BEDAŞ

 • Umutluyuz - BEDAŞ
  Umutluyuz16.01.2015
  GündemYaşar Kemal’in doktorları ünlü yazarın sağlık durumu için “Umutluyuz” derken, hastaneye gelen işçiler destek sloganları attı: “Diren Kemal abi.”
 • Ayedaş elektrik kesintisini iptal etti - BEDAŞ
  Ayedaş elektrik kesintisini iptal etti07.01.2015
  EkonomiDün İstanbul'un her iki yakası için de alınan elektrik kesintileri ile ilgili bugün yeni bir gelişme oldu.Havaların soğudu bir süreçte, hurriyet.com.tr’nin soruları üzerine AYEDAŞ 9-11 Ocak için yapılacak kesintilerin iptal edildiğini duyurdu.BEDAŞ yetkilileri ise, kesinti kararının uygulanacağını bildirdi.
 • Ayşe ARAL - Kelebek

  Bedaş, Beşiktaş Belediyesi, nar. - BEDAŞ
  Bedaş, Beşiktaş Belediyesi, nar.06.01.2015
  YazarlarGecikmeli bir yazı, yılbaşından kalma ama yazmasam olmaz.
 • İstanbul hava durumu - İstanbul'da okullar tatil olacak mı? - BEDAŞ
  İstanbul hava durumu - İstanbul'da okullar tatil olacak mı?29.12.2014
  Gündemİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı.Peki okullar tatil olacak mı? İşte İstanbul hava durumu raporu ve iptal olan Türk Hava Yolları ile İstanbul Deniz Otobüsleri seferleri.İstanbul'da kar metrobüs seferlerini etkileyecek mi? İstanbul'da bugün hava nasıl olacak, kar yağışı ne kadar devam edecek, okullar tatil olacak mı?
 • İBB alarm verdi, kar yağışı başladı - BEDAŞ
  İBB alarm verdi, kar yağışı başladı28.12.2014
  GündemAkşam saatlerinde yüzünü gösteren kar yağışı İstanbul'un çeşitli kesimlerinde aralıklarla devam ediyor.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait kar küreme araçları da, belirlenen noktalara konuşlandırılmak için harekete geçti.Trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kar yağışının yoğunluğu daha da arttırması bekleniyor.
 • Fatih Tekeci

  Kaldırımdaki tuzaklar - BEDAŞ
  Kaldırımdaki tuzaklar18.12.2014
  YazarlarKentin kaldırım sorunu malum.E haliyle de okurdan şikayet yağıyor.
 • Taşlı sokağın yoluna taş koydu - BEDAŞ
  Taşlı sokağın yoluna taş koydu16.12.2014
  AnkaraKeçiören’de aylardır kaldırılmayan aydınlatma direği Taşlı Sokak’ta yapılacak yol çalışmasına engel oluyor.
 • Batıkent'te korku bulvarı - BEDAŞ
  Batıkent'te korku bulvarı15.12.2014
  AnkaraYanmayan cadde ve park aydınlatmaları nedeniyle karanlığa mahkum olan Batıkent Bulvarı’nda, hava karardığında taciz ve gasp olayları yaşandığını belirten mahalleli, yetkilileri seslendi: “Bölge suç yuvasına döndü, yeni adı korku bulvarı oldu.”
 • Bölgede kazı yapmıyoruz - BEDAŞ
  Bölgede kazı yapmıyoruz07.12.2014
  AnkaraAnkara Hürriyet’in gündeme getirdiği Yeşilevler bölgesinde yaşanan asfalt sıkıntısı ile ilgili, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın, “Sıkıntı BEDAŞ, Başkentgaz ve Superonline’dan kaynaklanmaktadır” sözlerine, Turkcell Superonline, “Bölgede herhangi bir kazı çalışmamız bulunmamaktadır” diyerek cevap verdi.
 • Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti - BEDAŞ
  Gelişigüzel kazıya başkan da isyan etti03.12.2014
  AnkaraAnkara Hürriyet’in Yeşilevler Mahallesi’nde yaşanan asfalt sıkıntısını, “Yeşilevler fay hattı” bağlığıyla haber yapmasının ardından açıklama yapan Başkan Fethi Yaşar, “Biz de mustaribiz.Bazı kurumlar haber vermeden gelişi güzel çalışma yapıyor” dedi.
 • Yeşilevler fay hattı - BEDAŞ
  Yeşilevler fay hattı27.11.2014
  AnkaraBEDAŞ ve Başkentgaz’ın altyapı çalışması sonrası şantiye alanına dönen yola 3 aydır asfalt atılmasını bekleyen Yeşilevler Mahallesi sakinleri, isyan etti: “Yolda yaklaşık 300 metre yarık var.Yağmur yağdığında şelale gibi çamur akıyor.”
 • Hayati tehlikeye kelepçeli önlem - BEDAŞ
  Hayati tehlikeye kelepçeli önlem20.11.2014
  AnkaraKent içindeki aydınlatma lambalarından sarkan kabloların yarattığı tehlike kadar, alınan önlemler de görenleri şaşkına çeviriyor.Başkentliler, bant ve plastik kelepçelerle alınmaya çalışılan önlemlere tepki gösterirken, BEDAŞ yetkilileri, açıktaki kabloların aciliyet sırasına göre kapatıldığını bildirdi.
 • Ateş çatıyı sardı - BEDAŞ
  Ateş çatıyı sardı12.11.2014
  AnkaraSincan Osmanlı Mahallesi Sefa Sokak'ta bulunan Simge Kent Sitesi’nin çatısı alev aldı.
 • Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı - BEDAŞ
  Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı12.11.2014
  GündemGüney Ege kıyıları ile Antalya çevreleri için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.Meteoroloji'ye göre hafta sonu Marmara'da da yağış bekleniyor.
 • Bağlıca zifiri karanlığa mahkum - BEDAŞ
  Bağlıca zifiri karanlığa mahkum17.10.2014
  AnkaraBaşkent’in yeni lüks gelişim alanlarından biri olan Bağlıca Mahallesi’nde aydınlatma sorunu yaşanıyor.Bölgeyi ortadan ikiye bölen Bağlıca Bulvarı’nın yaklaşık 1,5 kilometrelik kesimi, gece saatlerinde zifiri karanlığa gömülüyor.
 • Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi - BEDAŞ
  Direk devirdi, 12 yaşında çocuğu ezdi08.10.2014
  AnkaraAnkara'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği bir araç, refüjdeki elektrik direğini devirdi.Hızını alamayan otomobil, karşıya geçmeye çalışan 12 yaşında bir çocuğu ezdi.Devrilen direğe çarpan bir kamyonet de okul bahçesine uçtu.
 • Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim - BEDAŞ
  Ulus'ta tarihi çarşı yangına teslim07.10.2014
  AnkaraUlus Suluhan’da sabaha karşı çıkan yangında 10 mandıra dükkanı alevlere teslim oldu.Bayram günü ekmek teknelerini kaybeden esnaf, perişan durumdu olduklarını söyledi.
 • İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek - BEDAŞ
  İBB: Fırtına öğleden sonra etkisini kaybedecek27.09.2014
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), yağmur ile ilgili yaptığı açıklamada, İstanbul genelinde 67 ağacın devrildiği, açık deniz seferlerinin aksadığı, çok sayıda tabela ve reklam panolarının hasar gördüğü fırtınanın öğlen saatlerinde etkisini kaybedeceğini belirtti.
 • İş güvenliği protestosunda acı görüntü - BEDAŞ
  İş güvenliği protestosunda acı görüntü09.09.2014
  EkonomiENERJİ-SEN üyesi bir grup BEDAŞ işçisi, işçi ölümlerine dikkat çekmek amacıyla SGK İl Müdürlüğü’ne bağlı Şişli’deki binada eylem yaptı.Binanın 1 ve 2’nci katlarından pankart sarkıtarak sloganlar atan işçilerin eylemi, çevik kuvvet polisinin olay yerine gelip gözaltı yapmasıyla son buldu.İş güvenliğine dikkat çekmek amacıyla yapılan eylemde iki işçinin binanın 7’inci katında hiçbir güvenlik tedbiri almadan cam silmesi ilginç görüntülere sahne oldu.
 • Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi - BEDAŞ
  Camiye ‘abone değilsin’ kesintisi27.08.2014
  AnkaraDodurga Mahallesi’nde yaklaşık 20 bin vatandaşın ikamet ettiği Türkkonut’taki tek cami olan Merkez Camisi’nin elektrikleri BEDAŞ ekiplerince, abone olunmadığı gerekçesiyle kesildi.
 • Beyoğlu karanlığa gömüldü - BEDAŞ
  Beyoğlu karanlığa gömüldü26.08.2014
  GündemBeyoğlu'ndaki Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahallelerinde akşam saat 18.00 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.Kesinti saat 23.00'a kadar sürdü.
 • İstanbul'da yarın elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da yarın elektrik kesintisi22.08.2014
  GündemAvrupa yakasının bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın elektrik verilemeyecek.
 • Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti - BEDAŞ
  Tatil dönüşü gelen elektrik faturası şoke etti18.08.2014
  EkonomiTürkiye'nin değişik bir çok bölgesinden çok sayıda kişi bugünlerde aynı sorunu yaşıyor.Tatil dönüşü, gelen elektrik faturaları şaşkınlığa yol açıyor.Çok sayıda kişi evde olmadıkları halde, gelen faturanın normal zamanlara göre daha yüksek geldiği iddiasında.Tüketiciler, dağıtım şirketlerinin kendilerine bir açıklama yapamadıklarını kaydediyor.
 • Kedi mesaisi - BEDAŞ
  Kedi mesaisi08.08.2014
  Ekonomi30 MART yerel seçimlerinin oy sayım işlemleri sürerken, Türkiye’nin pek çok kesiminde yaşanan elektrik kesintileri tepki çekmiş, usulsüzlük iddiaları gündeme gelmişti.
 • Mahalleler karanlıkta kaldı - BEDAŞ
  Mahalleler karanlıkta kaldı06.08.2014
  EkonomiTEİAŞ’ın Avcılar Ambarlı’da bulunan büyük trafo merkezinde elektrik arızası yaşandı.Arızayla birlikte civarda pek çok evin karanlıkta kaldığı belirtiliyor.Söz konusu trafo merkezi Avcılar ve Büyükçekmece’ye elektrik sağlıyor.Öte yandan İstanbul Bahçeşehir'de de bir elektrik dağıtım tesisini su basması sonucu yer yer elektrik kesintileri görülüyor.
 • Davutpaşa Davası'nda karar - BEDAŞ
  Davutpaşa Davası'nda karar13.07.2014
  GündemDavutpaşa Davası'nda karar açıklandı.2 belediye görevlisine 7,5 yıl hapis cezası verilirken, binanın sahibi 2 kardeş de 5 yıl hapis cezası aldı.Aralarında Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın da bulunduğu 3 sanık ise beraat etti.Davutpaşa'da 2008 yılında 21 kişi ölmüş, 115 kişi de yaralanmıştı.
 • Nakit çok kâr yok - BEDAŞ
  Nakit çok kâr yok28.06.2014
  EkonomiLimak Holding Başkanı Nihat Özdemir, elektrik dağıtımı işini marketçiliğe benzetti.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da elektrik kesintisi06.06.2014
  Gündemİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası'nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da 22 ilçede elektrik kesintisi05.06.2014
  Gündemİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) ve Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.(BEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran Pazar günü Avrupa Yakası’nda 9 Haziran Pazartesi günü Anadolu Yakası’nın bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri yaşanacağı duyuruldu.
 • Melis ALPHAN

  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusun - BEDAŞ
  “Biz ne yapabiliriz” diyenler okusun21.05.2014
  Yazarlar“Elimiz kolumuz bağlı, ölen işçilere üzülmekten başka bir şey yapamıyoruz” diyenlere bir önerim var.
 • Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse etti - BEDAŞ
  Son 5 yılda büyük projelerin yüzde 95’ini Türk bankaları finanse etti12.05.2014
  EkonomiTürkiye’de son 5 yılda gerçekleşen ve değeri 67 milyar doları bulan dev projelerin yaklaşık 45-55 milyar doları banka kredisi geri kalanı öz kaynakla gerçekleşti.Projelerin yüzde 90-95’i Türk Bankaları tarafından finanse edilirken, yabancıların payı çok kısıtlı kaldı.
 • Kaçak elektrik davasında karar - BEDAŞ
  Kaçak elektrik davasında karar12.05.2014
  Magazin"Tatar Ramazan", "Ihlamurlar Altında" ve "Bir Çocuk Sevdim" gibi pek çok dizide başrol oynayan Mehmet Bülent İnal, kaçak elektrik kullandığı iddiasıyla yargılandığı davada suçu işlemediği anlaşıldığından beraatine karar verildi.
 • Yalçın BAYER

  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudum - BEDAŞ
  Ben Başbakan’la aynı yüksekokulda okudum26.04.2014
  YazarlarBAŞBAKAN’ın mezun olduğu okul, gereksiz şekilde tartışma konusu yapılıyor.
 • Elektrikler kesik olacak tabii ki. - BEDAŞ
  Elektrikler kesik olacak tabii ki.23.04.2014
  EkonomiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, son dönemdeki elektrik kesintileriyle ilgili olarak, "Bakım nedeniyle bazı kesintiler oluyor.Elektrik bakımlarıyla ilgili konuda BEDAŞ'ı AYEDAŞ'ı arayıp bilgi veriyor ve bakım yapacaklarını söylüyor.Sonra haberlerde okuyorum elektrikler kesiliyor deniyor.Bir haber okuyorum, falanca yerde su basmış ve elektrikler kesilmiş diye yazıyor.Arkadaşlar orada elektrikler kesik olacak tabi ki.Su basan bir yerde elektrik olmaz.Bunun haber niteliğini doğru kurgulamamız lazım" dedi.
 • Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattı - BEDAŞ
  Basın Ekspres’teki projelerin en büyük problemi elektrik hattı02.04.2014
  EkonomiATATÜRK Havalimanı’na, organize sanayi bölgesine, fuar ve kongre merkezi CNR EXPO’ya yakınlığıyla son yıllarda hızla değerlenen ‘Basın Ekspres Yolu’ ‘yüksek gerilim’ engeline takılıyor.
 • İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo - BEDAŞ
  İşte Bakan'ın sözünü ettiği o trafo01.04.2014
  EkonomiEnerji Bakanı Taner Yıldız’ın,yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili yaptığı “Trafoya kedi girdi” açıklaması gündeme bomba gibi düştü.Sosyal medyada kısa süre içinde yüzlerce kedi fotoğrafı ve esprisi paylaşılırken, biz de Hürriyet olarak olayın nasıl yaşandığını araştırdık ve kedinin girdiği o trafonun İstanbul'da olduğunu öğrendik.
 • Seçim karanlığı - BEDAŞ
  Seçim karanlığı30.03.2014
  GündemYurdun çeşitli yerlerinde oy sayımı sırasında elektrikler kesildi.Şanlıurfa’da AK Parti adayının gittiği lisede bilinçli olarak elektriğin kesildiğini ileri süren yaklaşık 500 kişi okula girmek isteyince olay çıktı.
 • Trafo patladı dört evde yangın çıkardı - BEDAŞ
  Trafo patladı dört evde yangın çıkardı14.03.2014
  AnkaraŞentepe’de önceki akşam patlayan bir trafo dört evde yangın çıkmasına neden olurken, birçok mahallede de elektrikler kesildi.Vatandaşlar, teleferik hattında çalışan işçilerin BEDAŞ’dan habersizce trafodan kaçak elektrik çekmeye çalıştığını öne sürdü.İddiaları yalanlayan Gökçek, “Hemen yaygara çıkarıyorlar, teleferikle hiçbir ilgisi yok” dedi.
 • 286 milyon liralık bilmece - BEDAŞ
  286 milyon liralık bilmece06.03.2014
  EkonomiBEDAŞ’ın devri sonrasında mahsuplaşmadan gelen 286.5 milyon liranın özkaynak haline getirildiği tespit edildi.
 • Oya ARMUTÇU

  GOP’ta kablo komedisi - BEDAŞ
  GOP’ta kablo komedisi18.02.2014
  YazarlarIlgıt ailesi 40 yıldır GOP’ta oturuyor.
 • Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesik - BEDAŞ
  Elektrik borcu nedeniyle 10 gündür sular kesik07.02.2014
  AnkaraKırıkkale’nin 10 bin nüfuslu Keskin Belediyesi’nin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.Elektriğin kesilmesi nedeniyle ilçeye su pompalanamayınca halk susuz kaldı.Halk 10 gündür içme suyunu kuyulardan ve mahallelerde bulunan çeşmelerden temin ediyor.İlçede ishal vakalarının görülmeye başladığı öğrenildi.
 • Belediyenin elektriği kesildi - BEDAŞ
  Belediyenin elektriği kesildi31.01.2014
  AnkaraKırıkkale’nin 18 bin nüfuslu Keskin ilçe belediyesinin BEDAŞ’a olan 1 milyon TL’lik borcu nedeniyle elektriği kesildi.
 • İstanbul'da dehşet anları - BEDAŞ
  İstanbul'da dehşet anları21.01.2014
  GündemBayrampaşa’da yere elektrik kablosu döşendiği sırada peş peşe patlamalar meydana geldi.Çevredekiler korkuyla evlerini boşalttı.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da elektrik kesintisi16.01.2014
  GündemBayrampaşa, Şişli ve Esenler'de bazı semtlere yarın elektrik verilemeyecek.
 • İstanbul'da elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da elektrik kesintisi07.01.2014
  GündemBeşiktaş, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Çatalca ve Esenler'in bazı kesimlerinde 9 Ocak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Koca bir hayat kepçede kaldı - BEDAŞ
  Koca bir hayat kepçede kaldı04.01.2014
  YazarlarProf.Dr.Nesrin Koşar, 81 yaşındaydı… Hayatını sosyal hizmetler alanındaki çalışmalarının yanı sıra, “kentlileşme”ye adamıştı.
 • Yalçın BAYER

  ‘Sütten çıkmış AKP’ - BEDAŞ
  ‘Sütten çıkmış AKP’02.01.2014
  Yazarlar“BELEDİYE partisiyim, bu işi iyi bilirim dedin, mücahitleri müteahhit yapıp, harama helale bakmadan belediye imkânları ile palazlandın.
 • On ayda kendi kendilerinin patronu oldular - BEDAŞ
  On ayda kendi kendilerinin patronu oldular21.12.2013
  GündemKazova Tekstil, pek çok ünlü markaya fason üretim yaptığı için kendi adıyla pek bilinmeyen, ancak kalitesiyle tanınan, istanbul Bomonti’nin eski fabrikalarından biriydi.Bugün artık yok.“Kazova İşçileri” ise direnişle başlayıp patronsuz üretime giden süreçteki azimleri ve mücadeleleriyle uzun yıllar hatırlanacak.isimleri memleket sınırlarını aştı bile.
 • İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisi - BEDAŞ
  İstanbul'da 5 günlük elektrik kesintisi17.12.2013
  GündemEyüp, Bayrampaşa, Esenler ve Zeytinburnu'nda bazı bölgelere, 20-25 Aralık tarihlerinde elektrik verilemeyecek.
 • Gündem karardı - BEDAŞ
  Gündem karardı14.12.2013
  EkonomiOlumsuz hava koşulları nedeniyle artan doğalgaz talebi sonucunda doğalgazdan elektrik üretimi kısılınca, elektrik kesintilerine başlandı.Yurt genelinde yaşanan elektrik sıkıntılarına ilişkin açıklamalarda bulunan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Taner Yıldız, “Bunu çok programlı şekilde yorumlamak gerekir.‘Elektrik krizi’ diye yorumlamak doğru olmaz.Enteresandır 6 Aralık’tan sonra İstanbul’un doğalgaz talebinde çok aşırı bir sıçrama oldu.Yani bu oranlarla tahmin etmek açıkçası güçtü.Yarın (bugün) özellikle tekrar bir kontrol yapılacak.Herhangi bir kesinti de öngörmüyoruz” dedi.
içinde

BEDAŞ


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz