Aramanız :
Aradığınız kelime : "

aydinlik gazetesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

412  adet haber bulundu.


 • Allahperest sosyalist aday - aydinlik-gazetesi

  Allahperest sosyalist aday13.05.2015

  GÜNDEM

  GEZİ Parkı eylemlerinde dikkat çeken ‘Antikapitalist Müslümanlar’dan biri o.İstanbul’da muhafazakâr bir çevrede yaşayan, kendi deyimiyle asimile olmuş Alevi aileye mensup.
 • İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'den önemli açıklamalar - aydinlik-gazetesi

  İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali'den önemli açıklamalar23.03.2015

  Ekonomi

  İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, "Kimse, kendi hedefi uğruna, gayrişeffaf medyalarda, İş Bankası gibi bu ülkenin göz bebeği kurumları yıpratmayı denemesin, bizim üzerimizden asla cephe genişletmeye çalışmasın" diye konuştu.
 • Tanınmış gazeteci sahte içki kurbanı - aydinlik-gazetesi

  Tanınmış gazeteci sahte içki kurbanı23.02.2015

  Gündem

  Bir süre önce günün yorgunluğunu atmak için gittiği mekanda sahte içki kurbanı olan ve tedavi altına alınan İzmirli Gazeteci Sedat Peker yaşam savaşını kaybetti.
 • Bir dönemin fotoromanı - aydinlik-gazetesi

  Bir dönemin fotoromanı22.02.2015

  Gündem

  Savcının önüme koyduğu, hakkımdaki ‘suç delillerini’ görünce tüylerim ürperdi, irkildim.Odatv soruşturması kapsamında 10 ‘terör’ şüphelisinden biriydim.Telefonlarım dinlenmiş, polisler tarafından adım adım takip edilmiş, fotoğraflanmıştım.Suç delili olarak ise ortaya, dönemin Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan ile yaptığım ‘hal-hatır’ içerikli telefon konuşması, gazeteci arkadaşım Mehmet Bozkurt ile Üsküdar’daki bir pastanede yaptığımız görüşme ve birlikte gazete okumamız konmuştu! Gördüklerim bir terör soruşturmasının delilleri değil, adeta bir dönemin fotoğrafı gibiydi.İşte Türkiye’de yaşanmış, gazetecilerin ‘örgütsel’ faaliyetlerini ispatlamaya çalışan polislerin harcadıkları mesai sonunda ortaya çıkan bir ‘terör’ soruşturmasının öyküsü:
 • Kılıç’ın şikayetçi olduğu profesör beraat etti - aydinlik-gazetesi

  Kılıç’ın şikayetçi olduğu profesör beraat etti22.01.2015

  Gündem

  ULUDAĞ Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr.Kemal Gözler, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve aynı mahkemenin üyesi Serdar Özgüldür’ün şikayetiyle hakkında açılan 2 ayrı ’hakaret’ davasından beraat etti.Prof.Dr.Gözler, adaletin yerini bulduğunu belirterek, "Böylece Haşim Kılıç ve Serdar Özgüldür hakkındaki iddialarımın doğru olduğu mahkeme huzurunda ispatlanmış oldu" dedi.
 • Hâkimden ‘siyah beyaz’ karar! - aydinlik-gazetesi

  Hâkimden ‘siyah beyaz’ karar!19.01.2015

  Futbol

  2013'te Denizli'de bir askeri birliğin komutanının odasındaki Beşiktaş bayrağı ve flamasının videosu çekilip internette yayınladı.Komutan bunun üzerine mahkemeye başvurup, videolara erişimi engelletti.Fakat videoyu yayınlayan şahıs bir üst mahkemeye itiraz etti.Hakim Haki Öncü son kararında, "Kara kartal özgürlüğün sembolüdür.Yapılan yayın Beşiktaş’ı rencide etmek amaçlı" diyerek, itirazı reddetti.
 • 94 gazetecinin sürekli basın kartlarının onaylanmaması Meclis gündeminde - aydinlik-gazetesi

  94 gazetecinin sürekli basın kartlarının onaylanmaması Meclis gündeminde14.01.2015

  Gündem

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a "BYEGM Genel Müdürü Cemalettin Haşimi, hangi mevzuata dayanarak Basın Kartı Komisyonunun sürekli basın kartı almaya hak kazanan 94 gazeteci ile ilgili kararını uygulamamıştır?" diye sordu.
 • İsmet BERKAN

  Kafası karışıklar için ifade özgürlüğü rehberi. - aydinlik-gazetesi

  Kafası karışıklar için ifade özgürlüğü rehberi.19.12.2014

  Yazarlar

  TÜRKİYE’nin de ilk imzacıları arasında yer aldığı Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 9.maddesi ‘Düşünce, vicdan ve din özgürlüğü’ başlığı taşır.
 • Yalçın BAYER

  Osmanlıcacıya sorarım: Dilin dönecek mi? - aydinlik-gazetesi

  Osmanlıcacıya sorarım: Dilin dönecek mi?09.12.2014

  Yazarlar

  “ORHAN Bey sonrasında Osmanlı yönetimi Türklük bilincinden uzaklaştıkça, Türkçemiz de giderek Arap-Fars dillerinin boyunduruğuna girer olmuştu.Osmanlı, Türkçeyi, Arap-Fars dillerinin ‘köle’si konumuna düşürmüştü” biçimindeki bir düşünüş yanlış olmasa gerek.
 • Talat Halman son yolculuğuna uğurlandı - aydinlik-gazetesi

  Talat Halman son yolculuğuna uğurlandı09.12.2014

  Gündem

  GEÇİRDİĞİ kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.Halman’ın cenazesi Teşvikiye Camii’nden kılınan cenaze namazının ardından, Edirnekapı Şehitliği’nde toprağa verildi.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - aydinlik-gazetesi

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • İstanbul'un beklediği proje durdu mu? - aydinlik-gazetesi

  İstanbul'un beklediği proje durdu mu?23.10.2014

  Gündem

  Milyonlarca İstanbullu'nun dört gözle beklediği, Avrupa ve Anadolu yakasını Boğaz'ın altından tüplerle birleştiriren Marmaray'ı Halkalı'ya kadar uzatma projesinin durma noktasına geldiği için askıya alındığı iddia edildi.
 • Gezi soruşturmasında Deniz Gezmiş adı da şüpheli - aydinlik-gazetesi

  Gezi soruşturmasında Deniz Gezmiş adı da şüpheli06.10.2014

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘terör örgütü’ kurmakla suçlandıkları Gezi soruşturmasında, 42 yıl önce idam edilerek hayata veda eden Deniz Gezmiş’in de şüpheli olarak yer aldığı öne sürüldü.
 • Profesöre intihal ve hakaret davası - aydinlik-gazetesi

  Profesöre intihal ve hakaret davası27.09.2014

  Gündem

  ANAYASA Mahkemesi (AYM) Başkanı Haşim Kılıç'ın şikayeti üzerine Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Kemal Gözler hakkında, 'Örnekleriyle Usulsüz Alıntı Sorunu' kitabında hakaret suçu işlediği iddiasıyla Bursa 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Meğer, iki cihanda lekeli değilmişiz - aydinlik-gazetesi

  Meğer, iki cihanda lekeli değilmişiz08.07.2014

  Yazarlar

  “Özgürlük” şarkıları söyleyen “hümanist” sanatçımız Sezen Aksu, hapse tıkılmamı talep etti!
 • Taha AKYOL

  Küresel komplo! - aydinlik-gazetesi

  Küresel komplo!21.06.2014

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI seçimleri için “küresel güçler” yine devreye girmişler, ‘Kurtuluş Savaşı’ veren Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek için düşünüp taşınmışlar, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu piyasaya sürmüşler!
 • Saat firması: Garip, komik - aydinlik-gazetesi

  Saat firması: Garip, komik09.05.2014

  Gündem

  Eski bakan Zafer Çağlayan'ın, Reza Zarrab'dan rüşvet olarak aldığı iddia edilen 700 bin liralık saatle ilgili "Parasını ben ödedim" diyerek Meclis kürsüsünde elinde tuttuğu fatura ile ilgili Patek Philippe saat firmasının yetkilisinin belge için "garip, komik" anlamında "das ist komisch" dediği öne sürüldü.
 • Cumhuriyet gazetesi 90 yaşında - aydinlik-gazetesi

  Cumhuriyet gazetesi 90 yaşında07.05.2014

  Gündem

  Cumhuriyet Vakfı Başkanı Orhan Erinç: "Cumhuriyetin ilk duruşundan ödün vermeyeceğimizi bir kez daha vurguluyorum."
 • İhracatın Yıldızları'ndan biri İzmir'den - aydinlik-gazetesi

  İhracatın Yıldızları'ndan biri İzmir'den25.04.2014

  Ege

  Türkiye ekonomisinin geleceğini inşa eden 18 ihracatçı firmanın ödüllendirildiği "İhracatın Yıldızları’ arasında İzmirli Orkide de yeraltı.
 • Ergenekon gerekçeli kararının önsözü - aydinlik-gazetesi

  Ergenekon gerekçeli kararının önsözü03.04.2014

  Gündem

  Ergenekon Davası gerekçeli kararının önsözünde şu ifadeler yer aldı:
 • Yalçın BAYER

  Kuraklığın esas nedeni HES ve Bakan Eroğlu’dur - aydinlik-gazetesi

  Kuraklığın esas nedeni HES ve Bakan Eroğlu’dur06.03.2014

  Yazarlar

  TRAKYA’da Ergene Nehri’nin kurumasından sonra (yeraltından çekilen katran gibi akan suyuyla karıştırmayın) Karadeniz’de de, 1.150 km uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun nehri olan Kızılırmak’ın da kuruma tehlikesiyle karşı karşıya olduğuna dikkat çekildi.
 • Yalçın BAYER

  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar - aydinlik-gazetesi

  Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar04.03.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Erdoğan, “Adaletin yerini bulacağını biliyordum.Hak yerini buldu.Beklentim bu istikametteydi” derken, Dışişleri Komisyonu Üyesi, CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, “Ustaların tapeleri dile düşünce acele çıkarılan yasalarla mevcut deliller karartıldı” yorumunu yaptı.
 • Uğur Mumcu anıldı - aydinlik-gazetesi

  Uğur Mumcu anıldı24.01.2014

  Gündem

  Gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 21'nci yılında, suikaste uğradığı ve adı verilen sokaktaki evininin önünde törenle anıldı.Mumcu'nun cenazesinin kaldırıldığı günün kar yağışlı olmasını sembolize etmesi amacıyla ağaçlara şemsiye asıldı.
 • 'Soruyoruz şimdi; adalet yere düştüğünde.' - aydinlik-gazetesi

  'Soruyoruz şimdi; adalet yere düştüğünde.'20.01.2014

  Gündem

  İstanbul Şişli’de 19 Ocak 2007’de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, ölümünün 7’nci yılında binlerce kişi tarafından anıldı.Dink anmasına katılan Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya, Agos Gazetesi’nin camından yaptığı konuşmada şunları söyledi: “
 • 'Soruyoruz şimdi; adalet yere düştüğünde.' - aydinlik-gazetesi

  'Soruyoruz şimdi; adalet yere düştüğünde.'20.01.2014

  Avrupa

  İstanbul Şişli’de 19 Ocak 2007’de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, ölümünün 7’nci yılında binlerce kişi tarafından anıldı.Dink anmasına katılan Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya, Agos Gazetesi’nin camından yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 • Hrant Dink için buluştular - aydinlik-gazetesi

  Hrant Dink için buluştular19.01.2014

  Gündem

  Gazeteci Hrant Dink öldürülüşünün 7'nci yılında anıldı.Dink için Taksim’den Agos Gazetesi’ne kadar binlerce kişi anma yürüyüşüne katıldı.Trabzonspor forması giyen bir grup da 'Unutmadık' pankartıyla yürüyüşe katılanlar arasındaydı.Sosyal medyada ise görevli polislerin ‘beyaz bere’ takması tepki çekti.Eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay da Twitter’da tepki gösterenler arasındaydı.
 • Erdoğan: Ölene kadar bu makamlarda kalamazsınız - aydinlik-gazetesi

  Erdoğan: Ölene kadar bu makamlarda kalamazsınız07.01.2014

  Dünya

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'da 3 dönem kuralını savundu.Japonya'nın Nikkei gazetesi tarafından düzenlenen konferansta kendisine yöneltilen “Türkiye’nin 2023 vizyonu için nasıl bir liderlik öngörüyorsunuz?” sorusuna karşılık "Zor bir soru" diyen Başbakan, AK Parti tüzüğündeki prensipten söz ettikten sonra, "Bu benim 3.dönemim.Bir çok arkadaşımın da durumu bu.Dolayısıyla bizim milletvekilliğindeki sürecimiz bu karara göre bitiyor" şeklinde konuştu.
 • 'Kumpas'ın peşini bırakmıyorlar - aydinlik-gazetesi

  'Kumpas'ın peşini bırakmıyorlar31.12.2013

  Gündem

  Balyoz davası avukatları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan'ın "milli orduya kumpas kurdular" açıklamasının peşini bırakmıyor.İlker Başbuğ için de tahliye başvurusunda bulunuldu.
 • Süha Baykal hayatını kaybetti - aydinlik-gazetesi

  Süha Baykal hayatını kaybetti25.12.2013

  Gündem

  TÜRKİYE’nin ilk merkez ilçe belediyesini 1984 yılında kuran ve 1989 yılına kadar Konak Belediye Başkanlığı, daha sonra ise gazetecilik yapan 72 yaşındaki Süha Baykal, tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.
 • 4 yıl 9 ay 15 gün.İşte o tutanak - aydinlik-gazetesi

  4 yıl 9 ay 15 gün.İşte o tutanak10.12.2013

  Gündem

  İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi, Mustafa Balbay'ın tahliye kararını oy birliğiyle aldı.Üç sayfalık karar tutanağının sonunda 4 yıl 9 ay 15 gün tutukluğa vurgu yapıldı.
 • Mustafa Balbay'ı vatandaşın oyları kurtardı - aydinlik-gazetesi

  Mustafa Balbay'ı vatandaşın oyları kurtardı10.12.2013

  Gündem

  13.Ağır Ceza Mahkemesi'nin Mustafa Balbay için verdiği tahliye kararı hukuksal bir gerçeği ortaya çıkardı;
 • Sedat Simavi Ödülleri'ni kazananlar belli oldu - aydinlik-gazetesi

  Sedat Simavi Ödülleri'ni kazananlar belli oldu03.12.2013

  Kültür Sanat

  TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti (TGC) kurucu başkanı adına düzenlenen Sedat Simavi Ödülleri’ne bu yıl değer görülen gazeteci, sanatçı, edebiyat, spor ve bilim insanları belli oldu.
 • Akif BEKİ

  Bizi de ne susturmuşlar arkadaş - aydinlik-gazetesi

  Bizi de ne susturmuşlar arkadaş23.11.2013

  Yazarlar

  Sırayla ses veriyor Türkiye, kısım kısım.
 • Yalçın BAYER

  Kürt sorunu nasıl çözülmez! - aydinlik-gazetesi

  Kürt sorunu nasıl çözülmez!20.11.2013

  Yazarlar

  Toplumsal-tarihsel herhangi bir sorunumuz yok demekle yok olmuyor.
 • Ahmet HAKAN

  Sarıgül’e çalışanlar - aydinlik-gazetesi

  Sarıgül’e çalışanlar19.11.2013

  Yazarlar

  İstanbul’da belediye başkanlığı hangi partinin elinde?
 • Akif BEKİ

  Bayram değil ‘Cumhuriyet ayaklanıyor’ - aydinlik-gazetesi

  Bayram değil ‘Cumhuriyet ayaklanıyor’29.10.2013

  Yazarlar

  İŞÇİ Partilisinden CHP’lisine evhamlı Cumhuriyetçiler, 29 Ekim’de meydanlara çağırıyor halkı.
 • Erdoğan’a hakarete 7 bin TL ceza - aydinlik-gazetesi

  Erdoğan’a hakarete 7 bin TL ceza27.09.2013

  Gündem

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın “Başbakan hain ve hırsız mıdır?” başlıklı yazısı nedeniyle şikâyetçi olduğu Aydınlık Gazetesi köşe yazarı Eren Erdem ‘basın yoluyla alenen hakaret’ suçundan 7 bin lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • Yalçın BAYER

  Kuzey Ege’de ‘glasnost’ - aydinlik-gazetesi

  Kuzey Ege’de ‘glasnost’15.09.2013

  Yazarlar

  YANİ, Gökçeada-Semadirek arasında ‘sınırlar kalktı’ demek istiyoruz.
 • TSK'dan

  TSK'dan "Bilirkişilere baskı yapmadık" açıklaması19.08.2013

  Gündem

  Türk Silahlı Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri Komutanı olması beklenen Genelkurmay 2'nci Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın İzmir'de görülen "Askeri Casusluk" davasında askeri bilirkişilere baskı yaptığı, bu yüzden davada yargılanan muazzaf subayların zor duruma düştüğü şeklindeki iddiaları yalanladı.
 • Salonda ‘Siyah’, ‘Beyaz’ Beşiktaş tezahüratı - aydinlik-gazetesi

  Salonda ‘Siyah’, ‘Beyaz’ Beşiktaş tezahüratı07.08.2013

  Avrupa

  CHP 58 milletvekiliyle salondaydı.CHP’li vekillerden bir bölümünün sanıkların önünde duran jandarma komutanı ile yaşadıkları kısa gerginlik bir ara bütün salona yayıldı.Gerilimi düşüren, sanık avukatlarından Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Ali Rıza Dizdar’ın karşı bölümde bulunan avukatlara seslenişi oldu.Dizdar’ın “Arka açık” diye bağırıp, “Siyah” diye seslendiği avukat grubu “Beyaz” diye karşılık verince salonda kahkahalar yükseldi.
 • Mahkeme ‘örgüt’ dedi - aydinlik-gazetesi

  Mahkeme ‘örgüt’ dedi06.08.2013

  Gündem

  Ergenekon davası 12 Haziran 2007’de, Trabzon Jandarması’na gelen bir ihbarla başladı.Bunun üzerine polis Ümraniye’deki bir gecekondunun çatısında bir sandık içerisinde 27 el bombasını buldu.Karar duruşmasında yine bir ihbar vardı.Terör örgütü DHKP-C’nin mahkemeye yönelik bombalı saldırı yapacağı ihbarı nedeniyle duruşma sanık yakınlarına kapalı olarak görüldü.Sonuçta mahkeme Ergenekon’un ‘örgüt’ olduğunu kabul etti.İşte sanıklara verilen cezalar.
 • Mahkeme ‘örgüt’ dedi - aydinlik-gazetesi

  Mahkeme ‘örgüt’ dedi06.08.2013

  Avrupa

  Ergenekon davası 12 Haziran 2007’de, Trabzon Jandarması’na gelen bir ihbarla başladı.Bunun üzerine polis Ümraniye’deki bir gecekondunun çatısında bir sandık içerisinde 27 el bombasını buldu.Karar duruşmasında yine bir ihbar vardı.Terör örgütü DHKP-C’nin mahkemeye yönelik bombalı saldırı yapacağı ihbarı nedeniyle duruşma sanık yakınlarına kapalı olarak görüldü.Sonuçta mahkeme Ergenekon’un ‘örgüt’ olduğunu kabul etti.
 • İzmir'de Ergenekon gerginliği - aydinlik-gazetesi

  İzmir'de Ergenekon gerginliği06.08.2013

  Ege

  Ergenekon tutuklamalarına İzmir'den protesto
 • İşte Ergenekon Davası'nda verilen cezalar - aydinlik-gazetesi

  İşte Ergenekon Davası'nda verilen cezalar05.08.2013

  Gündem

  Ergenekon Davası'nın bugünkü duruşmasında cezalar belli oldu.Mahkeme 21 kişi hakkında beraat kararı verdi, diğer sanıklara ceza yağdı.Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'a müebbet, CHP'li vekillerden Haberal'a 12 yıl 6 ay, Balbay'a 34 yıl 8 ay hapis cezası verildi.
 • Ergenekon davasında Doğu Perinçek'e müebbet hapis cezası verildi - aydinlik-gazetesi

  Ergenekon davasında Doğu Perinçek'e müebbet hapis cezası verildi05.08.2013

  Gündem

  Ergenekon davası tutuklularından İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • Ergenekon Davası'nda mahkemenin kararı - aydinlik-gazetesi

  Ergenekon Davası'nda mahkemenin kararı05.08.2013

  Avrupa

  Ergenekon Davası'nın bugünkü duruşmasında cezalar belli oldu.Mahkeme 21 kişi hakkında beraat kararı verdi, diğer sanıklara ceza yağdı.Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'a müebbet, CHP'li vekillerden Haberal'a 12 yıl 6 ay, Balbay'a 34 yıl 8 ay hapis cezası verildi.
 • Silivri operasyonu: 24 gözaltı - aydinlik-gazetesi

  Silivri operasyonu: 24 gözaltı04.08.2013

  Gündem

  Ergenekon Davası’na gitme çağrısı yapan arasında TGB, İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi’nin bulunduğu 25 adrese operasyon düzenlendi.
 • 'Silivri'ye gelin' diyenlere gözaltı - aydinlik-gazetesi

  'Silivri'ye gelin' diyenlere gözaltı03.08.2013

  Gündem

  Silivri'de pazartesi günü yapılacak olan Ergenekon davası karar duruşması öncesi herkesi Silivri'ye çağıran TGB (Türkiye Gençlik Birliği), İşçi Partisi ve Aydınlık Gazetesi yöneticilerine polis sabah erken saatlerde İstanbul ve Ankara'da büyük bir operasyon başlattı.Çok sayıda adrese baskın yapıldı, 20 kişi gözaltına alındı.Gözaltına alınanlardan biri de TGB Başkanı Çağdaş Cengiz.
 • Taksim şu an - aydinlik-gazetesi

  Taksim şu an03.08.2013

  Gündem

  Silivri'de pazartesi günü yapılacak olan Ergenekon davası karar duruşması öncesi herkesi Silivri'ye çağıran Türkiye Gençlik Birliği, İşçi Partisi ve Aydınlık Gazetesi 'ne polis sabah erken saatlerde büyük bir operasyon yaptı.
 • CHP'li vekil: Abdullah Cömert'in posteri suç delili sayıldı - aydinlik-gazetesi

  CHP'li vekil: Abdullah Cömert'in posteri suç delili sayıldı03.08.2013

  Gündem

  CHP İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal ve Ali Özgündüz, polis tarafından arama yapılan Türk Gençlik Birliği (TGB) Başkanı Çağdaş Cengiz'in Beyoğlu'ndaki evine geldi.Bir süre içeride kalan milletvekilleri, çıkışta yaptıkları açıklamada evde bulunan baret, deniz gözlüğü ve Gezi olayları sırasında Hatay'da yaşamını yitiren Abdullah Cömert'in posterine, polisin suç delili sayarak el koyduğunu söylediler.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Sonraki»
Son Sayfa»»