Arşiv
Yazarlara Göre

Boyner

Boyner ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Boyner haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.385 Boyner haberi bulunmuştur.

Boyner Holding, İstanbul merkezli holding kuruluşu.1952 yılında Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş 'nin kurulmasıyla holdingin ilk şirketi kabul edilmektedir. Ağırlıklı olarak perakende olmak üzere, tekstil ve konfeksiyon üretimi ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösterir.

DEVAMI

Boyner Haberleri

Üniversitelerde tanıtım günleri başlıyor

Üniversitelerde tanıtım günleri başlıyor

Lisans Yerleştirme Sınavları’nın (LYS) sonuçlarını öğrenen adaylar, şimdi de hangi üniversiteyi seçeceklerini düşünmeye başladı. Yükseköğretim kurumları da bu süreçte hem adaylara yardımcı olmak hem de kendilerini tanıtmak için tercih ve tanıtım günleri düzenliyor. İşte bazı üniversitelerin bu süreçteki etkinlikleri.

19.7.2016Eğitim
Önder Öztarhan ile Elif Boyner tatilden döndü

Önder Öztarhan ile Elif Boyner tatilden döndü

Önder Öztarhan ile Elif Boyner, Bodrum dönüşü havalimanında objektife takıldı.

12.7.2016Paparazzi
Boyner’den ‘büyük’ adım

Boyner’den ‘büyük’ adım

İstanbul Harbiye’de yapımı süren dev inşaat projesinin ilk markası belli oldu. Vakıf ve müteahhit işbirliğiyle yürüyen ve içinde otel ile rezidansın da olduğu Pangaltı Projesi’ndeki pasaj, Boyner Grubu tarafından kiralandı. Boyner’in, toplam 13 bin metrekare alanı bulunan pasajda, adını birkaç gün önce açıkladığı yeni mağazacılık konsepti WEPUBLIC’in ikinci şubesini açacağı belirtiliyor.

29.6.2016Ekonomi
Hanzade Doğan Boyner hepsiburada.com'la Silikon Vadisi'ne gitti

Hanzade Doğan Boyner hepsiburada.com'la Silikon Vadisi'ne gitti

Doğan Online ve hepsiburada.com Kurucusu ve YönetimKurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, ABD Başkanı Barack Obama'nın davetlisiolarak Silikon Vadisi’nde düzenlenen Küresel Girişimcilik Zirvesine (GlobalEntrepreneurship Summit - GES) katıldı.

25.6.2016Ekonomi
Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Hepsiburada.com Silikon Vadisi’nde beyin avında

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu hepsiburada.com önümüzdeki dönem işe alacağı 300 suni zekâ, data ve yazılım uzmanı için dünyanın teknoloji merkezi Silikon Vadisi’nde beyin avına çıktı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Vadi’de bir araya geldiği yaklaşık 100 Türk kökenli genci hepsiburada.com’da çalışmaya davet etti.

22.6.2016Ekonomi
Şirket akademisi online eğitim platformu oldu

Şirket akademisi online eğitim platformu oldu

Turkcell Akademi, 2006 yılında Turkcell Grup çalışanlarına eğitim vermek için kuruldu. Şu anda neredeyse her büyük şirketin bir akademisi olsa da o dönem şirket akademileri yeni yeni kuruluyordu.

20.6.2016IK
Atatürk’ün terzisinden Furkan’a özel dikim

Atatürk’ün terzisinden Furkan’a özel dikim

Okulların kapanmasına haftalar kala yazlık diziler yayınlanmaya başladı. Fox TV’nin yazlık dizisi “No:309”un ilk bölümünü izledik. Onur karakterini canlandıran Furkan Palalı’nın bütün kostümlerinde tek bir imza olması dikkatimi çekti.

6.6.2016Paparazzi
‘Baba Beni Okula Gönder’ projesi anlatıldı

‘Baba Beni Okula Gönder’ projesi anlatıldı

Bayburt Baksı Müzesi’nde, ‘Bayburt ve Çevresinde Mekan Kültürel Araştırmalar Çalıştayı’ düzenlendi. Çalıştaya konuşmacı olarak katılan Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Candan Fetvacı, Aydın Doğan Vakfı ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından yürütülen ‘Baba Beni Okula Gönder’ projesini anlattı.

2.6.2016Eğitim
Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu: Hepsiburada

Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu: Hepsiburada

Hepsiburada.com ile Türkiye’de dijital dönüşüme liderlik eden Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, ekonomi dergisi Fortune’ye konuştu. Dergi haberinde, Hanzade Doğan Boyner’in Hepsiburada.com’u e-ticaret denince akla gelen ilk marka olarak nasıl konumladığını anlattı.

2.6.2016Ekonomi
Şirketlerde pozitif yönetim zamanı

Şirketlerde pozitif yönetim zamanı

Çalışanların eksik ve zayıf yönlerine değil de halihazırda ‘güçlü’ olan yönlerine odaklanmak ve bu yönleri daha da parlatmak, bir takdir kültürü yaratmak diye özetleyebileceğimiz ‘pozitif psikoloji’yi benimseyen şirketlerin verimliliklerinde ve çalışan bağlılıklarında ciddi artışlar oluyor. Son dönemde pozitif psikolojiyi keşfeden ve yavaş yavaş adım atan şirket sayısı hızla artıyor.

30.5.2016IK
Mutlu son

Mutlu son

İşadamı Taylan Bilgel’in oğlu Fazıl Bilgel, Merve Tansı ile önceki gün hayatını birleştirdi. Raffles Hotel’de yapılan düğün törenine iş, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimleri katıldı.

29.5.2016Paparazzi
Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı: Vicdanımızı işte bu fotoğraf uyandırdı

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı: Vicdanımızı işte bu fotoğraf uyandırdı

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, BM Dünya İnsani Zirvesi için gelen UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova onuruna bir yemek verdi. Vuslat Doğan Sabancı, konuşmasında DHA muhabiri Nilüfer Demir’in çektiği bir fotoğrafın mültecilere bakışı nasıl değiştirdiğini anlatarak, medyanın etkisine dikkat çekti.

24.5.2016Gündem
Mutlaka okuyun

Mutlaka okuyun

Aydın Doğan Vakfı’nın ‘Başarı Bizi İstanbul’a Götürüyor’ projesi kapsamında İstanbul’a gelen 39 başarılı kız öğrenciye Sema Doğan şu mesajı verdi: “Çok iyi bir tahsil yapacak, ayaklarınızı yere sağlam basacaksınız.”

17.5.2016Eğitim
Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ödüllendirdi

Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri ödüllendirdi

Aydın Doğan Vakfı (ADV) ve 'Baba Beni Okula Gönder' kampanyası kapsamında yaptırılan kız öğrenci yurtlarında kalan en başarılı 39 kız öğrenci, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

17.5.2016Gündem
Starcity için son söz Rekabet Kurumu'nun

Starcity için son söz Rekabet Kurumu'nun

Ülker ve Boyner’in sahibi oldukları Starcity AVM’nin devri için resmen başvuruda bulunuldu. Rekabet Kurumu’nun da onay vermesi ile birlikte, hisse devir işlemleri tamamlanacak.

17.5.2016Ekonomi
Ülker ve Boyner sattı Gençoğlu aldı

Ülker ve Boyner sattı Gençoğlu aldı

Ülker ve Boyner Aileleri’nin ortak olduğu Starcity AVM satıldı. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk’ün gündeme getirdiği satış kararında, alıcı tarafta, daha çok otel ve kuyumculuk sektöründeki yatırımları ile bilinen Naim Gençoğlu yer aldı. Gençoğlu, yıllar önce, Kapalıçarşı’da açtıkları küçük bir dükkanla iş yaşamına atım atan bir isim.

9.5.2016Ekonomi
Murat Ülker'den yeni satın alma yolda

Murat Ülker'den yeni satın alma yolda

Hürriyet yazarı Jale Özgentürk, dünkü yazısında Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in yakında büyük bir satın alma daha gerçekleştireceğini yazdı.

9.5.2016Ekonomi
Bu gençlikte iş var

Bu gençlikte iş var

İZMİR Ekonomi Üniversitesi, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından gerçekleştirilen "Bu Gençlikte İş Var" Yarışması'nda en çok girişimci projeyle "Girişimcilik Bayrağı"nı ikinci kez göndere çekerken, yarışmanın büyük finalinde üçüncülük kazandı.

6.5.2016Ege
20’nci yılın gururu AFAD’ın

20’nci yılın gururu AFAD’ın

Aydın Doğan Vakfı’nın 20’nci Aydın Doğan Ödülü, kısa süre içinde hem Türkiye hem dünya çapındaki etkinliği ve üstün başarısı nedeniyle AFAD’a verilmişti. Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, AFAD Başkanı Dr. Fuat Oktay’a ödülünü önceki gece görkemli bir törenle takdim etti.

5.5.2016Gündem
TÜSİAD’ın

TÜSİAD’ın "Bu gençilkte İŞ Var" yarışmasında

TÜSİAD’ın üniversite öğrencilerine yönelik iş fikri yarışması olan "Bu Gençlikte İŞ Var"ın 2015-2016 döneminin sonuçları bugün Sabancı Center’da düzenlenen ödül töreniyle açıklandı. Ödül törenine yarışmaya katılan gençlerin yanı sıra, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, Yönetim Kurulu üyeleri, gençlere projelerinde rehberlik yapan TÜSİAD üyeleri Ali Koç, Murat Özyeğin ve jüride yer alan Ümit Boyner’in de aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

5.5.2016Ekonomi
20. Aydın Doğan Ödülü, AFAD'a verildi

20. Aydın Doğan Ödülü, AFAD'a verildi

Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Aydın Doğan Vakfı, Aydın Doğan Ödülü konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, geleneksel kategorilerin dışına çıkarak Aydın Doğan Ödülü'nün Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na (AFAD) verilmesini oy birliğiyle kararlaştırdı.

5.5.2016Gündem
İş güvenliği kültürümüzde yok

İş güvenliği kültürümüzde yok

Türkiye’de iş kazaları her geçen yıl artıyor. Sadece geçen yıl 1.730 işçi öldü. Son 10 yılda ölen işçi sayısı 15 bini geçiyor. 2012’de yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na rağmen iş kazalarında bir azalma olmadı... Çünkü inşaatlar hızla yükseliyor, cezalara rağmen işyerlerinin yarısından fazlası yasal yükümlülükleri yerine getirmiyor ve ne işverende ne işçide ‘iş güvenliği kültürü’ yok.

2.5.2016IK
Tenis şöleninde Ajda Pekkan rüzgarı

Tenis şöleninde Ajda Pekkan rüzgarı

Four Seasons Hotel İstanbul’da dün gerçekleştirilen etkinliğin görkemli açılış partisinde Süperstar Ajda Pekkan ile Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası sahne aldı. Açılış partisine, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Garanti Koza Başkan Vekili Murat Binark’ın yanı sıra yıldız oyuncular ve davetliler katıldı.

19.4.2016Tenis
Prof. Sağlamer: Akademik hayatta ve bilimsel araştırmada kadınlara daha fazla fırsat verilmeli

Prof. Sağlamer: Akademik hayatta ve bilimsel araştırmada kadınlara daha fazla fırsat verilmeli

Türkiye’nin önde gelen kadın akademisyenleri AB’nin bilimsel araştırmalarda daha fazla kadın akademisyene yer verilmesi amacıyla yürüttüğü FESTA projesi için İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) bir araya geldi. FESTA’nın Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Gülsüm Sağlamer, akademik hayatta kadın oranının son 10 yılda azalmaya başladığına dikkat çekerek, “Kadınlar hayatın her alanında erkeklerle eşit rol almalı. Eşitsizlik ortadan kalkmadan kalkınma olmaz” dedi.

19.4.2016Ekonomi
Meryem Uzerli'nin yeni reklam anlaşması iptal oldu

Meryem Uzerli'nin yeni reklam anlaşması iptal oldu

MERYEM Uzerli’nin Hopi reklam filminde rol almak için yaptığı anlaşma iptal oldu.

7.4.2016Paparazzi
Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye Başkanı Mustafa Seçkin oldu

Global Compact Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığına, Unilever Dondurma ve İçecek Kategorileri NAMETRUB Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin seçildi.di.

4.4.2016Ekonomi
'Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz'

'Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz'

Hepsiburada.com Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, şirketlerin de tıpkı hayat gibi bir ‘S’ eğrisinden oluştuklarını anlattı. Hanzade Doğan Boyner, “Şirkette herkese kendini eleştirme kuralı getirdik. Çünkü kendini eleştirmeyen başarılı olamaz” dedi.

26.3.2016Ekonomi
Hanzade Doğan Boyner: Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar

Hanzade Doğan Boyner: Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, ‘Yarının rekabetçi sektörleri’ başlıklı oturumun moderatörlüğünü THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı yaptı. Oturumda konuşan HepsiBurada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, “Teknoloji herkesin DNA’sının içerisinde olmalı. Türkiye’den bir teknoloji devi çıkar. Ama önce Türkiye’nin temel bazı taşlarını yerine koyması gerekiyor” diye konuştu.

25.3.2016Ekonomi
Hepsiburada’dan ’Pazaryeri’ atağı

Hepsiburada’dan ’Pazaryeri’ atağı

Türkiye’nin lider alışveriş platformu Hepsiburada.com 1.5 yıl süren altyapı yatırımının ardından Pazaryeri uygulamasını yürürlüğe soktu. 2 binin üzerinde mağaza sayısına ulaşan Pazaryeri’nde dileyen satıcı Hepsiburada.com’un altyapısını kullanıp dilediği ürünü satabiliyor. Müşteriler ise satın alacakları ürünü onlarca ayrı mağazadan kıyaslayıp Hepsiburada.com güvencesiyle temin edebiliyor.

24.3.2016Ekonomi
Perakendede fırsat çok

Perakendede fırsat çok

Bünyesinde Altınyıldız, AY Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık, BR Mağazacılık, Hopi ve Morhipo markalarını barındıran Boyner Grup’un 12 bin çalışanı var. Bu yıl da bin kişilik bir alım planladıklarını söyleyen Boyner Grup İK, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, “Perakendeye ilgi artıyor. Perakendede iş var” diyor.

21.3.2016IK
BBOG örnek işbirliği modeli

BBOG örnek işbirliği modeli

11 yılı geride bırakmaya hazırlanan ‘Baba Beni Okula Gönder’ geçen hafta Capital dergisinin hazırladığı ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Araştırması’nda halk gözünde bir kez daha en başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projesi seçildi.

15.3.2016Gündem
SHOEXPO tüm hızıyla devam ediyor

SHOEXPO tüm hızıyla devam ediyor

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen SHOEXPO-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapsamında ’Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması’ yapıldı. 64 genç tasarımcının 138 tasarımıyla katıldığı yarışmada erkek kategorisinde İzmir’den Yiğit İldeş, kadın kategorisinde ise İstanbul’dan Hazal Karaşah ’Yılın Başarılı Ayakkabı Tasarımcısı’ seçildi. Ödül törenin ardından Hakan Akkaya’nın ’Siyah Cazibe’ koleksiyonu defilesi gerçekleştirildi.

8.3.2016Ege
Tek kanatla uçamayız!

Tek kanatla uçamayız!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle iş dünyası eşitlik çağrısı yaptı. Kadınların her alanda uğradığı şiddete dikkat çeken iş dünyası temsilcileri zihniyet dönüşümü istedi. Kadınların ‘ayrıcalık’ değil eşitlik istediğini vurgulayan temsilciler kadınlarla şirketlerin daha başarılı olduğunu belirtti.

8.3.2016Ekonomi
Boyner 20 yıl sonra borsadan çıkıyor

Boyner 20 yıl sonra borsadan çıkıyor

17 Haziran 1996’da Çarşı Büyük Mağazacılık adı altında İstanbul Borsasında işlem görmeye başlayan Boyner Büyük Mağazacılık (BOYNR) 20 yıllık borsa serüvenini bugün itibariyle tamamladı.

7.3.2016Ekonomi
Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Kadının istihdamı nasıl arttırılır?

Son 10 yılda şirketler kadın kotaları koyarak, işe alımlarda ve terfilerde kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak kadın erkek eşitliğinde önemli yol kat ettiler. Esnek çalışmanın artması, doğum yapan kadınlara verilen ekstra izinler, rol model olan kadın liderler şirketlerde kadın istihdamını arttırdı. Bu konuda emek harcayan şirketlerin tepe yöneticileri ile görüştük.

7.3.2016IK
Cem Boyner: İçimiz yansa da yaşam galip gelmeli

Cem Boyner: İçimiz yansa da yaşam galip gelmeli

Son dönemde artan şiddet ve terörün Türkiye’yi götürmek istediği yerin ümitsizlik olduğunu kaydeden Cem Boyner, “İçim yanıyor ama Türkiye için hayallerimizden vazgeçmemeliyiz. 60 yaşındayım. Bugüne dek hiç güne güvenerek yatırım yapmadım. Geleceğe hep güvendim“ yorumunu yapıyor.

20.2.2016Ekonomi
Zeytinyağının izinde Cunda gezisi

Zeytinyağının izinde Cunda gezisi

Aslında zeytine doğru yolculuk etmek üzere çıktım yola... Dalından toplanıp altın sıvıya dönüşürkenki haline şahitlik etmek için. Yaşam iksiri, hayat ağacı, sağlığın, barışın sembolü zeytin bana hiç görmediğim Cunda’nın da kapılarını araladı...

18.2.2016Gurme
Dizi ajanı

Dizi ajanı

Reyting rekorları kıran dizilerin başrolleri nasıl giyiniyor, kim giydiriyor, nereden alıyor? Peki fiyatları ne kadar? Ünlü karakterlerin stillerini bundan böyle her hafta bu köşede mercek altına alacağız.  

16.2.2016Paparazzi
Önce videoda sonra gerçekte satış

Önce videoda sonra gerçekte satış

Şirketler, çalışanlarına verdikleri eğitimlerde artık teknolojinin nimetlerinden daha çok faydalanıyor. Çalışanlar eğitimler sırasında eğlenirken öğreniyor. İnteraktif videolarda seçim yaparak ilerledikleri ve seçimlerinin sonucunu bizzat deneyimledikleri eğitimler de bunlardan biri.

15.2.2016IK
İşte Türkiye’nin en etkili 50 CFO’su

İşte Türkiye’nin en etkili 50 CFO’su

TÜRKİYE’nin en etkili 50 finans departmanı yöneticisi (CFO) seçildi.

12.2.2016Ekonomi
Boyner ve Boğaziçi Üniversitesi'nden dijital pazarlamada iş birliği

Boyner ve Boğaziçi Üniversitesi'nden dijital pazarlamada iş birliği

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, Dijital Pazarlama dersini Boyner Grup iş birliğiyle tamamladı.

29.1.2016Teknoloji
Rahmi Koç: Ben oğlumu siz liderinizi kaybettiniz

Rahmi Koç: Ben oğlumu siz liderinizi kaybettiniz

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç’un ölümünün üzerine çalışanlarına ve bayilerine bir mektup gönderdi.

29.1.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Teröre lanet İstanbul’a dua yağdı

Teröre lanet İstanbul’a dua yağdı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda önceki akşam üç canlı bombanın düzenlediği terör saldırısında 41 kişi hayatını kaybetti. Türkiye’den ve dünyadan ünlü isimler, ülkemizi yasa boğan hain saldırıyı lanetledi.

29.6.2016Kelebek Yazıları
Abraaj'dan yatırıma devam

Abraaj'dan yatırıma devam

Fibabanka’nın yüzde 9.95 hissesini alan ortaklığı da hafta içi açıklanan Abraaj Group’un Türkiye ve Orta Asya Bölge Başkanı Selçuk Yorgancıoğlu, Türkiye’de yönettikleri fonun 1 milyar doları aştığını vurgulayıp ekledi: İç politika ve terör, Türkiye’deki pozisyonumuzu değiştirmez.

9.6.2016Yazar Yazıları
Üç dikkat çekici haber

Üç dikkat çekici haber

Siyaset ve terörü medyadan endişeli gözlerle izlese de 75 milyon vatandaşın hayatı devam ediyor.

10.5.2016Ege
İş dünyası da sil baştan!

İş dünyası da sil baştan!

TÜRKİYE’de bir süredir farklı bir siyasi kriz yaşanıyor.

7.5.2016Haber Yazıları
Sevgili Cengiz Yılmaz Morgül sarayda doğmuş aristokrat mı

Sevgili Cengiz Yılmaz Morgül sarayda doğmuş aristokrat mı

YILMAZ Morgül Ginelilerle ilgili münasebetsiz bir laf söyledi, millet ayağa kalktı.

8.3.2016Haber Yazıları
Niye hâlâ meydanlarda dayak yiyoruz?

Niye hâlâ meydanlarda dayak yiyoruz?

Kuşkunuz olmasın.

7.3.2016Haber Yazıları
Baba Beni Okula Gönder birinci oldu

Baba Beni Okula Gönder birinci oldu

Capital Dergisi’nin bağımsız araştırma şirketi GfK Türkiye ile birlikte hazırladığı geleneksel ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Araştırması’nın sonucuna göre halk gözünde en başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projesi “Baba Beni Okula Gönder” kampanyası oldu.

2.3.2016Kelebek Yazıları
Dizi ajanı

Dizi ajanı

Reyting rekorları kıran dizilerin başrolleri nasıl giyiniyor, kim giydiriyor, nereden alıyor? Peki fiyatları ne kadar? Ünlü karakterlerin stillerini bundan böyle her hafta bu köşede mercek altına alacağız.  

15.2.2016Kelebek Yazıları