BEDAŞ


 • Fatih Tekeci

  Kaldırımdaki tuzaklar - BEDAŞ

  Kaldırımdaki tuzaklar18.12.2014

  YAZARLAR

  Kentin kaldırım sorunu malum.E haliyle de okurdan şikayet yağıyor.
 • Taşlı sokağın yoluna taş koydu - BEDAŞ

  Taşlı sokağın yoluna taş koydu16.12.2014

  Ankara

  Keçiören’de aylardır kaldırılmayan aydınlatma direği Taşlı Sokak’ta yapılacak yol çalışmasına engel oluyor.
 • Batıkent'te korku bulvarı - BEDAŞ

  Batıkent'te korku bulvarı15.12.2014

  Ankara

  Yanmayan cadde ve park aydınlatmaları nedeniyle karanlığa mahkum olan Batıkent Bulvarı’nda, hava karardığında taciz ve gasp olayları yaşandığını belirten mahalleli, yetkilileri seslendi: “Bölge suç yuvasına döndü, yeni adı korku bulvarı oldu.”
 • Bölgede kazı yapmıyoruz - BEDAŞ

  Bölgede kazı yapmıyoruz07.12.2014

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in gündeme getirdiği Yeşilevler bölgesinde yaşanan asfalt sıkıntısı ile ilgili, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın, “Sıkıntı BEDAŞ, Başkentgaz ve Superonline’dan kaynaklanmaktadır” sözlerine, Turkcell Superonline, “Bölgede herhangi bir kazı çalışmamız bulunmamaktadır” diyerek cevap verdi.
 • Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti - BEDAŞ

  Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti03.12.2014

  Ankara

  Ankara Hürriyet’in Yeşilevler Mahallesi’nde yaşanan asfalt sıkıntısını, “Yeşilevler fay hattı” bağlığıyla haber yapmasının ardından açıklama yapan Başkan Fethi Yaşar, “Biz de mustaribiz.Bazı kurumlar haber vermeden gelişi güzel çalışma yapıyor” dedi.
 • Yeşilevler fay hattı - BEDAŞ

  Yeşilevler fay hattı27.11.2014

  Ankara

  BEDAŞ ve Başkentgaz’ın altyapı çalışması sonrası şantiye alanına dönen yola 3 aydır asfalt atılmasını bekleyen Yeşilevler Mahallesi sakinleri, isyan etti: “Yolda yaklaşık 300 metre yarık var.Yağmur yağdığında şelale gibi çamur akıyor.”
 • Hayati tehlikeye kelepçeli önlem - BEDAŞ

  Hayati tehlikeye kelepçeli önlem20.11.2014

  Ankara

  Kent içindeki aydınlatma lambalarından sarkan kabloların yarattığı tehlike kadar, alınan önlemler de görenleri şaşkına çeviriyor.Başkentliler, bant ve plastik kelepçelerle alınmaya çalışılan önlemlere tepki gösterirken, BEDAŞ yetkilileri, açıktaki kabloların aciliyet sırasına göre kapatıldığını bildirdi.
 • Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı - BEDAŞ

  Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı13.11.2014

  GÜNDEM

  Güney Ege kıyıları ile Antalya çevreleri için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.Meteoroloji'ye göre hafta sonu Marmara'da da yağış bekleniyor.
 • Ateş çatıyı sardı - BEDAŞ

  Ateş çatıyı sardı12.11.2014

  Ankara

  Sincan Osmanlı Mahallesi Sefa Sokak'ta bulunan Simge Kent Sitesi’nin çatısı alev aldı.
 • Bağlıca zifiri karanlığa mahkum - BEDAŞ

  Bağlıca zifiri karanlığa mahkum17.10.2014

  Ankara

  Başkent’in yeni lüks gelişim alanlarından biri olan Bağlıca Mahallesi’nde aydınlatma sorunu yaşanıyor.Bölgeyi ortadan ikiye bölen Bağlıca Bulvarı’nın yaklaşık 1,5 kilometrelik kesimi, gece saatlerinde zifiri karanlığa gömülüyor.
 • Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi - BEDAŞ

  Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi06.10.2014

  Ankara

  Ankara'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği bir araç, refüjdeki elektrik direğini devirdi.Hızını alamayan otomobil, karşıya geçmeye çalışan 12 yaşında bir çocuğu ezdi.Devrilen direğe çarpan bir kamyonet de okul bahçesine uçtu.
 • Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim - BEDAŞ

  Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim05.10.2014

  Ankara

  Ulus Suluhan’da sabaha karşı çıkan yangında 10 mandıra dükkanı alevlere teslim oldu.Bayram günü ekmek teknelerini kaybeden esnaf, perişan durumdu olduklarını söyledi.
 • İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek - BEDAŞ

  İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek27.09.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), yağmur ile ilgili yaptığı açıklamada, İstanbul genelinde 67 ağacın devrildiği, açık deniz seferlerinin aksadığı, çok sayıda tabela ve reklam panolarının hasar gördüğü fırtınanın öğlen saatlerinde etkisini kaybedeceğini belirtti.
 • İş güvenliği protestosunda acı görüntü - BEDAŞ

  İş güvenliği protestosunda acı görüntü09.09.2014

  Ekonomi

  ENERJİ-SEN üyesi bir grup BEDAŞ işçisi, işçi ölümlerine dikkat çekmek amacıyla SGK İl Müdürlüğü’ne bağlı Şişli’deki binada eylem yaptı.Binanın 1 ve 2’nci katlarından pankart sarkıtarak sloganlar atan işçilerin eylemi, çevik kuvvet polisinin olay yerine gelip gözaltı yapmasıyla son buldu.İş güvenliğine dikkat çekmek amacıyla yapılan eylemde iki işçinin binanın 7’inci katında hiçbir güvenlik tedbiri almadan cam silmesi ilginç görüntülere sahne oldu.
 • Beyoğlu karanlığa gömüldü - BEDAŞ

  Beyoğlu karanlığa gömüldü25.08.2014

  Gündem2008

  Beyoğlu'ndaki Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahallelerinde akşam saat 18.00 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.
 • Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi - BEDAŞ

  Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi25.08.2014

  Ankara

  Dodurga Mahallesi’nde yaklaşık 20 bin vatandaşın ikamet ettiği Türkkonut’taki tek cami olan Merkez Camisi’nin elektrikleri BEDAŞ ekiplerince, abone olunmadığı gerekçesiyle kesildi.
 • İstanbul'da yarın elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da yarın elektrik kesintisi22.08.2014

  Gündem2008

  Avrupa yakasının bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın elektrik verilemeyecek.
 • Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti - BEDAŞ

  Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti18.08.2014

  Ekonomi

  Türkiye'nin değişik bir çok bölgesinden çok sayıda kişi bugünlerde aynı sorunu yaşıyor.Tatil dönüşü, gelen elektrik faturaları şaşkınlığa yol açıyor.Çok sayıda kişi evde olmadıkları halde, gelen faturanın normal zamanlara göre daha yüksek geldiği iddiasında.Tüketiciler, dağıtım şirketlerinin kendilerine bir açıklama yapamadıklarını kaydediyor.
 • Kedi mesaisi - BEDAŞ

  Kedi mesaisi07.08.2014

  Ekonomi

  30 MART yerel seçimlerinin oy sayım işlemleri sürerken, Türkiye’nin pek çok kesiminde yaşanan elektrik kesintileri tepki çekmiş, usulsüzlük iddiaları gündeme gelmişti.
 • Mahalleler karanlıkta kaldı - BEDAŞ

  Mahalleler karanlıkta kaldı06.08.2014

  Ekonomi

  TEİAŞ’ın Avcılar Ambarlı’da bulunan büyük trafo merkezinde elektrik arızası yaşandı.Arızayla birlikte civarda pek çok evin karanlıkta kaldığı belirtiliyor.Söz konusu trafo merkezi Avcılar ve Büyükçekmece’ye elektrik sağlıyor.Öte yandan İstanbul Bahçeşehir'de de bir elektrik dağıtım tesisini su basması sonucu yer yer elektrik kesintileri görülüyor.
 • Davutpaşa Davası'nda karar - BEDAŞ

  Davutpaşa Davası'nda karar13.07.2014

  Gündem2008

  Davutpaşa Davası'nda karar açıklandı.2 belediye görevlisine 7,5 yıl hapis cezası verilirken, binanın sahibi 2 kardeş de 5 yıl hapis cezası aldı.Aralarında Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın da bulunduğu 3 sanık ise beraat etti.Davutpaşa'da 2008 yılında 21 kişi ölmüş, 115 kişi de yaralanmıştı.
 • Nakit çok kâr yok - BEDAŞ

  Nakit çok kâr yok25.06.2014

  Ekonomi

  Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, elektrik dağıtımı işini marketçiliğe benzetti.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da elektrik kesintisi06.06.2014

  Gündem2008

  İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası'nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisi05.06.2014

  Gündem2008

  İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası’nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası’nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • Melis ALPHAN

  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusun - BEDAŞ

  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusun21.05.2014

  Yazarlar

  “Elimiz kolumuz bağlı, ölen işçilere üzülmekten başka bir şey yapamıyoruz” diyenlere bir önerim var.
 • Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse etti - BEDAŞ

  Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse etti12.05.2014

  Ekonomi

  Türkiye’de son 5 yılda gerçekleşen ve değeri 67 milyar doları bulan dev projelerin yaklaşık 45-55 milyar doları banka kredisi geri kalanı öz kaynakla gerçekleşti.Projelerin yüzde 90-95’i Türk Bankaları tarafından finanse edilirken, yabancıların payı çok kısıtlı kaldı.
 • Kaçak elektrik davasında karar - BEDAŞ

  Kaçak elektrik davasında karar12.05.2014

  Anasayfa

  "Tatar Ramazan", "Ihlamurlar Altında" ve "Bir Çocuk Sevdim" gibi pek çok dizide başrol oynayan Mehmet Bülent İnal, kaçak elektrik kullandığı iddiasıyla yargılandığı davada suçu işlemediği anlaşıldığından beraatine karar verildi.
 • Yalçın BAYER

  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudum - BEDAŞ

  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudum26.04.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN’ın mezun olduğu okul, gereksiz şekilde tartışma konusu yapılıyor.
 • Elektrikler kesik olacak tabii ki. - BEDAŞ

  Elektrikler kesik olacak tabii ki.23.04.2014

  Ekonomi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, son dönemdeki elektrik kesintileriyle ilgili olarak, "Bakım nedeniyle bazı kesintiler oluyor.Elektrik bakımlarıyla ilgili konuda BEDAŞ'ı AYEDAŞ'ı arayıp bilgi veriyor ve bakım yapacaklarını söylüyor.Sonra haberlerde okuyorum elektrikler kesiliyor deniyor.Bir haber okuyorum, falanca yerde su basmış ve elektrikler kesilmiş diye yazıyor.Arkadaşlar orada elektrikler kesik olacak tabi ki.Su basan bir yerde elektrik olmaz.Bunun haber niteliğini doğru kurgulamamız lazım" dedi.
 • Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattı - BEDAŞ

  Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattı02.04.2014

  Ekonomi

  ATATÜRK Havalimanı’na, organize sanayi bölgesine, fuar ve kongre merkezi CNR EXPO’ya yakınlığıyla son yıllarda hızla değerlenen ‘Basın Ekspres Yolu’ ‘yüksek gerilim’ engeline takılıyor.
 • İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo - BEDAŞ

  İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo31.03.2014

  Ekonomi

  Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın,yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili yaptığı “Trafoya kedi girdi” açıklaması gündeme bomba gibi düştü.Sosyal medyada kısa süre içinde yüzlerce kedi fotoğrafı ve esprisi paylaşılırken, biz de Hürriyet olarak olayın nasıl yaşandığını araştırdık ve kedinin girdiği o trafonun İstanbul'da olduğunu öğrendik.
 • Seçim karanlığı - BEDAŞ

  Seçim karanlığı30.03.2014

  Gündem2008

  Yurdun çeşitli yerlerinde oy sayımı sırasında elektrikler kesildi.Şanlıurfa’da AK Parti adayının gittiği lisede bilinçli olarak elektriğin kesildiğini ileri süren yaklaşık 500 kişi okula girmek isteyince olay çıktı.
 • Trafo patladı dört evde yangın çıkardı - BEDAŞ

  Trafo patladı dört evde yangın çıkardı12.03.2014

  Ankara

  Şentepe’de önceki akşam patlayan bir trafo dört evde yangın çıkmasına neden olurken, birçok mahallede de elektrikler kesildi.Vatandaşlar, teleferik hattında çalışan işçilerin BEDAŞ’dan habersizce trafodan kaçak elektrik çekmeye çalıştığını öne sürdü.İddiaları yalanlayan Gökçek, “Hemen yaygara çıkarıyorlar, teleferikle hiçbir ilgisi yok” dedi.
 • 286 milyon liralık bilmece - BEDAŞ

  286 milyon liralık bilmece04.03.2014

  Ekonomi

  BEDAŞ’ın devri sonrasında mahsuplaşmadan gelen 286.5 milyon liranın özkaynak haline getirildiği tespit edildi.
 • Oya ARMUTÇU

  GOP’ta kablo komedisi - BEDAŞ

  GOP’ta kablo komedisi18.02.2014

  Yazarlar

  Ilgıt ailesi 40 yıldır GOP’ta oturuyor.
 • Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesik - BEDAŞ

  Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesik06.02.2014

  Ankara

  Kırıkkale’nin 10 bin nüfuslu Keskin Belediyesi’nin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.Elektriğin kesilmesi nedeniyle ilçeye su pompalanamayınca halk susuz kaldı.Halk 10 gündür içme suyunu kuyulardan ve mahallelerde bulunan çeşmelerden temin ediyor.İlçede ishal vakalarının görülmeye başladığı öğrenildi.
 • Belediyenin elektriği kesildi - BEDAŞ

  Belediyenin elektriği kesildi31.01.2014

  Ankara

  Kırıkkale’nin 18 bin nüfuslu Keskin ilçe belediyesinin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.
 • İstanbul'da dehşet anları - BEDAŞ

  İstanbul'da dehşet anları21.01.2014

  Gündem2008

  Bayrampaşa’da yere elektrik kablosu döşendiği sırada peş peşe patlamalar meydana geldi.Çevredekiler korkuyla evlerini boşalttı.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da elektrik kesintisi16.01.2014

  Gündem2008

  Bayrampaşa, Şişli ve Esenler'de bazı semtlere yarın elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da elektrik kesintisi07.01.2014

  Gündem2008

  Beşiktaş, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Çatalca ve Esenler'in bazı kesimlerinde 9 Ocak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Koca bir hayat kepçede kaldı - BEDAŞ

  Koca bir hayat kepçede kaldı03.01.2014

  Yazarlar

  Prof.Dr.Nesrin Koşar, 81 yaşındaydı… Hayatını sosyal hizmetler alanındaki çalışmalarının yanı sıra, “kentlileşme”ye adamıştı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Sütten çıkmış AKP’ - BEDAŞ

  ‘Sütten çıkmış AKP’02.01.2014

  Yazarlar

  “BELEDİYE partisiyim, bu işi iyi bilirim dedin, mücahitleri müteahhit yapıp, harama helale bakmadan belediye imkânları ile palazlandın.
 • On ayda kendi kendilerinin patronu oldular - BEDAŞ

  On ayda kendi kendilerinin patronu oldular21.12.2013

  Gündem2008

  Kazova Tekstil, pek çok ünlü markaya fason üretim yaptığı için kendi adıyla pek bilinmeyen, ancak kalitesiyle tanınan, istanbul Bomonti’nin eski fabrikalarından biriydi.Bugün artık yok.“Kazova İşçileri” ise direnişle başlayıp patronsuz üretime giden süreçteki azimleri ve mücadeleleriyle uzun yıllar hatırlanacak.isimleri memleket sınırlarını aştı bile.
 • İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisi - BEDAŞ

  İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisi17.12.2013

  Gündem2008

  Eyüp, Bayrampaşa, Esenler ve Zeytinburnu'nda bazı bölgelere, 20-25 Aralık tarihlerinde elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik yok - BEDAŞ

  İstanbul’un 11 ilçesinde elektrik yok13.12.2013

  Ekonomi

  İSTANBUL’da özellikle son günlerde başlayan elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı.Kesintiler nedeniyle elektrikli eşyalarının bozulduğunu, doğalgaz kombileri çalışmadığı için de donduklarını söyleyen vatandaşlar şikâyet yağdırdı.İstanbul’da bu sabah da 9 ilçede elektrik kesintisi vardı.Milyonlarca kişi karanlıkta ve soğukta kaldı.
 • Gündem karardı - BEDAŞ

  Gündem karardı13.12.2013

  Ekonomi

  Olumsuz hava koşulları nedeniyle artan doğalgaz talebi sonucunda doğalgazdan elektrik üretimi kısılınca, elektrik kesintilerine başlandı.
 • BEDAŞ'ta işten çıkarılan işçiler - BEDAŞ

  BEDAŞ'ta işten çıkarılan işçiler08.12.2013

  Gündem2008

  BEDAŞ'ta (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) işten çıkarılan 5 işçi, şirketin Taksim'deki genel müdürlük binasının duvarına pankart asarak, oturma eylemi yaptı.
 • Galata Kulesi'nde eylem - BEDAŞ

  Galata Kulesi'nde eylem02.12.2013

  Gündem2008

  ELEKTRİK, Gaz, Su ve Baraj Çalışanları Sendikası (Enerji-Sen) üyeleri Galata Kulesi’nin seyir balkonunda eylem yaptı.Beyoğlu - Galata semtinde bulunan tarihi Galata Kulesi’nin seyir balkonuna, saat 11.00’de bilet alarak çıkan 5 Enerji-Sen üyesi, ‘BEDAŞ direnişinden Yatağan’a bin selam.Direne direne kazanacağız.DİSK/Enerji-Sen’ yazılı pankart sarkıttı.
 • Yalçın BAYER

  Sandalye kavgası - BEDAŞ

  Sandalye kavgası28.11.2013

  Yazarlar

  “AKP yeni isim çıkaramıyor” başlıklı yazıyı okudum.
 • Fatih'te korkunç patlama - BEDAŞ

  Fatih'te korkunç patlama02.11.2013

  Gündem2008

  Fatih'te eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından mutfak tüpünün vanasını açarak patlamaya neden olan kişi ağır yaralandı.Patlamadan etkilenen 3 kişi hastaneye kaldırılırken, apartmanın bulunduğu sokak adeta savaş alanına döndü.
içinde

BEDAŞ


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz