Aramanız :
Aradığınız kelime : "

bedas

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

817  adet haber bulundu.


 • Direkli restorasyona müdahale - bedas

  Direkli restorasyona müdahale23.05.2015

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in ‘Tarihe direkli restorasyon’ manşetiyle gündeme taşıdığı, Hamamarkası’ndaki tarihi bir evde defalarca yapılan başvuruya rağmen kaldırılmayan, ev sahibinin evin içinden geçirerek çözüm bulduğu elektrik direği problemi, çözüme kavuştu.
 • Trafolara seçim koruması - bedas

  Trafolara seçim koruması09.05.2015

  Ankara

  Ankara Valiliği’nin gerçekleştirdiği, Genel Seçimler’de alınacak tedbirlerin görüşüldüğü Seçim Koordinasyon Toplantısı’ndan trafolara koruma kararı çıktı.Vali Mehmet Kılıçlar, “7 Haziran’da enerji nakil hatları ve trafoların korunması gerekmektedir” açıklamasını yaptı.
 • Fatih Tekeci

  Yap-boz boz-yap Yaşamkent - bedas

  Yap-boz boz-yap Yaşamkent08.05.2015

  YAZARLAR

  Ankara’nın, en yeni, en genç semtlerden biri (10-15 yıllık) olan Yaşamkent’in altyapı sorunu bir türlü çözülemedi.
 • Kanada enerji heyeti BEDAŞ’ı ziyaret etti - bedas

  Kanada enerji heyeti BEDAŞ’ı ziyaret etti29.04.2015

  EKONOMİ

  29-30 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak “3.Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı”na katılım için ülkemize gelen Kanada enerji sektörü temsilcileri, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’yi (BEDAŞ) ziyaret etti.
 • Kaldırılmayınca içinden geçirdi - bedas

  Kaldırılmayınca içinden geçirdi27.04.2015

  Ankara

  Eski Ankara evleriyle tanınan ve restorasyon çalışmalarının sürdüğü Başkent’in tarihi semti Hamamarkası’nda Karadeniz fıkralarını aratmayan bir olay yaşandı.
 • BEDAŞ'ın yeni genel müdürü Mehmet İslamoğlu - bedas

  BEDAŞ'ın yeni genel müdürü Mehmet İslamoğlu25.04.2015

  Ekonomi

  Abdullah Atalay'ın milletvekili adayı olmasından sonra boşalan Boğaziçi Elektrik Genel Müdürlüğü koltuğuna Mehmet İslamoğlu atandı.Atama kararının 20 Nisan itibari ile alındığı açıklandı.
 • Yargıtay'dan milyonlarca elektrik abonesi için kritik karar - bedas

  Yargıtay'dan milyonlarca elektrik abonesi için kritik karar24.04.2015

  Ekonomi

  Yargıtay, milyonlarca elektrik abonesini ilgilendiren kritik bir karara imza attı.Kaçak elektrik kullandığı gerekçesi ile 44 bin bin lira fatura çıkarılan abonenin Yargıtay’a taşıdığı dosyada söz konusu faturanın 30 bin lirayı bulan kısmı için bozma kararı verildi.Yargıtay, aboneden alınan sayaç okuma, perakende hizmet, iletim sistemi kullanım ve dağıtım bedeli gibi bedellerin alınmasının yasa ve Anayasa’ya aykırı olduğuna işaret etti.Uzmanlar, kararın milyonlarca aboneyi ilgilendirdiğini, emsal nitelikteki kararla, ilgili kurumlara itirazların yapılabileceğine dikkat çekti.
 • İstanbul'da yine elektrik kesintisi - bedas

  İstanbul'da yine elektrik kesintisi14.04.2015

  Gündem

  TEDAŞ'ın Hasdal'da bulunan yüksek gerilim hattındaki kablolardan biri yıldırım düşmesi sonucu koptu.İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki 8 ilçe dün akşam elektriksiz kaldı.Sorunun çözülmesinin ardından saat 23.30'a kadar kademeli olarak ilçelere elektrik verildi.
 • Türkiye genelinde elektrik kesintisi | Elektrik ne zaman gelecek? - bedas

  Türkiye genelinde elektrik kesintisi | Elektrik ne zaman gelecek?12.04.2015

  Gündem

  Türkiye genelinde yeniden bir elektrik kesintisi yaşanıyor.Türkiye’nin bir çok bölgesinde gece yarısından itibaren elektik kesintisi yaşandığı belirtiliyor.Peki Türkiye’de nerelerde elektrik kesintisi yaşanıyor? Elektrikler ne zaman gelecek?
 • BEDAŞ açıkladı: Pazar günü İstanbul’da elektrik kesintisi olacak - bedas

  BEDAŞ açıkladı: Pazar günü İstanbul’da elektrik kesintisi olacak11.04.2015

  Gündem

  İstanbul’da 12 Nisan Pazar günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak.
 • Nihat Özdemir: Yazık oldu Kemal Bey’e - bedas

  Nihat Özdemir: Yazık oldu Kemal Bey’e10.04.2015

  Ekonomi

  Ortakları Cengiz ve Kolin ile elektrik dağıtımında 11 şehirde sistemin üçte birini yöneten Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, 31 Mart’ta yaşanan kesintilerin ardından TEİAŞ Genel Müdürü Kemal Yıldır’ın istifa etmesiyle ilgili “Kemal Bey’e üzüldüm.Kemal Bey işini iyi yapıyordu.Düzgün bir insandır” yorumunu yaptı.
 • İstanbul'un her iki yakasında da elektrik kesintisi sürüyor - bedas

  İstanbul'un her iki yakasında da elektrik kesintisi sürüyor31.03.2015

  Ekonomi

  Türkiye bugün tam anlamı ile elektrik kâbusu yaşadı.İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Diyarbakır dahil onlarca ilde elektrikler kesildi.Yapılan açıklamalara göre, yer yer bazı yerlere elektrik verildi.Ancak milyonlarca hanenin bulunduğu İstanbul’un her iki yakasında da bir çok ilçede elektrikler kesik.
 • Elektrikler ne zaman gelecek? Elektrikler neden kesildi? - bedas

  Elektrikler ne zaman gelecek? Elektrikler neden kesildi?31.03.2015

  Gündem

  Türkiye’nin bazı bölgelerinde yaşanan elektrik kesintileri hayatı olumsuz etkiliyor.TEİAŞ, elektrik nakil hatlarında saat 10.36'da yaşanan sorun nedeniyle birçok bölgede elektrik kesintisi meydana geldiğini bildirdi.Enerji Bakanılğı ise arızanın takip edildiğini belirtti.Başbakan Ahmet Davutoğlu ise kesintilerle ilgili olarak "Terör saldırısını da araştırıyoruz" diye konuştu.
 • Çukurova Grubu, Mehmet Kazancı'ya karşı açtığı davayı kazandı - bedas

  Çukurova Grubu, Mehmet Kazancı'ya karşı açtığı davayı kazandı30.03.2015

  Ekonomi

  Başkent Doğalgaz dahil dört büyük enerji özelleştirme ihalesini birlikte kazanan Çukurova Grubu’nun patronu Mehmet Emin Karamehmet ile iş adamı Mehmet Kazancı arasında görülen davada karar çıktı.Çukurova Grubu, doğalgaz ihalesi için verilen 110 milyon dolarlık dört teminat mektubu için yapılan ödemenin kendi kasalarında çıktığını belirterek Kazancı’ya karşı icra takibi başlattı.Takibe yapılan itiraz sonrası açılan davada mahkeme Çukurova tarafını haklı buldu.Kazancı, bir teminat mektubu için 80 milyon liralık ödemeye mahkum edildi.Kararla birlikte, Kazancı’ya karşı başlatılan icra takipleri de kaldığı yerden devam edebilecek.Diğer üç mektup için ise yeni davaların açılması gündemde.
 • Trafo patladı, İstiklal'de elektrik gitti - bedas

  Trafo patladı, İstiklal'de elektrik gitti14.03.2015

  Gündem

  Beyoğlu Tepebaşı Evliya Çelebi Mahallesinde BEDAŞ'a ait elektrik indirici trafo merkezinde saat 14.00 sıralarında patlama oldu.Patlama sonucunda İstiklal Caddesi'nin büyük bir bölümünde elektrikler kesildi.
 • Dilekçeli eylem - bedas

  Dilekçeli eylem22.02.2015

  Ankara

  Kayıp kaçak bedellerinin iadesi için EnerjiSA BEDAŞ’a dilekçe veren EMO Ankara Şubesi üyeleri, Başkentli vatandaşlara yansıtılan yüksek elektrik kullanım tutarlarını da, fatura yakarak protesto etti.
 • Fatih Tekeci

  Bu çatlağı gören belediyeyi arasın - bedas

  Bu çatlağı gören belediyeyi arasın20.02.2015

  Yazarlar

  Söz konusu alanda ‘timsah sırtı çatlak’ olarak tabir edilen kılcal çatlaklar oluşmuştur.
 • Esenyurt, Bahçeşehir ve Beylikdüzü'nde elektrik ne zaman gelecek? İşte cevabı… - bedas

  Esenyurt, Bahçeşehir ve Beylikdüzü'nde elektrik ne zaman gelecek? İşte cevabı…19.02.2015

  Ekonomi

  Kar yağışı, İstanbul’un bazı bölgelerinde elektrik kesintilerine de neden oldu.Hurriyet.com.tr’nin BEDAŞ kaynaklarından edindiği bilgiye göre, elektriğin kesik olduğu bölgelere saat 16:00-17:00 gibi elektrik verilmesi öngörülüyor.
 • BEDAŞ'tan elektrik kesintileri için açıklama - bedas

  BEDAŞ'tan elektrik kesintileri için açıklama19.02.2015

  Ekonomi

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş., yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki bazı bölgelerde elektrik kesintileri meydana geldiğini belirterek, arızalara zamanında müdahale etmek için tüm imkanların seferber edildiğini belirtti.
 • Fatih Tekeci

  Osmanlıspor’un hediye yağmuru 4 aydır yağamadı - bedas

  Osmanlıspor’un hediye yağmuru 4 aydır yağamadı02.02.2015

  Yazarlar

  Hürriyet Ankara’da, 28 Ağustos 2014 tarihinde, Osmanlıspor’un bir kampanya başlattığını ve form dolduran ilk 15 bin kişiye, çeşitli hediyeler vereceğini okudum.
 • BEDAŞ önünde kayıp-kaçak eylemi - bedas

  BEDAŞ önünde kayıp-kaçak eylemi30.01.2015

  Ekonomi

  Elektrik faturalarında yer alan kayıp- kaçak bedelinin geri ödenmesi için Halkevleri tarafından, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) önünde yapılan açıklamada “Dağıtım şirketlerinden, 5 yıllık geriye dönük kayıp kaçak bedelimizi hesaplatarak, geri ödemesini talep ediyoruz" denildi.
 • Yalçın BAYER

  Amerikalı profesör soykırım savunucularına bakın ne dedi - bedas

  Amerikalı profesör soykırım savunucularına bakın ne dedi25.01.2015

  Yazarlar

  BEN 55 yıldır Amerika’da Ermenilerin soykırımı iddialarına karşı burada yaşayan bir avuç Türk vatandaşı ile savaş verirken, CHP’nin adeta soykırımı destekleyen yürüyüşüne lanet ediyorum.
 • Umutluyuz - bedas

  Umutluyuz17.01.2015

  Gündem

  Yaşar Kemal’in doktorları ünlü yazarın sağlık durumu için “Umutluyuz” derken, hastaneye gelen işçiler destek sloganları attı: “Diren Kemal abi.”
 • Ayedaş elektrik kesintisini iptal etti - bedas

  Ayedaş elektrik kesintisini iptal etti08.01.2015

  Ekonomi

  Dün İstanbul'un her iki yakası için de alınan elektrik kesintileri ile ilgili bugün yeni bir gelişme oldu.Havaların soğudu bir süreçte, hurriyet.com.tr’nin soruları üzerine AYEDAŞ 9-11 Ocak için yapılacak kesintilerin iptal edildiğini duyurdu.BEDAŞ yetkilileri ise, kesinti kararının uygulanacağını bildirdi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Bedaş, Beşiktaş Belediyesi, nar. - bedas

  Bedaş, Beşiktaş Belediyesi, nar.07.01.2015

  Yazarlar

  Gecikmeli bir yazı, yılbaşından kalma ama yazmasam olmaz.
 • İstanbul hava durumu - İstanbul'da okullar tatil olacak mı? - bedas

  İstanbul hava durumu - İstanbul'da okullar tatil olacak mı?30.12.2014

  Gündem

  İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı.Peki okullar tatil olacak mı? İşte İstanbul hava durumu raporu ve iptal olan Türk Hava Yolları ile İstanbul Deniz Otobüsleri seferleri.İstanbul'da kar metrobüs seferlerini etkileyecek mi? İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, kar yağışı ne kadar devam edecek, okullar tatil olacak mı?
 • İBB alarm verdi, kar yağışı başladı - bedas

  İBB alarm verdi, kar yağışı başladı29.12.2014

  Gündem

  Akşam saatlerinde yüzünü gösteren kar yağışı İstanbul'un çeşitli kesimlerinde aralıklarla devam ediyor.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait kar küreme araçları da, belirlenen noktalara konuşlandırılmak için harekete geçti.Trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışının yoğunluğu daha da arttırması bekleniyor.
 • Fatih Tekeci

  Kaldırımdaki tuzaklar - bedas

  Kaldırımdaki tuzaklar19.12.2014

  Yazarlar

  Kentin kaldırım sorunu malum.E haliyle de okurdan şikayet yağıyor.
 • Taşlı sokağın yoluna taş koydu - bedas

  Taşlı sokağın yoluna taş koydu17.12.2014

  Ankara

  Keçiören’de aylardır kaldırılmayan aydınlatma direği Taşlı Sokak’ta yapılacak yol çalışmasına engel oluyor.
 • Batıkent'te korku bulvarı - bedas

  Batıkent'te korku bulvarı16.12.2014

  Ankara

  Yanmayan cadde ve park aydınlatmaları nedeniyle karanlığa mahkum olan Batıkent Bulvarı’nda, hava karardığında taciz ve gasp olayları yaşandığını belirten mahalleli, yetkilileri seslendi: “Bölge suç yuvasına döndü, yeni adı korku bulvarı oldu.”
 • Bölgede kazı yapmıyoruz - bedas

  Bölgede kazı yapmıyoruz08.12.2014

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in gündeme getirdiği Yeşilevler bölgesinde yaşanan asfalt sıkıntısı ile ilgili, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın, “Sıkıntı BEDAŞ, Başkentgaz ve Superonline’dan kaynaklanmaktadır” sözlerine, Turkcell Superonline, “Bölgede herhangi bir kazı çalışmamız bulunmamaktadır” diyerek cevap verdi.
 • Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti - bedas

  Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti04.12.2014

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in Yeşilevler Mahallesi’nde yaşanan asfalt sıkıntısını, “Yeşilevler fay hattı” bağlığıyla haber yapmasının ardından açıklama yapan Başkan Fethi Yaşar, “Biz de mustaribiz.Bazı kurumlar haber vermeden gelişi güzel çalışma yapıyor” dedi.
 • Yeşilevler fay hattı - bedas

  Yeşilevler fay hattı28.11.2014

  Ankara

  BEDAŞ ve Başkentgaz’ın altyapı çalışması sonrası şantiye alanına dönen yola 3 aydır asfalt atılmasını bekleyen Yeşilevler Mahallesi sakinleri, isyan etti: “Yolda yaklaşık 300 metre yarık var.Yağmur yağdığında şelale gibi çamur akıyor.”
 • Hayati tehlikeye kelepçeli önlem - bedas

  Hayati tehlikeye kelepçeli önlem21.11.2014

  Ankara

  Kent içindeki aydınlatma lambalarından sarkan kabloların yarattığı tehlike kadar, alınan önlemler de görenleri şaşkına çeviriyor.Başkentliler, bant ve plastik kelepçelerle alınmaya çalışılan önlemlere tepki gösterirken, BEDAŞ yetkilileri, açıktaki kabloların aciliyet sırasına göre kapatıldığını bildirdi.
 • Ateş çatıyı sardı - bedas

  Ateş çatıyı sardı13.11.2014

  Ankara

  Sincan Osmanlı Mahallesi Sefa Sokak'ta bulunan Simge Kent Sitesi’nin çatısı alev aldı.
 • Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı - bedas

  Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı13.11.2014

  Gündem

  Güney Ege kıyıları ile Antalya çevreleri için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.Meteoroloji'ye göre hafta sonu Marmara'da da yağış bekleniyor.
 • Bağlıca zifiri karanlığa mahkum - bedas

  Bağlıca zifiri karanlığa mahkum18.10.2014

  Ankara

  Başkent’in yeni lüks gelişim alanlarından biri olan Bağlıca Mahallesi’nde aydınlatma sorunu yaşanıyor.Bölgeyi ortadan ikiye bölen Bağlıca Bulvarı’nın yaklaşık 1,5 kilometrelik kesimi, gece saatlerinde zifiri karanlığa gömülüyor.
 • Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi - bedas

  Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi09.10.2014

  Ankara

  Ankara'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği bir araç, refüjdeki elektrik direğini devirdi.Hızını alamayan otomobil, karşıya geçmeye çalışan 12 yaşında bir çocuğu ezdi.Devrilen direğe çarpan bir kamyonet de okul bahçesine uçtu.
 • Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim - bedas

  Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim08.10.2014

  Ankara

  Ulus Suluhan’da sabaha karşı çıkan yangında 10 mandıra dükkanı alevlere teslim oldu.Bayram günü ekmek teknelerini kaybeden esnaf, perişan durumdu olduklarını söyledi.
 • İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek - bedas

  İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek28.09.2014

  Gündem

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), yağmur ile ilgili yaptığı açıklamada, İstanbul genelinde 67 ağacın devrildiği, açık deniz seferlerinin aksadığı, çok sayıda tabela ve reklam panolarının hasar gördüğü fırtınanın öğlen saatlerinde etkisini kaybedeceğini belirtti.
 • İş güvenliği protestosunda acı görüntü - bedas

  İş güvenliği protestosunda acı görüntü10.09.2014

  Ekonomi

  ENERJİ-SEN üyesi bir grup BEDAŞ işçisi, işçi ölümlerine dikkat çekmek amacıyla SGK İl Müdürlüğü’ne bağlı Şişli’deki binada eylem yaptı.Binanın 1 ve 2’nci katlarından pankart sarkıtarak sloganlar atan işçilerin eylemi, çevik kuvvet polisinin olay yerine gelip gözaltı yapmasıyla son buldu.İş güvenliğine dikkat çekmek amacıyla yapılan eylemde iki işçinin binanın 7’inci katında hiçbir güvenlik tedbiri almadan cam silmesi ilginç görüntülere sahne oldu.
 • Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi - bedas

  Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi28.08.2014

  Ankara

  Dodurga Mahallesi’nde yaklaşık 20 bin vatandaşın ikamet ettiği Türkkonut’taki tek cami olan Merkez Camisi’nin elektrikleri BEDAŞ ekiplerince, abone olunmadığı gerekçesiyle kesildi.
 • Beyoğlu karanlığa gömüldü - bedas

  Beyoğlu karanlığa gömüldü27.08.2014

  Gündem

  Beyoğlu'ndaki Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahallelerinde akşam saat 18.00 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.Kesinti saat 23.00'a kadar sürdü.
 • İstanbul'da yarın elektrik kesintisi - bedas

  İstanbul'da yarın elektrik kesintisi23.08.2014

  Gündem

  Avrupa yakasının bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın elektrik verilemeyecek.
 • Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti - bedas

  Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti19.08.2014

  Ekonomi

  Türkiye'nin değişik bir çok bölgesinden çok sayıda kişi bugünlerde aynı sorunu yaşıyor.Tatil dönüşü, gelen elektrik faturaları şaşkınlığa yol açıyor.Çok sayıda kişi evde olmadıkları halde, gelen faturanın normal zamanlara göre daha yüksek geldiği iddiasında.Tüketiciler, dağıtım şirketlerinin kendilerine bir açıklama yapamadıklarını kaydediyor.
 • Kedi mesaisi - bedas

  Kedi mesaisi09.08.2014

  Ekonomi

  30 MART yerel seçimlerinin oy sayım işlemleri sürerken, Türkiye’nin pek çok kesiminde yaşanan elektrik kesintileri tepki çekmiş, usulsüzlük iddiaları gündeme gelmişti.
 • Mahalleler karanlıkta kaldı - bedas

  Mahalleler karanlıkta kaldı07.08.2014

  Ekonomi

  TEİAŞ’ın Avcılar Ambarlı’da bulunan büyük trafo merkezinde elektrik arızası yaşandı.Arızayla birlikte civarda pek çok evin karanlıkta kaldığı belirtiliyor.Söz konusu trafo merkezi Avcılar ve Büyükçekmece’ye elektrik sağlıyor.Öte yandan İstanbul Bahçeşehir'de de bir elektrik dağıtım tesisini su basması sonucu yer yer elektrik kesintileri görülüyor.
 • Davutpaşa Davası'nda karar - bedas

  Davutpaşa Davası'nda karar14.07.2014

  Gündem

  Davutpaşa Davası'nda karar açıklandı.2 belediye görevlisine 7,5 yıl hapis cezası verilirken, binanın sahibi 2 kardeş de 5 yıl hapis cezası aldı.Aralarında Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın da bulunduğu 3 sanık ise beraat etti.Davutpaşa'da 2008 yılında 21 kişi ölmüş, 115 kişi de yaralanmıştı.
 • Nakit çok kâr yok - bedas

  Nakit çok kâr yok29.06.2014

  Ekonomi

  Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, elektrik dağıtımı işini marketçiliğe benzetti.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - bedas

  İstanbul'da elektrik kesintisi07.06.2014

  Gündem

  İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası'nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»