BEDAŞ


 • Bağlıca zifiri karanlığa mahkumBEDAŞ -

  Bağlıca zifiri karanlığa mahkum17.10.2014

  Ankara

  Başkent’in yeni lüks gelişim alanlarından biri olan Bağlıca Mahallesi’nde aydınlatma sorunu yaşanıyor.Bölgeyi ortadan ikiye bölen Bağlıca Bulvarı’nın yaklaşık 1,5 kilometrelik kesimi, gece saatlerinde zifiri karanlığa gömülüyor.
 • Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdiBEDAŞ -

  Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi06.10.2014

  Ankara

  Ankara'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği bir araç, refüjdeki elektrik direğini devirdi.Hızını alamayan otomobil, karşıya geçmeye çalışan 12 yaşında bir çocuğu ezdi.Devrilen direğe çarpan bir kamyonet de okul bahçesine uçtu.
 • Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslimBEDAŞ -

  Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim05.10.2014

  Ankara

  Ulus Suluhan’da sabaha karşı çıkan yangında 10 mandıra dükkanı alevlere teslim oldu.Bayram günü ekmek teknelerini kaybeden esnaf, perişan durumdu olduklarını söyledi.
 • İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecekBEDAŞ -

  İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek27.09.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), yağmur ile ilgili yaptığı açıklamada, İstanbul genelinde 67 ağacın devrildiği, açık deniz seferlerinin aksadığı, çok sayıda tabela ve reklam panolarının hasar gördüğü fırtınanın öğlen saatlerinde etkisini kaybedeceğini belirtti.
 • İş güvenliği protestosunda acı görüntüBEDAŞ -

  İş güvenliği protestosunda acı görüntü09.09.2014

  Ekonomi

  ENERJİ-SEN üyesi bir grup BEDAŞ işçisi, işçi ölümlerine dikkat çekmek amacıyla SGK İl Müdürlüğü’ne bağlı Şişli’deki binada eylem yaptı.Binanın 1 ve 2’nci katlarından pankart sarkıtarak sloganlar atan işçilerin eylemi, çevik kuvvet polisinin olay yerine gelip gözaltı yapmasıyla son buldu.İş güvenliğine dikkat çekmek amacıyla yapılan eylemde iki işçinin binanın 7’inci katında hiçbir güvenlik tedbiri almadan cam silmesi ilginç görüntülere sahne oldu.
 • Beyoğlu karanlığa gömüldüBEDAŞ -

  Beyoğlu karanlığa gömüldü25.08.2014

  Gündem2008

  Beyoğlu'ndaki Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahallelerinde akşam saat 18.00 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.
 • Camiye ‘abone değilsin’ kesintisiBEDAŞ -

  Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi25.08.2014

  Ankara

  Dodurga Mahallesi’nde yaklaşık 20 bin vatandaşın ikamet ettiği Türkkonut’taki tek cami olan Merkez Camisi’nin elektrikleri BEDAŞ ekiplerince, abone olunmadığı gerekçesiyle kesildi.
 • İstanbul'da yarın elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da yarın elektrik kesintisi22.08.2014

  Gündem2008

  Avrupa yakasının bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın elektrik verilemeyecek.
 • Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke ettiBEDAŞ -

  Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti18.08.2014

  Ekonomi

  Türkiye'nin değişik bir çok bölgesinden çok sayıda kişi bugünlerde aynı sorunu yaşıyor.Tatil dönüşü, gelen elektrik faturaları şaşkınlığa yol açıyor.Çok sayıda kişi evde olmadıkları halde, gelen faturanın normal zamanlara göre daha yüksek geldiği iddiasında.Tüketiciler, dağıtım şirketlerinin kendilerine bir açıklama yapamadıklarını kaydediyor.
 • Kedi mesaisiBEDAŞ -

  Kedi mesaisi07.08.2014

  Ekonomi

  30 MART yerel seçimlerinin oy sayım işlemleri sürerken, Türkiye’nin pek çok kesiminde yaşanan elektrik kesintileri tepki çekmiş, usulsüzlük iddiaları gündeme gelmişti.
 • Mahalleler karanlıkta kaldıBEDAŞ -

  Mahalleler karanlıkta kaldı06.08.2014

  Ekonomi

  TEİAŞ’ın Avcılar Ambarlı’da bulunan büyük trafo merkezinde elektrik arızası yaşandı.Arızayla birlikte civarda pek çok evin karanlıkta kaldığı belirtiliyor.Söz konusu trafo merkezi Avcılar ve Büyükçekmece’ye elektrik sağlıyor.Öte yandan İstanbul Bahçeşehir'de de bir elektrik dağıtım tesisini su basması sonucu yer yer elektrik kesintileri görülüyor.
 • Davutpaşa Davası'nda kararBEDAŞ -

  Davutpaşa Davası'nda karar13.07.2014

  Gündem2008

  Davutpaşa Davası'nda karar açıklandı.2 belediye görevlisine 7,5 yıl hapis cezası verilirken, binanın sahibi 2 kardeş de 5 yıl hapis cezası aldı.Aralarında Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın da bulunduğu 3 sanık ise beraat etti.Davutpaşa'da 2008 yılında 21 kişi ölmüş, 115 kişi de yaralanmıştı.
 • Nakit çok kâr yokBEDAŞ -

  Nakit çok kâr yok25.06.2014

  Ekonomi

  Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, elektrik dağıtımı işini marketçiliğe benzetti.
 • İstanbul'da elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da elektrik kesintisi06.06.2014

  Gündem2008

  İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası'nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisi05.06.2014

  Gündem2008

  İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası’nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası’nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • Melis ALPHAN

  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusunBEDAŞ -

  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusun21.05.2014

  Yazarlar

  “Elimiz kolumuz bağlı, ölen işçilere üzülmekten başka bir şey yapamıyoruz” diyenlere bir önerim var.
 • Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse ettiBEDAŞ -

  Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse etti12.05.2014

  Ekonomi

  Türkiye’de son 5 yılda gerçekleşen ve değeri 67 milyar doları bulan dev projelerin yaklaşık 45-55 milyar doları banka kredisi geri kalanı öz kaynakla gerçekleşti.Projelerin yüzde 90-95’i Türk Bankaları tarafından finanse edilirken, yabancıların payı çok kısıtlı kaldı.
 • Kaçak elektrik davasında kararBEDAŞ -

  Kaçak elektrik davasında karar12.05.2014

  Anasayfa

  "Tatar Ramazan", "Ihlamurlar Altında" ve "Bir Çocuk Sevdim" gibi pek çok dizide başrol oynayan Mehmet Bülent İnal, kaçak elektrik kullandığı iddiasıyla yargılandığı davada suçu işlemediği anlaşıldığından beraatine karar verildi.
 • Yalçın BAYER

  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudumBEDAŞ -

  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudum26.04.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN’ın mezun olduğu okul, gereksiz şekilde tartışma konusu yapılıyor.
 • Elektrikler kesik olacak tabii ki.BEDAŞ -

  Elektrikler kesik olacak tabii ki.23.04.2014

  Ekonomi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, son dönemdeki elektrik kesintileriyle ilgili olarak, "Bakım nedeniyle bazı kesintiler oluyor.Elektrik bakımlarıyla ilgili konuda BEDAŞ'ı AYEDAŞ'ı arayıp bilgi veriyor ve bakım yapacaklarını söylüyor.Sonra haberlerde okuyorum elektrikler kesiliyor deniyor.Bir haber okuyorum, falanca yerde su basmış ve elektrikler kesilmiş diye yazıyor.Arkadaşlar orada elektrikler kesik olacak tabi ki.Su basan bir yerde elektrik olmaz.Bunun haber niteliğini doğru kurgulamamız lazım" dedi.
 • Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattıBEDAŞ -

  Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattı02.04.2014

  Ekonomi

  ATATÜRK Havalimanı’na, organize sanayi bölgesine, fuar ve kongre merkezi CNR EXPO’ya yakınlığıyla son yıllarda hızla değerlenen ‘Basın Ekspres Yolu’ ‘yüksek gerilim’ engeline takılıyor.
 • İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafoBEDAŞ -

  İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo31.03.2014

  Ekonomi

  Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın,yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili yaptığı “Trafoya kedi girdi” açıklaması gündeme bomba gibi düştü.Sosyal medyada kısa süre içinde yüzlerce kedi fotoğrafı ve esprisi paylaşılırken, biz de Hürriyet olarak olayın nasıl yaşandığını araştırdık ve kedinin girdiği o trafonun İstanbul'da olduğunu öğrendik.
 • Seçim karanlığıBEDAŞ -

  Seçim karanlığı30.03.2014

  Gündem2008

  Yurdun çeşitli yerlerinde oy sayımı sırasında elektrikler kesildi.Şanlıurfa’da AK Parti adayının gittiği lisede bilinçli olarak elektriğin kesildiğini ileri süren yaklaşık 500 kişi okula girmek isteyince olay çıktı.
 • Trafo patladı dört evde yangın çıkardıBEDAŞ -

  Trafo patladı dört evde yangın çıkardı12.03.2014

  Ankara

  Şentepe’de önceki akşam patlayan bir trafo dört evde yangın çıkmasına neden olurken, birçok mahallede de elektrikler kesildi.Vatandaşlar, teleferik hattında çalışan işçilerin BEDAŞ’dan habersizce trafodan kaçak elektrik çekmeye çalıştığını öne sürdü.İddiaları yalanlayan Gökçek, “Hemen yaygara çıkarıyorlar, teleferikle hiçbir ilgisi yok” dedi.
 • 286 milyon liralık bilmeceBEDAŞ -

  286 milyon liralık bilmece04.03.2014

  Ekonomi

  BEDAŞ’ın devri sonrasında mahsuplaşmadan gelen 286.5 milyon liranın özkaynak haline getirildiği tespit edildi.
 • Oya ARMUTÇU

  GOP’ta kablo komedisiBEDAŞ -

  GOP’ta kablo komedisi18.02.2014

  Yazarlar

  Ilgıt ailesi 40 yıldır GOP’ta oturuyor.
 • Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesikBEDAŞ -

  Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesik06.02.2014

  Ankara

  Kırıkkale’nin 10 bin nüfuslu Keskin Belediyesi’nin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.Elektriğin kesilmesi nedeniyle ilçeye su pompalanamayınca halk susuz kaldı.Halk 10 gündür içme suyunu kuyulardan ve mahallelerde bulunan çeşmelerden temin ediyor.İlçede ishal vakalarının görülmeye başladığı öğrenildi.
 • Belediyenin elektriği kesildiBEDAŞ -

  Belediyenin elektriği kesildi31.01.2014

  Ankara

  Kırıkkale’nin 18 bin nüfuslu Keskin ilçe belediyesinin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.
 • İstanbul'da dehşet anlarıBEDAŞ -

  İstanbul'da dehşet anları21.01.2014

  Gündem2008

  Bayrampaşa’da yere elektrik kablosu döşendiği sırada peş peşe patlamalar meydana geldi.Çevredekiler korkuyla evlerini boşalttı.
 • İstanbul'da elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da elektrik kesintisi16.01.2014

  Gündem2008

  Bayrampaşa, Şişli ve Esenler'de bazı semtlere yarın elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul'da elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da elektrik kesintisi07.01.2014

  Gündem2008

  Beşiktaş, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Çatalca ve Esenler'in bazı kesimlerinde 9 Ocak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Koca bir hayat kepçede kaldıBEDAŞ -

  Koca bir hayat kepçede kaldı03.01.2014

  Yazarlar

  Prof.Dr.Nesrin Koşar, 81 yaşındaydı… Hayatını sosyal hizmetler alanındaki çalışmalarının yanı sıra, “kentlileşme”ye adamıştı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Sütten çıkmış AKP’BEDAŞ -

  ‘Sütten çıkmış AKP’02.01.2014

  Yazarlar

  “BELEDİYE partisiyim, bu işi iyi bilirim dedin, mücahitleri müteahhit yapıp, harama helale bakmadan belediye imkânları ile palazlandın.
 • On ayda kendi kendilerinin patronu oldularBEDAŞ -

  On ayda kendi kendilerinin patronu oldular21.12.2013

  Gündem2008

  Kazova Tekstil, pek çok ünlü markaya fason üretim yaptığı için kendi adıyla pek bilinmeyen, ancak kalitesiyle tanınan, istanbul Bomonti’nin eski fabrikalarından biriydi.Bugün artık yok.“Kazova İşçileri” ise direnişle başlayıp patronsuz üretime giden süreçteki azimleri ve mücadeleleriyle uzun yıllar hatırlanacak.isimleri memleket sınırlarını aştı bile.
 • İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisiBEDAŞ -

  İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisi17.12.2013

  Gündem2008

  Eyüp, Bayrampaşa, Esenler ve Zeytinburnu'nda bazı bölgelere, 20-25 Aralık tarihlerinde elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik yokBEDAŞ -

  İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik yok13.12.2013

  Ekonomi

  İSTANBUL’da özellikle son günlerde başlayan elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı.Kesintiler nedeniyle elektrikli eşyalarının bozulduğunu, doğalgaz kombileri çalışmadığı için de donduklarını söyleyen vatandaşlar şikâyet yağdırdı.İstanbul’da bu sabah da 9 ilçede elektrik kesintisi vardı.Milyonlarca kişi karanlıkta ve soğukta kaldı.
 • Gündem karardıBEDAŞ -

  Gündem karardı13.12.2013

  Ekonomi

  Olumsuz hava koşulları nedeniyle artan doğalgaz talebi sonucunda doğalgazdan elektrik üretimi kısılınca, elektrik kesintilerine başlandı.
 • BEDAŞ'ta işten çıkarılan işçilerBEDAŞ -

  BEDAŞ'ta işten çıkarılan işçiler08.12.2013

  Gündem2008

  BEDAŞ'ta (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) işten çıkarılan 5 işçi, şirketin Taksim'deki genel müdürlük binasının duvarına pankart asarak, oturma eylemi yaptı.
 • Galata Kulesi'nde eylemBEDAŞ -

  Galata Kulesi'nde eylem02.12.2013

  Gündem2008

  ELEKTRİK, Gaz, Su ve Baraj Çalışanları Sendikası (Enerji-Sen) üyeleri Galata Kulesi’nin seyir balkonunda eylem yaptı.Beyoğlu - Galata semtinde bulunan tarihi Galata Kulesi’nin seyir balkonuna, saat 11.00’de bilet alarak çıkan 5 Enerji-Sen üyesi, ‘BEDAŞ direnişinden Yatağan’a bin selam.Direne direne kazanacağız.DİSK/Enerji-Sen’ yazılı pankart sarkıttı.
 • Yalçın BAYER

  Sandalye kavgasıBEDAŞ -

  Sandalye kavgası28.11.2013

  Yazarlar

  “AKP yeni isim çıkaramıyor” başlıklı yazıyı okudum.
 • Fatih'te korkunç patlamaBEDAŞ -

  Fatih'te korkunç patlama02.11.2013

  Gündem2008

  Fatih'te eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından mutfak tüpünün vanasını açarak patlamaya neden olan kişi ağır yaralandı.Patlamadan etkilenen 3 kişi hastaneye kaldırılırken, apartmanın bulunduğu sokak adeta savaş alanına döndü.
 • Sarıyer'de doğalgaz paniğiBEDAŞ -

  Sarıyer'de doğalgaz paniği01.11.2013

  Gündem2008

  Sarıyer'de Piyasa Caddesi'nde yol çalışması sırasında bir iş makinesi, doğalgaz borusunu patlattı.Olay yerine İGDAŞ ekiplerinin yanısıra polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi.Borudaki gazın boşalmasını beklerken yol trafiğe kapatıldı, çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.
 • Vahap MUNYAR

  Asya ve Avrupa hatları birleşti Marmaray’da elektrik kesilmeyecekBEDAŞ -

  Asya ve Avrupa hatları birleşti Marmaray’da elektrik kesilmeyecek19.10.2013

  Yazarlar

  ANEL Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel, Yönetim Kurulu Üyeleri Merve Şirin Çelikel ve Bülent Batukan, bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Düzel’le birlikte Bebek’ten tekneye bindik.
 • Yalçın BAYER

  Cerrahpaşa’daki o hastalık nedir?BEDAŞ -

  Cerrahpaşa’daki o hastalık nedir?25.09.2013

  Yazarlar

  CERRAHPAŞA Tıp Fakültesi’nde önemli bir ‘vaka’dan söz ediliyor.
 • Erkan ÇELEBİ

  BEDAŞ: Stratejik hata yaptıkBEDAŞ -

  BEDAŞ: Stratejik hata yaptık20.09.2013

  Yazarlar

  BOĞAZİÇİ Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, “Ağustos faturalarının kabarık çıkacağını biliyorduk.Sayaç okumasının sarkmasından kaynaklandı.Bilgilendirme yapacaktık.
 • Yalçın BAYER

  28 Şubat’ta böyle baskı görmedikBEDAŞ -

  28 Şubat’ta böyle baskı görmedik12.09.2013

  Yazarlar

  CNN’de Taha Akyol programında tartışan dört ciddi ilahiyat profesörünün söylediklerini dinledikten sonra anlıyorsunuz ki, ilahiyat eğitiminde bilim, kapı dışarı atımlı, mezhepçi bir bakış açısıyla yapılan müfredat değişikliğine Prof.Dr.Hayri Kırbaşoğlu dedi ki: “Osmanlı medreselerinde bile olmayan 18 saat Kuran dersi konmuştur, eğitim kalitesi yerlerdedir.28 Şubat’ta böyle baskı görmedik biz.Hiç bilim adamlarına sormadan bunları yaptılar, amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum.”
 • Bayramda evimiz fırına mı dönüştü?BEDAŞ -

  Bayramda evimiz fırına mı dönüştü?12.09.2013

  Ekonomi

  BEDAŞ’ın iki kat artan faturaları için Tüketicinin Erkan Abisi soruyor.
 • Erkan ÇELEBİ

  Bayramda evimiz fırına mı dönüştü?BEDAŞ -

  Bayramda evimiz fırına mı dönüştü?12.09.2013

  Yazarlar

  BEDAŞ’ın iki kat artan faturaları için Tüketicinin Erkan Abisi soruyor.
 • Elektrikte vatandaşlara şok faturaBEDAŞ -

  Elektrikte vatandaşlara şok fatura09.09.2013

  Ekonomi

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'nin (BEDAŞ) kullanıcılara haber vermeden tarifelerde yaptığı değişikliğin tüketicilere faturası ağır oldu.Tüketiciler önceki aya göre ortalama yüzde 20-50 arasında yüksek gelen faturalara isyan ediyor.BEDAŞ yetkilileri ise yüksek gelen faturaların bayram nedeniyle okuma sürelerinin uzamış olması ile ilgili olduğunu savundu.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Ali ve leylekBEDAŞ -

  Ali ve leylek26.08.2013

  Yazarlar

  ÖNCE bir açıklama:
içinde

BEDAŞ


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz