Bilal Erdoğan

 • Önce TÜRGEV sonra Vali - Bilal Erdoğan
  Önce TÜRGEV sonra Vali26.02.2015
  GündemTÜRGEV'e ait çeşitli illerdeki yurtların açılışı yapıldı.ANKARA’daki törende Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yanında eşi Emine Erdoğan, kızı Esra Albayrak ve bakanlar yer aldı.Törene İstanbul’dan telekonferans ile TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi olarak Bilal Erdoğan da katıldı.
 • Can Dündar ifade vermek için adliyede - Bilal Erdoğan
  Can Dündar ifade vermek için adliyede26.02.2015
  GündemCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, hakkında açılan bir soruşturma ve yargılandığı iki davada ifade vermek üzere İstanbul Adalet Sarayı’na geldi.
 • TÜRGEV’in hedefi üniversite olan her ile yurt - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV’in hedefi üniversite olan her ile yurt25.02.2015
  EğitimTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve Antalya'da açılışı yapılan yeni yurtların ardından, üniversite bulunan diğer şehirlerde ve yurtdışında da yurt açılacağını açıkladı.
 • Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti - Bilal Erdoğan
  Vali konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan’ın adını anons etti25.02.2015
  GündemTÜRGEV'e ait çeşitli illerdeki yurtların açılışı yapıldı.İstanbul Şişli'deki yurdun açılışında Vali Vasip Şahin canlı bağlantı sırasında konuşmaya hazırlanırken sunucu Bilal Erdoğan'ın adını anons etti.Sunucunun kendi adını anons etmesi üzerine şaşkınlık yaşayan Bilal Erdoğan'ın mahcup bir şekilde mikrofonu aldığı görüldü.Vali Şahin, Erdoğan'ın ardından konuştu.Açılışa şarkıcı Niran Ünsal da katıldı.
 • Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim - Bilal Erdoğan
  Savcı Zekeriya Öz: Gülen Cemaati'nin üyesi değilim17.02.2015
  PlanetKamuoyunda Ergenekon davasıyla tanınan savcı Zekeriya Öz ile BBC Türkçe’nin yaptığı uzun söyleşinin 17-25 Aralık soruşturmaları ile alakalı bugünkü bölümü yayınlandı.Röportajın üçüncü bölümü yarın yayınlanacak.
 • TÜRGEV yeni binasına taşındı - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV yeni binasına taşındı13.02.2015
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)'nın Eyüp'teki yeni merkez binasının resmi açılışı bugün açıldı.
 • 120.yaş gecesi - Bilal Erdoğan
  120.yaş gecesi12.02.2015
  GündemDARÜLACEZE 120’nci yılını kutlama programının ilkini, kurucusu Padişah Abdülhamid’in ölümünün 100’üncü yıldönümü olan 10 Şubat’ta gerçekleştirdi.
 • Darülaceze'nin kuruluşunun 120.yılı kutlandı - Bilal Erdoğan
  Darülaceze'nin kuruluşunun 120.yılı kutlandı11.02.2015
  GündemOsmanlı padişahı 2.Abdülhamit tarafından kurulan Darülaceze’nin 120.kuruluş yılı kalabalık bir katılım ile kutlandı.
 • Sümeyye Erdoğan’ın vekilliği dokunulmazlık ihtiyacı için - Bilal Erdoğan
  Sümeyye Erdoğan’ın vekilliği dokunulmazlık ihtiyacı için02.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde akademisyenlerle bir araya geldi.
 • Can Dündar'a zorla getirme kararı - Bilal Erdoğan
  Can Dündar'a zorla getirme kararı29.01.2015
  GündemCumhuriyet Gazetesi yazarı Can Dündar'ın, gazetedeki köşesinde 1 Temmuz ve 18 Temmuz 2014'de yazdığı yazılarda, o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanmasına başlandı.Müştekiler Cumhurbaşkanı Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'ın suçtan zarar görme ihtimaline binaen davaya katılmasına karar veren mahkeme, usulüne uygun tebligata rağmen duruşmaya gelmeyen Can Dündar hakkında zorla getirme kararı çıkardı.
 • Prens’ken aldı, oturamadı - Bilal Erdoğan
  Prens’ken aldı, oturamadı24.01.2015
  PlanetSUUDİ Kralı Abdullah Bin Abdülaziz, ‘Veliaht Prens’ olduğu dönemde, 21 Aralık 1984’te, yeşil alan olarak satın aldığı Kandilli’deki Sevda Tepesi diye bilinen 57 bin 140 metrekarelik araziye, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden (İBB) 2012 yılında çıkan imar iznine karşın o gün bugündür tek bir çivi bile çakılamadı.
 • ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler - Bilal Erdoğan
  ‘Kripto’dan 60 kez dinlediler21.01.2015
  GündemGÖLBAŞI Cumhuriyet Başsavcılığı, başta dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan olmak üzere devletin zirvesinin kullandığı kriptolu telefonların dinlendiği iddialarıyla ilgili başlattığı soruşturmada, aralarında TÜBİTAK ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın (TİB) üst düzey eski yöneticilerinin de bulunduğu 28 kişi için gözaltı kararı aldırdı.
 • Soner Yalçın'a eski Bakan Yıldırım'a hakaretten dava - Bilal Erdoğan
  Soner Yalçın'a eski Bakan Yıldırım'a hakaretten dava17.01.2015
  GündemGazeteci-yazar Soner Yalçın'a, "Kayıp Sicil-Erdoğan'ın Çalınan Dosyası" kitabında eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıl 4 aydan 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı - Bilal Erdoğan
  CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı12.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek AK Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz - Bilal Erdoğan
  Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz01.01.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TÜSİAD'ın 'Cumhurbaşkanı muhatabımız değildir' şeklindeki açıklamasına "Bunu anlayamaydık.Yani, 'cumhurbaşkanımız muhatabımız değildir' sözü, hiçbir maksada hizmet etmeyen, TÜSİAD'ın çıkarlarını hiçbir şekilde korumayan ve Türkiye'deki demokratik sistemin içerisine katkı sunmayan anlamsız hatta 'absürd' bir cümledir.Eğer TÜSİAD bunu, Cumhurbaşkanımızı 'tanımıyoruz' manasında söylüyorsa kusura bakmasınlar Cumhurbaşkanımız da TÜSİAD'ı tanımaz.O zaman burada tartışma konusu olan Cumhurbaşkanımız olmaz, TÜSİAD olur" yanıtını verdi.
 • TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV üyeleri Ak Partili vekillerle bir araya geldi27.12.2014
  EkonomiTÜRGEV Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın da aralarında olduğu bazı AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ev sahipliği yaptı.Toplantı basına kapalı gerçekleşti.
 • Bilal Erdoğan’dan CHP’liye dava - Bilal Erdoğan
  Bilal Erdoğan’dan CHP’liye dava26.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan TÜRGEV üzerinden kendisine yönelik eleştiride bulunan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız’ı mahkemeye verdi.
 • Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu açılışını yaptı - Bilal Erdoğan
  Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu açılışını yaptı25.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Moralızade Leyla Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışını yaptı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Siyasi partilere polis baskısı - Bilal Erdoğan
  Siyasi partilere polis baskısı25.12.2014
  YazarlarMHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı binasına bir pankart asılmış.Pankartta şöyle yazıyor:
 • Polis CHP il binasındaki pankartı indirdi - Bilal Erdoğan
  Polis CHP il binasındaki pankartı indirdi19.12.2014
  GündemCHP İstanbul İl Başkanlığı binasına asılan ve üzerinde Bilal Erdoğan ile 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu "17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası Olsun" yazılı pankart mahkeme kararıyla indirildi.
 • Ayaklı billboard - Bilal Erdoğan
  Ayaklı billboard18.12.2014
  GündemCHP, 17 Aralık’ın yıldönümünde suçlanan 4 eski bakanın maskeli fotoğrafını asmak için kiralayacak billboard bulamadı.Bazı CHP’liler dün Ankara’da, ellerinde ayakkabı kutuları, üzerlerinde afişlerle “Ayaklı billboard” olarak dolaştılar.
 • Gençlik Akademisi açıldı - Bilal Erdoğan
  Gençlik Akademisi açıldı14.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş ile birlikte Üsküdar Belediyesi tarafından Bulgurlu’da yaptırılan Üsküdar Gençlik Akademisi’nin açılışını yaptı.
 • Bütçede Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı - Bilal Erdoğan
  Bütçede Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı14.12.2014
  GündemAdalet ve Çalışma bakanlıkları bütçelerinin TBMM’deki dünkü görüşmelerinde, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın gemisi tartışıldı.
 • Numan Kurtulmuş Bilal Erdoğan ile Üsküdar Gençlik Akademisi'ni açtı - Bilal Erdoğan
  Numan Kurtulmuş Bilal Erdoğan ile Üsküdar Gençlik Akademisi'ni açtı13.12.2014
  GündemÜsküdar Belediyesi tarafından Bulgurlu’da yaptırılan Üsküdar Gençlik Akademisi’nin açılışı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşti.Açılış için düzenlenen törene Kurtulmuş’un yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler ile akademide eğitim görecek olan öğrenciler, aileleri ve Üsküdarlı vatandaşlar katıldı.
 • Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava - Bilal Erdoğan
  Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava11.12.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), muhalefetin 2 lideri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı aleyhinde 100’er bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
 • CHP'den torpil listesi iddiası - Bilal Erdoğan
  CHP'den torpil listesi iddiası08.12.2014
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, KPSS üzerinden hükümeti eleştirdi."İş umutları binlerce gencin başka bir bahara kalıyor.Ya da bir AKP yetkilisinin bir kartvizit tavsiyesine kalıyor.İntihar eden 20 gencimizin katili, bu uygulamayı yapanlardır.Nasıl rahat uyuyorsunuz.1100 odalı değil, 5500 odalı sarayın olsa ne olur? Nasıl rahat yatabiliyorsun.20 genç kara toprakta" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Yan tarafına Hülya Avşar'ı alabilir - Bilal Erdoğan
  Kılıçdaroğlu: Yan tarafına Hülya Avşar'ı alabilir06.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan’ın ASKON toplantısında yaptığı konuşmasında kendisine yönelik sözlerinden haberdar olup olmadığı sorulan Kemal Kılıçdaroğlu, "Herhalde gündemde kalmak için benimle tartışmak istiyor.Meraklanmasın ben onunla tartışmayacağım.Çünkü benimle tartışması ona itibar kazandırmaz.Ona itibar kazandıracak olan saraydır.Sarayında otursun.Ona yine itibar kazandıracak olan Rıza Sarraf’tır.Onu da yanına alsın, genel sekreter yapsın.Yan tarafına Hülya Avşar’ı da alabilir" dedi.
 • Engelliler için 4 atış - Bilal Erdoğan
  Engelliler için 4 atış05.12.2014
  GündemDÜNYA Engelliler Günü kapsamında Okmeydanı'ndaki Okçular Tekkesi'nde düzenlenen programa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • Suriyelilere ziyaret - Bilal Erdoğan
  Suriyelilere ziyaret03.12.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile İstanbul Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de aralarında bulunduğu heyet, Gaziantep’teki Suriyeli aileleri ziyaret etti.
 • Bedelli askerlik yapan ünlü simalar | Hangi ünlü askerliğini bedelli yaptı? - Bilal Erdoğan
  Bedelli askerlik yapan ünlü simalar | Hangi ünlü askerliğini bedelli yaptı?02.12.2014
  KeyifBaşbakan Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında 'bedelli askerlik' müjdesini verdi.Peki bugüne kadar bedelli askerlikten hangi ünlüler yararlandı? İşte futbolcular, dizi ve sinema oyuncuları, ve tanınmış simalardan bazıları.
 • Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı - Bilal Erdoğan
  Fuat Sezgin: İnsanlar Müslümanlar'dan çok önce Amerika'ya ulaştı27.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tartışmaya neden olan "Amerika'ya ilk olarak Müslümanlar ulaştı" iddialarına kaynak olarak Almanya'da yaşayan dünyaca ünlü Türk bilim insanı Prof.Dr.Fuat Sezgin, Müslümanlar'dan çok önce insanların bu kıtaya ulaştığını söyledi.Prof.Dr.Sezgin, "Önemli olan Müslümanlar'ın oranın haritasını yapmış olmaları.Elimdeki haritalar Güney Amerika'nın mükemmel haritasını yapmış olduklarını gösteriyor" dedi.
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - Bilal Erdoğan
  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)26.11.2014
  YazarlarTÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Maratonda büyük sürpriz! - Bilal Erdoğan
  Maratonda büyük sürpriz!17.11.2014
  Spor DiğerTürkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu bugün koşuldu.Maraton yarışını erkeklerde Faslı atlet Hafid Chani, kadınlarda ise Etiyopyalı Amane Gobena kazandı.Renkli görüntülerin yaşandığ Halk Yürüyüşü'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV heyeti, Şanlıurfa'da10.11.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Başkanı Arzu Akalın ile aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak'ın bulunduğu heyet, Suruç ilçesindeki kampta kalan sığınmacıları ziyaret etti
 • TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da - Bilal Erdoğan
  TÜRGEV yöneticileri Şanlıurfa'da09.11.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak, TÜRGEV yöneticileriyle birlikte Şanlıurfa’ya geldi.
 • Şaibeli vakıf üniversite kuramaz - Bilal Erdoğan
  Şaibeli vakıf üniversite kuramaz06.11.2014
  GündemYÖNETİM Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak’ın yer aldığı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nın (TÜRGEV) üniversite kurmasına ilişkin yasa tasarısının Meclis komisyonundaki görüşmeleri olaylı geçti.
 • Akademisyen maaşına zam - Bilal Erdoğan
  Akademisyen maaşına zam06.11.2014
  EğitimTBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı - Bilal Erdoğan
  İki Ak Partili vekilden TÜRGEV yanıtı06.11.2014
  GündemAKADEMİSYEN maaşına zam yasasının Meclis’teki görüşmelerine TÜRGEV tartışması damgasını vurdu.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Esra Albayrak’ın yönetim kurulunda yer aldığı vakfa yapılan bağışlara yönelik muhalefetten gelen tepkileri yanıtlayan, kendisi de vakfın genel kurul üyesi olan AK Parti İstanbul Milletvekili Doğan Kubat, “Yapılan bir kısım bağışlar, işin doğrusunu söyleyeyim, ben de keşke yapılmasaydı derim, eğer bilseydim engel olurdum” dedi.AK Partili Mehmet Metiner de "TÜRGEV üzerinden daha fazlasını yapacağız çatlasanız da, patlasanız da, hiçbir yanlışlık yok" diye konuştu.
 • Akademisyen maaşına zam geldi - Bilal Erdoğan
  Akademisyen maaşına zam geldi05.11.2014
  EkonomiTBMM Genel Kurulu’nda görüşülen ve akademisyenlerin maaşlarına zam iyileştirmesi de yapan Yükseköğretim Personel Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
 • RTEÜ’den 777 öğrenciye burs - Bilal Erdoğan
  RTEÜ’den 777 öğrenciye burs24.10.2014
  EğitimRize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ’yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı.
 • ‘Akil’ler faydalı olur - Bilal Erdoğan
  ‘Akil’ler faydalı olur20.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘Akil İnsanlar’ ile gerçekleştirdiği istişare toplantısıyla ilgili, “İktidarların halkın temsilcileriyle bütünleşerek bu süreçleri sürdürmesi faydalıdır” dedi.
 • 17 Aralık’a takipsizlik - Bilal Erdoğan
  17 Aralık’a takipsizlik19.10.2014
  Ekonomiİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Reza Zarrab (Rıza Sarraf) ile eski bakanlar Muammer Güler ile Zafer Çağlayan’ın oğulları Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan, eski Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın da aralarında bulunduğu 53 kişi için takipsizlik verdi.Aslan'ın evinde bulunan paraların valiliğe gönderilmesine karar verildi.
 • Erdoğan'dan esnafa ziyaret - Bilal Erdoğan
  Erdoğan'dan esnafa ziyaret19.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve torunu Mahinur Albayrak ile öğlen saatlerinden evlerinden çıkarak esnafı dolaştı.
 • Yalçın BAYER

  Osmanlı dönemi cehaletinin tortusu bazı kesimlerde hâlâ sürüyor - Bilal Erdoğan
  Osmanlı dönemi cehaletinin tortusu bazı kesimlerde hâlâ sürüyor12.10.2014
  YazarlarİSLAM sanatı ve mimarlığı üzerinde Türkiye’nin en yetkin uzmanlarından olan mimar Prof.Dr.Doğan Kuban’ın, Cumhuriyet Bilim Teknoloji’deki haftalık yazıları dikkatle izlenir.
 • Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı - Bilal Erdoğan
  Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan gençlik forumuna katıldı11.10.2014
  GündemGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) bünyesindeki İslam Konferansı Diyalog ve İşbirliği Gençlik Forumu (İKGF-Dİ)'na katıldı.
 • Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki - Bilal Erdoğan
  Berlusconi’den 'en yakın dostum' dediği Erdoğan’a tepki01.10.2014
  Planetİtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi bir zamanlar “En yakın dostum” olarak tanımadığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir son dakika haberi! - Bilal Erdoğan
  Bir son dakika haberi!24.09.2014
  YazarlarDEMOKRATİK dünyanın herhangi bir yerinde, HSYK benzeri bir kuruluşun üç üyesinin seçimi ile ilgili haber, televizyonların ve internet sitelerinin son dakika haberi olur mu?
 • JFK’de karşılama - Bilal Erdoğan
  JFK’de karşılama23.09.2014
  PlanetCUMHURBAŞKANI Erdoğan ile First Lady Emine Erdoğan ve beraberlerindeki heyeti, JFK Havalimanı’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve eşi Hülya Çavuşoğlu, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve eşi Sinem Kılıç, Türkiye’nin BM Daimi Temsilcisi Halit Çevik ile diğer ilgililer karşıladı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta - Bilal Erdoğan
  Cumhurbaşkanı Erdoğan New York'ta22.09.2014
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak için New York'a geldi.
 • Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı - Bilal Erdoğan
  Harvard Üniversitesi tarihinin en yüksek bağışını aldı10.09.2014
  EkonomiHarvard 350 milyon dolarla 378 yıllık tarihindeki en büyük bağışı aldı.
içinde

Bilal Erdoğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz