Aramanız :
Aradığınız kelime : "

berkin elvan

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

835  adet haber bulundu.


 • Uğur VARDAN

  Adalet mi, o artık Alibeyköyspor - berkin-elvan

  Adalet mi, o artık Alibeyköyspor20.05.2015

  YAZARLAR

  YİNE aynı kapıları aralıyoruz: “Mutlu son yoktur, sonsuz kaos vardır.” Sezonun boyu kısaldıkça kaotik yapının çapı büyüyor.
 • Berkin Elvan sokakta başladı, Ali İsmail sokağında bitti - berkin-elvan

  Berkin Elvan sokakta başladı, Ali İsmail sokağında bitti19.05.2015

  Ege

  NARLIDERE Belediyesi Gençlik ve Çiçek Festivali Berkin Elvan Sokak'tan, İsmail Korkmaz sokakları arasında düzenlenen muhteşem kortej ile başladı.Binlerce çiçeğin dağıtıldığı kortej yürüyüşü büyük ilgi gördü.
 • HDP binalarına yapılan saldırılar beyoğlu'nda yürüyüşle protesto edildi - berkin-elvan

  HDP binalarına yapılan saldırılar beyoğlu'nda yürüyüşle protesto edildi18.05.2015

  GÜNDEM

  Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Mersin ve Adana'daki il binalarına yapılan bombalı saldırı, İstiklal Caddesi'nde yapılan yürüyüşle protesto edildi.
 • Gezi’nin eseri - berkin-elvan

  Gezi’nin eseri17.05.2015

  GÜNDEM

  Gezi Parkı’nın 21 yıllık bahçıvanının oğlu, çocukluğu o parkta geçen ressam Haydar Özay, 50 metrekarelik dev Gezi tablosunu tamamladı.Tablo, Gezi olaylarının 2’nci yıldönümünü olan 30 Mayıs’tan itibaren görülebilecek.
 • 5 kuruşluk tazminat reddedildi - berkin-elvan

  5 kuruşluk tazminat reddedildi17.05.2015

  GÜNDEM

  GEZİ Parkı protestolarında gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan ve 269 gün sonra yaşamını yitiren 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm ve babası Sami Elvan, türkücü Yavuz Bingöl’e 5 kuruşluk manevi tazminat davası açmıştı.
 • Karşıyaka çiçek açacak - berkin-elvan

  Karşıyaka çiçek açacak12.05.2015

  Ege

  KARŞIYAKA Belediyesi’nce bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ‘Çiçek Festivali’ 15-18 Mayıs, Narlıdere Belediyesi’nin ‘Gençlik ve Çiçek Festivali’ ise, 17-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak.
 • AK Parti kongresinde 'Berkin Elvan' pankartı açan iki kişiye 1'er yıl hapis cezası verildi - berkin-elvan

  AK Parti kongresinde 'Berkin Elvan' pankartı açan iki kişiye 1'er yıl hapis cezası verildi11.05.2015

  GÜNDEM

  Sinan Erden Spor Salonu'nda 8 Şubat tarihinde yapılan Ak Parti İstanbul İl Kongresi'nde "Berkin'in katillerini arıyoruz! Dev-Genç" pankartı açan iki kişi, "Terör örgütü propagandası" suçundan 1'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.Mahkeme, sanıklardan birinin cezasını 'iyi hal'den 10 aya indirip 5 yıl ertelerken, diğer sanığın cezasında erteleme ve indirime gitmedi.
 • IŞİD benzetmesi için ifade verdi - berkin-elvan

  IŞİD benzetmesi için ifade verdi09.05.2015

  GÜNDEM

  ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek için 12 Mart’ta Odatv’ye verdiği röportajda, “Melih Gökçek’in kafasında heykele tüküren, heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı vardır, oğlu da aynı mantıktadır” dediği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan oyuncu Tarık Akan, şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
 • Tarık Akan IŞİD benzetmesi için ifade verdi - berkin-elvan

  Tarık Akan IŞİD benzetmesi için ifade verdi08.05.2015

  GÜNDEM

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’in şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan sanatçı Tarık Akan, soruşturma kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı’na gelerek talimatla ifade verdi.
 • Soner Yalçın’a

  Soner Yalçın’a "Bilal Erdoğan’a Hakaret" davasında 1740 TL adli para cezası07.05.2015

  GÜNDEM

  Gazeteci Soner Yalçın, ’Kayıp Sicil - Erdoğan’ın Çalınan Dosyası" adli kitabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı.Mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.Soner Yalçın 5 yıl içinde suç işlemezse dava ortadan kalkacak.
 • Ünlü sanatçı Cahit Berkay savcıya ifade verdi - berkin-elvan

  Ünlü sanatçı Cahit Berkay savcıya ifade verdi05.05.2015

  GÜNDEM

  Berkin Elvan'ın katil zanlılarının geçen zamana rağmen kimliğinin tespit edilemediğine dikkat çekmek amacıyla yayınlanan videoda yer alan ünlü isimler hakkında 'suç işlemeye tahrik' suçundan başlatılan soruşturma kapsamında, ünlü sanatçı Cahit Berkay da ifade verdi.
 • Hamit Demir, Berkin Elvan videosunda yer aldığı için Diriliş Ertuğrul dizisinden kovuldu - berkin-elvan

  Hamit Demir, Berkin Elvan videosunda yer aldığı için Diriliş Ertuğrul dizisinden kovuldu05.05.2015

  Paparazzi

  TRT’de yayınlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisinde oynayan Hamit Demir, Berkin Elvan için hazırlanan videoda yer aldığı gerekçesiyle işine son verildi.
 • Üç sendikacının yargılandığı davaya Erdoğan müdahil oldu - berkin-elvan

  Üç sendikacının yargılandığı davaya Erdoğan müdahil oldu30.04.2015

  Gündem

  İZMİR'de geçen yıl düzenlenen Berkin Elvan'ı anma etkinliğinde, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri iddia edilen DİSK ve KESK temsilcileri Memiş Sarı, Abdullah Tunalı ve Ali Rıza Turan'ın yargılanmalarına 39.Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlandı.Tutuksuz 3 sanık hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istenirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, avukatı Ali Özkaya aracılığıyla davaya müdahil oldu.Duruşma, karar için Temmuz ayına ertelendi.
 • Taksim Dayanışması'ndan beraat kararı sonrası açıklama - berkin-elvan

  Taksim Dayanışması'ndan beraat kararı sonrası açıklama29.04.2015

  Gündem

  Taksim Gezi Parkı olaylarına ilişkin yargılandıkları davada beraat eden Mimarlar Odası Çevre Etki Değerlendirme Kurulu 2.Başkanı Mücella Yapıcı'nın da aralarında bulunduğu sanıklar ve Taksim Dayanışması basın açıklaması yaptı.İstanbul Adalet Sarayı'nın 'C' kapısının önünde Taksim Dayanışması adına basın açıklamasını Mücella Yapıcı okudu.Basın açıklamasına Gezi olayları sırasında başına isabet eden gaz fişeği kapsülü sonrası komaya giren ve 269 gün sonra da hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan da destek verdi.
 • Cumhuriyet tarihinin en kötü mizahıydı - berkin-elvan

  Cumhuriyet tarihinin en kötü mizahıydı29.04.2015

  Gündem

  2013’ten beri Gezi’yi yerin dibine sokma hayaliyle yalan söylüyorlar.
 • Ünlü oyuncu Tarık Akan ifade verdi - berkin-elvan

  Ünlü oyuncu Tarık Akan ifade verdi27.04.2015

  Gündem

  Ünlü oyuncu Tarık Akan savcılık ifadesinde, Berkin Elvan'ın katillerinin tespit edilip yargılanması için video klipte yer aldığını ve sadece 'Katilim nerede?' sorusunu sorduğunu, bunu da toplumsal duyarlılık kapsamında yaptığını, kimseye eylem çağrısında bulunmadığını söylediği öğrenildi.
 • Berkin ifadesi - berkin-elvan

  Berkin ifadesi25.04.2015

  Gündem

  SANATÇI ve aydınlardan oluşan ‘Sanat Meclisi’nin, Berkin Elvan’ın ölüm yıldönümü nedeniyle “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” sloganı ile hazırladığı klipte yer alan sanatçılardan Efkan Şeşen’in de şüpheli olarak ifadesi alındı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir ‘ceberut devlet’ uygulaması daha - berkin-elvan

  Bir ‘ceberut devlet’ uygulaması daha23.04.2015

  Yazarlar

  AFYON Barosu avukatlarından Umut Kılıç, hâkim adaylığı sınavına girdi ve soluğu cezaevinde aldı.
 • Yalçın DOĞAN

  ‘Yok hükmündedir’, yemezler - berkin-elvan

  ‘Yok hükmündedir’, yemezler23.04.2015

  Yazarlar

  HÂLÂ gözlerimin önünde, oradayım, gazetecisi, işadamı, siyasetçisi, dalga geçmiyorum, fiilen şakır şakır oynuyor, sanki bayram, “Türkiye seninle gurur duyuyor” naraları yeri göğü inletiyor.
 • Berkin için 'Hayatı durdur' diyen ünlü isimlere soruşturma - berkin-elvan

  Berkin için 'Hayatı durdur' diyen ünlü isimlere soruşturma21.04.2015

  Gündem

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” sloganı ile klip çeken Tarık Akan, Zuhal Olcay ve Mustafa Altıoklar’ın da aralarında bulunduğu 11 ünlü isim hakkında soruşturma başlattı.
 • Protestoculara 6 yıl - berkin-elvan

  Protestoculara 6 yıl19.04.2015

  Gündem

  MARMARA Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi’nde, 11 Mart 2014 tarihinde kantinde barikat kurup Berkin Elvan protestosu yapan 14 öğrenci hakkında, “eğitim ve öğretimin engellenmesi”, “toplantı ve gösteri yürüyüşlerine silahsız katılarak polise direnmek” suçlarından dava açıldı.
 • Erdoğan’a hakarete ceza - berkin-elvan

  Erdoğan’a hakarete ceza16.04.2015

  Ege

  İZMİR’de bir yıl önce Berkin Elvan’ı anan 11’i lise öğrencisi 13 kişi hakkında, dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettikleri iddiasıyla 1 ile 3’er yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada, yaşları büyük olan 2 sanıktan Sercan Ö.354 gün karşılığı 7 bin 80 TL adli para cezasına çarptırılıp hükmün açıklanması geri bırakıldı.Yağmur G.’nin ise beraatine karar verildi.Yaşı küçük 11 sanık hakkında açılan dava ise sonuçlanmadı.
 • Savcının ölümüne ilişkin 27 kişiye suç duyurusu - berkin-elvan

  Savcının ölümüne ilişkin 27 kişiye suç duyurusu10.04.2015

  Gündem

  Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ceyda Karan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aralarında yer aldığı siyasetçi, sanatçı ve gazetecilerden oluşan 27 kişi hakkında, İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin söylemleri ve paylaşımları nedeniyle "halkı ırk, din, dil ayrımı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik etmek" ile "halkı hükümete karşı silahlı eyleme teşvik etme" suçlarından soruşturma açılması talebiyle suç duyurusunda bulunulduğu öne sürüldü.
 • Ahmet HAKAN

  Başkanlık sistemini savunmanın 7 zorluğu - berkin-elvan

  Başkanlık sistemini savunmanın 7 zorluğu10.04.2015

  Yazarlar

 • ‘Kadının mahrem sayılan organı teşhir edildi’ - berkin-elvan

  ‘Kadının mahrem sayılan organı teşhir edildi’09.04.2015

  Gündem

  RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) “Kara Kutu” dizisinde görünen bira şişesi nedeniyle kanala 311 bin lira ceza kesti.
 • Uğur VARDAN

  Şiddetin anatomisi - berkin-elvan

  Şiddetin anatomisi08.04.2015

  Yazarlar

  DOĞRUSU bu noktalara göz göre göre gelindi.Geçmişin hangi adımlarından bahsetsek?
 • Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit edenleri azmettiren İtalya’da yakalandı iddiası - berkin-elvan

  Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit edenleri azmettiren İtalya’da yakalandı iddiası07.04.2015

  Gündem

  Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde DHKP-C’li 2 terörist tarafından şehit edilmesi olayını azmettiren ismin İtalya’da yaşayan Erdal Ünal olduğu iddia edildi.Ünal, İtalya’nın antiterör timi DIGOS tarafından eşiyle Paskalya tatili için gittiği otelde yakalandı.Türkiye, iadesi için işlemleri başlattı.
 • Manken Tuğçe Kazaz: Kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor - berkin-elvan

  Manken Tuğçe Kazaz: Kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor06.04.2015

  Gündem

  Ünlü manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz, ülke olarak sıkıntılı bir süreçten geçildiğini ve son zamanlarda yaşanan olaylarla ikinci bir Gezi Parkı eyleminin hortlatılmaya çalışılarak kaos ortamının yaratılmaya çalışıldığını söyledi.Kazaz, ''Tüm gücümüzle devletimizin ve milletimizin bekası için hep birlikte tüm bu oyunları millet olarak bozacak ve Allah'ın izni ile ‘dur’ diyeceğiz'' dedi.
 • Savcı Kiraz’ın odasının kapısına

  Savcı Kiraz’ın odasının kapısına "Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz" tabelası asıldı06.04.2015

  Gündem

  ÇAĞLAYAN’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda rehin alındıktan sonra şehit edilen savcı Mehmet Selim Kiraz’ın odasının bulunduğu koridor, çatışma izleri tamamen giderildikten sonra bugün açıldı.Şehit savcının kapısına da ’Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ tabelası asıldı.
 • İşte erişim yasağı getirilen linkler - berkin-elvan

  İşte erişim yasağı getirilen linkler06.04.2015

  Teknoloji

  Berkin Elvan soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı M.Selim Kiraz’ın odasında rehin alınmasına yönelik yapılan haber ve videolara erişim yasağı geldi.İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’nin 3 Nisan tarihli kararında 166 haber ve video linkine erişim yasağı getirildi.
 • MHP'li başkandan Berkin Elvan belgesi - berkin-elvan

  MHP'li başkandan Berkin Elvan belgesi06.04.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na yönelik “Berkin Elvan’ın bakkala ekmek almaya gittiğinin belgesi varsa göstersin” sözlerine bir tepki de Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'den geldi.MHP'li başkan, ''Çocuklarına bakkaldan ekmek aldıran ailelere duyurulur.Büyükşehir Belediyesi veli talebiyle Çocuklara Ekmek alma sertifikası vermektedir''şeklinde tweet attı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bunca yıllık iktidarında neden yapmadı? - berkin-elvan

  Bunca yıllık iktidarında neden yapmadı?06.04.2015

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırısını düzenleyen örgütün “taşeron” olup olmadığı ile ilgili soruyu şöyle yanıtladı:
 • Melis ALPHAN

  Melda Onur’suz bir Meclis - berkin-elvan

  Melda Onur’suz bir Meclis06.04.2015

  Yazarlar

  TUTUKLU ve hükümlülerin yaşam kalitelerinin yerlerde süründüğü cezaevlerini ziyaret eden oydu.
 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın otopsi raporu açıklansın - berkin-elvan

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın otopsi raporu açıklansın06.04.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz, Berkin Elvan soruşturmasının üzerine kararlılıkla gidiyordu.Ama bazı karanlık eller, olayın aydınlatılmasını istemeyenler var; terörün asıl nedeni bu.Merak ediyorum, otopsi raporu için neden gizlilik kararı alınır? Bitmiş bir olay, sonuç belli.Kamuoyunun bunu bilmesinde, kurşunun hangi silahtan çıktığını öğrenmesinde ne mahsur var?” dedi.
 • Brezilya'da 10 yaşındaki çocuğun polis kurşunuyla ölmesi halkı sokaklara döktü - berkin-elvan

  Brezilya'da 10 yaşındaki çocuğun polis kurşunuyla ölmesi halkı sokaklara döktü04.04.2015

  Dünya

  Brezilya’da 10 yaşındaki çocuğun polis kurşunuyla öldüğü iddiası ülkeyi karıştırdı.Eduardo de Jesus Ferreira'nın hayatını kaybetmesinin ardından halk sokaklara döküldü.Minik Eduoardo'nun hikâyesi akıllara Berkin Elvan'ı getirdi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Analar, babalar, evlatlar. - berkin-elvan

  Analar, babalar, evlatlar.04.04.2015

  Yazarlar

  Anama taşındım taşınalı pek gidesim yok buralardan.Keyfim gıcır, aybaşı fatura derdim yok, manav kasap deseniz canımın çektiğini alıyorum kırk yılda bir.
 • Saldırı Türk milletine - berkin-elvan

  Saldırı Türk milletine04.04.2015

  Gündem

  HÂKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanvekili Metin Yandırmaz, İstanbul Adalet Sarayı’nda Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edildiği terör saldırısına Berkin Elvan soruşturmasının bahane edilmesini ‘teröre kılıf aramak’ olarak nitelendirdi.
 • Yılın basın fotoğrafları belli oldu.Hürriyet'e 10 ödül birden - berkin-elvan

  Yılın basın fotoğrafları belli oldu.Hürriyet'e 10 ödül birden03.04.2015

  Gündem

  Türkiye Foto Muhabirleri Derneği'nin (TFMD) 30’uncusunu düzenlediği "Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması"nın sonuçları açıklandı.Hürriyet 10 ödül kazanırken, AFP foto muhabiri Bülent Kılıç’ın 2014 yılında Soma’da yaşanan maden kazasında çektiği kare "Yılın Basın Fotoğrafı" ödülünü aldı.
 • CHP'den Erdoğan'a 'Berkin Elvan' cevabı - berkin-elvan

  CHP'den Erdoğan'a 'Berkin Elvan' cevabı03.04.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Berkin Elvan ekmek almaya giderken vuruldu diyen Kemal Kılıçdaroğlu, bunun belgesini açıklasın" sözlerine CHP'den sert tepki geldi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bakkala ekmek almaya gittiğine dair bir belgen var mı? - berkin-elvan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bakkala ekmek almaya gittiğine dair bir belgen var mı?03.04.2015

  Gündem

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Slovenya, Slovakya ve Romanya gezisinin son durağı Bükreş’ten İstanbul’a dönerken İstanbul’da son 2 günde yaşanan terör olaylarını değerlendirdi.
 • Savcıyı şehit eden teröristlerin adliyedeki giriş görüntüleri - berkin-elvan

  Savcıyı şehit eden teröristlerin adliyedeki giriş görüntüleri03.04.2015

  Gündem

  Çağlayan Adliyesi’nde Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı makam odasında rehin aldıktan sonra şehit eden teröristlerin adliyedeki güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • Ahmet HAKAN

  Al birini vur ötekine - berkin-elvan

  Al birini vur ötekine03.04.2015

  Yazarlar

  ORTALIK toz duman.
 • Akif BEKİ

  ‘Benim için kimseyi öldürme’ diyememek - berkin-elvan

  ‘Benim için kimseyi öldürme’ diyememek03.04.2015

  Yazarlar

 • Fatih ÇEKİRGE

  O teröristler bunları nereden biliyordu - berkin-elvan

  O teröristler bunları nereden biliyordu03.04.2015

  Yazarlar

  POLİS muhabirliği günlerimden kalmış olsa gerek.
 • Yalçın BAYER

  CHP’de ‘kontenjan’ heyecanı - berkin-elvan

  CHP’de ‘kontenjan’ heyecanı03.04.2015

  Yazarlar

  CHP kulislerinde kontenjan adaylarının kim olacağı üzerine yoğun bir tartışma başladı.
 • Kutuplaşmayı azdıranlar kaybolan canların bedelini ödemeli - berkin-elvan

  Kutuplaşmayı azdıranlar kaybolan canların bedelini ödemeli02.04.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye’de çok şiddetli güvenlik ve asayiş krizi, adalet ve ahlak kaosu, vicdan ve hoşgörü kargaşası yaşandığını belirterek, “Berkin Elvan’a hakaret seansları düzenleyip kutuplaşmayı azdıranlar, kaybolan masum canların bedelini ödemelidir.1 Ocak’ta Dolmabahçe’de, 6 Ocak’ta Sultanahmet’te, 31 Ocak’ta Taksim’de DHKP-C iblisine ölüm emri verenler bunun hesabına katlanmalıdır” dedi.
 • Elektrik santrallarına büyük gözaltı - berkin-elvan

  Elektrik santrallarına büyük gözaltı02.04.2015

  Ekonomi

  Türkiye genelinde günlük hayatı deyim yerindeyse felç eden elektrik kesintilerinin nedeni araştırılmaya devam ediliyor.Peki bundan sonra benzer bir olayın yaşanmaması için neler yapılmalı? Uzmanlar, enerjinin iletim ve üretimindeki iyileştirmeler kadar, güvenlik konusunun da önemine dikkat çekiyor ve bir an önce aksiyon planı uygulanması gerektiği konusunda uyarıda bulunuyor.
 • Kiralık örgütle gündem mühendisliği - berkin-elvan

  Kiralık örgütle gündem mühendisliği02.04.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın öldürüldüğü terör saldırısıyla ilgili, “Berkin Elvan bir kez daha katledilmiştir.Toplumsal cepheleşmelerden memnuniyet duyanlara, Berkin Elvan’ın körpecik bedeni üzerinden istismar yarışına girenlere gün doğmuştur.Birileri teröristleri açıktan açığa sevk ve idare etmekte, gündem mühendisliği yapmaktadır.İtinayla saklanmış şifreli amaçlara odaklanmak en doğrusudur” dedi.Yazılı bir açıklama yapan Bahçeli, şunları söyledi:
 • Berkin Elvan'ın ailesinden 'Son Açıklama' - berkin-elvan

  Berkin Elvan'ın ailesinden 'Son Açıklama'02.04.2015

  Gündem

  GEZİ Parkı olayları sırasında gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ailesi twitter üzerinden "Ailemizin son açıklamasıdır.Dostlarımıza." başlıklı bir mesaj yayınladı.Gülsüm Elvan-Sami Elvan imzalı açıklamada şu görüşler yer aldı:
 • Ahmet HAKAN

  Bunlara terörist demek yetmez - berkin-elvan

  Bunlara terörist demek yetmez02.04.2015

  Yazarlar

  ELİNE silah alıp terör eylemleri yapanlara “terörist” denir.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»