Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

basbakanlik_konutu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.335  adet haber bulundu.


 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Dans eden Giritli meğer kimmiş - basbakanlik_konutu
  Dans eden Giritli meğer kimmiş27.02.2015
  YazarlarONU ilk gördüğümde dans ediyordu.
 • 2.5 saatlik ‘olağan’ görüşme - basbakanlik_konutu
  2.5 saatlik ‘olağan’ görüşme26.02.2015
  EkonomiCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın Merkez Bankası’nı eleştirmesinden bir saat sonra Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun sürpriz bir şekilde Başbakanlık Konutu’nda bir araya gelmesi heyecan yarattı.Başkent kulislerinde 'Ali Babacan istifa mı etti' iddiaları konuşulmaya başlandı.Bu iddialara Enerji Bakanı Taner Yıldız yanıt verdi.Yıldız, ''Böyle bir şey sözkonusu değildir'' dedi.
 • Davutoğlu, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Nuceyfi İle Görüştü - basbakanlik_konutu
  Davutoğlu, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Nuceyfi İle Görüştü25.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Usame Nuceyfi ile görüştü.
 • Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi - basbakanlik_konutu
  Süleyman Şah saygı karakolundaki askerler tahliye edildi22.02.2015
  GündemTÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türkiye sınırları dışındaki tek Türk toprağı olan Suriye içindeki Süleyman Şah Saygı Karakolu ve Türbesi’ne bu sabaha karşı “yıldırım operasyonu” gerçekleştirdi.
 • "Özel Güvenlik Toplantısı" başladı11.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen "Özel Güvenlik Toplantısı" başladı.
 • Buldan ve Önder Akdoğan ile görüşüyor - basbakanlik_konutu
  Buldan ve Önder Akdoğan ile görüşüyor11.02.2015
  Gündemİmralı heyetinde de yer alan HDP’Lİ Pervin Buldan ve Sırrı Süreyya Önder, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile görüşmek üzere Başbakanlık’a geldi.
 • Londra’da Charlie Hebdo protestosunda gerginlik - basbakanlik_konutu
  Londra’da Charlie Hebdo protestosunda gerginlik09.02.2015
  Avrupaİngiltere’nin başkenti Londra’da binlerce Müslüman, Paris’teki Charlie Hebdo dergisinin yayımladığı Hz.Muhammed karikatürlerini protesto etti.Aynı anda karşı gösteri düzenleyen aşırı sağcı grup ile Müslüman göstericiler arasında gergin dakikalar yaşandı.
 • Resmi konutta kaza paniği - basbakanlik_konutu
  Resmi konutta kaza paniği04.02.2015
  AnkaraBaşbakanlık Resmi Konutu önünde meydana gelen trafik kazasında, iddialara göre, Çankaya Caddesi'nde ilerleyen 06 MH 219 ve 06 PG 114 plakalı otomobiller, kontrolden çıkarak çarpıştı.
 • Başbakanlık amblemi - basbakanlik_konutu
  Başbakanlık amblemi04.02.2015
  GündemÇankaya Köşkü’ndeki Cumhurbaşkanlığı hizmet birimlerinin, Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na taşınma işlemleri tamamlandı.
 • Netanyahu eşini savundu: Depozito iddiası karalama kampanyası - basbakanlik_konutu
  Netanyahu eşini savundu: Depozito iddiası karalama kampanyası31.01.2015
  Planetİsrail’de Başbakan Binyamin Netanyahu, eşi Sara'nın başbakanlık konutu için alınan su şişelerinin depozito ücretlerini geri alarak haksız kazanç sağladığına dair iddialara yanıt verdi.
 • Maşaallah çiftetelli oynuyorlar - basbakanlik_konutu
  Maşaallah çiftetelli oynuyorlar28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kobani’nin tamamına yakınının YPG’nin kontrolüne geçmesi üzerine yapılan sevinç gösterilerini eleştirerek, “Bugün bakıyoruz maşallah çiftetelli oynuyorlar.Neymiş, DEAŞ oradan çıkmış.Tamam da o bombaladığınız yerleri kim onaracak? 200 bin kişi bizde.Dönerlerse nereye yerleşecekler” dedi.Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda muhtarlarla bir araya gelen Erdoğan şunları söyledi:
 • Davutoğlu ailesinden Erdoğanlar'a akşam ziyareti - basbakanlik_konutu
  Davutoğlu ailesinden Erdoğanlar'a akşam ziyareti27.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a ziyarette bulundu.
 • Her şey ortaya dökülür diyen bakana: Saçılırsa saçılsın - basbakanlik_konutu
  Her şey ortaya dökülür diyen bakana: Saçılırsa saçılsın23.01.2015
  GündemÇağlayan, Bağış, Güler ve Bayraktar, AK Parti grup başkanvekilleri Mustafa Elitaş ile Mahir Ünal, soruşturma komisyonu karar oylamasından bir gece önce Başbakan Davutoğlu ile bir araya geldi.
 • TOKİ başkanı kalitesiz malzemeyi kabul etti - basbakanlik_konutu
  TOKİ başkanı kalitesiz malzemeyi kabul etti03.01.2015
  Ekonomi‘TOKİ musluğu, TOKİ suntası’ gibi kalitesiz malzemenin kod adı haline gelen TOKİ’den ‘kalite’ hamlesi geldi.TOKİ Başkanı Ergün Turan bundan sonra TOKİ’ye kalitesiz malzeme girmeyeceğine dikkat çekti.Dikey yerine yatay mimariye geceklerini de belirten Ergün kalite yükselmesinin maliyetleri yüzde 7-8 arttıracağını söyledi.
 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski koruma müdürü adliyede - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski koruma müdürü adliyede02.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı sırasında çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişi hakkında açılan davanın ilk celsesi başladı.
 • 'Böcek' davasında sanık ifadeleri - basbakanlik_konutu
  'Böcek' davasında sanık ifadeleri02.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı sırasında çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili davada sanıklardan eski Başbakanlık Koruma Dairesi Başkanı Mehmet Yüksel, "Başbakan'ın bütün konuştuğu yerlerde böcek araması yaptık, ancak ikametlerde düzenli arama yapılmadığını soruşturma aşamasında gördük" dedi.Erdoğan'ın Yakın Koruma Müdürlüğü'nü yapan sanık Zeki Bulut da "Beyefendiye, 4 buçuk yıl hizmet ettim.Sabah erken saatte gittim, gece yarısı döndüm.Amiyane tabirle Sayın Erdoğan'ı yataktan aldım, yatağa bıraktım.En son adamdım.Çocuklarımın hangi sınıfa gittiğini unuttuğum oldu.Çocuklarımın büyüdüklerini hiç görmedim'' diyerek kendini savundu.
 • 'Böcek' davasında önemli karar - basbakanlik_konutu
  'Böcek' davasında önemli karar02.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı sırasında çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili davada Erdoğan ile Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığının "müdahillik" talepleri kabul edildi.
 • "Böcek" davası başlıyor01.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişi hakkında açılan davanın görülmesine Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesinde yarın 10.00'da başlanacak.
 • Erdoğan Bayraktar: Dosyam düştü korkmuyorum - basbakanlik_konutu
  Erdoğan Bayraktar: Dosyam düştü korkmuyorum27.12.2014
  GündemYolsuzlukları Soruşturma Komisyonu’nun 4 eski bakanla ilgili 5 Ocak’ta vereceği karar beklenirken, Erdoğan Bayraktar yakın çevresine, “Yüce Divan’a gitmekten korkmuyorum.Dosyam düştü, neye dayanarak gönderecekler? Gidersem, hakkımdaki iddiaların hepsinin açıklamasını yaparım” dedi.
 • Vicdanlarıyla ertelediler - basbakanlik_konutu
  Vicdanlarıyla ertelediler25.12.2014
  GündemTBMM’de 4 eski bakanla ilgili kurulan Soruşturma Komisyonu’nun 22 Aralık günü yaptığı toplantıdan karar yerine erteleme çıkmasına ilişkin tartışma sürüyor.
 • Güvenlik toplantısı sona erdi - basbakanlik_konutu
  Güvenlik toplantısı sona erdi11.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, başkanlığında Başbakanlık Resmi Konutu'nda gerçekleştirilen Güvenlik Toplantısı yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge09.12.2014
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili TBMM'ye 1000 sorulu önerge verdi.
 • BM elçisinden Türkiye'ye kritik 'Suriye' ziyareti - basbakanlik_konutu
  BM elçisinden Türkiye'ye kritik 'Suriye' ziyareti08.12.2014
  PlanetBirleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Elçisi Staffan de Mistura'nın, Suriye'deki çatışmaların dondurulmasını amaçlayan ateşkes planını Halepli muhalif liderlerle görüşmek için Gaziantep'e geleceği açıklandı.
 • Cumhurbaşkanıyla kader arkadaşıyız - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanıyla kader arkadaşıyız08.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile kendisini karşı karşıya getirmeye dönük gayretler olduğunu belirterek, “Biz kader arkadaşıyız.Çok zor süreçleri birlikte aştık.Bu konularda da bağışıklıyız.Aşılıyız tabiri caizse.Bizim aramızdaki dostluk, siyasetle başlamış değil, siyasetle kaim değil.Bulunduğumuz makamlarla irtibatlı değil, kalıcı ve dünya ahret dostluğuna dayanan bir birlikteliktir” dedi.Atina dönüşü uçakta gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, özetle şunları söyledi:
 • Alevilerle temsil tartışması - basbakanlik_konutu
  Alevilerle temsil tartışması04.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, önceki akşam Başbakanlık Resmi Konutu’ndaki ilk resmi yemeğinde Alevi temsilcilerini ağırladı.Başbakanlık, toplantıya ‘19 Alevi temsilcisi’nin davetli olduğunu belirtirken, Alevi açılımı politikasını eleştiren Alevi kuruluşları temsilcileri ise kendileriyle temas kurulmadığı için tepki gösterdi.
 • Kimlerin katıldığı sır gibi saklandı - basbakanlik_konutu
  Kimlerin katıldığı sır gibi saklandı03.12.2014
  GündemAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin dün "Cemevleri ibadethanedir.Cemevlerine ayrımcılık yapılıyor" kararından sadece saatler sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'deki Alevi toplumu temsilcileri ile biraraya geldi.Ancak Başbakanlık, yemeğe davet edilen Alevi temsilcilerinin isimlerini açıklamadı.
 • 5 polise yakalama - basbakanlik_konutu
  5 polise yakalama02.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde kullandığı Keçiören ve Başbakanlık Resmi Konutu’ndaki ofislerinde bulunan ‘böcek’ denilen dinleme cihazlarına ilişkin iddianameyi Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesi kabul etti.
 • İsmet BERKAN

  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre - basbakanlik_konutu
  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre28.11.2014
  Yazarlar‘Böcek’ iddianamesi (3)
 • İsmet BERKAN

  Çift bilirkişi tek sonuç - basbakanlik_konutu
  Çift bilirkişi tek sonuç27.11.2014
  Yazarlar‘Böcek’ iddianamesi (2)
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - basbakanlik_konutu
  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)26.11.2014
  YazarlarTÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Pembe Köşk'te bilardo var - basbakanlik_konutu
  Pembe Köşk'te bilardo var21.11.2014
  GündemAdalet Bakanlığı’nın dün sabaha kadar süren 2015 bütçe görüşmelerine ‘kaçak saray’ tartışması damga vurdu.CHP’li Levent Gök, “Yapı ruhsatının iptali davası açmaya hazırlanıyoruz” dedi.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı maketine izin çıkmadı - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı maketine izin çıkmadı15.11.2014
  GündemÖNCE Başbakanlık Kompleksi olarak planlanan, ardından Cumhurbaşkanlığı Konutu’na dönüştürülen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın birebir maketinin sergilenmesine, Antalya’da düzenlenen yapı fuarında izin verilmedi.
 • Akif BEKİ

  Erdoğan fani bir kiracıdır komşu - basbakanlik_konutu
  Erdoğan fani bir kiracıdır komşu14.11.2014
  YazarlarKÖŞE komşum Ertuğrul Özkök’ü anlamsal bir merak almış, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ağzından çıkan bir cümleyi manalandırmaya çalışıyor ama çıkamıyor içinden.
 • Cumhurbaşkanlığı: Yasal süreç tamamlandı - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanlığı: Yasal süreç tamamlandı13.11.2014
  Gündem1000 odalı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın yanına 250 odalı Cumhurbaşkanlığı Konutu yapılacağı iddia edildi.Bu iddiaya yanıt veren Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Metin Kıratlı, Beştepe'de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili "Gerek yapılmış ve bitmiş olan inşaat gerekse devam etmekte olan inşaatımızla ilgili tüm yasal süreç tamamlanmıştır.Usulüne uygun olarak yapılmıştır.Binamıza ilişkin inşaat iznini teşkil eden ruhsatımız, ayrıca 8 Ekim 2014 tarihli yapı kullanma izin belgemiz mevcuttur.Dolayısıyla idari açıdan herhangi bir şekilde bir sıkıntı söz konusu değildir" dedi.
 • 1 katrilyon az değil - basbakanlik_konutu
  1 katrilyon az değil08.11.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eleştirilerin hedefindeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili “(Eski parayla) 1 katrilyonun üzerinde masraf yapıldı, az bir para değil.Rakam yüksek, bu yükseklik neden kaynaklanıyor, tartışılabilir” dedi.
 • Arınç'tan Cumhurbaşkanlığı binası açıklaması - basbakanlik_konutu
  Arınç'tan Cumhurbaşkanlığı binası açıklaması06.11.2014
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yeni Cumhurbaşkanlığı binasına ilişkin, "Dünyanın her yerinde cumhurbaşkanlığı makamları, sarayları prestijli yerlerdir.Bu kadar mıdır onu kastetmiyorum.Çoğu yerlerde bir eski saray kalıntısı da olabilir.Bazen parlamento binaları da böyledir.Bazılarında da bir azamet göstermesi bir debdebe göstermesi de gerekebilir.Bizim Osmanlı geleneğinde de böyledir.'Burada 1 katrilyonun üzerinde masraf yapıldı.Bu kadar olmamalıydı' derseniz bu tartışılabilir.Bunu tartışabiliriz.Az bir para değil" dedi.
 • Arınç: '1 katrilyon az para değil' - basbakanlik_konutu
  Arınç: '1 katrilyon az para değil'06.11.2014
  GündemBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, eleştirilerin hedefindeki yeni Cumhurbaşkanlığı binasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 • Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ

  Manşetlerdeki saray - basbakanlik_konutu
  Manşetlerdeki saray03.11.2014
  YazarlarTÜRKİYE geçen hafta yine uluslararası basının manşetlerindeydi.Kobani krizinden sonra bu kez AK Parti hükümetinin Ankara’da Atatürk Orman Çiftliği’nin arazisine yaptırdığı bin odalı heyula yapıyla dünya gündeminde yerini aldı.
 • Komşular - basbakanlik_konutu
  Komşular17.10.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, sessiz sedasız Başbakanlık Konutu’na taşındı.Yaklaşık 10 gün süren küçük bir tadilat sonrası Davutoğlu ailesi, önceki gece ilk kez yeni evlerinde kaldı.
 • Davutoğlu, Başbakanlık Resmi Konutu'na taşındı - basbakanlik_konutu
  Davutoğlu, Başbakanlık Resmi Konutu'na taşındı16.10.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, ikametgahını Resmi Konut'a taşıdı.
 • 29 Ekim ilk kez Çankaya köşkü'nde yapılmayacak - basbakanlik_konutu
  29 Ekim ilk kez Çankaya köşkü'nde yapılmayacak15.10.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk kez evsahipliği yapacağı, 29 Ekim resepsiyonu için davetiyeler gönderilmeye başlandı.
 • Su tartışmasında 3’üncü dalga - basbakanlik_konutu
  Su tartışmasında 3’üncü dalga01.10.2014
  AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, su polemiğinde 3’üncü kez basın toplantısı düzenledi.CHP’li Aylin Nazlıaka’nın ‘Analiz yaptırdık, suyumuz temiz’ açıklamasını eleştiren Gökçek, “Bizim tahlilden sonra depoya klor atıp analiz yaptırdılar.Klor atınca bakteri ölür” dedi.Gökçek, özetle şunları söyledi:
 • Erdoğan Amerika’dayken evini taşıdılar - basbakanlik_konutu
  Erdoğan Amerika’dayken evini taşıdılar30.09.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan yaklaşık 12 yıldır oturduğu Keçiören Subayevleri’ndeki evinden sessiz sedasız taşındı.Keçiören’deki eşyalar Erdoğan çifti Amerika seyahatindeyken 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den boşalan Dışişleri Konutu’na taşındı.Erdoğan’ın ilk konuğu da dün gece Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu.
 • Ankara bir Selçuklu başkenti mi? - basbakanlik_konutu
  Ankara bir Selçuklu başkenti mi?22.09.2014
  HayatBaşkentte son dönemde ‘Selçuklu mimarisi’ tartışması yaşanıyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni Cumhurbaşkanlığı binası için söylediği “Ankara bir Selçuklu başkenti mesajı vermemiz lazımdı” sözüyle yinelenen ‘Selçuklu mirası’, Cumhuriyet Ankarası’ndan ideolojik bir kopuş mu? Ankara, gerçekten bir Selçuklu başkenti miydi? Sanat tarihçileri, mimarlar ve işin uzmanlarına sorduk.
 • TOKİ'Den dar gelirliye konut - basbakanlik_konutu
  TOKİ'Den dar gelirliye konut19.09.2014
  EkonomiBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Başkentte düşük gelirlilere 10 bin lira peşinatla konut satışına başladı.
 • Ali Ağaoğlu bu yalıyı ne yapacak? - basbakanlik_konutu
  Ali Ağaoğlu bu yalıyı ne yapacak?12.09.2014
  EkonomiAnadolu Hisarı'nda yer alan 300 yıllık İstanbul'un en eski sivil mimari örneği Amcazade Hüseyin Paşa Yalısı Ali Ağaoğlu tarafından restore edilecek.Ağaoğlu yakın zamanda bir gazeteye verdiği demeçte yalıya kendisinin taşınacağını ifade etmişti.
 • Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa - basbakanlik_konutu
  Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa03.09.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisinin Atatürk Orman Çiftliği’ndeki (AOÇ) yeni yapılan binayı kullanacağını söyledi.Türkiye Cumhuriyeti’nin 91 yıllık geleneğinde bu önemli değişiklik sonrası bugüne kadar 11 cumhurbaşkanına ev sahipliği yapan Çankaya Köşkü’nü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu ve başbakanlık bürokrasisi kullanacak.
 • Cameron'un açıklamaları çok ciddi - basbakanlik_konutu
  Cameron'un açıklamaları çok ciddi30.08.2014
  Avrupaİngiltere Başbakanı David Cameron terör örgütü Irak Şam İslam Devleti'nin (IŞİD) İngiltere'ye saldırı olasılığının yüksek olduğunu belirtirken ülkede terör tehdidi seviyesinin 'ciddi'ye yükseltildi.İngiltere Başbakanı Cameron, Akdeniz kıyılarında ve NATO üyesi Türkiye ile sınır olan bir terörist devletle karşı karşıya olduklarını kaydetti.
 • Köşk'te üçüncü kravatlı - basbakanlik_konutu
  Köşk'te üçüncü kravatlı29.08.2014
  GündemTBMM’de düzenlenen cumhurbaşkanı yemin töreni sırasında frak giyme geleneğine uymayan ilk isim 10’uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer olmuştu.
 • Akşamüstü Köşk gece hükümet - basbakanlik_konutu
  Akşamüstü Köşk gece hükümet28.08.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün görevi devralıyor.Önce TBMM'de yemin edecek olan Erdoğan daha sonra Anıtkabir'e gidecek, ardından 16:30'da Çankaya Köşkü'ne geçerek Abdullah Gül'ü uğurlayıp konuklarını ağırlayacak.Erdoğan, saat 22:00'de Ahmet Davutoğlu'na hükümeti kurma görevi verecek.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »