Çetin Çapan

 • Camiye saldırıda iki kişi yakalandı - Çetin Çapan
  Camiye saldırıda iki kişi yakalandı09.07.2014
  GündemEsenyurt Muhammeddiye Camii'ne bu sabah gelen şüphelilerin, camiye girip ortalığı dağıttıkları, çıktıktan sonra da tehdit savurdukları iddiası üzerine polis çalışma başlattı.
 • Esenyurt'ta 100 kişiye 'seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme' cezası - Çetin Çapan
  Esenyurt'ta 100 kişiye 'seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme' cezası04.07.2014
  Gündem30 Mart yerel seçimlerinde Esenyurt'ta seçim sonuçlarına itiraz eden seçmen ve sandık görevlisi 100 kişiye Büyükçekmece Başsavcılığı İdari Yaptırım Bürosu, "Seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme" gerekçesiyle 1000'er lira idari para cezası verdi.
 • Yalçın BAYER

  Ey seçmen, gözünü dört aç - Çetin Çapan
  Ey seçmen, gözünü dört aç28.03.2014
  YazarlarYARIN yapılacak yerel seçimler Türkiye’nin kader seçimidir.Zira bu seçimin hemen akabinde yapılacak cumhurbaşkanlığı ve genel seçim sonuçlarını da bu seçimin sonucu belirleyecektir.AKP için bu seçim hayati önem taşımaktadır.
 • Yalçın BAYER

  Yeter, kendinize gelin! - Çetin Çapan
  Yeter, kendinize gelin!25.03.2014
  YazarlarSiyasetin kanalizasyonu patladı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Çanakkale Zaferi’nin bilmediğimiz gerçekleri - Çetin Çapan
  ‘Çanakkale Zaferi’nin bilmediğimiz gerçekleri22.03.2014
  YazarlarKIDEMLİ gazeteci ve yazar Orhan Karaveli’nin Doğan Kitap tarafından bu başlıkla yayınlanıp raflardaki yerini alan yeni kitabı şaşırtıcı gerçek önümüze seriyor.
 • Önder'den CHP'ye geçmiş olsun ziyareti - Çetin Çapan
  Önder'den CHP'ye geçmiş olsun ziyareti16.03.2014
  GündemGeçtiğimiz ay iki ayrı seçim irtibat bürosu saldırıya uğrayan CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çetin Çapan'a, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Sırrı Süreyya Önder, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Seçim çalışmaları nedeniyle kısa süren ziyarete seçimler ile ilgili yapılan espriler damgasını burdu.
 • Kadın İstiklal’i - Çetin Çapan
  Kadın İstiklal’i08.03.2014
  Gündemİstanbul Feminist Kolektif’in çağrısıyla onbinlerce kadın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu yılki teması ‘direniş’ olarak belirlenen 12’nci Feminist Gece Yürüyüşü için saat 19.00 da Galatasaray Meydanı’nda toplandı.
 • Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi - Çetin Çapan
  Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi17.02.2014
  GündemCHP Esenyurt Belediye Başkan adayı Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi.Çapan’ın yerine kardeşi Çetin Çapan aday gösterildi.
 • "Oteli ben aldım; Gürbüz Çapan değil" - Çetin Çapan
  "Oteli ben aldım; Gürbüz Çapan değil"28.02.2013
  EkonomiEsenyurt Belediyesi eski Başkanı Gürbüz Çapan’ın 40 milyon dolara otel satın aldığı yönündeki haberlerin doğru olmadığı ortaya çıktı.Beyoğlu'nda bulunan Palazzo Donizetti Hotel satın alan isimler, Semerkand Yapı A.Ş.'nin ortakları Haluk Gergin ve Gürsel Tonka.Şirketin büyük ortağı Haluk Gergin, “oteli ben aldım Gürbüz Çapan değil” dedi.
 • Yine 5 yıl hapis cezası - Çetin Çapan
  Yine 5 yıl hapis cezası04.09.2012
  GündemEsenyurt Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarıyla ilgili 5 yıl hapse çarptırılan eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Yargıtay’ın bozma kararı üzerine yapılan yargılamada yine aynı cezaya çarptırıldı.
 • Gürbüz Çapan’a 5 yıl hapis - Çetin Çapan
  Gürbüz Çapan’a 5 yıl hapis03.09.2012
  GündemESENYURT Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin Yargıtay’ın bozma kararının ardından yeniden yapılan yargılamada Esenyurt Belediyesi eski Başkanı Gürbüz Çapan örgüt yöneticisi olmak ve rüşvet almak suçlarından 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • Boşanma parasıyla Dubai'ye kapak attı - Çetin Çapan
  Boşanma parasıyla Dubai'ye kapak attı02.02.2010
  Magazinİki yıl önce boşandığı eşi Çetin Çapan'dan 3 milyon TL tazminat koparan Pınar Eliçe, Dubai Palmiye Siteleri'nden villa aldı.Adadaki en ucuz ev 1 buçuk milyon dolar.
 • Örgüt kurmak ve rüşvetten 5 yıl hapis - Çetin Çapan
  Örgüt kurmak ve rüşvetten 5 yıl hapis25.05.2009
  GündemEsenyurt Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin davada, eski belediye başkanı Gürbüz Çapan, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak suçundan 1 yıl 8 ay, rüşvet almak suçundan da 3 yıl 4 ay hapis olmak üzere toplam 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • Kriz dinlemiyor - Çetin Çapan
  Kriz dinlemiyor23.12.2008
  MagazinPınar Eliçe, "Müzik hayatı ve popularitesi biten sanatçılar başarısızlıklarını krize bağlıyorlar" diyor.
 • 8’inci dalga - Çetin Çapan
  8’inci dalga23.09.2008
  GündemErgenekon Operasyonu kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de dün 14 kişi gözaltına alındı.
 • 35 kilo aldım - Çetin Çapan
  35 kilo aldım10.07.2008
  MagazinPınar Eliçe, depresyon geçirdiği dönem 35 kilo aldığını ve bu halini kimsenin bilmediğini söylüyor.
 • Sansasyonel hayata değil sahnelere dönüyorum - Çetin Çapan
  Sansasyonel hayata değil sahnelere dönüyorum24.02.2008
  MagazinÇetin Çapan'la olan yedi yıllık evliliğini noktalayan Pınar Eliçe, şimdi sahnelere dönme telaşında.
 • İki yıl koskoca evde yok sayılarak yaşadım - Çetin Çapan
  İki yıl koskoca evde yok sayılarak yaşadım11.01.2008
  MagazinYedi yıl önce büyük aşk yaşayarak evlendiği Çetin Çapan'dan geçtiğimiz ay sessiz sedasız boşanan Pınar Eliçe, yaşadıklarını Kelebek'e anlattı.
 • 3 milyonluk tazminat - Çetin Çapan
  3 milyonluk tazminat14.11.2007
  MagazinPınar Eliçe, iki yıllık beraberliğin ardından 2002 yılında Çetin Çapan'la hayatını birleştirmişti.
 • Boşandılar - Çetin Çapan
  Boşandılar22.10.2007
  MagazinPınar Eliçe ile beş yıl önce nikah masasına oturduğu Çetin Çapan, sessiz sedasız yollarını ayırdı.
 • Eliçe’nin ikinci mutluluğu28.05.2004
  MagazinEsenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan’ın kardeşi Çetin Çapan’la evlendikten sonra sahneleri bırakan Pınar Eliçe, ikinci çocuğunu doğurarak bir kez daha anne olmanın heyecanını yaşadı.1,5 yıl önce Helin adlı bir kız çocuğu dünyaya getiren Pınar Eliçe, 3 kilo 140 gram doğan erkek çocuğuna Derin Deniz adını verdi.
 • Kızı oldu06.01.2003
  MagazinBir dönem sahnelerde fırtınalar estiren Pınar Eliçe, dün doğum yaptı.Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde hazırlanan suit odada yatan Eliçe, sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi.Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan'ın kardeşi Çetin Çapan'la evli olan Pınar Eliçe, eşiyle birlikte kızına Helin adını verdiklerini söyledi.
 • En medyatik düğünler27.12.2002
  Anasayfa2002 yılı, magazin dünyasında tanınmış bazı çiftlerin yollarını ayırırken, kimilerine de mutluluk getirdi.Tansu Çiller'in oğlu Mert ise 3 Kasım'da seçimlerin yapıldığı gün evlendi.
 • Sosyete, tatil için Dubai'yi tercih etti04.12.2002
  MagazinSahne ve şov dünyasının ünlüleriyle sosyete, bayram tatili için Dubai'yi seçti.Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun tecavüz iddialarının ardından zor günler geçiren Hülya Avşar, Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Tamer Karadağlı ile eşi, Derya Tuna ve oğlu İdo, bayramda Dubai'yi tercih edenlerden.
 • 3,5 aylık hamile18.08.2002
  MagazinÇetin Çapan'la gizlice evlendikten sonra, Çapan ailesi tarafından istenmeyen gelin olduğu iddia edilen Pınar Eliçe'ye eşi sahip çıktı.Çetin Çapan, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, ‘‘Çapan ailesi Pınar'ı çok seviyor.Biz çok mutluyuz’’ dedi.
 • Eliçe, hamile kaldığı için gizlice evlendi19.06.2002
  Magazin5 Haziran’da Çetin Çapan'la sürpriz biçimde evlenen Pınar Eliçe'nin iki aylık hamile olduğu anlaşıldı.Sahneleri bıraktığını açıklayan Pınar Eliçe, ‘‘Çocuğumu dünyaya getirip, büyüttükten sonra sadece kaset yapacağım’’ dedi.
 • Çapan 1 yıl sonra serbest05.04.2002
  AnasayfaEsenyurt'ta çete kurup yolsuzluk yaptığı iddiasıyla bir yıldır tutuklu bulunan eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ile kardeşleri tahliye edildi.
 • Çapan 1 yıl sonra serbest05.04.2002
  GündemEsenyurt'ta çete kurup yolsuzluk yaptığı iddiasıyla bir yıldır tutuklu bulunan eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ile kardeşleri tahliye edildi.
 • Gürbüz Çapan tahliye oldu - Çetin Çapan
  Gürbüz Çapan tahliye oldu04.04.2002
  GündemEsenyurt Belde Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Gürbüz Çapan'ın da aralarında bulunduğu 4 tutuklu sanık İstanbul DGM'deki davada tahliye oldu.
 • Yalçın BAYER

  Esenyurt’ta neler oluyor - Çetin Çapan
  Esenyurt’ta neler oluyor25.03.2002
  Yazarlar ESENYURT Belde Belediyesi'nin 4 meclis üyesi; CHP kökenli Mehmet Yılmaz, Erol Tuna ile Çetin Ayas (AKP) ve Ekrem Özdemir (SP), ‘‘Esenyurt'ta siyasi komplo sürüyor.Biz de bu kavganın kurbanları oluyoruz’’ diye yakınıyorlar.
 • Eliçe nihayet ortaya çıktı09.01.2002
  MagazinPınar Eliçe'nin, Gürbüz Çapan'ın kardeşi Çetin Çapan'la olan ilişkisi daha önce basına yansımış, ikilinin yaz tatilini Dubai'deki Burj El Arab Otel'de geçirdikleri yazılmıştı.Uzun süredir ortalıkta görünmeyen ve bu süre zarfında Çetin Çapan'la Londra'da olduğu söylentileri çıkan Eliçe, aylardır İstanbul'da olduğunu ve albüm çalışmalarına başladığını söyledi.
 • Lale Manço, ‘ihracat çöpçatanı’ oluyor - Çetin Çapan
  Lale Manço, ‘ihracat çöpçatanı’ oluyor 18.08.2001
  EkonomiBarış Manço'nun eşi Lale Manço krizdeki Türkiye için ihracat çöpçatanlığı yapacak.3 kadın girişimci, 1.5 milyar nüfuslu bir coğrafyanın reexport merkezi konumundaki Dubai'ye Türk işadamları için iş ortaklığı gezileri düzenleyecek.
 • 50 trilyonluk iddianame - Çetin Çapan
  50 trilyonluk iddianame09.07.2001
  GündemEsenyurt Belediyesi eski Başkanı Gürbüz Çapan hakkında 8 yıldan 19 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davanın iddianamesinde ağır suçlamalara yer verildi.Çapan'ın bir ceketle geldiği İstanbul'da şu an 50 trilyonluk servete sahip olması şaşkınlık yarattı.
içinde

Çetin Çapan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz