MENÜ
Arşiv

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bergüzar Korel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.138 Bergüzar Korel haberi bulunmuştur.

Bergüzar Gökçe Korel 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da doğuştu., Türk oyuncudur. Tanju Korel, Hülya Darcan çiftinin kızlarıdır. Oyuncu Halit Ergenç'in eşidir.


Bergüzar Korel Haberleri

Fatih Artman’ın canlandırdığı Yüzbaşı Yakup kimdir

Fatih Artman’ın canlandırdığı Yüzbaşı Yakup kimdir?

Vatanım Sensin'e dahil olmasıyla birlikte uzun bir süre sonra ekranlara yeniden dönen Fatih Artman, şimdi de sevilen dizide Yüzbaşı Yakup karakterini canlandırıyor. Fatih Artman, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin’de Yüzbaşı Yakup karakteriyle başarılara imza atmaya devam ediyor. Peki, Fatih Artman’ın canlandırdığı Yüzbaşı Yakup kimdir?

20.4.2017Televizyon
Halit Ergenç Pakistanı fethetti

Halit Ergenç Pakistan'ı fethetti

Halit Ergenç, Türkiye'de 4 sezon süren Muhteşem Yüzyıl dizisiyle Pakistan'da ödül aldı.

20.4.2017Keyif
Bergüzar Korel mührü unutunca...

Bergüzar Korel mührü unutunca...

Oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, oylarını Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı. Oy verirken mührü unutan Korel, görevliler tarafından uyarıldı.

16.4.2017Magazin
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oylarını kullandı

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oylarını kullandı

Oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, oylarını Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı. Oy verirken mührü unutan Korel, görevliler tarafından uyarıldı.

16.4.2017Haber
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oylarını kullandı

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oylarını kullandı

Oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, oylarını Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı. Oy verirken mührü unutan Korel, görevliler tarafından uyarıldı.

16.4.2017Haber
Cihangir sokaklarının İstanbulu

Cihangir sokaklarının İstanbul'u

Sesli yürüyüş uygulamamız Piri’nin kayıtları için geçen hafta Paris’teydim. Paris’i anlatırken aklıma hep Napolyon Bonopart’ın “Dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu.” sözü geldi. İstanbul’u ne kadar özlediğimi fark ettim. Size baharın daha da güzelleştirdiği şehrimin sevdiğim bir semtini anlatmaya karar verdim: Cihangir... İşte size İstanbul'un gözde semti Cihangir gezi rehberi...

5.4.2017Seyahat
Bergüzar Korel işlerinin başında

Bergüzar Korel işlerinin başında

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Vatanım Sensin”de başrol oynayan Bergüzar Korel de önceki gün Cihangir’de objektife takıldı.

4.4.2017Magazin
Bergüzar Korel Bebekte

Bergüzar Korel Bebek'te

Ünlü oyuncu önceki sabah Bebek’teydi.

24.3.2017Magazin
Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı: Ali Kemal Leonu öldürecek mi

Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı: Ali Kemal Leon'u öldürecek mi?

Vatanım Sensin yeni bölümleriyle zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı tarihi dizinin dün ekrana gelen son bölümünde duygularına gem vuran Hilal, Leon'u vurdu. Kısa sürede yayımlanan Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı 'Ali Kemal Leon'u öldürecek mi? ' sorusunu gündeme getirdi. İşte, Vatanım Sensin 20. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların detayları!

17.3.2017Televizyon
Sahnede Bergüzar ve Halit rüzgarı

Sahnede Bergüzar ve Halit rüzgarı

Suzan Kardeş, geçtiğimiz akşam Ramada Plaza'da sahne aldı. Gecede Suzan Kardeş'i Vatanım Sensin'in başrol oyuncuları Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel de yalnız bırakmadı. Bir arada sahneye çıkan çiftten Bergüzar Korel Sezen Aksu'dan 'Kaybolan Yıllar' şarkısını söyledi. Halit Ergenç ise 'Seni Uzaktan Sevmek Aşkların En Güzeli' ile dinleyenleri mest etti.

14.3.2017Magazin
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç sahneye çıktı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç sahneye çıktı!

Suzan Kardeş, geçtiğimiz akşam Ramada Plaza'da sahne aldı.

14.3.2017Magazin
Vatanım Sensin 19. yeni bölüm fragmanında yürek burkan sözler

Vatanım Sensin 19. yeni bölüm fragmanında yürek burkan sözler!

Vatanım Sensin 19. yeni bölüm fragmanında ailenin ne demek olduğunu herkesten iyi bilen ve vatanının bekası için çabalayan General Cevdet, İngiliz ajanının yapacağı eylemi çok geç fark etmiştir. Vatanım Sensin 19. bölüm fragmanında Yüzbaşı Yakup ile birlikte bu bombayı imha etmeye çabalayan Cevdet, ailesini kaybetme durumuyla karşı karşıya kalmıştır. İşte, Vatanım Sensin 19. bölüm fragmanı Cevdet'in yürek burkan sözleri

10.3.2017Televizyon
Şilide Elif Veronicayı geçti

Şili'de "Elif" "Veronica"yı geçti

Şili'de büyük ilgi gören Türk televizyon dizilerinden esinlenen aileler yeni doğan çocuklarına "Elif", "Nilüfer", "Fatmagül" ve "İbrahim" gibi Türk isimleri vermeye başladı

9.3.2017Televizyon
Hangi Osmanlı

Hangi Osmanlı?

Osmanlıcılık sevdası yeni bir dizi daha doğurdu. ‘Payitaht Abdülhamid’in başlamasıyla imparatorluk döneminin meraklıları üçe bölündü...

24.2.2017Televizyon
Vatanım Sensin dizi ihracatında rekora koşuyor

Vatanım Sensin dizi ihracatında rekora koşuyor

13. bölümüne bile gelmeden bugüne kadar Türk dizilerinin hiç görmediği yüksek satış rakamlarına ulaşan ‘Vatanım Sensin’ dizisinin 50 ülkeye satışı gerçekleşti. Doğan TV Uluslararası ve Kurumsal Strateji Grup Başkanı Özge Bulut Maraşlı, “Kanal D içerikleri bugüne kadar 147 ülkeye girmişken, 2017 sonunda 160 ülkeye ulaşacak” dedi.

20.2.2017Ekonomi
Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu…

Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu…

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon,Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamıyayınlanan yeni bölümü ile zirveye adını yazdırdı.

17.2.2017Televizyon
Vatanım Sensinin Hilali Miray Daner kimdir Kaç yaşındadır

Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner kimdir? Kaç yaşındadır?

Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner, oyunculuğu ve rol arkadaşıyla olan uyumu ile dizinin dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Dizide Yunan komutanlığında görevliTürk babanın kızı olarak rol alan Hilal (Miray Daner), İzmir'in düşman elinden kurtulabilmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Peki, Vatanım Sensin Miray kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşındadır? İşte, detaylar

16.2.2017Kelebek
“Vatanım Sensin” oyuncuları Miray Daner ve Boran Kuzum ile 14 Şubat röportajı

“Vatanım Sensin” oyuncuları Miray Daner ve Boran Kuzum ile 14 Şubat röportajı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Vatanım Sensin”de, genç vatansever Hilal ile Teğmen Leon arasında yeni yeni filizlenen aşk gözünüzden kaçmamıştır. Hilal ve Leon ‘ekranın en sevilen çiftleri’ arasında ilk 5’e girdi. 14 Şubat’ı sette geçirecek iki genç oyuncuyla, Miray Daner ve Boran Kuzum’la bir araya geldik, “Vatanım Sensin”den aşka her şeyi konuştuk.

13.2.2017Magazin
Vatanım Sensinin son bölümünde bayrak sahnesi ağlattı

Vatanım Sensin'in son bölümünde bayrak sahnesi ağlattı

Vatanım Sensin'in dün akşam ekrana gelen bölümünde yaşananlar, duygu seli yaşattı. Tarihi sahneleriyle hafızalara kazınan Vatanım Sensin son bölüm finalinde Vasili'nin Türkleri göç etmeye zorlama planını karşı çıkan Anadolu halkının Türk bayrağını göklere çıkarttığı anlar sosyal medyayı salladı.

10.2.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin son bölüm dün akşam duygulandıran sahnelerle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Cevdet'in planları bozuluyor mu? Yunan askerinin İzmir'e işgali gerçekleşecek mi? İşte Vatanım Sensin son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

10.2.2017Televizyon
Bergüzar Korel :Kafe kapanmadı

Bergüzar Korel :Kafe kapanmadı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, önceki gün Bebek’te objektife takıldı.

8.2.2017Magazin
Vatanım Sensin zirvede

Vatanım Sensin zirvede!

“Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı.

3.2.2017Televizyon
Vatanım Sensin dizisi Yüzbaşı Yakup karakterini canlandıran Fatih Artman kimdir Kaç yaşındadır

Vatanım Sensin dizisi Yüzbaşı Yakup karakterini canlandıran Fatih Artman kimdir? Kaç yaşındadır?

Vatanım Sensin dizisine dahil olan Yüzbaşı Yakup karakterini canlandıran Fatih Artman, izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Kurtuluş Savaşının en önemli isimlerinden biri olan Yüzbaşı Yakup'un kim olduğu araştırılmaya devam ediyor. Beyazıt'tan Kağıthane'ye idama yaya götürülürken, Yolda bir karpuz arabasını çevirmiş, "asker evlatlarım susamışlardır" diyerek idam mangasına karpuz ısmarlayan Yüzbaşı Yakup, şimdi de Vatanım Sensin dizisinde canlandırılacak. Peki, Yüzbaşı Yakup karakterini canlandıran Fatih Artman kimdir? Kaç yaşındadır?

2.2.2017Magazin
Bergüzar Korel: Demeti arayıp teşekkür ettim

Bergüzar Korel: Demet'i arayıp teşekkür ettim

Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel, önceki akşam Cihangir’de görüntülendi.

29.1.2017Magazin
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmana Cevdete gelen mektup damga vurdu.

'Vatanım Sensin yeni bölüm fragmana Cevdet'e gelen mektup damga vurdu.

“Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı. Her sahnesiyle hafızalara kazınan tarihi dizinin yeni bölüm fragmanı da kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Vatanım Sensin 14. bölüm fragmanına Cevdet'e Atatürk'ten gelen mektup damga vurdu.

27.1.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanına Mustafa Kemal imzalı mektup damga vurdu. Kanal D'nin fenomen dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Atatürk'ün ağırlığı yavaş yavaş hissedilirken, milli mücadele sırasında büyük çileler çeken Cevdet'in başına gelenler şok etkisi yaratacak. Peki, önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacak? Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

27.1.2017Televizyon
Vatanım Sensin yine zirvede

Vatanım Sensin yine zirvede

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka veHakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” dün akşam yayınlanan bölümü ile zirveye adını tekrar yazdırdı.

20.1.2017Televizyon
Ahmet Hakan: ‘Her dönemin adamı’ değilim her dönemin en kötü adamıyım

Ahmet Hakan: ‘Her dönemin adamı’ değilim her dönemin en kötü adamıyım!

CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’yi hazırlayıp sunan Hürriyet köşe yazarı Ahmet Hakan, Kanal D Haber Dairesi’nin başkanı oldu, yarından itibaren Kanal D Ana Haber’i sunacak. Yeni görevi öncesi buluştuk; hakkındaki eleştirileri, sosyal medyadan neden uzaklaştığını, Atatürk’le ilgili itiraflarını, Orhan Pamuk ve Melih Gökçek takıntısını, eski ve yeni Türkiye’yi konuştuk.

14.1.2017Hayat
Vatanım Sensinde Hilalin sahnesi olay yarattı 12. bölüm fragmanı nefes kesti

Vatanım Sensin'de Hilal'in sahnesi olay yarattı! 12. bölüm fragmanı nefes kesti

Vatanım Sensin ekrana gelen son bölümüyle duygu seli yaşattı. Final sahnesine Hilal'in idam masasındaki görüntüleri damga vurdu. Nefeslerin tutulduğu bu anlarda 'Hilal ölecek mi?' sorusuna yanıt bulmaya çalışan izleyiciler, büyük bir sürpriz yaşadı. Son bölümüyle hafızalara kazınan Vatanım Sensin'in 12. bölüm fragmanı da kısa sürede ekranlardaki yerini aldı.

13.1.2017Televizyon
Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir

Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir?

Selma Ergeç, uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlara dönüyor. Kısa bir süre önce doğum yapan Selma Ergeç, tarihi dizi Vatanım Sensin’de Halide Edip Adıvar rolünü canlandıracak. Bu akşamki bölümde ilk kez görünecek olan Halide Edib Adıvar, yaptığı konuşmayla tüyleri diken diken edecek. Peki, iddialı bir rolle yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Selma Ergeç kimdir?

12.1.2017Magazin
Vatanım Sensin 11. bölümde neler olacak İşte yeni fragman

Vatanım Sensin 11. bölümde neler olacak? İşte yeni fragman

Vatanım Sensin macerası için geri sayım sürerken beklenen görüntüler geldi, tarihi dizinin 11. bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in paylaştığı Vatanım Sensin'in 11. bölümünde kadroya sevilen oyuncu Selma Ergeç dahil oluyor. Halide Edib Adıvar rolüyle halkın mücadele gücünü arttıracak bir konuşma yapıyor. İşte, Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar!

6.1.2017Televizyon
Yılın çifti Bergüzar Korel ile Halit Ergenç

Yılın çifti Bergüzar Korel ile Halit Ergenç

İNTERNET sitesi Noluyo.tv’nin televizyonun en iyilerini belirlemek için düzenlediği ankete “Vatanım Sensin” dizisi damga vurdu.

5.1.2017Magazin
2016nın en iyi albümleri

2016'nın en iyi albümleri

2016’nın en iyi yerli albümlerden oluşan bir seçki ile sizinleyim. Dilerim 2017 hafızamızda en güzel anılara yer açtığımız, yeni birçok albümün yayınlandığı, kültür sanatın yoğun gündem olduğu nefis bir yıl olur. Sizi 2016’yı bana hatırlatan albümlerle baş başa bırakıyorum.

4.1.2017Keyif
Vatanım Sensin yine zirvede

Vatanım Sensin yine zirvede!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile zirvedeki yerini korudu.

30.12.2016Televizyon
Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, uzun süre sonra Halide Edib Adıvar rolüyle ekranlara dönüyor. İddialı dizi projeleriyle adından söz ettiren güzel oyuncu, Vatanım Sensin’de ‘Halide Edib Adıvar’ rolüne hayat verecek. Peki, Türk edebiyatında önemli bir yeri olan bir ismi canlandıracak olan Selma Ergeç kimdir? Uzun bir sonra canlandıracağı yeni rolü Halide Edib Adıvar kimdir, kurtuluş savaşındaki etkisi nedir? İ

28.12.2016Televizyon
2016’nın en çok konuşulan 5 magazin olayı

2016’nın en çok konuşulan 5 magazin olayı

Magazin Konseyi üyeleri, 2016’nın en çok konuşulan 5 magazin olayını seçti ve bu olayları kendi pencerelerinden yorumladı.

25.12.2016Magazin
Selma Ergeç Vatanım Sensin de Halide Edib Adıvar’ı canlandıracak

Selma Ergeç 'Vatanım Sensin' de Halide Edib Adıvar’ı canlandıracak

“Vatanım Sensin”in oyuncu kadrosuna yıldız bir isim daha dahil oldu. Selma Ergeç, tarihi sahneleriyle adından söz ettiren Vatanım Sensin dizisinde Halide Edib Adıvar’ı canlandıracak.

25.12.2016Televizyon
Vatanım Sensin zirveye demir attı…

Vatanım Sensin zirveye demir attı…

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, KubilayAka ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile zirvedeki yerini korudu.

23.12.2016Televizyon
Vatanım Sensine yeni bir isim dahil oluyor

Vatanım Sensin'e yeni bir isim dahil oluyor

Vatanım Sensin heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftini yıllar sonra bir araya getiren dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümü öncesi gelen haberle büyük bir sürpriz verildi. Vatanım Sensin'in oyuncu kadrosu büyüyor. Peki, kadroya dahil olan yeni isim kim? İşte, Vatanım Sensin 9 bölüm fragmanı ve sürpriz transferin detayları!

22.12.2016Televizyon

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çekimlerden fırsat bulunca...

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, önceki gün Zorlu Center’daydı.

19.12.2016Magazin
Vatanım Sensin 9. bölüm yeni fragmanında Cevdet afişe mi oluyor

Vatanım Sensin 9. bölüm yeni fragmanında Cevdet afişe mi oluyor?

Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra iddialı senaryo örgüsüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanında Cevdet ve Azize aynı yatakta! Azize, Cevdet'in gerçek amacını öğrenecek mi? İşte, Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanları ve detaylar!

18.12.2016Televizyon
Selçuk Yöntem ile Aykut Gürel, Cengiz Semercioğluna konuştu

Selçuk Yöntem ile Aykut Gürel, Cengiz Semercioğlu'na konuştu

“Aşk İçin Önsöz” adlı müzikli, şiirli bir albüm çıkaran Selçuk Yöntem ve Aykut Gürel’i Pera Palas’ta, ilk sahne performansları sırasında izledim. Neruda’dan Nazım’a, Can Yücel’den Haydar Ergülen’e 13 usta şairin dizelerini dinlerken de bu albümü mutlaka konuşmamız lazım dedim ve hemen kapılarını çaldım. Karşıma yaptıkları işten çok keyif alan bir ikili çıktı.

17.12.2016Magazin
Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Bu sezon zengin kız fakir oğlan kısır döngüsü kırıldı. Ekranda yerini almaya devam eden diziler, ilgi çekici yeni temalar, güçlü kadrolar ve başarılı yönetmenlerle dizi tarihimizin rönesansını müjdeliyor.

16.12.2016Televizyon
Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı yayınlandı Sosyal medyayı sallamaya devam ediyor

Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Sosyal medyayı sallamaya devam ediyor

Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Dün akşam ekrana gelen 8. bölümüyle kalpleri bir kez daha fetheden diziye Atatürk'ten gelen çağrı damga vurdu, Amasya genelgesinde alınan kararlara yönelik gelen yapılan çağrının canlandırıldığı Vatanım Sensin, sosyal medyaya da damga vurdu. Kısa sürede yayınlanan yeni fragman ise heyecan dozunu daha da arttırdı. İşte, Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanında Atatürkten çağrı geliyor

Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanında Atatürk'ten çağrı geliyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı Atatürk'ün tarihi Sivas Kongresi öncesinde silah arkadaşları ile paylaştığı mektubun canlandırıldığı sahneleriyle sosyal medyada gündem oldu. Başrollerini Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in paylaştığı Vatanım Sensin'in yarın ekrana gelecek olan 8. bölümünde Atatürk ve silah arkadaşlarından gelen Amasya Genelgesi ile halka çok önemli bir çağrı yapılıyor. İşte, uzun süre konuşulacak olan Vatanım Sensin 8. bölüm fragmanı ve detaylar!

13.12.2016Televizyon
Sette Bergüzar ve Halit olarak vakit geçirme şansımız yok

Sette Bergüzar ve Halit olarak vakit geçirme şansımız yok

Onları ilk kez ‘Binbir Gece’ dizisinde yan yana gördük. İzleyici ‘binbir güçlüğe’ göğüs geren bu çiftin hikâyesini çok tuttu. Sadece izleyici değil, kader de onları bir arada görmeyi sevmiş olacak ki Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çok geçmeden gerçek hayatta da sevgili oldu. Bu esnada şöhretleri ülke sınırlarını çoktan aşmıştı. Evlilikleri, çocuk sahibi olmaları geniş kitlelerce yakından takip edildi. Kariyerlerinde ayrı ayrı projelerde başarıyla ilerlerken bir yandan da ülkenin en sevilen çiftlerinden biri haline geldiler. Bu sezon olmaz denilen oldu, 10 yıl sonra yeniden bir dizide birlikte rol almayı kabul ettiler. İki yıldızı buluşturan bu güçlü yapımın şifrelerini çözmek için soluğu ‘Vatanım Sensin’ setinde aldık. Korel ve Ergenç başta olmak üzere ekibin önde gelenleriyle konuştuk.

10.12.2016Hayat

Yazar Sonuçları

İlham veren kadınlar

İlham veren kadınlar

Marka ve ekonomi yönetimi dergisi The Brand Age, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Yılın İlham Veren Kadınları’nı seçti. Demet Sabancı Çetindoğan, Zeynep Bodur Okyay, Demet Akbağ ve Ayşe Kulin de o isimler arasında yer aldı.

8.3.2017Gökhan KİMSESİZCAN
Bir puldan çıkan, başka bir Koreli çocuk hikayesi...

Bir puldan çıkan, başka bir Koreli çocuk hikayesi...

Kore Savaşı’na gitmiş bir Türk askeriyle, savaşta anne-babasız kalmış Koreli bir kızın hikayesini anlatan Ayla filmiyle ilgili geçen ay bir röportaj yapmıştım.Çok etkileyici bu hikayenin kahramanlarıyla buluşmuştum.

2.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Bu kadar düzenleme bile İstiklal’i hareketlendirdi

Bu kadar düzenleme bile İstiklal’i hareketlendirdi

Aralık başında “İstiklal Caddesi’ni ışıklandırmayanın ağlamaya hakkı yoktur” diye bir yazı yazmıştım.

28.12.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Biz derin sularda yüzüyoruz

Biz derin sularda yüzüyoruz

“Aşk İçin Önsöz” adlı müzikli, şiirli bir albüm çıkaran Selçuk Yöntem ve Aykut Gürel’i Pera Palas’ta, ilk sahne performansları sırasında izledim. Neruda’dan Nazım’a, Can Yücel’den Haydar Ergülen’e 13 usta şairin dizelerini dinlerken de bu albümü mutlaka konuşmamız lazım dedim ve hemen kapılarını çaldım. Karşıma yaptıkları işten çok keyif alan bir ikili çıktı.

17.12.2016Cengiz SEMERCİOĞLU