bilal erdogan

haberleri ve son dakika gelişmeleri
1.497  adet haber bulundu.

Restleşme

Restleşme

Bahçeli, HDP’yi kastederek “Yargıtay Başsavcılığı devreye girmeli” çağrısında bulundu.Erdoğan, “Parlamento dokunulmazlık zırhından sıyırmalı” dedi.Demirtaş da ‘dokunulmazlığımızı kaldırın’ resti çekti.

29.07.2015Gündem
HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tan önemli açıklamalar

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'tan önemli açıklamalar

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, grup toplantısında çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.Suruç katliamını özel gladyo örgütünün gerçekleştirdiğini söyleyen Demirtaş, PKK'nın silah bırakmasını ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın engellediğini öne sürdü.Dokunulmazlık tartışmalarıyla ilgili de konuşan Demirtaş, yarın 80 milletvekili ile dokunulmazlıklarının kaldırılması için TBMM'ye dilekçe vereceklerini duyurdu.

28.07.2015Gündem
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi: Bilal ve Sümeyye Erdoğan’ı IŞİD’le ilişkili göstermeye çalışan iddialar, tümüyle yalandır

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi: Bilal ve Sümeyye Erdoğan’ı IŞİD’le ilişkili göstermeye çalışan iddialar, tümüyle yalandır

CUMHURBAŞKANLIĞI Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Bilal ve Sümeyye Erdoğan’ın IŞİD ile ilişkili olduğu yönündeki iddilar yalanlanarak; ’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, oğlu Bilal Erdoğan’ı ve kızı Sümeyye Erdoğan’ı, IŞİD ile ilişkili göstermeye çalışan ve son günlerde ahlaksızca piyasaya sürülen mesnetsiz iddialar da, Türkiye’ye karşı yürütülen karalama kampanyasının bir parçası olup tümüyle yalandır’ denildi.

23.07.2015Gündem
Eroğlu: Daha fazla vekil olsa, daha fazla müjde olurdu

Eroğlu: Daha fazla vekil olsa, daha fazla müjde olurdu

ORMAN ve Su İşleri Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Veysel Eroğlu, partisinin düzenlediği bayramlaşmada, maliyeti 30 milyon TL’yi bulan 8 proje açıkladı.AK Parti’nin İzmir’den 8 milletvekili çıkarttığını belirten Eroğlu, "8 vekil, 8 müjde.Daha çok vekil olsaydı, daha fazla müjde olurdu.İki dini ve iki resmi bayramda 8 vekil olarak müjdelerimizi açıklayacağız" dedi.

18.07.2015Gündem
Mesut Toprak bedelsiz yapacak

Mesut Toprak bedelsiz yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da mezunları arasında bulunduğu İstanbul İmam Hatip Lisesi yıktırılıp yeniden yapılacak.5.1 dönümlük arsa üzerine inşa edilecek ‘eğitim kompleksinin’ yapımını ‘siluet’ tartışmalarına konu olan ‘16/9 Projesi’nin müteahhidi Erdoğan’ın sınıf arkadaşı Mesut Toprak ‘bedelsiz’ üstlenecek.

16.07.2015Ekonomi
Hikmet Çetinkaya ve Ceyda Karan için garip ceza istemi

Hikmet Çetinkaya ve Ceyda Karan için garip ceza istemi

Terör saldırısı sonucu 12 kişinin hayatını kaybettiği Fransız Charlie Hebdo mizah dergisinin çizdiği ve Hz.Muhammed'in tasvir edildiği belirtilen karikatürleri köşelerine taşıyan Cumhuriyet Gazetesi yazarları Hikmet Çetinkaya ve Ceyda Karan'ın yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.En kutsal değerlerine hakaretin özgürlük olarak sayılamayacağını söyleyen şikayetçilerden biri, sanıkları kastederek, "Eğer adalet cezalarını vermezse bize verin biz cezalarını verelim.Öbür dünyaya bırakmayalım" dedi.Hakimin, "Söylediklerinizin suç olduğunu hatırlatırım.Derhal sözünüzü geri alın" uyarısında bulunması üzerine şikayetçi özür dileyerek sözünü geri aldığını söyledi.

09.07.2015Gündem
Mahkemede kendini savunacak

Mahkemede kendini savunacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a Twitter hesabından hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun görevden ihraç ettiği Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, 2-6 yıl hapis istemiyle yargılandığı davada savunma yapma isteğinde bulundu.İstek kabul edilirken, duruşma ertelendi.

08.07.2015Gündem
Karikatür denince akla hemen onun adı gelir

Karikatür denince akla hemen onun adı gelir

Bilal Erdoğan’dan karikatür analizleri, Antalyaspor’un çılgın halleri, Meclis’te başkanlık seçimi.Gündem yine dolu dolu.Tabii yakalayabilene.

07.07.2015Hayat
CHP'den koalisyon ve Suriye mesajı

CHP'den koalisyon ve Suriye mesajı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç, koalisyon tartışmaları ile ilgili açıklamasında, "Türkiye'de yaşanan ve çeşitli siyaset sınıfının bulaştığı yolsuzluk iddialarının, soruşturulmadan üzerinden geçilmesi, görmezden gelinmesi, unutturulması, CHP'nin sürecin içinde aktif olması gereken bir nokta isteniyor ise asla mümkün değil.Bu bir devr-i sabık değil ama hesap sorulmayacağı anlamına gelmez" dedi.Koç, Suriye sınırına askeri sevkiyat ile ilgili ise "CHP olduğu sürece, tıpkı 1 Mart 2003'te olduğu gibi hiç kimse Türkiye'yi sonucu olmayan, bataklıktan öteye anlam taşımayan, hiçbir çatışma sürecinin içerisine sokamaz, dün sokamadı, bugün sokamaz, yarın da sokamayacaktır" şeklinde konuştu.Haluk Koç, güçler ayrılığı ilkesini hatırlatarak, "7 Haziran'da millet Sayın Cumhurbaşkanı'na, 'otur sen yerine kardeşim, sınırların içerisinde görev süren bitene kadar, görevini yap' dedi" diye konuştu.

05.07.2015Gündem
Bilal Erdoğan ilk kez anlattı, mizah dergisinde yazarlık yapmış

Bilal Erdoğan ilk kez anlattı, mizah dergisinde yazarlık yapmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, katıldığı Ramazan karikatürleri sergisinin açılışında ilk kez takma bir isimler kısa bir dönem karikatürist yazarlığı yaptığını açıkladı.Erdoğan, “Cafcaf‘ın benim için ayrı bir anlamı var.Bunu kimse bilmiyor.Çok kısa bir sürede olsa yazdığım bir mecradır.Hangi isim olduğunu söylemiyoruz” dedi.

03.07.2015Gündem
HDP'den Bahçeli'ye yanıt

HDP'den Bahçeli'ye yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'de dün yapılan Meclis Başkanlık seçimi devam ederken, kuliste gazetecilere yaptığı açıklamada, "Eğer HDP yarın Meclis başkanlığı için Deniz Baykal'a desteğini açıklarsa, biz asla Deniz Baykal'a oy vermeyiz" dedi.Bahçeli'ye yanıt, HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'den geldi.Önder, "Şimdi biz yarın 'Ekmeleddin Bey'e oy vereceğiz' diye açıklama yapsak, Bahçeli herhalde Ekmeleddin Bey'i partiden ihraç eder" dedi.

30.06.2015Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun teklifine: Çin’den gelen yeni oyuncak türü mü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun teklifine: Çin’den gelen yeni oyuncak türü mü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “MHP ile koalisyon yapalım.Başbakan Bahçeli olsun” teklifine, “Bu Çin’den gelen yeni oyuncak türü mü” karşılığını verdi.Bahçeli, AK Parti ile hükümet ortaklığı için şartlarını açıkladı.

20.06.2015Gündem
17-25 Yargıtay'a

17-25 Yargıtay'a

17-25 Aralık yolsuzluk soruşturmalarını yapan savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş ile hâkim Süleyman Karaçöl için yerel mahkemeden ilk karar çıktı.Savcılar ve hâkimle ilgili iddianameyi kabul eden Bakırköy 16.Ağır Ceza Mahkemesi, son soruşturmanın açılması için iddianameleri Yargıtay’a gönderdi.

16.06.2015Gündem
17-25 Aralık hakim ve savcıları Yargıtay’da yargılanacak

17-25 Aralık hakim ve savcıları Yargıtay’da yargılanacak

Bakırköy 16.Ağır Ceza Mahkemesi, 17 ve 25 Aralık soruşturmalarını yürüten eski savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş hakkında "Görevi kötüye kullanma", eski hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "Görevi ihmal" suçlarından hazırlanan iddianamelerle ilgili olarak “son soruşturmanın açılması"na karar verdi.Mahkeme, ayrıca Kara, Akkaş ve Karaçöl'ün yargılamalarının yapılabilmesi için iddianameleri Yargıtay'a gönderme kararı aldı.

15.06.2015Gündem
Gölcük’te cami açtı

Gölcük’te cami açtı

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, dün Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde cami açılışına katıldı.

13.06.2015Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Haramzadeler AKP’ye muhafız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Haramzadeler AKP’ye muhafız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran genel seçimleri için 54 şehirde miting düzenlerken son durağı, memleketi Osmaniye ve Adana oldu.

05.06.2015Gündem
Barış Atay'a ceza ve beraat

Barış Atay'a ceza ve beraat

Birgün Gazetesi'ndeki bir yazısında dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan ile Yasin El Kadı'ya hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan oyuncu Barış Atay hakkındaki dava karara bağlandı.Sanık Barış Atay, Recep Tayyip Erdoğan'a basın yoluyla hakaretten 7 bin 80 lira adli para cezasına çarptırılırken; Necmeddin Bilal Erdoğan ve Yasin El Kadı yönünden ise beraat etti.

02.06.2015Gündem
Morlar yeşiller pembeler partisi

Morlar yeşiller pembeler partisi

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Gaziantep’in Nizip ilçesinde AK Parti seçim borusunu ziyaretinde HDP’yi eleştirdi.

02.06.2015Gündem
Bilal Erdoğan HDP'yi eleştirdi

Bilal Erdoğan HDP'yi eleştirdi

TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Gaziantep'te AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti ve HDP'yi eleştirdi.Erdoğan "Morlar, yeşiller, pembeler partisi.İçinde her renkten insan var, müftüsü de, eşcinseli de, Ezidisi de var, tam bir karma.Böyle bir karma olması güzel, bunu ben yadırgamıyorum.Benim yadırgadığım, doğuda başka batıda başkalar." diye konuştu.Erdoğan, Kahramanmaraş'ta ise kaftan giyip ok attı.

01.06.2015Gündem
Geleneksel sporlarımız birer terbiye kurumudur

Geleneksel sporlarımız birer terbiye kurumudur

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan'ın oğlu TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde düzenlenen 'Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali'nde kaftan giyip ok attı.

01.06.2015Gündem
562.Fetih coşkusu

562.Fetih coşkusu

İstanbul’un fethinin 562’nci yıldönümü dün kutlandı.Birçok ilde yapılan kutlamaların merkezi, Yenikapı’daki miting alanı oldu.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı kutlamaya İstanbullular akın etti.‘Fetih Şöleni’, Kazlıçeşme’deki HDP mitingiyle çakışınca trafik durma noktasına geldi.Türk Yıldızları’nın uçuş gösterisi hava trafiğini de aksattı, uçuşlar rötarlı yapıldı.

31.05.2015Gündem
Gece yarısı hazırlıkları izlediler

Gece yarısı hazırlıkları izlediler

YENİKAPI Meydanı’nda yapılacak olan 'Fetih Şöleni' öncesinde İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan geceyarısı miting alanına gelerek hazırlıkları yerinde izledi.

30.05.2015Gündem
Hazırlıkları geceyarısı denetlediler

Hazırlıkları geceyarısı denetlediler

Yenikapı Meydanı'nda yapılacak olan 'Fetih Şöleni' öncesinde, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan geceyarısı miting alanına gelerek hazırlıkları takip etti.

30.05.2015Gündem
Fitneyi bozacak feraset sahibi halkın ülkesiyiz

Fitneyi bozacak feraset sahibi halkın ülkesiyiz

TÜRKİYE Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, dün Malatya Öğretmenevi'nde sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.

27.05.2015Gündem
İstanbulspor 3 - 1 Çorum Belediyespor

İstanbulspor 3 - 1 Çorum Belediyespor

Spor Toto 3.Lig 1.Grup play-off finalinde İstanbulspor, Çorum Belediyespor'u 3-1 yenerek, Spor Toto 2.Lig'e yükseldi.

26.05.2015Futbol
Bilal Erdoğan: 'Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem'

Bilal Erdoğan: 'Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, başkanlık sisteminin koalisyonsuz sistem olduğunu söyleyerek, "Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem" dedi.

22.05.2015Gündem
Vali’den ziyaret

Vali’den ziyaret

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) ait Palet Eğitim Kurumları'nın Tepeüstü Özel Palet İlkokulu ve Özel Yeşilvadi Palet Kreş ve Gündüz Bakımevi'ni ziyaret etti.

21.05.2015Gündem
Bilal Erdoğan'a hakaret iddiasına dava

Bilal Erdoğan'a hakaret iddiasına dava

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a, Twitter üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla eski emniyet mensubu Mehmet Akif Üner hakkında, 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

20.05.2015Gündem
Yıldırım’dan ilçe ziyaretleri

Yıldırım’dan ilçe ziyaretleri

AK Parti İzmir Milletvekili, Ulaştırma-Haberleşme ve Denizcilik Eski Bakanı Binali Yıldırım 7 Haziran genel seçimleri öncesi ilçelere ziyaretlerini sürdürdü.

13.05.2015Ege
Emrah Serbes için zorla getirme kararı

Emrah Serbes için zorla getirme kararı

Bir televizyon kanalındaki programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı duruşmaya gelmeyen Behzat Ç.adlı dizinin de yazarı olan yazar Emrah Serbes hakkında zorla getirilme kararı verildi.Twitter adresinden açıklama yapan Serbes 'Ben duruşmaya gittim hakim yok dediler, geri döndük.Başka bir hakime yakalama kararı çıkartmışlar' mesajını paylaştı.

12.05.2015Gündem
Osmanlıspor: 2 - Adana Demirspor: 0

Osmanlıspor: 2 - Adana Demirspor: 0

PTT 1.Lig'in 32.haftasında Adana Demirspor'u sahasında 2-0 yenen Osmanlıspor, Spor Toto Süper Lig'e doğrudan yükselme adına önemli avantaj elde etti.

09.05.2015Futbol
Konuşma havuzu kurdular

Konuşma havuzu kurdular

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu, devletin üst düzey yetkililerin kullandığı kriptolu telefonların dinlenilmesine ilişkin iddianamede, şüphelilerin Erdoğan ve ailesine ait konuşma havuzu oluşturdukları öne sürüldü.Şüphelilerin elde edilen konuşmaları Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FTÖ) arşivine aktardıkları iddia edildi.

09.05.2015Gündem
Çam,

Çam, "Vali istifa etsin"

CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, 9 Mayıs Cumartesi günü İzmir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı 'açılış/miting' için kentteki kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerine katılım baskısı yapılırken şimdi de muhtarların zorlandığını önesürdü, "İzmir Valisi'nin baskıcı ve tarafgir tutumu tahammül edilemez noktadadır.Bu aşamadan sonra kendisinden tek beklentimiz, istifa etmesidir" dedi.

08.05.2015Ege
Bilal Erdoğan’a hakaretten ceza

Bilal Erdoğan’a hakaretten ceza

‘KAYIP Sicil-Erdoğan’ın Çalınan Dosyası’ isimli kitabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a hakaret ettiği öne sürülen gazeteci Soner Yalçın, 1740 TL adli para cezasına çarptırıldı.

08.05.2015Gündem
Soner Yalçın’a

Soner Yalçın’a "Bilal Erdoğan’a Hakaret" davasında 1740 TL adli para cezası

Gazeteci Soner Yalçın, ’Kayıp Sicil - Erdoğan’ın Çalınan Dosyası" adli kitabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı.Mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.Soner Yalçın 5 yıl içinde suç işlemezse dava ortadan kalkacak.

07.05.2015Gündem
İzmir'de trafik kazası: 16 yaralı

İzmir'de trafik kazası: 16 yaralı

Urla'da bankete devrilen minibüsteki 16 kişi yaralandı.

06.05.2015Gündem
'Cumhurbaşkanı olmak isterdim'

'Cumhurbaşkanı olmak isterdim'

İşadamı Nihat Özdemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Artık 5’inci vitestesin.Bundan sonra daha fazla hayır işi yap” demesinin ardından Siirt’e 42 milyon liralık yatırımla Anadolu Kız İmamhatip Ortaokul ve Lise Kompleksi’ni yaptı.Özdemir, “Bugüne kadar Milli Eğitime 10 okul yapıp bağışladık.Bakım, onarım gerektiğinde hemen ekip oluşturur, gereğini yaparız” diye konuştu.Öte yandan Siirt'te öğrencilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan "Küçükken ne olmak isterdiniz" sorusuna, "Cumhurbaşkanı olmak isterdim" diye cevap verdi.

06.05.2015Ekonomi
Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisine “Kuran’ın istismarını yapıyor” diyen CHP Lideri’ne, dün Siirt’ten, “Sayın Kılıçdaroğlu, ben Kuran’la büyüdüm, Kuran’la yaşıyorum.Kendi şahsında Kuran’ın yerinin ne olduğu malum” diye yanıt verdi.İsim vermeden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a da “Cami duvarına pislemeye başladılar” diye yüklenen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

05.05.2015Gündem
Erdoğan'a hakaret suçlaması ile yargılanan Onur Kılıç'ın davası başladı

Erdoğan'a hakaret suçlaması ile yargılanan Onur Kılıç'ın davası başladı

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Parti Meclisi üyesi Onur Kılıç hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 ile 4 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davanın görülmesine başlandı.

04.05.2015Gündem
TÜRGEV'in Emine Erdoğan adını verdiği yurdu bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

TÜRGEV'in Emine Erdoğan adını verdiği yurdu bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

Bugün Siirt'te, yönetim Kurulu üyeliğini Bilal Erdoğan'ın yaptığı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın (TÜRGEV) kız yurdu açılışı yapılacak.Emine Erdoğan adı verilen yurdu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açacak.

04.05.2015Gündem
İzmir Valisi'nden Bilal Erdoğan açıklaması

İzmir Valisi'nden Bilal Erdoğan açıklaması

İZMİR'in Balçova İlçesi'ndeki Kaya Termal Otel'de düzenlenen ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı toplantıda bulunan İzmir Valisi Mustafa Toprak, toplantıya katılması nedeniyle kendisini eleştirenlere tepki gösterdi.

01.05.2015Ege
TBMM’ye AKP’li Başkan, Rota “Erken Seçim”.

TBMM’ye AKP’li Başkan, Rota “Erken Seçim”.

TBMM, dün “Başkan”ını buldu.Türkiye’nin son dönemlerde gördüğü “en düşük profilli” Savunma Bakanı, AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz.

02.07.2015Cengiz ÇANDAR
Kriptolu telefonlar yoksa kriptolu değil miydi?

Kriptolu telefonlar yoksa kriptolu değil miydi?

ALTI kişi.Sadece altı kişi.

27.05.2015İsmet BERKAN
Cumhurbaşkanı yanlış biliyor

Cumhurbaşkanı yanlış biliyor

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı’nı Mercedes makam aracıyla gezdirme konusunda ısrarına devam ediyor.

28.05.2015Mehmet Y. YILMAZ
Okullarımızı geri istiyoruz

Okullarımızı geri istiyoruz

22.06.2015Şükrü KÜÇÜKŞAHİN
5’İnci vites  hayrına

5’İnci vites hayrına

06.05.2015Vahap MUNYAR
Hasankeyf boğuluyor

Hasankeyf boğuluyor

16.05.2015Yalçın BAYER
İşte fonlardaki  ‘kaynaklar’

İşte fonlardaki ‘kaynaklar’

02.05.2015Yalçın BAYER