MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ayşe ARMAN201Güzin Abla187Ayşe ARAL156Ömür GEDİK42İzzet ÇAPA41Cengiz SEMERCİOĞLU28Ayçe DİKMEN23Ertuğrul ÖZKÖK22Adnan KAYA21Yonca TOKBAŞ20Yener SÜSOY19Ahmet HAKAN19Nora ROMİ18Şükrü KIZILOT17Mete Tamer OMUR17Vahap MUNYAR16Yalçın BAYER13Orhan CAN12Yonca TOKBAŞ - Kelebek10Gülben ERGEN10Doğan HIZLAN8Serdar TURGUT8Oğuz ARAL8Pako'nun Sayfası8İsmet SOLAK6Banu ŞEN6Altan Tanrıkulu5Uğur VARDAN5Duygu Sedefoğlu5Emin ÇÖLAŞAN4Sema DENKER4Yorgo KIRBAKİ4Onur BAŞTÜRK4Mevlüt TEZEL4Ayşe ARAL - Kelebek4Fatih ALTAYLI3Kanat ATKAYA3Tufan TÜRENÇ3Nurten ERK TOSUNER3Ali Atıf BİR3Ebru ÇAPA3Armağan ÇAĞLAYAN3Cenker TEZEL3Yaşar SÖKMENSÜER3Rauf TAMER3Melis ALPHAN3Sibel Arna3Gila BENMAYOR2Hadi ULUENGİN2Mehmet YAŞİN2Özdemir İNCE2Zeynep GÖĞÜŞ2Nil KARAİBRAHİMGİL2DODO2Arman Kırım2Niobe Aslı Temel2Fatih ÇEKİRGE2Deniz SİPAHİ2Soner YALÇIN2Adam Adam2Yaşar AKSOY2Özgür BOLAT2Mehtap Erel2Şenay DÜDEK2Dr.Başak DEMİRİZ2Selahattin DUMAN2Ayşe BAYKAL2Ayça AKIN2Murat BARDAKÇI1Pakize SUDA1Tolga AKYILDIZ1Osman MÜFTÜOĞLU1Sahrap SOYSAL1Mesude ERŞAN1Hülya AVŞAR1Zeynep BÖLÜKBAŞI1Kubilay KESKİN1Nilüfer KAS1Mehmet Y. YILMAZ1Erdal İPEKEŞEN1Oya ARMUTÇU1Ayşe ÖZEK KARASU1Yılmaz ÖZDİL1Nihat HATİPOĞLU1M. Rauf Ateş1Noyan Doğan1Veli ŞAKIR1Yaşar Nuri Öztürk1Nazlan Ertan1Fatih Aktimur1Melike Karakartal1Ertan ACAR1Ferzane ZENAN1Gamze CİZRELİ1Tuna KİREMİTÇİ1İpek DURKAL1İsmet BERKAN1Ayşegül DOMANİÇ YELÇE1Köşem Sultan1Reşat KUTUCULAR1

Babam Ve Oğlum

Babam Ve Oğlum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Babam Ve Oğlum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.228 Babam Ve Oğlum haberi bulunmuştur.

Babam ve Oğlum, 2005 yapımı bir Çağan Irmak filmi. Ege'deki çiftlikten gazetecilik okumak için ayrılan Sadık'ın, yıllar sonra oğluyla beraber yeniden çiftliğe dönüşünün, 12 Eylül Darbesi arka planında aktarıldığı filmin senaryosunu da yine Çağan Irmak yazdı. Film, Türkiye'de 3.500.000 izleyici sınırını aşan nadir filmlerden biri olma başarısını gösterdi.

Sadık, Ege'deki çiftlikten ,üniversitede gazetecilik eğitimi için ayrılmıştır. Oysa babası Hüseyin, onun ziraat mühendisliği okuyup çiftliğin idaresini eline almasını istemektedir. Sadık, daha üniversite yıllarında politikayla aktif olarak ilgilenir. Bunu öğrenen babası Hüseyin, oğlunu evlatlıktan reddeder. 70'li yıllarda birçok siyasi olaya karışan Sadık'ı daha zor günler beklemektedir. 1980 yılının 12 Eylül günü sabah erken saatlerde karısının doğum sancılarının tutmasıyla dışarı fırlayan çift, hastaneye gitmek için araç bulamazlar, çünkü ülkede askeri darbe gerçekleşmektedir. Sadık'ın karısı, doğum esnasında hayatını kaybeder ama küçük Deniz hayattadır.

Gördüğü işkence ve yattığı hapisten sonra sağlığı bozulan Sadık, hastalığının ölümcül olduğunu anladığında Deniz'i Ege'deki çiftliğe, annesinin ve konuşmadığı babasının yanına götürmekten başka bir yol bulamaz. Çizgi romanlara ve onun büyülü dünyasına oldukça meraklı olan Deniz için evin yanaşmaları, küs teyze (Şerif Sezer), traktör kullanan ve telsizle konuşan babaanne (Hümeyra), bileğinden boğazına kadar bilezikle dolaşan gelin Hanife (Binnur Kaya) ve saf bir amca (Yetkin Dikinciler) ile tanışmak, onun için oldukça farklı bir deneyim olacaktır. Sadık ve Hüseyin'in geçmişle hesaplaşmaları ise oldukça sıkıntılı gelişmelere neden olacaktır.

 

Babam Ve Oğlum Haberleri

Klasik filmlerden 12 unutulmaz replik

Klasik filmlerden 12 unutulmaz replik

Sinema tarihinde bazı filmler vardır, izledikten yıllar sonra bile bazı cümleleri hafızanızda dolanır. Hayattan bir ders aldığınızda aklınıza ilk bu cümle gelir. İşte sinema tarihinin unutulmaz replikleri.

10.5.2017Keyif
İşte 100 kişilik büyük jürinin ‘En iyi 10 film’ tercihleri…

İşte 100 kişilik büyük jürinin ‘En iyi 10 film’ tercihleri…

Yönetmenler, oyuncular, yapımcılar ve sinema yazarları seçti; bize de sonuçları paylaşmak düştü.

25.3.2017Keyif
Sinemamızın en iyi 100 filmi

Sinemamızın en iyi 100 filmi

Bir uzun yürüyüştür sinema bu ülkede. Hem uzun hem zorlu ve meşakkatli... Kimileri kabul etmese de genel olarak üzerinde hemfikir olunan bir ‘çıkış noktası’na sahibiz; o da 1914 tarihli Fuat Uzkınay imzalı ‘Ayastefanos Abidesi’nin Yıkılışı’. Bu ‘ilk’ filmin üzerinden neredeyse 103 yıl geçmiş. Geride de onca emek, onca hatıra, onca birikim var. Bütün bu izleri takip ederek genel bir resme soyunmak istedik Hürriyet Pazar olarak. 100 kişiden oluşan, sinema erbabı bir grup insana beğenilerini, sinema tarihimiz içinde sevdikleri, önemsedikleri filmleri sorduk, ‘En iyi 10 film’lerini istedik (bazıları kıyamadı, listelerini ‘sırasız’ verdi). ‘Türkiye sinemasının en iyi 100 filmi’ işte böyle çıktı ortaya. Yönetmenler, oyuncular, yapımcılar ve sinema yazarları seçti; bize de sonuçları paylaşmak düştü. Bu soruşturmayı sizlerle paylaşırken de jürideki kimi isimlerden en sevdikleri filmler hakkında duygularını, düşüncelerini aldık, sevdalarının ifadelerini istedik. Toparlarsak; böyle geniş bir çalışmayı sayfalarımıza taşımaktan, sizlerle paylaşmaktan ve büyük bir sinemasal mirasın genel fotoğrafını çekmekten gurur duyduk, umarız sizler de beğenirsiniz...

25.3.2017Keyif
Babam ve Oğlumun Denizi büyüdü

Babam ve Oğlum'un Deniz'i büyüdü

Babam ve Oğlum'un Deniz'i Ege Tanman artık yakışıklı bir delikanlı!

13.3.2017Magazin
Hastalara film gösterimi

Hastalara film gösterimi

Hastalara film gösterimi

12.1.2017Antalya
Cemaatçi denilen hâkime ‘Bu işler parayla değil, sırayla olur’ dedim. Şimdi Silivri’de

Cemaatçi denilen hâkime ‘Bu işler parayla değil, sırayla olur’ dedim. Şimdi Silivri’de

Sarp Kuray, 68’liler hareketinin önemli figürlerinden. Denizci teğmen olarak yayınladığı “Mustafa Kemal’in Harbiyelileri” başlıklı bildiri nedeniyle donanmadan atıldıktan sonra Dev-Genç’in kurucuları arasında yer aldı.

11.12.2016Gündem
Erdal Tosunun ardından kahreden sözler: Beni de bindirin

Erdal Tosun'un ardından kahreden sözler: Beni de bindirin

Dün sabah erken saatlerde diyalize girmek üzere evinden çıkan Erdal Tosun, Sarıyer'de meydana gelen korkunç trafik kazasında yaşamını yitirdi. Acı haber sonrası sanatçıyla 20 yıl evli kalan eski eşi İlknur Tosun cenaze aracının ardından 'Beni Erdal'dan ayırmayın. Beni de bindirin' diyerek gözyaşları döktü. Annesi ise baygınlık geçirdi. Henüz 12 yaşındayken babasını trafik kazasında kaybeden, kardeşi Gürdal'ı da gencecik yaşta toprağa veren usta oyuncu Erdal Tosun, bugün son yolculuğuna Levent Camisi'nden uğurlanacak. Diğer aracın sürücüsü ise bu sabah adliyeye sevk edildi.

1.12.2016Gündem
Bu hafta 5 yeni film vizyona girecek

Bu hafta 5 yeni film vizyona girecek

Başrollerinde Amy Adams, Jeremy Renner ve Forest Whitaker gibi isimlerin yer aldığı "Geliş", uzaylıların yeryüzüne geliş amacını çözmeye odaklanıyor. Matt Ross'un yazıp yönettiği "Kaptan Fantastik", çocuklarını medeniyetten uzakta ve farklı bir eğitim sistemiyle yetiştiren bir çiftin yaşadıklarını anlatıyor. Çağan Irmak'ın yönettiği "Benim Adım Feridun", uzun süreli ilişkisi yeni bitmiş olan bir gencin tesadüfi olarak gittiği bir düğünde başka birine benzetilmesi sonucu gelişen olayları konu ediniyor.

10.11.2016Keyif
Cem Yılmaz’ın susması stratejik hataydı

Cem Yılmaz’ın susması stratejik hataydı

Cem Yılmaz’ın kırpıp biçilen röportajına gelen yorumlar ve Cem’in bu yorumlara tepkisi hafta boyunca konuşuldu. Cengiz Semercioğlu ve Ayşe Özyılmazel, gösterdikleri tepkilerden sonra özür dilediler. Magazin basını neden bazen böyle çarpıtma haberler yapıyor? Cem, neden iki gün bekleyip, yazarlar tepki gösterdikten sonra açıklama yapıyor?

23.10.2016Magazin
Talasta klasik araçlarla nostalji keyfi

Talas'ta klasik araçlarla nostalji keyfi

Talas'ta klasik araçlarla nostalji keyfi

14.10.2016Kayseri
Kariyer Yolu - Borusan Oto Genel Müdürü

Kariyer Yolu - Borusan Oto Genel Müdürü

Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya

26.9.2016IK
Tarihini yazdıklarıyla şimdi yan yana

Tarihini yazdıklarıyla şimdi yan yana

Prof. Dr. Halil İnalcık, Bakanlar Kurulu tarafından çıkarılan kararla dün öğle namazını müteakip Fatih Camisi Haziresi’ne, Plevne kahramanı Gazi Osman Paşa’nın kabrinin yanında toprağa verildi.

28.7.2016Gündem
O gece köprüde doğum

O gece köprüde doğum

Darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz gecesi Türkiye’nin en zor gecelerinden biri olarak tarihe geçti. Ancak bütün olumsuzlukların içinde enteresan bir hikâye de yaşandı.

18.7.2016Sağlık
Olağanüstü gecenin ertesi Boğaziçi Köprüsünde mucize doğum

Olağanüstü gecenin ertesi Boğaziçi Köprüsü'nde mucize doğum

Darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz gecesi Türkiye için son yıllarda yaşanmış en karanlık gecelerden bir tanesi olarak tarihe geçti. Ancak bütün bu yaşananların içinde hem enteresan, hem de mucizevi bir hikaye yaşandı.

18.7.2016Sağlık
Sesleri ile hafızalara kazınan dublaj sanatçıları

Sesleri ile hafızalara kazınan dublaj sanatçıları

İzlediğimiz Türkçe dublajlı filmlerde hafızalarımıza kazınan sesleri hangi oyuncuların seslendirdiklerini biliyor musunuz? Sesini duyduğumuzda karakteri gözümüzün önüne gelen isimler...

11.7.2016Keyif
Atina’dan Tekbilek geçti

Atina’dan Tekbilek geçti

Ömer Faruk Tekbilek’in Atina’da 2500 kişi kapasiteli açıkhava konser salonu Theatro Vrahon’da, Yunan ve Ermeni müzisyenlerle beraber verdiği konser büyük ilgi gördü. 

12.6.2016Dünya
Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün kimdir

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün kimdir?

Dizi ve film sektöründe saygın isimlerden biri olan Tuba Büyüküstün, güzelliği ve başarılı projeleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Büyüküstün, geçtiğimiz günlerde oyuncu eşi Onur Saylak'tan boşanacağı yönündeki haberlerle yine gündeme geldi. Peki, Tuba Büyüküstün kimdir?

20.4.2016Kelebek
Buraya nasıl geldim

Buraya nasıl geldim?

Buğra Kavuncu - BASF Türk CEO’su

11.4.2016IK
Yetkin Dikinciler kimdir

Yetkin Dikinciler kimdir?

Geçtiğimiz yıl oyuncu Aslı Orcan ile nikah masasına oturan Yetkin Dikinciler kimdir? Eşref saati ile yıldızı parlayan ünlü oyuncunun kariyeri ve özel hayatına dair merak ettiklerinize haberimizden göz atabilirsiniz.

31.3.2016Hayat
Halit Ergenç kimdir

Halit Ergenç kimdir?

Muhteşem Yüzyıl’daki unutulmaz performansı ile akıllarda kalan ve yeni projeler ile ekranlarda görülmek istenen başarılı oyuncu Halit Ergenç kimdir? Halit Ergenç nerede ve ne zaman dünyaya geldi, eğitim hayatı ve kariyerindeki çalışmaları nelerdir? Detaylar haberimizde…

28.3.2016Hayat
Paramparça 51. yeni bölüm fragmanı yayında – İzle

Paramparça 51. yeni bölüm fragmanı yayında! – İzle

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça 51. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanları yayınlanan dizide neler olacağı büyük bir merakla bekleniyor. Gülseren ve Cihan’ın düğününde silahlar mı patlayacak? Paramparça 51. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

1.2.2016Kelebek
En iyi Türk filmi Yol

En iyi Türk filmi 'Yol'

Edebiyat dergisi Notos’un Türk sinemasına ayırdığı ve 383 kişinin katıldığı soruşturmasında Şerif Gören’in yönettiği Yol filmi birinci seçildi.

28.1.2016Keyif
En iyi Türk filmi ‘Yol’

En iyi Türk filmi ‘Yol’

Edebiyat dergisi Notos’un Türk sinemasına ayırdığı ve 383 kişinin katıldığı soruşturmasında Yılmaz Güney’in yazıp Şerif Gören’in yönettiği ‘Yol’ filmi birinci seçildi.

27.1.2016Keyif
Paramparça kadrosuna iki yeni isim dahil oldu

Paramparça kadrosuna iki yeni isim dahil oldu

Her Pazartesi Star TV’de ekrana gelen Paramparça kadrosuna kattığı iki yıldız oyuncuyla izleyicisini şaşırtacak.

27.1.2016Kelebek
Paramparçaya Nurgül Yeşilçayın yerine iki bomba isim geldi

Paramparça'ya Nurgül Yeşilçay'ın yerine iki bomba isim geldi!

Paramparça dizisinde flaş gelişmeler yaşandı. Nurgül Yeşilçay’ın ayrılması haberinin ardından yerine kimin geleceği bir süredir merak konusuydu. Nihayet bu bekleyiş sona erdi. Nurgül Yeşilçay’ın yerine gelecek isimler belli oldu! Peki diziye dahil olan isimler kimler? Merak edilenler haberimizde!

14.1.2016Kelebek
Nadide Hayat Agora AVM de

Nadide Hayat Agora AVM' de

SON dönemlerin beğenilen filmlerine imza atan Çağan Irmak, son filmi Nadide Hayat’ta rol alan Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler ile 27 Aralık Pazar günü Agora Alışveriş Merkezi’nde sinema severlerle buluşacak.

24.12.2015Ege
Çağan Irmak: Kendimi sanatçı görmüyorum

Çağan Irmak: 'Kendimi sanatçı görmüyorum'

Her röportajda konuştuğum kişiyi anlatan birkaç cümlelik kısa girişler yazarım mutlaka. Ama bu defa yapmayacağım; onu sadece kendi eserlerinin isimlerini sıralayarak tanıtacağım. Çünkü biliyorum, zaten tanıyorsunuz. “Babam ve Oğlum”dan, “Mustafa Hakkında Her Şey”den, “Issız Adam”dan, “Çemberimde Gül Oya”dan, “Asmalı Konak”tan biliyorsunuz... O duygularımızla adeta equalizer’ın tuşlarına dokunurmuşçasına oynayan bir adam. Demet Akbağ’ın başrolünde olduğu yepyeni bir hikayeyle, “Nadide Hayat”la huzurlarınızda bugünlerde Çağan Irmak... Gerisini buyurun hep birlikte kendisinden dinleyelim.

19.12.2015Magazin
Bu hafta hangi filmler vizyona girdi

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi?

2015 yılının sonuna doğru heyecanla beklenilen filmler vizyona giriyor. Bu hafta en uzun soluklu film serilerinden olan Star Wars'un serisinin 7. filmi Star Wars: Güç Uyanıyor vizyonda! Bu haftanın filmleri arasında Nadide Hayat, Lolo, Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman, Ma Ma, Kahin'in Kızı, Mutlu Yıllar ve Gassal yer alıyor.

17.12.2015Keyif
Beyaz Showun bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show izleyicelerini eğlendirmeye devam ediyor. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 18 Aralık Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

16.12.2015Gündem
Erkekleri ağlatan filmler

Erkekleri ağlatan filmler

Film izlerken gözyaşlarına hakim olamamak sadece kadınlara özgü bir davranış gibi değerlendirilir. Oysa gerçek hiç de öyle değil. Öyle filmler var ki; en sert, en vurdumduymaz görünümlü ya da kontrollü erkekler bile onları izlerken gözyaşlarına engel olamıyor...

25.9.2015Magazin
İzmit’in Mahallelerine Sinema Geldi

İzmit’in Mahallelerine Sinema Geldi

İZMİT BELEDİYESİ, MAHALLELERE SİNEMA GETİREREK NOSTALJİK BİR HAVA YAKALADI.

6.9.2015Kocaeli
Yaz Akşamları Sinema İle Renkleniyor

Yaz Akşamları Sinema İle Renkleniyor

ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI AV. KAZIM KURT VATANDAŞLARLA BERABER FİLM İZLEDİ

15.8.2015Eskişehir
Sinema Şöleni Başlıyor

Sinema Şöleni Başlıyor

SİNEMA ŞÖLENİ BAŞLIYOR

6.8.2015Eskişehir
Huzurlu Cincibir

Huzur'lu Cincibir

İZMİR’le özdeşleşmiş yerel gazoz markalarından olan, “Babam ve Oğlum”, “Çakallarla Dans” gibi filmlerden tanıdık Huzur gazozları, 3’üncü kuşak temsilcisi Cemal Baki’nin belirlediği strateji ile atılıma hazırlanıyor.

31.7.2015Ege
Gizemli ikili Çağan Irmak ve Demet Akbağ

Gizemli ikili Çağan Irmak ve Demet Akbağ

Antalya’da çekeceği yeni filminin cast çalışmalarına devam eden yönetmen Çağan Irmak, başrol için Demet Akbağ ile anlaştı.

30.7.2015Keyif
Sokağa Çıkın Sinema Geliyooor

"Sokağa Çıkın Sinema Geliyooor"

SİNEMA GELİYOR

29.7.2015Eskişehir
Pursaklar’da Ramazan’da Açık Hava Sineması Büyük İlgi Görüyor

Pursaklar’da Ramazan’da Açık Hava Sineması Büyük İlgi Görüyor

PURSAKLAR BELEDİYESİ'NİN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA AÇIK HAVA SİNEMASI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

8.7.2015Ankara
En İyi Onlar belirlendi

En İyi On'lar belirlendi

Türk Sineması'nın 100. yılı anısına düzenlenen "En İyi On'lar" ödül töreni, Beyoğlu Belediyesi ve TÜRSAK ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle kutlandı. Sinema sektörünün her zaman yanında olduğunu belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Sinemanın bir kültür ve sanat endüstrisi olarak kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

24.3.2015Keyif
34 bedenim ama...

34 bedenim ama...

Kanal D’nin sevilen dizisi “Şeref Meselesi” yeni bir yıldız yarattı. Dizide Kübra karakterine hayat veren Burcu Biricik, bu yapım sayesinde hayatında yeni bir pencere açıldığını söylüyor. Genç oyuncu, yeni hayatını ve ekranda iyi görünmek için neler yaptığını Formsante dergisine anlattı.

3.3.2015Magazin
100+ Yaş Kulübü’nde sinema keyfi

100+ Yaş Kulübü’nde sinema keyfi

Çankaya Belediyesi’nin, 100+Yaş Kulübü üyeleri, sinema günlerinde bir araya geliyor.

9.11.2014Ankara

Yazar Sonuçları

Şûraya katılanlara sunulanlar

Şûraya katılanlara sunulanlar

ŞÛRALARDA, sempozyumlarda organizasyonun hazırlanışına, katılımcılara sunulanlara dikkat ederim.

8.3.2017Doğan HIZLAN
Bunu bize yapamazsın Tolga Çevik

Bunu bize yapamazsın Tolga Çevik

Tolga Çevik, 9 Aralık’ta vizyona girecek yeni filmi “Sen Benim Her Şeyimsin”de bir baba-kız hikayesi anlatıyor.

5.12.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Hindistanda film festivalinden notlar

Hindistan'da film festivalinden notlar

Farkında mısınız bilmiyorum ama başka ülkelerle yakınlaşmamızı hep sanat üzerinden, entertainment üzerinden yapıyoruz. Yani sanatın yaklaştırıcı gücünü kimse yadsıyamaz. Siyasal hiçbir şey de bunu başaramaz!

26.10.2016Ayşe ARMAN
Türklerin Hindistanı fethi

Türklerin Hindistan'ı fethi!

BEN Hindistan muhtarıyım ya, olay yerinden bildiriyorum...

25.10.2016Ayşe ARMAN
Darbeleri anlatan en iyi 10 film

Darbeleri anlatan en iyi 10 film

‘15 Temmuz darbe girişimi’ nedeniyle sinema tarihinde öne çıkmış darbe filmlerine göz atalım dedik. İşte size dünya ve Türkiye sinemasından zihinlerde yer etmiş 10 yapım...

29.7.2016Uğur VARDAN
Cennetten kovulanlar…

Cennetten kovulanlar…

Yüksel Aksu imzalı ‘İftarlık Gazoz’, 70’ler nostaljisini başarıyla yansıtırken önce ‘kayıp bir cennet’in tarifine soyunuyor, sonra da bu cennetin şiddetle nasıl yıkıldığına dikkat çekiyor.

29.1.2016Uğur VARDAN
Ronaldo’nun ‘Babam ve Oğlum’u

Ronaldo’nun ‘Babam ve Oğlum’u

BU yıl ilk kez İstanbul Film Festivali sırasında izleyiciyle buluşan, ardından NTV Spor’da gösterilen ‘Messi’ adlı belgesel, bence son derece zekice bir kurgunun eseriydi.

26.12.2015Uğur VARDAN
Kendimi sanatçı görmüyorum

Kendimi sanatçı görmüyorum

Her röportajda konuştuğum kişiyi anlatan birkaç cümlelik kısa girişler yazarım mutlaka.

19.12.2015İzzet ÇAPA
Yılmaz Hoca’nın telefonu yine çalmadı

Yılmaz Hoca’nın telefonu yine çalmadı

Ne zaman büyük kulüpler veya Milli Takım, teknik adama arasa Yılmaz Vural’ın da adı gündeme gelir.

25.11.2015Kenan BAŞARAN
Tut Kalbimi Özcan

Tut Kalbimi Özcan

Sevimli Tehlikeli’yi basın gösteriminde izledim.

5.2.2015Ömür GEDİK