Aramanız :
Aradığınız kelime : "

atamalar

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.078  adet haber bulundu.


 • Seda Tamur Oğralı - atamalar

  Seda Tamur Oğralı06.05.2015

  İK Atamalar

  Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü - Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun oldu.University of Texas’tan Halka İlişkiler ve Gazetecilik yüksek lisansı yaptı.2008’de Pfizer’e katıldı.Kıdemli LEAD Uzmanı ve geçici olarak Kurumsal Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak görev aldı.
 • Serdar Sayar - atamalar

  Serdar Sayar06.05.2015

  İK Atamalar

  Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürü - ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu.Daha önce Aselsan, Sun Microsystems ve Oracle’da görev aldı.Sun Microsystems’de Kanal&Pazarlama Yönetimi biriminde, Oracle’da Satış Yöneticisi görevinde bulundu.
 • Atasay Kamer - atamalar

  Atasay Kamer06.05.2015

  İK Atamalar

  Atasay CEO’su - Amerika Pace Üniversitesi’nde Ekonomi ve İşletme okudu.‘Pace Kolejli Girişimciler Birliği’nde koordinatör oldu.Goldman Sachs’ta çalıştı.Asgold markasının kuruluşunda genel müdür oldu.2009’dan beri Atasay’da farklı pozisyonlarda çalıştı.
 • Kılıçdaroğlu: AK Parti ile koalisyon yok - atamalar

  Kılıçdaroğlu: AK Parti ile koalisyon yok02.05.2015

  Gündem

  ODTÜ Mezunları Derneği tarafından düzenlenen “Seçim Süreci Tartışmaları” panelinde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “AK Parti ile koalisyon kuracak mısınız?” sorusuna, “Koalisyona 'Hayır' diyorum.Bizim tek amacımız var, o da tek başına iktidar olmak.Bu amaç gerçekleşirse dört yılda Türkiye’nin bütün çehresini değiştirmek mümkün” yanıtını verdi.
 • Profesyonel jandarma dönemi resmen başladı - atamalar

  Profesyonel jandarma dönemi resmen başladı30.04.2015

  Ege

  Jandarma asayiş timlerinin profesyonelleştirilmesi" kapsamında Balıkesir Jandarma Komutanlığına 64 uzman erbaş atandı.
 • Taha AKYOL

  Adalet şerefi - atamalar

  Adalet şerefi30.04.2015

  Yazarlar

  TBB Başkanı Av.Metin Feyzioğlu, “Sulh ceza hâkimlikleri iktidarın sopası oldu” diyor.
 • Taha AKYOL

  Anayasal devlet - atamalar

  Anayasal devlet29.04.2015

  Yazarlar

  ANAYASA Mahkemesi Başkanı Sayın Zühtü Arslan önceki gün yaptığı konuşmada çok önemli hukuki konulara temas etti.
 • Tahsin Gürdoğan - atamalar

  Tahsin Gürdoğan27.04.2015

  İK Atamalar

  Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su - Bilkent Üni.İşletme mezunu.Vakıfbank, Avivasa, HSBC Bank, BNP Paribas Cardif Sigorta ve Hayat, Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik ve AIG Sigorta’da yönetici olarak görev aldı.
 • Burak Yüzgül - atamalar

  Burak Yüzgül27.04.2015

  İK Atamalar

  AvivaSA İK Direktörü - Marmara Üni.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu.İş hayatına Eczacıbaşı Baxter’da başladı.2007’de AvivaSA’ya katılarak İK’da çeşitli seviyelerde yönetici olarak görev yaptı.
 • Begüm Sunal - atamalar

  Begüm Sunal27.04.2015

  İK Atamalar

  BAT Türkiye Kurumsal İletişim Müd.- Marmara Üniversitesi Ekonomi mezunu.Tribeca İletişim’de çalıştı.Yapı Kredi bünyesinde İç İletişim Yöneticisi, Basın İlişkileri Müdürü, İç İletişim Müdürü ve son olarak Stratejik İletişim Müdürü görevinde bulunuyordu.
 • Taha AKYOL

  Sandık. - atamalar

  Sandık.21.04.2015

  Yazarlar

  KONDA araştırma şirketinin yöneticisi Tarhan Erdem’in seçim araştırmaları çok defa tuttu, birkaç defa yanıldı.Fakat trend analizleri hep objektif oldu.
 • Selda Oknas - Ferhan Özay - atamalar

  Selda Oknas - Ferhan Özay20.04.2015

  İK Atamalar

  AON TR Eş-CEO - Selda Oknas İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.2002’de Aon’a katıldı.Son 6 yıldır Özel Riskler ve Bölgeler Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürüyordu.Ferhan Özay Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu.2006’da Aon Re’ye Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak katıltı.2014’ten bu yana Aon Benfield CEO’su olarak görev yapmaktaydı.
 • CHP'nin seçim bildirgesi - atamalar

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • Soma Davası'nın üçüncü duruşması - atamalar

  Soma Davası'nın üçüncü duruşması16.04.2015

  Gündem

  Manisa'nın Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 8'i tutuklu, 37 tutuksuz sanık hakkında Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın üçüncü duruşması yapılıyor.Bugünkü oturumda, iddianamenin okunması tamamlandı ve sanık ifadelerine geçildi.Davanın bir numaralı sanığı Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, ''Bu kaza bizi çok yaraladı.Sicilimizde 3 kişinin öldüğü bir kaza bile yok.301 eve ateş düştü ama bize 301 ateş düştü.Bilirkişi raporunun hatalı yaklaşımları oldu'' dedi.İşletme Müdür Akın Çelik duruşma sırasında fenalaştı.Çelik kurtarma çalışmaları sırasında kendisinin de ölmekten bir dakikayla kurtulduğunu söyledi ve ekledi: ''Ben hapishanede hergün gözyaşımla yatağımı ıslatıp neden olduğunu çözmeye çalışıyorum.Bize yöneltilen suçlamaya değil sadece arkadaşlarımızın katili olarak görmelerine üzülüyorum''
 • İnternete sansür Resmi Gazete'de - atamalar

  İnternete sansür Resmi Gazete'de15.04.2015

  Gündem

  "Torba Kanun" Resmi Gazete'de yayımlandı.Kanuna göre, kişilerin can ve mal güvenliğinin korunması, milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla TİB tarafından internette içeriğin çıkarılması veya erişimin engellenmesi kararı verebilecek.Karar 24 saat içinde sulh ceza hakiminin onayına sunulacak, hakim kararını 48 saat içinde açıklayacak, aksi halde karar kendiliğinden kalkacak.
 • Semra Gergin - atamalar

  Semra Gergin11.04.2015

  İK Atamalar

  Siemens Çeşitlilik Konseyi Sözcüsü - YTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu.Aktif Dış Tic.AŞ’de Ürün Yöneticisi oldu.2010’da Siemens Türkiye Sipariş Yöneticisi oldu.2014’den beri Siemens Türkiye Çeşitlilik Konseyi gönüllüsü olarak çalışmalara destek veriyordu.
 • Selen Görsev - atamalar

  Selen Görsev11.04.2015

  İK Atamalar

  Estée Lauder Türkiye Tedarik Zinciri Müdü - Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu.Kariyerine İthalat ve İhracat Uzmanı olarak başladı.3M, LG Electronics ve Panasonic’te Tedarik Zinciri alanında yönetici pozisyonunda çalıştı.
 • Baran Demir - atamalar

  Baran Demir11.04.2015

  İK Atamalar

  İbrahim Polat Holding CEO’su - Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirdi ve Western Michigan Üniversitesi’nde Ekonomi masterı yaptı.Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı oldu.1996’da İ.Polat Holding’e katıldı, şirkette en son CFO olarak görev yaptı.
 • FTÖ iddianamesinde çarpıcı ifadeler - atamalar

  FTÖ iddianamesinde çarpıcı ifadeler09.04.2015

  Gündem

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, "Fetullahçı Terör Örgütü üyesi oldukları" suçlamasıyla 7 kişi hakkında açtığı davanın iddianamesinde, "Türkiye Cumhuriyeti Devletine paralel bir 'Cemaat Devleti' oluşturulduğu ve devlet egemenliğini fiilen bu örgütün ele geçirmek için gizli faaliyet yürüttüğü iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada; böyle bir terör örgütünün varlığına ve amacına ilişkin somut deliller elde edildiği" belirtildi
 • AK Parti'de ünlü isimler aday listesine giremedi - atamalar

  AK Parti'de ünlü isimler aday listesine giremedi08.04.2015

  Gündem

  AK Parti aday adayları arasında pek çok gazeteci de vardı.AK Parti'den aday olmak için görevlerinden ayrılan 7 rektörden 6'sı ise liste dışı kaldı.Bu isimler rektörlük görevlerine deri dönemeyecek.
 • Erdal SAĞLAM

  Enerjideki sıkıntı ‘günah keçisi’ ilanıyla çözülmez - atamalar

  Enerjideki sıkıntı ‘günah keçisi’ ilanıyla çözülmez07.04.2015

  Yazarlar

  ENERJİ Bakanı Taner Yıldız, geçen hafta tüm Türkiye’yi etkileyen elektrik kesintisi ile ilgili ilk somut açıklamayı dün yaptı.
 • İbrahim Kalın: Şu anda erişim engellemesi söz konusu değil - atamalar

  İbrahim Kalın: Şu anda erişim engellemesi söz konusu değil06.04.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İran ziyareti öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Kalın, şehit savcının rehin alındığı görüntülerin ardından Twitter, YouTube ve Facebook'ta bazı linklere erişim yasağı getirilmesiyle ilgili olarak, "Ben de yeni haberdar oldum.Şu anda erişim engellemesi söz konusu değil.Savcılığın talebi gelmiş" dedi.
 • Cemail Batuk - atamalar

  Cemail Batuk04.04.2015

  İK Atamalar

  Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine A.Cemail Batuk getirildi.
 • Önder Ön - atamalar

  Önder Ön04.04.2015

  İK Atamalar

  Colin’s Global Satış ve Pazarlama Direktörü - YKM’nin çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra YKM Satın Alma Grup Müdürü oldu.2002’de Colin’s Rusya’ya geçti.Son olarak Colin’s Rusya Ülke Direktörü’ydü.
 • Prof.Dr.Güler Aras - atamalar

  Prof.Dr.Güler Aras04.04.2015

  İK Atamalar

  Allianz Türkiye Yön.Kur.Üyesi - YTÜ’de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ile Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü yaptı.Üniversitede yönetim kurulu üyeliğini üstlendi.Yurtdışında misafir profesörlük yaptı.Halen YTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi.
 • Cem Topçuoğlu TBWA Worldwide yönetimine atandı - atamalar

  Cem Topçuoğlu TBWA Worldwide yönetimine atandı31.03.2015

  Ekonomi

  REKLAM sektörünün önde gelen oyuncularından TBWA\WORLDWIDE’in yönetimine TBWA\ISTANBUL CEO’su Cem Topçuoğlu atandı.Cem Topçuoğlu Türkiye’nin yanı sıra Orta&Doğu Avrupa, Rusya ve Kafkaslar, Orta Doğu ve Afrika’daki TBWA operasyonlarını İstanbul’dan yönetecek.
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması - atamalar

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması30.03.2015

  Ekonomi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tasarıyı, çarşamba günü TBMM Genel Kurulu'nda ele almayı düşünüyoruz" dedi.Çelik, tasarıda 1.3 milyon Bağ-Kur'lunun prim borçlarının dondurulmasının olduğunu da söyledi.
 • Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret - atamalar

  Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret30.03.2015

  Ekonomi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, istihdam paketiyle ilgili çalışmaları tamamladıklarını belirterek, Ekonomik Koordinasyon Kurulunda, Meclis'in gündeminde bulunan yasalarla ilgili değerlendirme yapılacağını bildirdi.
 • İrfan Kayol - Reeder Satış ve Pazarlama Direktörü - atamalar

  İrfan Kayol - Reeder Satış ve Pazarlama Direktörü28.03.2015

  İK Atamalar

  Balıkesir Üniversitesi Elektronik Bölümü'nden mezun oldu.Albim Bilişim'de Account Manager, Toshiba'da Ürün Müdürlüğü, Canon, Koyuncu Elektronik ve son olarak Samsung Türkiye’de Retail Kanal Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.
 • Aygül Özsu - Erdemir Grubu Sürdürülebilirlik Dir. - atamalar

  Aygül Özsu - Erdemir Grubu Sürdürülebilirlik Dir.28.03.2015

  İK Atamalar

  1995 yılında Erdemir’de çevre mühendisi oldu.Çevre Yönetim Başmühendisi ve Çevre Müdürü görevlerini üstlendi.Yüksek lisansını tamamlayarak, çevre yüksek mühendisi unvanını aldı.
 • Metin Demirel - Aksigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı - atamalar

  Metin Demirel - Aksigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı28.03.2015

  İK Atamalar

  İş yaşamına Akbank’ta başladı.Oracle’da Danışman, Tofaş’ta Finansal ve Ticari Uygulamalar Müdürü, Zürich Sigorta’da Bilgi Teknolojileri Yönetiminden Sorumlu Direktör olarak görev aldı.
 • Elif İçören - AirTies İK Genel Müdür Yardımcısı - atamalar

  Elif İçören - AirTies İK Genel Müdür Yardımcısı28.03.2015

  İK Atamalar

  Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu.Turkcell’de Kalite Yönetimi, Organizasyonel Gelişim, İç İletişim, İK Planlama birimlerinde yöneticilik yaptı.En son Turkcell Global Bilgi İK İş Ortağı ve İşe Alım Müdürü idi.
 • İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi - atamalar

  İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi27.03.2015

  Gündem

  TBMM Genel Kurulu'nda, "Torba Kanun teklifi" olarak adlandırılan, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.
 • Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek - atamalar

  Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek27.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yeni Anayasa Çalışmaları Işığında Demokratik Açılım Süreci ve Başkanlık Sistemi" başlığıyla dün düzenlenen 124'üncü Bab-ı Ali Toplantısı'na katıldı.Toplantının ana gündem maddesi başkanlık sistemiydi ancak Arınç'ın, kendisini 'paralelci' olmakla suçlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili sözleri ön plana çıktı.Arınç, Gökçek'le ilgili olarak ''O gün bir şeyler söylemem gerektiğini kalbim bana söyledi.O da kurşun mermi gibi çıktı bir kere.O hesabını verecek artık.O adam cumhurbaşkanına yaranmaya çalışıyor'' dedi.Başkanlık sistemi tartışmalarına da değinen Arınç, ''Anayasa'ya göre seçilen, anayasada var olan yetkileri de bir başkan gibi kullanmaya çalışan, 'Ben farklı bir cumhurbaşkanı olacağım' diyen birisi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda oturuyor.Yapacağımız işin alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım'' diye konuştu.
 • Bülent Arınç: 'Alaturka değil alafranga olmalı' - atamalar

  Bülent Arınç: 'Alaturka değil alafranga olmalı'26.03.2015

  Gündem

  Bab-ı Ali Toplantıları'nda konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yapacağımız işin alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım.Alafrangadan kastım, Batı'yı motamot taklit etmek değil.Bu sistemler hangi ülkede başarıyla yürüyorsa, sistemi birbirinden koparmamak lazım" dedi.
 • THK'nın eski başkanı Osman Yıldırım, cezaevinden atama yaptırdı - atamalar

  THK'nın eski başkanı Osman Yıldırım, cezaevinden atama yaptırdı26.03.2015

  Ekonomi

  TÜRK Hava Kurumu’ndaki (THK) yolsuzluk, zimmet ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada oğlu ile birlikte tutuklanan ve 5 aydır Sincan Cezaevi’nde olan eski Genel Başkan Osman Yıldırım’ın cezaevinden de THK Vakfı ve THK Üniversitesi’ni yönetmeye devam ettiği öne sürülüyor.
 • Ertuğrul Kaya - Yataş Grup İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü - atamalar

  Ertuğrul Kaya - Yataş Grup İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü21.03.2015

  İK Atamalar

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Müfettişi oldu.Akbank Genel Müdürlüğü’nde Müfettişlik yaptı.Kurum içinde İK projeleri yaptıktan sonra İK ekibine katıldı.
 • Peter Leisten - Media Markt Türkiye CEO’su - atamalar

  Peter Leisten - Media Markt Türkiye CEO’su21.03.2015

  İK Atamalar

  Almanya Saturn mağazasının yöneticiliğini yaptı.Media-Saturn Holding Uluslararası Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’nı yürüttü.Haziran 2014’ten bu yana Media-Saturn Holding Başkan Yardımcısı idi.
 • Önder Sönmez - Alcatel-Lucent Türkiye Yön.Kur.Bşk.ve Türkiye-Azerbaycan G.Md. - atamalar

  Önder Sönmez - Alcatel-Lucent Türkiye Yön.Kur.Bşk.ve Türkiye-Azerbaycan G.Md.21.03.2015

  İK Atamalar

  Digital Equipment Kanada/Compaq Canada’da çalıştıktan sonra Microsoft Türkiye’de farklı pozisyonlarda bulundu.EMC Türkiye’de 2010-2015 yılları arasında Genel Müdür olarak görev yapmıştı.
 • Kamuya görevden alma standardı geliyor - atamalar

  Kamuya görevden alma standardı geliyor19.03.2015

  Gündem

  Meclis Genel Kurulu’nda görüşülen torba teklife eklenmek üzere dün gece yarısı getirilen bir önergeyle, Dışişleri, TSK, MİT ve Emniyet gibi meslek memurları dışındaki yöneticiler de dahil kamu görevlilerinin görevden alınmaları ya da görev sürelerinin sona ermesi halinde atanacakları yeni görev yerlerine ilişkin düzenlemeye gidiliyor.
 • Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı - atamalar

  Efkan Ala Bakanlık'tan ayrıldı konaktan ayrılmadı16.03.2015

  Gündem

  Ankara siyasi kulisleri, Başkent'in en ünlü binalarından Vali Konağı'nda oturan "sade vatandaşı" konuşuyor.
 • Töre Birol - Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım İş Birimi Genel Müdürü - atamalar

  Töre Birol - Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım İş Birimi Genel Müdürü14.03.2015

  İK Atamalar

  2006’da Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Kategori ve Ticari Pazarlama Yöneticisi oldu.Henkel’de farklı görevler alan Birol, son olarak Henkel Ukrayna Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü ve Yürütme Kurulu Başkanı idi.
 • Martin Thomas - Media Markt CFO’SU - atamalar

  Martin Thomas - Media Markt CFO’SU14.03.2015

  İK Atamalar

  HP İtalya’da CFO olarak çalıştıktan sonra aynı ülkede Pfizer’de Satış Direktörü olarak görev aldı.Ardından Metro Grup bünyesinde Finans Direktörü olarak çalıştı.
 • Bülent Gürcan - Teknosa Genel Müdürü - atamalar

  Bülent Gürcan - Teknosa Genel Müdürü14.03.2015

  İK Atamalar

  İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu.Topshop Topman/Giysa’da Operasyon Müdürü, Başer Holding’de Perakende Direktörü, TeknoSA Satış Direktörü ve TeknoSA Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Gürcan, son olarak Media-Saturn CEO’su idi.
 • CHP'li Koç Ak Parti'ye yüklendi - atamalar

  CHP'li Koç Ak Parti'ye yüklendi08.03.2015

  Ege

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde sağlık çalışanlarıyla toplantı yaptı.Toplantı sürerken gündemi değerlendiren CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Haluk Koç, dolardaki yükselişe dikkat çekip, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek, "Dünya konjonktürü, FED, ABD verileri doların yükselişini işaret ediyor.Ama önce sen saray sakinini bir sustur.Konuştukça yangına benzin döken bir cumhurbaşkanı var.Bir gün de sus kardeşim ya.Şehit cenazesi kalkarken bile saygısızlık gösterip eşzamanlı konuşma alışkanlığını sürdüren bir cumhurbaşkanı var" dedi.
 • Bakan Avcı: Öğretmen atamalarının seçimlerle ilgisi yok - atamalar

  Bakan Avcı: Öğretmen atamalarının seçimlerle ilgisi yok06.03.2015

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “(Öğretmen atamaları) bu kadro ihdasının seçimlere yönelik bir seçim ekonomisi uygulaması olduğu spekülasyonu doğru değil" dedi.
 • Engelli öğretmen kadrosu için tercihler başlıyor - atamalar

  Engelli öğretmen kadrosu için tercihler başlıyor04.03.2015

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın 300 engelli öğretmen alımı kararından sonra başvuru tarihleri de açıklandı.Adaylar 6-10 Mart tarihleri arasında 3 il tercihinde bulunacak.Başvurular il milli eğitim müdürlükleri tarafından onaylacak.Atamalar ise 13 Mart’ta yapılacak.
 • Yalçın BAYER

  İnönü’den Şişli açıklaması - atamalar

  İnönü’den Şişli açıklaması27.02.2015

  Yazarlar

  ŞİŞLİ Belediye Başkanı H.Hayri İnönü dünkü “Şişli Belediyesi’nde neler oluyor?” başlıklı, bir belediye çalışanının 43 satırlık mektubuna yaklaşık 120 satırlık bir açıklama gönderdi.İnönü, soruları, ‘İftira, asılsız ve karalama amaçlı’ olarak niteliyor.Her maddeyi uzun uzun yanıtlayan İnönü daha sonra şöyle diyor:
 • Oya ARMUTÇU

  Hakimler iğneyi kendine batırıyor - atamalar

  Hakimler iğneyi kendine batırıyor25.02.2015

  Yazarlar

  Özgecan Aslan’ın vahşice öldürülmesinin ardından idam tartışması başlarken, gözler tecavüz yargılamalarında uygulanan ve tartışma yaratan ceza indirimlerine, yapılması istenen yasal düzenleme önerilerine çevrildi.
 • Deniz SİPAHİ

  Üslup değişmezse sokaktaki tansiyon da düşmez - atamalar

  Üslup değişmezse sokaktaki tansiyon da düşmez25.02.2015

  Yazarlar

««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»