Bilal Erdoğan


 • Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı - Bilal Erdoğan

  Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı27.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tartışmaya neden olan "Amerika'ya ilk olarak Müslümanlar ulaştı" iddialarına kaynak olarak Almanya'da yaşayan dünyaca ünlü Türk bilim insanı Prof.Dr.Fuat Sezgin, Müslümanlar'dan çok önce insanların bu kıtaya ulaştığını söyledi.Prof.Dr.Sezgin, "Önemli olan Müslümanlar'ın oranın haritasını yapmış olmaları.Elimdeki haritalar Güney Amerika'nın mükemmel haritasını yapmış olduklarını gösteriyor" dedi.
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - Bilal Erdoğan

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)25.11.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Maratonda büyük sürpriz! - Bilal Erdoğan

  Maratonda büyük sürpriz!17.11.2014

  Diger

  Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu bugün koşuldu.Maraton yarışını erkeklerde Faslı atlet Hafid Chani, kadınlarda ise Etiyopyalı Amane Gobena kazandı.Renkli görüntülerin yaşandığ Halk Yürüyüşü'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan

  TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da10.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın ile aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak'ın bulunduğu heyet, Suruç ilçesindeki kampta kalan sığınmacıları ziyaret etti
 • TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan

  TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da09.11.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak, TÜRGEV yöneticileriyle birlikte Şanlıurfa’ya geldi.
 • İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı - Bilal Erdoğan

  İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı06.11.2014

  GÜNDEM

  AKADEMİSYEN maaşına zam yasasının Meclis’teki görüşmelerine TÜRGEV tartışması damgasını vurdu.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak’ın yönetim kurulunda yer aldığı vakfa yapılan bağışlara yönelik muhalefetten gelen tepkileri yanıtlayan, kendisi de vakfın genel kurul üyesi olan AK Parti İstanbul Milletvekili Doğan Kubat, “Yapılan bir kısım bağışlar, işin doğrusunu söyleyeyim, ben de keşke yapılmasaydı derim, eğer bilseydim engel olurdum” dedi.AK Partili Mehmet Metiner de "TÜRGEV üzerinden daha fazlasını yapacağız çatlasanız da, patlasanız da, hiçbir yanlışlık yok" diye konuştu.
 • Akademisyen maaşına zam - Bilal Erdoğan

  Akademisyen maaşına zam06.11.2014

  Eğitim

  TBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • Şaibeli vakıf üniversite kuramaz - Bilal Erdoğan

  Şaibeli vakıf üniversite kuramaz06.11.2014

  GÜNDEM

  YÖNETİM Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak’ın yer aldığı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nın (TÜRGEV) üniversite kurmasına ilişkin yasa tasarısının Meclis komisyonundaki görüşmeleri olaylı geçti.
 • Akademisyen maaşına zam geldi - Bilal Erdoğan

  Akademisyen maaşına zam geldi05.11.2014

  EKONOMİ

  TBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • RTEÜ’den 777 öğrenciye burs - Bilal Erdoğan

  RTEÜ’den 777 öğrenciye burs24.10.2014

  Eğitim

  Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ’yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı.
 • ‘Akil’ler faydalı olur - Bilal Erdoğan

  ‘Akil’ler faydalı olur19.10.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘Akil İnsanlar’ ile gerçekleştirdiği istişare toplantısıyla ilgili, “İktidarların halkın temsilcileriyle bütünleşerek bu süreçleri sürdürmesi faydalıdır” dedi.
 • Erdoğan'dan esnafa ziyaret - Bilal Erdoğan

  Erdoğan'dan esnafa ziyaret19.10.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve torunu Mahinur Albayrak ile öğlen saatlerinden evlerinden çıkarak esnafı dolaştı.
 • 17 Aralık’a takipsizlik - Bilal Erdoğan

  17 Aralık’a takipsizlik18.10.2014

  EKONOMİ

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Reza Zarrab (Rıza Sarraf) ile eski bakanlar Muammer Güler ile Zafer Çağlayan’ın oğulları Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan, eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın da aralarında bulunduğu 53 kişi için takipsizlik verdi.Aslan'ın evinde bulunan paraların valiliğe gönderilmesine karar verildi.
 • Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı - Bilal Erdoğan

  Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı10.10.2014

  Gündem2008

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) bünyesindeki İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF-Dİ)'na katıldı.
 • Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki - Bilal Erdoğan

  Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki30.09.2014

  Planet

  İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi bir zamanlar “En yakın dostum” olarak tanımadığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir son dakika haberi! - Bilal Erdoğan

  Bir son dakika haberi!23.09.2014

  Yazarlar

  DEMOKRATİK dünyanın herhangi bir yerinde, HSYK benzeri bir kuruluşun üç üyesinin seçimi ile ilgili haber, televizyonların ve internet sitelerinin son dakika haberi olur mu?
 • JFK’de karşılama - Bilal Erdoğan

  JFK’de karşılama22.09.2014

  Planet

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan ile First Lady Emine Erdoğan ve beraberlerindeki heyeti, JFK Havalimanı’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve eşi Hülya Çavuşoğlu, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve eşi Sinem Kılıç, Türkiye’nin BM Daimi Temsilcisi Halit Çevik ile diğer ilgililer karşıladı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta - Bilal Erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta21.09.2014

  Planet

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak için New York'a geldi.
 • Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı - Bilal Erdoğan

  Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı07.09.2014

  Ekonomi

  Harvard 350 milyon dolarla 378 yıllık tarihindeki en büyük bağışı aldı.
 • Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi - Bilal Erdoğan

  Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi02.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hizmete açtığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kız öğrenci yurdu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) tahsis edildi.Yurdun adını ’Fatma Aliye Hanim Misafirhanesi’ olarak değiştiren TÜRGEV’in yönetiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak da bulunuyor.
 • 25 Aralık’a takipsizlik - Bilal Erdoğan

  25 Aralık’a takipsizlik01.09.2014

  Ekonomi

  Aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verildi.Kararda en çarpıcı detaylardan biri ise, normalde takipsizlik kararının ardından silinmesi gereken tapelerin ileride delil olabilir gerekçesiyle saklanması kararı oldu.
 • Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler - Bilal Erdoğan

  Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler01.09.2014

  Gündem2008

  22 Temmuz operasyonunun 3'ncü dalgasında dün sabah gözaltına alınan eski Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.Yakup Saygılı'nın 40 sayfalık ifadesinde de ilginç sözler yer aldı.
 • Savcı Muammer Akkaş'tan ilk değerlendirmeler - Bilal Erdoğan

  Savcı Muammer Akkaş'tan ilk değerlendirmeler31.08.2014

  Ekonomi

  25 Aralık soruşturmasına ilişkin verilen takipsizlik kararına ilk tepki, soruşturmanın görevden alınanan savcısı Muammer Akkaş’tan geldi.Akkaş, takipsizlik kararı kesinleştiğinde dosya içindeki evrakların 15 gün sonra imha edileceğine işaret ederek "Ama vicdanlarda kapanır mı o ayrı bir şey." dedi.
 • 25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı - Bilal Erdoğan

  25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı31.08.2014

  Ekonomi

  İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verdi.
 • Köşk'te üçüncü kravatlı - Bilal Erdoğan

  Köşk'te üçüncü kravatlı28.08.2014

  Gündem2008

  TBMM’de düzenlenen cumhurbaşkanı yemin töreni sırasında frak giyme geleneğine uymayan ilk isim 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer olmuştu.
 • Kardeşimin eli olsa kırarım - Bilal Erdoğan

  Kardeşimin eli olsa kırarım27.08.2014

  Gündem2008

  Kongrede Erdoğan’dan sonra kürsüye gelen Ahmet Davutoğlu, uzun bir selamlamanın ardından “Cumhurbaşkanım, bu bir veda kongresi değil, vefa kongresidir” mesajını verdi.
 • Davutoğlu Meclis'te ilk Devlet Bahçeli'nin elini sıktı - Bilal Erdoğan

  Davutoğlu Meclis'te ilk Devlet Bahçeli'nin elini sıktı27.08.2014

  Gündem2008

  AK Parti Kongresi'nde dün Genel Başkan seçilen Ahmet Davutoğlu, yemin töreni için geldiği TBMM genel kurulunda AK Partili vekillerin alkışları ile karşılandı.
 • Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı - Bilal Erdoğan

  Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı27.08.2014

  Gündem2008

  Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de yemin ederek resmen Cumhurbaşkanlığı görevine başladı.Yemin töreni öncesi yaşanan tartışma sonrası CHP'liler TBMM Başkanı'na iç tüzük kitapçığı fırlattı.
 • Yalçın BAYER

  Almanya’nın özrü kabahatinden büyük - Bilal Erdoğan

  Almanya’nın özrü kabahatinden büyük22.08.2014

  Yazarlar

  GEÇTİĞİMİZ hafta sonu ilk önce Almanya nasıl özür dileyecek diye açıklamalar yaparken, bunda büyük bir değişiklik oldu.
 • TEOG’da tartışmalı uygulama - Bilal Erdoğan

  TEOG’da tartışmalı uygulama06.08.2014

  Gündem2008

  TEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sisteminde otomatik kaydın yapıldığı devlet okulundan dosyayı almadan özel okul kaydına izin vermeyen uygulama tartışmaya neden oldu.Özel okulda 9’uncu sınıfa geçen çocuğunun kaydını yenileyemeyen CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, “Devlet okulunda veli ve öğrencileri bir tür ikna odasına alıp yönlendirmek istiyorlar.Velinin iradesine, öğrencinin tercihine doğrudan müdahale ediliyor” dedi.
 • 1.tur olabilir - Bilal Erdoğan

  1.tur olabilir05.08.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun şansını “Tüm veriler seçimin 2’nci tura kalacağını gösteriyor.Ancak Ekmel Bey hiç belli olmaz, ilk turda da kazanabilir” sözleriyle değerlendirdi.Kılıçdaroğlu, Hürriyet Ankara Bürosu’nun ev sahipliğindeki kahvaltı ile İstanbul Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Küçükçekmece, Başakşehir ve Esenyurt’ta özetle şunları söyledi:
 • 'Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu değil' - Bilal Erdoğan

  'Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu değil'04.08.2014

  Gündem2008

  MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Danıştay’ın iptal kararının ardından yeniden hesaplanarak, açıklanan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) öğrencilerin tercihlerine göre okullara yerleştirileceğini söyleyip, "Kimsenin arzu etmediği bir okula zorla yönlendirilmesi söz konusu olamaz, olmamıştır" dedi.
 • Yeni kayıt iddiası - Bilal Erdoğan

  Yeni kayıt iddiası04.08.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın ‘TÜRGEV yöneticisi’ sıfatıyla bir toplantıya katıldığını, toplantıda Milli Eğitim’e ilişkin önemli planların konuşulduğunu iddia etti.
 • Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çok sert açıklamalar - Bilal Erdoğan

  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çok sert açıklamalar04.08.2014

  Gündem2008

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'a geldi.Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çok sert mesajlar verdi.
 • Dündar, "Sandığa gitmeyenler bir daha Atatürk'ü ağzına almasın" - Bilal Erdoğan

  Dündar, "Sandığa gitmeyenler bir daha Atatürk'ü ağzına almasın"04.08.2014

  Ege

  AYDIN'da Efeler Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen sohbete konuşmacı olarak katılan gazeteci Uğur Dündar, "Sandığa gitmeyen, bir daha Atatürk'ün adını ağzına almasın" dedi.Aynı etkinlikte konuşan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel de seçime katılım oranının yüksek olması gerektiğini söyledi.
 • Selahattin DUMAN

  Tarihe geçen futbol maçı üstüne birkaç küçük not - Bilal Erdoğan

  Tarihe geçen futbol maçı üstüne birkaç küçük not28.07.2014

  Yazarlar

  “Tam bir profesyoneldi.Türkiye’yi nasıl ileriye taşıdıysa takımı da ileri taşıdı.Bunca yıldır futbol oynarım, böyle teknik görmedim.Keşke futbolcu kalsaymış.Biz Türkiye olarak yirmi otuz yıl geride kalmaya razıydık.İki ayağını da kullanıyor, ellerini kullanmıyor.”
 • Namazı babası ve dedesiyle kıldı - Bilal Erdoğan

  Namazı babası ve dedesiyle kıldı28.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Erdoğan’a Fatih Camisi’ndeki bayram namazında oğlu Bilal Erdoğan, torunu Ömer Tayyip Erdoğan, bazı bakanlar, Başbakanlık Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir eşlik etti.
 • Başbakan Erdoğan Başakşehir Stadı'nı açtı 3 gol birden attı - Bilal Erdoğan

  Başbakan Erdoğan Başakşehir Stadı'nı açtı 3 gol birden attı26.07.2014

  Futbol

  İstanbul Başakşehir Stadı’nın açılışı çok sayıda ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti.Açılış törenin en önemli konuğu ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dı.Açılış maçında 15 dakika sahada kalan ve 3 gol birden atan Erdoğan, yeni açılan stadyumun adının Başakşehir Fatih Terim Stadyumu olduğunu da duyurdu.
 • Kızlara mesaj:Nasibinizi bulunca seçici olmayın - Bilal Erdoğan

  Kızlara mesaj:Nasibinizi bulunca seçici olmayın17.07.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, dün oğlu Bilal Erdoğan’ın başkan yardımcılığını yaptığı TÜRGEV’in Fatih’te Mevlanakapı Kız Öğrenci Yurdu’ndaki iftarına katıldı.
 • Dolara, riyale mahkûm kişiden âlim olmaz - Bilal Erdoğan

  Dolara, riyale mahkûm kişiden âlim olmaz17.07.2014

  Gündem2008

  Dünya İslam Bilginleri İnisiyatifi Programı’na katılan Erdoğan, “Suriye’de zalim Esed yanına İslam bilgini adı altında aldığı zatlarla mesaj veriyor.Alim Hakk’ın yanında olur.Dolara, riyale mahkûm olmuş kişiden âlim olmaz” dedi.
 • Bülent Arınç'tan örgüt uyarısı - Bilal Erdoğan

  Bülent Arınç'tan örgüt uyarısı05.07.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Araştırma, Dayanışma ve Eğitim Vakfı'nın (ARDEV) açılışı ve iftar programına katıldı.Kuruculuğunu Ali Rıza Demircan'ın yaptığı ARDEV'in açılış Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın yanı sıra Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Başbakan Erdoğan'on oğlu Bilal Erdoğan, vakfın kurucusu Ali Rıza Demircan, vakıf yönetimi ve vatandaşlar katıldı.Arınç, "Sosyal medya aracılığıyla gepegenç taptaze kızlarımız ilişki kuruyorlar, bir şekilde öbür tarafa geçiyor, onlarla birlikte bu cinayeti işliyorlar.Bir kısmı burada yetiştiriliyor.Belki adlarında vakıf olan, adları dernek olan, adları herhangi bir faaliyette İslami ıstılah içerisine saklanmış, bir takım çalışmalarla yetiştiriliyor.Onlara 'Cihat' yanlış öğretiliyor" dedi.
 • Milli Takım tesisi açılışında Bilal Erdoğan'a büyük ilgi - Bilal Erdoğan

  Milli Takım tesisi açılışında Bilal Erdoğan'a büyük ilgi03.07.2014

  Gündem2008

  Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da inşa edilen Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri törenle açıldı.
 • TÜRGEV'den Kılıçdaroğlu'na dava - Bilal Erdoğan

  TÜRGEV'den Kılıçdaroğlu'na dava26.06.2014

  Gündem2008

  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), CHP grup toplantısında eleştirilerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 100 bin TL'lik tazminat davası açtıklarını duyurdu.
 • Malı daha büyük götürmek için Köşk'ü istiyor - Bilal Erdoğan

  Malı daha büyük götürmek için Köşk'ü istiyor24.06.2014

  Gündem2008

  CHP grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi’ne Balyoz kararı için şükranlarını sundu.Başbakan Erdoğan’ın olası cumhurbaşkanlığı adaylığını değerlendiren Kılıçdaroğlu “Şimdi de cumhurbaşkanlığına soyunuyor beyefendi, malı daha büyük götürmek için” dedi.
 • Söz, avukat parası benden - Bilal Erdoğan

  Söz, avukat parası benden23.06.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın İsviçre’de 8 ayrı hesabı olduğu iddiasını anımsatarak, “‘İsviçre bankalarında benim ve çocuklarımın hesabının olup olmadığına’ dair bir dilekçeyi İsviçre yetkililerine ver.Sayın Başbakan sana söz; sen yeter ki talimatı ver.Avukat parasını ben ödeyeceğim” çağrısında da bulundu.Parti Meclisi toplantısı öncesi konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • 'Sayın Bülent Arınç'a soruyorum.' - Bilal Erdoğan

  'Sayın Bülent Arınç'a soruyorum.'22.06.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin Parti Meclisi toplantısı öncesinde basın açıklaması yaptı.
 • Gencebay’dan 25 Aralık ifadesi - Bilal Erdoğan

  Gencebay’dan 25 Aralık ifadesi19.06.2014

  Gündem2008

  Orhan Gencebay 25 Aralık operasyonu kapsamında şüpheli olarak ifade verdi.Orhan Gencebay saat 14.00 sıralarında geldiği İstanbul Adliyesi’nde yaklaşık 1 saat kaldı.Soruşturmayı yürüten savcıya ifade veren Orhan Gencebay adliye çıkışında açıklama yapmadı.
 • 'Sıfırlama haberine' ödül Babacan'dan - Bilal Erdoğan

  'Sıfırlama haberine' ödül Babacan'dan19.06.2014

  Ekonomi

  Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından bu yıl 6.kez düzenlenen 'Ekonomi Basını Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu.En iyi haber Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında 17 Aralık’ta geçtiği iddia edilen konuşmalarla ilgili ‘Sıfırla konuşmaları 100 bin dolar kazandırdı’ haberine giderken, ödülü ise Başbakan Yardımcısı Ali Babacan takdim etti.
 • Soma'ya duyarlı öğrencilere bakanlıktan plaket - Bilal Erdoğan

  Soma'ya duyarlı öğrencilere bakanlıktan plaket12.06.2014

  Eğitim

  Soma'daki maden faciasının ardından yardım kampanyası başlatan, topladıkları paralarla yiyecek dağıtan Savaştepe Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından teşekkür plaketi gönderildi.
 • Kılıçdaroğlu: O bayrağı sen indirdin sen - Bilal Erdoğan

  Kılıçdaroğlu: O bayrağı sen indirdin sen09.06.2014

  Gündem2008

  Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, 2.Hava Kuvvet Komutanlığı'nda Türk Bayrağı'nın bir gösterici tarafından indirilmesini sert sözlerle eleştirdi.Kılıçdaroğlu "Bir askeri birlik düşünün.Tel örgüler var.Atlıyorsun gidiyorsun.Bayrak direğine çıkıyorsun.Bayrağı indiriyorsun, alıyorsun tekrar dışarı geliyorsun.Başbakan ses çıkarmıyor, cumhurbaşkanı ses çıkarmıyor.Vay efendim bayrak nasıl inermiş.Yahu sen kimsin? Sana millet yetki verdi.Bayrak bir ülkenin onurudur arkadaşlar, bir ülkenin namusudur.Bayrak inecek, bunların hepsi seyredecek.Şimdi bugün grup toplantısında celallenmiş.Bayrak nasıl inermiş, asker hesabını verecekmiş.O bayrağı oradan sen indirdin sen.Sen indirdin derken bunu ben söylemiyorum.Bunu Bülent Arınç söylüyor" dedi.
içinde

Bilal Erdoğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz