Aramanız :
Aradığınız kelime : "

banka_hesaplari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.261  adet haber bulundu.


 • HSBC Türkiye’de kalma şartını açıkladı - banka_hesaplari
  HSBC Türkiye’de kalma şartını açıkladı29.03.2015
  EkonomiSon iki yıldır dünyada yeniden yapılanma içinde olan HSBC’nin çıkmayı planladığı pazarlar arasında Türkiye’de yer alıyor.HSBC’nin kaderi en fazla 2 yıl içinde yapacağı büyümeye bağlı.Kurumsal ve Ticari Bankacılık Müdürü Virma Sönmez, büyüme ve karlılık için önemli adımlar attıklarını söylüyor.
 • Çeyiz için 25 bin lira biriktirene 5 bin lira verilecek - banka_hesaplari
  Çeyiz için 25 bin lira biriktirene 5 bin lira verilecek19.03.2015
  EkonomiHükümetin tasarruf paketi kapsamında açıkladığı, 27 yaşına kadar evlenmek isteyenlere verilecek olan çeyiz yardımının detayları netleşleşmeye başladı.Buna göre çeyiz hesabında 25 bin lira biriktiren birisi devletten 5 bin lira alacak.Her yıl 27 yaşından önce evlenen 800 bin kişi, bu desteğin potansiyel yararlanıcısı olarak görülüyor.
 • Ahmet Altan:
  Ahmet Altan: "Toplum AKP’yi kenara itecek"15.03.2015
  Hayat2007-2012 arasında yönettiği Taraf, Türk basınının en tartışmalı gazetesi oldu.Manşetleriyle askeri vesayeti hedef aldı.Ahmet Altan, korkusuz başyazılarıyla döneme damga vurdu.Ama zaman Balyoz süreciyle ilgili çelişkileri, haksızlıkları da ortaya çıkardı.Hükümet, “Milli orduya kumpas kuruldu” dedi.Anayasa Mahkemesi davanın yeniden görülmesine karar verdi.Sonunda gazeteci Mehmet Baransu da tutuklanınca Ahmet Altan “Çoluğu çocuğu bırakın, ben buradayım, benimle konuşun” diye meydan okudu.Tam da son romanı ‘Ölmek Daha Kolaydır Sevmekten’i bitirdiği günlerde.Ahmet Altan seneler sonra ilk kez Hürriyet Pazar’a konuştu.
 • TMSF'ye açılan off-shore davasında kritik belge ortaya çıktı - banka_hesaplari
  TMSF'ye açılan off-shore davasında kritik belge ortaya çıktı12.03.2015
  EkonomiKimya sektöründe faaliyetleri bulunan işadamı Kazım Zülfikari ve iki oğlu, off-shore hesabına yatırdıkları paralarını alamadıkları gerekçesi ile TMSF’ye karşı dava açtı.18 milyon lirayı bulan dava dosyasında Zülfikari'ler, batık Egebank’a yatırdıkları paralarının bilgileri dışında havale edildiğini, off-shore hesabının ise ne olduğunu bilmediklerini söyledi.Dosya Yargıtay aşamasındayken TMSF dikkat çekici bir belgeye ulaştı.Fon, off-shore hesabının ne olduğunu bilmediklerini söyleyen Zülfikari’lerin Kıbrıs’ta bir off-shore bankası kurduklarını ortaya çıkardı.
 • Bankada unutulan paranız var mı? | Para sorgulama - banka_hesaplari
  Bankada unutulan paranız var mı? | Para sorgulama09.03.2015
  GündemBankada unuttuğunu paranız olup olmadığını artık öğrenebileceksiniz.Türkiye Bankalar Birliği üyesi bankalarda 2014 yılı sonuna kadar unutulan paralar için açılan internet sitesi ile sorgulama işlemi başladı.TBB açıklamasına göre, birlik zaman aşımına uğramış mevduat, emanet ve alacakların listesini, "www.zamanasimi.org/tbb" adresinde yayımladı.
 • Unutkan mudiler bankalarda 94,5 milyon lira unuttu - banka_hesaplari
  Unutkan mudiler bankalarda 94,5 milyon lira unuttu08.03.2015
  EkonomiUnutkan mudiler, 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bankalarda 10 yıldır işlem yapılmayan hesaplarında 36 milyon 323 bin dolar, yani Merkez Bankası'nın cuma günkü kapanış kuru ile yaklaşık 94,5 milyon lira unuttu.
 • En zengin Ronaldo - banka_hesaplari
  En zengin Ronaldo06.03.2015
  EkonomiDijital spor içeriği sağlayıcısı Perform çatısı altında faaliyet gösteren futbol sitesi goal.com, en varlıklı futbolcuları gösteren “En Zenginler 2015” listesini açıkladı.Bir yıl içinde servetine 62 milyon Euro ekleyen Cristiano Ronaldo, 210 milyon Euro ile ilk sırada yer aldı.Geçtiğimiz yılın ikincisi Messi, 200 milyon Euro ile ikinci sıradaki yerini korusa da, Ronaldo ile arasındaki 2 milyon Euro’luk fark 10 milyona çıktı.
 • Ronaldo'nun serveti Messi'ye 10 milyon avro fark attı - banka_hesaplari
  Ronaldo'nun serveti Messi'ye 10 milyon avro fark attı05.03.2015
  FutbolFutbol sitesi Goal (www.goal.com) tarafından hazırlanan ve kişisel servetleri açısından dünyanın en zengin futbolcularını gösteren "Goal En Zenginler" listesi açıklandı.
 • Türkiye'nin sanayi devlerini solladılar - banka_hesaplari
  Türkiye'nin sanayi devlerini solladılar05.03.2015
  EkonomiDünyanın en zengin futbolcularını gösteren “Goal En Zenginler” listesi açıklandı.Bir yıl içinde servetine 62 milyon Euro ekleyen Cristiano Ronaldo, 210 milyon Euro ile ilk sırada yer aldı.
 • İdari para cezası yüzünden mal varlığınız dondurulabilir - banka_hesaplari
  İdari para cezası yüzünden mal varlığınız dondurulabilir27.02.2015
  GündemDikkat.Kapalı alanda sigara içme yasağından çevreyi kirletmeye hatta trafik cezalarına kadar birçok idari para cezası yüzünden bir gün bütün banka hesaplarınız dondurulabilir.Borcunuzu ödemiş hatta makbuzunuzu saklıyor olsanız bile yurt dışında, hastanede ya da sokakta bu durumla karşılaşmanız mümkün.İşte arkadaşımız Murat Kıvanç'ın başına gelenler ve sizi de bekleyen o tehlike.
 • Suriyeli telefon dolandırıcısı suçüstü yakaladı - banka_hesaplari
  Suriyeli telefon dolandırıcısı suçüstü yakaladı25.02.2015
  EgeÇANAKKALE’de, bir kadını telefonla arayıp kendisini polis olarak tanıtan Suriye uyruklu 28 yaşındaki M.E.Y., korkuttuğu kadından 35 bin lirayı teslim almak üzereyken gerçek polisler tarafından suçüstü yakalandı.Gişe görevlisinin kadının telaşlı hareketlerinden şüphelenip polisi araması sayesinde kadının dolandırılmaktan kurtulduğu öğrenildi.
 • Ailesi Özgecan adına okul yaptıracak - banka_hesaplari
  Ailesi Özgecan adına okul yaptıracak19.02.2015
  EğitimMersin’in Tarsus ilçesinde öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesi, kızları adına rehabilitasyon merkezi ve okul yapımı için Mersin Valiliği'nin desteğiyle kampanya başlattı.
 • Yunanlılar bankada para bırakmıyor - banka_hesaplari
  Yunanlılar bankada para bırakmıyor15.02.2015
  EkonomiYunanistan yarın Brüksel’deki Eurogroup toplantısına kitlenirken, Yunanlılar mevduat hesaplarını adeta boşaltıyor.Yunan bankalarındaki mevduat hesapları aralık ayından bu yana 18 milyar Euro azalarak 147 milyar Euro’ya düştü.Son 2 haftada çekilen para ise 3 milyar Euro oldu.
 • Avusturya, Fransa'dan vergi kaçıran kişilerin isimlerini istedi - banka_hesaplari
  Avusturya, Fransa'dan vergi kaçıran kişilerin isimlerini istedi12.02.2015
  AvrupaAvusturya'nın, Fransa'dan, HSBC bankası ile bağlantılı vergi kaçıran kişilerin isimlerini ve bilgilerini istediği bildirildi.
 • Gizli hesapla şantaj iddiası - banka_hesaplari
  Gizli hesapla şantaj iddiası11.02.2015
  PlanetHSBC’nin bankasının eski bilgi işlem çalışanı Herve Falciani’nin önümüzdeki hafta yayınlanacak ve bazı bölümleri İtalyan Corriera Della Sera gazetesinde yer alan kitabında, 2009 yılında Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu’ya annesi Margaret’in gizli banka hesabını ortaya çıkarmakla şantaj yaptığını iddia etti.
 • Ziraat Bankası Genel Müdürü: Mahkemeye gitmesinler, parayı veriyoruz - banka_hesaplari
  Ziraat Bankası Genel Müdürü: Mahkemeye gitmesinler, parayı veriyoruz11.02.2015
  EkonomiZiraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, kredilerden alınan masraf ve komisyonların iadesine ilişkin, "Hemen hemen aldığımız komisyonların tamamını geri veriyoruz.Hatta şöyle bir karar aldık, artık mahkemeye gitmesine gerek yok.Talep etsin.Zaten kaybediyoruz, bürokrasiyi de kaldıralım aradan bunu ödeyelim dedik.Bunu talep edilince bir daha mahkeme kararı olmaksızın geri veriyoruz" dedi.
 • İsviçre şimdi 'gizli kasaları' tartışıyor - banka_hesaplari
  İsviçre şimdi 'gizli kasaları' tartışıyor10.02.2015
  Ekonomiİngiltere'nin en büyük bankalarından HSBC'nin "varlıklı müşterilerinin İsviçre'deki hesapları üzerinden vergi kaçırmalarına yardımcı olduğu" iddiası, İsviçre'nin özel bankacılık alanındaki şeffaflık yapısına ilişkin tartışmaları da gündeme getirdi.
 • Zaman aşımına uğrayan hesapların listesi TBB'nin sitesinde - banka_hesaplari
  Zaman aşımına uğrayan hesapların listesi TBB'nin sitesinde07.02.2015
  EkonomiTürkiye Bankalar Birliği (TBB), zaman aşımına uğramış mevduat, emanet ve alacakların listesini yayımladı.Zaman aşımına uğrayan hesapları kapatmayan vatandaşların mevduatları TMSF'ye devrediliyor.
 • Kanser hastası kızın adını kullanıp ünlüleri dolandırmaktan tutuklandı - banka_hesaplari
  Kanser hastası kızın adını kullanıp ünlüleri dolandırmaktan tutuklandı04.02.2015
  GündemİZMİR’de yaşayan lenf kanseri hastası 32 yaşındaki H.İ.ile internette tanışıp duygusal ilişki kuran 36 yaşındaki Mesut.K., kız arkadaşının hastalığından yararlanıp aralarında ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Galatasaray’ın eski Başkanı Ünal Aysal’ın da bulunduğu birçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mesut K., tutuklandı.
 • Kanser sevgilisini kullanarak ünlüleri dolandırdı - banka_hesaplari
  Kanser sevgilisini kullanarak ünlüleri dolandırdı04.02.2015
  EgeİZMİR'de yaşayan lenf kanseri hastası 32 yaşındaki H.İ.ile internette tanışıp duygusal ilişki kuran 36 yaşındaki Mesut.K., kız arkadaşının hastalığından yararlanıp aralarında ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Galatasaray'ın eski Başkanı Ünal Aysal'ın da bulunduğu birçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mesut K., tutuklandı.
 • Rus arkadaşlık sitesinden 20 milyon kişinin hesap bilgisi çalındı - banka_hesaplari
  Rus arkadaşlık sitesinden 20 milyon kişinin hesap bilgisi çalındı27.01.2015
  TeknolojiBilgisayar korsanları dün bir Rus arkadaşlık web sitesi olan Topface'e saldırı düzenledi.Korsanlar, Topface’deki 20 milyon kullanıcının adları ve e-posta adresleri dahil tüm kişisel bilgilerini içeren veritabanını çaldı.Daha sonra bu veritabanı, siber suç kullanıcı forumlarında satışa sunuldu.
 • Tetikçi ve şoför elde azmettirici aranıyor - banka_hesaplari
  Tetikçi ve şoför elde azmettirici aranıyor27.01.2015
  Gündemİstinye'de kullandığı lüks otomobilin içinde trafik ışığında durduğunda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ali Ekber Akgün cinayetinin şüphelileri, polisteki ifadelerinde suçlamaları kabul etmedi.Öte yandan olayda saldırganların kullandığı otomobilden alınan DNA örnekleriyle olayın şüphelileri tetikçi N.G.ile aracı kullanan şoför Ş.A'dan alınan örnekler eşleşti.Olayın azmettiricisini tespit etmek için çalışmalar devam ederken şüphelilerin banka hesapları da incelemeye alındı.
 • Euro dolar karşısında 1.12'ye geriledi - banka_hesaplari
  Euro dolar karşısında 1.12'ye geriledi23.01.2015
  EkonomiEuro dolar karşısında Kasım 2003'ten bu yana ilk defa 1.12'nin altını gördü.
 • Şirketlere finansal 'check up' - banka_hesaplari
  Şirketlere finansal 'check up'16.01.2015
  EkonomiKüresel rekabet ortamında yarışan şirketlerin finansal danışmanlık alması bir zorunluluk haline geldi.Son yıllarda bu alanda pek çok şirket hizmet veriyor.
 • Laiklik terörün panzehiri - banka_hesaplari
  Laiklik terörün panzehiri14.01.2015
  GündemBütün İslam dünyasına sesleniyoruz: Lütfen laikliği benimseyin.İnançların güvencesidir laiklik.İnsanların inançlarına siyasetin müdahale etmemesi demektir.Ederse ne olur? İşte Paris olur.O nedenle laiklik terörün de panzehiridir.
 • ATM’de Siber kapan - banka_hesaplari
  ATM’de Siber kapan11.01.2015
  GündemATM’ye yerleştirdikleri kopyalama düzeneği ile hesapları boşaltan 2 kişi Siber Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
 • Emeklilerin hesaplarını boşaltırken baskın - banka_hesaplari
  Emeklilerin hesaplarını boşaltırken baskın11.01.2015
  Ekonomiİstanbul’da, bir bankanın ATM’sine yerleştirdikleri kopyalama düzeneği ile emeklilerin maaş hesaplarını boşaltan biri dizi oyuncusu kadın 3 kişi Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • Fransa'dan sonra 'eşinden en çok gizli hesap açan' ülke olduk - banka_hesaplari
  Fransa'dan sonra 'eşinden en çok gizli hesap açan' ülke olduk07.01.2015
  EkonomiHer yıl ING Uluslararası Araştırmalar tarafından 13 Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen “Avrupa’da Tasarruf ve Borç Araştırması”, ilginç sonuçlar ortaya koydu.Araştırmaya göre Türkiye’de 10 çiftten 3’ünün, birbirlerine söylemedikleri banka hesapları var.
 • MPİ Milli Piyango çekiliş sonuçları (Sıralı tam liste 2015) - banka_hesaplari
  MPİ Milli Piyango çekiliş sonuçları (Sıralı tam liste 2015)01.01.2015
  GündemMilli Piyango sonuçları burada.Yılbaşı 2015 Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam listesi ve sonuç sorgulama ekranını haberimizde görebilirsiniz.
 • 18 bin lira dolandırdılar 'üzerine soğuk su iç' dediler - banka_hesaplari
  18 bin lira dolandırdılar 'üzerine soğuk su iç' dediler05.12.2014
  GündemEdirne'nin Keşan İlçesi’ne bağlı Siğilli Köyü’nde 59 yaşındaki Ç.K., kendisini cep telefonundan arayıp polis ve savcı olarak tanıtan dolandırıcılara 18 bin lirasını kaptırdı.Pişkin dolandırıcıların, Ç.K.’nin parayı yatırmasının ardından telefonda kendisine dolandırıldığını söyleyerek, ‘Git üzerine soğuk su iç’ dedikleri öğrenildi.
 • ‘Karnavalcı’ya Siber baskın - banka_hesaplari
  ‘Karnavalcı’ya Siber baskın04.12.2014
  GündemİSTANBUL’da banka hesaplarının boşaltıldığını söyleyen vatandaşların başvuruları üzerine İstanbul Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.
 • Siber tehditler umrumuzda değil! - banka_hesaplari
  Siber tehditler umrumuzda değil!25.11.2014
  TeknolojiYapılan bir araştırmaya göre Türkiye'de 4 kullanıcıdan 1'i siber tehditlere inanmıyor.
 • "İnternet Emniyeti ve Güven" anketi sonuçları açıklandı25.11.2014
  PlanetKanada’nın başkenti Ottawa merkezli düşünce kuruluşu CIGI ile IPSOS araştırma şirketinin yaptığı “İnternet Emniyeti ve Güven” anketi sonuçları açıklandı.24 ülkede yapılan ankette "hükümetin internet erişimine kısıtlama getireceğine inanıyor musunuz" sorusuna en çok en çok Türkler evet dedi.
 • Akılalmaz dolandırıcılık - banka_hesaplari
  Akılalmaz dolandırıcılık22.11.2014
  EkonomiGüney Kore ile iş yapan firmalara özellikle teklif aşamasında e-posta adresindeki ‘0’ harfi yerine ‘0’ (sıfır) rakamı ile değiştirerek para transferi için yanlış banka hesapları veren dolandırıcılara karşı oda ve borsalar uyarı yazısı yayımladı.Uyarıda, “Kore’de firma adresleri genellikle ‘xxx.co.kr’ şeklindedir.Web adresi ‘xxx.com’ şeklinde olan firmalara temkinli yaklaşılmalıdır” denildi.
 • Bankaların masraf belirleme serbestliğine sınırlama - banka_hesaplari
  Bankaların masraf belirleme serbestliğine sınırlama20.11.2014
  EkonomiMerkez Bankası, bankaların kredi masraf ve tahsilatlarını belirleme serbestliğine sınırlama getirdi.
 • TMSF'yi yakan dava - banka_hesaplari
  TMSF'yi yakan dava18.11.2014
  EkonomiTASARRUF Mevduat Sigorta Fonu’nun (TMSF) karşı karşıya kaldığı off shorezedelerle ilgili 500 milyon liralık faturanın emsal kararının Yurtbank’a dayandığı ortaya çıktı.
 • Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek - banka_hesaplari
  Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek17.11.2014
  EkonomiYeni değişikliğe göre bankalar krediler için faiz oranı dışındaki masraf ve tahsilatları serbestçe belirleyemeyecek.
 • 'Kartları çaldırdık zararınız bizimdir' - banka_hesaplari
  'Kartları çaldırdık zararınız bizimdir'13.11.2014
  EkonomiHSBC Türkiye’ye siber saldırı düzenleyen Hacker’lar 2.7 milyon müşteriye ait kart ve kartın bulunduğu hesap numarası, kartın son kullanım tarihi ve kart sahibinin ismine ulaştı.Özellikle Türkiye'de Advantage kredi kartı markasıyla bilinen HSBC, “Henüz dolandırıcılık yok ama olursa zararı karşılarız” diyor.
 • Amerika'dan Ziraat Bankası'na büyük darbe - banka_hesaplari
  Amerika'dan Ziraat Bankası'na büyük darbe08.11.2014
  EkonomiABD’de FED’in denetimine takılan Ziraat Bankası, bu ülkede perakende bankacılıktan çekilerek kurumsal bankacılığa devam edeceğini müşterilerine gönderdiği birer elektronik posta ile duyurdu.
 • 13 yıllık tahsilat! - banka_hesaplari
  13 yıllık tahsilat!25.10.2014
  EkonomiEMLAK Bankası’nın bir çalışanı 2001’de banka tasfiye edilirken 22 vatandaşın parasını zimmetine geçirdi.Vatandaşlar parasını geri alabilmek için 13 yıl beklemek zorunda kaldı.Şimdi Bankacılık Yasası’na eklenen özel madde ile 22 vatandaşa 2.1 milyon lira ödenecek.
 • Vahap MUNYAR

  Patron, maaş hesabıyla işçisini bankaya satıyor - banka_hesaplari
  Patron, maaş hesabıyla işçisini bankaya satıyor10.10.2014
  YazarlarING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, orta ölçekli bir şirkete ziyarete gitti.
 • GİB’in interneti ‘taksit’ sorunlu - banka_hesaplari
  GİB’in interneti ‘taksit’ sorunlu02.10.2014
  EkonomiAF paketi yasalaştı, tebliği de çıktı.Pazartesi gününden itibaren gelir, kurumlar, motorlu taşıtlar vergileri borcu, trafik ceza borcu olanlar yapılandırmaya başvurmaya başladılar.Vergi borçlarının yapılandırılması gib.gov.tr internet adresinden üzerinden de yapılabiliyor.Yapılandırma yapılırken önce başvuru daha sonra da ödeme seçeneği işaretleniyor.Ancak önce az taksidi seçip sonra daha fazla takside geçişe sistem izin vermiyor.
 • 1 dolara akıllı telefon! - banka_hesaplari
  1 dolara akıllı telefon!12.09.2014
  AvrupaBüyük ümitlerle piyasaya sürülen bu canavar cep satışta "çuvallayınca", fiyatı 1 dolara kadar düştü!
 • Yalçın BAYER

  Yenilen parti lideri istifa etmeli midir? - banka_hesaplari
  Yenilen parti lideri istifa etmeli midir?13.08.2014
  YazarlarCHP gene kaynamaya başladı.
 • Daha bir çok Müslüman banka hesabı kapatılabilir - banka_hesaplari
  Daha bir çok Müslüman banka hesabı kapatılabilir11.08.2014
  Avrupaİngiltere’de HSBC’nin bir çok Müslüman işadamı ve yardım derneğine ait hesapları neden göstermeksizin kapatmasının islamofobiye değil “terör ve kara para aklama” yasalarına bağlı olduğunu belirten uzmanlar önümüzdeki günlerde daha bir çok İslami kuruluşun hesabının aynı şekilde kapatılacağını tahmin ettiklerini dile getirdi.
 • Olabildiğince şeffaf davrandık - banka_hesaplari
  Olabildiğince şeffaf davrandık28.07.2014
  EkonomiHSBC Türkiye Ticari Bankacılık Grup Başkanı Burak Zeylan, verimli bulmadıkları ticari bankacılık müşterileriyle hesapları kapatma kararının, “Doğru müşteriyle, kaynakları doğru kullanarak büyüme” sözleriyle savunuyor.Zeylan, “Süreçte hata yap madık.Olabildiğince şeffaf olduk.Bilgilendirme için özel bir ekip kurduk” dedi.
 • 'Başbakan’ı vicdanı dışında engelleyecek mekanizma yok' - banka_hesaplari
  'Başbakan’ı vicdanı dışında engelleyecek mekanizma yok'11.07.2014
  GündemTÜRKİYE’de ilk kez halkın seçeceği ve ilklerin yaşanacağı ABD modeli kampanya yürütülecek cumhurbaşkanlığı seçiminde bugün bağışlar bağlıyor.Köşk adaylığına itirazların reddedilerek, kesinleştiği 11 Temmuz yani bugünden itibaren üç adayın açtırdıkları seçim hesapları üzerinden bağış toplayabilecekler.Adaylardan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu’nun önceki gün hesap açtırdığı belirlendi.“Seçim hesapları” bugünden itibaren aktif olarak kullanılabilecek.Türkiye cumhuriyeti vatandaşları destekledikleri adayların hesaplarına 9 bin 82 lira bağışta bulunabilecekler.
 • Tek çekim bağış - banka_hesaplari
  Tek çekim bağış04.07.2014
  Ekonomi10 Temmuz’dan itibaren cumhurbaşkanı adaylarına kampanyalarında kullanmak için bağış yapmak isteyenler kredi kartını kullanabilecek.
 • Hollandalı çiftin 7 yıldır süren 'senet' kâbusu - banka_hesaplari
  Hollandalı çiftin 7 yıldır süren 'senet' kâbusu01.07.2014
  EkonomiAntalya'nın Alanya ilçesine yerleşen zengin bir Hollandalı çift, buraya yerleşmek için gayrimenkul işi yapan bir kişiden arsa aldı.Çift, arsayı aldıkları kişiye bir de villa yaptırdı.Arsa ve villa için toplam 260 bin Euro ödeme yapan çift, villanın teslimi sürecinde Türk tarafı ile bir dizi sorun yaşadı.Ancak çift asıl sıkıntıyı, bankadan aldıkları telefonla yaşamaya başladı.4 milyon liralık varlıklarına, 500 bin Euro’luk senet nedeniyle haciz konulduğunu öğrendiler.Çiftin iddiasına göre işleme konan senet sahte.Senet sahibi ise çiftin kendilerine borcu olduğu savunmasında.Hollandalı çift, 7 yıldan bu yana, 8 bilirkişi raporuna konu olan senedin kendilerine ait olmadığını kanıtlamaya çalışıyor.
 • Kesinti azaldı sıkıntı arttı - banka_hesaplari
  Kesinti azaldı sıkıntı arttı25.06.2014
  EkonomiEmeklilik şirketleri 2013’ü 175 milyon TL zararla kapattı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»