MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ferai TINÇ174Yalçın BAYER130Gila BENMAYOR123Mehmet Ali BİRAND112Özdemir İNCE77Yalçın DOĞAN75Oktay EKŞİ69Ertuğrul ÖZKÖK62Cengiz ÇANDAR60Zeynep GÖĞÜŞ51İlter TÜRKMEN49 Emin ÇÖLAŞAN38Hadi ULUENGİN38Sedat ERGİN35Fatih ALTAYLI20Tufan TÜRENÇ20Şükrü KÜÇÜKŞAHİN18Mehmet Y. YILMAZ18Taha AKYOL16Mümtaz SOYSAL15Güven ÖZALP14Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ13Murat Yetkin13Fatih ÇEKİRGE12Yorgo KIRBAKİ11Enis BERBEROĞLU10Vahap MUNYAR10Zeynep ATİKKAN10Yılmaz ÖZDİL10Deniz BAYRAMOĞLU9Deniz SİPAHİ9Doğan HIZLAN8Murat BARDAKÇI8Ahmet HAKAN8Rauf TAMER8Ayşe ÖZEK KARASU8Muammer ELVEREN8Cüneyt ÜLSEVER7Erdal SAĞLAM7İsmet SOLAK7Akif BEKİ7Ayşe ARMAN6Kanat ATKAYA5Soner YALÇIN5Zeynel LÜLE5Yaşar Nuri Öztürk5Ünal ÇEVİKÖZ5Uğur CEBECİ4Ebru ÇAPA4Ayçe DİKMEN4Bekir COŞKUN3Doğan ULUÇ3Muharrem SARIKAYA3Esat PALA3Sevil ATASOY3Erdal İPEKEŞEN3Yaşar SÖKMENSÜER3Rahmi TURAN3Melis ALPHAN3Naci Cem Öncel3Verda ÖZER3 Ercan KUMCU2Pakize SUDA2Serdar TURGUT2Yener SÜSOY2Togay BAYATLI2Kubilay KESKİN2Ömür GEDİK2Mehmet Barlas2Tolga TANIŞ2Eyüp Can - Referans2Ayşegül DOMANİÇ YELÇE2İrem Köker2Emre KIZILKAYA2Uğur GÜRSES2Abdulkadir SELVİ2Erkan ÇELEBİ1Mehmet YAŞİN1Tolga AKYILDIZ1Güzin Abla1Ali Atıf BİR1Erman TOROĞLU1Figen BATUR1Pako'nun Sayfası1Bünyamin SÜRMELİ1Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU1Cenker TEZEL1Onur BAŞTÜRK1Cengiz ÖZDEMİR1Mehmet ARSLAN1Tekin ARAL1Nedim BUBİK1Haluk KALAFAT1Oya ARMUTÇU1M. Rauf Ateş1Ege CANSEN1Bülent KATARCI1Yaşar AKSOY1Nuray MERT1Melike Karakartal1

Avrupa Parlamentosu

Avrupa Parlamentosu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Avrupa Parlamentosu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.847 Avrupa Parlamentosu haberi bulunmuştur.

Avrupa Parlamentosu Haberleri

Erdoğan: Almanyada İsviçrede Belçikada demokrasi mi var

Erdoğan: Almanya'da İsviçre'de Belçika'da demokrasi mi var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Almanya'sında, İsviçre'sinde, Belçika'sında demokrasi mi var, özgürlük, inanç özgürlüğü adına bir şey yok. Hani sizde basın özgürlüğü vardı? Daily Sabah Gazetesi'nin, Avrupa Parlamentosu'nda yasaklanmasının hesabını vereceksiniz. Size rahat olmayacak" dedi.

24.3.2017Gündem
Bakan Bozdağ Kılıçdaroğlunu anlamakta ben gerçekten zorlanıyorum

Bakan Bozdağ "Kılıçdaroğlu'nu anlamakta ben gerçekten zorlanıyorum"

Bakan Bozdağ "Kılıçdaroğlu'nu anlamakta ben gerçekten zorlanıyorum"

24.3.2017İstanbul
TGC: Avrupa Parlamentosu’nun kararı basın özgürlüğüne müdahaledir

TGC: Avrupa Parlamentosu’nun kararı basın özgürlüğüne müdahaledir

TGC: Avrupa Parlamentosu’nun kararı basın özgürlüğüne müdahaledir

24.3.2017İstanbul
AP’den dikkat çeken ‘referandum’ kararı

AP’den dikkat çeken ‘referandum’ kararı

AVRUPA Parlamentosu (AP), 16 Nisan’da düzenlenecek referandum için dikkat çekici bir karar aldı.

23.3.2017Dünya
AP referanduma gözlemci göndermeyecek

AP referanduma gözlemci göndermeyecek

Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye'de 16 Nisan'da gerçekleştirilecek anayasa değişikliği halk oylaması için gözlemci göndermeyeceği, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (AGİT) yapacağı çalışmaya güveninin tam olduğu bildirildi.

23.3.2017Dünya
BYEGMden APnin Daily Sabah Gazetesi yasağına kınama

BYEGM'den AP'nin Daily Sabah Gazetesi yasağına kınama

BYEGM'den AP'nin Daily Sabah Gazetesi yasağına kınama

23.3.2017İstanbul
Euro Grubu Başkanına istifa çağrısı

Euro Grubu Başkanına istifa çağrısı

Euro Grubu Başkanı ve Hollanda Maliye Bakanı Jeroen Dijsselbloem’in, Avrupa’nın güney ülkeleriyle ilgili yaptığı açıklamalardan ötürü istifası istendi.

23.3.2017Dünya
AB enerji sınıflarını değiştiriyor

AB enerji sınıflarını değiştiriyor

Avrupa Birliği (AB), beyaz eşyaların enerji verimliliğini ortaya koyan sınıf etiketlerinin daha anlaşılır bir biçimde yeniden belirlenmesini sağlayacak düzenlemede uzlaştı.

22.3.2017Ekonomi
Türkiye-Lüksemburg Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi 3. dönem toplantısı

Türkiye-Lüksemburg Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi 3. dönem toplantısı

Türkiye-Lüksemburg Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi 3. dönem toplantısı

20.3.2017İstanbul
Almanya ile sular durulmuyor... Bir açıklama da Merkelin rakibinden geldi

Almanya ile sular durulmuyor... Bir açıklama da Merkel'in rakibinden geldi

Almanya'da Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) dünkü kongresinde genel başkanlığa ve başbakan adaylığına seçilen Martin Schulz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Angela Merkel ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

20.3.2017Dünya
Erdoğan: Maskeli balo sona erdi

Erdoğan: Maskeli balo sona erdi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Avrupa’da yaşananlarla ilgili “Şimdiye kadar maşalarıyla silah verdikleri, sırtını sıvazladıkları terör örgütleriyle, bir dolara satın aldıkları ajanlarıyla bizi sıkıştırmaya çalışanlar artık sahaya indiler. Maskeli balo sona erdi” dedi. İlim Yayma Vakfı’nın Haliç Kongre Merkezi’ndeki 46. Genel Kurulu’na katılan Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi:

19.3.2017Gündem
Anayasamızı sorgulayanın Almanya’da yeri yoktur

Anayasamızı sorgulayanın Almanya’da yeri yoktur

Avrupa Parlamentosu’nun eski başkanı Martin Schulz, dün Berlin’de yapılan olağanüstü kurultayda partisi SPD’nin genel başkanı ve eylül seçimlerinde başbakan adayı seçildi. Schulz delegelerin tamamının oyunu aldı.

19.3.2017Dünya
ODTÜ’de Model AB

ODTÜ’de Model AB

EUROsimA DPUİT tarafından 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışından öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen Model Avrupa Birliği Konferansı’nın 13’üncüsüne ODTÜ ev sahipliği yapacak.

18.3.2017Ankara
Bakan Çavuşoğlu Alanyadaki Hollandalılarla buluştu (3)

Bakan Çavuşoğlu Alanya'daki Hollandalılarla buluştu (3)

Bakan Çavuşoğlu Alanya'daki Hollandalılarla buluştu (3)

17.3.2017Antalya
Göç sorunu tartışıldı

Göç sorunu tartışıldı

EGE Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESİAD) bünyesinde faaliyet gösteren İzmir Avrupa Birliği Bilgi Merkezi tarafından “AB ve Türkiye’de Bir Güvenlik Konusu olarak Göç" konulu toplantı düzenlendi.

17.3.2017İzmir
Hollanda seçimlerindeki Türkiye detayı

Hollanda seçimlerindeki 'Türkiye' detayı

Hollanda'da sonuçları merakla beklenen genel seçimleri, 33 milletvekili çıkaran Başbakan Mark Rutte'nin liderliğindeki VVD kazandı. Beklediği patlamayı yapamayan Irkçı lider Geert Wilders'in partisi PVV ise ikinci oldu. Anketlerdeki tahminlerin üzerinde oy alan Rutte'nin başarısının perde arkasında iki faktör ön plana çıkıyor. Bunlardan ilki, Hollanda ekonomisinin son dönemde "iyi bir performans göstermesi". Seçmenlerin yüzde 34'üne göre ise Rutte'nin "Türkiye ile yaşanan diplomatik krizi başarılı bir şekilde yönetmesi" VVD'ye oy vermelerinde etkili oldu.

16.3.2017Dünya

Viyana’da İsveçlilere kampanya yapsam tutuklanır mıyım

ESKİ İsveç Başbakanı ve Avrupa Dış İlişkiler Konseyi üyesi Carl Bildt, Hollanda’nın skandal tavrına tepki gösterdi.

15.3.2017Dünya
AB’de ‘Hepimiz Hollanda’yız’ modu

AB’de ‘Hepimiz Hollanda’yız’ modu

Türkiye ile Hollanda arasındaki kriz, iki ülke arasındaki bir sorun olmaktan çıkıp Avrupa Birliği-Türkiye sorunu haline gelmeye başladı. Dün AB liderleri, “Avrupa, Hollanda’dır” diye açıklama yaptı.

15.3.2017Dünya
Matteo Salviniden skandal Türkiye çağrısı: Birazcık onurunuz varsa...

Matteo Salvini'den skandal Türkiye çağrısı: Birazcık onurunuz varsa...

İtalya’da aşırı sağcı Kuzey Ligi (Lega Nord) partisi lideri Matteo Salvini, Türkiye ile Avrupa Birliği (AB) arasında tam üyelik müzakerelerinin hiç başlatılmaması gerektiğini söyledi. Salvini, AB'ye "Birazcık haysiyetiniz ve onurunuz varsa, Türk rejimine verilen milyarlarca euro yardımı durdurursunuz" dedi.

15.3.2017Dünya
Kürsüye art arda geldiler, Hollandaya destek çıktılar

Kürsüye art arda geldiler, Hollanda'ya destek çıktılar!

Hollanda'nın Türk bakanlara yönelik skandal tavrının ardından gerilim sürerken, bugün Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker peş peşe açıklamalar yaptı. Avrupa Parlamentosu'nda konuşan Tusk ve Juncker Hollanda'ya destek çıktı. Tusk sözlerini bir de Hollanda dilinde tekrarlayarak salondakilerin alkışını aldı.

15.3.2017Dünya
Son dakika: Türk hackerlar ünlü kuruluşların Twitter hesaplarını hackledi ve...

Son dakika: Türk hacker'lar ünlü kuruluşların Twitter hesaplarını 'hack'ledi ve...

Türk hacker grubu önemli kuruluşların Twitter hesaplarını hack'leyerek son günlerde yaşanan olaylara tepkilerini dile getirdiler. Türk hacker grubunun ele geçirdiği hesaplar arasında Alman futbol takımı Borussia Dortmun'un resmi Twitter adresi de bulunuyor. İşte hack'lenen diğer hesaplar ve yayınlanan o mesaj..

15.3.2017Dünya
Biz kavga istemiyoruz

Biz kavga istemiyoruz

TÜRKİYE’de 16 Nisan’da yapılacak referandum Avrupa’nın da gündemine yerleşti.

15.3.2017Dünya
Petrol Ofisi ve ING Bank... Bakandan flaş açıklamalar...

Petrol Ofisi ve ING Bank... Bakan'dan flaş açıklamalar...

Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Reuters ile gerçekleştirdiği söyleşide Hollanda ile süren krizde Hollanda halkı, ekonomi ve iş dünyasının yaptırımların dışında olduğunu söyledi. Hollandalı Vitol'ün Petrol Ofisi'ni satın almasına Türkiye'deki bağımsız kurullardan alacağı iznin veya ING Bank'ın Türkiye'deki varlığının iki ülke ilişkilerinden etkilenip etkilenmeyeceği sorusuna Çelik, "Özel sektör, iş dünyası, Hollanda'dan gelen turistler, Hollanda insanı krizin bir parçası ve muhatabı değildir" dedi.

15.3.2017Ekonomi
Hollandadan son açıklama... Anlamıyorum dedi...

Hollanda'dan son açıklama... 'Anlamıyorum' dedi...

Hollanda'da Türk Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'ya yönelik skandal tavrın ardından Türkiye ile Hollanda arasındaki gerilim sürüyor. Konuya ilişkin son açılama Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders'ten geldi. Koenders, "Neden bizi yaptırım uygulamakla tehdit ettiklerini gerçekten anlamıyorum. Gerginliğin azalmasını umuyoruz" dedi.

15.3.2017Dünya
‘Bakanlara uygulanan tutum, kabul edilemez’

‘Bakanlara uygulanan tutum, kabul edilemez’

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Hollanda’da karşılaştıkları tutum, Londra’da protesto edildi.

13.3.2017Dünya
Almanya’nınki idari gerillacılık

Almanya’nınki idari gerillacılık

ALMANYA’da kamuoyu Türkiye’den gelecek bakanların seçim kampanyası yapıp yapamayacağını tartışıyor.

7.3.2017Dünya
Aşırı sağ yükseldikçe, Müslümanlar kendi partisini kuruyor

Aşırı sağ yükseldikçe, Müslümanlar kendi partisini kuruyor

Avrupa’da Müslümanlar, kendi seslerini duyurmak ve siyaset yoluyla sorunlarına çözüm bulmak için kendi partilerini kuruyor.

7.3.2017Dünya
AB Başkanı’na kendi ülkesinden darbe

AB Başkanı’na kendi ülkesinden darbe

GÖREV süresi mayısta dolacak olan Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk’a ülkesi Polonya’dan ağır darbe geldi.

6.3.2017Dünya
Avrupa Parlamentosundan ABDye vize şoku

Avrupa Parlamentosu'ndan ABD'ye 'vize' şoku

Avrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği ile karşılıklı vize serbestisi anlaşması yapan ABD’nin, anlaşmaya rağmen; AB’ye üye Polonya, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan ve Kıbrıs Rum Kesimi'ni vize muafiyet programına dahil etmemesi üzerine harekete geçti.

4.3.2017Dünya
İKV/Zeytinoğlu: Sabır ve kararlılıkla AB uyum sürecine devam edelim

İKV/Zeytinoğlu: Sabır ve kararlılıkla AB uyum sürecine devam edelim

İKV/Zeytinoğlu: Sabır ve kararlılıkla AB uyum sürecine devam edelim

3.3.2017İstanbul
Le Penden dostça Frexit önerisi

Le Pen'den dostça 'Frexit' önerisi

Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri ve cumhurbaşkanı adayı Marine Le Pen, İngiltere'den sonra Fransa'nın da Avrupa Birliği'nden (AB) dostça ayrılması gerektiğini söyledi.

3.3.2017Dünya
Avrupanın göbeğinde cinsiyetçi söylem: Onlar daha zayıf daha küçük...

Avrupa'nın göbeğinde cinsiyetçi söylem: Onlar daha zayıf daha küçük...

Avrupa Parlamentosu (AP) Üyesi Janusz Korwin-Mikke, "Elbette ki kadınlar erkeklerden daha az kazanmalı. Çünkü onlar, daha zayıf, daha küçük, daha az zeki ve daha az kazanmalı" dedi.

2.3.2017Dünya
AP’den aşırı sağcı Marine Le Pen’e darbe

AP’den aşırı sağcı Marine Le Pen’e darbe

AVRUPA Parlamentosu (AP), nisan ve mayıs aylarında yapılması planlanan Fransa cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde aşırı sağcı Ulusal Cephe’nin adayı olan Marine Le Pen’in dokunulmazlığını kaldırdı.

2.3.2017Dünya
Marine Le Pen’nin dokunulmazlığını kaldırıldı

Marine Le Pen’nin dokunulmazlığını kaldırıldı

Avrupa Parlamentosu, sosyal medya hesabından DEAŞ’ın infaz fotoğraflarını paylaştığı gerekçesiyle Cumhurbaşkanı adayı Marine Le Pen’in dokunulmazlığını kaldırdı.

2.3.2017Dünya
AP’den İngiltere’ye serbest dolaşım uyarısı

AP’den İngiltere’ye serbest dolaşım uyarısı

Avrupa Parlamentosu (AP) üyelerinin çoğunluğu, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılıncaya kadar birliğin serbest dolaşım yasalarına uymak zorunda olduğunu belirtti.

2.3.2017Dünya
Avrupa Birliği dağılıyor mu İşte 5 senaryo

Avrupa Birliği dağılıyor mu? İşte 5 senaryo

Avrupa Birliği'nin (AB) geleceğine ilişkin hazırlanan 5 senaryoya, Avrupa Parlamentosu'ndaki (AP) gruplar farklı tepkiler verdi.

2.3.2017Dünya
Gürcistan vatandaşlarına AB vize serbestisi: 28 Marttan itibaren...

Gürcistan vatandaşlarına AB vize serbestisi: 28 Mart'tan itibaren...

Gürcistan'a Avrupa Birliği (AB) vize serbestisi tanıyan düzenlemenin onaylanmasıyla Gürcistan vatandaşlarının 28 Mart 2017'den itibaren vizesiz olarak Schengen bölgesine seyahat edebilecekleri bildirdi.

1.3.2017Dünya
İşte ABnin önündeki beş senaryo

İşte AB'nin önündeki beş senaryo

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Brexit, sığınmacı krizi, terör tehdidi ve yeni ABD yönetiminin açıklamalarının gölgesinde, birliğin geleceğine ilişkin 5 senaryoyu içeren bir belge yayımladı. Belgede, "AB federasyonundan" "sadece ortak pazara" uzanan çizgide senaryolara yer verildi.

1.3.2017Dünya
DEAŞ propagandası yapan Le Pene dokunulmazlık şoku

'DEAŞ propagandası' yapan Le Pen'e 'dokunulmazlık' şoku

Fransa'daki aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi'nin lideri ve cumhurbaşkanı adayı Marine Le Pen'in dokunulmazlığı, terör örgütü DEAŞ'ın infaz fotoğraflarını paylaşmasına ilişkin soruşturma kapsamında kaldırılıyor.

28.2.2017Dünya

AP mesajı: OHAL kalkana kadar donar

Mart ayı sonunda ilk taslağı yayınlanacak Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raporu’na hazırlık için hükümet yetkilileri, muhalefet partileri ve STK’larla görüşen AP Türkiye Raportörü Kati Piri, İstanbul’da basın toplantısı düzenledi. Piri özetle şunları söyledi:

23.2.2017Gündem
Aşırı sağcı Le Pen’e ‘yolsuzluk kıskacı’

Aşırı sağcı Le Pen’e ‘yolsuzluk kıskacı’

Aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi’nin Avrupa Parlamentosu’nda (AP) yolsuzluk yaptığı iddiaları kapsamında, partinin iki çalışanı gözaltına alındı.

23.2.2017Dünya
MHPden raportöre AB esprisi: Ya evlenelim ya da yüzüğü alın gidin

MHP'den raportöre AB esprisi: Ya evlenelim ya da yüzüğü alın gidin

Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri, önceki gün TBMM’de MHP’nin, ‘Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu’ Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal’la görüştü. Görüşmede Günal, Piri’ye Avrupa Parlamentosu’na yönelik eleştirilerde bulundu. Piri ise hazırlayacakları rapor için kurumlardan değerlendirme aldıklarını ve MHP’yi de bu amaçla ziyaret ettiklerini belirtti. Edinilen bilgilere göre Günal, geçmişte Avrupa Birliği’ne (AB) yüzde 70 oranında olan olumlu, yüzde 30 oranında olan olumsuz bakış açısının tersine döndüğünü söyledi.

22.2.2017Gündem
AB’den Türkiye’ye Roma’ya davet yok

AB’den Türkiye’ye Roma’ya davet yok

AB Bakanı Ömer Çelik, sıkıntılı bir süreçten geçen Türkiye-AB ilişkilerinde ilerlemenin ancak 2017 senesinin ilk yarısında, somut gündemli bir zirvenin toplanmasıyla olanaklı olacağını belirtti.

22.2.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Avrupa Birliği nereye gidiyor

Avrupa Birliği nereye gidiyor

RİVAYET o ki, 60 yıl önce Avrupa Birliği’nin temelini atan Roma Anlaşması imzalandığında, belgenin bir kapak sayfası bir de imza sayfası hazırmış. Diğer sayfaların büyük bir bölümü boşmuş. Taslak metin temizlik görevlileri tarafından yanlışlıkla çöpe atıldığından ve çeşitli talihsizlikler yüzünden anlaşma metninin nihai hali imza törenine yetiştirilememiş.

23.3.2017Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
AB ile büyük kopmaya doğru mu

AB ile büyük kopmaya doğru mu?

16 Nisan tarihinde sandıktan -ister evet, ister hayır- hangi sonuç çıkarsa çıksın, bu referandumun net kaybedeninin Türkiye-Avrupa Birliği ilişkileri olacağı tartışma götürmez.

21.3.2017Sedat ERGİN
Popülizm kaybederse Euro güçlenir

Popülizm kaybederse Euro güçlenir

FRANSA’DAKİ seçimde sol-liberal Macron, Almanya’da ise sosyal demokrat Schulz kazanırsa; hatta bunun olasılığı bugünden güçlü biçimde görülmeye başlanırsa ekonomiye ne olur?

21.3.2017Uğur GÜRSES
Irkçılık hortladıysa insanlık ölüyor mu

Irkçılık hortladıysa insanlık ölüyor mu?

- ÖZGÜRLÜK ve demokrasi...

12.3.2017Fatih ÇEKİRGE
Almanya ile neler oluyor

Almanya ile neler oluyor

ALMANYA ile Türkiye arasında günlerdir Türk bakanlara yasak krizi yaşanıyor.

9.3.2017Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ
Türkiye - Avrupa gerginliği kime yarıyor

Türkiye - Avrupa gerginliği kime yarıyor?

Bugün 6 Mart 1993'te Türkiye ile Avrupa Birliği (AB) arasındaki  Gümrük Birliği Anlaşması'nın imzalanmasının 24. yıldönümü. Anlaşmanın imzalanmasından iki yıl sonra ise 1995'te yine aynı gün bu defa Ortaklık Konseyi gümrük birliğinin uygulanmasına ilişkin usul ve esasları belirleyen kararları kabul etti ve Avrupa Parlamentosu'na ileterek onaylanmasını sağladı.

5.3.2017Ünal ÇEVİKÖZ
Trump’ın tozpembe dünyası

Trump’ın tozpembe dünyası

MEST etme, allayıp pullayarak mesmerize et yeter’ politikasının başarısı ortada.

24.2.2017Akif BEKİ