Aramanız :
Aradığınız kelime : "

bütçe_açığı/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.276  adet haber bulundu.


 • Başçı: Mavi bölgenin altına inmeye gayret ediyoruz - bütçe_açığı/
  Başçı: Mavi bölgenin altına inmeye gayret ediyoruz19.03.2015
  EkonomiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, "Bizim asli önceliğimiz olan, esas işimiz olan fiyat istikrarı alanında da enflasyonda yine malumunuz geçen sene haziran ayında yine kırmızı çizgi olarak alabileceğimiz yüzde 9'un üzerinde, yüzde 9.7'lik bir enflasyondan kademeli olarak önce turuncu bölgeye sonra sarı bölgeye geldik.Çok yakında da mavi bölge olan yüzde 7'nin altına inmeye gayret ediyoruz" dedi.
 • Başçı: Sarıdayız hedef mavi - bütçe_açığı/
  Başçı: Sarıdayız hedef mavi19.03.2015
  Ekonomi‘Kırmızıdan Maviye Çağdaş Türk Resim Sanatı’ sergisinin açılışında serginin isminden ekonomiye uyarlamayan yapan Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ‘asli önceliğimiz’ dediği enflasyonda şu an sarı seviyelerinde olduğumuzu söyledi.Başçı çok yakında mavi bölge olan yüzde 7’nin altına inmeye gayret ettiklerini belirtti.
 • Sefer LEVENT

  Değerli değil rekabetçi TL - bütçe_açığı/
  Değerli değil rekabetçi TL17.03.2015
  Yazarlar
 • Denizli'de iki bakanlı açılış - bütçe_açığı/
  Denizli'de iki bakanlı açılış14.03.2015
  EgeGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ET ve Süt Kurumu'nun Denizli Et Kombinası'nın açılış törenine katıldı.Eker, Türkiye'de hayvancılığa verilen desteği 83 milyondan 3 milyar liraya çıkardıklarını söyledi.
 • Mehmet Şimşek’ten önemli açıklamalar - bütçe_açığı/
  Mehmet Şimşek’ten önemli açıklamalar14.03.2015
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin kapanış töreninde konuştu.Şimşek kurumların kalitesine vurgu yaparak, “Türkiye bu konuda bugün göründüğü kadar kötü de değil arzuladığımız kadar iyi de değil” diye konuştu.Şimşek Türkiye’nin en önemli ilham noktasının Avrupa Birliği olduğunu belirterek, “Doğu’ya mı bakıp ilham alacağız” dedi.Şimşek bu sözleri söylerken karşısında eski Avrupa Merkez Bankası Başkanı Jean Claud Trichet vardı.
 • Davutoğlu: Türkiye istikrar adası - bütçe_açığı/
  Davutoğlu: Türkiye istikrar adası05.03.2015
  PlanetDavutoğlu, ABD'nin New York kentinde Goldman Sachs Doğrudan Yatırımcıları’na öğle yemeğinde hitap etti, "Türkiye'nin bir istikrar adası" olduğunu söyledi.
 • Ahmedinejad’ın programında bomba paniği ve protesto linçi - bütçe_açığı/
  Ahmedinejad’ın programında bomba paniği ve protesto linçi28.02.2015
  Gündemİran eski Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejad’ın Bursa’daki programında iki protesto yaşandı.Elindeki bomba süsü verilen sabun kalıplarla dolu çantayı göstererek patlatacağını söyleyen genç adam gözaltına alındı.Ahmedinejad'ın konuşmasını protesto etmek isteyen 4 kişi ise dinleyiceler tarafından dövüldü.
 • Problem bütçe değil güven - bütçe_açığı/
  Problem bütçe değil güven23.02.2015
  EkonomiG20 ülkelerindeki iş dünyası örgütleri tarafından oluşturulan B-20’nin ilk bölgesel iştişare toplantısına katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan dünyadaki en büyük problemin bütçe değil güven açığı olduğunu vurguladı.
 • Ada değiliz ki etkilenmeyelim - bütçe_açığı/
  Ada değiliz ki etkilenmeyelim18.02.2015
  EkonomiMALİYE Bakanı Mehmet Şimşek, Şimşek, Merkez Bankası’na ilişkin tartışmaların yatırımcı nezdinde bir miktar tedirginliğe sebep olduğunu belirterek, “Ada devleti değiliz ki içerdeki tartışmalar piyasayı etkilemesin.Merkez Bankası’nın fiyat istikrarını gözeterek rasyonel bir zeminde karar vermesi gerekiyor.Enflasyonun kalıcı şekilde yüzde 5 ve altına inmesi gerekir dolayısıyla enflasyonla mücadelenin sürmesi lazım” dedi.
 • Erdal SAĞLAM

  İşsizlikte umut yok - bütçe_açığı/
  İşsizlikte umut yok17.02.2015
  YazarlarKASIMDA yüzde 10.7’ye yükselen işsizlik oranlarının, orta vadede düşme umudu görünmüyor.
 • Merkez Bankası’na güvenimiz tamdır - bütçe_açığı/
  Merkez Bankası’na güvenimiz tamdır15.02.2015
  EkonomiMERKEZ Bankası Başkanı Erdem Başçı’ya, siyasilerden yöneltilen eleştiriler sonrasında Maliye Bakanı Şimşek’ten destek geldi.Şimşek, “Merkez Bankası iyi bir performans göstermiştir.Bizim Merkez Bankası’na olan güvenimiz tamdır” dedi.
 • S&P'den petrol üreticisi 4 ülkeye not indirimi - bütçe_açığı/
  S&P'den petrol üreticisi 4 ülkeye not indirimi10.02.2015
  EkonomiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P) Kazakistan, Venezuela, Bahreyn ve Umman'ın kredi notlarını, gerileyen petrol fiyatlarının kamu gelirlerini ciddi oranda azaltması nedeniyle düşürdü.
 • AB Komisyonu Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti - bütçe_açığı/
  AB Komisyonu Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti05.02.2015
  EkonomiAvrupa Birliği (AB) Komisyonu, Türkiye'nin 2015 yılı büyüme tahminini yüzde 3,3'ten 3,7'ye yükseltti.
 • Aile içi şiddet tabu BUNU YIKMALIYIZ! - bütçe_açığı/
  Aile içi şiddet tabu BUNU YIKMALIYIZ!27.01.2015
  AvrupaAlmanya Aile Bakanı Manuela Schwesig ile başta aile içi şiddet ve buna karşı devletin sunduğu yardım imkanları üzerine konuşmak için randevu aldık.Ama olaylar öyle hızlı gelişti ki.Buna Paris’teki terör saldırısı eklendi.Ardından İslam Konferansı toplandı.Almanya’nın gençlerin radikallerin tuzağına düşmesine karşı ne tür tedbirler aldığı ve alacağı soruları da önem kazandı.
 • Başbakan'dan önemli açıklamalar - bütçe_açığı/
  Başbakan'dan önemli açıklamalar20.01.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu bugün Londra’daki temasları dolayısıyla bir konuşma gerçekleştirdi.Başbakan burada, “Hasta adam yakıştırması 21.yy’da Avrupa için kullanılmaya başlandı” derken Türkiye ekonomisindeki gelişmelerden bahsetti.Öte yandan iç siyasetle de ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Davutoğlu, “Cumhurbaşkanı ve Başbakan arasındaki görev dağılımındaki yumuşak geçiş Türkiye için önemli bir testti” dedi.Dün Beştepe’de Cumhurbaşkanı’nın başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu toplantısından sonra Davutoğlu’nun bu açıklaması dikkat çekti.
 • 'Bu sene yüzde 4 büyürüz' - bütçe_açığı/
  'Bu sene yüzde 4 büyürüz'15.01.2015
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılında bütçe giderlerinin 448,4 milyar lira, bütçe gelirlerinin 425,8 milyar lira, bütçe açığının ise 22,7 milyar lira olduğunu bildirdi.Şimşek 2015'te Türkiye'nin yüzde 4 büyüyeceğini tahmin etti.
 • 'AVM Yasası'nda flaş gelişme - bütçe_açığı/
  'AVM Yasası'nda flaş gelişme14.01.2015
  EkonomiAlışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.Alışveriş merkezlerinde, acil tıbbi müdahale ünitesi, ibadet yeri, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı gibi ortak kullanım alanları oluşturulacak.Yasada perakende işletmelerin bir kısmının ya da tamamının çalışma saatleri, meslek kuruluşlarının müşterek teklifi üzerine yetkili idarenin görüşü alınarak vali tarafından belirlenebilecek.
 • Sefer LEVENT

  ‘O röportajda ne dediysem o' - bütçe_açığı/
  ‘O röportajda ne dediysem o'11.01.2015
  YazarlarHürriyet’te yayınlanan sözleri günlerdir tartışılan TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, “TÜSİAD’ın eleştirilerinin ve politika önerilerinin muhatabı elbette ki hükümettir.Kurumsal muhataplık ilişkisi cumhurbaşkanı ile değildir.Paralel devlet ciddi bir iddiadır.Ortaya çıkarılması gerekir” diye konuştu.
 • ‘O röportajda ne dediysem o’ - bütçe_açığı/
  ‘O röportajda ne dediysem o’11.01.2015
  EkonomiHürriyet’te yayınlanan eleştirisi günlerdir tartışılan TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, “TÜSİAD’ın eleştirilerinin ve politika önerilerinin muhatabı elbette ki hükümettir.Kurumsal muhataplık ilişkisi cumhurbaşkanı ile değildir.Paralel devlet ciddi bir iddiadır.Ortaya çıkarılması gerekir” dedi.
 • Çalışan anneler için önemli kararlar - bütçe_açığı/
  Çalışan anneler için önemli kararlar08.01.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planında kadınlara iş hayatında pek çok kolaylık geliyor.Çocuk sahibi olan çalışanlar, doğum izninden sonra isterlerse çocuklarının ilkokula başlama yaşı olan 5.5 yaşına kadar 'yarı zamanlı' çalışma hakkına sahip olacaklar.Çocuk sayısına orantılı ailelere maddi yardım yapılacak.Fakat bu geniş hakların şirketlere yük olmasından da endişe ediliyor.Geçen aylarda maden işçilerine tanınan geniş haklardan dolayı pek çok maden ocağı kapanmış işçiler işsiz kalmıştı.
 • Risk de var umut da. - bütçe_açığı/
  Risk de var umut da.31.12.2014
  EkonomiBir yıl daha geride kalırken Hürriyet Ekonomi’nin uzman ekibi sektörlerinin son durumunu ve önümüzdeki döneme ilişkin beklentilerini kaleme aldı.2015’in 2014’ten daha iyi bir yıl olması dileğiyle.Mutlu yıllar.
 • Yunanistan'da kritik cumhurbaşkanlığı seçimi - bütçe_açığı/
  Yunanistan'da kritik cumhurbaşkanlığı seçimi28.12.2014
  AvrupaYunanistan'da cumhurbaşkanlığı seçiminin üçüncü ve son turu yarın yapılacak.Bu seçim, ülkenin "karar günü" olarak yorumlanıyor.
 • "Milletvekili sayısı 350'ye düşürülsün" teklifi22.12.2014
  GündemCHP Adana Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret ve Enerji Komisyonu üyesi Ümit Özgümüş, tasarruf tedbirleri gerekçe gösterilerek öğretmen ataması yapılmamasını eleştirerek, "Milletvekili sayısını 550’den 350’ye düşürün" diyerek kaynak gösterdi.
 • Uğur GÜRSES

  Ekonominin reçetesi; hukuk ve çoğulcu demokrasi - bütçe_açığı/
  Ekonominin reçetesi; hukuk ve çoğulcu demokrasi15.12.2014
  Yazarlar
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge - bütçe_açığı/
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na 1000 sorulu önerge09.12.2014
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili TBMM'ye 1000 sorulu önerge verdi.
 • Eskimolar erken seçime gidiyor - bütçe_açığı/
  Eskimolar erken seçime gidiyor28.11.2014
  AvrupaDanimarka'ya bağlı özerk bir yönetim olan Grönland'da erken seçim yapılıyor.Büyük coğrafyası ve zengin maden kaynaklarıyla umut vaat eden küçük nüfuslu ada, kendine özgü çeşitli sorunlarla da boğuşuyor.
 • Babacan'dan Derviş modeli - bütçe_açığı/
  Babacan'dan Derviş modeli27.11.2014
  EkonomiFortune Turkey'in haberine göre NIKKEI İstanbul Bürosu'na açıklamalar yapan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Görevi bırakmam gerekiyor.Ancak bizim sistemimiz, parlamento üyesi olmadan da bakanlık görevi üstlenilmesine izin veriyor.Fakat bu istisnai bir durum.Düşünceme göre, (konumumu) gelişmeler belirleyecek ama benim isteğim özel sektöre geri dönmek" diye konuştu.
 • Bakan Avcı: 2015’te kamuya 74 bin personel alınacak - bütçe_açığı/
  Bakan Avcı: 2015’te kamuya 74 bin personel alınacak22.11.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmen atamalarına ilişkin, 2015'te kamuya toplam 74 bin personel alınacağını belirtti.Avcı, "Bunun içerisinden ne zaman ve ne kadar bize tahsis edilir, o Bakanlar Kurulu'nun kararında" dedi.
 • Japonya Başbakanı parlamentoyu feshetti - bütçe_açığı/
  Japonya Başbakanı parlamentoyu feshetti21.11.2014
  PlanetJaponya Başbakanı Şinzo Abe, parlamentoyu feshetti.Böylece 14 Aralık'ta yapılması planlanan erken seçimin yolu açıldı.
 • Yarsuvat: Galatasaray Ruslara. - bütçe_açığı/
  Yarsuvat: Galatasaray Ruslara.12.11.2014
  FutbolGalatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, sarı kırmızılı kulübün Ruslara satılacağı iddiasına sert çıktı: "Bu akla mantığa sığar mı! Tamamen uydurma." Sneijder ve Muslera'nın satışının hiç gündeme gelmediğini de belirten Yarsuvat, "Galatasaray'ı daha kötü günler bekliyor" diyen Aziz Yıldırım'a da cevap verdi.
 • Başbakan Davutoğlu: Eski dostuma baskı yapmam - bütçe_açığı/
  Başbakan Davutoğlu: Eski dostuma baskı yapmam27.10.2014
  EkonomiBAŞBAKAN Davutoğlu geçtiğimiz cuma günü Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’yla görüştü.Davutoğlu Başçı’ya ‘faizler düşmeli’ mesajını verdiğini ancak ‘çok eski dostum’ diye tanımladığı Başçı’ya baskı yapmayacağını ve söylediklerinin Merkez Bankası bağımsızlığına halel getirmeyeceğini vurguladı.
 • Yalçın BAYER

  Cumhuriyet Türk Mucizesi - bütçe_açığı/
  Cumhuriyet Türk Mucizesi24.10.2014
  Yazarlar“ATATÜRK niye büyüktür, niye hiç eksilmeyen bir minnet ve saygı ile anıyoruz?"
 • Vakıfbank Başkanı'ndan Aziz Yıldırım'a cevap - bütçe_açığı/
  Vakıfbank Başkanı'ndan Aziz Yıldırım'a cevap24.10.2014
  VoleybolVakıfBank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, 'devlet bankalarına karşı mücadele ediyoruz' diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a cevap verdi: "Sporda başarı sadece bütçeyle olmaz."
 • 'Almanya için iyi olan Fransa için de iyidir' - bütçe_açığı/
  'Almanya için iyi olan Fransa için de iyidir'21.10.2014
  AvrupaAlmanya Maliye Bakanı Wolfgang Schaeuble, Fransa ve Almanya'nın yatırımların artırılması için elinden geleni yapacaklarını söyledi.
 • Vatandaşın cebinden 15 milyar lira çıkacak - bütçe_açığı/
  Vatandaşın cebinden 15 milyar lira çıkacak20.10.2014
  Ekonomiİstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (İSMMMO) "Türkiye'de Sağlık Stratejileri ve Harcamalar" raporuna göre, vatandaşın cebinden çıkan sağlık harcamaları tutarı 2014 yıl sonu itibariyle 15 milyar lirayı bulacak.
 • YÖK Başkanı Çetinsaya: Yükseköğretimde sıçramaya ihtiyaç var - bütçe_açığı/
  YÖK Başkanı Çetinsaya: Yükseköğretimde sıçramaya ihtiyaç var20.10.2014
  EğitimYÖK Başkanı Prof.Dr.Çetinsaya, “Yükseköğretim sisteminde bir sıçramaya ihtiyaç var.Bu kaçınılmaz.Bu konuda da 30 yıl önce oluşturulmuş mevcut yapının değiştirilmesi yönünde de büyük bir beklenti var.Neden önemli bu yeniden yapılandırma? 2547 sayılı düzenin en büyük açmazı aşağı yukarı herkese aynı elbiseyi giydirmesi, sistem içinde çeşitliliğe izin tanımaması” dedi.
 • 'Bundan sonra vergi affı literatürden çıkacak' - bütçe_açığı/
  'Bundan sonra vergi affı literatürden çıkacak'15.10.2014
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, merkezi yönetim bütçesinin, geçen ay 9,2 milyar lira, ocak-eylül döneminde ise 11,9 milyar lira açık verdiğini bildirdi.Şimşek, yılın 9 ayında 313,5 milyar lira bütçe gelirine karşılık, 325,4 milyar lira bütçe gideri gerçekleştiğini söyledi.
 • Memura kötü haber - bütçe_açığı/
  Memura kötü haber15.10.2014
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, geçen yıl olduğu gibi 2015 yılında da alkol ve sigara vergilerine zam yapılacak mı, sorusuna 'hayır' demedi.Ancak Şimşek, "Şu aşamada bu konuda konuşmak istemiyorum ama bütçeyle ilgili varsayımlarımız ne gerektiriyorsa o adımları atacağız" dedi."Sene başında yüzde 5 olarak hedeflenen enflasyonun yıl sonunda yüzde 9.4 olacağını söylediniz.Bu fark nedeniyle memur ve emekliye enflasyon farkı verilecek mi" sorusuna ise Şimşek, bunun hukuken mümkün olmadığını, memur zammının toplu sözleşme ile belirlendiğini söyledi.
 • Orta vadeli problem - bütçe_açığı/
  Orta vadeli problem10.10.2014
  EkonomiTürkiye ekonomisi gelecek 3 yılı, geçen yıl öngörülenden daha kötü geçirecek.2014 ise hayal kırıklığı.Büyüme hedefi yüzde 4’ten yüzde 3.3’e çekildi, milli gelir 810 milyar dolar olabilecek.Büyüme takip eden yıllarda da yüzde 5’i aşamayacak.Öngörüler 2023 hedeflerini de riske atıyor.
 • Babacan yeni OVP'yi açıklıyor - bütçe_açığı/
  Babacan yeni OVP'yi açıklıyor08.10.2014
  EkonomiBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan yeni Orta Vadeli Ekonomik Programı (OVP) açıklıyor.Babacan, yüzde 4 olarak belirlenen büyüme hedefini bu yıl yüzde 3.3'e 2015 için yüzde 5 olarak belirlenen hedefi de yüzde 4'e revize ettiklerini söyledi.Enflasyon hedefi ise yüzde 5.3'ten yüzde 9.4'e yükseltildi.Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Orta Vadeli Program'da bu kez önceliğin enflasyonu düşürmeye verildiğini, cari açığın ise ikinci sırada yer aldığını açıkladı.
 • Euro'da kara bulutlar - bütçe_açığı/
  Euro'da kara bulutlar06.10.2014
  AvrupaAvrupa Merkez Bankası, yatırımları teşvik amacıyla piyasaya para pompalamak için faizleri nerdeyse sıfır oranına çekti.
 • BEŞİKTAŞ 28 KASIM’DA UEFA’YA İZAHAT VERECEK - bütçe_açığı/
  BEŞİKTAŞ 28 KASIM’DA UEFA’YA İZAHAT VERECEK27.09.2014
  AvrupaFinansla Fair Play Kriterleri’ne uymadığı için incelemeye aldığı ve detaylı bilgi istediği Beşiktaş’a iki önemli soru sordu.UEFA, üst üste iki yıl neden zarar edildiğini ve futbolcu amortisman değerlerinin nasıl hepaplandığını sordu.
 • Neden zarar ettin Beşiktaş - bütçe_açığı/
  Neden zarar ettin Beşiktaş27.09.2014
  FutbolUEFA, Finansal Fair Play Kriterleri’ne uymadığı için incelemeye aldığı ve detaylı bilgi istediği Beşiktaş’a, “Üst üste iki yıl neden 45 milyon Euro’dan fazla zarar ettin” ve “Futbolcu amortisman değerlerini nasıl hesapladın” diye sordu.
 • Bütçe açığı, sağlık turizmiyle giderilir - bütçe_açığı/
  Bütçe açığı, sağlık turizmiyle giderilir27.09.2014
  EkonomiTürkiye’nin geçen yılki sağlık turizmi gelirinin 2.5 milyar dolar olduğunu belirten Türk Healt Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Acıkök, “Bu yıl beklentimiz 5 milyar dolar.Sağlık için gelen turist, normal turiste göre ortalama 10 kat fazla para harcıyor.Gereken tedbirler alınırsa bu rakamı 2-3 yıl içerisinde 10 milyar dolara katlayıp, Sağlık Bakanlığı’nın 2014 yılı bütçesi olan 18.6 milyar TL’nin sağlık turizmiyle karşılanmasını sağlayarak bütçeye büyük katkı sağlayabiliriz” dedi
 • Emekli maaşı alanlar dikkat - bütçe_açığı/
  Emekli maaşı alanlar dikkat19.09.2014
  EkonomiTorba Yasa ile yapılan düzenlemelerden biri de “emekli maaşının bankadan çekilme süresi” ile ilgili…
 • Şükrü KIZILOT

  Emekliye 1 yıl süre - bütçe_açığı/
  Emekliye 1 yıl süre18.09.2014
  YazarlarTorba Yasa ile yapılan düzenlemelerden biri de “emekli maaşının bankadan çekilme süresi” ile ilgili…
 • Bakan Nabi Avcı: Öğretmen atama tercihleri bugün başladı - bütçe_açığı/
  Bakan Nabi Avcı: Öğretmen atama tercihleri bugün başladı12.09.2014
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün akşam onayladığı torba yasa diye tabir edilen yasayla 40 bin öğretmen ataması gerçekleştireceklerini hatırlatarak, “Bugünden itibaren 5 iş günü öğretmen adaylarından tercih alacağız.Perşembe gününe kadar tercihler devam edecek.Cuma gününden itibaren öğretmenler hangi okula atandığını öğrenmiş olacak” dedi.
 • İsmet BERKAN

  Davutoğlu’nu bekleyen 3 temel mesele. - bütçe_açığı/
  Davutoğlu’nu bekleyen 3 temel mesele.20.08.2014
  YazarlarSANKİ ortalık güllük gülistanlık, tek derdimiz seçimi hangi ismin kazanacağıydı.
 • Şükrü KIZILOT

  Vergiler ödenmiyor - bütçe_açığı/
  Vergiler ödenmiyor14.08.2014
  YazarlarYAZ sıcaklarının iyice bastırdığı şu günlerde, sevimsiz bir haberimiz var; vergiler ödenmiyor!.
 • Yeni hükümetin ekonomi ödevleri - bütçe_açığı/
  Yeni hükümetin ekonomi ödevleri13.08.2014
  EkonomiCumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından önce devir teslim ardından yeni hükümet şekillenecek.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»