Arşiv
Yazarlara Göre

Boyner

Boyner ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Boyner haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.372 Boyner haberi bulunmuştur.

Boyner Holding, İstanbul merkezli holding kuruluşu.1952 yılında Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş 'nin kurulmasıyla holdingin ilk şirketi kabul edilmektedir. Ağırlıklı olarak perakende olmak üzere, tekstil ve konfeksiyon üretimi ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösterir.

DEVAMI

Boyner Haberleri

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı: Vicdanımızı işte bu fotoğraf uyandırdı

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı: Vicdanımızı işte bu fotoğraf uyandırdı

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, BM Dünya İnsani Zirvesi için gelen UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova onuruna bir yemek verdi. Vuslat Doğan Sabancı, konuşmasında DHA muhabiri Nilüfer Demir’in çektiği bir fotoğrafın mültecilere bakışı nasıl değiştirdiğini anlatarak, medyanın etkisine dikkat çekti.

24.5.2016Gündem
Mutlaka okuyun

Mutlaka okuyun

Aydın Doğan Vakfı’nın ‘Başarı Bizi İstanbul’a Götürüyor’ projesi kapsamında İstanbul’a gelen 39 başarılı kız öğrenciye Sema Doğan şu mesajı verdi: “Çok iyi bir tahsil yapacak, ayaklarınızı yere sağlam basacaksınız.”

17.5.2016Eğitim
Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ödüllendirdi

Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ödüllendirdi

Aydın Doğan Vakfı (ADV) ve 'Baba Beni Okula Gönder' kampanyası kapsamında yaptırılan kız öğrenci yurtlarında kalan en başarılı 39 kız öğrenci, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

17.5.2016Gündem
Starcity için son söz Rekabet Kurumu'nun

Starcity için son söz Rekabet Kurumu'nun

Ülker ve Boyner’in sahibi oldukları Starcity AVM’nin devri için resmen başvuruda bulunuldu. Rekabet Kurumu’nun da onay vermesi ile birlikte, hisse devir işlemleri tamamlanacak.

17.5.2016Ekonomi
Ülker ve Boyner sattı Gençoğlu aldı

Ülker ve Boyner sattı Gençoğlu aldı

Ülker ve Boyner Aileleri’nin ortak olduğu Starcity AVM satıldı. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk’ün gündeme getirdiği satış kararında, alıcı tarafta, daha çok otel ve kuyumculuk sektöründeki yatırımları ile bilinen Naim Gençoğlu yer aldı. Gençoğlu, yıllar önce, Kapalıçarşı’da açtıkları küçük bir dükkanla iş yaşamına atım atan bir isim.

9.5.2016Ekonomi
Murat Ülker'den yeni satın alma yolda

Murat Ülker'den yeni satın alma yolda

Hürriyet yazarı Jale Özgentürk, dünkü yazısında Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in yakında büyük bir satın alma daha gerçekleştireceğini yazdı.

9.5.2016Ekonomi
Bu gençlikte iş var

Bu gençlikte iş var

İZMİR Ekonomi Üniversitesi, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından gerçekleştirilen "Bu Gençlikte İş Var" Yarışması'nda en çok girişimci projeyle "Girişimcilik Bayrağı"nı ikinci kez göndere çekerken, yarışmanın büyük finalinde üçüncülük kazandı.

6.5.2016Ege
20’nci yılın gururu AFAD’ın

20’nci yılın gururu AFAD’ın

Aydın Doğan Vakfı’nın 20’nci Aydın Doğan Ödülü, kısa süre içinde hem Türkiye hem dünya çapındaki etkinliği ve üstün başarısı nedeniyle AFAD’a verilmişti. Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, AFAD Başkanı Dr. Fuat Oktay’a ödülünü önceki gece görkemli bir törenle takdim etti.

5.5.2016Gündem
TÜSİAD’ın

TÜSİAD’ın "Bu gençilkte İŞ Var" yarışmasında

TÜSİAD’ın üniversite öğrencilerine yönelik iş fikri yarışması olan "Bu Gençlikte İŞ Var"ın 2015-2016 döneminin sonuçları bugün Sabancı Center’da düzenlenen ödül töreniyle açıklandı. Ödül törenine yarışmaya katılan gençlerin yanı sıra, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, Yönetim Kurulu üyeleri, gençlere projelerinde rehberlik yapan TÜSİAD üyeleri Ali Koç, Murat Özyeğin ve jüride yer alan Ümit Boyner’in de aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

5.5.2016Ekonomi
20. Aydın Doğan Ödülü, AFAD'a verildi

20. Aydın Doğan Ödülü, AFAD'a verildi

Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Aydın Doğan Vakfı, Aydın Doğan Ödülü konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, geleneksel kategorilerin dışına çıkarak Aydın Doğan Ödülü'nün Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na (AFAD) verilmesini oy birliğiyle kararlaştırdı.

5.5.2016Gündem
İş güvenliği kültürümüzde yok

İş güvenliği kültürümüzde yok

Türkiye’de iş kazaları her geçen yıl artıyor. Sadece geçen yıl 1.730 işçi öldü. Son 10 yılda ölen işçi sayısı 15 bini geçiyor. 2012’de yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na rağmen iş kazalarında bir azalma olmadı... Çünkü inşaatlar hızla yükseliyor, cezalara rağmen işyerlerinin yarısından fazlası yasal yükümlülükleri yerine getirmiyor ve ne işverende ne işçide ‘iş güvenliği kültürü’ yok.

2.5.2016IK
Tenis şöleninde Ajda Pekkan rüzgarı

Tenis şöleninde Ajda Pekkan rüzgarı

Four Seasons Hotel İstanbul’da dün gerçekleştirilen etkinliğin görkemli açılış partisinde Süperstar Ajda Pekkan ile Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası sahne aldı. Açılış partisine, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Garanti Koza Başkan Vekili Murat Binark’ın yanı sıra yıldız oyuncular ve davetliler katıldı.

19.4.2016Tenis
Prof. Sağlamer: Akademik hayatta ve bilimsel araştırmada kadınlara daha fazla fırsat verilmeli

Prof. Sağlamer: Akademik hayatta ve bilimsel araştırmada kadınlara daha fazla fırsat verilmeli

Türkiye’nin önde gelen kadın akademisyenleri AB’nin bilimsel araştırmalarda daha fazla kadın akademisyene yer verilmesi amacıyla yürüttüğü FESTA projesi için İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) bir araya geldi. FESTA’nın Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Gülsüm Sağlamer, akademik hayatta kadın oranının son 10 yılda azalmaya başladığına dikkat çekerek, “Kadınlar hayatın her alanında erkeklerle eşit rol almalı. Eşitsizlik ortadan kalkmadan kalkınma olmaz” dedi.

19.4.2016Ekonomi
Meryem Uzerli'nin yeni reklam anlaşması iptal oldu

Meryem Uzerli'nin yeni reklam anlaşması iptal oldu

MERYEM Uzerli’nin Hopi reklam filminde rol almak için yaptığı anlaşma iptal oldu.

7.4.2016Paparazzi
Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığına, Unilever Dondurma ve İçecek Kategorileri NAMETRUB Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin seçildi.di.

4.4.2016Ekonomi
'Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz'

'Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz'

Hepsiburada.com Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, şirketlerin de tıpkı hayat gibi bir ‘S’ eğrisinden oluştuklarını anlattı. Hanzade Doğan Boyner, “Şirkette herkese kendini eleştirme kuralı getirdik. Çünkü kendini eleştirmeyen başarılı olamaz” dedi.

26.3.2016Ekonomi
Hanzade Doğan Boyner: Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar

Hanzade Doğan Boyner: Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, ‘Yarının rekabetçi sektörleri’ başlıklı oturumun moderatörlüğünü THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı yaptı. Oturumda konuşan HepsiBurada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, “Teknoloji herkesin DNA’sının içerisinde olmalı. Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar. Ama önce Türkiye’nin temel bazı taşlarını yerine koyması gerekiyor” diye konuştu.

25.3.2016Ekonomi
Hepsiburada’dan ’Pazaryeri’ atağı

Hepsiburada’dan ’Pazaryeri’ atağı

Türkiye’nin lider alışveriş platformu Hepsiburada.com 1.5 yıl süren altyapı yatırımının ardından Pazaryeri uygulamasını yürürlüğe soktu. 2 binin üzerinde mağaza sayısına ulaşan Pazaryeri’nde dileyen satıcı Hepsiburada.com’un altyapısını kullanıp dilediği ürünü satabiliyor. Müşteriler ise satın alacakları ürünü onlarca ayrı mağazadan kıyaslayıp Hepsiburada.com güvencesiyle temin edebiliyor.

24.3.2016Ekonomi
Perakendede fırsat çok

Perakendede fırsat çok

Bünyesinde Altınyıldız, AY Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık, BR Mağazacılık, Hopi ve Morhipo markalarını barındıran Boyner Grup’un 12 bin çalışanı var. Bu yıl da bin kişilik bir alım planladıklarını söyleyen Boyner Grup İK, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, “Perakendeye ilgi artıyor. Perakendede iş var” diyor.

21.3.2016IK
BBOG örnek işbirliği modeli

BBOG örnek işbirliği modeli

11 yılı geride bırakmaya hazırlanan ‘Baba Beni Okula Gönder’ geçen hafta Capital dergisinin hazırladığı ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Araştırması’nda halk gözünde bir kez daha en başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projesi seçildi.

15.3.2016Gündem
SHOEXPO tüm hızıyla devam ediyor

SHOEXPO tüm hızıyla devam ediyor

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen SHOEXPO-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapsamında ’Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması’ yapıldı. 64 genç tasarımcının 138 tasarımıyla katıldığı yarışmada erkek kategorisinde İzmir’den Yiğit İldeş, kadın kategorisinde ise İstanbul’dan Hazal Karaşah ’Yılın Başarılı Ayakkabı Tasarımcısı’ seçildi. Ödül törenin ardından Hakan Akkaya’nın ’Siyah Cazibe’ koleksiyonu defilesi gerçekleştirildi.

8.3.2016Ege
Tek kanatla uçamayız!

Tek kanatla uçamayız!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle iş dünyası eşitlik çağrısı yaptı. Kadınların her alanda uğradığı şiddete dikkat çeken iş dünyası temsilcileri zihniyet dönüşümü istedi. Kadınların ‘ayrıcalık’ değil eşitlik istediğini vurgulayan temsilciler kadınlarla şirketlerin daha başarılı olduğunu belirtti.

8.3.2016Ekonomi
Boyner 20 yıl sonra borsadan çıkıyor

Boyner 20 yıl sonra borsadan çıkıyor

17 Haziran 1996’da Çarşı Büyük Mağazacılık adı altında İstanbul Borsasında işlem görmeye başlayan Boyner Büyük Mağazacılık (BOYNR) 20 yıllık borsa serüvenini bugün itibariyle tamamladı.

7.3.2016Ekonomi
Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Son 10 yılda şirketler kadın kotaları koyarak, işe alımlarda ve terfilerde kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak kadın erkek eşitliğinde önemli yol kat ettiler. Esnek çalışmanın artması, doğum yapan kadınlara verilen ekstra izinler, rol model olan kadın liderler şirketlerde kadın istihdamını arttırdı. Bu konuda emek harcayan şirketlerin tepe yöneticileri ile görüştük.

7.3.2016IK
Cem Boyner: İçimiz yansa da yaşam galip gelmeli

Cem Boyner: İçimiz yansa da yaşam galip gelmeli

Son dönemde artan şiddet ve terörün Türkiye’yi götürmek istediği yerin ümitsizlik olduğunu kaydeden Cem Boyner, “İçim yanıyor ama Türkiye için hayallerimizden vazgeçmemeliyiz. 60 yaşındayım. Bugüne dek hiç güne güvenerek yatırım yapmadım. Geleceğe hep güvendim“ yorumunu yapıyor.

20.2.2016Ekonomi
Zeytinyağının izinde Cunda gezisi

Zeytinyağının izinde Cunda gezisi

Aslında zeytine doğru yolculuk etmek üzere çıktım yola... Dalından toplanıp altın sıvıya dönüşürkenki haline şahitlik etmek için. Yaşam iksiri, hayat ağacı, sağlığın, barışın sembolü zeytin bana hiç görmediğim Cunda’nın da kapılarını araladı...

18.2.2016Gurme
Dizi ajanı

Dizi ajanı

Reyting rekorları kıran dizilerin başrolleri nasıl giyiniyor, kim giydiriyor, nereden alıyor? Peki fiyatları ne kadar? Ünlü karakterlerin stillerini bundan böyle her hafta bu köşede mercek altına alacağız.  

16.2.2016Paparazzi
Önce videoda sonra gerçekte satış

Önce videoda sonra gerçekte satış

Şirketler, çalışanlarına verdikleri eğitimlerde artık teknolojinin nimetlerinden daha çok faydalanıyor. Çalışanlar eğitimler sırasında eğlenirken öğreniyor. İnteraktif videolarda seçim yaparak ilerledikleri ve seçimlerinin sonucunu bizzat deneyimledikleri eğitimler de bunlardan biri.

15.2.2016IK
İşte Türkiye’nin en etkili 50 CFO’su

İşte Türkiye’nin en etkili 50 CFO’su

TÜRKİYE’nin en etkili 50 finans departmanı yöneticisi (CFO) seçildi.

12.2.2016Ekonomi
Boyner ve Boğaziçi Üniversitesi'nden dijital pazarlamada iş birliği

Boyner ve Boğaziçi Üniversitesi'nden dijital pazarlamada iş birliği

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, Dijital Pazarlama dersini Boyner Grup iş birliğiyle tamamladı.

29.1.2016Teknoloji
Rahmi Koç: Ben oğlumu siz liderinizi kaybettiniz

Rahmi Koç: Ben oğlumu siz liderinizi kaybettiniz

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç’un ölümünün üzerine çalışanlarına ve bayilerine bir mektup gönderdi.

29.1.2016Ekonomi
TÜSİAD’ın en acı toplantısı

TÜSİAD’ın en acı toplantısı

İlk kez genel kurulunu şubat ayına alan TÜSİAD’ın ayın 11’inde yapılacak toplantısı, kuruluşun en zor buluşmalardan biri olacak. Bunun nedeni, Koç Ailesi’nin TÜSİAD için özel bir anlam taşıyor olması. Hayata çok erken veda eden Mustafa Koç, ilk kez  toplantıda yer alamayacak.

23.1.2016Ekonomi
Koç Ailesi, taziyeleri kabul ediyor

Koç Ailesi, taziyeleri kabul ediyor

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatı dolayısıyla Koç Ailesi, taziyeleri Divan Oteli'nde kabul ediyor. İş, sanat ve siyaset dünyasından birçok kişi aileye başsağlığı dileklerinde bulundu. Taziyeleri, Mustafa Koç'un babası Rahmi Koç, kardeşleri Ali Koç ve Ömer Koç, halası Semahat Arsel, annesi Çiğdem Simavi, eşi Caroline Koç ve kızları kabul etti.

22.1.2016Gündem
Koç için Türkiye hastaneye akın etti

Koç için Türkiye hastaneye akın etti

Mustafa Koç'un ölümü Türkiye'yi derinden üzdü. Koç Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldığı andan itibaren hastane ziyaretçi akınına uğradı. Sanat, spor ve iş dünyasından pek çok isim Koç'u ziyarete geldi. Adeta Türkiye hastaneye akın etti.

22.1.2016Ekonomi
İş dünyası yasta

İş dünyası yasta

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un Amerikan Hastanesi’nde vefat ettiğinin açıklanmasının ardından başta iş dünyası olmak üzere sanat ve spor camiasından birçok isim hastaneye gelerek Koç Ailesi’ne taziyelerini iletti.

22.1.2016Ekonomi
Koç’un oğlu olmak...

Koç’un oğlu olmak...

2003’te babası Rahmi Koç’tan yönetim kurulu başkanlığı görevini devralan Mustafa Vehbi Koç döneminde Koç Holding büyük bir sıçrama gerçekleştirdi. Mustafa Koç’un bu başarısında dedesi Vehbi Koç’un iş disiplini ve yönetim felsefesinin büyük payı var.

22.1.2016Ekonomi
Başbakan Davutoğlu: Basın özgürlüğü konusunda herhangi bir engelleme, sınırlama söz konusu değil

Başbakan Davutoğlu: Basın özgürlüğü konusunda herhangi bir engelleme, sınırlama söz konusu değil

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Davos’ta Türk Hava Yolları ve Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nın katkılarıyla Dünya Ekonomik Forumu (WEF) Kıdemli Danışmanı Cüneyd Zapsu tarafından verilen akşam yemeğinde konuştu.

22.1.2016Gündem
Son dakika... Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç hayatını kaybetti

Son dakika... Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç hayatını kaybetti

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Mustafa Koç 55 yaşındaydı. Vefat haberinin ardından Koç'un yakınları hayatını kaybettiği hastaneye koştu. Mustafa Koç'un vefatı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan Koç ailesini arayarak taziyelerini iletti. Mustafa Koç'un cenaze töreninin pazar günü yapılacağı duyuruldu. Mustafa Koç için taziyelerin Elmadağ'daki Divan Otel'de kabul edileceği açıklandı.

21.1.2016Ekonomi
Ünlü işadamı Mustafa Koç kimdir?

Ünlü işadamı Mustafa Koç kimdir?

Türk işadamı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kimdir?

21.1.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Üç dikkat çekici haber

Üç dikkat çekici haber

Siyaset ve terörü medyadan endişeli gözlerle izlese de 75 milyon vatandaşın hayatı devam ediyor.

10.5.2016Ege
İş dünyası da sil baştan!

İş dünyası da sil baştan!

TÜRKİYE’de bir süredir farklı bir siyasi kriz yaşanıyor.

7.5.2016Haber Yazıları
Sevgili Cengiz Yılmaz Morgül sarayda doğmuş aristokrat mı

Sevgili Cengiz Yılmaz Morgül sarayda doğmuş aristokrat mı

YILMAZ Morgül Ginelilerle ilgili münasebetsiz bir laf söyledi, millet ayağa kalktı.

8.3.2016Haber Yazıları
Niye hâlâ meydanlarda dayak yiyoruz?

Niye hâlâ meydanlarda dayak yiyoruz?

Kuşkunuz olmasın.

7.3.2016Haber Yazıları
Baba Beni Okula Gönder birinci oldu

Baba Beni Okula Gönder birinci oldu

Capital Dergisi’nin bağımsız araştırma şirketi GfK Türkiye ile birlikte hazırladığı geleneksel ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Araştırması’nın sonucuna göre halk gözünde en başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projesi “Baba Beni Okula Gönder” kampanyası oldu.

2.3.2016Kelebek Yazıları
Dizi ajanı

Dizi ajanı

Reyting rekorları kıran dizilerin başrolleri nasıl giyiniyor, kim giydiriyor, nereden alıyor? Peki fiyatları ne kadar? Ünlü karakterlerin stillerini bundan böyle her hafta bu köşede mercek altına alacağız.  

15.2.2016Kelebek Yazıları
Güle güle mavi gözlü patron

Güle güle mavi gözlü patron

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, pazar günü son yolculuğuna uğurlandı.

25.1.2016Kelebek Yazıları
TÜSİAD’ın en acı toplantısı

TÜSİAD’ın en acı toplantısı

İlk kez genel kurulunu şubat ayına alan TÜSİAD’ın ayın 11’inde yapılacak toplantısı, kuruluşun en zor buluşmalardan biri olacak. Bunun nedeni, Koç Ailesi’nin TÜSİAD için özel bir anlam taşıyor olması. Hayata çok erken veda eden Mustafa Koç, ilk kez toplantıda yer alamayacak.

24.1.2016Ekonomi
Dört yıl seçim yok

Dört yıl seçim yok

MASADAN 1

23.1.2016Haber Yazıları
Koç’un oğlu olmak...

Koç’un oğlu olmak...

2003’te babası Rahmi Koç’tan yönetim kurulu başkanlığı görevini devralan Mustafa Vehbi Koç döneminde Koç Holding büyük bir sıçrama gerçekleştirdi. Mustafa Koç’un bu başarısında dedesi Vehbi Koç’un iş disiplini ve yönetim felsefesinin büyük payı var.

22.1.2016Jale Özgentürk
Davos 2016: Kriz ekonomisi hoş geldin

Davos 2016: Kriz ekonomisi hoş geldin

Dünya ekonomisine yön veren isimlerin buluştuğu Davos’ta bu yıl en gözde sözcükler “Karmaşa, karmaşıklık ve belirsizlik” oldu.

21.1.2016Haber Yazıları