Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

belediye_baskan_adaylari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.589  adet haber bulundu.


 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor - belediye_baskan_adaylari
  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor05.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz.İddia doğru.Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.Bekliyoruz.Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Pervane ışığa kavuştu - belediye_baskan_adaylari
  Pervane ışığa kavuştu01.03.2015
  Yazarlar“DEMİR olsam çürürdüm, toprak oldum dayandım.Toprak, toprak, toprak oldum da dayandım” der Yaşar Kemal, kendisini üne kavuşturan ‘İnce Memed’ romanının bir yerinde.
 • Deniz Gürel

  Dolandırıcıların gözdesi - belediye_baskan_adaylari
  Dolandırıcıların gözdesi28.02.2015
  YazarlarTelefon dolandırıcıları son yıllarda pek çok vatandaşın canını yaktı.
 • AK Parti'nin ağır topları Ankara 1.bölgede yarışacak - belediye_baskan_adaylari
  AK Parti'nin ağır topları Ankara 1.bölgede yarışacak27.02.2015
  GündemBakanlar, müsteşarlar, başkanlar, başkan çocukları Ankara 1.Bölgeden aday olabilmek için kıyasıya rekabet edecek.
 • Yalçın BAYER

  Önseçime girenlere saygı - belediye_baskan_adaylari
  Önseçime girenlere saygı25.02.2015
  YazarlarAday adayları kızışıyor; AKP sakin, CHP heyecanlı.
 • "Uşak'ta kadınların desteği ile 3-0 olacak"25.02.2015
  EgeAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, kadınların desteği ile Uşak'ta genel seçimlerde 3 milletvekili çıkaracaklarını iddia etti.
 • AK Parti’de genelge şoku - belediye_baskan_adaylari
  AK Parti’de genelge şoku23.02.2015
  GündemAK Parti Genel Merkezi’nin son genelgesi, meclis üyeliği koltuklarını bırakarak milletvekili aday adayı olanların umutlarını söndürdü.Genel Merkez, bu kişilerin temayül yoklamasına alınmadan eleneceğini açıkladı.Bu durumda Nazmi Kalyoncu, Bülent Tercan, Ahsen Özçam, Hasan Surözü aday olamayacak.
 • AK Parti'de genelge şoku - belediye_baskan_adaylari
  AK Parti'de genelge şoku23.02.2015
  EgeAK Parti Genel Merkezi'nin son genelgesi, meclis üyeliği koltuklarını bırakarak milletvekili aday adayı olanların umutlarını söndürdü.Genel Merkez, bu kişilerin temayül yoklamasına alınmadan eleneceğini açıkladı.Bu durumda Nazmi Kalyoncu, Bülent Tercan, Ahsen Özçam, Hasan Surözü aday olamayacak.
 • Yalçın BAYER

  Çözümde Atatürk’ün Kürt politikası modeli uygulanmalı - belediye_baskan_adaylari
  Çözümde Atatürk’ün Kürt politikası modeli uygulanmalı11.02.2015
  YazarlarAKP’li aday adayından öneri:
 • Yıldırım Demirören'den flaş açıklamalar - belediye_baskan_adaylari
  Yıldırım Demirören'den flaş açıklamalar10.02.2015
  FutbolTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Lig TV'de Şansal Büyüka'nın sorularını yanıtlıyor.Demirören, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ın bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından telefonla aranması dahil birçok önemli konuda görüşlerini ifade edecek.
 • Yalçın BAYER

  ‘Rüşvet’ soruşturmasını hükümet neden yapmaz? - belediye_baskan_adaylari
  ‘Rüşvet’ soruşturmasını hükümet neden yapmaz?29.01.2015
  YazarlarCHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na soruyor:
 • Fiskobirlik Genel Kurulu'nda arbede - belediye_baskan_adaylari
  Fiskobirlik Genel Kurulu'nda arbede17.01.2015
  EkonomiFİSKOBİRLİK’in 76’ncı Olağan Genel Kurulu yapıldı.Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ile Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu’nun yarıştığı kongrede tartışma ardından arbede çıktı.
 • Yemin töreni gibi imza - belediye_baskan_adaylari
  Yemin töreni gibi imza11.01.2015
  EgeFUTBOLDA yabancı oyuncu oynatmayan Altınordu, şimdi de tümü profesyonel sözleşmeye imzalayan U18 takımı için yemin töreni düzenleyerek fark yarattı.Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen '91'inci Yılında Altınordu' panelinin sonunda Başkan Seyit Mehmet Özkan gençlerden söylediklerini tekrarlamalarını istedi.Yıldız adayları, askeri yemin törenlerinde olduğu gibi ellerini Türk bayrağının bulunduğu masanın üzerine koyarak hepbirlikte yüksek sesle yemin etti.
 • Yalçın BAYER

  CHP’de garip şeyler oluyor - belediye_baskan_adaylari
  CHP’de garip şeyler oluyor10.01.2015
  YazarlarCHP MYK’sı önceki gün önemli bir toplantı gerçekleştiriyor.
 • CHP'de ön seçim mesaisi - belediye_baskan_adaylari
  CHP'de ön seçim mesaisi05.12.2014
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'de milletvekili adaylarını üyelerin katılımıyla yapılacak önseçimle belirleyeceğini açıklaması, örgütte heyecan yarattı.
 • Üniversite öğrencileri ilkokulu boyadı - belediye_baskan_adaylari
  Üniversite öğrencileri ilkokulu boyadı01.12.2014
  EğitimBalıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğrencileri, "Topluma hizmet uygulamaları" dersi kapsamında Kepsut ilçesindeki bir ilkokulu boyadı.
 • Davutoğlu Balıkesir'de konuştu - belediye_baskan_adaylari
  Davutoğlu Balıkesir'de konuştu30.11.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef almayı sürdürdü.Davutoğlu, "Bahçeli bize cevap verdi ama eksik verdi.Tunceli’ye gitti Valilik’te konuştu.Tuncelili’nin elini sıkamadan, gözüne bakamadan Tunceli’den ayrıldı.Gözüne baktıkları, onunla oraya giden partililerdi" dedi.Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyartine de değinen Davutoğlu, "Diyarbakır’da yeni koalisyonun haberini veriyor.Kobani’den hareketle Diyarbakır, Van, Bitlis sokaklarını, Gezi olaylarını bahane ederek İstanbul, Ankara, İzmir’i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyor.Bunun adı yıkım koalisyonu" dedi.
 • “Ölüm orucuna da gireriz” - belediye_baskan_adaylari
  “Ölüm orucuna da gireriz”29.11.2014
  AnkaraSarı-lacivertli ekibin yaşadığı ekonomik sıkıntıya dikkat çekmek için Tandoğan Tesisleri önünde başlattıkları eylemi sürdüren taraftarlar, “Ceketini satan vali ile büyük maçlarda protokol tribünü biletini bedava almak için yarışa girenler nerede” diye konuştu.
 • Meclis'te yüksek tansiyon - belediye_baskan_adaylari
  Meclis'te yüksek tansiyon28.11.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Meclisi bütçe görüşmelerinde CHP ve AK Partililer arasında gergin anlar yaşandı.Özellikle AK Partililerin 30 yıl önce Konak'taki yol açmak için yapılan kamulaştırmasız el atılmasıyla ilgili eleştirisine CHP Grubu sert tepki gösterdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Meclisi germeye hakkınız yok" dedi.
 • 'Hayata Dair Kadınlar' sergisi - belediye_baskan_adaylari
  'Hayata Dair Kadınlar' sergisi25.11.2014
  EgeBAYRAKLI Belediyesi ile Kadın Adayları Destekleme Derneği'nin (KADER) işbirliğiyle Bayraklı Havuz Düğün Salonu'nda "Hayata dair kadınlar" temalı resim sergisi ve ödül töreni düzenlendi.
 • Siyasetçiler kişisel gelişimin yolunu tuttular - belediye_baskan_adaylari
  Siyasetçiler kişisel gelişimin yolunu tuttular10.11.2014
  EgeDENİZLİ’de hizmet veren Kişisel Gelişim Merkezi, Haziran 2015’te yapılacak genel seçimlere hazırlanan milletvekili aday adaylarının uğrak yerlerinden oldu.Bir yandan siyasi çalışmalarına ağırlık veren aday adayları bir yandan da nefes ve ses kullanma teknikleri konusunda eğitim alıyor.
 • İstanbul Barosu'nun yönetimine ilk kez iki eş başkan aday - belediye_baskan_adaylari
  İstanbul Barosu'nun yönetimine ilk kez iki eş başkan aday16.10.2014
  Gündemİstanbul Barosu’na üye avukatlar bu pazar yapılacak seçimde yeni yönetimi belirleyecek.Adaylık yarışına baro tarihinde ilk kez iki eşbaşkan da katıldı.‘Özgürlükçü Demokrat Avukatlar’ (ÖDAV) olarak bir araya gelen avukatların eş başkan adayları Ercan Kanar ve Yıldız İmrek.
 • Başkan adayları yönetimde - belediye_baskan_adaylari
  Başkan adayları yönetimde18.09.2014
  EgeMHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yeni il yönetimini açıklarken, CHP ve Ak Parti İl Başkanları arasındaki diyalog ve birlikteliğin fazla uzun sürmeyeceğini, yeniden kayıkçı kavgasına başlayacaklarını söyledi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Nafile Kurultayı’ - belediye_baskan_adaylari
  ‘Nafile Kurultayı’05.09.2014
  YazarlarAKP’nin otoriter yöntemlerini taklit etmek CHP’ye yakışmıyor.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli mesajlar - belediye_baskan_adaylari
  Kılıçdaroğlu'ndan önemli mesajlar05.09.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin 18.Olağanüstü Kurultayı'nda konuştu.Kılıçdaroğlu konuşmasında, "CHP elitist bir parti diyorlar.Elitlere saygım var, aydındır.Ama bir elitistler var.Rakı sofralarında Türkiye’yi kurtarırlar.Bunlardan partiyi temizleyeceğim.Bunu herkes iyi bilsin.Bana çalışan adam lazım, rakı sofralarında konuşan adam değil" ifadelerini kullandı.
 • AK Parti'de tarihi gün - belediye_baskan_adaylari
  AK Parti'de tarihi gün27.08.2014
  GündemAK Parti'de bugün tarihi bir gün yaşanıyor.AK Parti'nin Ankara Arena'da gerçekleştirilen birinci olağanüstü kongresinde kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisine veda ediyor.Kongrede tüm delegeler, aday olarak adını Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı Ahmet Davutoğlu ismi üzerinde birleşti.
 • Metin Feyzioğlu:
  Metin Feyzioğlu: "CHP'de aday değilim"25.08.2014
  GündemMayıs ayında Danıştay töreninde Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu kürsüdeyken yaşananlar hafızalarda.Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı yarışını kazandıktan hemen sonra Feyzioğlu’nun konuşmasının programa alınması halinde 1 Eylül’deki adli yıl açılışına katılmayacağını açıklamıştı.Haliyle Feyzioğlu’nun ve Yargıtay’ın izleyeceği tutum merak ediliyor.Bir diğer merak konusu da Feyzioğlu’nun adli yıl açılışından 4 gün sonra yapılacak CHP olağanüstü kurultayında genel başkan adayları arasında olup olmayacağı.Tüm bu sorulara yanıt aramak için buluştuğum Feyzioğlu, iki meselede de kararını vermiş.Kılıçdaroğlu CHP’sine yönelik eleştirileri zaten sır değildi.Ancak 17 Aralık sürecinde CHP’nin Cemaat’in yörüngesine girdiği yönündeki iddialara dönük de söyledikleri epey gürültü koparır.Bu süreçte Feyzioğlu’nu en çok rahatsız eden ise CHP liderinin Zekeriya Öz’ü kahraman ilan eden sözleri olmuş.
 • Siirt'in Tillo İlçesi'nde 26 Ekim'de yeniden seçim yapılacak - belediye_baskan_adaylari
  Siirt'in Tillo İlçesi'nde 26 Ekim'de yeniden seçim yapılacak22.08.2014
  GündemSİİRT’in Tillo İlçesi’nin tutuklu Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Mesut Menduhoğlu, Başkanvekili Cemal Erken ve 8 belediye meclisi üyesinin görevlerinden istifa etmesinin ardından İl Seçim Kurulu, 26 Ekim’de ilçede yeniden seçim yapılmasına karar verdi.
 • 91’inci yıla yeni yönetim - belediye_baskan_adaylari
  91’inci yıla yeni yönetim18.08.2014
  GündemParti içi muhalefetin taleplerinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Yönetim Kurulu’nu dün topladı.Kılıçdaroğlu ve kurmay heyeti, “Kurultayı geciktirmeden yapalım, uygun tarih de 5-6 Eylül.CHP’nin kuruluşunun 91’inci yıl kutlamalarını da 9 Eylül’de Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlığındaki yeni yönetimin ev sahipliğinde gerçekleştirelim” mutabakatına vardı.
 • Yalçın DOĞAN

  Son Süleyman - belediye_baskan_adaylari
  Son Süleyman16.08.2014
  Yazarlar1994-95 şampiyonu Beşiktaş, Süleyman Seba başta, Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i ziyaret ediyor.
 • Sedat ERGİN

  Seçimde gerileyenler yerini koruyanlar ve yükselenler - belediye_baskan_adaylari
  Seçimde gerileyenler yerini koruyanlar ve yükselenler12.08.2014
  YazarlarÖNCEKİ gün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi adayların ve bugün TBMM’de temsil edilmekte olan partilerin sayısal desteği anlamında üç temel durum ortaya çıkardı.
 • Mustafa Balbay’a sürpriz doğum günü - belediye_baskan_adaylari
  Mustafa Balbay’a sürpriz doğum günü09.08.2014
  GündemİZMİR’in Foça İlçesi’nde, partisinin düzenlendiği birlik ve dayanışma yemeğine katılan İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
 • Bu defa köşk için karargah - belediye_baskan_adaylari
  Bu defa köşk için karargah08.07.2014
  Ankara30 Mart’taki Çankaya Belediye Başkanlığı yarışında AK Parti ve CHP adaylarının kullandığı binalar, bu defa cumhurbaşkanı adaylarının seçim karargahı oldu.Erdoğan, Barış Aydın’ın, İhsanoğlu da Alper Taşdelen’in kullandığı seçim binasını tercih etti.Her iki binanın da Çankaya Köşkü’ne 500 metre mesafede olması dikkat çekti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Recep Tayyip Erdoğan - belediye_baskan_adaylari
  Recep Tayyip Erdoğan03.07.2014
  YazarlarCUMHURBAŞKANI adayı ve şu andaki Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıdığımda ikimiz de çok gençtik.
 • Köşk'e üç aday - belediye_baskan_adaylari
  Köşk'e üç aday01.07.2014
  GündemTürkiye, tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanını doğrudan seçmek için 10 Ağustos'ta sandık başına gidecek.
 • Başkent Ramazan'a hazır - belediye_baskan_adaylari
  Başkent Ramazan'a hazır28.06.2014
  AnkaraBaşkent Ankara, Ramazan hazırlıklarını tamamladı.Ankaralıların Ramazan ruhuna uygun şekilde bir ay geçirmesi için günler öncesinden çalışmalara başlayan Büyükşehir ve ilçe belediyeleri, toplu iftarlar ve geleneksel eğlencelerin yanı sıra birçok farklı etkinliğe de imza atacak.
 • Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray - belediye_baskan_adaylari
  Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray26.06.2014
  FutbolSarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.
 • Deniz SİPAHİ

  İki parti de dağınık - belediye_baskan_adaylari
  İki parti de dağınık18.06.2014
  Yazarlar
 • AK Parti'de 'kim olsun' izdihamı - belediye_baskan_adaylari
  AK Parti'de 'kim olsun' izdihamı08.06.2014
  GündemİZMİR’de yeni il başkanı arayışına giren AK Parti’de Genel Merkez, teşkilata "Kim olsun" diye sordu.Pazar olmasına rağmen partililerin yoğun katılım gösterdiği eğilim yoklamasında koridorlarda izdiham yaşandı.Yeni il başkanının 16 Haziran’da açıklanacağı öğrenildi.
 • Manisaspor'da tansiyon yükseliyor - belediye_baskan_adaylari
  Manisaspor'da tansiyon yükseliyor06.06.2014
  EgeMANİSASPOR'da 18 Haziran'da yapılacak olağan genel kurul öncesi tansiyon yükseliyor.
 • Genel Başkan Danışmanı - belediye_baskan_adaylari
  Genel Başkan Danışmanı06.06.2014
  GündemBAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olması halinde adı başbakan adayları arasında geçen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım sürpriz bir göreve atandı.Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilince ayrıldığı kabineye yeniden dönebileceği konuşulan Yıldırım’ı kendisine danışman yaptı.
 • Buharkent ikinci kez sandık başına - belediye_baskan_adaylari
  Buharkent ikinci kez sandık başına02.06.2014
  EgeAYDIN'ın Buharkent İlçesi'nde 30 Mart 2014 günü yapılan seçimin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilmesi ardından bugün tekrar sandık başına gidildi.
 • Eş Başkan imzalı yazılara iade - belediye_baskan_adaylari
  Eş Başkan imzalı yazılara iade01.06.2014
  GündemTBMM’den geçen demokratikleşme paketi ile sadece siyasi partilere ’eş başkanlık’ tanınırken, Diyarbakır’daki BDP’li belediyeler de resmi yazışmalarda başkanla birlikte başkanvekili olarak belirledikleri kişi de ’eş başkan’ olarak imza atmaya başladı.Belediyeler tarafından resmi kurumlara gönderilen iki ’eş başkan’ imzalı yazılar ise resmi kurumlar tarafından iade ediliyor.
 • Tolga TANIŞ

  Hillary’nin günahı ne - belediye_baskan_adaylari
  Hillary’nin günahı ne11.05.2014
  YazarlarGEÇEN haftadan beri Washington kalkıp konuyor.
 • Yıldırım’dan AK Partili başkanlara uyarı; Rehavete kapılmayın - belediye_baskan_adaylari
  Yıldırım’dan AK Partili başkanlara uyarı; Rehavete kapılmayın05.05.2014
  EgeUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, teşkilatla Torbalı ilçesinde gerçekleştirilen zirvede buluştu.
 • Türkiye ilk kez Cumhurbaşkanını seçecek - belediye_baskan_adaylari
  Türkiye ilk kez Cumhurbaşkanını seçecek22.04.2014
  GündemTürkiye, tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanını seçmek için 10 Ağustos'ta sandık başına gidecek.
 • İnce: Yalova'yı 15 bin oy farkla alacağız - belediye_baskan_adaylari
  İnce: Yalova'yı 15 bin oy farkla alacağız22.04.2014
  GündemCHP Grup Başkan Vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 1 Haziran’da seçimin yenileneceği Yalova’yı 15 bin oy farkla kazanacaklarını söyledi.
 • Yalçın BAYER

  Bizden daha saygılı - belediye_baskan_adaylari
  Bizden daha saygılı20.04.2014
  YazarlarYİNE 1 Mayıs kapıda, çeşitli kuruluşların Taksim Meydanı’nda toplantı yapmaları mesele oldu.
 • ANALİZ: Bekir Ağırdır - KONDA Araştırma Şirketi Genel Müdürü - belediye_baskan_adaylari
  ANALİZ: Bekir Ağırdır - KONDA Araştırma Şirketi Genel Müdürü20.04.2014
  GündemKaradeniz bölgesinin tümünde ortalama AK Parti oyu yüzde 50.9 oranında.MHP yüzde 22, CHP yüzde 20.3 oranında oy almış.Elbette Karadeniz Bölgesi’ndeki seçmenlerin, ülke seçmenlerinin yüzde 9.8’ini oluşturduğunu da unutmayalım.Yakından bakıldığında Rize tek başına özel bir profil gösteriyor.Rize’de AK Parti yüzde 63.5 oranında oy almış.İkinci grup Karadeniz illerinde (Bayburt, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Samsun, Tokat, Trabzon) AK Parti ortalama yüzde 51.2 oranında iken MHP yüzde 27.3 oranıyla siyasi rekabete biraz daha dahil olmuş.
 • Yalçın BAYER

  CHP’de herkes suçlu! - belediye_baskan_adaylari
  CHP’de herkes suçlu!16.04.2014
  YazarlarDÜNKÜ ‘İBB’de CHP’nin de Kasımpaşalısı var’ yazısı epeyce yankı uyandırdı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »