MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Mehmet Ali BİRAND210Cengiz SEMERCİOĞLU186Yalçın BAYER158Taha AKYOL155Ertuğrul ÖZKÖK127Ahmet HAKAN119Kanat ATKAYA87Deniz BAYRAMOĞLU60Yalçın DOĞAN58Mehmet Y. YILMAZ57Enis BERBEROĞLU53Gila BENMAYOR53Ayşe ARMAN52Doğan HIZLAN50Vahap MUNYAR46Ferai TINÇ45Erdal SAĞLAM43Oktay EKŞİ40Ali Atıf BİR39Cengiz ÇANDAR39Özdemir İNCE29Murat Yetkin26Fatih ÇEKİRGE25Kubilay KESKİN24Ömür GEDİK23Onur BAŞTÜRK23Sedat ERGİN23Akif BEKİ23Fatih ALTAYLI20Serdar TURGUT20Hadi ULUENGİN19Tolga TANIŞ19Emin ÇÖLAŞAN18Yurtsan ATAKAN16Cüneyt ÜLSEVER15Mehmet YAŞİN15Bekir COŞKUN13Yılmaz ÖZDİL13İlter TÜRKMEN12Ayşe ÖZEK KARASU12Tufan TÜRENÇ11İrem Köker11Şükrü KÜÇÜKŞAHİN10Abdulkadir SELVİ10Ercan KUMCU9Doğan ULUÇ9Melis ALPHAN9Güzin Abla8Figen BATUR8Bünyamin SÜRMELİ8Yorgo KIRBAKİ8Rauf TAMER8Şenay DÜDEK8İsmet BERKAN8Temuçin Tüzecan7Yonca TOKBAŞ7Emre ÖZPEYNİRCİ7Ufuk SANDIK6Tekin ARAL6Selim AKÇİN6Deniz SİPAHİ6Faruk BİLDİRİCİ6İzzet ÇAPA6Verda ÖZER6Tuğrul ŞAVKAY5Ebru ÇAPA5Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU5Soner YALÇIN5Mehmet Barlas5Emel Armutçu5Yonca TOKBAŞ - Kelebek5Gökhan KİMSESİZCAN5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Oral Çalışlar5Murat BARDAKÇI4Oya BERBEROĞLU4Pakize SUDA4Uğur CEBECİ4Pako'nun Sayfası4Zeynep GÖĞÜŞ4Engin KRATZER4Armağan ÇAĞLAYAN4Zeynep ATİKKAN4Haluk KALAFAT4Ayçe DİKMEN4Melike Karakartal4Bahar AKINCI4Emre KIZILKAYA4Selahattin DUMAN4Erkan ÇELEBİ3Kurthan FİŞEK3Yener SÜSOY3Ercan SAATÇİ3Altan Tanrıkulu3Ege CANSEN3Eyüp Can - Referans3Ahmet Arsan3Ayşe ARAL3Ertan ACAR3Ceren Şehirlioğlu3

Cnn

Cnn ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cnn haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.483 Cnn haberi bulunmuştur.

CNN (Cable News Network), Ted Turner tarafından 1980 yılında kurulan ABD'li haber kanalı. Kuruluşundan sonra, ABD'de 24 saat haber yayın yapan ve yalnızca haber yayınlayan ilk kanaldır. CNN Atlanta, CNN Center, New York'taki Time Warner Center ve Stüdyo Washington, DC ve Los Angeles onun merkezinden öncelikle yayın yapmaktadır. Bu şirketler CNN ve ana şirketi Time Warner'a aittir. ABD haber kanalı Turner Broadcasting System şirketin bir bölümüdür. CNN'e bazen CNN / U.S denir.

 

Cnn Haberleri

'Beyaz Saray' reyting rekorları kırıyor

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, ABD'de yasa dışı olarak bulunan çoğunluğu Orta Amerikalı milyonlarca göçmenle ilgili yeni düzenleme hakkında, "Bu bir toplu sınır dışı etme olayı değil. İç Güvenlik Bakanlığının, ülkenin güney sınırını güvence altına almak için atacağı adımları açıklıyor." değerlendirmesini yaptı. Öte yandan yapılan bir araştırmada Beyaz Saray günlük basın toplantılarının ABD'de reyring rekorları kırdığı ortaya çıktı.

21.2.2017Dünya
Amerikan TV kanallarının yeni gözdesi: Beyaz Saray basın toplantıları

Amerikan TV kanallarının yeni gözdesi: Beyaz Saray basın toplantıları

ABD’nin en çok seyredilen televizyon kanallarının canlı olarak yayınladıkları Beyaz Saray günlük basın toplantılarının, gün içerisinde en çok seyredilen programlardan biri haline geldiği ortaya çıktı.

21.2.2017Dünya
Sürpriz danışman

Sürpriz danışman

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray’ın kritik görevlerinden olan Ulusal Güvenlik Konseyi Danışmanlığı’na sürpriz bir atama yaparak muvazzaf subay Korgeneral Herbert Raymond McMaster’ı getirdi. Rusya ile yakın ilişkisinden ötürü istifa etmek zorunda kalan Michael Flynn’in yerine getirilen McMaster parlak askeri kariyeriyle dikkat çekerken otoriteyi sorgulayan yapısıyla Trump yönetimiyle nasıl uyum sağlayabileceği merak konusu.

21.2.2017Dünya
Nişantaşı Üniversitesi ve CNN Türk işbirliği ile Türkiye geneli online YGS denemeleri başlıyor

Nişantaşı Üniversitesi ve CNN Türk işbirliği ile Türkiye geneli online YGS denemeleri başlıyor

Nişantaşı Üniversitesi ve CNN Türk işbirliği ile Türkiye geneli online YGS denemeleri başlıyor

21.2.2017İstanbul
Abdurrahim Albayrak başkan adayı mı olacak

Abdurrahim Albayrak başkan adayı mı olacak?

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, başkanlık için hazırlandığı mesajını verdi ve kafasında 4 hoca adayının olduğunu açıkladı.

19.2.2017Spor
Trump, basını ‘halk düşmanı’ ilan etti

Trump, basını ‘halk düşmanı’ ilan etti

ABD Başkanı Donald Trump, Amerikan ana akım medyasına yönelik sert eleştirilerine devam etti.

18.2.2017Dünya
Otur. Sessiz Ol. Bekle

Otur. Sessiz Ol. Bekle

ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün yaptığı basın toplantısında siyasi değerlendirmeleri yerine gazetecilere davranış tarzıyla gündeme oturdu.

17.2.2017Dünya
Orada ölün talimatı verildi

'Orada ölün talimatı verildi'

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi El Bab operasyonu ile ilgili son bilgileri paylaştı. CNN Türk’te konuşan Selvi şunları söyledi. Son 3 gündür DEAŞ’ın telsizleri sustu. Son kalan DEAŞ’lılara Rakka’dan “orada ölün talimatı”nın geldiği söyleniyordu. Fakat operasyonun taarruz bölümü bitti ama temizlik bölümü devam ediyor. Orada bombalar var. Alanın güvenli hale gelmesi gerekiyor. Cerablus ve Dabık’tan farklı olarak daha dikkatli hareket edilmesi gerekiyor. DEAŞ’ın yerel halktan da destekçileri var.

16.2.2017Haber
Orada ölün talimatı verildi

'Orada ölün talimatı verildi'

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi El Bab operasyonu ile ilgili son bilgileri paylaştı.

16.2.2017Gündem
Venezuelada CNN İspanyolcanın yayını durduruldu

Venezuela'da CNN İspanyolca'nın yayını durduruldu

Latin Amerika ülkesi Venezuela, "diplomatlarının teröristlere pasaport sattığını" iddia eden CNN İspanyolca'nın ülkede yayın yapmasını yasakladı.

16.2.2017Dünya
CNNden flaş iddia: ABD Suriyeye ilk kez...

CNN'den flaş iddia: ABD Suriye'ye ilk kez...

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) Suriye’nin kuzeyine ilk kez konvansiyonel kara gücü gönderme teklifinde bulunmayı değerlendirdiği iddia edildi.

15.2.2017Dünya
Görevi bıraktı, ama tartışmalar dinmedi

Görevi bıraktı, ama tartışmalar dinmedi

RUSYA’nın Washington Büyükelçisi Sergey Kislyak ile 29 Aralık 2016’da yaptığı görüşmenin yol açtığı tartışmaların ardından Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’in geçen pazartesi istifa etmesinin yankıları sürüyor.

15.2.2017Dünya
Trump: Belgelerin sızdırılması suçtur, medya haksızca davrandı

Trump: Belgelerin sızdırılması suçtur, medya haksızca davrandı

ABD Başkanı Donald Trump, "Rus Büyükelçi ile görüşmesi" etrafında başlayan tartışmalar sonucunda önceki gün istifa eden eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'e sahip çıkarak, "General Flynn harika bir adam. Daha önce de dediğim gibi yalancı medya kendisine çok ama çok haksızca davrandı. Ayrıca belgelerin sızdırılması bir suçtur." dedi.

15.2.2017Dünya
Reza Zarrab davasında son dakika gelişmesi

Reza Zarrab davasında son dakika gelişmesi

İranlı işadamı Reza Zarrab'ın New York'ta devam eden duruşmasında önemli gelişmeler yaşandı. Zarrab, suçsuz olduğunu ifade ederken duruşma Ağustos ayına ertelendi.

15.2.2017Dünya
Şok iddia: Trumpın danışmanları seçim sürecinde Ruslarla görüştü

Şok iddia: Trump'ın danışmanları seçim sürecinde Ruslarla görüştü

ABD Başkanı Donald Trump'ın üst düzey danışmanlarının başkanlık yarışı sırasında ABD istihbaratınca şüpheli olarak bilinen Ruslarla sürekli iletişim halinde olduğu öne sürüldü.

15.2.2017Dünya
Flynn çekildi

Flynn çekildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn, Rusya’nın Washington elçisiyle yaptığı telefon görüşmesinin yol açtığı tartışmaların ardından istifa etti. İstifa mesajında Flynn, “Rus Büyükelçi ile yaptığım telefon görüşmesi hakkında farkında olmayarak seçilmiş başkan yardımcısını ve diğerlerini eksik bilgilendirdim” dedi.

14.2.2017Dünya
Darbecinin kimyasını bozdunuz

'Darbecinin kimyasını bozdunuz'

Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği’nin (RATEM) düzenlediği ‘Demokrasi ve Medya’ ödül töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz’da medyanın rolüne değinerek “Bu kalkışmanın başladığı ilk saatten itibaren hiçbir telkin olmadan görsel, sosyal medya mecraları ağız birliği yapmış gibi net duruşlarını ortaya koymuştur ve darbecilerin kimyasını bozmuşlardır. Gösterdiğiniz büyük kahramanlık için teşekkür ediyorum” dedi.

14.2.2017Gündem
Trumpa istifadan sonra bir şok daha...

Trump'a istifadan sonra bir şok daha...

ABD’de bir grup Cumhuriyetçi Senatörün, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin Rusya ile bağlarının detaylı bir incelemeye tabi tutulması ve istifa eden Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade vermesi çağrısında bulunduğu bildirildi.

14.2.2017Dünya
42-0ın ardından konuştu: Daha farklı yenilgi bekliyorduk

42-0'ın ardından konuştu: Daha farklı yenilgi bekliyorduk

EYÖF'te Türkiye buz hokeyi takımının Rusya'ya 42-0 yenilmesi büyük ses getirdi. Takımın antrenörü Nevzat Altun CNN TÜRK'e konuştu. Kalecilerinin daha 6 ay önce takıma katıldığını söyleyen Altun 42-0'ın nispeten iyi bir skor olduğunu belirtirken daha farklı yenilmeyi beklediklerini söyledi.

14.2.2017Spor
42-0ın ardından konuştu: Daha farklı yenilgi bekliyorduk

42-0'ın ardından konuştu: Daha farklı yenilgi bekliyorduk

EYÖF'te Türkiye Buz Hokeyi Takımı'nın Rusya'ya 42-0 yenilmesi büyük ses getirdi. Takımın antrenörü Nevzat Altun CNN TÜRK'e konuştu.

14.2.2017Diğer
Kanal D sabah haberleri Emin Çapaya emanet

Kanal D sabah haberleri Emin Çapa'ya emanet

Farklı sunum tarzı ile ekonomiyi sevdiren haberci, yorumcu olarak tanınan deneyimli gazeteci Emin Çapa, yakında Kanal D ekranlarında.

14.2.2017Televizyon
ABDde büyük panik... Kaçmaya başladılar

ABD'de büyük panik... Kaçmaya başladılar!

ABD'nin en yüksek barajı Oroville’in civarındaki yerleşim yerleri büyük tehdit altında… ABD'nin California eyaletinde yağmur suyuyla seviyesi yükselen baraj gölündeki boşaltma kanalının çökme noktasına gelmesi nedeniyle, bölgeden yaklaşık 200 bin kişi tahliye edildi. Barajdaki su seviyesinin, aşırı yağışların ardından tarihinde ilk kez bu kadar yükseldiği açıklandı.

13.2.2017Dünya
Mete Yarar El Babda yaşananları bu sözlerle anlattı.. Tanklarımız..

Mete Yarar El Bab'da yaşananları bu sözlerle anlattı.. 'Tanklarımız..'

Mete Yarar CNN Türk'te katıldığı programda El Bab sürecinde yaşanan kritik hamleleri değerlendirdi. Gündemin en önemli konularından biri olan Fırat Kalkanı Harekatı'nın detaylarını anlatan Mete Yarar, son yaşanan acı olay hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu

11.2.2017Gündem
Mete Yarar : PKK yöntemlerini DEAŞtan alıyor

Mete Yarar : PKK yöntemlerini DEAŞ'tan alıyor

Terör uzmanı Mete Yarar, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Türkiye gündemindeki kritik gelişmelerle ilgili bilgi veren Yarar, PKK'nın yöntemlerini DEAŞ'tan aldığını belirtti.

11.2.2017Haber
Arda Turanın Londra seyahati İspanyayı salladı

Arda Turan'ın Londra seyahati İspanya'yı salladı!

Arda Turan'ın Neymar'ın doğum gününe katılmayıp Londra'ya gitmesi İspanyol basının gündeminde.

10.2.2017Spor
Aday gösterdiği yargıç eleştirdi

Aday gösterdiği yargıç eleştirdi

Trump, Senato’daki oylamada Demokrat senatörlerin yoğun itirazlarına rağmen 47’ye karşı 52 oyla Adalet Bakanı olan Jeff Sessions’ı Beyaz Saray’daki yemin töreninde tebrik etti.

9.2.2017Dünya
Lobi yapan kazandı

Lobi yapan kazandı!

Gayrimenkule yönelik hükümet tarafından verilen desteklerin sayısı 6 ayda 12’yi aşarken, sanayinin ve ihracatın dinamosu olan otomotiv ise kasım sonunda ÖTV artışıyla karşı karşıya kaldı. Bu noktada temel sorunun otomotivin gayrimenkul sektörü gibi güçlü lobi gücüne sahip olmaması gösteriliyor. Maliye Bakanı Ağbal da, “Otomotiv sektörü organize olup derli toplu görüş ve önerilerle bana henüz gelmedi” diyerek bunu doğruluyor.

8.2.2017Ekonomi
Petrol bulmayı mı bekleyecektik

Petrol bulmayı mı bekleyecektik!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ziraat Bankası, THY, Halkbank gibi kuruluşların devredildiği Türkiye Varlık Fonu için, “Ne isteniyor, fonu kurduk kenarda öylece beklemesi mi isteniyor? Kanundan gelen Hazine ve Maliye’de olmayan gücü ve esnekliği, varlığı olmayan Varlık Fonu olabilir mi, nakdi olmadan harekete geçebilir mi? Petrol buluncaya kadar fonu kenarda tutma şansımız yok” dedi.

7.2.2017Ekonomi
Bakan Ağbaldan çok önemli açıklamalar

Bakan Ağbal'dan çok önemli açıklamalar

Varlık Fonu'yla ilgili denetim olmayacağı eleştirilerinin haksız olduğunu söyleyen Ağbal, şirketlerin yönetimine müdahale olmayacağını ifade etti. Ağbal; yüzde 5'lik vergi indiriminin detaylarını da açıkladı.

7.2.2017Ekonomi
Çanakkalede 5.3 büyüklüğünde bir deprem daha.. İşte canlı yayında deprem anı

Çanakkale'de 5.3 büyüklüğünde bir deprem daha.. İşte canlı yayında deprem anı

Çanakkale'de sabah saatlerinde 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor. Çanakkale’nin Ayvacık İlçesinde art arda gelen 5.3 büyüklüğündeki depremin hasara neden olduğu evlerde yaşayan mağdur vatandaşlar Yukarıköy Futbol Sahası içinde kurulan çadır kente yerleştirildi. Kanal D'nin sabah haberlerinde ise canlı yayında deprem anı kameralara yansıdı..

7.2.2017Gündem
Trump ile medya arasında sular durulmuyor

Trump ile medya arasında sular durulmuyor

ABD Başkanı Donald Trump, Amerikan medyasının yedi Müslüman ülkeye uyguladığı vize ve ülkeye giriş yasağı ile ilgili negatif anket sonuçlarının "sahte haber" olduğunu savundu.

6.2.2017Dünya
Trumptan dikkat çeken hareket

Trump'tan dikkat çeken hareket

ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptığı bir hareket beden dili uzmanlarının dikkatini çekti...

5.2.2017Dünya
Trump yasağını durduran yargıca çattı

Trump yasağını durduran yargıca çattı

Başkan Trump’ın 7 Müslüman ülkeye vize yasağı mahkeme kararıyla ülke genelinde geçici olarak durduruldu. Kararla birlikte daha önce uçağa alınmayan kişilere biniş izni verildi. Washington Eyalet Başsavcısı Ferguson, “Hukuk, ABD Başkanı dahil herkesi sorumlu tutar” açıklamasını yaptı. Trump ise hakim James Robart’a tepki göstererek “Sözde yargıcın saçma görüşü” dedi, kararı tersine çevireceklerini söyledi.

4.2.2017Dünya
Trumpdan sözde yargıç tepkisi: Vize yasağını tekrar getireceğim

Trump'dan 'sözde yargıç' tepkisi: Vize yasağını tekrar getireceğim

ABD'nin Seattle kentindeki federal bir yargıç, Başkan Donald Trump'ın, nüfusunun çoğunluğu Müslüman 7 ülke vatandaşlarına getirdiği vize yasağını ülke genelinde geçici olarak durdurma kararı aldı. Bunun üzerine Türkiye dahil çok sayıda ülkeden havayolu şirketleri bu yolcuları ABD uçuşlarına tekrar kabul etmeye başladı. Ancak Trump bir dizi tweet ile yasağı yeniden getireceğini açıkladı, kararı veren hakimi "sözde yargıç" diye eleştirdi.

4.2.2017Dünya
Bakan Işıktan FETÖcü askeri konuk edilmesine sert tepki

Bakan Işık'tan FETÖ'cü askeri konuk edilmesine sert tepki

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, FETÖ mensubu askerin konuk olduğu CNN International yayınına ilişkin açıklamada bulundu. ışık, "Silahlı Kuvvetlerimize dil uzatan şeref yoksunu hainler ve onları kullananlar bilsinler ki, askerimiz bugün her zamankinden daha güçlüdür" dedi.

2.2.2017Gündem
Viral olan, Müslüman ve Yahudi çocukların protesto fotoğrafının hikâyesi

Viral olan, Müslüman ve Yahudi çocukların protesto fotoğrafının hikâyesi

ABD'de Başkan Donald Trump'ın bazı ülkelerin vatandaşlarının ABD'ye girişine dair getirdiği kısıtlamalara karşı düzenlenen gösterilerde çekilen, babalarının omuzlarına çıkmış Müslüman ve Yahudi çocukları gösteren fotoğraf sosyal medyada hızla yayıldı.

1.2.2017Dünya
Kemal Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk ekranlarında gündeme dair soruları yanıtlıyor. Referandumda neden 'hayır' diyeceklerini anlatan Kılıçdaroğlu, " Altı oklu bayrağımız olmayacak meydanlarda. Bu CHP'nin değil Türkiye'nin sorunu. Türk bayrağı olacak meydanlarda." diye konuştu.

31.1.2017Haber
Kılıçdaroğlu: Öngörülen değişiklik ile Suriye anayasası eşit (1)

Kılıçdaroğlu: Öngörülen değişiklik ile Suriye anayasası eşit (1)

Kılıçdaroğlu: Öngörülen değişiklik ile Suriye anayasası eşit (1)

31.1.2017Ankara
Kemal Kılıçdaroğlundan gündeme dair açıklamalar

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündeme dair açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk ekranlarında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

31.1.2017Haber

Yazar Sonuçları

Fırat Kalkanı IŞİD’e mali darbe de vurdu

Fırat Kalkanı IŞİD’e mali darbe de vurdu

Fırat Kalkanı operasyonunun, özellikle de Cerablus’un kurtarılmasının IŞİD’in gelir kaynaklarına ağır bir darbe vurduğu anlaşılıyor.

20.2.2017Haber Yazıları
Moskova’da Kürt konferansı

Moskova’da Kürt konferansı

BARZANİ öteden beri Amerika ve Batı’ya yakındır, PKK ve Suriye’deki kolu PYD ise Rusya’ya yakın duruyor.

16.2.2017Haber Yazıları
Ortadoğu’da Trump telaşı

Ortadoğu’da Trump telaşı

DÜNYA siyaseti belirsiz bir dönemden geçiyor. Bir yanda iç çekişmeler yüzünden kaotik görüntü veren Trump yönetimi, öte yanda ABD’nin uluslararası siyasette özellikle de Ortadoğu’da politika değişikliği anlamına gelecek attığı adımlar.

16.2.2017Haber Yazıları
Kusura bakmayın sayınım, müdürüm, yardımcım

Kusura bakmayın sayınım, müdürüm, yardımcım!

SÖMESTR tatili öncesinde çocukların karne heyecanıyla ilgili haber yapmak üzere Ümraniye’de bir okula giden CNN Türk muhabiri Zeynep Karamustafa gül yüzlü bir kızımıza “Büyüyünce ne olmak istiyorsun?” sorusunu yönelttiğinde “Cumhurbaşkanı olmak istiyorum, idamı geri getireceğim” cevabını almıştı.

15.2.2017Haber Yazıları
Bu kareden bir veya iki Cem Küçük çıkar mı

Bu kareden bir veya iki Cem Küçük çıkar mı

LÜTFEN, önce şu fotoğraf karesindeki insanların yüzüne dikkatlice bakın, sonra size bir soru soracağım.

14.2.2017Haber Yazıları
Dünya siyasetine Türk tipi katkı: Hükümet yanlısı muhalefet

Dünya siyasetine Türk tipi katkı: Hükümet yanlısı muhalefet

Sanırım Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığı dönemindeki son davetlerden biriydi, Çankaya Köşkü kabul salonundaydık.

12.2.2017Haber Yazıları
OHAL ve Anayasa

OHAL ve Anayasa

OHAL kararnameleriyle yapılan düzenleme ve tasfiyelerin ölçüsüzlüğü gittikçe daha çok eleştiri çekiyor.

9.2.2017Haber Yazıları
İki farklı denetim

İki farklı denetim

THY, BOTAŞ, TPAO, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT gibi en değerli ve en güçlü kuruluşların Türkiye Varlık Fonu’na devredilmesi gündemdeki sıcaklığını koruyor.

7.2.2017Haber Yazıları
Demokrasi krizde

Demokrasi krizde

YÜKSELEN popülizm gelişmiş ülkelerde bile demokrasiyi krize sokuyor. En önemli örnek Amerika...

5.2.2017Haber Yazıları
CHP o milletvekilini cezalandırmalıydı

CHP o milletvekilini cezalandırmalıydı

Dün akşam Kanal-D’de Ahmet Hakan Coşkun ile mülakatını izlediniz mi Elif Doğan Türkmen’in?

3.2.2017Haber Yazıları
Merkel ve Trump

Merkel ve Trump

ÇAĞIMIZDA iki farklı lider tipi...

2.2.2017Haber Yazıları