Aramanız :
Aramanıza en yakın sonuç(lar) " atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi " kriter(ler)i için bulundu.
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

57  adet haber bulundu.


 • 19 Mayıs'a özel logo | Yandex 19 Mayıs'ı böyle kutladı - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  19 Mayıs'a özel logo | Yandex 19 Mayıs'ı böyle kutladı19.05.2015

  Her şey

  Bugün Mustafa Kemal Atatürk, Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkarak düşmanlara karşı başlatılan mücadelenin önderi olmuştu.Rus arama motoru devi Yandex, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için özel bir logo hazırladı.
 • Milletin gönlünde - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Milletin gönlünde11.11.2014

  Gündem

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76’ncı yılı nedeniyle ülke çapında anma törenleri düzenlendi.Ankara’daki ilk tören devlet erkânının katılımıyla Anıtkabir’de yapılan resmi anma oldu.
 • Anıtkabir'de bir ilk - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Anıtkabir'de bir ilk10.11.2014

  Gündem

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76.yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı.Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde saygı geçişi yaptı.İlk defa gerçekleştirilen uçuş kapsamında Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi.Solotürk ise bir F-16'nın uçabileceği en düşük hızda Anıtkabir üzerinden "yavaş geçiş" gerçekleştirdi.
 • Bayram göçü - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Bayram göçü04.10.2014

  Gündem

  Kurban Bayramı’nı memleketleri ya da tatil yörelerinde geçirmek isteyenlerin büyük kentlerden çıkışıyla perşembe gecesi başlayan ‘çıldırtıcı’ trafik yoğunluğu, dün de devam etti.
 • Harbiyeliler hazır - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Harbiyeliler hazır16.09.2014

  Gündem

  Harbiyeliler, İzmir Menteş'teki ATAT Bölge Birlik Komutanlığı’nda 9-11 Eylül tarihleri arasında tatbikat gerçekleştirdi.
 • Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Cumhurbaşkanlığı başbakanlığa03.09.2014

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisinin Atatürk Orman Çiftliği’ndeki (AOÇ) yeni yapılan binayı kullanacağını söyledi.Türkiye Cumhuriyeti’nin 91 yıllık geleneğinde bu önemli değişiklik sonrası bugüne kadar 11 cumhurbaşkanına ev sahipliği yapan Çankaya Köşkü’nü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu ve başbakanlık bürokrasisi kullanacak.
 • Atatürk Orman Çiftliği'nde yangın - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Atatürk Orman Çiftliği'nde yangın17.08.2014

  Gündem

  Atatürk Orman Çiftiğindeki (AOÇ) yapımı devam eden yeni Başbakanlık binasının karşısındaki ormanlık alanda yangın çıktı.
 • Devlet erkanı Anıtkabir'de - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Devlet erkanı Anıtkabir'de23.04.2014

  Gündem

  23 Nisan tüm yurtta kutlanıyor.Ankara'da kutlamalar, TBMM kampüsü içindeki Atatürk Anıtı'na çelenk konulması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
 • Aynı saatte 3 ayrı kaza - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Aynı saatte 3 ayrı kaza10.04.2014

  Ankara

  Çubuk’ta aynı saatte meydana gelen üç ayrı trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • Danıştay'dan Atatürk Orman Çiftliği'ne durdurma - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Danıştay'dan Atatürk Orman Çiftliği'ne durdurma14.03.2014

  Gündem

  Danıştay'dan, Atatürk Orman Çiftliği'nde (AOÇ) yapılması planlanan kongre merkezi, düğün salonu, spor kompleksine durdurma.Danıştay 6.Dairesi AOÇ’deki eski bira fabrikası alanında yapılması planlanan TBMM Kongre Merkezi Kompleksi için yürütmeyi durdurma kararı verdi.Dava açan odalar kararı "Milletvekilleri AOÇ'deki düğün salonunda oynayamayacak" diye duyurdu.
 • Karara rağmen durmadılar - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Karara rağmen durmadılar06.03.2014

  Ekonomi

  YENİ Başbakanlık Binası için tarihi SİT statüsünün değiştirilmesi kararını iptal eden Ankara 11.İdare Mahkemesi’nin kararına rağmen Söğütözü’ndeki inşaatın tüm hızıyla devam etmesi dikkat çekti.Karar taraflara önceki gün tebliğ edilirken, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Ankara Valiliği’ni inşaatı mühürlemesin istedi.
 • Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar05.03.2014

  Ekonomi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel medya temsilcileriyle yaptığı toplantının ardından çok önemli açıklamalar yaptı.Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı adaylığı sorusuna 'Şu an gündemimizde yok.Mevcut Cumhurbaşkanımız devam edebilir' dedi.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ise Twitter'da yazdığı mesajlar ile cumhurbaşkanlığı adaylığı ve 'gidip orada oturacağım' sözlerinin doğru olmadığını söyledi.
 • Yalçın BAYER

  Genel Sağlık Sigortası çöküyor - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Genel Sağlık Sigortası çöküyor05.02.2014

  Yazarlar

  SGK 8 milyar TL’lik prim alacağından 300 milyon TL’yi tahsil edebildi.
 • Erdoğan'dan Anıtkabir açıklaması - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Erdoğan'dan Anıtkabir açıklaması29.11.2013

  Gündem

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, dün kış dönemi Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı öncesi yaptığı Anıtkabir ziyaretinde bu zamana kadar yapmadığı bir ziyarette bulundu.Anıtkabir komutanlık karargahını ziyaret eden Erdoğan, “İlkokuldan itibaren başlayarak çocuklara tarih bilincinin kazandırılması gerekir.Bu amaçla Anıtkabir ve Kurtuluş Savaşı’nın geçtiği yerlerin bir sistem ile gezdirilmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.
 • Ata’ya akın - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Ata’ya akın12.11.2013

  Gündem

  Türk Milleti’ni yok olmaktan kurtaran, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete uğurlayışımızın 75.yıldönümü nedeniyle anan yüz binlerce vatandaş Anıtkabir’e akın etti.
 • 7'den 70'e - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  7'den 70'e11.11.2013

  Gündem

  Milyonlar sokağa döküldü.El ele tutuşan on binler Ata’ya saygı zinciri oluşturdu.Anıtkabir, Selanik’teki ev doldu taştı.Türkiye, Atatürk’ün ölümünün 75’inci yılında Cumhuriyet tarihinin en büyük anmalarından birine sahne oldu.09.05’te irenlerin çalmasıyla birçok yerde hayat durdu.Sürücüler araçtan inip saygı duruşuna geçti.Yüz binler gün boyu Anıtkabir’e akın etti.
 • Anıtkabir 60 yıl önceki gibi - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Anıtkabir 60 yıl önceki gibi10.11.2013

  Gündem

  TÜRKİYE Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 75’nci yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı.Anıtkabir, 10 Kasım 1953 yılında Atatürk'ün naaşının Etnografya Müzesinden Anıtkabire nakli sırasındaki törende olduğu gibi hazırlandı.
 • Selanik treninde kriz - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Selanik treninde kriz10.11.2013

  Gündem

  ATATÜRK’ÜN ölümünün 75.Yılı nedeniyle Atatürk’ün Anma ve Barış sloganıyla dün trenle İstanbul’dan Selanik’e doğru yola çıkan Türk heyetinin yolculuğu tam bir krize dönüştü.
 • Erdoğan:

  Erdoğan: "Herkese göre farklı bir Atatürk yoktur"10.11.2013

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, herkese göre farklı bir Atatürk olmadığını belirterek, Atatürk'ün bir ayrışmanın aracı olabilecek en son kişi olduğunu söyledi.Erdoğan; Gazi Mustafa Kemal'in adı kullanılarak toplumu kamplara ayırmaya çalışmanın, millete ve ortak değerlere hakaret olduğu gibi aziz hatırasına da haksızlık olduğunu ifade etti.Bu arada Erdoğan ve Arınç öğrenci evleri ile ilgili tartışmanın ardından ilk kez yan yana geldi.
 • Giresunlular maket Anıtkabir'e koştu - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Giresunlular maket Anıtkabir'e koştu10.11.2013

  Gündem

  ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 75’inci yıldönümü nedeniyle Giresun Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı’na kurulan maket Anıtkabir’de yüzlerce insan saygı duruşunda bulundu.
 • Atatürk için kurban kesip mevlit okutuyorlar - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Atatürk için kurban kesip mevlit okutuyorlar10.11.2013

  Gündem

  HATAY’ın İskenderun İlçesi’nde Taze Ailesi, her yıl olduğu gibi, Atatürk’ün ölüm yıldönümünde bu yıl da kurban kesip Mevlit okuttu.
 • Rötara rağmen Selanik rekoru - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Rötara rağmen Selanik rekoru10.11.2013

  Gündem

  ATATÜRK’ün Selanik’te doğduğu evde düzenlenen 10 Kasım törenine katılmak için aralarında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşları üyeleri ve gazetecilerin bulunduğu “Atatürk’ü Anma ve Barış Treni” önce Türk, ardından da Yunan hududunda pasaport işlemleri ve son olarak trenin patinaj yapması engeline takıldı.Atatürk'ün evi ise bu 10 Kasım'da iki bini aşkın ziyaretçi ile rekor kırdı.
 • Ne mutlu Türküm diyene - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Ne mutlu Türküm diyene10.11.2013

  Gündem

  Taksim Atatürk Anıtı’nda, 75’inci ölüm yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak üzere düzenlenen resmi törene cübbeleriyle katılan avukatlar, törenin ardından bir kez daha anıt önünde buluştu.
 • Atatürk için kurban kesip mevlit okutuyorlar - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Atatürk için kurban kesip mevlit okutuyorlar10.11.2013

  Gündem

  Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde Taze Ailesi, her yıl olduğu gibi, Atatürk’ün ölüm yıldönümünde bu yıl da kurban kesip Mevlit okuttu.
 • Saatlerce kuyrukta beklediler - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Saatlerce kuyrukta beklediler19.08.2013

  Dünya

  3 yıl süren restorasyonun ardından önceki gün açılan Atatürk Evi Müzesi, özel otomobil ve turlarla Selanik’e gelenlerin akınına uğradı.
 • Başbakan Erdoğan'dan gece 03:00 mitingi - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Başbakan Erdoğan'dan gece 03:00 mitingi07.06.2013

  Gezi Haberleri

  Fas, Cezayir ve Tunus ziyaretinden dönen Başbakan Erdoğan'ı, Atatürk Havalimanı'nda binlerce kişi karşıladı.Erdoğan'ın uçağı TSİ ile gece yarısı saat 01.40 sıralarında Atatürk Havalimanı'na indi.Erdoğan burada miting meydanlarını aratmayan kalabalığa seslendi.Konuşmasında Yunus Emre ve Mehmet Akif Ersoy'dan alıntılar yapan Erdoğan, "Bizim karşımıza dikilenler, bu hizmetler için değil, bu hizmeti kimler yapıyor, onun için dikildiler.Kim yapıyor? 'AK Parti yapıyor.AK Parti iktidarı yapıyor.Öyleyse biz bir yerden bir şeyler yapıp, sandıkta başaramadığımızı sandık dışı yollarla yapacağız' dediler'' diye konuştu.
 • Özden İnönü Toker Erzurum'da konuştu - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Özden İnönü Toker Erzurum'da konuştu15.03.2013

  Gündem

  ERZURUM Atatürk Üniversitesinin düzenlediği ’Lozan Antlaşmasının 90’ıncı Yıldönümüne Doğru’ konulu panele katılan 2’nci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün kızı Özden İnönü Toker, Atatürk ve eşi Latife Hanımın evliliklerinin devam etmemesinin nedenini, "Yani Latife Hanım Atatürk’ü bir vatan kurtaran olarak görmüş.Atatürk de onu idealindeki Türk çağdaş kadını olarak görmüş.Ama işte iki idealin bir evde yaşaması, karı kocalık başka birşey.Onun için böyle iki ideal insanın karı koca olarak yaşaması zor" dedi.
 • Erdoğan'dan Atatürk açıklaması - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Erdoğan'dan Atatürk açıklaması14.11.2012

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.Erdoğan, Makedonya'da Atatürk'ün babası Ali Rıza Efendi'nin iki evinin restore çalışmalarının başladığını belirterek 'Başta CHP'iler olmak üzere Atatürk istismarcılarına bu iki hatıra evi ithaf ediyorum' dedi.İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Dedikoducuların yersiz çabası - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Dedikoducuların yersiz çabası17.08.2012

  Yazarlar

  Ozan Güven’le ilişkisini noktalayan Yosun Güreli, Ali Sunal’la aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Ali çok iyi arkadaşım, aramızda aşk yok.”
 • Yalçın BAYER

  Kıbrıs Loizidou Arestis, Orams davaları - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Kıbrıs Loizidou Arestis, Orams davaları22.01.2010

  Yazarlar

  EFENDİLER, Kıbrıs’a çok dikkat ediniz!.Kıbrıs düşmanın elinde bulunduğu sürece bu bölgenin ikmal yolları tıkanmıştır.Kıbrıs’a dikkat ediniz.Bu ada bizim için çok önemlidir.” (Mustafa Kemal Atatürk)
 • Emekli çiftten 5 yılda devrialem - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Emekli çiftten 5 yılda devrialem22.07.2009

  Ankara

  Mersin’de emekli Hava Yarbay 63 yaşındaki Saygın Merdinler ile eşi emekli öğretmen 50 yaşındaki Kamuran Merdinler, Akdeniz’den yelken açarak dünya turuna çıktı.Yaklaşık 5 yılda 30 bin deniz mili mesafe kat etmeyi hedefleyen Merdinler çifti, gezmeyi çok sevdiklerini de söyledi.
 • Emekli çift yelkenli tekneyle dünya turuna çıktı - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Emekli çift yelkenli tekneyle dünya turuna çıktı20.07.2009

  Gündem

  MERSİN'de emekli Hava Yarbay 63 yaşındaki Saygın Merdinler ile eşi emekli öğretmen 50 yaşındaki Kamuran Merdinler, Akdeniz’den yelken açarak dünya turuna çıktı.Yaklaşık 5 yılda 30 bin deniz mili mesafe kat etmeyi hedefleyen Merdinler çifti, gezmeyi çok sevdiklerini de söyledi.
 • En çok istek alan 3 albüm - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  En çok istek alan 3 albüm25.04.2009

  Cumartesi

  Okurlarımız her hafta, Hürriyet Cumartesi ekinde yayınlanan D&R Haftanın En Çok Satan 10 Yerli Albümü listesinden istediği albümü seçiyor, sms mesajı yolluyor.Oylamaya katılan okurlarımızdan 100 kişi, yapılan çekilişle istediği albümü kazanıyor.
 • Bilkent’in altın çocukları - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Bilkent’in altın çocukları24.04.2009

  Ankara

  Bilkent Senfoni Orkestrası bu akşam Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri’nde küçük solistlere eşlik edecek.
 • Yıldıztepe Şehitliği yenilenecek - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Yıldıztepe Şehitliği yenilenecek14.01.2009

  Gündem

  İzmir'in Urla ilçesinde Yüzbaşı Kemal ve Onbaşı Baki anısına yaptırılan Yıldıztepe Şehitliği'nin onarımı ve yenilenmesi amacıyla çalışma başlatıldığı bildirildi.
 • Özdemir İNCE

  Kadri Şaman’ın yarım kalan destanı - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Kadri Şaman’ın yarım kalan destanı17.06.2008

  Yazarlar

  12 Haziran Perşembe günü telefonum çaldı.Varna’dan Sofya’ya dönüyorduk.Telefon eden, şair dostum Celal Soycan idi."Özdemir Abi, Kadri Şaman’ı biraz önce yitirdik!" dedi.
 • Özdemir İNCE

  Mersin Uluslararası Müzik Festivali - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Mersin Uluslararası Müzik Festivali09.09.2007

  Yazarlar

  AVRUPA’nın saygın festivallerini bünyesinde toplayan "Avrupa Festivaller Birliği"nin 9 Haziran 2007 günü Brüksel’de yapılan genel kurul toplantısında Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Avrupa Festivaller Birliği’nin resmi üyesi oldu.
 • Özdemir İNCE

  Mersin 5.Uluslararası Müzik Festivali - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Mersin 5.Uluslararası Müzik Festivali20.09.2006

  Yazarlar

  MERSİN 5.Uluslararası Müzik Festivali yarın Viyana Schloss Schöbrunn Orkestrası’nın konseri ile başlıyor.
 • Yalçın BAYER

  Günün sözü - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Günün sözü24.12.2005

  Yazarlar

 • Sahrap SOYSAL

  Kıbrıs'tan Venedik'e - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Kıbrıs'tan Venedik'e14.11.2005

  Yazarlar

  Yeniçağda hemen hemen yüz yıl boyunca şeker üretimini ellerinde tutan ve pazarlamasını yapan Cenovalılar, meyvelerin bozulmadan kalması için meyvelerden reçel ve marmelat yaparlardı.
 • Gila BENMAYOR

  Tekstilde de Çin’i aşmanın yolu teknolojiden geçiyor - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Tekstilde de Çin’i aşmanın yolu teknolojiden geçiyor22.07.2005

  Yazarlar

  ‘DİKİŞSİZ GİYİM’ diye bir şeyin olduğunu biliyor muydunuz?.Geçtiğimiz kış aylarında yemekli bir davette yanyana düştüğümüz Atateks Şirketi’nin CEO’su İhsan Arslan anlatmasaydı haberim olmayacaktı.
 • Sahrap SOYSAL

  Beypazarı kurusu mu galeta mı - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Beypazarı kurusu mu galeta mı21.03.2005

  Yazarlar

  Ankara’dan İstanbul’a taşındığımız 1991 yılından beri, orada alıştığım bir tadın, Beypazarı kurusunun yerini tutabilecek bir şey aradım durdum.
 • Özdemir İNCE

  “Medeniyetler buluşması” - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  “Medeniyetler buluşması”05.01.2004

  Yazarlar

  Hürriyet gazetesi 1 Ocak 2004 günü “Medeniyetler Buluşması” kavramını ikinci kez manşete çıkardı.
 • Burada söylediklerimi bir Arap gazetesinde söyleyemem18.10.2003

  Pazar

  Üyesi olduğumuz Mallarme Akademisi'nin Paris'teki bir ödül töreninde (1986) tanıştığımız zaman Adonis'in bana ilk sorusu ‘‘Müslüman ulusların durumu’’ olmuştu.Kendisinin çok iyi bildiği bu durum hakkında ne düşündüğümü öğrenerek beni değerlendirmek istiyordu belki.O günden bu yana dünyanın neresinde bir araya gelsek aynı soruya döndük ve yanıtlarını ele aldık.Neden?
 • Özdemir İNCE

  Mersin Uluslararası Müzik Festivali - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Mersin Uluslararası Müzik Festivali30.09.2003

  Yazarlar

  YAZIMIN başlığı ‘‘Mersin Uluslararası Müzik Festivali’’ ama ben daha önce Hanri Atat' tan söz etmek istiyorum.
 • Gila BENMAYOR

  Mersin 2012'ye hazırlanıyor - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Mersin 2012'ye hazırlanıyor04.10.2002

  Yazarlar

  MERSİN 'e bu üçüncü gidişim.
 • Malatyaspor, Süper Lig'de - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Malatyaspor, Süper Lig'de 03.06.2001

  Spor

  .Sakaryaspor'u penaltı atışları sonucunda 4-2 mağlup eden Malatyaspor, Süper Birinci Lig'e çıkmaya hak kazanan son takım oldu.Antalya Atat
 • Ligde üç maç daha var - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Ligde üç maç daha var 03.03.2001

  Spor

  .Türkiye 1.Futbol Ligi'nin 23.haftasında bugün üç maç daha oynanacak.Samsun 19 Mayıs Stadı: 19.00 Samsun-Bursa (Hakem: Ünsal Çimen, DigiTürk naklen), Antalya Atatürk Stadı: 14.00 Antalya-Adana (Hakem: Mustafa Kalkandelen), Siirt Atat
 • Basketbolda bayram mesajisi - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  Basketbolda bayram mesajisi 28.12.2000

  Spor

  .KAF-KAF EVİNDE.Basketbol 1.Ligi'nde Pınar Karşıyaka ile Troy Pilsner bugün bayram mesaisine çıkacak.Antalya deplasmanında Muratpaşa Belediyespor'u farklı yenerek ligdeki üçüncü galibiyetini alan Pınar Karşıyaka, Atat
 • 18 Yaş Altı Milliler İsrail'e yenildi - atatãƒâ¼rk-ãƒâ¼niversitesi

  18 Yaş Altı Milliler İsrail'e yenildi 03.12.2000

  Spor

  .Antalya’da yapılan 18 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası Ön Eleme Turu 4.Grup maçında İsrail Milli Takımı, Türk Milli Takımı’nı 1-0 yendi.San Marino ve Arnavutluk maçı ise Arnavutluk’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.Stat: Atat