MENÜ
Arşiv

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Burcu Esmersoy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 779 Burcu Esmersoy haberi bulunmuştur.

Kamile Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976'da İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Türk televizyon sunucusu ve oyuncudur.

HAYATI

Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu. New York Üniversitesi'nde "Hospitality, Tourism and Sports Management" eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında "Miss International" seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve "Dostluk Güzeli" oldu. 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamıştır. Kanal D'de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu'nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk'te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı. 2014 Yılında Tv8' de yayın hayatına başlayan Ver Fırınada ve 2015 Mart ayında başlayan Komedi Türkiye isimli programı Sunmaktadır.

2006 yılının Nisan ayında NTV'de "Spor Servisi" programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. Popstar 2013 programında sunuculuk yapmaktadır.

Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmakta olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

ÖZEL HAYATI

Anne ve babası boşanmıştır. Çerkez kökenlidir. Burcu Esmersoy, 28 Şubat 2006 tarihinde Ferrari'nin Reklam Pazarlama ve Sponsorluk Müdürü Massimo Cusimano ile İtalya'da bir kilise nikahı yaptı, evlilikleri 2 yıl sürdü. Dans etmeyi çok sevdiğini ve en sevdiği dans parçasının Dennis Ferrer'in Touched The Sky olduğunu Ayşe Arman'la yaptığı söyleşide belirtmiştir.

Burcu Esmersoy Haberleri

Ünlü isimler spiker seçti

Ünlü isimler spiker seçti

Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas jüri olduğu ANKAmall AVM’nin spikerlik yarışmasında kazanan 12 isim belirlendi.

27.3.2017Ankara
Burcu Esmersoy izdihamı

Burcu Esmersoy izdihamı

Galatasaray-Beşiktaş derbisini tribünden izleyenler arasında Burcu Esmersoy da vardı.

28.2.2017Magazin

Hürriyet Grammy Ödülleri'nde

Grammy Ödülleri, önceki gece sahiplerini buldu. Los Angeles’ta düzenlenen ve müzik dünyasının devlerini buluşturan törende Türkiye’den de ünlü simalar vardı.

13.2.2017Magazin
Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin kimdir Kaç yaşındadır

Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin kimdir? Kaç yaşındadır?

Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin, izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Geçmişte birçok dizi ve projede yer alan Cansel Elçin uzun zamandır ekranlarda gözükmüyordu. Başarılı oyuncunun sevenleri Cansel Elçin'i Dayan Yüreğim dizisinde görünce oldukça mutlu oldular. Peki, Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Cansel Elçin kimdir? Kaç yaşındadır?

3.2.2017Kelebek
BURCU Esmersoy: Çocuk istedi ayrıldık

BURCU Esmersoy: Çocuk istedi ayrıldık

BURCU Esmersoy, eski sevgilisi Tuna Aksu’yla ihanet yüzünden ayrıldığı iddiasına yanıt verdi.

3.2.2017Magazin
Burcu Esmersoy, Kıvanç Tatlıtuğ oldu

Burcu Esmersoy, Kıvanç Tatlıtuğ oldu

Burcu Esmersoy, Kıvanç Tatlıtuğ'u taklit etti...İşte sonuç

3.2.2017Magazin
Burcu Esmersoy arkadaşıyla gecelerde

Burcu Esmersoy arkadaşıyla gecelerde

Burcu Esmersoy, önceki akşam Etiler Fenix’teydi.

2.2.2017Magazin
Arda Turandan 300 euro bahşiş

Arda Turan'dan 300 euro bahşiş

Burcu Esmersoy, gittiği kulüpte Arda Turan'ı görünce mekanı terk etti. İddialara gülüp geçen Turan, gecenin sonunda valeleri sevindirdi.

1.2.2017Magazin
‘Hayatına sahip çık’videosu ne kadar etkili

‘Hayatına sahip çık’videosu ne kadar etkili?

İş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri bir araya gelerek “Dışarı çık, hayatına sahip çık” videosu yayınladı. Sizce bu videonun nasıl bir etkisi olur? Videoda eksik olan bir şey var mı? En etkileyici konuşan ünlü hangisiydi? Sosyal hayatın devam etmesi için video dışında başka neler yapılabilir? Magazin Konseyi tartıştı...

15.1.2017Magazin
Ünlü isimlerden Hayatına Sahip Çık mesajı

Ünlü isimlerden 'Hayatına Sahip Çık' mesajı!

BMD, KMD, TURYİD ve TÜRES'in öncülüğünde toplumsal, refah ve güven duygusunu pekiştirmeyi amaçlayan 'Hayatına Sahip Çık' sivil toplum hareketi toplantına, kampanyayı düzenleyen derneklerin üyelerinin yanı sıra iş, sanat, spor ve magazin dünyasından ünlü isimler katıldı.

12.1.2017Spor Arena
Ünlülerden Hayatına sahip çık kampanyasına destek

Ünlülerden 'Hayatına sahip çık' kampanyasına destek

Ünlülerden 'Hayatına sahip çık' kampanyasına destek

12.1.2017İstanbul
Burcu Esmersoyu ağlatan haber

Burcu Esmersoy'u ağlatan haber

Sunucu Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'evli bir sevgili buldu' şeklindeki haberi yalanlarken gözyaşlarını tutamadı.Bir gazetede yer alan 'Tuna Aksu ayrılığının ardında Burcu Esmersoy’un evli bir erkekle birlikte olması yatıyor’ şeklindeki haberi okuyunca büyük şok yaşadığını belirten Esmersoy, 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlandı.Gözyaşları içinde konuşan ünlü sunucu, "Hayatım boyunca bu tip dedikodulardan kaçtım. Böyle bir manşetle karşılaşmak beni çok üzdü. Ne kadar ayıp bir şey? Erkek mi kalmadı da ben evli bir erkekle birlikte olacağım? Niye olayım? İnsan haberi sormaz mı? Böyle bir manşet atamazsın. Bana söylüyorlar, gülüyorum geçiyorum. Benim bu kadar güzel para harcıyor olmam insanları rahatsız ediyor. Biz ayrıyız, kimsenin ruhu bile duymadı. Tuna Aksu ile bir süre önce saygı çerçevesinde anlaşarak ayrıldık" ifadelerini kullandı.

12.1.2017Magazin
Burcu Esmersoyu ağlatan haber

Burcu Esmersoy'u ağlatan haber!

Sunucu Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'evli bir sevgili buldu' şeklindeki haberi yalanlarken gözyaşlarını tutamadı.

12.1.2017Magazin
Burcu Esmersoy: Dünyada erkek mi kalmadı...

Burcu Esmersoy: Dünyada erkek mi kalmadı...

1.5 yıldır birlikte olduğu Tuna Aksu'dan evli bir erkekle aşk yaşadığı için ayrıldığı öne sürülen Burcu Esmersoy, canlı yayına telefonla bağlanarak "Dünyada erkek mi kalmadı" diyerek gözyaşları içinde iddiayı yalanladı.

12.1.2017Magazin
Burcu Esmersoy ile Tuna Aksu ayrıldı mı

Burcu Esmersoy ile Tuna Aksu ayrıldı mı

Yaklaşık 1,5 yıldır Burcu Esmersoy’la beraber olan Tuna Aksu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

4.1.2017Magazin
Google’ı bunlarla yormaya yazık

Google’ı bunlarla yormaya yazık

2016 Google arama trendlerinde en çok arananlar; “Slime nasıl yapılır?”, “Tanka nasıl çıkılır?”, “Darbe”, kişilerde Aleyna Tilki, dizilerde “Kiralık Aşk”, yemeklerde ise trileçeymiş. Konsey’in bu sonuçlara yorumlarını alalım. Konsey üyeleri Google’da en çok neler aradı bu yıl?

18.12.2016Magazin
Sana aşık değilim evlenemem

Sana aşık değilim evlenemem

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz haftalarda Tuna Aksu'dan romantik bir evlenme teklifi aldı.

13.12.2016Magazin
Burcu Esmersoy Supergirl oldu.

Burcu Esmersoy Supergirl oldu.

Ünlüler kanserli çocuklar için birbirine medyan okudu.

6.12.2016Kelebek
Fotoğraflar çocuklar için buluştu

Fotoğraflar çocuklar için buluştu

UNICEF’in kuruluşunun 70. yılı nedeniyle CerModern’de “70 Yıldır Her Çocuk İçin” konulu fotoğraf sergisi açıldı. Sergide Nuri Bilge Ceylan, Ara Güler, Reza Deghati, Coşkun Aral gibi isimlerin fotoğrafları yer alıyor.

24.11.2016Ankara
Burcu Esmersoy: Yengeçlerden ve Balık burcu erkeklerden uzak durmak gerektiğini öğrendim

Burcu Esmersoy: Yengeçlerden ve Balık burcu erkeklerden uzak durmak gerektiğini öğrendim

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluştu. Farkındalık stüdyosunun organize ettiği etkinlikte çok çarpıcı itiraflar peş peşe geldi.

22.11.2016Magazin
En avantajlısı ‘yerli’ oldu

En avantajlısı ‘yerli’ oldu

Türkiye’ye gelen turist sayısında yaşanan düşüş en çok yerli turiste yaradı. Yerli turistin 2016’da hesaplı tatil yaptığına dikkat çeken Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, “Erken rezervasyonun ilk dönemini yüzde 45 indirimle başlattık. Ancak Rusya’dan ve Avrupa’dan gelen rezervasyon arttıkça bu avantaj azalacaktır” dedi.

21.11.2016Ekonomi
Burcu Esmersoydan saat açıklaması

Burcu Esmersoy'dan saat açıklaması

Burcu Esmersoy ile Arda Turan arasında saat krizinin çıktığı iddia edilmişti.

8.11.2016Magazin
Eğlence mi, özentilik mi Cadılar Bayramı için ne düşünüyorsunuz

Eğlence mi, özentilik mi? Cadılar Bayramı için ne düşünüyorsunuz?

Birbirinden ünlü isimler Cadılar Bayramı kostümleri ile magazin sayfalarını süslüyor. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde kutlanan Cadılar Bayramı Türkiye’nin de gündemine girdi. Peki sizce bu kutlamalar özentilik mi yoksa eğlenceli mi?

1.11.2016Hayat
Ünlü isimler stant açtı

Ünlü isimler stant açtı

Burcu Esmersoy, Sinem Güven, Aylin Tahincioğlu, Elif Mısırlı gibi isimlerin tasarımlarıyla yer aldığı Zest İstanbul, Ankaralı moda tutkunlarıyla buluştu. Kavaklıdere Beymen mağazasındaki etkinlikte tasarımcılar, ürünlerini açtıkları stantlarda Ankaralıların beğenisine sundu.

28.10.2016Ankara
Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Geçtiğimiz hafta düzenlenen İstanbul Moda Haftası’nda neredeyse her modacının defilesinde bir ünlü podyuma çıktı. Sinan Akçıl’dan Rüzgar Erkoçlar’a kadar birçok ünlü defilelerde görev aldı. Podyuma ünlü çıkarmak neye hizmet ediyor? Modacılar reklam peşinde mi, yoksa işin raconu bu mu?

16.10.2016Magazin
Burcu Esmersoyun saçları beyazladı

Burcu Esmersoy'un saçları beyazladı

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ikinci gününde de  iddialı defilelere ev sahipliği yaptı. 

13.10.2016Magazin
Mercedes-Benz Fashion Week başladı

Mercedes-Benz Fashion Week başladı

Moda dünyasının her yıl heyecanla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 8’incisi önceki gün başladı. Moda haftasının ilk gününde Lug Von Siga, Arzu Kaprol, Cihan Nacar, Aslıalev, Derya Açıkgöz ve Bahar Korçan koleksiyonları sergilendi.

12.10.2016Magazin
Burcu Esmersoy doğum gününde barış için koştu

Burcu Esmersoy doğum gününde barış için koştu

Burcu Esmersoy doğum gününde barış için koştu

3.10.2016İstanbul
Burcu haklı, 40 yaş artık ‘yaşlı’ değil

Burcu haklı, 40 yaş artık ‘yaşlı’ değil

Yaşını dert eden günümüz kadın ve erkeklerine 40’ıncı yaşına giren Burcu Esmersoy’dan şöyle bir açıklama geldi: “35 yaş yolun yarısı derler ya, yani o hesaba göre 70 yaşında filan ölmek lazım. Benim hesabıma göre en az 40, en fazla 50 yolun yarısı oluyor. Bu demek oluyor ki daha yaşayacak ve görecek çok şeyimiz var. Kimse kimseyi erken yaşta ‘yaşlı’ diye adlandırmasın.” 50 yaşında hâlâ bekar olabileceğini de söyleyen Burcu’nun bu ‘yaşsız’ sözlerini Konsey üyeleri tartıştı: Burcu haklı mı haksız mı?

2.10.2016Magazin
Burcu Esmersoy, doğum gününü hayranlarıyla kutladı

Burcu Esmersoy, doğum gününü hayranlarıyla kutladı

Burcu Esmersoy, doğum gününü hayranlarıyla kutladı

2.10.2016Bursa

Yazar Sonuçları

Ünlüleri giydirmenin abc’si

Ünlüleri giydirmenin abc’si

Bence moda adına dünyada var olan gelişmeleri takip etme refleksi hayli yüksek bir milletiz.

27.2.2017Ferhan İSTANBULLU
En şekil sitem

En şekil sitem!

Bu topraklar aynı zamanda sitem toprakları.

25.2.2017Onur BAŞTÜRK
Dışarıdan gelen kadın hanedanı yerle bir etti

Dışarıdan gelen kadın hanedanı yerle bir etti

DÜN Türkiye saatiyle sabah saatlerinde, müzik piyasasında çok konuşulacak bir savaşı izledim.

13.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK

Kimin bu kazaklar?

Başlıktaki soru Kalben’in “Kimin bu saçlar” şarkısındaki gibi dramatik değil elbet ama yine de şahsım adına merak uyandırıcıydı. Son dönemin en popüler dizilerinin kadın oyuncularının üzerlerinden çıkarmadığı kazakların markasını sonunda buldum.

11.2.2017Sibel Arna
Cumhurbaşkanı bir ters köşe yapamaz mı

Cumhurbaşkanı bir ters köşe yapamaz mı

REFERANDUM’da halkın yüzde 51’i “Evet” demiş...

10.2.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Akıllı seks robotları

Akıllı seks robotları

Nisan ayında 12 bin euro fiyatla piyasaya çıkacağı duyurulan akıllı seks robotlarına bir kadın ve bir insan olarak hem üzüldüm hem de sevindim.İkisi aynı anda oluyormuş demek ki!

1.2.2017Ömür GEDİK
Burcu Esmersoy arenada tek başına

Burcu Esmersoy arenada tek başına

İyi giyiniyor, iyi para kazanıyor, iyi kazandığı için de güzel para harcıyor. Sevgilileri oluyor. Onlarla gürültüsüz patırtısız ilişkiler yaşıyor. İlişki bitse dahi kimsenin ardından kötü bir söz söylemiyor.

13.1.2017Onur BAŞTÜRK
Haftamı meşgul edenler

Haftamı meşgul edenler

Bizim hayatlar artık macera filmi gibi bile değil. Gerilim, korku, kara komedi arası tuhaf bir hal aldı. Böyle film olsa yarısını beklemeden çıkarsın.

13.1.2017AnlatanAdam
Tavuklarım var horozlarım var

Tavuklarım var horozlarım var

Her geçen gün daha acımasız, daha da köşeli ve sert bir toplum haline dönüşüyoruz. Kimsenin kimseye tahammülü yok.

12.1.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Hayatına sahip çık eve kapanma

Hayatına sahip çık eve kapanma

Bugünlerdeki en güzel şey bu: “Hayatına Sahip Çık” videosu.

12.1.2017Onur BAŞTÜRK
Sen sen ol #hayatinasahipcik

Sen sen ol #hayatinasahipcik

Eğlence dünyasının patronları ile moda markası sahibi işadamları “Hayatına Sahip Çık” adlı bir kampanya başlattı. Ünlü isimler de “Sen Sen Ol” başlıklı bir video hazırlayarak kampanyaya destek verdi.

12.1.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Terör ve “İşini yapma” baskısı

Terör ve “İşini yapma” baskısı

Pazartesi günü yayınladığımız Magazin Konseyi sayfasının konularını cumartesi günü bitiriyoruz.

19.12.2016Melike Karakartal
Dostlar alışverişte görsün

Dostlar alışverişte görsün

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yılbaşı alışveriş etkinlikleri de başladı. Yerli ve yabancı birçok marka koleksiyonlarını tanıtırken, ünlü isimler de çeşitli etkinliklerde tezgah açıp satış yaptı.

8.12.2016Gökhan KİMSESİZCAN
Çok konuşulan o davette neler oldu

Çok konuşulan o davette neler oldu

Aralık ayı İstanbul’un sosyal hayatı için en yoğun aylardan biridir.

8.12.2016Onur BAŞTÜRK
Anne Yazar Kadın İkiz Dans ve Tiffany

Anne Yazar Kadın İkiz Dans ve Tiffany

Aslan Cem ateşlendi. Kuru bir ateş.

6.11.2016Yonca TOKBAŞ
Şiddeti bitirmenin tek yolu...

Şiddeti bitirmenin tek yolu...

2,5 yaşındaki çocuğu acımasızca döven...Kaldırıp kaldırıp tokatlayan birine en ağır cezanın verilmesi gerekiyor.

21.10.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Son model sevgili podyumda ortaya çıktı

Son model sevgili podyumda ortaya çıktı

Deniz Akkaya’yla bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisine nokta koyan Murat Varol, Çek model Misa Junova ile yeni bir aşka yelken açtı.

17.10.2016Gökhan KİMSESİZCAN
6 bin kişi barış için koştu

6 bin kişi barış için koştu

“Barış için koşuyoruz” sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Turkcell Gelibolu Maratonu’na 6 bin kişi katıldı.

3.10.2016Gökhan KİMSESİZCAN