Bilal Erdoğan

 • ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler - Bilal Erdoğan
  ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler20.01.2015
  GündemGÖLBAŞI Cumhuriyet Başsavcılığı, başta dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan olmak üzere devletin zirvesinin kullandığı kriptolu telefonların dinlendiği iddialarıyla ilgili başlattığı soruşturmada, aralarında TÜBİTAK ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın (TİB) üst düzey eski yöneticilerinin de bulunduğu 28 kişi için gözaltı kararı aldırdı.
 • Soner Yalçın'a eski Bakan Yıldırım'a hakaretten dava - Bilal Erdoğan
  Soner Yalçın'a eski Bakan Yıldırım'a hakaretten dava16.01.2015
  GündemGazeteci-yazar Soner Yalçın'a, "Kayıp Sicil-Erdoğan'ın Çalınan Dosyası" kitabında eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıl 4 aydan 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı - Bilal Erdoğan
  CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı11.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek AK Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz - Bilal Erdoğan
  Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz31.12.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TÜSİAD'ın 'Cumhurbaşkanı muhatabımız değildir' şeklindeki açıklamasına "Bunu anlayamaydık.Yani, 'cumhurbaşkanımız muhatabımız değildir' sözü, hiçbir maksada hizmet etmeyen, TÜSİAD'ın çıkarlarını hiçbir şekilde korumayan ve Türkiye'deki demokratik sistemin içerisine katkı sunmayan anlamsız hatta 'absürd' bir cümledir.Eğer TÜSİAD bunu, Cumhurbaşkanımızı 'tanımıyoruz' manasında söylüyorsa kusura bakmasınlar Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz.O zaman burada tartışma konusu olan Cumhurbaşkanımız olmaz, TÜSİAD olur" yanıtını verdi.
 • TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi26.12.2014
  EkonomiTÜRGEV Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın da aralarında olduğu bazı AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ev sahipliği yaptı.Toplantı basına kapalı gerçekleşti.
 • Bilal Erdoğan’dan CHP’liye dava - Bilal Erdoğan
  Bilal Erdoğan’dan CHP’liye dava25.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan TÜRGEV üzerinden kendisine yönelik eleştiride bulunan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız’ı mahkemeye verdi.
 • Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu açılışını yaptı - Bilal Erdoğan
  Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu açılışını yaptı24.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Moralızade Leyla Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışını yaptı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Siyasi partilere polis baskısı - Bilal Erdoğan
  Siyasi partilere polis baskısı24.12.2014
  YazarlarMHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı binasına bir pankart asılmış.Pankartta şöyle yazıyor:
 • Polis CHP il binasındaki pankartı indirdi - Bilal Erdoğan
  Polis CHP il binasındaki pankartı indirdi18.12.2014
  GündemCHP İstanbul İl Başkanlığı binasına asılan ve üzerinde Bilal Erdoğan ile 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu "17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası Olsun" yazılı pankart mahkeme kararıyla indirildi.
 • Ayaklı billboard - Bilal Erdoğan
  Ayaklı billboard17.12.2014
  GündemCHP, 17 Aralık’ın yıldönümünde suçlanan 4 eski bakanın maskeli fotoğrafını asmak için kiralayacak billboard bulamadı.Bazı CHP’liler dün Ankara’da, ellerinde ayakkabı kutuları, üzerlerinde afişlerle “Ayaklı billboard” olarak dolaştılar.
 • Gençlik Akademisi açıldı - Bilal Erdoğan
  Gençlik Akademisi açıldı13.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş ile birlikte Üsküdar Belediyesi tarafından Bulgurlu’da yaptırılan Üsküdar Gençlik Akademisi’nin açılışını yaptı.
 • Bütçede Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı - Bilal Erdoğan
  Bütçede Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı13.12.2014
  GündemAdalet ve Çalışma bakanlıkları bütçelerinin TBMM’deki dünkü görüşmelerinde, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı.
 • Numan Kurtulmuş Bilal Erdoğan ile Üsküdar Gençlik Akademisi'ni açtı - Bilal Erdoğan
  Numan Kurtulmuş Bilal Erdoğan ile Üsküdar Gençlik Akademisi'ni açtı12.12.2014
  GündemÜsküdar Belediyesi tarafından Bulgurlu’da yaptırılan Üsküdar Gençlik Akademisi’nin açılışı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşti.Açılış için düzenlenen törene Kurtulmuş’un yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler ile akademide eğitim görecek olan öğrenciler, aileleri ve Üsküdarlı vatandaşlar katıldı.
 • Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava - Bilal Erdoğan
  Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava10.12.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), muhalefetin 2 lideri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı aleyhinde 100’er bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
 • CHP'den torpil listesi iddiası - Bilal Erdoğan
  CHP'den torpil listesi iddiası07.12.2014
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, KPSS üzerinden hükümeti eleştirdi."İş umutları binlerce gencin başka bir bahara kalıyor.Ya da bir AKP yetkilisinin bir kartvizit tavsiyesine kalıyor.İntihar eden 20 gencimizin katili, bu uygulamayı yapanlardır.Nasıl rahat uyuyorsunuz.1100 odalı değil, 5500 odalı sarayın olsa ne olur? Nasıl rahat yatabiliyorsun.20 genç kara toprakta" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Yan tarafına Hülya Avşar'ı alabilir - Bilal Erdoğan
  Kılıçdaroğlu: Yan tarafına Hülya Avşar'ı alabilir05.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan’ın ASKON toplantısında yaptığı konuşmasında kendisine yönelik sözlerinden haberdar olup olmadığı sorulan Kemal Kılıçdaroğlu, "Herhalde gündemde kalmak için benimle tartışmak istiyor.Meraklanmasın ben onunla tartışmayacağım.Çünkü benimle tartışması ona itibar kazandırmaz.Ona itibar kazandıracak olan saraydır.Sarayında otursun.Ona yine itibar kazandıracak olan Rıza Sarraf’tır.Onu da yanına alsın, genel sekreter yapsın.Yan tarafına Hülya Avşar’ı da alabilir" dedi.
 • Engelliler için 4 atış - Bilal Erdoğan
  Engelliler için 4 atış04.12.2014
  GündemDÜNYA Engelliler Günü kapsamında Okmeydanı'ndaki Okçular Tekkesi'nde düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • Suriyelilere ziyaret - Bilal Erdoğan
  Suriyelilere ziyaret02.12.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile İstanbul Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de aralarında bulunduğu heyet, Gaziantep’teki Suriyeli aileleri ziyaret etti.
 • Bedelli askerlik yapan ünlü simalar | Hangi ünlü askerliğini bedelli yaptı? - Bilal Erdoğan
  Bedelli askerlik yapan ünlü simalar | Hangi ünlü askerliğini bedelli yaptı?01.12.2014
  KeyifBaşbakan Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında 'bedelli askerlik' müjdesini verdi.Peki bugüne kadar bedelli askerlikten hangi ünlüler yararlandı? İşte futbolcular, dizi ve sinema oyuncuları, ve tanınmış simalardan bazıları.
 • Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı - Bilal Erdoğan
  Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı26.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tartışmaya neden olan "Amerika'ya ilk olarak Müslümanlar ulaştı" iddialarına kaynak olarak Almanya'da yaşayan dünyaca ünlü Türk bilim insanı Prof.Dr.Fuat Sezgin, Müslümanlar'dan çok önce insanların bu kıtaya ulaştığını söyledi.Prof.Dr.Sezgin, "Önemli olan Müslümanlar'ın oranın haritasını yapmış olmaları.Elimdeki haritalar Güney Amerika'nın mükemmel haritasını yapmış olduklarını gösteriyor" dedi.
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - Bilal Erdoğan
  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)25.11.2014
  YazarlarTÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Maratonda büyük sürpriz! - Bilal Erdoğan
  Maratonda büyük sürpriz!16.11.2014
  Spor DiğerTürkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu bugün koşuldu.Maraton yarışını erkeklerde Faslı atlet Hafid Chani, kadınlarda ise Etiyopyalı Amane Gobena kazandı.Renkli görüntülerin yaşandığ Halk Yürüyüşü'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da09.11.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın ile aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak'ın bulunduğu heyet, Suruç ilçesindeki kampta kalan sığınmacıları ziyaret etti
 • TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da08.11.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak, TÜRGEV yöneticileriyle birlikte Şanlıurfa’ya geldi.
 • Şaibeli vakıf üniversite kuramaz - Bilal Erdoğan
  Şaibeli vakıf üniversite kuramaz05.11.2014
  GündemYÖNETİM Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak’ın yer aldığı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nın (TÜRGEV) üniversite kurmasına ilişkin yasa tasarısının Meclis komisyonundaki görüşmeleri olaylı geçti.
 • Akademisyen maaşına zam - Bilal Erdoğan
  Akademisyen maaşına zam05.11.2014
  EğitimTBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı - Bilal Erdoğan
  İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı05.11.2014
  GündemAKADEMİSYEN maaşına zam yasasının Meclis’teki görüşmelerine TÜRGEV tartışması damgasını vurdu.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak’ın yönetim kurulunda yer aldığı vakfa yapılan bağışlara yönelik muhalefetten gelen tepkileri yanıtlayan, kendisi de vakfın genel kurul üyesi olan AK Parti İstanbul Milletvekili Doğan Kubat, “Yapılan bir kısım bağışlar, işin doğrusunu söyleyeyim, ben de keşke yapılmasaydı derim, eğer bilseydim engel olurdum” dedi.AK Partili Mehmet Metiner de "TÜRGEV üzerinden daha fazlasını yapacağız çatlasanız da, patlasanız da, hiçbir yanlışlık yok" diye konuştu.
 • Akademisyen maaşına zam geldi - Bilal Erdoğan
  Akademisyen maaşına zam geldi04.11.2014
  EkonomiTBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • RTEÜ’den 777 öğrenciye burs - Bilal Erdoğan
  RTEÜ’den 777 öğrenciye burs23.10.2014
  EğitimRize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ’yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı.
 • ‘Akil’ler faydalı olur - Bilal Erdoğan
  ‘Akil’ler faydalı olur19.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘Akil İnsanlar’ ile gerçekleştirdiği istişare toplantısıyla ilgili, “İktidarların halkın temsilcileriyle bütünleşerek bu süreçleri sürdürmesi faydalıdır” dedi.
 • Erdoğan'dan esnafa ziyaret - Bilal Erdoğan
  Erdoğan'dan esnafa ziyaret18.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve torunu Mahinur Albayrak ile öğlen saatlerinden evlerinden çıkarak esnafı dolaştı.
 • 17 Aralık’a takipsizlik - Bilal Erdoğan
  17 Aralık’a takipsizlik18.10.2014
  Ekonomiİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Reza Zarrab (Rıza Sarraf) ile eski bakanlar Muammer Güler ile Zafer Çağlayan’ın oğulları Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan, eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın da aralarında bulunduğu 53 kişi için takipsizlik verdi.Aslan'ın evinde bulunan paraların valiliğe gönderilmesine karar verildi.
 • Yalçın BAYER

  Osmanlı dönemi cehaletinin tortusu bazı kesimlerde hâlâ sürüyor - Bilal Erdoğan
  Osmanlı dönemi cehaletinin tortusu bazı kesimlerde hâlâ sürüyor11.10.2014
  YazarlarİSLAM sanatı ve mimarlığı üzerinde Türkiye’nin en yetkin uzmanlarından olan mimar Prof.Dr.Doğan Kuban’ın, Cumhuriyet Bilim Teknoloji’deki haftalık yazıları dikkatle izlenir.
 • Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı - Bilal Erdoğan
  Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı10.10.2014
  GündemGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) bünyesindeki İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF-Dİ)'na katıldı.
 • Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki - Bilal Erdoğan
  Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki30.09.2014
  Planetİtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi bir zamanlar “En yakın dostum” olarak tanımadığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir son dakika haberi! - Bilal Erdoğan
  Bir son dakika haberi!23.09.2014
  YazarlarDEMOKRATİK dünyanın herhangi bir yerinde, HSYK benzeri bir kuruluşun üç üyesinin seçimi ile ilgili haber, televizyonların ve internet sitelerinin son dakika haberi olur mu?
 • JFK’de karşılama - Bilal Erdoğan
  JFK’de karşılama22.09.2014
  PlanetCUMHURBAŞKANI Erdoğan ile First Lady Emine Erdoğan ve beraberlerindeki heyeti, JFK Havalimanı’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve eşi Hülya Çavuşoğlu, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve eşi Sinem Kılıç, Türkiye’nin BM Daimi Temsilcisi Halit Çevik ile diğer ilgililer karşıladı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta - Bilal Erdoğan
  Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta21.09.2014
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak için New York'a geldi.
 • Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı - Bilal Erdoğan
  Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı09.09.2014
  EkonomiHarvard 350 milyon dolarla 378 yıllık tarihindeki en büyük bağışı aldı.
 • Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi - Bilal Erdoğan
  Kılıçdaroğlu’nun açtığı yurt, TÜRGEV’e verildi02.09.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hizmete açtığı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kız öğrenci yurdu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) tahsis edildi.Yurdun adını ’Fatma Aliye Hanim Misafirhanesi’ olarak değiştiren TÜRGEV’in yönetiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak da bulunuyor.
 • 25 Aralık’a takipsizlik - Bilal Erdoğan
  25 Aralık’a takipsizlik02.09.2014
  EkonomiAralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verildi.Kararda en çarpıcı detaylardan biri ise, normalde takipsizlik kararının ardından silinmesi gereken tapelerin ileride delil olabilir gerekçesiyle saklanması kararı oldu.
 • Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler - Bilal Erdoğan
  Saygılı'nın ifadesinde ilginç sözler01.09.2014
  Gündem22 Temmuz operasyonunun 3'ncü dalgasında dün sabah gözaltına alınan eski Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.Yakup Saygılı'nın 40 sayfalık ifadesinde de ilginç sözler yer aldı.
 • 25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı - Bilal Erdoğan
  25 Aralık soruşturmasına takipsizlik kararı31.08.2014
  EkonomiİSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan’ın da bulunduğu rüşvet ve yolsuzluk soruşturması kapsamındaki 96 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verdi.
 • Savcı Muammer Akkaş'tan ilk değerlendirmeler - Bilal Erdoğan
  Savcı Muammer Akkaş'tan ilk değerlendirmeler31.08.2014
  Ekonomi25 Aralık soruşturmasına ilişkin verilen takipsizlik kararına ilk tepki, soruşturmanın görevden alınanan savcısı Muammer Akkaş’tan geldi.Akkaş, takipsizlik kararı kesinleştiğinde dosya içindeki evrakların 15 gün sonra imha edileceğine işaret ederek "Ama vicdanlarda kapanır mı o ayrı bir şey." dedi.
 • Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı - Bilal Erdoğan
  Erdoğan'ın yemini öncesi TBMM Başkanı'na iç tüzük fırlatıldı28.08.2014
  GündemRecep Tayyip Erdoğan TBMM'de yemin ederek resmen Cumhurbaşkanlığı görevine başladı.Yemin töreni öncesi yaşanan tartışma sonrası CHP'liler TBMM Başkanı'na iç tüzük kitapçığı fırlattı.
 • Köşk'te üçüncü kravatlı - Bilal Erdoğan
  Köşk'te üçüncü kravatlı28.08.2014
  GündemTBMM’de düzenlenen cumhurbaşkanı yemin töreni sırasında frak giyme geleneğine uymayan ilk isim 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer olmuştu.
 • Kardeşimin eli olsa kırarım - Bilal Erdoğan
  Kardeşimin eli olsa kırarım27.08.2014
  GündemKongrede Erdoğan’dan sonra kürsüye gelen Ahmet Davutoğlu, uzun bir selamlamanın ardından “Cumhurbaşkanım, bu bir veda kongresi değil, vefa kongresidir” mesajını verdi.
 • Davutoğlu Meclis'te ilk Devlet Bahçeli'nin elini sıktı - Bilal Erdoğan
  Davutoğlu Meclis'te ilk Devlet Bahçeli'nin elini sıktı27.08.2014
  GündemAK Parti Kongresi'nde dün Genel Başkan seçilen Ahmet Davutoğlu, yemin töreni için geldiği TBMM genel kurulunda AK Partili vekillerin alkışları ile karşılandı.
 • Yalçın BAYER

  Almanya’nın özrü kabahatinden büyük - Bilal Erdoğan
  Almanya’nın özrü kabahatinden büyük22.08.2014
  YazarlarGEÇTİĞİMİZ hafta sonu ilk önce Almanya nasıl özür dileyecek diye açıklamalar yaparken, bunda büyük bir değişiklik oldu.
 • TEOG’da tartışmalı uygulama - Bilal Erdoğan
  TEOG’da tartışmalı uygulama06.08.2014
  GündemTEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sisteminde otomatik kaydın yapıldığı devlet okulundan dosyayı almadan özel okul kaydına izin vermeyen uygulama tartışmaya neden oldu.Özel okulda 9’uncu sınıfa geçen çocuğunun kaydını yenileyemeyen CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, “Devlet okulunda veli ve öğrencileri bir tür ikna odasına alıp yönlendirmek istiyorlar.Velinin iradesine, öğrencinin tercihine doğrudan müdahale ediliyor” dedi.
içinde

Bilal Erdoğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz