MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Uğur CEBECİ57Cengiz ÇANDAR39Yalçın BAYER34Gila BENMAYOR29Ertuğrul ÖZKÖK28Yalçın DOĞAN26İsmet BERKAN25Verda ÖZER25Vahap MUNYAR19Hadi ULUENGİN17Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ17Ferai TINÇ16Emre ÖZPEYNİRCİ16Doğan HIZLAN15Fatih ALTAYLI14Mehmet Ali BİRAND14İlter TÜRKMEN13Ünal ÇEVİKÖZ13Oktay EKŞİ11Fatih ÇEKİRGE11Taha AKYOL11Murat Yetkin11Tolga TANIŞ10Yener SÜSOY9Soner YALÇIN9Mehmet Y. YILMAZ8Rauf TAMER8Enis BERBEROĞLU7Ayşe ARMAN7Mümtaz SOYSAL7Ayşe ÖZEK KARASU7Gökhan KİMSESİZCAN7Tufan TÜRENÇ6Cengiz SEMERCİOĞLU6Kubilay KESKİN6Ahmet HAKAN6Sedat ERGİN6Akif BEKİ6 Cüneyt ÜLSEVER5Doğan ULUÇ5Kanat ATKAYA5Ufuk SANDIK5Erman TOROĞLU5Figen BATUR5Altan Tanrıkulu5Ayçe DİKMEN5Fikret BİLA5Yurtsan ATAKAN4Özdemir İNCE4Sevil ATASOY4Onur BAŞTÜRK4İrem Köker4Emin ÇÖLAŞAN3Serdar TURGUT3Mehmet YAŞİN3Nurten ERK TOSUNER3Şükrü KIZILOT3Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU3Cenker TEZEL3Yorgo KIRBAKİ3Deniz SİPAHİ3Burak KÜNTAY3İsmet SOLAK2Kurthan FİŞEK2Muharrem SARIKAYA2Ercan SAATÇİ2Can BARTU2Zeynep GÖĞÜŞ2Banu TUNA2Erdal İPEKEŞEN2Muammer ELVEREN2Mevlüt TEZEL2Yılmaz ÖZDİL2Ege CANSEN2Melis ALPHAN2Şenay DÜDEK2Adnan KAYA2Faruk BİLDİRİCİ2Gülse BİRSEL2Emre KIZILKAYA2Bekir COŞKUN1Erdal SAĞLAM1Erkan ÇELEBİ1Murat BARDAKÇI1Mustafa KUTLAY1Reha ERUS1İbrahim Bilik1Sevgi'nin Diviti1Şükrü KÜÇÜKŞAHİN1Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU1Osman MÜFTÜOĞLU1İlker YASİN1Ömür GEDİK1Nilüfer PAZVANTOĞLU1Mehmet ARSLAN1Uğur DÜNDAR1Yonca TOKBAŞ1Zeynel LÜLE1Mehmet Barlas1Veli ŞAKIR1

Cenevre

Cenevre ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cenevre haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.643 Cenevre haberi bulunmuştur.

Cenevre Haberleri

Kıbrıs’ta son durum anlatıldı

Kıbrıs’ta son durum anlatıldı

Kıbrıs’ta son durum anlatıldı

27.2.2017Mersin
Rusyadan Cenevre çıkışı

Rusya'dan 'Cenevre' çıkışı

Rusya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Mikhail Bogdanov, Suriye'de barış sağlanması için Esad rejimi ve muhaliflerin temsilcilerinin katıldığı Cenevre görüşmelerinde, PYD'nin de yer alması gerektiğini savundu. Türkiye, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD'nin bu görüşmelere katılmasına şiddetle karşı çıkıyor.

27.2.2017Dünya
Barzaninin ofisinden açıklama: Musul operasyonu görüşüldü

Barzani'nin ofisinden açıklama: Musul operasyonu görüşüldü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'yi kabulünde Türkiye ile IKBY arasındaki ekonomik ilişkiler ve Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonunun ele alındığı bildirildi.

26.2.2017Gündem
İşte BMnin Cenevredeki Suriye görüşmelerine sunduğu belge

İşte BM'nin Cenevre'deki Suriye görüşmelerine sunduğu belge

Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan De Mistura'nın, İsviçre'nin Cenevre kentindeki Suriye konulu görüşmelerde taraflara sunduğu belgede, BM Güvenlik Konseyi kararındaki siyasi geçiş sürecine farklı bir yaklaşım getirmek istediği görüldü.

25.2.2017Dünya
Nusra rejimin askeri merkezlerini vurdu

Nusra rejimin askeri merkezlerini vurdu

SURİYE’de BM arabuluculuğunda barış görüşmeleri zorlukla devam ederken, ateşkesin dışında tutulan gruplardan biri olan Şam’ın Fetih Cephesi (eski adıyla El Nusra Cephesi), ülkenin üçüncü büyük kenti Humus’ta iki güvenlik binasına yönelik intihar saldırısı düzenledi.

25.2.2017Dünya

Çavuşoğlu’ndan Yunan Bakan’a Kardak yanıtı

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias’ın Kardak kayalıklarına ilişkin sözlerine, “(Kocias) ‘Türk Genelkurmay Başkanı isteseydi de Kardak’a çıkamazdı’ demiş. Görevi çıkmak olsaydı çıkardı. Unutulmasın çıkacağımız zaman çıkmamız gereken yerlere çıktık. Kardak konusunda da tutumumuz bellidir” yanıtını verdi.

25.2.2017Dünya
Yunan bakanın “Türk Genelkurmayı isteseydi de Kardak’a çıkamazdı” sözlerine Ankaradan yanıt

Yunan bakanın “Türk Genelkurmayı isteseydi de Kardak’a çıkamazdı” sözlerine Ankara'dan yanıt

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Yunanistan'ın darbecilerle ilgili açıklamasına sert tepki gösterdi. Çavuşoğlu, " Maalesef bu tutum bizi şaşırtmıyor. Zamanında PKK'nın şu anda hapiste olan elebaşısı da Yunanistan tarafından saklanmıştı" dedi.

25.2.2017Gündem
İlk kez yüz yüze

İlk kez yüz yüze

İSVİÇRE’nin Cenevre kentindeki BM merkezinde Suriye’deki içsavaşı bitirmek üzere önceki gün yapılan görüşmelerde rejim ve muhalifler ilk kez yüz yüze bir müzakere yaptı.

24.2.2017Dünya
PSA: İşten çıkarmalar söz konusu değil

PSA: İşten çıkarmalar söz konusu değil

Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA, Opel’in satışıyla ilgili görüşmelerin olumlu bir şekilde devam ettiğini, mart ayının ilk haftasında satışın gerçekleşebileceğini duyurdu.

24.2.2017Ekonomi
Beyaz Saraydan Suriyede güvenli bölge açıklaması

Beyaz Saray'dan Suriye'de 'güvenli bölge' açıklaması

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, ABD Başkanı Donald Trump ve ekibinin Suriye'de güvenli bölgeler konusundaki çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Şu anda güvenli bölgenin coğrafi lokasyonu konusunda betimleyici bir noktada değiliz. Şu anda Başkan hem finansman hem de nasıl yapılacağı hususunda dünya liderlerinden taahhütler almak amacında. Genel anlamda bölge ülkelerinden kapsamlı bir taahhüde ihtiyacımız var." dedi.

24.2.2017Dünya
Cenevre görüşmeleri başladı

Cenevre görüşmeleri başladı

İSVİÇRE’nin Cenevre kentinde Birleşmiş Milletler (BM) gözetiminde 4’üncü turu düzenlenen Suriye konulu görüşmeler, ikili toplantılarla başladı.

23.2.2017Dünya
ABD Genelkurmay Başkanı Dunford’dan Türkiye açıklaması

ABD Genelkurmay Başkanı Dunford’dan Türkiye açıklaması

ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford DEAŞ’a karşı mücadeleyi hızlandırmak için Başkan Donald Trump’a sunacakları seçeneklerin Türkiye ile ABD arasındaki güçlü ittifakı devam ettirmek ile tutarlı olmasını dikkat edeceklerini söyledi.

23.2.2017Dünya
Suriye konulu Cenevre 4 görüşmeleri başladı

Suriye konulu Cenevre 4 görüşmeleri başladı

İsviçre'nin Cenevre kentinde Birleşmiş Milletler (BM) gözetiminde dördüncü. turu düzenlenen Suriye konulu görüşmeler, ikili toplantılarla başladı.

23.2.2017Dünya
Dünyaya ‘gönül’ ver kariyerin güçlensin

Dünyaya ‘gönül’ ver kariyerin güçlensin

Önde gelen kuruluşlar, gençlere kariyerlerine güç katmak için birçok gönüllülük ve staj programı sunuyor. Adaylar, bu sayede uluslararası ağlarını geliştiriyor ve dünyanın geleceği için çalışan önemli organizasyonlarda deneyim kazanma fırsatı buluyor.

23.2.2017Eğitim
Danimarkanın teröristlere işsizlik maaşı ödediği ortaya çıktı

Danimarka'nın teröristlere işsizlik maaşı ödediği ortaya çıktı!

Danimarka hükümetinin DEAŞ saflarına katılan 145 vatandaşından bazılarına işsizlik maaşı verdiği ve malulen emekli maaşlarını 4 yıldır ödediği ortaya çıktı

23.2.2017Dünya
SDG, Deyrizor’da saldırı başlattı

SDG, Deyrizor’da saldırı başlattı

DEAŞ’a karşı Suriye’de ABD ile Türkiye, olası ortak operasyon dahil işbirliği imkânlarını görüşürken terör örgütü PKK ile bağlantılı YPG’nin omurgasını oluşturduğu SDG, Suriye’nin doğusunda harekât başlattı. Petrol kaynakları ile dikkat çeken Deyrizor vilayetinin sınırlarına giren örgüt, Rakka ile bu vilayetin merkezi arasındaki ikmal hatlarını kesmeyi hedefliyor.

22.2.2017Dünya
Mistura: Rusya, Esad’dan saldırıları durdurmasını istedi

Mistura: Rusya, Esad’dan saldırıları durdurmasını istedi

Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura bugün düzenlediği basın toplantısında, Cenevre’de gerçekleşecek olan Suriye barış görüşmeleri sırasında Rusya’nın Suriye hükümetinden, muhaliflere yönelik bombardımanları durmasını istediğini söyledi.

22.2.2017Dünya
İbrahim Kalın : El Babdaki başarı Rakkanın DEAŞtan temizlenmesi açısından önemli (2)

İbrahim Kalın : El Bab'daki başarı Rakka'nın DEAŞ'tan temizlenmesi açısından önemli (2)

İbrahim Kalın : El Bab'daki başarı Rakka'nın DEAŞ'tan temizlenmesi açısından önemli (2)

22.2.2017Ankara
Oğul Kaddafiyi bize verin

'Oğul Kaddafi'yi bize verin'

Libya'da 2011'de öldürülen Muammer Kaddafi'nin sırra kadem basan oğlu Seyfülislam Kaddafi'yle ilgili BM'den önemli bir çağrı geldi.

22.2.2017Dünya
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı yarınki liderler toplantısına katılmayacak

KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı yarınki liderler toplantısına katılmayacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum tarafının "Enosis (Kıbrıs'ın Yunanistan'a ilhakı) referandumunun okullarında kutlanması" kararından geri adım atmaması karşısında yarınki liderler görüşmesine katılmayacak.

22.2.2017Dünya
Suudiler Suriyeye birlik göndermeye hazır

Suudiler Suriye'ye birlik göndermeye hazır

Alman basınına konuşan Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı, IŞİD ile mücadele amacıyla ABD'nin yanında savaşmak için Suriye'ye özel birlikler göndermeye hazır olduklarını söyledi.

21.2.2017Dünya
Türk kadını ekonomiyi büyütebilir

'Türk kadını ekonomiyi büyütebilir'

Uluslararası Ticaret Merkezi Direktörü Gonzalez "Türkiye'de kadının ekonomiye katılımı kendi potansiyelinin altında. Türkiye'de kadının önü açılırsa 2025 yılına kadar Türkiye ekonomisine 250 milyar dolar eklenmiş olur. Bu da Türkiye'nin GSYH değerinin yüzde 20 artması demektir. Türk kadını ülke ekonomisini yüzde 20 büyütebilir"

21.2.2017Ekonomi
Başbakan Binali Yıldırımdan önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım'dan önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım Almanya'ya yaptığı ziyaretin dönüş yolunda konuştu. Referandum'dan Rakka'ya kadar çok önemli açıklamalar yaptı.

20.2.2017Gündem
Başbakandan son dakika açıklaması: Yeni sayfa açıyoruz

Başbakan'dan son dakika açıklaması: Yeni sayfa açıyoruz

Başbakan Binali Yıldırım, "Rakka'da, El Bab'daki mücadele stilimiz neyse aynısı olacak. Bölgede zaten Özgür Suriye Ordusu'na destek veren askeri unsurlarımız var. Muhtemelen onlar destek verecekler. ABD yönetimiyle yeni bir sayfa açıyoruz, 'New day' (Yeni bir gün) diyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

20.2.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yaşanan gelişmeler, 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi, Suriye'de yıllardır devam eden iç savaş, Türkiye ve Rusya garantörlüğündeki ateşkes, terör örgütü DEAŞ'la mücadele başta olmak üzere birçok uluslararası konu hakkında açıklamalarda bulundu.

17.2.2017Gündem
Bahçeli: Hayır tercihinde bulunacak kardeşlerimiz de bizim için değerlidir

Bahçeli: Hayır tercihinde bulunacak kardeşlerimiz de bizim için değerlidir

Bahçeli: Hayır tercihinde bulunacak kardeşlerimiz de bizim için değerlidir

16.2.2017Ankara
Astanadaki Suriye toplantısı ertelendi

Astana'daki Suriye toplantısı ertelendi

Kazakistan, Suriye'de ateşkesin sağlanması için Astana'da 15 Şubat’ta yapılması planlanan görüşmelerin bir gün ertelendiğini açıkladı. Görüşmeler, perşembe günü başlayacak

15.2.2017Dünya
Son dakika: Opel efsanesi sona mı eriyor

Son dakika: Opel efsanesi sona mı eriyor?

Çinlilere satılmayan Opel Fransızlara mı gidiyor? GM'in daha önce Çinlilere kaptırmadığı Opel bu kez PSA grubunun pençesinde.

14.2.2017Otomobil
Rum Meclisi’nden barış sürecine darbe

Rum Meclisi’nden barış sürecine darbe

KIBRIS Rum Parlamentosu, kilise önderliğinde 1950 yılında yapılan Yunanistan’la birleşme referandumunun (ENOSİS) tüm okullarda kutlanması kararı aldı.  KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, mart ayında Cenevre’de yapılması planlanan 2’nci garantörler zirvesi öncesine denk gelen kararı, “Müzakerelere büyük darbe” diyerek kınadı. KKTC Başbakanı Hüseyin Özürgün Rum Meclisi’ne, “Bir 20 Temmuz daha mı lazım” diye sordu ve 1974’teki Kıbrıs Barış Harekâtı’nı hatırlattı.

12.2.2017Dünya
Benli: Referandum için sandığa gidin

Benli: Referandum için sandığa gidin

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti İstanbul milletvekili Fatma Benli, yurt dışında yaşayan seçmenlere 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumunda oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.

12.2.2017Dünya
El Bab’la birlikte Fırat Kalkanı biter

El Bab’la birlikte Fırat Kalkanı biter

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Habertürk TV’de yayınlanan Akılda Kalan programında El Bab ve olası Rakka operasyonunu da değerlendirdi. Kurtulmuş, “Herhalde El Bab’la birlikte Fırat Kalkanı biter, hedeflere ulaşmış oluruz. Rakka başka mesele. Türkiye sınırlarını tehdit eden bir şey değil” dedi. 

11.2.2017Dünya
Kalın, Erdoğan’ın BM Genel Sekreteri Guterres ile görüşmesinin detaylarını açıkladı

Kalın, Erdoğan’ın BM Genel Sekreteri Guterres ile görüşmesinin detaylarını açıkladı

Kalın, Erdoğan’ın BM Genel Sekreteri Guterres ile görüşmesinin detaylarını açıkladı

11.2.2017Ankara
Erdoğan ile Guterres görüşmesi

Erdoğan ile Guterres görüşmesi

Erdoğan ile Guterres görüşmesi

11.2.2017İstanbul
Numan Kurtulmuş: El Bab ile birlikte Fırat Kalkanı da biter

Numan Kurtulmuş: El Bab ile birlikte Fırat Kalkanı da biter

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, El-Bab operasyonunun başarılı olmasıyla Fırat Kalkanı Harekatı'nın hedefine ulaşmış olacağını söyledi.

10.2.2017Gündem
BM Genel Sekreteri Guterres: Türkiyenin cömertliği karşılıksız kalmamalı

BM Genel Sekreteri Guterres: Türkiye'nin cömertliği karşılıksız kalmamalı

BM Genel Sekreteri Guterres: Türkiye'nin cömertliği karşılıksız kalmamalı

10.2.2017İstanbul
Başbakan Yıldırım BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü

Başbakan Yıldırım BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü

Başbakan Binali Yıldırım BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile Dolmabahçe Başbakanlık Ofisi’nde görüştü. Heyetler arası görüşme gerçekleştirildi. Başbakan Yıldırım ile Guterres görüşmenin ardından ortak basın açıklaması yaptı. Başbakan Yıldırım'ın açıklamasından öne çıkan satır başları şu şekilde;

10.2.2017Gündem
Rus uçağı Türk tankçı karargahını vurdu, şehitler var

Rus uçağı Türk tankçı karargahını vurdu, şehitler var

TSK ve ÖSO’nun El Bab’a yönelik en yoğun taarruzu sürerken, bölgede DEAŞ’a karşı hava saldırıları düzenleyen Rus uçağının dün sabah yanlışlıkla bir binaya düzenlediği saldırıda 3 asker şehit oldu, 11 asker yaralandı. Rusya Devlet Başkanı Putin, telefonla görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “trajik olayla” ilgili üzüntülerini ileterek başsağlığı diledi. Kremlin Sarayı’ndan yapılan yazılı açıklamada “İki lider, Suriye’de terörizme karşı verilen mücadelede Rusya ile Türkiye arasında askeri kurumlar arasında koordinasyonun daha da arttırılması konusunda hemfikir oldu'' denildi.

9.2.2017Dünya
Putinden Erdoğana taziye telefonu

Putin'den Erdoğan'a taziye telefonu

TSK, Rusya'ya ait bir savaş uçağının Suriye'de Türk askerlerinin bulunduğu bir binayı yanlışlıkla bombaladığını ve bu olayda üç Türk askerinin şehit olduğunu duyurdu. Acı haberin Ankara'ya ulaştığı dakikalarda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı. Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziyelerini iletti.

9.2.2017Dünya
Yenimahalleden Kıbrısa sahip çık çağrısı

Yenimahalle'den 'Kıbrıs'a sahip çık' çağrısı

Yenimahalle'den 'Kıbrıs'a sahip çık' çağrısı

9.2.2017Ankara
Çavuşoğlu, Lavrov ile Suriyeyi görüştü

Çavuşoğlu, Lavrov ile 'Suriye'yi görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile telefonda görüştü.

9.2.2017Dünya
Lamborghini Urus, Nisan ayında üretime giriyor

Lamborghini Urus, Nisan ayında üretime giriyor

Lamborghini'nin SUV'sinin Urus adını alacağı ve Nisan'da üretilmeye başlanacağı doğrulandı.

8.2.2017Otomobil
Ankara iki önemli konuğu ağırlıyor

Ankara iki önemli konuğu ağırlıyor

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Kıbrıs müzakerelerinde son durumu görüşmek için Türkiye'ye geliyor. Guterres, Ankara'da yapacağı temaslar kapsamında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile görüşecek. Guterres'in bu hafta gerçekleştirmesi beklenen ziyaretinde Kıbrıs ve Suriye konuları gündemde olacak.

7.2.2017Gündem
Kurtulmuştan Varlık Fonu açıklaması: Türkiyenin kendisini garantiye alması için ortaya konulmuş bir fondur

Kurtulmuş'tan 'Varlık Fonu' açıklaması: Türkiye'nin kendisini garantiye alması için ortaya konulmuş bir fondur

Kurtulmuş'tan 'Varlık Fonu' açıklaması: Türkiye'nin kendisini garantiye alması için ortaya konulmuş bir fondur

6.2.2017Ankara
Suriyeli muhalifler Ankara’da toplandı

Suriyeli muhalifler Ankara’da toplandı

DIŞİŞLERİ Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın, pazartesi günü Astana’da yapılacak ‘üçlü toplantı’ ile 20 Şubat’ta Cenevre’de yapılacak Suriye zirvesi öncesi dün Suriyeli muhaliflerle görüştü.

3.2.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Suriyede askeri kazanımlara diplomatik destek zamanı

Suriye'de askeri kazanımlara diplomatik destek zamanı

ABD'nin Obama dönemindeki Suriye politikası ile Trump'ın izleyeceği politika arasında nasıl bir fark olacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Son olarak Trump'ın Genelkurmay'ından Suriye'de "güvenlikli bölgeler oluşturulması" konusunda bir rapor hazırlanmasını istemesi bu merakı daha da artırdı.

26.2.2017Ünal ÇEVİKÖZ
Kıbrısta devlet ve toplum

Kıbrıs'ta devlet ve toplum

KIBRIS Rum tarafının adada çözüm istemediği bir kez daha ortaya çıktı.

22.2.2017Fikret BİLA
Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Dün, 15 Şubat’ta Moskova’da bir Kürt toplantısı düzenlendi.

15.2.2017Murat Yetkin
Otomotivin tek kurtuluşu var o da...

Otomotivin tek kurtuluşu var o da...

GEÇEN hafta yazdığım ‘Lobi yapan kazandı’ başlıklı analiz haberim hem otomotiv sektörü içinde hem de Maliye Bakanlığı nezdinde tartışma yarattı.

12.2.2017Emre ÖZPEYNİRCİ
Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Önce gerçekler:

10.2.2017Murat Yetkin
Trump yönetiminin ilk yurt dışı seyahatleri...

Trump yönetiminin ilk yurt dışı seyahatleri...

Yeni ABD dış politikasının öncelikleri konusunda bölgeler arası rekabet sürerken, Trump yönetiminin ilk yurt dışı seyahatleri önemli ipuçları veriyor.

8.2.2017Ünal ÇEVİKÖZ