Chp

 • Roman kardeşlerimizin isteklerinin takipçisiyiz - chp
  Roman kardeşlerimizin isteklerinin takipçisiyiz01.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Roman Açılımı’ toplantısı kapsamında 36 Roman Dernek ve Federasyon temsilcisiyle bir araya geldi.
 • İşyeri denetim rakamları korkutuyor - chp
  İşyeri denetim rakamları korkutuyor01.02.2015
  EkonomiYapı işyerleri bir başka deyişle şantiyelerde 2009 yılında teftişi yapılan 86 işyerinden 57’sinde, 2010 yılında 297 işyerinden 284’ünde, 2011 yılında 326 işyerinin 314’ünde, 2012 yılında 443 işyerinin 336’sında işyerinde işin durdurulması/işyerinin kapatılması yönünde kanaat bildirildi.2013 yılında ise programlı ve program dışı teftiş olmak üzere toplam bin 206 yapı işyeri teftiş edildi ve bu işyerlerinin 155’inde işin durdurulması kararı alındı.
 • Tramvay yolunda ölümlü kazaya neden olan sürüye 6 yıl hapis istendi - chp
  Tramvay yolunda ölümlü kazaya neden olan sürüye 6 yıl hapis istendi01.02.2015
  GündemKadıköy’de halk otobüsü ve tramvay harici araçların girmesi yasak olduğu belirtilen bölgede karşıdan karşıya geçen yayaya çarparak ölümüne sebebiyet veren sürücüye dava açıldı.
 • Yargının böyle olduğu memlekette,.festival jürileri de ona göre olur - chp
  Yargının böyle olduğu memlekette,.festival jürileri de ona göre olur01.02.2015
  KeyifYönetmen Zeki Demirkubuz, Türkiye’nin son dönemde muhafazakârlaştığı fikrine katılmıyor, yaşananları malumun ilamı olarak görüyor: “Hükümet bence İslamcı bile değil, yarın konjonktür değişince laik bile olabilirler.”
 • Anneye son görev - chp
  Anneye son görev01.02.2015
  GündemEski Devlet Bakanı Cavit Çağlar'ın, önceki gün 91 yaşında hayatını kaybeden annesi Hacer Çağlar'ın cenazesi dün Bursa'da defnedildi.
 • Gurbetçilere oy sitemi - chp
  Gurbetçilere oy sitemi01.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “CHP Yurtdışı Birlikleri Toplantısı”nda yaptığı konuşmada gurbetçilere sitem ederek “Yurtdışında çalışırken Sosyal Demokrat partilere oy verip Türkiye’ye geldiği zaman başka partilere oy veren bir anlayışı kabul etmiyoruz” dedi.
 • "Sırtımızda taş taşır statları yapardık" - chp
  "Sırtımızda taş taşır statları yapardık"31.01.2015
  EgeMHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, aynı göreve “değişim” sloganıyla aday olurken, genel seçime büyük önem verdiklerini bildirdi.Karataş, “Genel seçim, milletimizin mukadderatı açısından çok önemli.İzmir’den alacağımız oy, Türkiye’de her şeyin değişmesine büyük katkı sağlayacak” dedi.
 • Feyzioğlu'ndan 'Çıkış Yolu' - chp
  Feyzioğlu'ndan 'Çıkış Yolu'31.01.2015
  EgeİZMİR'in Bergama İlçesi'nde 'Çıkış Yolu' adlı konferansa konuşmacı olarak katılan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, gençlerin ve kadınların önemini vurguladı.Paylaştığı bir anısıyla duygusal anlar yaşanmasına neden Feyzioğlu etkinliğin sonunda konferansla aynı isme sahip kitabını da imzaladı.
 • Tire'nin arkeolojisine ışık tutan sergi - chp
  Tire'nin arkeolojisine ışık tutan sergi31.01.2015
  EgeRESMİ arkeoloji koleksiyoncuları Esra- Kemal Uğurbil çifti tarafından İzmir'in Tire İlçesi'ndeki Kent Müzesi'nde açılan "Batı Anadolu Neolotik ve Erken Tunç Çağı Eserleri Sergisi" ilk günden büyük ilgi gördü.Sergide, M.Ö.3 bin ve öncesi ile Bizans dönemine kadar yer altından çıkarılan zengin arkeolojik objelere yer verildi.
 • Davullu zurnalı "Güle güle" - chp
  Davullu zurnalı "Güle güle"31.01.2015
  EgeÇANAKKALE’nin Çan İlçesi’ne bağlı Dondurma Köyü’nde, Koza Madencilik A.Ş.’nin Karaçakıl Mevkisi’nde, açmak istediği altın, gümüş ve kurşun madeni için düzenlenen çevresel etki değerlendirmesi (ÇED) toplantısı köylülerin protestosu ve tepkileri üzerine yapılamadı.Köylüler, madencileri davul zurna ile uğurladı.
 • 'Artık konuşma zamanı' - chp
  'Artık konuşma zamanı'31.01.2015
  EgeGaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Sarnıç Belediyesi'nin 2005 yılında kiraladığı 33 hektarlık alanda 2009 yılından bu yana 1.5 milyon lira harcamayla yaptıkları sosyal tesisler ve göreve gelir gelmez giriş ücretini kaldırdıkları piknik alanının ellerinden alınmasına isyan etti.Süre uzatımı için iki yıldır başvuru yaptıklarını ancak olumsuz cevap aldıklarını söyleyen Şenol, "Tahliye etmek zorunda kaldığımız tesisler yakıldı, harabeye döndü.İhaleyle yeniden kiralanacağı bilgisi bile bizden saklandı" dedi.
 • Ayçe DİKMEN

  Sanat korkulacak bir şey değil - chp
  Sanat korkulacak bir şey değil31.01.2015
  Yazarlar
 • İzmir'i Ak Parti'nin kalesi yapacak mıyız? - chp
  İzmir'i Ak Parti'nin kalesi yapacak mıyız?31.01.2015
  EgeAK Parti Genel Başkanı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Halkapınar Spor Salonu’nda katıldığı partisinin 5.Olağan Kongresi’nde konuştu.Başbakan Davutoğlu, “İzmir’imizin havasına, suyuna, toprağına, kavaklarına selam olsun.Osmanlı leventlerine, Çaka Bey’e selam olsun.Vatan işgal tehlikesi altına düştüğünde ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsin’e, Çakıcı Mehmet Efe ve onun yiğitlerine, Gazi Mustafa Kemal ve İstiklal ordularına selam olsun.Şehit başbakanımız Adnan Menderes’e de selam olsun” sözleriyle konuşmasına başladı.
 • Zamlı faturaya imzalı protesto - chp
  Zamlı faturaya imzalı protesto31.01.2015
  Ankara2014 yılında yapılan yerel seçimler ile birlikte Büyükşehir’e bağlanan köylerde yaşayanların yüksek su faturaları ile karşılaştığını savunan CHP Şereflikoçhisar İlçe Örgütü, bu durumu protesto etmek için imza kampanyası başlattı.
 • Davutoğlu'ndan öğrencilere müjde - chp
  Davutoğlu'ndan öğrencilere müjde31.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa İl Kongresinde konuştu.Başbakan Davutoğlu, okullarda Manisa üzümü dağıtacakları müjdesini verdi.
 • Üniversiteli Aycan, duvağıyla son yolculğuna uğurlandı - chp
  Üniversiteli Aycan, duvağıyla son yolculğuna uğurlandı31.01.2015
  GündemYALOVA’da 21 yaşındaki Aycan Aktaş, lösemi tedavisi gördüğü Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.Aycan, duvağıyla toprağa verildi.
 • CHP’li Nur Serter: Çipras dinamik, çok yakışıklı bir çocuk - chp
  CHP’li Nur Serter: Çipras dinamik, çok yakışıklı bir çocuk31.01.2015
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Yunanistan’da seçimi kazanan Aleksis Çipras için "Son derece dinamik, çok yakışıklı bir çocuk.Bu çok önemli" dedi.
 • Son yolculuğuna uğurlandı - chp
  Son yolculuğuna uğurlandı31.01.2015
  PaparazziİSTANBUL’da mide kanaması şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Seyfi Doğanay, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 'Artık konuşma zamanı' - chp
  'Artık konuşma zamanı'31.01.2015
  EgeGaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Sarnıç Belediyesi'nin 2005 yılında kiraladığı 33 hektarlık alanda 2009 yılından bu yana 1.5 milyon lira harcamayla yaptıkları sosyal tesisler ve göreve gelir gelmez giriş ücretini kaldırdıkları piknik alanının ellerinden alınmasına isyan etti.Süre uzatımı için iki yıldır başvuru yaptıklarını ancak olumsuz cevap aldıklarını söyleyen Şenol, "Tahliye etmek zorunda kaldığımız tesisler yakıldı, harabeye döndü.İhaleyle yeniden kiralanacağı bilgisi bile bizden saklandı" dedi.
 • Zamlı faturaya imzalı protesto - chp
  Zamlı faturaya imzalı protesto30.01.2015
  Ankara2014 yılında yapılan yerel seçimler ile birlikte Büyükşehir’e bağlanan köylerde yaşayanların yüksek su faturaları ile karşılaştığını savunan CHP Şereflikoçhisar İlçe Örgütü, bu durumu protesto etmek için imza kampanyası başlattı.
 • Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti - chp
  Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti26.01.2015
  GündemCHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, partisinden istifa etti.
 • Syriza'nın vaatleri CHP'nin seçim bildirgesinde - chp
  Syriza'nın vaatleri CHP'nin seçim bildirgesinde26.01.2015
  GündemYunanistan'da radikal sol hareket SYRIZA'ya seçim kazandıran vaatleri arasında en çok öne çıkanlar, yoksulluk sınırı altında yaşayanlara elektrik ve ısınma hizmetinin ücretsiz verileceği idi.Ayrıca SYRIZA yoksullara gıda ve kira desteği de vaadetti.CHP'nin de üç yıl önce TBMM'ye verdiği kanun teklifleri ile yoksullardan elektrik ve su parasının alınmamasını, yoksulluk sınırı altında yaşayanlardan belediyelerin yol, kaldırım, onarım gibi harcamalara da katkı payı almaması için kanun teklifi verdiği ortaya çıktı.
 • AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler - chp
  AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler22.01.2015
  GündemAK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım.AK Parti'nin bir vekili olarak, AK Parti'yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" dedi.Korkmaz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "Sapık görmek istiyorsan aynaya bak" dedi.
 • Meclis'te evlenme teklifi - chp
  Meclis'te evlenme teklifi22.01.2015
  GündemF tipi cezaevinde iki yıl kalan ODTÜ öğrencisi Hüseyin Edemir'in yeni çıkan romanı C-84'ün tanıtımı Meclis'te yapıldı.Veli Ağbaba ve Aykan Erdemir düzenledikleri basın toplantısında romanda cezaevi telefonundan evlenme teklif eden genç mahkûmla ilgili bölümü okudular
 • CHPli eski vekil Tiryaki kazada yaralandı - chp
  CHPli eski vekil Tiryaki kazada yaralandı22.01.2015
  GündemCHP’den 22.dönemde Kırıkkale Milletvekili seçilen Halil Tiryaki, geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı.Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Tiryaki, beyin travması olasılığına karşı hastanenin Söğütözü’nde bulunan merkezine sevk edildi.
 • Böyle yorumladılar - chp
  Böyle yorumladılar20.01.2015
  GündemHÜKÜMETE yakın gazeteler, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleştirdiği kabine toplantısını, Başkanlık sistemine geçiş olarak yorumladı.
 • Ağır yanıt - chp
  Ağır yanıt20.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nun “CHP, Hazreti Peygamber’e hakaret eden karikatürleri savundu” sözlerine “Hayatımda böylesine alçakça bir suçlamayla karşı karşıya kalmadım.Alçak diyeceğim ama alçağın da bir seviyesi var.Çukur!” diyerek tepki gösterdi.Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • Ayşe ARMAN

  Çocuk taciz ve tecavüzünde yüzde 400 artış - chp
  Çocuk taciz ve tecavüzünde yüzde 400 artış20.01.2015
  YazarlarKADIN meseleleriyle ilgili tartışmaya bugün de devam ediyoruz.
 • AİHM Yargıçlar Birliği Başkanı - chp
  AİHM Yargıçlar Birliği Başkanı20.01.2015
  GündemAVRUPA İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) yargıçlık yapmış tüm yargıçlardan oluşan AİHM Yargıçlar Birliği Başkanlığı’na CHP Milletvekili Rıza Türmen seçildi.
 • Taha AKYOL

  Türkiye’nin röntgeni - chp
  Türkiye’nin röntgeni20.01.2015
  YazarlarKADİR Has Üniversitesi’nin periyodik olarak yaptığı “Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması”nın sonuçları dün Rektör Prof.Mustafa Aydın tarafından açıklandı.
 • Yalçın BAYER

  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir? - chp
  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir?20.01.2015
  YazarlarGÜNEYDOĞU’da, Atatürk döneminden bugünlere ilişkin akademik araştırmalarıyla tanınan Yrd.Doç.Ramazan Topdemir köşemize ‘Hükümet ve Cizre’de halk iktidarı denemesi’ başlıklı bir yazı gönderdi.
 • Yalçın DOĞAN

  ‘Siyasi Etik’ freni - chp
  ‘Siyasi Etik’ freni20.01.2015
  YazarlarYOLSUZLUK iddiasıyla Koray Aydın bakanlıktan istifa ediyor 2001’de, Başbakan Bülent Ecevit’e görüşü soruluyor, Ecevit: “Siyasi Etik Yasası üzerinde çalışıyoruz” diyor.
 • AK Parti'den fireli aklama - chp
  AK Parti'den fireli aklama20.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Oy kovasından 50 TL çıktı - chp
  Oy kovasından 50 TL çıktı20.01.2015
  GündemEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için yapılan gizli oylamanın sayımında ilginç bir an yaşandı.Oy kovasından 50 TL çıktı.Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, "Oy kupasından 50 TL çıktı, arkadaşlar.Para Hazine'ye." dedi.Daha sonra CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, parayı kendisinin koyduğunu söyledi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında karar çıktı - chp
  Ali İsmail Korkmaz davasında karar çıktı20.01.2015
  GündemGezi olayları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasında karar açıklandı.Mahkeme, sanık polis memuruı Mevlüt Saldoğan’a 'ölüme sebebiyet vermek' suçundan 13 yıl hapis cezası verirken bunu 10 yıl 10 ay hapse çevirdi.Diğer polis memuru Yalçın Akbulut’a ise önce 12 yıl hapis cezası verilirken ceza 10 yıla indirildi.Savcı mütaalasında sanık polis Saldoğan'a müebbet istemişti.Mahkemenin kararı açıklamasının ardından salon karıştı.Müdahil avukatlarının bulunduğu bölümde müdahil isimlerle polisler arasında tartışma yaşandı, bir polisin silahını çektiği görüldü.Kararla birlikte korumalar şemsiyeler açarak heyetin salondan çıkarılmasına eşlik etti.Karar en çok Ali İsmail'in annesini üzdü.Anne Emel Korkmaz, kararı duyunca oturduğu sandalyesinde yığıldı kaldı, hiçbir şey söyleyemedi ama acısı yüzüne yansımıştı.
 • "Bu kirliliğin içinde olamayız" - chp
  "Bu kirliliğin içinde olamayız"20.01.2015
  EgeİZMİR’de bu hafta sonu üç ilçede yapacağı kongrelerde takvimi tamamlamaya hazırlanan MHP’de sular durulmuyor.Partiyi Bayraklı’da kuran ve yedi yıl ilçe başkanlığı yapan İl Yönetim Kurulu Üyesi Taşkın Işık, delege bile olamayınca tepki gösterdi.Işık, "Siyaset buysa biz bu kirliliğin içinde olmayacağız" dedi.
 • Başbakan'dan Yüce Divan açıklaması - chp
  Başbakan'dan Yüce Divan açıklaması20.01.2015
  GündemDavutoğlu 4 eski bakan hakkında mecliste çıkan Yüce Divan'a göndermeme kararıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Davutoğlu, "Eğer muhalefet blok olarak oy vermişse bu şu anlama gelir, ya bir grup kararı var ki bu yasal değildir ya da bir baskı var ki bu da bu sürecin ruhuna, özüne aykırıdır" diye konuştu.
 • Uğur Mumcu'ya İzmir vefası - chp
  Uğur Mumcu'ya İzmir vefası20.01.2015
  EgeİZMİRLİLER, bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden Türk basınının simge ismi Uğur Mumcu'yu, ölümünün 22'inci yılında anacak.İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği anma etkinliği, 24 Ocak Cumartesi akşamı Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
 • İlhami öğretmen benzinle çatıya çıkıp barakasını yıktırmadı - chp
  İlhami öğretmen benzinle çatıya çıkıp barakasını yıktırmadı20.01.2015
  EgeİZMİR’in Tire İlçesi’nde öğretmen 51 yaşındaki İlhami Aydın, çeşitli endemik türlere ait fidan yetiştirdiği bahçesindeki tek katlı baraka tipi yapının belediye ekipleri tarafından yıkılmasını engellemek için elinde benzin ve çakmakla çatıya çıktı.Yıkımın olmayacağı sözü üzerine Aydın, 2 saat süren eylemine son verdi.
 • Köln’de Nazım Hikmet ve Uğur Mumcu anılıyor - chp
  Köln’de Nazım Hikmet ve Uğur Mumcu anılıyor20.01.2015
  AvrupaCumhuriyet Halk Platformu (CHP) Köln Derneği, 25 Ocak Pazar günü “113.Yılında Nazım Hikmet’i, Uğur Mumcu ile anıyoruz” etkinliği düzenliyor.Köln Üniversitesi’nde yapılacak etkinliğe Türkiye’den birbirinden ünlü isimler katılacak.
 • Benzini kaptı, çatıya çıktı ve. - chp
  Benzini kaptı, çatıya çıktı ve.20.01.2015
  EgeİZMİR'in Tire İlçesi'nde öğretmen 51 yaşındaki İlhami Aydın, çeşitli endemik türlere ait fidan yetiştirdiği bahçesindeki tek katlı baraka tipi yapının belediye ekipleri tarafından yıkılmasını engellemek için elinde benzin ve çakmakla çatıya çıktı.Yıkımın olmayacağı sözü üzerine Aydın, 2 saat süren eylemine son verdi.
 • Kocaoğlu ve meclis üyelerinin yargılanmasına başlandı - chp
  Kocaoğlu ve meclis üyelerinin yargılanmasına başlandı20.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve eski ilçe belediye başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclisi'nin AK Partili ve CHP'li üyelerinin aralarında bulunduğu 128 sanığın imar düzenlemeleriyle ilgili olarak "görevi kötüye kullanma" suçlamasıyla 1-3 yıl arası hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya başlandı.Kocaoğlu ifadesinde, "16 büyükşehir belediyesinde bu tür davalar görülmüş mü" diye sordu.
 • CHP: Bağış'ın oylaması yenilenmeli - chp
  CHP: Bağış'ın oylaması yenilenmeli20.01.2015
  GündemCHP'den Yüce Divan oylamasıyla ilgili şok iddia.CHP, Egemen Bağış ile ilgili Yüce Divan oylamasının Anayasa'ya aykırı olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini iddia etti.CHP, 255 'red' oyu alan Bağış'ın Yüce Divan'a gönderilmemesi için aslında 259 ret oyu alması gerektiğini ileri sürdü.
 • Cephanelik patlaması davasında yeniden keşif kararı - chp
  Cephanelik patlaması davasında yeniden keşif kararı20.01.2015
  GündemAFYONKARAHİSAR'da 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlamayla ilgili davada, tutuksuz sanıklar Kıdemli Albay Veysel Özbay, Binbaşı Ali Duran ve Üsteğmen Tuncay Aydın'ın yargılanmalarına Eskişehir'de devam edildi.Askeri Mahkeme, patlamanın sabotaj olduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderilen yazıya gelecek cevabın davayı uzatacağı gerekesiyle, bunun beklenmesi talebini rededetti.Heyet, şehit yakınlarının DSP Genel Başkanı Masum Türker'in tanık olarak dinlenmesi talebini de kabul etmedi.
 • Denizli'de rant tartışması - chp
  Denizli'de rant tartışması20.01.2015
  EgeDENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi'ndeki 7 yıl önce kapanan Göveçlik İplik Fabrikası'nın geçen 13 Kasım'da Naturel Gayrimenkul tarafından satın alınan 98 bin metrekarelik arazisinin, sanayiden konut alanına dönüştürülmesi ve kat yüksekliğinin 2'den 8'e çıkartılması, tepkilere neden oldu.Denizli Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Avukat Yusuf Garip, bu düzenlemenin rant amacı taşıdığını belirtip, konuyu yargıya taşıyacaklarını söyledi.Denizli Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Bekir Çapar da kat artırımının 'kentleşme adaletine uygun olmadığını' savundu.
 • 2 ton portakal 30 dakikada bitti - chp
  2 ton portakal 30 dakikada bitti20.01.2015
  EgeAYDIN Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu'nun iki ayrı halden satın aldığı 52 ton portakalın bir kısmı Koçarlı'daki ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtıldı.Yaklaşık iki ton portakal, yarım saatte bitti.
 • AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini aştılar - chp
  AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini aştılar20.01.2015
  GündemAk Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Haluk Koç : AKP milletvekillerinin bir bölümü 4 bakana karşı tavır almıştır bu açıktır - chp
  Haluk Koç : AKP milletvekillerinin bir bölümü 4 bakana karşı tavır almıştır bu açıktır20.01.2015
  GündemCHP Parti Sözcüsü Haluk Koç., parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.Haluk Koç, "Cumhurbaşkanı’na ve nöbetçi Başbakan’a rağmen AKP milletvekillerinin bir bölümü 4 bakana karşı tavır almıştır bu açıktır" dedi.
 • Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat - chp
  Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat20.01.2015
  GündemANTALYA’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel’e, Facebook paylaşımlarıyla ’hakaret’ ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan CHP eski İl Gençlik Kolları Başkanı 29 yaşındaki Eren Kurt, 14 bin 160 lira tazminat ödemeye mahkum edildi ancak mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
 • Anadolu Partisinden Emine Ülker Tarhan açıklaması - chp
  Anadolu Partisinden Emine Ülker Tarhan açıklaması20.01.2015
  GündemAnadolu Partisi'nden, Genel Başkan Emine Ülker Tarhan'ın dün genel durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastanede müşahede altına alındığı, bugün takip ve tedavisine aynı hastanede devam edildiği belirtildi.
içinde

Chp


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz