Aramanız :
Aradığınız kelime : "

berkin_elvan

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

759  adet haber bulundu.


 • "Kafasına sıkan çeviğin ellerinden öperim" sözüne verilen 10 ay hapis cezası ertelendi31.03.2015
  GündemBERKİN Elvan’ın cenazesinin kaldırıldığı gün Facebook hesabından yazdığı "Kafasına sıkan çeviğin ellerinden öperim" sözünün "suç ve suçluyu övme" suçu olduğuna karar veren mahkeme, sanık polis Ufuk Ç.’yi 10 ay hapis cezasına çarptırdı ve cezayı erteledi.
 • Melis ALPHAN

  Siyasetçiler ağır eleştirilebilir - berkin_elvan
  Siyasetçiler ağır eleştirilebilir30.03.2015
  Yazarlar
 • 10 kişilik eylemde 12 polis 'yaralı' gösterildi - berkin_elvan
  10 kişilik eylemde 12 polis 'yaralı' gösterildi24.03.2015
  GündemAntalya’da Berkin Elvan’ın ölümü nedeniyle düzenlenen yürüyüşe katılmaktan 10 kişi hakkında dava açıldı.Sanıkların sadece ’yürüyüşe izinsiz katılmakla’ suçlandığı iddianamede, 12 polis memurunun ’yaralı mağdur’ gösterilmesi tepki çekti.
 • İşte Öcalan'ın Nevruz mesajı | Nevruz kutlamaları canlı izle - berkin_elvan
  İşte Öcalan'ın Nevruz mesajı | Nevruz kutlamaları canlı izle21.03.2015
  GündemDiyarbakır'daki Nevruz kutlamaları yoğun yağmur altında geçti.HDP Grup Başkan vekili Pervin Buldan, Abdullah Öcalan'ın mesajını Kürtçe olarak okudu.Ardından mesajın Türkçesini Sırrı Süreyya Önder okudu.Öcalan mesajında 'Çağrısını yaptığım kongre ile yeni bir dönem başlayacak'' vurgusu yaptı.
 • Onur BAŞTÜRK

  En büyük kırgınlığım aldatılmak - berkin_elvan
  En büyük kırgınlığım aldatılmak21.03.2015
  YazarlarBu röportajı yazarken en çok şu iki Zuhal Olcay şarkısını dinledim.Biri, yeni “Başucu Şarkıları”nda yer alan “Eksik Bir Şey”.Diğeri, 90’lı yıllardaki “Oyuncu” albümünden “Hep Aynı”.Birbirine tezat bu iki şarkıyı dinlerken farklı Zuhal Olcay’lar da çarpışıp durdu haliyle zihin terasımda.Hepsinin ortak noktası aynıydı ama: En çok yalnız kalmayı seviyordu Zuhal.Şimdi buyrun, “Başucu Şarkıları”nın üçüncüsünü yayınlaması vesilesiyle onun, pek kimselerde rastlanmayan şeffaflıktaki cümlelerine/içten dünyasına.
 • Uğur Kurt davasında sanık polis: O kişinin orada öleceğini tahmin etseydim kendimin ölmesini isterdim - berkin_elvan
  Uğur Kurt davasında sanık polis: O kişinin orada öleceğini tahmin etseydim kendimin ölmesini isterdim20.03.2015
  GündemBir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği Okmeydanı Cemevi'nde polisin silahından çıkan kurşunun başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüyle ilgili ilk duruşma görülmeye başlandı.Kurt'a isabet eden kurşunun silahından çıktığı belirlenen polis memuru S.K.olayı gününü anlattı: "Bize doğru gelmekte olan şahsın ayak hizasını hedef alarak bir el ateş ettim.Silahımda 11-12 mermi vardı.Geri kalanları havaya sıktım.Çok üzgünüm, o kişinin orada öleceğini tahmin etseydim, kendimin ölmesini isterdim." Bu arada duruşmada Uğur Kurt'un annesi sanık polise bakarak önce söylendi, ardından elini yumruk haline getirip polisin başına vurdu.
 • Emre KIZILKAYA

  IŞİD'ci çocukların dönüşü - berkin_elvan
  IŞİD'ci çocukların dönüşü20.03.2015
  YazarlarPKK'nın silah bırakıp "dağdan inmesi" için müzakereleri sürdüren Türkiye, bu kez çocuklarını IŞİD benzeri örgütlere kaptırıyor.Ve onların geri dönüşü için hiçbir hazırlık yapmadığı anlaşılan yetkililer, bizimle adeta dalga geçiyor.
 • Uğur Kurt'u vuran polis olay yeri inceleme işlemine katılmış - berkin_elvan
  Uğur Kurt'u vuran polis olay yeri inceleme işlemine katılmış20.03.2015
  Gündemİstanbul'da geçen sene Okmeydanı Cemevi önünde cenaze bekleyen Uğur Kurt'un ölümüne neden olan polis memuru S.K.'nın, olay yeri inceleme işlemine katıldığı ortaya çıktı.Üstelik S.K, savcılığa verdiği ifadede bunu saklamış.
 • AK Parti Nevruz'u Yavuz Bingöl ile kutlayacak - berkin_elvan
  AK Parti Nevruz'u Yavuz Bingöl ile kutlayacak19.03.2015
  GündemAnkara siyaseti Nevruz'da, Diyarbakır'da okunacak Öcalan'ın mesajına odaklanmış durumda.
 • Erdoğan’a hakaret ve tehditten gazeteci Mine Bekiroğlu'na 5 ay hapis cezası - berkin_elvan
  Erdoğan’a hakaret ve tehditten gazeteci Mine Bekiroğlu'na 5 ay hapis cezası19.03.2015
  GündemADANA’da yerel gazeteci 28 yaşındaki Mine Bekiroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başbakanlığı döneminde sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta tehdit ettiği suçlamasıyla yargılandığı davanın ilk duruşmasında 5 ay hapis cezasına çarptırıldı, ancak hükmün açıklanması kararı geri bırakıldı.
 • Erdoğan, çocuk mahkemesinde müdahil oldu - berkin_elvan
  Erdoğan, çocuk mahkemesinde müdahil oldu19.03.2015
  EgeİZMİR'de geçen yıl Konak Saat Kulesi önünde Berkin Elvan'ı anan 2 kişinin, dönemin Başbakan'ı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanadıkları davaya devam edildi.Erdoğan, davaya müdahil oldu.Erdoğan, aynı eylemde yer alan 11 lise öğrencisi hakkında Çocuk Mahkemesi'nde açılan davaya da müdahil olmuştu.
 • Ayşe ARMAN

  Erdoğan’ın benimle göz göze gelmek isteyeceğini sanmam - berkin_elvan
  Erdoğan’ın benimle göz göze gelmek isteyeceğini sanmam19.03.2015
  YazarlarRÖPORTAJI ben yapmadım.
 • Atatürk Lisesi mezunu avukatlar el koyuyor - berkin_elvan
  Atatürk Lisesi mezunu avukatlar el koyuyor19.03.2015
  EgeİSTANBUL Okmeydanı’nda ekmek almaya giderken vurulan ve 269 gün komada kaldıktan sonra ölümüyle tüm Türkiye’yi yasa boğan 15 yaşındaki Berkin Elvan için yapılan anmalar öncesinde iki öğrencinin İzmir Atatürk Lisesi’ndeki tahtaya yazdıkları yazılar nedeniyle sorgulanması ve “pişmanlık taahhütnamesi” imzalatılması iddialarına okul mezunu avukatlardan da tepki geldi.
 • Vuran polislerin belirlenmesinde son aşamaya gelindi - berkin_elvan
  Vuran polislerin belirlenmesinde son aşamaya gelindi19.03.2015
  GündemİSTANBUL Okmeydanı’nda polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan soruşturmasında sona yaklaşılıyor.
 • Gazetecilerin objektifinden Ankara - berkin_elvan
  Gazetecilerin objektifinden Ankara17.03.2015
  AnkaraGeçtiğimiz yıl Ankara’da yaşanan toplumsal olayları sokak sokak takip eden gazeteciler, yakaladıkları en iyi kareleri, 15 gün boyunca “Gazetecilerin Objektifinden Ankara’daki Toplumsal olaylar 2014¨ sergisinde paylaşılacak.
 • O lisenin önüne siyah çelenk bıraktılar - berkin_elvan
  O lisenin önüne siyah çelenk bıraktılar16.03.2015
  EgeİZMİR'deki CHP'li gençler, İzmir Atatürk Lisesi'nde sınıf tahtasına 'Berkin Elvan' yazıp "Nerede" diye soran iki öğrenci hakkında disiplin soruşturması başlatan okul yönetimini protesto etti.Gençler okulun önüne siyap çelenk koydu.
 • Gülsuyu Davası gergin başladı - berkin_elvan
  Gülsuyu Davası gergin başladı16.03.2015
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davanın görülmesine devam ediliyor.
 • Kılıçdaroğlu 'Gezi'nin gençleri bedel ödediler' - berkin_elvan
  Kılıçdaroğlu 'Gezi'nin gençleri bedel ödediler'15.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Birileri gençleri ayırıyor 'bizim gençler, onların gençleri' diye ben buradan bütün gençlere söz veriyorum: hiçbir ayrım yapmayacağım" dedi.
 • Başkanlık kaçınılmaz - berkin_elvan
  Başkanlık kaçınılmaz15.03.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Yeni Türkiye’ye, yeni anayasaya, başkanlık sistemine hazır mıyız? Bu değişim kaçınılmaz.Yeni anayasa, başkanlık sistemi inşallah kaçınılmaz” dedi.
 • Erdoğan aleyhine slogan atan 8 TKP'li gözaltına alındı - berkin_elvan
  Erdoğan aleyhine slogan atan 8 TKP'li gözaltına alındı14.03.2015
  GündemÇanakkale’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti sırasında Ak Parti aleyhine slogan atan Türkiye Komünist Partisi üyesi 8 kişi gözaltına alındı.
 • Erdoğan'ı çaya çağırdı - berkin_elvan
  Erdoğan'ı çaya çağırdı14.03.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çanakkale’deki konuşması sırasında ortaya enteresan bir görüntü çıktı.
 • Liselilere 'Berkin'i tahtaya yazdın' soruşturması - berkin_elvan
  Liselilere 'Berkin'i tahtaya yazdın' soruşturması13.03.2015
  GündemİZMİR’de Atatürk Lisesi iki öğrenci B.A.ve C.C.Berkin Elvan anmaları sırasında tahtaya yazdıkları yazı nedeniyle disipline sevk edildi.Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) İzmir Şubesi olaya müdahil oldu ve öğrencilerin gönüllü savunuculuğunu üstlendi.Avukat Dinçer Çalım, öğrencilerin tahtaya, “Berkin’in Katilleri Nerede? Yaşasaydı Berkin burada olabilirdi” diye yazdıklarını bu yüzden disipline sevk edildiklerini ancak kurul karşısına çıkmadan bir öğrenciye “pişmanlık taahhütnamesi” imzalatıldığını iddia etti.Öğrenciler de bu iddiaları doğrularken; Okul Müdürü olayın yaşandığını doğruladı, şu anda konunun rehberlik servisinde olduğunu belirtti ancak taahhütname iddiasını reddetti.
 • Tahrip edilen Berkin Elvan heykeli onarıldı - berkin_elvan
  Tahrip edilen Berkin Elvan heykeli onarıldı13.03.2015
  Gündemİzmir'in Güzelbahçe ilçesinde, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tahrip edilen Berkin Elvan heykelinin, yapımcısı heykeltıraş Cumhur Ata Türk tarafından onarıldığı bildirildi.
 • Berkin Elvan heykeli onarıldı - berkin_elvan
  Berkin Elvan heykeli onarıldı13.03.2015
  EgeİZMİR’in Güzelbahçe İlçesi’nde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilen Berkin Elvan heykeli onarıldı.
 • Berkin Elvan heykeli onarıldı - berkin_elvan
  Berkin Elvan heykeli onarıldı13.03.2015
  GündemİZMİR’in Güzelbahçe İlçesi’nde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilen Berkin Elvan heykeli onarıldı.
 • Polis, durmayınca silahını çekmiş - berkin_elvan
  Polis, durmayınca silahını çekmiş13.03.2015
  GündemBerkin Elvan’ı ölümünün 1.yıldönümünde anma gösterilerinin ardından çıkan olaylardaki görüntü polisin silah kullanma yetkisini de tartışmaya açtı.
 • ‘5 kuruş’ vurgusuyla ret başvurusu - berkin_elvan
  ‘5 kuruş’ vurgusuyla ret başvurusu13.03.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm Elvan’ı yuhalatmasına ilişkin yorumlarda bulunan türkücü Yavuz Bingöl, Elvan Ailesi’nin kendisine açtığı 5 kuruşluk manevi tazminat davasının reddedilmesini istedi.
 • RedHack Polis Derneği sitesini hackledi - berkin_elvan
  RedHack Polis Derneği sitesini hackledi12.03.2015
  GündemGezi Parkı eylemleri sırasında vurularak kaldırıldığı hastanede uzun süre yaşam mücadelesi veren ve 11 Mart 2014'te yaşamını yitiren Berkin Elvan’ın ölüm yıldönümünde RedHack, İstanbul Polis Derneği’nin internet sitesini hackledi.
 • Demirtaş : Görüntülü mesajın büyük bir katkısı olur - berkin_elvan
  Demirtaş : Görüntülü mesajın büyük bir katkısı olur12.03.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, beraberindeki heyetle Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkezi'ni ziyaret etti.
 • Selahattin Demirtaş: Öcalan'ın görüntülü mesajının büyük bir katkısı olur - berkin_elvan
  Selahattin Demirtaş: Öcalan'ın görüntülü mesajının büyük bir katkısı olur12.03.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, beraberindeki heyetle Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkezi’ni ziyaret etti.Demirtaş, Demirtaş, Abdullah Öcalan’ın nevruzda görüntülü mesaj vereceğine dair tartışmalar ile ilgili olarak, "Bunu yasalarımıza aykırı bir tarafı da yok.Bırak yasaları, barış konusunda ciddi bir adım atılacaksa görüntülü mesajın büyük bir katkısı olur.Siyaseten de olması gereken doğru bir yaklaşım olur" diye konuştu.
 • Berkin Elvan eyleminde gerginlik: 11 gözaltı - berkin_elvan
  Berkin Elvan eyleminde gerginlik: 11 gözaltı12.03.2015
  GündemŞanlıurfa'da Berkin Elvan için basın açıklaması yaptıktan sonra bildiri dağıtırken kendilerine kimlik sorulmasına olumsuz yanıt veren grup ile polis arasında arbede çıktı.Polisin biber gazıyla müdahale ettiği grupta bulunan 11 kişi gözaltına alındı.Daha önce protestocuları ağzından, burnundan tutarak gözaltına alan polis ekipleri bu kez bir kişiyi yüzünden tutarak gözaltına aldı.
 • İzmir'de Berkin Elvan nöbeti - berkin_elvan
  İzmir'de Berkin Elvan nöbeti12.03.2015
  EgeİZMİR’in Güzelbahçe İlçesi’ndeki Berkin Elvan Parkı önündeki Berkin Elvan heykelinin kimliği belirsiz kişilerce tahrip edilmesi üzerine, CHP’li gençler, gece parkta nöbet tuttu.
 • İstanbul'da Berkin Elvan eylemlerinde 28 gözaltı - berkin_elvan
  İstanbul'da Berkin Elvan eylemlerinde 28 gözaltı12.03.2015
  GündemGEZİ Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ölüm yıldönümü nedeniyle İstanbul’da başta Okmeydanı ve Kadıköy’de gerçekleşen gösterilerde 28 kişi gözaltına alındı.
 • Olaylı Berkin Elvan anması - berkin_elvan
  Olaylı Berkin Elvan anması12.03.2015
  GündemGezi eylemleri sırasında Okmeydanı’nda gaz fişeğiyle vurulduktan 269 gün sonra, geçen yıl 11 Mart’ta 15 yaşında ölen Berkin Elvan için anma etkinlikleri düzenlendi.Berkin’in Okmeydanı’nda vurulduğu sokaktaki anma öncesinde Şark Kahvesi’ndeki ara sokaklar, Halk Cephesi’ni temsil eden kızıl bayraklarla donatıldı.
 • İzmir valiliğinin yasaklama kararına, STK ve sendikalardan ortak tepki - berkin_elvan
  İzmir valiliğinin yasaklama kararına, STK ve sendikalardan ortak tepki12.03.2015
  EgeİZMİR’de, valiliğin protesto gösterileri ve basın açıklamalarıyla ilgili tartışılan yasak kararına, kentteki sivil toplum örgütleri ile sendikalardan da ortak tepki geldi.’İzmir faşizme teslim olmayacak’ başlığıyla yapılan açıklamayı okuyan Baro Başkanı Aydın Özcan, "Unutulmamalıdır ki, tarihin hiçbir evresinde, İzmir halkı tebaa olmayı kabul etmemiştir.İzmir’de, ilk kurşunu atanların torunu olan İzmirliler olarak, özgürlüklerimizin sonuna kadar savunucusu olacağız" dedi.Baro kararların iptali için dava da açtı.
 • Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi - berkin_elvan
  Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi11.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle Kadıköy'de yapılan yürüyüşün ardından olay çıktı.Polis, havai fişek atan bir gruba plastik mermi ve gazla müdahale etti.3 kişi gözaltına alındı.
 • Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi - berkin_elvan
  Berkin yürüyüşüne polis müdahalesi11.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında kafasına gaz kapsülü isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle Kadıköy'de yapılan yürüyüşün ardından olay çıktı.Polis, havai fişek atan bir gruba plastik mermi ve gazla müdahale etti.3 kişi gözaltına alındı.
 • 47.SİYAD Türk Sineması Ödülleri'ni kimler kazandı? - berkin_elvan
  47.SİYAD Türk Sineması Ödülleri'ni kimler kazandı?11.03.2015
  Keyif47.SİYAD Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu.Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sunuculuğunu oyuncu Özge Özberk'in yaptığı törende konuşan SİYAD Başkanı Melis Behlil, gecede, bu sene 94 üyenin oylarıyla belirlenen ödüllerin verileceğini söyledi.Gerçek olayların kurmacadan çok daha inanılmaz hale geldiği bir senenin geçirildiğini ifade eden Behlil, "15 yaşında bir çocuk 9 ay mücadele ettikten sonra aramızdan ayrıldı.Katilerinin yargı önüne çıkmasını hala bekliyoruz.Berkin Elvan'ı anıyoruz" dedi.
 • Ege Üniversitesi'nde Berkin Elvan gerginliği - berkin_elvan
  Ege Üniversitesi'nde Berkin Elvan gerginliği11.03.2015
  GündemİZMİR'in Bornova İlçesi'ndeki Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde, Gezi Parkı eylemleri sırasında başından gaz kapsülü ile vurulan ve 269 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılı nedeniyle etkinlik düzenlemek isteyen bir grupla polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
 • Ege Üniversitesi’nde Berkin Elvan gerginliği - berkin_elvan
  Ege Üniversitesi’nde Berkin Elvan gerginliği11.03.2015
  GündemİZMİR’in Bornova İlçesi’ndeki Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde, Berkin Elvan’ın ölümünün birinci yılı nedeniyle etkinlik düzenlemek isteyen bir grupla polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
 • Yine Ege Üniversitesi yine gerginlik - berkin_elvan
  Yine Ege Üniversitesi yine gerginlik11.03.2015
  EgeİZMİR'in Bornova İlçesi'ndeki Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde, Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılı nedeniyle etkinlik düzenlemek isteyen bir grupla polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.Bir süre önce kampüste çıkan olaylarda Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun öldürülmesinin ardından Senato'nun kararı gereği etkinlik düzenlenemeyeceğini belirten polisle öğrenciler arasında yaşanan tartışma, öğrencilerin toplu halde yürümemeyi kabul etmesi üzerine son buldu.1 Nolu Yemekhane önünde türkü söyleyen ve yakalarında Berkin Elvan'ın fotoğraflarını taşıyan öğrenciler, daha sonra etkinliği sonlandırdı.
 • İzmir'de Berkin Elvan heykeline saldırı - berkin_elvan
  İzmir'de Berkin Elvan heykeline saldırı11.03.2015
  Gündemİzmir'in Güzelbahçe İlçesi’nde geçen hafta açılışı yapılan Berkin Elvan Parkı’ndaki Berkin Elvan heykeli, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tahrip edildi.Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
 • Ankara'da Berkin Elvan eyleminde 11 gözaltı - berkin_elvan
  Ankara'da Berkin Elvan eyleminde 11 gözaltı11.03.2015
  GündemGezi Parkı eylemleri sırasında başından gaz kapsülü ,ile vurulan ve 269 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılında Tuzluçayır'da yolu kapatanlara polis müdahale etti.
 • İzmirliler, Berkin Elvan’ı adını taşıyan sokakta andı - berkin_elvan
  İzmirliler, Berkin Elvan’ı adını taşıyan sokakta andı11.03.2015
  GündemİZMİR’in Narlıdere İlçesi’nde Berkin Elvan, ölümünün birinci yıldönümünde adının verildiği sokakta anıldı.Elvan’ın faillerinin bulunmasını isteyen Demokrasi Platformu katılımcıları, sokağın girişinde bulunan tabelaya da ekmek astı.
 • Berkin Elvan ölüm yıldönümünde anılıyor - berkin_elvan
  Berkin Elvan ölüm yıldönümünde anılıyor11.03.2015
  GündemBerkin Elvan, ölümünün birinci yıldönümünde anılıyor.Sanatçılardan, siyatsetçilere birçok isim Elvan'ın ölüm yıldönümünü unutmadı.
 • Berkin Elvan eyleminde Okmeydanı karıştı - berkin_elvan
  Berkin Elvan eyleminde Okmeydanı karıştı11.03.2015
  Gündem269 gün komada kaldıktan sonra geçtiğimiz yıl 11 Mart’ta hayatını kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı’nda düzenlenen anma töreninde ortalık karıştı.Polis göstericilere biber gazı ile müdahale etti.
 • Berkin Elvan bir yıl önce bugün yaşama veda etti - berkin_elvan
  Berkin Elvan bir yıl önce bugün yaşama veda etti11.03.2015
  GündemGezi eylemleri sırasında başından gaz fişeği ile vurulan Berkin Elvan, 269 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra geçen yıl bugün sabah saatlerinde yaşam mücadelesini kaybetmişti.Berkin Elvan için bugün birçok ilde anma yürüyüşleri düzenlenecek.
 • Bakanlığa tazminat davası - berkin_elvan
  Bakanlığa tazminat davası11.03.2015
  GündemGEZİ Parkı eylemleri sırasında polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın ailesi, oğullarının ölümünde "İdarenin ağır kusurlu olduğu" gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı'ndan toplam 1 milyon TL maddi ve manevi tazminat talebinde bulundu.
 • Onur BAŞTÜRK

  Bir başucu konseri - berkin_elvan
  Bir başucu konseri11.03.2015
  YazarlarÇelik’in kâh bir kontrbas kâh bir kadının arkasında gün aşırı çıplak poz verdiği.
 • Berkin Elvan'ın ailesi 1 milyon TL tazminat talebinde bulundu - berkin_elvan
  Berkin Elvan'ın ailesi 1 milyon TL tazminat talebinde bulundu10.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın ailesi, oğullarının ölümünde "idarenin ağır kusurlu olduğu" gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı'ndan toplam 1 milyon TL maddi ve manevi tazminat talebinde bulundu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»