MENÜ
Arşiv

Ay Yapim

Ay Yapim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ay Yapim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.223 Ay Yapim haberi bulunmuştur.

Ay Yapım, 2005 yılında Kerem Çatay tarafından kurulan medya yapım şirketi. Şirket dünyada 20 ülkede ortağı bulunan “Sparks Network” ün bir dönem Türkiye ortağı idi. Türkiye'nin en büyük yapım şirketlerinden biridir. Merkezi İstanbul/TÜRKİYE'de bulunmaktadır. Yapımları, farklı ülke televizyonlarında da yayınlanmaktadır.Aşk-ı Memnu isimli dizisi senaryo hakları Amerika Birleşik Devletleri'nde yayın yapan  Telemundo Television Studios tarafından satın alınarak Pasión Prohibida adıyla yeniden çekilmiştir.

Ay Yapim Haberleri

İçerde 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı Melekten şoke eden hamle

İçerde 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Melek'ten şoke eden hamle

İçerde dizisi 18. bölümden yayınlanan ilk sahne ile izleyicilerine yeni bölümün oldukça heyecanlı geçeceğinin sinyallerini verdi. Başladığı günden itibaren aksiyon seviyesi hiç eksilmeyen İçerde dizisi yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanan son bölümünde izleyicilerin nefesini kesen dakikalar yer aldı. Yeni bölümde ise neler yaşanacağı oldukça merak edildi. Yeni bölüm fragmanından ilk sahne yayınlandı. Melek ve Mert arasında ilginç dakikalar yaşanıyor. İşte, İçerde 18. bölüm fragmanından ilk sahne sizlerle.

17.1.2017Televizyon
İçerde bu akşam neden yayınlanmadı İçerde dizisinin 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

İçerde bu akşam neden yayınlanmadı? İçerde dizisinin 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

İçerde dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 16. bölümü diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından vazgeçilmez dizisi haline gelen İçerde'nin bu haftaki bölümünün neden yayınlanmadığı izleyicileri meraklandırdı. Aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri şaşırtan dizi İçerde 16. bölüm fragmanıyla ekranlara gelmişti. Dizinin yayın akışından çıktığını gören izleyiciler, İçerde 16. bölümü neden yayınlanmadı? İçerde 16. bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi aramalara oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Peki, İçerde dizisi bu akşam neden yok?

2.1.2017Televizyon
İçerde dizisi oyuncuları yeni yıl dileklerini dile getirdi

İçerde dizisi oyuncuları yeni yıl dileklerini dile getirdi

İçerde 16. bölüm fragmanında Sarp ile Melek arasında yaşanan ilişki, artık bambaşka boyutlara taşınıyor. Yusuf müdürün telkinlerine rağmen Melek'ten bir türlü uzaklaşamayan Sarp, ne yapacağını bilememektedir. İçerde 16. bölüm fragmanında Mert'in Coşkun tarafından istenen kozlara nasıl yanıt vereceği ise merak konularından birisi olarak yer alıyor. Diğer taraftan İçerde dizisi oyuncuları, 2017'nin ilk bölümü öncesi tüm izleyicilerin yeni yılını kısa bir video ile kutladı. İşte 16. bölüm fragmanı ve kutlama videosu detayları

30.12.2016Televizyon
İçerde 16. yeni bölüm fragmanında Mert büyük ikilemde kalacak

İçerde 16. yeni bölüm fragmanında Mert büyük ikilemde kalacak

İçerde 16. yeni bölüm fragmanında Sarp ile Melek arasında yepyeni olaylar alevlenecek. Yayınlandığı her bölümde beklentilerin dışında sonuçları ortaya çıkaran İçerde, 16. yeni bölüm fragmanında da bu durumu devam ettirecek. Mert'in bulmak için uzun zamandır uğraştığı ailesi ve Celal arasında gidip geldiği son bölümün ardından, bu kararın hangi yönde verileceği ortaya çıkıyor. Peki İçerde 16. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm ilk sahneleri

28.12.2016Televizyon
Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç Fİ,Çi,Pi için buluştu...

Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç Fİ,Çi,Pi için buluştu...

Azra Kohen’in ülkemizde çok satan kitaplar arasında yer alan Fi, Çi, Pi kitap üçlemesi dizi oluyor.

21.12.2016Televizyon
Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımı yayınlandı

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımı yayınlandı

Ay Yapım’ın başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un yer aldığı yeni projesi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımı yayınlandı.

12.12.2016Televizyon
İçerde 13. bölüm fragmanında gerçekler ayyuka çıkacak mı

İçerde 13. bölüm fragmanında gerçekler ayyuka çıkacak mı?

İçerde 13. bölüm fragmanı Kebapçı Celal için zor günlere tanık edecek. Coşkun'un Mert'e verdiği aile bilgisi birdenbire her şeyi değiştirecek kararlara tanık edecektir. İçerde 13. bölüm fragmanında Sarp'ın kardeşi için arayışı ise son sürat devam ediyor. Sarp'ın Yusuf müdür tarafından kendisine söylenen yalana rağmen Celal'in ensesinde olduğunu ifade etmesi, beklentileri arttırmıştır. İçerde 13. bölüm fragmanında Mert, Celal'den hesabı sormak için hazırlanıyor. Peki Celal gerçekleri anlatacak mı?

10.12.2016Kelebek
İçerde 13. son bölüm fragmanı yürekleri dağladı

İçerde 13. son bölüm fragmanı yürekleri dağladı

İçerde 13. son bölüm fragmanında Sarp hayalinde Mert'in küçüklüğünü görüyor. Şu an hayatındaki tek amaç kardeşini bulmak olan Sarp, hayalinde gördüğü kardeşinden, "benden vazgeçme ağabey" öğüdünü alıyor. Her bölümde ayrı bir heyecanın var olduğu İçerde 13. son bölüm fragmanında her adım Umut'a biraz daha yaklaştırıyor. Coşkun'dan alacağı bilgiyle ailesini bulacak olan Mert, telefonda duyduklarından sonra gözleri yaşartan o sahneye tanık etmiştir. İçerde 13. bölüm fragmanında hayatta hiçbir şeyin aileden daha önemli olmadığını gösteren Mert, Coşkun'dan o cevabı alabilecek midir?

6.12.2016Kelebek
İçerde dizisinin son bölümünün ardından 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı

İçerde dizisinin son bölümünün ardından 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyenlerin yine yüreklerini hoplattı. Ekranların izleyiciler tarafından büyük beğenisini kazanan dizisi İçerde son bölümüyle yine esti gürledi. Dizinin son bölümünde yaşanan ilginç ve sürükleyici gelişmeler izleyenleri hayrete düşürdü. Son bölümde Yusuf’un Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Sarp bundan sonra tek başına hareket etmeye kararlıdır. Son bölümün ardından izleyiciler 13. bölüm fragmanı için arama yaptılar. Peki, sevilen dizi İçerde'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.12.2016Kelebek
İçerde 12. bölüm fragmanında Sarptan şoke eden hamle..

İçerde 12. bölüm fragmanında Sarp'tan şoke eden hamle..

İçerde dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümü öncesinde yayınlanan ilk fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Sarp ve Yusuf müdür arasında şoke eden bir diyalog yaşıyor. Sarp ona gelen kimliği belirsiz aramaların Yusuf müdür olduğunu öğreniyor. Bunun ortaya çıkmasının ardından Sarp artık yoluna yalnız devam etme kararı alıyor.. Peki İçerde 12. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte İçerde 12. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

1.12.2016Kelebek
Kenan İmirzalıoğlunun yeni rolü belli oldu

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni rolü belli oldu

Anthony Quinn’in unutulmaz “Çağrı” filmi, dizi olarak Türk televizyonlarına uyarlanıyor. Filmde Quinn’in oynadığı Hz. Hamza’yı yeni projede Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak.

28.11.2016Magazin
İçerde yeni bölüm fragmanında Coşkun yıllar sonra ortaya çıkıyor

İçerde yeni bölüm fragmanında Coşkun yıllar sonra ortaya çıkıyor

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanında sürpriz bir detay ortaya çıkıyor. Yıllar sonra tekrar ortaya çıkan Coşkun, peşinden hangi sırlarla gelecek. İçerde yeni bölüm fragmanında Sarp, Celal babanın en gözde adamı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Peki İçerde yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

26.11.2016Kelebek
İçerde 10. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İçerde 10. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisi bu hafta hareketli bir bölüm ile ekranlara geldi. İzleyiciler İçerde dizisinin 10. son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyorlar. Peki İçerde'nin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi mi? İşte İçerde dizisi hakkında yaşanan tüm gelişmeler

23.11.2016Kelebek
İçerde 10. yeni bölüm fragmanı şoke eden bir sahne ile yayınlandı

İçerde 10. yeni bölüm fragmanı şoke eden bir sahne ile yayınlandı

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında Celal öldü sanılmasının ardından Sarp ile birlikte fırtına gibi bir dönüş yapıyor. Bu yaşananlar karşısında Sarp olan hırsı bir parça daha artan Mert hem, Sarp'a kızgın hem de Celal'i öldürmediği için mutlu. Peki İçerde dizisinin 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ve 10. bölüm fragmanı

17.11.2016Kelebek
İşte Kenan İmirzalıoğlunun yeni partneri

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni partneri

Rol aldığı projelerdeki oyuncuları titizlikle seçen Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisindeki partnerinin Meryem Uzerli olacağı iddia edildi.

14.11.2016Magazin
İçerde 9. bölüm fragmanında Celal öldürülecek mi İşte olay fragman

İçerde 9. bölüm fragmanında Celal öldürülecek mi? İşte olay fragman!

İçerde 9. bölüm fragmanıyla yine çok iddialı sahnelerin sinyalini verdi. Bu akşam izleyici karşısına çıkacak İçerde 9. bölümünde Mestan'ı kim öldürdü? sorusunun yanıt bulup bulmayacağı büyük merak konusu oldu. Öyle ki sosyal medyada "Mestanı kim öldürdü?" sorusu trend topic listesinde yer aldı. İşte, İçerde 9. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar!

14.11.2016Televizyon
Cesur ve Güzel yayınlanan yeni bölüm fragmanında kıvılcımlar artıyor

Cesur ve Güzel yayınlanan yeni bölüm fragmanında kıvılcımlar artıyor!

Cesur ve Güzel yayınladığı 2. yeni bölüm fragmanıyla izleyenlerin yüreklerini hoplatacak. Star TV ekranlarının başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Cesur ve Güzel yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlara gelecek. Heyecan dolu dizinin yeni bölüm fragmanında yaşanan gelişmeler izleyicilere yeni bölümün oldukça sürükleyici olacağının sinyalini verdi. Yeni bölümde Cesur ve Sühan arasında kıvılcımlar artıyor. İşte, Cesur ve Güzel 2. bölüm fragmanı.

11.11.2016Televizyon
Kerem Bürsine Saadet Işıl Aksoy şoku

Kerem Bürsin'e Saadet Işıl Aksoy şoku

Saadet Işıl Aksoy, Kerem Bürsin'in de rol alacağı "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisinin kadrosundan ayrıldı.

10.11.2016Televizyon
İçerde 8. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm fragmanında Umut...

İçerde 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında Umut...

İçerde 8. bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Sevilen dizinin son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler İçerde 8. bölüm fragmanını merak etmişlerdi. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında ilginç dakikalar yaşanıyor. Mert, Umut'un kanlı gömleğini adli tıpa götürmek için istiyor. Kan örneğinden çıkacak sonuçla neler yaşanacağı merak konusu oldu. İşte, İçerde 8. bölüm fragmanı..

2.11.2016Kelebek
Kerem Bürsinin yeni aşkı belli oldu

Kerem Bürsin'in yeni aşkı belli oldu

KEREM Bürsin’e yeni dizisi “Bu Şehir Arkandan Gelecek”te eşlik edecek isim belli oldu.

30.10.2016Magazin
Profesör Oskayın anısına

Profesör Oskay'ın anısına

Profesör Oskay'ın anısına

19.10.2016Antalya
İçerde son bölümde oyun içinde oyun.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İçerde son bölümde oyun içinde oyun.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümü ile nefes kesti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kebapçı Celal'e yapılan büyük operasyon başarısızlıkla sonuçlanmış gibi gözükse de sonradan anlaşıldı ki buda Yusuf müdür ve Sarp'ın bir oyunu çıktı. İçerde dizisinin takipçileri yeni bölüm fragmanını merakla bekliyorlar. Yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki İçerde 5. bölümde neler yaşandı?

18.10.2016Kelebek
Son dakikada oyundan çıkarılan Burak Sergen isyan etti: Erdal Beşikçioğlu bir ego sarmalı içinde...

Son dakikada oyundan çıkarılan Burak Sergen isyan etti: Erdal Beşikçioğlu  bir ego  sarmalı içinde...

Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği ve Burak Sergen’in Marquis de Sade rolünü üstlendiği oyunun galadan bir gün önce ertelendiğini yazmıştım cumartesi günü...

17.10.2016Magazin
İçerde dizisi son bölümde Sarpın bu hareketi izleyenleri şoke etti

İçerde dizisi son bölümde Sarp'ın bu hareketi izleyenleri şoke etti!

İçerde dizisinin bu haftaki bölümü izleyiciler tarafından tam not aldı. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşananlar İçerde'nin hareketli bir sezon geçireceğinin sinyalini veriyor. İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünde Polisin içindeki Mert ve mafyanın içinde Sarp yerlerini sağlama almaya çalışırken, Sarp yıllar sonra öğrendiği gerçek bütün sakinliğini kaybetmesine yol açar.. Peki İçerde dizisinin son bölümünde başka neler yaşandı? İşte dizinin yayınlanan son bölümünde meydana gelen olaylar

28.9.2016Kelebek
İçerde dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı

İçerde dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

SHOW TV'nin yeni dizisi İçerde dün akşam 1. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu sahneleri ve oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken İçerde dizisi 2. bölüm fragmanını da yayınladı. İşte İçerde dizisinin ilk bölümünde yaşananlar..

20.9.2016Kelebek
Kerem Bürsinin yeni rolü belli oldu

Kerem Bürsin'in yeni rolü belli oldu

Kerem Bürsin, yeni dizisi “Bu Şehir Arkandan Gelecek”te 5 dil bilen hem gemici hem de boksör olan Şilili bir genci oynayacak.

13.9.2016Magazin
Kara Sevda yeni sezon fragmanı ekranlara geldi..

Kara Sevda yeni sezon fragmanı ekranlara geldi..

Kara Sevda dizisinin hayranları yeni sezon fragmanını merakla bekliyorlardı. Dizinin yeni sezonda yayınlanacak ilk bölümünün fragmanları da ekranlara geldi. Kara Sevda yeni sezon fragmanında etkileyici sahneler dikkat çekti. Peki Kara Sevda yeni sezon fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni sezon ilk fragmanı

13.9.2016Kelebek
İçerde dizisi ne zaman başlıyor İşte ilk fragman

İçerde dizisi ne zaman başlıyor? İşte ilk fragman

Show TV'nin bu sezon öncesi iddialı yapımlarından biri olan İçerde nefes kesen bir fragman ile ekranlara geldi. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra hikayesi de oldukça etkileyici. Peki İçerde dizisi ne zaman başlayacak.. İşte dizinin yayınlanan ilk fragmanı ve oyuncu kadrosu

12.9.2016Kelebek
Hazal Kaya boksa başladı

Hazal Kaya boksa başladı

Aras Bulut İynemli’yle başrolü paylaştığı “Maral” dizisinin sona ermesinin ardından aşçılık eğitimi alan Hazal Kaya, şimdi de yeni bir alana el attı.

10.9.2016Magazin
Kara Sevdaya Güney Koreden ödül

Kara Sevda'ya Güney Kore'den ödül

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen Kara Sevda, Güney Kore’de gerçekleşen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’ndejüri özel ödülüne layık görüldü. Dünya çapında iddialı rakiplerininarasında jüri özel ödülüne layık görülen Kara Sevda’nın ödülünü dizininbaşrol oyuncusu Burak Özçivit ve yönetmeni Hilal Saral aldı.

8.9.2016Haber
Burak Özçivit Kara Sevda ile Güney Koreden ödülle dönüyor

Burak Özçivit Kara Sevda ile Güney Kore'den ödülle dönüyor

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen Kara Sevda, Güney Kore’de gerçekleşen Uluslararası Seul Drama Ödülleri’nde jüri özel ödülüne layık görüldü. Dünya çapında iddialı rakiplerinin arasında jüri özel ödülüne layık görülen Kara Sevda’nın ödülünü dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit ve yönetmeni Hilal Saral aldı.

8.9.2016Televizyon
Çağatay Ulusoyun yeni imajı

Çağatay Ulusoy'un yeni imajı

Ay Yapım imzalı “İçerde” adlı diziyle ekrana dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, yeni rolü için imaj değişikliğine gitti.

14.8.2016Magazin
Bana Sevmeyi Anlat dizisi 1. bölüm için bir fragman daha..

Bana Sevmeyi Anlat dizisi 1. bölüm için bir fragman daha..

FOX TV'de çok yakında başlayacak olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinden ilk tanıtım fragmanları yayınladı. Ağustos ayında yayın hayatına başlayacağı kararlaştırılan dizinin baş rollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. İşte Bana Sevmeyi Anlat dizisi fragmanları..

9.8.2016Kelebek
Kıvanç Tatlıtuğ istedi senaryo değişti

Kıvanç Tatlıtuğ istedi senaryo değişti

Kıvanç Tatlıtuğ, başrolde olacağı yeni dizi için kılı kırk yarıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı dizi, yeni sezonda ekrana gelecek.

23.7.2016Magazin
İşte Çağatay Ulusoyun sevgilisi

İşte Çağatay Ulusoy'un sevgilisi!

Çağatay Ulusoy’un ‘Kod Adı Köstebek’ adlı yeni dizisindeki partneri belli oldu. Dört aylık arayış sonunda Bensu Soral’la prensipte anlaşıldı.

15.7.2016Magazin
Ağır topların dönüşü

Ağır topların dönüşü

Yaz ekranının romantik komedi rehaveti geçtikten sonra işler ciddiye binecek. Bir süredir televizyona ara veren esas oğlanlar ve yıldız kızlar tahtlarını yeniden ele geçirmeye geliyor.

1.7.2016Keyif
Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli aynı dizide buluştu

Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli aynı dizide buluştu

Ay Yapım’ın yeni sezonda ekranda olacak projesinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli başrolleri paylaşacak.

22.6.2016Magazin
Hazal Kaya setlere geri dönüyor mu

Hazal Kaya setlere geri dönüyor mu?

Bir otelde aşçılık stajı gören Hazal Kaya’ya 4 yapım şirketinden teklif geldi. Bunların arasında Ay Yapım'la el sıkışan Kerem Bürsin'in rol aldığı dizi de var.

20.6.2016Magazin
Kıvanç Tatlıtuğun partneri Tuba Büyüküstün oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün oldu

Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıl aradan sonra ekrana dönüyor. Ünlü oyuncu yeni dizisinde Tuba Büyüküstün’le birlikte kamera karşısına geçecek.

16.6.2016Magazin
Fatmagülün Suçu Ne Almanya’da

Fatmagül'ün Suçu Ne  Almanya’da

Yayınlandığı dönemde hem reyting rekorları kıran hem de çok tartışılan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi, Almanya’ya uyarlanıyor. Dizinin yapım hakları Bantry Bay tarafından satın alındı.

11.5.2016Magazin
Nihat Altınkaya gittiği gece kulübünde kavga etti

Nihat Altınkaya gittiği gece kulübünde kavga etti

Survivor yarışmasıyla adından söz ettiren Nihat Altınkaya tekme yumruk kavga etti.

28.4.2016Magazin
KANAL D’ye ihracat ödülü

KANAL D’ye ihracat ödülü

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET), en çok ihracat yapan Türk dizilerini ödüllendirdi. ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ 2015’te en fazla ihracat geliri elde eden dizi oldu.

19.4.2016Ekonomi
Bade İşçil ve Malkoç Süalp boşanıyor mu

Bade İşçil ve Malkoç Süalp boşanıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı alarak tekrar barışan, evliliklerini bir dargın bir barışık sürdüren Bade İşçil ve Malkoç Sualp çifti tekrar boşanma kararı aldı. Detaylar haberimizde...

28.3.2016Magazin
Kara Sevda 23. bölümde neler yaşanacak - İzle

Kara Sevda 23. bölümde neler yaşanacak? - İzle

Kara Sevda 23. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Star TV'de yayınlanan Ay Yapım imzalı Kara Sevda'da 23. bölüm de neler yaşanacak. Dizinin yayınlanan fragmanında Nihan'a gelen bir paket Kemal ve Nihan'ın bütün yaşananları değiştirecek mi? İşte Kara Sevda 23. bölümün tüm detayları

23.3.2016Kelebek
Çağatay Ulusoy yeni dizisinden ne kadar kazanacak

Çağatay Ulusoy yeni dizisinden ne kadar kazanacak?

Medcezir filmi ile yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy’un ekranlara tekrar dönmeye hazırlandığı yeni dizisinden bölüm başına alacağı para dudak uçuklattı. Peki; Çağatay Ulusoy yeni dizisinden aylık ne kadar kazanacak? Detaylar haberimizde...

22.3.2016Magazin

Yazar Sonuçları

İki büyük diziyi zan altında bırakmak doğru değil

İki büyük diziyi zan altında bırakmak doğru değil

Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, “FETÖ’cü dizi senaristleri var” diyerek birkaç diziyi hedef gösterdi. İçlerinde “İçerde” ve “Vatanım Sensin” de var.

30.12.2016Kelebek Yazıları
Ağlamaktan gözyaşlarım kurudu

Ağlamaktan gözyaşlarım kurudu

Günümüz Türk edebiyatının en çok kazanan yazarlarından Nermin Bezmen, merakla beklenen Shura’nın devam hikayesini nihayet yazdı. Kitabında Shura’nın Paris’te 1924-26 yılları arasında yaşadıklarını anlatan Bezmen, son anda geri çekilen cinsel istismar önergesi hakkında da bir kadın edebiyatçı olarak şu yorumu yaptı: “Canım ülkemin canım insanları için düşünülen, hazırlanan gelecek o kadar içimi acıtıyor ki. Bir tabir vardır ya; ‘gözyaşlarım kurudu’ diye. Yaşadıklarımız sonrasında benim de günlerce ağladığım zamanlar oldu.”

26.11.2016Kelebek Yazıları
Son dakikada oyundan çıkarılan Burak Sergen isyan etti: Erdal Beşikçioğlu bir ego sarmalı içinde...

Son dakikada oyundan çıkarılan Burak Sergen isyan etti: Erdal Beşikçioğlu bir ego sarmalı içinde...

Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği ve Burak Sergen’in Marquis de Sade rolünü üstlendiği oyunun galadan bir gün önce ertelendiğini yazmıştım cumartesi günü...

17.10.2016Kelebek Yazıları
Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali’nin çok sevdiğim romanı Kürk Mantolu Madonna’nın sinemaya uyarlanacağı haberleri beni heyecanlandırdı.

17.10.2016Kelebek Yazıları
Burak Sergen provalara gelemedi rolü Erdal Beşikçioğlu üstlendi

Burak Sergen provalara gelemedi rolü Erdal Beşikçioğlu üstlendi

Sezonun en çok merak edilen ve beklenen oyunlarından biriydi “Marquis de Sade”...

14.10.2016Kelebek Yazıları