Atamalar


 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyızatamalar -

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Öznur Önal - MSD Türkiye Uyum Direktörüatamalar -

  Öznur Önal - MSD Türkiye Uyum Direktörü25.10.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi mezunu.MSD Türkiye’de finans departmanında çalıştı.Hazine, Ticari Alacaklar ve Fiyatlandırma bölümlerinde çeşitli görevler aldı.Son olarak Compliance Müdürü olarak görev yapıyordu.
 • Işıl Ülger - MSD Türkiye Medikal Direktörüatamalar -

  Işıl Ülger - MSD Türkiye Medikal Direktörü25.10.2014

  İK Atamalar

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun.Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama ve Finans alanında yüksek lisans yaptı.Roche İlaçları’nda Medikal Müdür olarak çalıştı.MSD Türkiye’de Uyum Direktörü olarak görev yaptı.
 • Kerem Kürklü - 3M Türkiye Güvenlik ve Grafik Ürünleri Ülke Direktörüatamalar -

  Kerem Kürklü - 3M Türkiye Güvenlik ve Grafik Ürünleri Ülke Direktörü25.10.2014

  İK Atamalar

  ODTÜ Mekanik Mühendisliği mezunu.Chalmers Üniversitesi’nde İnovasyon Yönetimi ve Ekonomisi alanında yüksek lisans eğitimi aldı.TEMSA Global’de İş Geliştirme ve Teknoloji Yönetimi Uzmanı olarak çalıştı.Pazar Geliştirme Müdürü olarak KordSA Global’de görev aldı.
 • Öğretmenlere rotasyon: Aynı okulda 8 yıl çalışan başka okulda görevlendirilecekatamalar -

  Öğretmenlere rotasyon: Aynı okulda 8 yıl çalışan başka okulda görevlendirilecek21.10.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmen atama ve yer değiştirme taslağı çalışmalarını tamamladı.Taslakta uzun bir süredir gündemde olan öğretmenler için rotasyon uygulamasının kriterleri belirlendi.Taslağa göre öğretmenler, aynı eğitim kurumunda en fazla toplam 8 yıl görev yapabilecek.8 yılını dolduran öğretmenler ders yılının sonunda en fazla 2 ay içinde il içinde tercihte bulunacak.Tercihte bulunmayan veya tercihlerine atanamayan öğretmenler de re’sen (isteği dışında) atanacak.
 • Hükümetten hayatımızı değiştirecek düzenlemeleratamalar -

  Hükümetten hayatımızı değiştirecek düzenlemeler21.10.2014

  GÜNDEM

  Jandarmada atamalar, askerden alınıp İçişleri Bakanlığı'nın uhdesine bırakılıyor, Jandarmanın üniforması değişiyor, pasaport ve ehliyet verme yetkisi Emniyet'ten alınıp, Nüfus İşleri Müdürlüğü'ne veriliyor, molotof kokteyli resmen saldırı silahı sayılacak, bonzai uyuşturucu kapsamına alınacak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda yeni düzenlemeler yapılacak.
 • Taha AKYOL

  Takipsizlikatamalar -

  Takipsizlik20.10.2014

  YAZARLAR

  17 ARALIK soruşturmasının takipsizlik kararıyla sonuçlanması çok tartışılacaktır.
 • Ayşegül Çekiç - TP Vision Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürüatamalar -

  Ayşegül Çekiç - TP Vision Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürü18.10.2014

  İK Atamalar

  Philips Türkiye’de Aydınlatma Ürünleri bölümünde satış ve pazarlama görevlerinde bulundu.Philips Tüketici Elektroniği departmanında TV Pazarlama Müdürü oldu.TP Vision Elektronik A.Ş.şirketinde Ülke Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu.
 • Sepren Tansel - TNT Türkiye Pazarlama Müdürüatamalar -

  Sepren Tansel - TNT Türkiye Pazarlama Müdürü18.10.2014

  İK Atamalar

  Saatchi & Saatchi, Güzel Sanatlar, WCJ, Worx Yaratıcı İletişim, Sinerji gibi ajanslarda çalıştı.Akbank Kurumsal İletişim Bölümü’nde Marka Varlıkları ve Tasarım Yöneticisi, Zurich Sigorta’da Kurumsal İletişim Müdürü idi.
 • Oğuz Uçanlar - McDonald’s Operasyon Direktörüatamalar -

  Oğuz Uçanlar - McDonald’s Operasyon Direktörü18.10.2014

  İK Atamalar

  Ayvaz, Alarko, PwC şirketlerinde satış, pazarlama ve danışmanlık yaptı.Booz Allen Hamilton Chicago’nun müdürlüğünü, SpaForever, 34 Developments Chicago firmalarının kuruculuğunu ve CEO’luğunu üstlendi.Ardından Bain&Co.İstanbul’da Kıdemli Müdür olarak çalıştı.Anadolu Grubu’nda Perakende Grup Direktörü olarak görev yapıyordu.
 • Ülfet Baykent Uysal - Unilever Türkiye& NAMETRUB Bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İK Direktörüatamalar -

  Ülfet Baykent Uysal - Unilever Türkiye& NAMETRUB Bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İK Direktörü18.10.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümünden mezun.Unilever Türkiye’de İnsan Kaynakları Uzmanı, Yetenek Yönetimi & Pazarlama İK Müdürü olarak çalıştı.Unilever’in Fransa ofisine transfer oldu.Unilever Türkiye’de Tedarik Zinciri & Endüstri İlişkileri İK Direktörü olarak görev aldı.
 • Emre Kozlu - Philip Morris Makedonya Gn.Md.atamalar -

  Emre Kozlu - Philip Morris Makedonya Gn.Md.18.10.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu.London School of Economics & Political Sciences’da yüksek lisans yaptı.Philip Morris’te İş Geliştirme ve Planlama Departmanı’nda analist olarak başladı ve marka yöneticiliği satış müdürlüğü gibi görevler aldı.
 • Taha AKYOL

  Yap-bozatamalar -

  Yap-boz16.10.2014

  YAZARLAR

  DÜNYADA bir hukuk devleti hatta hukukumsu bir devlet var mıdır ki, yedi ay arayla iki “Yargı Paketi” çıkarsın.Hem de birbirine tam zıt istikamette.
 • Göztepe: Bu liglerden kurtulmak istiyoruzatamalar -

  Göztepe: Bu liglerden kurtulmak istiyoruz13.10.2014

  Futbol

  Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup'ta yer alan Göztepe Kulübü, zehir zemberek bir bildiri yayınladı: "Kalitesi düşük, fiziksel şartların yetersiz olduğu, deplasman taraftarının ağırlanamadığı, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bile önem gösterilmeyen bu liglerden bir an önce kurtulmak istiyoruz."
 • Yeşim Alkan - Hitay Yatırım Holding İnsan Kaynakları Direktörüatamalar -

  Yeşim Alkan - Hitay Yatırım Holding İnsan Kaynakları Direktörü11.10.2014

  İK Atamalar

  Wisconsin-La Crosse Üniversitesi Psikoloji mezunu.İlaç, telekom, perakende ve danışmanlık olmak üzere çeşitli sektörlerde ve pozisyonlarda görev aldı.Sanofi Group’ta Organizasyonel Gelişim Müdürü ve ardından grubun Paris ana merkezinde İnsan Kaynakları Projeler Müdürü olarak çalıştı.Tchibo GmbH Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüttü.
 • İdil Kural - EY Türkiye Finansal Hizmetlerden Sorumlu Ortakatamalar -

  İdil Kural - EY Türkiye Finansal Hizmetlerden Sorumlu Ortak11.10.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.Yapı Kredi Bankası’nda üst düzey yönetici olarak görev aldı.Burgan Bank’ta (önceki adıyla Eurobank Tekfen) Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
 • Serdar Dinçaslan - Aksigorta Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısıatamalar -

  Serdar Dinçaslan - Aksigorta Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı11.10.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu.NewYork Rensselaer Polytechnic Institute’de Yönetim ve Teknoloji branşında yüksek lisans yaptı.Virgina’da Capitalone Bank’ta bireysel pazarlama, bireysel kredi ve diğer ürünler, ürün geliştirme, iş geliştirme, teknik, çapraz satış kanalları yönetimi ve finans alanlarında çeşitli görevler aldı.Encore Capital Group’da kıdemli direktör olarak görev yaptı.Son 3 yıldır Sigortam.Net’te CEO’luk görevini yürütüyordu.
 • Onno Boots - Çelebi Havacılık Holding CEO’satamalar -

  Onno Boots - Çelebi Havacılık Holding CEO’s11.10.2014

  İK Atamalar

  TNT Express’te şirketin Global Büyük Müşteriler Bölümü’nü yönetti.Grubun Güneydoğu Asya ve Hindistan faaliyetlerini yönetmek üzere Asya’ya, şirketin Bölge Merkezi’ne atandı.u
 • AB’ye göre Türkiye'de durum karışıkatamalar -

  AB’ye göre Türkiye'de durum karışık02.10.2014

  Planet

  Hürriyet, AB Komisyonu’nun 8 Ekim’de açıklayacağı ve Türkiye’nin karnesi niteliğindeki İlerleme Raporu’nun taslağına ulaştı.
 • Davutoğlu: "Bu kavuşma anı görüntüleri için çok bekledik"atamalar -

  Davutoğlu: "Bu kavuşma anı görüntüleri için çok bekledik"29.09.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Musul Başkonsolosluğu personelinin kurtarılmasına ilişkin, "İftiharla ifade edeyim ki; bu olayda Türkiye ne kadar büyük bir devlet olduğunu ve ne kadar işinin ehli bir hükümet tarafından yönetildiğini bütün dünyaya göstermiştir" dedi.
 • Merve Bayülgen - İnnova İK Grup Yöneticisiatamalar -

  Merve Bayülgen - İnnova İK Grup Yöneticisi27.09.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun.Turkcell İnsan Kaynakları’nda Kıdemli İşe Alım Uzmanı, HR Business Partner ve İşe Alım Müdürü görevlerini üstlendi.Exalt Danışmanlık’ta Yetenek Çözümleri Müdürü oldu.İnnova’da İK İş Ortakları Yöneticisi olarak, çalıştı.
 • Mustafa Tayfun - Nef Pazarlama Müdürüatamalar -

  Mustafa Tayfun - Nef Pazarlama Müdürü27.09.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu.FMCG ve iletişim sektöründe pazarlama departmanlarında çalıştı.
 • Hakan Kayaman - Kliksa Kategori Direktörüatamalar -

  Hakan Kayaman - Kliksa Kategori Direktörü27.09.2014

  İK Atamalar

  Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun.Roche’ta Satış Temsilcisi, Profilo’da Ürün Uzmanı, İklimSA’da Ürün Yönetimi ve Satış Planlama Müdürü, Teknosa’da Kategori Grup Müdürü ve Pazarlama Direktörü, Gittigidiyor/eBay’de sırasıyla Satış ve Pazarlama Direktörlüğü ile Ticari Direktörlük görevlerini üstlendi.
 • Alp Uysal - Ericsson Ortadoğu Bölgesi’nde Strateji ve Pazarlama’dan Sorumlu Başkan Yardımcısıatamalar -

  Alp Uysal - Ericsson Ortadoğu Bölgesi’nde Strateji ve Pazarlama’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı27.09.2014

  İK Atamalar

  Stanford Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu.Pennsylvania Wharton School’da işletme eğitimi aldı.Ericsson’da Turkcell ve Vodafone takımlarında çeşitli satış görevlerinde bulundu.Orta Doğu Bölgesi Satış Operasyonlarından Sorumlu Direktör görevini üstlendi.Ericsson’un RMEA bölgesi Mobil Genişbanttan Sorumlu Direktörü idi.
 • Dinçer Güleyin-Mercer Türkiye Genel Müdürüatamalar -

  Dinçer Güleyin-Mercer Türkiye Genel Müdürü27.09.2014

  İK Atamalar

  Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun.AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.de Kurumsal Projeler Satış Müdürlüğü, Bireysel Satış Bölge Müdürlüğü, Bireysel Satış Grup Müdürlüğü yaptı.
 • Öğretmenlik başvuruları yarın sona erecekatamalar -

  Öğretmenlik başvuruları yarın sona erecek16.09.2014

  Gündem2008

  Öğretmen atamasına ilişkin 109 alanda belirlenen kadrolar için başvurular yarın sona erecek.
 • Öğretmenlik başvurusu için yarın son günatamalar -

  Öğretmenlik başvurusu için yarın son gün16.09.2014

  Eğitim

  Öğretmen atamasına ilişkin 109 alanda belirlenen kadrolar için başvurular yarın sona erecek.
 • AB için üç aşamalı eylem planıatamalar -

  AB için üç aşamalı eylem planı14.09.2014

  Gündem2008

  HÜKÜMET sözcüsü Bülent Arınç, Türkiye’nin Avrupa Birliği süreciyle ilgili olarak, “Avrupa Birliği ile ilgili yeni ama takvimleştirilmiş bir eylem planı yapılıyor.Üç aşamalı bir eylem planı hazırlığı yapıyoruz” dedi.Arınç, iş güvenliği ile ilgili çalışmanın da önümüzdeki Bakanlar Kurulu toplantısında sonuçlanacağını ifade etti.
 • Türk Telekom'da önemli atamalaratamalar -

  Türk Telekom'da önemli atamalar14.09.2014

  Teknoloji 2007

  TÜRK Telekom Grubu, yaptığı açıklamayla TTNET CEO’sunun değiştirildiğini duyurdu.
 • Atamaları alıyoruzatamalar -

  Atamaları alıyoruz12.09.2014

  Gündem2008

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 40 bin öğretmen ataması yapacaklarını hatırlatarak, “5 işgünü öğretmen adaylarından tercih alacağız.Perşembe gününe kadar tercihler devam edecek.Cuma açıklanır” dedi.
 • Bakan Nabi Avcı: Öğretmen atama tercihleri bugün başladıatamalar -

  Bakan Nabi Avcı: Öğretmen atama tercihleri bugün başladı11.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün akşam onayladığı torba yasa diye tabir edilen yasayla 40 bin öğretmen ataması gerçekleştireceklerini hatırlatarak, “Bugünden itibaren 5 iş günü öğretmen adaylarından tercih alacağız.Perşembe gününe kadar tercihler devam edecek.Cuma gününden itibaren öğretmenler hangi okula atandığını öğrenmiş olacak” dedi.
 • Taha AKYOL

  Yargıda çözüm?atamalar -

  Yargıda çözüm?04.09.2014

  Yazarlar

  BUGÜNKÜ yazımda okurlarımla ve hukukçularla olduğu gibi Sayın Başbakan Prof.Davutoğlu ile de sohbet etmek, bir yönüyle de tarihe not düşmek istiyorum.
 • Görevden alınan yöneticilerin öğretmenlik başvurusu başladıatamalar -

  Görevden alınan yöneticilerin öğretmenlik başvurusu başladı04.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevden alınan müdürlerin öğretmen olarak atanması konusunda çalışmalara başlandı.
 • Bakan Nabi Avcı: İstemediği halde imam hatipe yerleştirilen öğrenci sayısı 209atamalar -

  Bakan Nabi Avcı: İstemediği halde imam hatipe yerleştirilen öğrenci sayısı 20903.09.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında TEOG sonucu istemediği halde imam hatip liselerine yerleştirilen öğrenci sayısını yanlışlıkla 2 bin olarak açıkladığını belirterek bu sayının 209 olduğunu söyledi.Uzak ve isteği dışındaki okullara yerleştirilen öğrencilere yönelik ise “Sistem çemberi geniş tutabiliyor” dedi.
 • İzmir'e yeni atamalaratamalar -

  İzmir'e yeni atamalar02.09.2014

  Ege

  RESMİ Gazete’de yayınlanan kararnameyle İzmir ve Manisa’da bazı üst düzey atamalar yapıldı.
 • Erdal SAĞLAM

  Babacan’ın görevde kalma pazarlığıatamalar -

  Babacan’ın görevde kalma pazarlığı31.08.2014

  Yazarlar

  Piyasalar, ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın yeni kabinede konumunu korumasıyla rahat bir nefes aldı.
 • Kürtçe öğretmen adayları açlık grevindeatamalar -

  Kürtçe öğretmen adayları açlık grevinde31.08.2014

  Eğitim

  Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Yaşayan Diller Enstitüsü Kürdoloji bölümü tezsiz yüksek lisans programından mezun olan Kürtçe öğretmeni adaylarının başlattığı açlık grevi eylemi sürüyor.
 • Yargıda Birlik Platformu adaylarını açıkladıatamalar -

  Yargıda Birlik Platformu adaylarını açıkladı30.08.2014

  Gündem2008

  Yargıda Birlik Platformu, 12 Ekim'de yapılacak Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliği seçimleri için adaylarını açıkladı.
 • Kürtçe öğretmeni adayları açlık grevindeatamalar -

  Kürtçe öğretmeni adayları açlık grevinde30.08.2014

  Gündem2008

  Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Yaşayan Diller Enstitüsü Kürdoloji bölümü tezsiz yüksek lisans programından mezun olan Kürtçe öğretmeni adaylarının başlattığı açlık grevi eylemi sürüyor.
 • Numan Kurtulmuş: 'Dışarıdan' lafını yadırgadımatamalar -

  Numan Kurtulmuş: 'Dışarıdan' lafını yadırgadım28.08.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 'Dışarıdan atamalar parti içinde rahatsızlık yaratabilir yorumları vardı?' sorusuna ''Dışarıdan lafını da yadırgadığımı ifade etmek isterim.Yani Numan Kurtulmuş dışarıdan birisi değildir'' yanıtını verdi.
 • Yalçın DOĞAN

  Ya ‘yok hükmünde’ iseatamalar -

  Ya ‘yok hükmünde’ ise27.08.2014

  Yazarlar

  MÜFTÜ ve büyükelçilerin de yer aldığı, çeşitli bakanlıklara ait atamalar, sözleşmeli personel çalıştırılmasında yeni ilkeler, bazı KİT’lere kadro, ithalat rejimine ek karar, belli alanların teknoloji geliştirme bölgesi olarak ilanı, 15 Ağustos-27 Ağustos arasında Resmi Gazete’de yayınlanan kararlardan bazıları.Hepsinde “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan” imzası var.
 • Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'deatamalar -

  Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'de25.08.2014

  Gündem2008

  Resmi Gazete'de bazı büyükelçiliklere yapılan atamalar yayımlandı.
 • Nuran ÇAKMAKÇI

  Kayıt kilidini TEOG sonuçları çözecekatamalar -

  Kayıt kilidini TEOG sonuçları çözecek23.08.2014

  Yazarlar

  Bu yıl liseye girecek çocuğu olanların adeta kabus yılı oldu.Özel okullar için okul okul koşturmalarına mı yansınlar, her yıl düşen puanların bu yıl yükselmesine mi?
 • Kayıt kilidini TEOG sonuçları çözecekatamalar -

  Kayıt kilidini TEOG sonuçları çözecek22.08.2014

  Eğitim

  Bu yıl liseye girecek çocuğu olanların adeta kabus yılı oldu.Özel okullar için okul okul koşturmalarına mı yansınlar, her yıl düşen puanların bu yıl yükselmesine mi? 750 ve üstü puan alanlar hayallerindeki okula uzaktan bakarken, bu puanın altı alanlar ise yabancı okullardan neredeyse vazgeçip Türk özel okullarının kapısını çalmaya başladı.
 • Taşlar yerinden oynuyoratamalar -

  Taşlar yerinden oynuyor16.08.2014

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi, devlet bürokrasisinde zincirleme reaksiyon doğurdu.
 • Ankara'da atama rüzgarıatamalar -

  Ankara'da atama rüzgarı14.08.2014

  Ekonomi

  Bazı bakanlıkların kurum ve kuruluşlarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • Dört bakanlıkta yeni atamalar yapıldıatamalar -

  Dört bakanlıkta yeni atamalar yapıldı14.08.2014

  Ekonomi

  Bazı bakanlıkların kurum ve kuruluşlarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • Müzik öğretmenlerine atama isteğiatamalar -

  Müzik öğretmenlerine atama isteği11.08.2014

  Eğitim

  Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED), Milli Eğitim Bakanlığı’na müzik öğretmenlerinin atamalarına yönelik önerilerini iletti.
 • Müzik öğretmenlerine atama talebiatamalar -

  Müzik öğretmenlerine atama talebi11.08.2014

  Gündem2008

  Müzik Eğitimcileri Derneği (MÜZED), Milli Eğitim Bakanlığına müzik öğretmenlerinin atamalarına ilişkin önerilerini iletti.
 • Erdoğan'a destek yürüyüşüatamalar -

  Erdoğan'a destek yürüyüşü07.08.2014

  Gündem2008

  FATİH Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçedeki bazı esnaf derneği temsilcisi, iş adamı ve partililer, pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek için Kapalıçarşı ve Mahmutpaşa’da yürüyüş düzenledi.
içinde

Atamalar


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz