Benzin Döküp Yaktı

 • Ağabeyinin mezarında üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Ağabeyinin mezarında üzerine benzin döküp yaktı10.11.2014
  GündemAĞABEYİNİN Denizli Acıpayam’daki mezarı başında üzerine döktüğü benzinin tutuşmasıyla vücudunun büyük bölümü yanan 29 yaşındaki Zihniye Yaren Hüsünbeyi, uyuşturucu satıcılarıyla mücadeleye soyunduğu için bunların başına geldiğini söyledi.
 • Silahlı 3 kişi yol kesip doktorun cipini yaktılar - benzin döküp yaktı
  Silahlı 3 kişi yol kesip doktorun cipini yaktılar07.11.2014
  GündemYALOVA’da doktor olarak görev yapan Erdal Bektaş Tunceli’nin Pertek ilçesinde bir arkadaşını ziyaret edip, Erzincan’a gitmek istediği sırada yolu silahlı 3 kişi tarafından kesildi.Bektaş’ı darp eden silahlı kişiler cipini de benzin dökerek yaktılar.
 • Boşandığı eşini benzinle yaktı - benzin döküp yaktı
  Boşandığı eşini benzinle yaktı03.04.2014
  GündemTuzla'da boşandığı eşinin yolunu kesen eski koca, kadının üzerine benzin döküp yaktı.Eski koca araya giren vatandaşları da benzin döküp yakmakla tehdit etti.Yanan kadını söndürmeye çalışan bir kişi de ellerinde yaralandı.
 • Yolun ortasında boşandığı eşini yaktı - benzin döküp yaktı
  Yolun ortasında boşandığı eşini yaktı03.04.2014
  GündemTuzla’da boşandığı eşinin yolunu kesen eski koca, kadının üzerine benzin döküp yaktı.Eski koca araya giren vatandaşları da benzin döküp yakmakla tehdit etti.Yanan kadını söndürmeye çalışan bir kişi de ellerinde yaralandı.
 • Eşini ve kendisini benzin dökerek yaktı - benzin döküp yaktı
  Eşini ve kendisini benzin dökerek yaktı22.01.2014
  GündemAKSARAY’da, 4 çocuk babası 31 yaşındaki Ali Akyol, evin önünde tartıştığı eşi 25 yaşındaki Emine Akyol ile kendisinin üzerine benzin döküp yaktı.Alev topuna dönen çifte komşuları müdahale ederek alevleri söndürdü.Vücutlarının büyük bir bölümü yanan çift, hastanede tedaviye alındı.
 • Üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Üzerine benzin döküp yaktı31.12.2013
  EgeİZMİR'in, Yamanlar semtinde, 21 yaşındaki Masum Özen, üzerine döktüğü benzini ateşe verip canına kıydı.
 • 'Kötü muameleye uğradım' deyip polis otosunu yaktı - benzin döküp yaktı
  'Kötü muameleye uğradım' deyip polis otosunu yaktı07.09.2013
  Gündemİstanbul Fatih'te akrabasıyla yaşadığı kavga sonrasında polis merkezine giden Kadir Ergin, polisin kendisine kötü muamelede bulunduğunu iddia ederek resmi ekip otosunu benzin döküp yaktı.Yakındaki bir petrol istasyonuna giderek yakıt pompalarını alarak tehditler savuran Ergin, gözaltına alındı.
 • Katili suç makinesi - benzin döküp yaktı
  Katili suç makinesi28.08.2013
  GündemTatil için gittikleri Antalya’dan Ankara’ya dönerken tartıştığı sevgilisi Çilem Hülya Berkil’i (30) benzin döküp yakarak öldürmekten tutuklanan Abdurrahman Göçer’in, cinayet ve ruhsatsız silah bulundurmaktan sabıka kaydı olduğu, halen de yaralama suçlamasıyla yargılandığı ortaya çıktı.
 • Sevgilisi ateşe verdi - benzin döküp yaktı
  Sevgilisi ateşe verdi26.08.2013
  GündemAntalya tatili Çilem Hülya Berkil’in feci şekilde ölümüyle bitti.
 • Kavga ettiği kız arkadaşını benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Kavga ettiği kız arkadaşını benzin döküp yaktı25.08.2013
  GündemANKARA’dan tatil için birlikte Antalya’ya yola çıktığı kız arkadaşı 30 yaşındaki Çilem Hülya Berkil ile kavga eden 37 yaşındaki Abdurrahman Göçer, içi benzin dolu bidonu kız arkadaşının başından döktükten sonra ateşe verdi.Berkil yaşamını yitirirken, Göçer tutuklandı.
 • Kocasının üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Kocasının üzerine benzin döküp yaktı12.09.2011
  GündemBolu'da tartıştığı eşinin üzerine benzin dökerek yaktığı iddia edilen kadının yakalanması için çalışma başlatıldı.
 • Kumarhaneyi ateşe verdiler - benzin döküp yaktı
  Kumarhaneyi ateşe verdiler26.08.2011
  PlanetMeksika’nın kuzeyindeki ülkenin üçüncü büyük ve en güvenli kentlerinden Monterrey’de Casino Royale isimli bir kumarhane kundaklandı, 53 kişi öldü, onlarca kişi de yaralandı.
 • PKK şantiye bastı, iş makinesi yaktı - benzin döküp yaktı
  PKK şantiye bastı, iş makinesi yaktı23.07.2011
  Gündem
 • Anne ile kızının üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Anne ile kızının üzerine benzin döküp yaktı25.06.2011
  GündemDENİZLİ’nin Çivril İlçesi’nde, ilişki yaşadığı ileri sürülen 45 yaşındaki Ümmühan Muttalipoğlu’nun evine giden A.O.T., tartıştığı kadın ile 16 yaşındaki kızının üzerine benzin döküp ateşe verdi.Anne- kızın yardım çığlıkları üzerine A.O.T, koşarak kaçtı.Ümmühan M.’nin vücudunda 2’nci dereceden yanık oluşurken, kızı ayakta tedavi edildi.Polis, kaçan A.O.T.’nin yakalanması için çalışma başlattı.
 • Minibüsü yakıp önünde poz verdiler - benzin döküp yaktı
  Minibüsü yakıp önünde poz verdiler29.04.2011
  GündemDenizli Belediyesi, Üçler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne yolcu taşıma ve güzergâh izni vermeyince, toplanan 24 minibüs şoförü, protesto amacıyla 1998 model yolcu minibüsünü benzin döküp yaktı.Eylemciler alev topuna dönen minibüsün yanışını izlerken, 15 dakika sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, hurdaya dönen minibüsten yükselen alevleri söndürdü.Polis 2 protestocu minibüs şoförünü gözaltına aldı.
 • Asker üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Asker üzerine benzin döküp yaktı24.01.2011
  GündemDİYARBAKIR’da vatani görevini yapan er Mehmet Ş, henüz belirlenemeyen nedenle girdiği bunalım sonucu, üzerine benzin döktükten sonra kendini ateşe verdi.Ağır yaralanan genç adam, hastaneye kaldırıldı.
 • Belediye kızdı, otomobilini yaktı - benzin döküp yaktı
  Belediye kızdı, otomobilini yaktı29.11.2010
  GündemBURSA'nın Kestel İlçesi'nde belediyenin, otomobiliyle tatlı satmasına izin vermediğini iddia eden 42 yaşındaki Ayhan Ç., aracını, üzerine pet şişe ile benzin döküp, yaktı.Araçtaki yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, Ayhan Ç.ise polis tarafından gözaltına alındı.
 • Babasını benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Babasını benzin döküp yaktı15.08.2010
  GündemIsparta'nın Sütçüler ilçesine bağlı Ayvalıpınar beldesinde, 18 yaşındaki gencin, üvey kardeşleriyle aynı odada yatan babasını önce ağır ağrı kesicilerin karışımından oluşan serum takıp bayılttığı, sonra üzerine benzin dökerek yaktığı iddia edildi.
 • Babasına ait 3 otomobili benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Babasına ait 3 otomobili benzin döküp yaktı02.08.2010
  GündemKocaeli'nin Gebze İlçesi'nde babası ile tartışan Şaban Serdar Aladağ babasına ait taşımacılık ve temizlik firmasına ait 3 otomobilini benzin döküp yaktı.Aladağ, gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
 • Sevdiği kızı benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Sevdiği kızı benzin döküp yaktı03.05.2010
  GündemÇORUM’da 19 yaşındaki Osman K., arkadaşlık teklifini kabul etmeyen lise öğrencisi 16 yaşındaki N.E.adlı kızı sokak ortasında benzin döküp yaktı.Ağır yaralanan N.E., Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.Osman K.ise gözaltına alındı.
 • Servise kızdı, otomobilini yaktı - benzin döküp yaktı
  Servise kızdı, otomobilini yaktı17.03.2010
  GündemERZURUM'da oturan Ö.T., 3 gün önce tamir için götürdüğü otomobilinin arızasını gideremeyen serviye kızarken aracı tarlaya park ettikten sonra üzerine benzin dökerek yaktı.
 • Çocuklarını diri diri yaktı - benzin döküp yaktı
  Çocuklarını diri diri yaktı25.09.2009
  DünyaBir kadın 3 çocuğunu bir otomobile kilitledikten sonra benzin döküp yaktı.
 • Muhtara kızıp elektrik panosunu yaktılar - benzin döküp yaktı
  Muhtara kızıp elektrik panosunu yaktılar01.09.2009
  GündemKaraman'ın Sarıveliler ilçesine bağlı Ortaköy'de su deposunun elektrik panosunu benzin döküp yakan 3 kişi gözaltına alındı.
 • Annesini öldürdü benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Annesini öldürdü benzin döküp yaktı28.06.2009
  GündemİZMİR’in Menderes İlçesi’nde şizofreni hastası C.İ., annesi emekli öğretmen Aysel İ.’yi başına taşla vurarak öldürdükten sonra, benzin döküp ateşe vererek evlerini de yaktı.
 • Annesini öldürdü, benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Annesini öldürdü, benzin döküp yaktı27.06.2009
  GündemİZMİR'in Menderes İlçesi'nde şizofreni hastası Cem İlbey, annesi emekli öğretmen Aysel İlbey'i başına taşla vurarak öldürdükten sonra, benzin döküp ateşe vererek evlerini de yaktı.
 • Milletvekilin üstüne benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Milletvekilin üstüne benzin döküp yaktı12.01.2009
  DünyaGeleneksel olarak verilen bahşişi alamadığı için milletvekilin üzerine benzin dökerek yaktı.
 • Eşini benzin dökerek öldürmekle suçlandı, beraat etti - benzin döküp yaktı
  Eşini benzin dökerek öldürmekle suçlandı, beraat etti09.04.2008
  Son DakikaSakarya'nın Akyazı İlçesi'nde 2 yıl önce boşandıktan sonra beraber yaşadığı 5 aylık hamile eşi Habibe Şimşek'i benzin dökerek öldürmekle suçlanan Sami Sağlam, delil yetersizliğinden beraat etti.Şimşek'in ilk eşinden olan kızı 12 yaşındaki N.Ş., üvey babasının annesini benzin dökerek ateşe verdikten sonra önce battaniye ile ardından da dışarı çıkartıp karda söndürdüğünü öne sürmüştü.
 • Oyun diye benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Oyun diye benzin döküp yaktı13.01.2008
  GündemEskişehir’de, 7 yaşındaki Y.E.T., dün saat 16.00 sırlarında evlerinin önünde duran dedesi Mehmet Ali T.’ye ait otomobili oyun olsun diye üzerine benzin döküp çakmakla ateşe verdi.
 • 7 yaşındaki çocuk, dedesinin otomobilini benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  7 yaşındaki çocuk, dedesinin otomobilini benzin döküp yaktı12.01.2008
  Son DakikaEskişehir'de, 7 yaşındaki Yunus Emre T., evlerinin önünde park halinde duran dedesi Mehmet Ali T.'ye ait otomobili üzerine benzin döküp yaktı.Otomobildeki alevleri, olay yerine gelen itfaiye ekipleri sündürdü.
 • Sürekli arızalanan iki çamaşır makinesini de yaktı - benzin döküp yaktı
  Sürekli arızalanan iki çamaşır makinesini de yaktı19.11.2007
  GündemŞIRNAK’ın Silopi İlçesi'nde kuaför Halil Alyanak, aldığı iki çamışır makinesinin de sık sık arızalanmasına, servisin bunları tamir etmemesi ve kendisini oyalamasına öfkelendi.Alyanak, servise giderek kendisine ait çamışır makinelerinin üzerine benzin döküp yaktı.
 • Tacizcinin başını ezerek öldürdü, sonra da yaktı - benzin döküp yaktı
  Tacizcinin başını ezerek öldürdü, sonra da yaktı20.10.2007
  GündemSAMSUN’da 18 yaşını doldurduğu için yetiştirme yurdundan ayrılan Kemal Karabağ, iddiaya göre çalıştığı büfenin sahibi 53 yaşındaki Turgut Akman’ı kendisine tacizde bulunduğu gerekçesiyle başına taşla vurarak öldürdü.
 • Üzerine benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Üzerine benzin döküp yaktı01.08.2007
  GündemKAYSERİ'de bir kişi üzerine benzin dökerek, kendini ateşe verdi.Çevredeki esnaf tarafından hastaneye kaldırılan 40 yaşlarındaki erkek tedavi altına alındı.
 • Sevgilisi benzin döküp yaktı - benzin döküp yaktı
  Sevgilisi benzin döküp yaktı18.04.2007
  Magazinİstanbul Mecidiyeköy'de Sabri Önal, 31 yaşındaki sevgilisi Serpil Bayrak'ın ayrılma isteğini duyunca çılgına döndü.Sevgilisinin çalıştığı Mecidiyeköy’deki sigorta şirketini basan Önal, sevgilisi Bayrak'ı dövdükten sonra üzerine benzin dökerek ateşe verdi.
 • Kızını vermeyen kardeşinin evini yaktı - benzin döküp yaktı
  Kızını vermeyen kardeşinin evini yaktı13.12.2006
  GündemŞANLIURFA’da çiftçilik yapan Cuma Demir, oğluna kızını vermeyen kardeşi Ahmet Demir’in evini benzin döküp yaktı.Yangında, Cuma Demir’in de aralarında bulunduğu 9 kişi yaralandı.
 • Katliam yuvalarını yaktılar03.01.2003
  GündemMilli Parklar Av ve Yaban Hayvanlarını Koruma Ekipleri, Sakarya Nehri kenarında kaçak avlanan avcılara gece baskını düzünledi.Milli Parklar Müdürü Atilla Küçükalan başkanlığındaki baskın, sabaha karşı 04.00'de başladı.
 • Kafatası, başı kesilen Amerikalı fotomodelin mi03.09.2001
  DünyaYunanistan'ın Kavala sahillerinde bir kadın kafatası bulundu.Kafatasının yaklaşık üç yıl önce Yunanlı sevgilisi tarafından öldürülüp vücudu parçalara ayrılarak başı denize atılan Amerikalı model Julie Scully'e ait olabileceği bildirildi.
 • İdamları istendi - benzin döküp yaktı
  İdamları istendi 16.11.2000
  Ege..İzmir'de 17 yaşındaki İbrahim Işık'ı öldürdükten sonra yakan 4 caniden 3'ü hakkında ölüm cezası istendi.Biri çocuk mahkemesinde yargılanacak.İZMİR - Manisa Karayolu'ndaki ormanlık alanda 5 ay
 • Öğretmen cinneti - benzin döküp yaktı
  Öğretmen cinneti 21.08.2000
  Ege..Evli ve iki çocuk babası öğretmen Erol Ölmeztürk, 8 yıldır imam nikahıyla yaşadığı bir çocuk annesi meslektaşının üzerine benzin döküp yaktı..BUCA İlköğretim Okulu Türkçe öğretmeni Erol Ölmeztürk, d
içinde

Benzin Döküp Yaktı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz