Hayri ÇETİNKAYA7Cengiz ÖZDEMİR6Haluk KALAFAT6Taha AKYOL6Uğur GÜRSES6Fatih ALTAYLI5Mehmet Barlas5Deniz Gürel5Sıtkı ŞÜKÜRER5Selim Türsen5Oral Çalışlar5Ayşe ARMAN4Gila BENMAYOR4Hadi ULUENGİN4Tolga TANIŞ4Hüseyin YAYMAN4Verda ÖZER4Murat Yetkin4Ferai TINÇ3İsmet SOLAK3Kanat ATKAYA3Kurthan FİŞEK3Mümtaz SOYSAL3Pakize SUDA3Serdar TURGUT3Şükrü KIZILOT3Zeynep GÖĞÜŞ3Cengiz SEMERCİOĞLU3Zeynep ATİKKAN3Ege CANSEN3Ayçe DİKMEN3Akif BEKİ3Ünal ÇEVİKÖZ3Ercan KUMCU2 Oya BERBEROĞLU2Onur BAŞTÜRK2Oya ARMUTÇU2Rahmi TURAN2Eyüp Can - Referans2Gülse BİRSEL2Naci Cem Öncel2Selahattin DUMAN2Doğan HIZLAN1Ayşen GÜR1Doğan ULUÇ1Seçkin TÜRESAY1Tuğrul ŞAVKAY1Güzin Abla1Yurtsan ATAKAN1Nurten ERK TOSUNER1Ali Atıf BİR1Figen BATUR1Ebru ÇAPA1Mehmet Nuri YILMAZ1Banu TUNA1Nilüfer KAS1Temuçin Tüzecan1Sevil ATASOY1Erdal İPEKEŞEN1Yaşar SÖKMENSÜER1Uğur DÜNDAR1Gülçin TELCİ1Ethem GENİM1Soner YALÇIN1Ayşe ÖZEK KARASU1Muammer ELVEREN1M. Rauf Ateş1Nuray MERT1Ayşe ARAL1Melis ALPHAN1Gamze CİZRELİ1Tuna KİREMİTÇİ1Nihat DEMİRKOL1Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ1

Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaşkanlığı Seçimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.592 Cumhurbaşkanlığı Seçimi haberi bulunmuştur.

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Haberleri

Cumhurbaşkanlığı forsuyla geldi

Cumhurbaşkanlığı forsuyla geldi

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte saat 11.20’de Cumhurbaşkanlığı forsu taşıyan araçla kongrenin yapıldığı Ankara Arena’ya geldi.

21.5.2017Gündem
Sloganlı yolculuk

Sloganlı yolculuk

REKLAMCILARIN dünyasında, bir ürüne katılan yeni özellik anlatılırken, öncekinden daha güçlü vurgu ihtiyacı hissedilir. Dolayısıyla aynı ürün, birer yıl arayla yenilenen reklamında, “beyaz, daha beyaz, daha da beyaz” sloganıyla karşımıza çıkabilir.

21.5.2017Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan kongre öncesi partililere seslendi

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan kongre öncesi partililere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 3. Olağanüstü Kongresi öncesinde salon dışında bekleyen partililere seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Değerli yol arkadaşım, Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım, sevgili yol arkadaşlarım sizleri 998 gün sonra en kalbi duygularla selamlıyorum. Fiili bir ayrılığımız vardı ama bugün yine sizlerle beraberiz" dedi.

21.5.2017Gündem
İranda halk cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başında

İran'da halk cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başında

İran'da, cumhurbaşkanlığı seçimleri için oy verme işlemi bu sabah başladı. Seçimde, reformist olarak tanımlanan ve hâlihazırda ülkenin başında bulunan din adamı Hasan Ruhani dışında üç aday yarışıyor. Seçim yarışının reformist Hasan Ruhani ile seçim döneminde son süreçte ABD ile gerilen ilişkilere 'sıkça değinen' bir söylem kullanan muhafazakâr İbrahim Reisi arasında geçmesi bekleniyor.

19.5.2017Dünya
İran’da reform yanlısı Ruhani mi, şahin Reisi mi: Tamam mı devam mı

İran’da reform yanlısı Ruhani mi, şahin Reisi mi: Tamam mı devam mı

İran’da bugünkü cumhurbaşkanlığı seçiminde reformcu lider Hasan Ruhani ile muhafazakârların şahin kanadından Reisi karşı karşıya geliyor. İran İslam devrimi sonrası binlerce kişiyi idama mahkûm eden bir yargıç olan Reisi’nin seçilme ihtimali reformcuları endişelendiriyor.

18.5.2017Dünya
MİT’te kritik Suriye zirvesi

MİT’te kritik Suriye zirvesi

Kazakistan'ın başkenti Astana’da mayıs başında Türkiye, Rusya ve İran’ın, Suriye’de 4 ayrı ‘çatışmasızlık bölgesi’ oluşturulmasına ilişkin muhtıra imzalamasından sonra bu konuda ilk adım atıldı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dün NTV’de, Suriye’de üç garantör ülke konumunda olan Türkiye, Rusya ve İran’ın ‘çatışmasızlık bölgesi’ için Ankara’da toplandığını açıkladı.

18.5.2017Dünya
İranda tansiyon yükseliyor... Yasak dinlemediler

İran'da tansiyon yükseliyor... Yasak dinlemediler

İran’da yarın düzenlenecek cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik propaganda yasağının başlamasına rağmen hem Ruhani hem de İbrahim Reisi taraftarları caddeleri doldurdu.

18.5.2017Dünya
CHPli Moroğlu: Parti büyüklerini kahve köşelerinde tartışmayalım

CHP'li Moroğlu: Parti büyüklerini kahve köşelerinde tartışmayalım

CHP'li Moroğlu: Parti büyüklerini kahve köşelerinde tartışmayalım

18.5.2017İzmir
Anket şirketleri 2019 yapılacak olan seçimler için çalışmalara başladı

Anket şirketleri 2019 yapılacak olan seçimler için çalışmalara başladı

Anket şirketleri 2019 yapılacak olan seçimler için çalışmalara başladı

16.5.2017Ankara
Piyasanın dümeni yabancıda

Piyasanın dümeni yabancıda

Nisanda borsada yabancı yatırımcılar 294 milyon dolarlık hisse alımı yaptı. Tahvil bonoda ise 28 Nisan haftasında 739 milyon dolarlık yabancı alımı oldu. Nisanda tahvil ve bono alımlarının toplamı 1.3 milyar doları geçti. Önümüzdeki dönemde de gidişatı yabancının tavrı belirleyecek.

6.5.2017Ekonomi
Fransa seçimleri öncesinde Macrona siber saldırı

Fransa seçimleri öncesinde Macron'a siber saldırı!

Yarın Fransa'da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı seçimi sonucunda ülkenin yeni lideri belli olacak. Seçimlerden bir gün önce favori aday Macron'un ekibi büyük bir siber saldırıya uğradıklarını iddia etti.

6.5.2017Dünya
Binlerce kişiyi gözünü kırpmadan öldürebilir...

'Binlerce kişiyi gözünü kırpmadan öldürebilir...'

Bir dönem Tahran’da da gazeteci olarak görev yapan CNN Türk sunucusu Nevşin Mengü, 19 Mayıs’ta İran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerini hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi. Binlerce mahkumu bir gecede kurşuna dizen sertlik yanlısı aday Raisi seçimi kazanırsa ne olur? İşte Nevşin Mengü’nün değerlendirmesi:

5.5.2017Dünya
Üç aşamalı 2019 planı

Üç aşamalı 2019 planı

2019’daki Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin CHP milletvekili Deniz Baykal’ın referandumdaki yüzde 49’luk ‘hayır’ birliğini dağıtmamak için Meral Akşener ve Ahmet Türk’ün de içinde yer aldığı iki model önerisine karşılık CHP’de de hazırlık olduğu ortaya çıktı. CHP Genel Merkezi’nde yüzde 49’luk birliğin korunması ve büyütülmesi amacıyla üç aşamalı yol haritası üzerinde çalışma yürütüldüğü belirtildi.

3.5.2017Gündem
Irkçılığa teşvik etmekten yargılanacak

Irkçılığa teşvik etmekten yargılanacak

Aşırı sağcı Ulusal Cephe partisinin geçici başkanı Steeve Briois, ‘halkı ırkçılığa ve ırkçı hakarete teşvik etmek’ suçlamasıyla yargılanacak.

30.4.2017Dünya
Zidane, Fransızlardan Le Pen’e oy vermemelerini istedi

Zidane, Fransızlardan Le Pen’e oy vermemelerini istedi

Real Madrid’in teknik direktörü Zinedine Zidane, Fransa’daki cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turunda aşırı sağcı Marine Le Pen’e oy verilmemesini istedi.

29.4.2017Dünya
Le Pen’in başbakan adayı belli oldu

Le Pen’in başbakan adayı belli oldu

Fransa’da aşırı sağcı cumhurbaşkanı adayı Marine Le Pen, cumhurbaşkanı olması halinde muhafazakar sağcı aday Ayağa Kalk Fransa (DLF) Partisi Başkanı Nicolas Dupont-Aignan’ı başbakan yapacağını açıkladı.

29.4.2017Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan  Bir gece ansızın gelebiliriz (geniş haber)

Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bir gece ansızın gelebiliriz" (geniş haber)

Cumhurbaşkanı Erdoğan " Bir gece ansızın gelebiliriz" (geniş haber)

29.4.2017İstanbul
Sadece dört gün başkan kalabildi

Sadece dört gün başkan kalabildi

Marine Le Pen’in cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu öncesi Ulusal Cephe partisinden istifa etmesi üzerine geçici olarak başkanlığa atanan Jean-François Jalkh, ‘Yahudi Soykırımı’ ile ilgili bazı sözlerinin kamuoyuna yansıması üzerine istifa etmek zorunda kaldı.

29.4.2017Dünya
Sıra uyumda

Sıra uyumda

YSK’nın referandumun kesin sonuçlarını açıklamasının ardından sıra yeni Anayasa’nın zorunlu kıldığı ‘uyum’ yasalarına gelecek. 144 maddenin değişimi zorunlu. Başbakan ifadesinin geçtiği teşkilat yasalarındaki binlerce hüküm ayıklanacak. Seçim sistemi ve siyasal örgütlenmede ‘revizyon’ da tartışma konusu.

24.4.2017Gündem
Ortaokul öğretmeniydi şimdi First Lady olacak

Ortaokul öğretmeniydi şimdi First Lady olacak!

Fransa'da dün düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ilk turu sonuçlandı. Hiçbir aday yüzde 50'nin üzerine çıkamadığı için en çok oy alan Emmanuel Macron ile Marine Le Pen, 7 Mayıs'taki ikinci turda yarışacak. Cumhurbaşkanlığı favorisi Macron'un kendisinden 24 yaş büyük eşine çevrildi. Brigitte Macron, Emmanuel Macron'un ortaokul öğretmeni.

24.4.2017Dünya
Eski YÖK Başkanı Erdoğan Teziç kimdir

Eski YÖK Başkanı Erdoğan Teziç kimdir?

Eski YÖK başkanı Erdoğan Teziç, hayatını kaybetti. 2003-2007 yılları arasında Yüksek Öğretim Kurulu başkanlığı görevini yürüten Erdoğan Teziç, 9 Aralık 2007 tarihinde YÖK Başkanlığı görevinden emekli olmuştu. Peki, Erdoğan Teziç kimdir? İşte, eski YÖK başkanı Erdoğan Teziç hakkında merak edilenler!

23.4.2017Gündem
Fransa’da 47 milyon kişi sandık başında

Fransa’da 47 milyon kişi sandık başında

Fransa’da 47 milyon seçmen 5 yıl boyunca görev yapacak yeni Cumhurbaşkanını seçmek üzere sandık başına gidiyor. Uzun süredir dünya gündeminin ilk maddeleri arasında yer alan Fransa’da Cumhurbaşkanlığı seçimi bugün gerçekleştiriliyor. Ülkede 47 milyon seçmen bugün, ikinci tur seçime katılacak 2 Cumhurbaşkanı adayını belirleyecek. Seçmen, bugün ülkenin 11’inci Cumhurbaşkanını belirleyecek. Fransa genelinde ve sömürgesi olan deniz aşırı topraklarda yaşayan 47 milyon seçmen 08.00 ile 19.00 yerel saatleri arasında oyunu kullanacak. Bazı büyük kentlerde yaşayanlar ise akşam saat 20.00’ye kadar oy kullanabilecek.

23.4.2017Haber
Devlet Bahçeliden yüzde 80 talimatı

Devlet Bahçeli'den 'yüzde 80' talimatı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli referandumda MHP tabanının yüzde 80'inin "Hayır" oyu kullandığı eleştirilerine kulak tıkamadı ve kurmaylarına araştırın talimatı verdi.

22.4.2017Gündem
MHPden referandum eleştirilerine tepki

MHP'den referandum eleştirilerine tepki

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, MHP'lilerin büyük bölümünün sandığa gitmediği, gidenlerin 'Hayır' oyu verdiği yönündeki eleştirilere tepki gösterdi.

20.4.2017İzmir
Arnavutlukta bir garip kriz

Arnavutluk'ta bir garip kriz

Arnavutluk'ta cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turu hiçbir aday olmadan gerçekleşti. Meclis çalışmalarını uzun süredir boykot eden muhalefet, seçim oturumuna katılmadı.

20.4.2017Dünya
Referandum sonrası öncelik 7 kanunda

Referandum sonrası öncelik 7 kanunda

Halk oylamasında Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine 'evet' oyunun çıkmasının ardından uyum yasalarına yönelik çalışmalar Adalet Bakanlığı tarafından başlatıldı. Halk oylamasında kabul edilen Anayasa değişikliğinin ardından öncelikli olarak Cumhurbaşkanlığı Seçimi Kanunu başta olmak üzere 7 kanunda yer alan 144 maddede değişiklik yapılması gerekiyor.

17.4.2017Gündem
İşte referandum 2017 sonuçları... İstanbul, Ankara... İl il tüm sonuçlar

İşte referandum 2017 sonuçları... İstanbul, Ankara... İl il tüm sonuçlar

Merakla beklenen referandum sonuçları dün belli oldu. Referandumda 'evet'ler yüzde 51.4, 'hayır'lar yüzde 48.6 oy oranına ulaştı. Cumhuriyet tarihinin 7. anayasa referandumu yönetim sistemi değişikliğiyle sonuçlandı ve sandıktan 1.3 milyon oy farkla 'evet' çıktı. Seçimin sürprizi İstanbul ve Ankara oldu. Referandumda, en yüksek evet oyu yüzde 81.67 ile Bayburt, en yüksek hayır oyu ise yüzde 80.42 ile Tunceli’den çıktı. İşte referandum sonuçları...

17.4.2017Gündem
Yüzde 51.4le yeni sistem

Yüzde 51.4'le yeni sistem

Türkiye, 7 yıl aradan sonra 7’nci anayasa referandumunu gerçekleştirirken seçmene ilk kez sistem değişikliği soruldu. Hazırlanan 18 maddelik anayasa değişikliğinin oylandığı ve Türkiye’nin 94 yıllık yönetim şeklinin değişmesi anlamına gelen bu referandumda 1.2 puan farkla ‘evet’ oyları önde çıktı. Türkiye seçmeni, yönetim sistemi değişikliğine yüzde 51.4 ‘evet’, yüzde 48.6 ‘hayır’ dedi. Evet oyları 1 milyon 293 bin oyla öne geçti.

16.4.2017Gündem
Yeni soru: Erken seçim

Yeni soru: 'Erken seçim'

BAŞKANLIK sisteminin kabul edilmesinin ardından, düzenlemede öngörülen 2019’daki seçim, iktidar partisinin karar alması durumunda öne çekilebilecek.

16.4.2017Gündem
Hollande, cumhurbaşkanlığı seçimi için endişeli

Hollande, cumhurbaşkanlığı seçimi için endişeli

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, 23 Nisan’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde aşırı sağcı Marine Le Pen ve aşırı solcu Jean-Luc Melenchon’un ikinci tura kalmasından korku duyduğunu söyledi.

12.4.2017Dünya
Fransadan siber ordu için 1 milyar dolar

Fransa'dan "siber ordu" için 1 milyar dolar

Fransa, özellikle Çin, İran ve Rusya'dan gelebilecek müdahalelerin önüne geçmek için "siber ordusuna" personel alımını artırdı. Fransa siber ordu için 1 milyar dolar ayırmıştı.

8.4.2017Dünya
Fillon’da Strazburg’da unlu saldırı

Fillon’da Strazburg’da unlu saldırı

Fransa’da merkez sağın cumhurbaşkanı adayı François Fillon’a katıldığı bir toplantı sırasında unlu protesto saldırısı düzenlendi.

7.4.2017Dünya
ATSO 135 yaşında

ATSO 135 yaşında

ATSO 135 yaşında

3.4.2017Antalya
Hayır diyen de saygındır

'Hayır diyen de saygındır'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Milletin iradesi bizim için en saygın tepe noktadır. ‘Evet’ diyen ne kadar saygınsa ‘hayır’ diyen de o kadar saygındır” dedi. Erdoğan dün Başbakan Binali Yıldırım’la o katıldığı, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki toplu açılış töreninde şu mesajları verdi:

2.4.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Evet çıkması halinde partili cumhurbaşkanlığı dönemi başlayabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Evet' çıkması halinde partili cumhurbaşkanlığı dönemi başlayabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Evet' çıkması halinde partili cumhurbaşkanlığı dönemi başlayabilir

2.4.2017Ankara
Erdoğan: Evet diyen ne kadar saygınsa hayır diyen de…

Erdoğan: Evet diyen ne kadar saygınsa hayır diyen de…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara’da düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Biz demokrasiye öylesine bağlı olmuşuz ki, milletin iradesi bizim için en saygın tepe noktadadır. Evet diyen ne kadar saygınsa, hayır diyen de o kadar saygındır. Ancak bizim ’Evet’i anlatırken, bir uyarı görevimiz var. Kim ’Hayır’ diyor. Kandil, bölücü başı, Pensilvanya, AB’de bir kısım liderler ’Hayır’ diyor mu? Bütün bunlar ’hayır’ derken, biz milletimize bir şey hatırlatıyoruz. Kişi sevdikleriyle beraberdir" dedi.

2.4.2017Gündem
Muhtarlara, referandum süreci anlatıldı

Muhtarlara, referandum süreci anlatıldı

Muhtarlara, referandum süreci anlatıldı

29.3.2017Gaziantep
Eski Başbakan Valls’ten Macron’a destek

Eski Başbakan Valls’ten Macron’a destek

Fransa’nın eski Başbakanı Manuel Valls, ilk turu önümüzdeki ay sonunda yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için ‘En Marche’ (Yürüyüş) oluşumunun lideri ve kendi hükümetinin eski Maliye Bakanı Emmanuel Macron’u destekleyeceğini açıkladı.

29.3.2017Dünya
Ak Partili Şentop: Yeni sistemle hem istikrar, hem vesayetin tasfiyesi kurumsallaşacak

Ak Partili Şentop: Yeni sistemle hem istikrar, hem vesayetin tasfiyesi kurumsallaşacak

Ak Partili Şentop: Yeni sistemle hem istikrar, hem vesayetin tasfiyesi kurumsallaşacak

28.3.2017Bursa
Numan Kurtulmuş: (Cumhurbaşkanının fesih yetkisi) Böyle bir şey yok. Külliyen yalan

Numan Kurtulmuş: (Cumhurbaşkanının fesih yetkisi) Böyle bir şey yok. Külliyen yalan

Numan Kurtulmuş: (Cumhurbaşkanının fesih yetkisi) Böyle bir şey yok. Külliyen yalan

28.3.2017İstanbul
Vatan Partisinden propaganda eşitliği için YSKya dilekçe

Vatan Partisi'nden propaganda eşitliği için YSK'ya dilekçe

Vatan Partisi'nden propaganda eşitliği için YSK'ya dilekçe

27.3.2017Ankara
Belarus karıştı

Belarus karıştı

Eski Sovyet Cumhuriyeti Belarus’ta Devlet Başkanı Aleksander Lukaşenko tarafından uygulamaya koyulan “Çalışmayan vatandaş devlete tembellik vergisi ödeyecek” yasası halkı sokaklara döktü. Bu vergiyi protesto için sokağa çıkan kitleler hükümet tarafından radikal muhalif ilan edildi.

26.3.2017Dünya

Yazar Sonuçları

AK Parti’de hangi başkanlar partisine yük oluyor

AK Parti’de hangi başkanlar partisine yük oluyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’ye geri döndüğü kongrede en dikkat çeken cümlelerinden biri “Milletimize, partimize yük olan değil, yükü omuzlayan belediye başkanları ile yolumuza devam edeceğiz” oldu.

25.5.2017Deniz Gürel
2. Erdoğan döneminin kodları

2. Erdoğan döneminin kodları

AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçileceği olağanüstü kongreye hazırlanıyor. 21 Mayıs’ta AK Parti ile Erdoğan buluşacak, “Efsane geri dönecek.”

10.5.2017Abdulkadir SELVİ
Kılıçdaroğlu yol haritasını anlattı

Kılıçdaroğlu yol haritasını anlattı

CHP’de bir kez daha olağanüstü kongre tartışmaları yaşanırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik. Kılıçdaroğlu’na hem CHP’deki tartışmaları sordum hem de yol haritasını öğrenmeye çalıştım.

9.5.2017Abdulkadir SELVİ
AK Parti ve CHP’de ilginç gelişmeler var

AK Parti ve CHP’de ilginç gelişmeler var

AK Partililer 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü acılı gününde yalnız bırakmadı.

8.5.2017Abdulkadir SELVİ
Önünde fotoğraf çektirecek bir afişi bile zor buldum

Önünde fotoğraf çektirecek bir afişi bile zor buldum

FRANSA yarın yeni cumhurbaşkanını seçiyor.

5.5.2017Ertuğrul ÖZKÖK
HSYKnın tümü değişiyor

HSYK'nın tümü değişiyor

Nisan’da Anayasa değişikliğinin kabul edilmesiyle birlikte üç madde hemen yürürlüğe girdi.

3.5.2017Abdulkadir SELVİ
Yeni Türkiye’nin ilk günü

Yeni Türkiye’nin ilk günü

HALK, “Başkanlık mı, parlamenter sistem mi” sorusuna yanıt vermek için dün sandık başındaydı.

16.4.2017Deniz Zeyrek
Ey Çavuşoğlu 14 Martta neredeydin

Ey Çavuşoğlu 14 Mart'ta neredeydin

ANTALYA’da, evet propagandası yapan 3 AKP’li kadın ile 2 CHP’li kadın arasında tartışma çıktı, tartışma itiş kakışa döndüğünde de iddiaya göre AKP’li kadınlardan birinin türbanı başından çıktı.

28.3.2017Mehmet Y. YILMAZ