Aramanız :
Aradığınız kelime : "

banka hesaplari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.270  adet haber bulundu.


 • Büyümek için önemli bir araç: KREDİ - banka-hesaplari

  Büyümek için önemli bir araç: KREDİ21.05.2015

  Ekonomi Kobi

  Belirli miktardaki satın alma gücünün, belirli bir süre için ve geri verilmek üzere bir bedel (genellikle faiz) karşılığı gerçek ya da tüzel kişilere verilmesidir.
 • Tekstil devi Seven Hill resmen battı - banka-hesaplari

  Tekstil devi Seven Hill resmen battı12.05.2015

  EKONOMİ

  Hazırgiyim sektöründe önemli bir yeri bulunan Seven Hill hakkında mahkeme iflas kararı verdi.1,5 yılı aşkın bir süre kayyum denetiminde faaliyetini sürdüren şirket iflas kararı ile tasfiye sürecine alındı.80 milyon lirayı aşkın borçla batan Seven Hill’in varlıkları satılarak borçlar ödenmeye çalışılacak.Ancak şirket varlıklarının borçları karşılamaya yetmediği ifade ediliyor.
 • Fed'den 5 bankacıya çalışma yasağı - banka-hesaplari

  Fed'den 5 bankacıya çalışma yasağı12.05.2015

  EKONOMİ

  Fed, Zürih merkezli Credit Suisse'in 5 eski çalışanını, federal bankacılık kanunlarını ihlal ettikleri gerekçesiyle Amerikan bankacılık sektöründe çalışmasını yasakladı.
 • Zaman aşımına uğrayan hesaplar için son tarih 15 Haziran - banka-hesaplari

  Zaman aşımına uğrayan hesaplar için son tarih 15 Haziran02.05.2015

  Ekonomi

  Mayıs ayı sonuna kadar zaman aşımına uğramış bir banka hesabını öğrenmek mümkün olacak.Zaman aşımına uğramış bir hesap 15 Hazirana kadar kapılabilecek aksi takdirde hesap, gelir kaydedilmek üzere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilecek.
 • O hesabı kapatmak için 45 gününüz kaldı! - banka-hesaplari

  O hesabı kapatmak için 45 gününüz kaldı!02.05.2015

  Avrupa

  Mayıs ayı sonuna kadar zaman aşımına uğramış bir banka hesabını öğrenmek mümkün olacak.Zaman aşımına uğramış bir hesap 15 Hazirana kadar kapılabilecek aksi takdirde hesap, gelir kaydedilmek üzere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilecek.
 • Yargıtay, kredi kartı borcu için emekli maaşının haczine onay verdi - banka-hesaplari

  Yargıtay, kredi kartı borcu için emekli maaşının haczine onay verdi28.04.2015

  Ekonomi

  Emekli maaşının kredi kartı borcunun bulunduğu banka şubesi tarafından bloke edildiğini görünce şok olan vatandaş, banka aleyhine alacak davası açtı.Mahkeme, tüketici Recep P.'i haklı bulunca banka kararı temyiz etti.Davacının yürürlükteki yasaları bilerek sözleşmenin her sayfasını ayrı ayrı imzaladığına dikkat çeken Yargıtay 13.Hukuk Dairesi, kredi isteyen kişinin mali durumu ve maaş gelirine göre borcunun ödenebileceği güvencesiyle kredi veren bankanın alacağının imkansızlaşmasının kötü niyetli bir kredi borçlusunun borcunu hiç ödememesi gibi bir sonuç doğuracağına dikkat çekti.
 • Yatırımcının yeni gözdesi ‘nitelikli fon’ - banka-hesaplari

  Yatırımcının yeni gözdesi ‘nitelikli fon’22.04.2015

  Ekonomi

  Yatırım fonlarında aslan payını para piyasası fonları alsa da son dönemde doğrudan varlık yatırımı amaçlı nitelikli fon pazarı yüzde 35 artarak, 11 milyar TL’ye çıktı.
 • Banka hesapları bloke edildi - banka-hesaplari

  Banka hesapları bloke edildi18.04.2015

  Avrupa

  Eski IMF Başkanı ve eski İspanya Ekonomi Bakanı Rodrigo Rato'nun banka hesapları ve tüm finansman faaliyetleri Madrid 35 nolu mahkemesi hakimi Enrique de la Hoz'un talimatıyla bloke edildi.
 • Türkiye’ye para aktı - banka-hesaplari

  Türkiye’ye para aktı31.03.2015

  Ekonomi

  İŞ Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, negatif faiz nedeniyle iyi getiri arayan Avrupalı bankaların Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) sağladığı fazla likiditeyi Türkiye’deki bankalarda mevduat yaptığını söyledi.
 • HSBC Türkiye’de kalma şartını açıkladı - banka-hesaplari

  HSBC Türkiye’de kalma şartını açıkladı29.03.2015

  Ekonomi

  Son iki yıldır dünyada yeniden yapılanma içinde olan HSBC’nin çıkmayı planladığı pazarlar arasında Türkiye’de yer alıyor.HSBC’nin kaderi en fazla 2 yıl içinde yapacağı büyümeye bağlı.Kurumsal ve Ticari Bankacılık Müdürü Virma Sönmez, büyüme ve karlılık için önemli adımlar attıklarını söylüyor.
 • Çeyiz için 25 bin lira biriktirene 5 bin lira verilecek - banka-hesaplari

  Çeyiz için 25 bin lira biriktirene 5 bin lira verilecek19.03.2015

  Ekonomi

  Hükümetin tasarruf paketi kapsamında açıkladığı, 27 yaşına kadar evlenmek isteyenlere verilecek olan çeyiz yardımının detayları netleşleşmeye başladı.Buna göre çeyiz hesabında 25 bin lira biriktiren birisi devletten 5 bin lira alacak.Her yıl 27 yaşından önce evlenen 800 bin kişi, bu desteğin potansiyel yararlanıcısı olarak görülüyor.
 • Ahmet Altan:

  Ahmet Altan: "Toplum AKP’yi kenara itecek"15.03.2015

  Hayat

  2007-2012 arasında yönettiği Taraf, Türk basınının en tartışmalı gazetesi oldu.Manşetleriyle askeri vesayeti hedef aldı.Ahmet Altan, korkusuz başyazılarıyla döneme damga vurdu.Ama zaman Balyoz süreciyle ilgili çelişkileri, haksızlıkları da ortaya çıkardı.Hükümet, “Milli orduya kumpas kuruldu” dedi.Anayasa Mahkemesi davanın yeniden görülmesine karar verdi.Sonunda gazeteci Mehmet Baransu da tutuklanınca Ahmet Altan “Çoluğu çocuğu bırakın, ben buradayım, benimle konuşun” diye meydan okudu.Tam da son romanı ‘Ölmek Daha Kolaydır Sevmekten’i bitirdiği günlerde.Ahmet Altan seneler sonra ilk kez Hürriyet Pazar’a konuştu.
 • TMSF'ye açılan off-shore davasında kritik belge ortaya çıktı - banka-hesaplari

  TMSF'ye açılan off-shore davasında kritik belge ortaya çıktı12.03.2015

  Ekonomi

  Kimya sektöründe faaliyetleri bulunan işadamı Kazım Zülfikari ve iki oğlu, off-shore hesabına yatırdıkları paralarını alamadıkları gerekçesi ile TMSF’ye karşı dava açtı.18 milyon lirayı bulan dava dosyasında Zülfikari'ler, batık Egebank’a yatırdıkları paralarının bilgileri dışında havale edildiğini, off-shore hesabının ise ne olduğunu bilmediklerini söyledi.Dosya Yargıtay aşamasındayken TMSF dikkat çekici bir belgeye ulaştı.Fon, off-shore hesabının ne olduğunu bilmediklerini söyleyen Zülfikari’lerin Kıbrıs’ta bir off-shore bankası kurduklarını ortaya çıkardı.
 • Bankada unutulan paranız var mı? | Para sorgulama - banka-hesaplari

  Bankada unutulan paranız var mı? | Para sorgulama09.03.2015

  Gündem

  Bankada unuttuğunu paranız olup olmadığını artık öğrenebileceksiniz.Türkiye Bankalar Birliği üyesi bankalarda 2014 yılı sonuna kadar unutulan paralar için açılan internet sitesi ile sorgulama işlemi başladı.TBB açıklamasına göre, birlik zaman aşımına uğramış mevduat, emanet ve alacakların listesini, "www.zamanasimi.org/tbb" adresinde yayımladı.
 • Unutkan mudiler bankalarda 94,5 milyon lira unuttu - banka-hesaplari

  Unutkan mudiler bankalarda 94,5 milyon lira unuttu08.03.2015

  Ekonomi

  Unutkan mudiler, 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle bankalarda 10 yıldır işlem yapılmayan hesaplarında 36 milyon 323 bin dolar, yani Merkez Bankası'nın cuma günkü kapanış kuru ile yaklaşık 94,5 milyon lira unuttu.
 • En zengin Ronaldo - banka-hesaplari

  En zengin Ronaldo06.03.2015

  Ekonomi

  Dijital spor içeriği sağlayıcısı Perform çatısı altında faaliyet gösteren futbol sitesi goal.com, en varlıklı futbolcuları gösteren “En Zenginler 2015” listesini açıkladı.Bir yıl içinde servetine 62 milyon Euro ekleyen Cristiano Ronaldo, 210 milyon Euro ile ilk sırada yer aldı.Geçtiğimiz yılın ikincisi Messi, 200 milyon Euro ile ikinci sıradaki yerini korusa da, Ronaldo ile arasındaki 2 milyon Euro’luk fark 10 milyona çıktı.
 • Ronaldo'nun serveti Messi'ye 10 milyon avro fark attı - banka-hesaplari

  Ronaldo'nun serveti Messi'ye 10 milyon avro fark attı05.03.2015

  Futbol

  Futbol sitesi Goal (www.goal.com) tarafından hazırlanan ve kişisel servetleri açısından dünyanın en zengin futbolcularını gösteren "Goal En Zenginler" listesi açıklandı.
 • Türkiye'nin sanayi devlerini solladılar - banka-hesaplari

  Türkiye'nin sanayi devlerini solladılar05.03.2015

  Ekonomi

  Dünyanın en zengin futbolcularını gösteren “Goal En Zenginler” listesi açıklandı.Bir yıl içinde servetine 62 milyon Euro ekleyen Cristiano Ronaldo, 210 milyon Euro ile ilk sırada yer aldı.
 • İdari para cezası yüzünden mal varlığınız dondurulabilir - banka-hesaplari

  İdari para cezası yüzünden mal varlığınız dondurulabilir27.02.2015

  Gündem

  Dikkat.Kapalı alanda sigara içme yasağından çevreyi kirletmeye hatta trafik cezalarına kadar birçok idari para cezası yüzünden bir gün bütün banka hesaplarınız dondurulabilir.Borcunuzu ödemiş hatta makbuzunuzu saklıyor olsanız bile yurt dışında, hastanede ya da sokakta bu durumla karşılaşmanız mümkün.İşte arkadaşımız Murat Kıvanç'ın başına gelenler ve sizi de bekleyen o tehlike.
 • Suriyeli telefon dolandırıcısı suçüstü yakaladı - banka-hesaplari

  Suriyeli telefon dolandırıcısı suçüstü yakaladı25.02.2015

  Ege

  ÇANAKKALE’de, bir kadını telefonla arayıp kendisini polis olarak tanıtan Suriye uyruklu 28 yaşındaki M.E.Y., korkuttuğu kadından 35 bin lirayı teslim almak üzereyken gerçek polisler tarafından suçüstü yakalandı.Gişe görevlisinin kadının telaşlı hareketlerinden şüphelenip polisi araması sayesinde kadının dolandırılmaktan kurtulduğu öğrenildi.
 • Ailesi Özgecan adına okul yaptıracak - banka-hesaplari

  Ailesi Özgecan adına okul yaptıracak19.02.2015

  Eğitim

  Mersin’in Tarsus ilçesinde öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesi, kızları adına rehabilitasyon merkezi ve okul yapımı için Mersin Valiliği'nin desteğiyle kampanya başlattı.
 • Yunanlılar bankada para bırakmıyor - banka-hesaplari

  Yunanlılar bankada para bırakmıyor15.02.2015

  Ekonomi

  Yunanistan yarın Brüksel’deki Eurogroup toplantısına kitlenirken, Yunanlılar mevduat hesaplarını adeta boşaltıyor.Yunan bankalarındaki mevduat hesapları aralık ayından bu yana 18 milyar Euro azalarak 147 milyar Euro’ya düştü.Son 2 haftada çekilen para ise 3 milyar Euro oldu.
 • Avusturya, Fransa'dan vergi kaçıran kişilerin isimlerini istedi - banka-hesaplari

  Avusturya, Fransa'dan vergi kaçıran kişilerin isimlerini istedi12.02.2015

  Avrupa

  Avusturya'nın, Fransa'dan, HSBC bankası ile bağlantılı vergi kaçıran kişilerin isimlerini ve bilgilerini istediği bildirildi.
 • Gizli hesapla şantaj iddiası - banka-hesaplari

  Gizli hesapla şantaj iddiası11.02.2015

  Dünya

  HSBC’nin bankasının eski bilgi işlem çalışanı Herve Falciani’nin önümüzdeki hafta yayınlanacak ve bazı bölümleri İtalyan Corriera Della Sera gazetesinde yer alan kitabında, 2009 yılında Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu’ya annesi Margaret’in gizli banka hesabını ortaya çıkarmakla şantaj yaptığını iddia etti.
 • Ziraat Bankası Genel Müdürü: Mahkemeye gitmesinler, parayı veriyoruz - banka-hesaplari

  Ziraat Bankası Genel Müdürü: Mahkemeye gitmesinler, parayı veriyoruz11.02.2015

  Ekonomi

  Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, kredilerden alınan masraf ve komisyonların iadesine ilişkin, "Hemen hemen aldığımız komisyonların tamamını geri veriyoruz.Hatta şöyle bir karar aldık, artık mahkemeye gitmesine gerek yok.Talep etsin.Zaten kaybediyoruz, bürokrasiyi de kaldıralım aradan bunu ödeyelim dedik.Bunu talep edilince bir daha mahkeme kararı olmaksızın geri veriyoruz" dedi.
 • İsviçre şimdi 'gizli kasaları' tartışıyor - banka-hesaplari

  İsviçre şimdi 'gizli kasaları' tartışıyor10.02.2015

  Ekonomi

  İngiltere'nin en büyük bankalarından HSBC'nin "varlıklı müşterilerinin İsviçre'deki hesapları üzerinden vergi kaçırmalarına yardımcı olduğu" iddiası, İsviçre'nin özel bankacılık alanındaki şeffaflık yapısına ilişkin tartışmaları da gündeme getirdi.
 • Zaman aşımına uğrayan hesapların listesi TBB'nin sitesinde - banka-hesaplari

  Zaman aşımına uğrayan hesapların listesi TBB'nin sitesinde07.02.2015

  Ekonomi

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB), zaman aşımına uğramış mevduat, emanet ve alacakların listesini yayımladı.Zaman aşımına uğrayan hesapları kapatmayan vatandaşların mevduatları TMSF'ye devrediliyor.
 • Kanser hastası kızın adını kullanıp ünlüleri dolandırmaktan tutuklandı - banka-hesaplari

  Kanser hastası kızın adını kullanıp ünlüleri dolandırmaktan tutuklandı04.02.2015

  Gündem

  İZMİR’de yaşayan lenf kanseri hastası 32 yaşındaki H.İ.ile internette tanışıp duygusal ilişki kuran 36 yaşındaki Mesut.K., kız arkadaşının hastalığından yararlanıp aralarında ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Galatasaray’ın eski Başkanı Ünal Aysal’ın da bulunduğu birçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mesut K., tutuklandı.
 • Kanser sevgilisini kullanarak ünlüleri dolandırdı - banka-hesaplari

  Kanser sevgilisini kullanarak ünlüleri dolandırdı04.02.2015

  Ege

  İZMİR'de yaşayan lenf kanseri hastası 32 yaşındaki H.İ.ile internette tanışıp duygusal ilişki kuran 36 yaşındaki Mesut.K., kız arkadaşının hastalığından yararlanıp aralarında ünlü sanatçı Hülya Avşar ile Galatasaray'ın eski Başkanı Ünal Aysal'ın da bulunduğu birçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mesut K., tutuklandı.
 • Rus arkadaşlık sitesinden 20 milyon kişinin hesap bilgisi çalındı - banka-hesaplari

  Rus arkadaşlık sitesinden 20 milyon kişinin hesap bilgisi çalındı27.01.2015

  Teknoloji

  Bilgisayar korsanları dün bir Rus arkadaşlık web sitesi olan Topface'e saldırı düzenledi.Korsanlar, Topface’deki 20 milyon kullanıcının adları ve e-posta adresleri dahil tüm kişisel bilgilerini içeren veritabanını çaldı.Daha sonra bu veritabanı, siber suç kullanıcı forumlarında satışa sunuldu.
 • Tetikçi ve şoför elde azmettirici aranıyor - banka-hesaplari

  Tetikçi ve şoför elde azmettirici aranıyor27.01.2015

  Gündem

  İstinye'de kullandığı lüks otomobilin içinde trafik ışığında durduğunda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ali Ekber Akgün cinayetinin şüphelileri, polisteki ifadelerinde suçlamaları kabul etmedi.Öte yandan olayda saldırganların kullandığı otomobilden alınan DNA örnekleriyle olayın şüphelileri tetikçi N.G.ile aracı kullanan şoför Ş.A'dan alınan örnekler eşleşti.Olayın azmettiricisini tespit etmek için çalışmalar devam ederken şüphelilerin banka hesapları da incelemeye alındı.
 • Euro dolar karşısında 1.12'ye geriledi - banka-hesaplari

  Euro dolar karşısında 1.12'ye geriledi23.01.2015

  Ekonomi

  Euro dolar karşısında Kasım 2003'ten bu yana ilk defa 1.12'nin altını gördü.
 • Şirketlere finansal 'check up' - banka-hesaplari

  Şirketlere finansal 'check up'16.01.2015

  Ekonomi

  Küresel rekabet ortamında yarışan şirketlerin finansal danışmanlık alması bir zorunluluk haline geldi.Son yıllarda bu alanda pek çok şirket hizmet veriyor.
 • Laiklik terörün panzehiri - banka-hesaplari

  Laiklik terörün panzehiri14.01.2015

  Gündem

  Bütün İslam dünyasına sesleniyoruz: Lütfen laikliği benimseyin.İnançların güvencesidir laiklik.İnsanların inançlarına siyasetin müdahale etmemesi demektir.Ederse ne olur? İşte Paris olur.O nedenle laiklik terörün de panzehiridir.
 • ATM’de Siber kapan - banka-hesaplari

  ATM’de Siber kapan11.01.2015

  Gündem

  ATM’ye yerleştirdikleri kopyalama düzeneği ile hesapları boşaltan 2 kişi Siber Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
 • Emeklilerin hesaplarını boşaltırken baskın - banka-hesaplari

  Emeklilerin hesaplarını boşaltırken baskın11.01.2015

  Ekonomi

  İstanbul’da, bir bankanın ATM’sine yerleştirdikleri kopyalama düzeneği ile emeklilerin maaş hesaplarını boşaltan biri dizi oyuncusu kadın 3 kişi Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.
 • Fransa'dan sonra 'eşinden en çok gizli hesap açan' ülke olduk - banka-hesaplari

  Fransa'dan sonra 'eşinden en çok gizli hesap açan' ülke olduk07.01.2015

  Ekonomi

  Her yıl ING Uluslararası Araştırmalar tarafından 13 Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen “Avrupa’da Tasarruf ve Borç Araştırması”, ilginç sonuçlar ortaya koydu.Araştırmaya göre Türkiye’de 10 çiftten 3’ünün, birbirlerine söylemedikleri banka hesapları var.
 • MPİ Milli Piyango çekiliş sonuçları (Sıralı tam liste 2015) - banka-hesaplari

  MPİ Milli Piyango çekiliş sonuçları (Sıralı tam liste 2015)01.01.2015

  Gündem

  Milli Piyango sonuçları burada.Yılbaşı 2015 Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam listesi ve sonuç sorgulama ekranını haberimizde görebilirsiniz.
 • 18 bin lira dolandırdılar 'üzerine soğuk su iç' dediler - banka-hesaplari

  18 bin lira dolandırdılar 'üzerine soğuk su iç' dediler05.12.2014

  Gündem

  Edirne'nin Keşan İlçesi’ne bağlı Siğilli Köyü’nde 59 yaşındaki Ç.K., kendisini cep telefonundan arayıp polis ve savcı olarak tanıtan dolandırıcılara 18 bin lirasını kaptırdı.Pişkin dolandırıcıların, Ç.K.’nin parayı yatırmasının ardından telefonda kendisine dolandırıldığını söyleyerek, ‘Git üzerine soğuk su iç’ dedikleri öğrenildi.
 • ‘Karnavalcı’ya Siber baskın - banka-hesaplari

  ‘Karnavalcı’ya Siber baskın04.12.2014

  Gündem

  İSTANBUL’da banka hesaplarının boşaltıldığını söyleyen vatandaşların başvuruları üzerine İstanbul Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.
 • Siber tehditler umrumuzda değil! - banka-hesaplari

  Siber tehditler umrumuzda değil!25.11.2014

  Teknoloji

  Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye'de 4 kullanıcıdan 1'i siber tehditlere inanmıyor.
 • "İnternet Emniyeti ve Güven" anketi sonuçları açıklandı25.11.2014

  Dünya

  Kanada’nın başkenti Ottawa merkezli düşünce kuruluşu CIGI ile IPSOS araştırma şirketinin yaptığı “İnternet Emniyeti ve Güven” anketi sonuçları açıklandı.24 ülkede yapılan ankette "hükümetin internet erişimine kısıtlama getireceğine inanıyor musunuz" sorusuna en çok en çok Türkler evet dedi.
 • Akılalmaz dolandırıcılık - banka-hesaplari

  Akılalmaz dolandırıcılık22.11.2014

  Ekonomi

  Güney Kore ile iş yapan firmalara özellikle teklif aşamasında e-posta adresindeki ‘0’ harfi yerine ‘0’ (sıfır) rakamı ile değiştirerek para transferi için yanlış banka hesapları veren dolandırıcılara karşı oda ve borsalar uyarı yazısı yayımladı.Uyarıda, “Kore’de firma adresleri genellikle ‘xxx.co.kr’ şeklindedir.Web adresi ‘xxx.com’ şeklinde olan firmalara temkinli yaklaşılmalıdır” denildi.
 • Bankaların masraf belirleme serbestliğine sınırlama - banka-hesaplari

  Bankaların masraf belirleme serbestliğine sınırlama20.11.2014

  Ekonomi

  Merkez Bankası, bankaların kredi masraf ve tahsilatlarını belirleme serbestliğine sınırlama getirdi.
 • TMSF'yi yakan dava - banka-hesaplari

  TMSF'yi yakan dava18.11.2014

  Ekonomi

  TASARRUF Mevduat Sigorta Fonu’nun (TMSF) karşı karşıya kaldığı off shorezedelerle ilgili 500 milyon liralık faturanın emsal kararının Yurtbank’a dayandığı ortaya çıktı.
 • Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek - banka-hesaplari

  Bankalar kredi masraf ve tahsilatları Merkez Bankası oranlarına göre belirleyecek17.11.2014

  Ekonomi

  Yeni değişikliğe göre bankalar krediler için faiz oranı dışındaki masraf ve tahsilatları serbestçe belirleyemeyecek.
 • 'Kartları çaldırdık zararınız bizimdir' - banka-hesaplari

  'Kartları çaldırdık zararınız bizimdir'13.11.2014

  Ekonomi

  HSBC Türkiye’ye siber saldırı düzenleyen Hacker’lar 2.7 milyon müşteriye ait kart ve kartın bulunduğu hesap numarası, kartın son kullanım tarihi ve kart sahibinin ismine ulaştı.Özellikle Türkiye'de Advantage kredi kartı markasıyla bilinen HSBC, “Henüz dolandırıcılık yok ama olursa zararı karşılarız” diyor.
 • Amerika'dan Ziraat Bankası'na büyük darbe - banka-hesaplari

  Amerika'dan Ziraat Bankası'na büyük darbe08.11.2014

  Ekonomi

  ABD’de FED’in denetimine takılan Ziraat Bankası, bu ülkede perakende bankacılıktan çekilerek kurumsal bankacılığa devam edeceğini müşterilerine gönderdiği birer elektronik posta ile duyurdu.
 • 13 yıllık tahsilat! - banka-hesaplari

  13 yıllık tahsilat!25.10.2014

  Ekonomi

  EMLAK Bankası’nın bir çalışanı 2001’de banka tasfiye edilirken 22 vatandaşın parasını zimmetine geçirdi.Vatandaşlar parasını geri alabilmek için 13 yıl beklemek zorunda kaldı.Şimdi Bankacılık Yasası’na eklenen özel madde ile 22 vatandaşa 2.1 milyon lira ödenecek.
 • Vahap MUNYAR

  Patron, maaş hesabıyla işçisini bankaya satıyor - banka-hesaplari

  Patron, maaş hesabıyla işçisini bankaya satıyor10.10.2014

  Yazarlar

  ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, orta ölçekli bir şirkete ziyarete gitti.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»