MENÜ
Arşiv
Kategorilere Göre
Yazarlara Göre

Muammer ELVEREN Barack Obama Yazıları - Barack Obama Haberleri

Barack Obama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Barack Obama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2 Barack Obama haberi bulunmuştur.
Muammer ELVEREN

Barack Obama Haberleri

Hollandeın tarihi Küba ziyareti

Hollande'ın tarihi Küba ziyareti

Küba'ya tarihi bir ziyarette bulunan Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, 88 yaşındaki devrim lideri Fidel Castro'yu Havana'daki evinde ziyaret etti. Görüşmede Hollande Castro'ya "Karşımda tarih yazan bir adam duruyor" dedi.

13.5.2015Muammer ELVEREN
Obama Bill Clinton’ı, Hollande Sarkozy’yi neden uçağa almadı

Obama Bill Clinton’ı, Hollande Sarkozy’yi neden uçağa almadı?

Güney Afrika'nın efsanevi lideri Nelson Mandela için düzenlenen cenaze törenine 53’ü halen görevde eskilerle birlikte 100’ün üzerinde devlet ve hükümet başkanı katıldı. Güney Afrika, organizasyonu son derece zor olan bu törene dünyanın çeşitli ülkelerinden katılmak isteyen heyetlerdeki sayının az tutulmasını rica etti. Türkiye’nin Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay’la temsil edildiği cenaze törenine ABD Başkanı Barack Obama, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ve Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff kendilerinden önceki Başkanları da davet etti. İngiltere Başbakanı David Cameron da ondan önce görev yapan başbakanları törene katılacaklar listesine aldı. Buraya kadar her şey iyi, peki Johannesburg’a hangi uçaklarla ve nasıl gidildi? Detaylara bir göz atalım.

11.12.2013Muammer ELVEREN