Aramanız :
Aradığınız kelime : "

atamalar/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.053  adet haber bulundu.


 • Cem Topçuoğlu TBWA Worldwide yönetimine atandı - atamalar/
  Cem Topçuoğlu TBWA Worldwide yönetimine atandı31.03.2015
  EkonomiREKLAM sektörünün önde gelen oyuncularından TBWA\WORLDWIDE’in yönetimine TBWA\ISTANBUL CEO’su Cem Topçuoğlu atandı.Cem Topçuoğlu Türkiye’nin yanı sıra Orta&Doğu Avrupa, Rusya ve Kafkaslar, Orta Doğu ve Afrika’daki TBWA operasyonlarını İstanbul’dan yönetecek.
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması - atamalar/
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması30.03.2015
  EkonomiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tasarıyı, çarşamba günü TBMM Genel Kurulu'nda ele almayı düşünüyoruz" dedi.Çelik, tasarıda 1.3 milyon Bağ-Kur'lunun prim borçlarının dondurulmasının olduğunu da söyledi.
 • Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret - atamalar/
  Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret30.03.2015
  EkonomiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, istihdam paketiyle ilgili çalışmaları tamamladıklarını belirterek, Ekonomik Koordinasyon Kurulunda, Meclis'in gündeminde bulunan yasalarla ilgili değerlendirme yapılacağını bildirdi.
 • İrfan Kayol - Reeder Satış ve Pazarlama Direktörü - atamalar/
  İrfan Kayol - Reeder Satış ve Pazarlama Direktörü28.03.2015
  İK AtamalarBalıkesir Üniversitesi Elektronik Bölümü'nden mezun oldu.Albim Bilişim'de Account Manager, Toshiba'da Ürün Müdürlüğü, Canon, Koyuncu Elektronik ve son olarak Samsung Türkiye’de Retail Kanal Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.
 • Aygül Özsu - Erdemir Grubu Sürdürülebilirlik Dir. - atamalar/
  Aygül Özsu - Erdemir Grubu Sürdürülebilirlik Dir.28.03.2015
  İK Atamalar1995 yılında Erdemir’de çevre mühendisi oldu.Çevre Yönetim Başmühendisi ve Çevre Müdürü görevlerini üstlendi.Yüksek lisansını tamamlayarak, çevre yüksek mühendisi unvanını aldı.
 • Metin Demirel - Aksigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı - atamalar/
  Metin Demirel - Aksigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı28.03.2015
  İK Atamalarİş yaşamına Akbank’ta başladı.Oracle’da Danışman, Tofaş’ta Finansal ve Ticari Uygulamalar Müdürü, Zürich Sigorta’da Bilgi Teknolojileri Yönetiminden Sorumlu Direktör olarak görev aldı.
 • Elif İçören - AirTies İK Genel Müdür Yardımcısı - atamalar/
  Elif İçören - AirTies İK Genel Müdür Yardımcısı28.03.2015
  İK AtamalarEge Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu.Turkcell’de Kalite Yönetimi, Organizasyonel Gelişim, İç İletişim, İK Planlama birimlerinde yöneticilik yaptı.En son Turkcell Global Bilgi İK İş Ortağı ve İşe Alım Müdürü idi.
 • İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi - atamalar/
  İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi27.03.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda, "Torba Kanun teklifi" olarak adlandırılan, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.
 • Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek - atamalar/
  Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek27.03.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yeni Anayasa Çalışmaları Işığında Demokratik Açılım Süreci ve Başkanlık Sistemi" başlığıyla dün düzenlenen 124'üncü Bab-ı Ali Toplantısı'na katıldı.Toplantının ana gündem maddesi başkanlık sistemiydi ancak Arınç'ın, kendisini 'paralelci' olmakla suçlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili sözleri ön plana çıktı.Arınç, Gökçek'le ilgili olarak ''O gün bir şeyler söylemem gerektiğini kalbim bana söyledi.O da kurşun mermi gibi çıktı bir kere.O hesabını verecek artık.O adam cumhurbaşkanına yaranmaya çalışıyor'' dedi.Başkanlık sistemi tartışmalarına da değinen Arınç, ''Anayasa'ya göre seçilen, anayasada var olan yetkileri de bir başkan gibi kullanmaya çalışan, 'Ben farklı bir cumhurbaşkanı olacağım' diyen birisi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda oturuyor.Yapacağımız işin alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım'' diye konuştu.
 • Bülent Arınç: 'Alaturka değil alafranga olmalı' - atamalar/
  Bülent Arınç: 'Alaturka değil alafranga olmalı'26.03.2015
  GündemBab-ı Ali Toplantıları'nda konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yapacağımız işin alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım.Alafrangadan kastım, Batı'yı motamot taklit etmek değil.Bu sistemler hangi ülkede başarıyla yürüyorsa, sistemi birbirinden koparmamak lazım" dedi.
 • THK'nın eski başkanı Osman Yıldırım, cezaevinden atama yaptırdı - atamalar/
  THK'nın eski başkanı Osman Yıldırım, cezaevinden atama yaptırdı26.03.2015
  EkonomiTÜRK Hava Kurumu’ndaki (THK) yolsuzluk, zimmet ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada oğlu ile birlikte tutuklanan ve 5 aydır Sincan Cezaevi’nde olan eski Genel Başkan Osman Yıldırım’ın cezaevinden de THK Vakfı ve THK Üniversitesi’ni yönetmeye devam ettiği öne sürülüyor.
 • Ertuğrul Kaya - Yataş Grup İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü - atamalar/
  Ertuğrul Kaya - Yataş Grup İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü21.03.2015
  İK AtamalarÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Müfettişi oldu.Akbank Genel Müdürlüğü’nde Müfettişlik yaptı.Kurum içinde İK projeleri yaptıktan sonra İK ekibine katıldı.
 • Peter Leisten - Media Markt Türkiye CEO’su - atamalar/
  Peter Leisten - Media Markt Türkiye CEO’su21.03.2015
  İK AtamalarAlmanya Saturn mağazasının yöneticiliğini yaptı.Media-Saturn Holding Uluslararası Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’nı yürüttü.Haziran 2014’ten bu yana Media-Saturn Holding Başkan Yardımcısı idi.
 • Önder Sönmez - Alcatel-Lucent Türkiye Yön.Kur.Bşk.ve Türkiye-Azerbaycan G.Md. - atamalar/
  Önder Sönmez - Alcatel-Lucent Türkiye Yön.Kur.Bşk.ve Türkiye-Azerbaycan G.Md.21.03.2015
  İK AtamalarDigital Equipment Kanada/Compaq Canada’da çalıştıktan sonra Microsoft Türkiye’de farklı pozisyonlarda bulundu.EMC Türkiye’de 2010-2015 yılları arasında Genel Müdür olarak görev yapmıştı.
 • Kamuya görevden alma standardı geliyor - atamalar/
  Kamuya görevden alma standardı geliyor19.03.2015
  GündemMeclis Genel Kurulu’nda görüşülen torba teklife eklenmek üzere dün gece yarısı getirilen bir önergeyle, Dışişleri, TSK, MİT ve Emniyet gibi meslek memurları dışındaki yöneticiler de dahil kamu görevlilerinin görevden alınmaları ya da görev sürelerinin sona ermesi halinde atanacakları yeni görev yerlerine ilişkin düzenlemeye gidiliyor.
 • Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı - atamalar/
  Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı16.03.2015
  GündemAnkara siyasi kulisleri, Başkent'in en ünlü binalarından Vali Konağı'nda oturan "sade vatandaşı" konuşuyor.
 • Töre Birol - Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım İş Birimi Genel Müdürü - atamalar/
  Töre Birol - Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım İş Birimi Genel Müdürü14.03.2015
  İK Atamalar2006’da Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Kategori ve Ticari Pazarlama Yöneticisi oldu.Henkel’de farklı görevler alan Birol, son olarak Henkel Ukrayna Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü ve Yürütme Kurulu Başkanı idi.
 • Martin Thomas - Media Markt CFO’SU - atamalar/
  Martin Thomas - Media Markt CFO’SU14.03.2015
  İK AtamalarHP İtalya’da CFO olarak çalıştıktan sonra aynı ülkede Pfizer’de Satış Direktörü olarak görev aldı.Ardından Metro Grup bünyesinde Finans Direktörü olarak çalıştı.
 • Bülent Gürcan - Teknosa Genel Müdürü - atamalar/
  Bülent Gürcan - Teknosa Genel Müdürü14.03.2015
  İK AtamalarİTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu.Topshop Topman/Giysa’da Operasyon Müdürü, Başer Holding’de Perakende Direktörü, TeknoSA Satış Direktörü ve TeknoSA Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Gürcan, son olarak Media-Saturn CEO’su idi.
 • CHP'li Koç Ak Parti'ye yüklendi - atamalar/
  CHP'li Koç Ak Parti'ye yüklendi08.03.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde sağlık çalışanlarıyla toplantı yaptı.Toplantı sürerken gündemi değerlendiren CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Haluk Koç, dolardaki yükselişe dikkat çekip, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Dünya konjonktürü, FED, ABD verileri doların yükselişini işaret ediyor.Ama önce sen saray sakinini bir sustur.Konuştukça yangına benzin döken bir cumhurbaşkanı var.Bir gün de sus kardeşim ya.Şehit cenazesi kalkarken bile saygısızlık gösterip eşzamanlı konuşma alışkanlığını sürdüren bir cumhurbaşkanı var" dedi.
 • Bakan Avcı: Öğretmen atamalarının seçimlerle ilgisi yok - atamalar/
  Bakan Avcı: Öğretmen atamalarının seçimlerle ilgisi yok06.03.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “(Öğretmen atamaları) bu kadro ihdasının seçimlere yönelik bir seçim ekonomisi uygulaması olduğu spekülasyonu doğru değil" dedi.
 • Engelli öğretmen kadrosu için tercihler başlıyor - atamalar/
  Engelli öğretmen kadrosu için tercihler başlıyor04.03.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı’nın 300 engelli öğretmen alımı kararından sonra başvuru tarihleri de açıklandı.Adaylar 6-10 Mart tarihleri arasında 3 il tercihinde bulunacak.Başvurular il milli eğitim müdürlükleri tarafından onaylacak.Atamalar ise 13 Mart’ta yapılacak.
 • Yalçın BAYER

  İnönü’den Şişli açıklaması - atamalar/
  İnönü’den Şişli açıklaması27.02.2015
  YazarlarŞİŞLİ Belediye Başkanı H.Hayri İnönü dünkü “Şişli Belediyesi’nde neler oluyor?” başlıklı, bir belediye çalışanının 43 satırlık mektubuna yaklaşık 120 satırlık bir açıklama gönderdi.İnönü, soruları, ‘İftira, asılsız ve karalama amaçlı’ olarak niteliyor.Her maddeyi uzun uzun yanıtlayan İnönü daha sonra şöyle diyor:
 • Oya ARMUTÇU

  Hakimler iğneyi kendine batırıyor - atamalar/
  Hakimler iğneyi kendine batırıyor25.02.2015
  YazarlarÖzgecan Aslan’ın vahşice öldürülmesinin ardından idam tartışması başlarken, gözler tecavüz yargılamalarında uygulanan ve tartışma yaratan ceza indirimlerine, yapılması istenen yasal düzenleme önerilerine çevrildi.
 • Deniz SİPAHİ

  Üslup değişmezse sokaktaki tansiyon da düşmez - atamalar/
  Üslup değişmezse sokaktaki tansiyon da düşmez25.02.2015
  Yazarlar
 • Vatikan tarihinde bir ilk - atamalar/
  Vatikan tarihinde bir ilk16.02.2015
  AvrupaKatolik Kilisesi lideri Papa Francis, aralarında Tongo, Burma ve Yeşil Burun Cumhuriyeti’nin de bulunduğu ülkelerden gelen 20 din adamını Kardinal yaptı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Sezer’den Erdoğan’a - atamalar/
  Sezer’den Erdoğan’a13.02.2015
  YazarlarDÜN Erdal Sağlam ilginç bir bürokrasi öyküsü yazdı.
 • Sefer LEVENT

  İİBF mezunlarına haksızlık mı var? - atamalar/
  İİBF mezunlarına haksızlık mı var?11.02.2015
  YazarlarONLAR bana Twitter üzerinden ulaştı.
 • 40 yaş üstü 129 yeni öğretmen - atamalar/
  40 yaş üstü 129 yeni öğretmen07.02.2015
  GündemMİLLİ Eğitim Bakanlığı (MEB), perşembe akşamı 15 bin öğretmen atamasını yaptı.
 • Başbakanlık müşavirliğine iki yeni isim - atamalar/
  Başbakanlık müşavirliğine iki yeni isim06.02.2015
  GündemBaşbakanlık ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nda gerçekleştirilen atamalar, Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • Akif BEKİ

  Erdoğan tarafsızlığını ne gün kaybetti? - atamalar/
  Erdoğan tarafsızlığını ne gün kaybetti?05.02.2015
  YazarlarBİR grup AK Parti milletvekilini Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul edip fotoğraf çektirdiği gün mü?
 • Oy ve Ötesi'nden Karikatürlü Kampanya: #heryeranayasa - atamalar/
  Oy ve Ötesi'nden Karikatürlü Kampanya: #heryeranayasa03.02.2015
  GündemYerel seçimlerde İstanbul’da 32.000 sandık gönüllüsüne ulaşan Oy ve Ötesi bu kez "Anayasa varlığımızın teminatıdır" diyerek #heryeranayasa kampanyasını başlattı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk - atamalar/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk29.01.2015
  Gündem''Nasreddin Hoca damdan düştüğünde doktor değil, damdan düşmüş birini istemiş.Ben damdan düşmüş birisiyim.Damdan düşmüş birisi olarak bu işleri biraz biliyoruz'' diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, çok başlı bir yönetimin sıkıntı yarattığını belirterek, “Çünkü çok başlılık bir defa ayaklarımızı adeta prangaya vurmuş gibi süreci ağırlaştırıyor, hızlandırmıyor.Eğer bizde başkanlık sistemi olsaydı biz geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk” dedi.
 • İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı - atamalar/
  İbrahim Kalın ilk basın toplantısını yaptı28.01.2015
  GündemCumhurbaşkanlığı sözcülüğüne getirilen İbrahim Kalın bugün Saray'daki ilk basın toplantısını yaptı.İlk kez düzenlenen toplantıda Kalın şunları söyledi:
 • İbrahim Kalın'dan Saray'da basın toplantısı - atamalar/
  İbrahim Kalın'dan Saray'da basın toplantısı28.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANLIĞI sözcüsü İbrahim Kalın Saray’daki ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.
 • 15 bin öğretmene atama yolda - atamalar/
  15 bin öğretmene atama yolda24.01.2015
  Eğitim2015 yılı ocak ayı öğretmenlik ilk atama kontenjanlarının Salı veya Çarşamba günü açıklanacağı duyuruldu.
 • ÇOMÜ’de Prof.Dr.Mirici, rektörlük için adaylığını açıkladı - atamalar/
  ÇOMÜ’de Prof.Dr.Mirici, rektörlük için adaylığını açıkladı24.01.2015
  EğitimÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde (ÇOMÜ) Şubat ayında yapılacak rektörlük seçimleri için Prof.Dr.Arzu Mirici adaylığını açıkladı.
 • 18 milyon öğrenci bugün karne aldı - atamalar/
  18 milyon öğrenci bugün karne aldı23.01.2015
  Gündem18 milyon öğrenci bugün karne aldı ve çocukların iple çektiği iki haftalık tatil başladı.Diyarbakır'da Ferzat Kemanger Eğitim Destek Evi öğrencileri, ilk kez Kürtçe yazılı karnelerini aldı.Ankara'da Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, zayıfı olan bir öğrenciye "Fizikçi Mehmet Ali'ye takmış' diyerek gülüşmelere neden oldu.Peki ‘kırık’ notları olan öğrenciler bu durumu ailelerine nasıl açıklayacak? Veliler ne yapmalı? İşte verimli ve eğlenceli tatil için önerilerden, uzman görüşlerine karneyle ilgili her şey.
 • 18 milyon karne - atamalar/
  18 milyon karne23.01.2015
  Eğitim18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen bugün 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılını tamamlayarak iki haftalık tatile çıkıyor.
 • Yarıyıl tatili yarın başlıyor - atamalar/
  Yarıyıl tatili yarın başlıyor22.01.2015
  GündemOkul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen yarın yarı yıl tatiline girecek.
 • ' Savunma hakkını savunmayı sonuna kadar takip edeceğim' - atamalar/
  ' Savunma hakkını savunmayı sonuna kadar takip edeceğim'21.01.2015
  GündemMaoist Komünist Partisi (MKP) üyeliği iddiasıyla kendisine verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezasının onanmasına tepki gösteren Tunceli Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe, " Başsavcılığın evrensel hukuk değerleriyle bağdaşmayan hak ve özgürlükleri ayaklar altına alan, savunma hakkını mahkum eden bu kararın kaldırılması ve infazın durdurulması talebiyle Yargıtay 9’uncu Ceza Dairesi’ne itiraz edeceğini umuyoruz.Savunma hakkını savunmak için Anayasa Mahkemesi dahil, tüm yasal yollara başvuracağım" dedi.
 • Reşat KUTUCULAR

  Mühendis feryadı - atamalar/
  Mühendis feryadı20.01.2015
  Yazarlar
 • Torba’dan atama formülü - atamalar/
  Torba’dan atama formülü20.01.2015
  Gündem16 Ocak Cuma günü Meclis’e verilen ‘Torba teklif’te yer alan “İlçe milli eğitim müdürü ve üstü kadrolara yapılacak atamalarda görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavı uygulanmaz” ifadeleri ortalığı karıştırdı.Bir yandan bakanlığın sınav yapmadan şube müdürü atamak istemesine itiraz edilirken, diğer yandan da ‘sadece sözlü sınavla atandıkları’ gerekçesiyle Danıştay’ın ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdiği 1709 şube müdürü ataması ile ilgili yargı kararının uygulanmayacağı savunuluyor.
 • Torba’dan atama formülü - atamalar/
  Torba’dan atama formülü20.01.2015
  Eğitim16 Ocak Cuma günü Meclis’e verilen ‘Torba teklif’te yer alan “İlçe milli eğitim müdürü ve üstü kadrolara yapılacak atamalarda görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavı uygulanmaz” ifadeleri ortalığı karıştırdı.Bir yandan bakanlığın sınav yapmadan şube müdürü atamak istemesine itiraz edilirken, diğer yandan da ‘sadece sözlü sınavla atandıkları’ gerekçesiyle Danıştay’ın ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdiği 1709 şube müdürü ataması ile ilgili yargı kararının uygulanmayacağı savunuluyor.
 • Tunceli Baro Başkanı'na 6 yıl hapis - atamalar/
  Tunceli Baro Başkanı'na 6 yıl hapis20.01.2015
  GündemTunceli Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe’ye Maoist Komünist Partisi (MKP) üyeliği iddiasıyla verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezası onandı.Baro Başkanı Yeşiltepe’nin davaya ilişkin itirazı kabul edilmezse 12 Eylül askeri darbesinde tutuklanan İstanbul Baro Başkanı Orhan Adli Apaydın’dan sonra cezaevine giren ikinci baro başkanı olacak.
 • Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor - atamalar/
  Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor19.01.2015
  GündemOkul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen 23 Ocak Cuma'dan itibaren yarı yıl tatiline girecek.
 • Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor - atamalar/
  Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor19.01.2015
  EğitimOkul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen 23 Ocak Cuma'dan itibaren yarı yıl tatiline girecek.
 • Taha AKYOL

  ‘Uyumlu Yargı’ - atamalar/
  ‘Uyumlu Yargı’17.01.2015
  YazarlarYARGI emin adımlarla “yürütmeyle uyum”lu hale getiriliyor.
 • CHP İl Başkanı Keskin: Ankara’da tüm kapıları çalacağız - atamalar/
  CHP İl Başkanı Keskin: Ankara’da tüm kapıları çalacağız16.01.2015
  AnkaraCHP’nin yeni Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, önceliklerinin CHP’nin üreten yüzünü Ankara’da halka göstermek olduğunu söyledi ve ekledi: “Ankara’da ulaşabildiğimiz tüm kapıları çalacak, neler sunduğumuzu ilk ağızdan anlatacağız.Türkiye gerçeğine uygun siyaset yaparak tüm çevrelerin oyuna talip olacağız” dedi.
 • Cüneyt Çakır: Acaba onlar maç veriyor da biz mi anlamıyoruz! - atamalar/
  Cüneyt Çakır: Acaba onlar maç veriyor da biz mi anlamıyoruz!15.01.2015
  Futbol2014 Dünya Kupası'nda maç yöneten Cüneyt Çakır, "Turnuvaya gittiğimizde ilk maç için tam 7 gün bekledik.Bir ara 'acaba bize maç veriyorlar da biz mi anlamıyoruz' diye Bahattin Ongun'a sordum" dedi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»