Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER326Erdal SAĞLAM89Yalçın DOĞAN71Emin ÇÖLAŞAN56Mehmet Y. YILMAZ40Sedat ERGİN36Tufan TÜRENÇ34Şükrü KÜÇÜKŞAHİN34Taha AKYOL30Oktay EKŞİ25Cüneyt ÜLSEVER24Fatih ALTAYLI22Enis BERBEROĞLU21Ayşe ARAL18Mehmet Ali BİRAND18Muharrem SARIKAYA18Ahmet HAKAN17Oya BERBEROĞLU14Özdemir İNCE14Fatih ÇEKİRGE11İsmet BERKAN11Deniz SİPAHİ10Ercan KUMCU10Vahap MUNYAR10İsmet SOLAK10Ertuğrul ÖZKÖK9Gülçin TELCİ9Aydın CANDABAK8Cengiz ÇANDAR8Mümtaz SOYSAL8Nuran ÇAKMAKÇI8Ayşegül DOMANİÇ YELÇE7Ferai TINÇ7Güzin Abla7Tolga TANIŞ7Bekir COŞKUN5Erdinç Çelikkan5Ali Atıf BİR4Bilgin GÖKBERK4Doğan HIZLAN4Oya ARMUTÇU4Pakize SUDA4Yaşar SÖKMENSÜER4Çiğdem TOKER4Akif BEKİ3Banu ŞEN3Bünyamin GEZER3Deniz BAYRAMOĞLU3Emre Özpeynirci3Erkan ÇELEBİ3Erman TOROĞLU3Haluk KALAFAT3Kamil Aydoğan3Kanat ATKAYA3Kurthan FİŞEK3Serdar TURGUT3Soner YALÇIN3Uğur GÜRSES3Yılmaz ÖZDİL3İlhan SÖYLER3İlter TÜRKMEN3Şükrü KIZILOT3Arda AKIN2Banu TUNA2Eyüp Can - Referans2Gila BENMAYOR2M. Rauf Ateş2Mehmet ARSLAN2Mehmet Barlas2Murat BARDAKÇI2Murat Yetkin2Rauf TAMER2Reşat KUTUCULAR2Tuğrul ŞAVKAY2Uğur CEBECİ2Zeynep ATİKKAN2Zeynep GÖĞÜŞ2Ünal Özüak2Abdulkadir SELVİ1Altan Tanrıkulu1Arman Kırım1Ayçe DİKMEN1Ayşe ARAL - Kelebek1Ayşe ARMAN1Bahar AKINCI1Cemal TÜKEL1Cengiz ÖZDEMİR1Deniz Gürel1Dursun GÜNDOĞDU1Ege CANSEN1Elif Çongur1Emre KIZILKAYA1Ercan SAATÇİ1Erdal İPEKEŞEN1Esra KAYA1Eyüp CAN1Faruk BİLDİRİCİ1Hayri ÇETİNKAYA1Jale Özgentürk1Kenan BAŞARAN1

Atama

Atama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Atama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.350 Atama haberi bulunmuştur.

Atama Haberleri

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin: “Öğretmen mağduriyet yaşamayacak”

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin: “Öğretmen mağduriyet yaşamayacak”

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, Twitter hesabından öğretmenlerin performans değerlendirmesi ve müdür yardımcılığı sınavıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

1.7.2016Eğitim
Yargıda yeni düzenleme kabul edildi

Yargıda yeni düzenleme kabul edildi

Yüksek yargıda düzenlemeler içeren Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.

1.7.2016Gündem
Özelden devlete nakil

Özelden devlete nakil

Meclis’te görüşülen eğitim tasarısına göre ‘paralel devlet yapılanması’yla bağlantılı görülen vakıf üniversiteleri kapatılırsa öğrencileri devlet üniversitelerine aktarılacak. Tasarıyla yeni sözleşmeli öğretmenlerin mülakatla alımı ‘torpil’ tartışmalarına neden oldu.

1.7.2016Eğitim
YÖK üyeliğine atama kararı Resmi Gazete'de

YÖK üyeliğine atama kararı Resmi Gazete'de

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyeliğine Prof. Dr. Metin Topcuoğlu'nun seçilmesiyle ilgili karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

30.6.2016Eğitim
Danıştay Kanunu'nda değişiklikte ilk adım atıldı

Danıştay Kanunu'nda değişiklikte ilk adım atıldı

Danıştay Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'nın 1. bölümünde yer alan 14 maddesi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

29.6.2016Gündem
2016 İl dışı yer değiştirme ve atama sonuçları açıklandı!

2016 İl dışı yer değiştirme ve atama sonuçları açıklandı!

İl dışı yer değiştirme ve atama sonuçları dün akşam açıklandı. 16-22 Haziran tarihlerinde başvuruları alınan yer değiştirme ve atamaların sonuçları MEBBİS ve MEB atama sonuçları sayfasında erişime açıldı. 2016 il dışı yer değiştirme ve atama sonuçlarını haberimizdeki link üzerinden kontrol edebilirsiniz. İlişik kesme işlemleri bugün yapılacak.

28.6.2016Gündem
Öğretmenlerin yer değiştirme sonuçları açıklandı

Öğretmenlerin yer değiştirme sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), öğretmenlerin iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvuru sonuçları açıklandı.

27.6.2016Gündem
Eğitimi düzenleyen tasarı komisyonda tartışılıyor

Eğitimi düzenleyen tasarı komisyonda tartışılıyor

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eğitim alanında temel altyapı ve erişim sorunlarını önemli ölçüde çözdüklerini belirterek, gelecek dönemde başta eğitimin kalitesini yükseltmek olmak üzere, eğitimde örnek alınan ülke olmayı amaçladıklarını bildirdi.

27.6.2016Eğitim
Sözleşmeli öğretmenlikte ayrıntılar netleşmeye başladı

Sözleşmeli öğretmenlikte ayrıntılar netleşmeye başladı

MEB, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesine atanan kadrolu öğretmenlerin yüzde 60'ının 1 yıl sonra yer değişikliği talebinde bulunması nedeniyle "sözleşmeli öğretmen" formülü üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

25.6.2016Eğitim
Emniyet'te şark görev listesi yayınlandı

Emniyet'te şark görev listesi yayınlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 38 bin 103 polisi kapsayan atama ve yer değiştirme işlemleri gerçekleştirildi.

24.6.2016Gündem
38 bin polisin beklediği haber geldi

38 bin polisin beklediği haber geldi

Emniyet Teşkilatı Personelinin 2016 Yılı Genel Atamaları çerçevesinde 38 bin 103 personelin atama ve yer değiştirme işlemi gerçekleştirildi.

24.6.2016Gündem
Hasta yakını doktorun kolunu kırdı

Hasta yakını doktorun kolunu kırdı

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bir hasta yakınının doktorun kolunu kırdığı iddia edildi.

22.6.2016Sağlık
Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

Kılıçdaroğlu'ndan gazetecilerin tutuklanmasına tepki

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Gündem Gazetesi ile dayanışmak için başlatılan "Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği" kampanyasına katılarak gazetenin bir günlük yayın yönetmenliği görevini üstlenen ve "Terör örgütü propagandası yapmak"tan tutuklanan Şebnem Korur Fincancı, Ahmet Nesin ve Erol Önderoğlu için konuştu: oturuyor. Bu aydınlar, ellerine bomba alıp eylem yaptılarsa hapse atın, valilere telefon açıp bunlar dokunmayın dedilerse bunları alın içeriye. Siz Türkiye'nin dünyada bozulan imajına katkı yapıyorsunuz.

21.6.2016Gündem
TÜRKONFED'den

TÜRKONFED'den "kayyum düzenlemesi" açıklaması

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Tarkan Kadooğlu, kayyumların atama yetkilerinin genişletilmesi ile ilgili düzenlemenin değiştirilmesinden iş dünyası olarak memnuniyet duyduklarını belirtti.

20.6.2016Ekonomi
Başbakanlık Müsteşarlığı'na flaş atama

Başbakanlık Müsteşarlığı'na flaş atama

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı (AFAD) Başkanı Fuat Oktay, Başbakanlık Müsteşarlığı görevine getirildi.

19.6.2016Gündem
Bozdağ: AK Partili vekiller ifadeye gidecek

Bozdağ: AK Partili vekiller ifadeye gidecek

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, milletvekillerinin ifadelerinin alınma sürecine ilişkin, "Dilerim ki CHP'nin, MHP'nin, HDP'nin sayın milletvekilleri de bu konuda yasaların emri neyse ona uygun hareket ederler" dedi. Bozdağ, AK Partili vekillerin çağrıldıkları zaman ifade vermeye gideceklerini söyledi.

18.6.2016Gündem
Şark görevi 2 ile 7 yıl arasında artırıldı

Şark görevi 2 ile 7 yıl arasında artırıldı

Emniyet atama ve yer değiştirme yönetmenliğinde yapılan değişiklikle ikinci bölge illerindeki şark hizmet süreleri 2 ile 7 yıl arasında arttırıldı. Yeni düzenleme ile poliste iki yıllık şark görevi hükmü de ortadan kalktı. Hakkari ve Şırnak’ta zorunlu hizmet süresi 2’şer yıldan 3’er yıla çıkartılırken, terör riski taşımamasına rağmen ikinci bölgede yer alan ve polislerin ilk tercih yaptığı illerde ise şark hizmet süresi 7 yıla kadar çıkarıldı. Değişiklik çeşitli rütbelerdeki 261 bin polisi etkileyecek.

18.6.2016Gündem
10. Yıl Marşı'nı yasaklatmıştı... Bolu İl Milli Eğitim Müdürü'ne kamuya zarardan 5 ay

10. Yıl Marşı'nı yasaklatmıştı... Bolu İl Milli Eğitim Müdürü'ne kamuya zarardan 5 ay

Okullarda 10’uncu Yıl Marşı’nın çalınmaması talimatını veren Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Balıkesir’de görev yaptığı dönemde ‘görevi kötüye kullanmak, norm kadrodan fazla müdür yardımcısı görevlendirerek ek ders ücreti ödenmesini sağlamak’ ve ‘kamu zararına yol açtığı’ iddiasıyla yargılandığı davada dün 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.

17.6.2016Gündem
TÜSİAD'dan kayyum uyarısı

TÜSİAD'dan kayyum uyarısı

TÜSİAD, TBMM’ye gönderilen kayyum atanması düzenlemesiyle ilgili yaptığı yazılı açıklamada, 'Türkiye’de faaliyet gösteren tüm şirketlerin ticari faaliyetlerini doğrudan etkileyebilecek bu tip önemli ve ağır sonuçlar doğurabilecek bir düzenlemenin, ilgili düzenleyici otoriteler ve paydaşların aktif katılımı ile uzun ve titiz bir değerlendirme sürecinden geçerek hazırlanmış olmasının gerektiğini düşünmekteyiz' denildi.

17.6.2016Ekonomi
Çalışma Bakanlığı'ndan iş müjdesi

Çalışma Bakanlığı'ndan iş müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden konuya ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Yapılan açıklama şu şekilde: "KPSS sonuçlarına göre, 137 kamu kurum ve kuruluşuna toplam 10 bin 144 kişi alınacak.  Ortaöğretim, lise ve üniversite düzeyinde yapılacak yerleştirmeler için tercihler 22 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında internetten yapılacak.

15.6.2016Ekonomi
Ağustos ayında atama yok, TEOG’da 980 öğrenci birinci oldu

Ağustos ayında atama yok, TEOG’da 980 öğrenci birinci oldu

TBMM Genel Kurulu’nda, Maarif Vakfı Kanunu Tasarısı görüşmelerinde konuşan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Ağustos ayında öğretmen ataması yapmıyoruz. Yeni bir uygulama başlattık, bundan sonraki öğretmen alımını şubatta yapacağız”dedi.  Bakan Yılmaz ayrıca TEOG’da 980 öğrencinin 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak tam puan aldığını da açıkladı.

15.6.2016Eğitim
MİT'in 2 numarasına flaş atama

MİT'in 2 numarasına flaş atama

MİT Müsteşar Yardımcısı İsmail Hakkı Musa Paris Büyükelçisi, Brezilya Büyükelçisi Hüseyin Lazip Diriöz Moskova Büyükelçisi olarak görevlendirildi. 24'üncü Dönem Bursa Milletvekili Tülin Erkal Kara Üsküp Büyükelçisi, Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu da Dünya Ticaret Örgütü Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi oldu.

13.6.2016Gündem
Ermeni yazarla fotoğrafı hakimin başına dert açtı

Ermeni yazarla fotoğrafı hakimin başına dert açtı

İstanbul İstinaf Mahkemesi üyeliğine atanan Hakim Kemal Şahin’e, bu atama kararından beş gün sonra, Facebook ve Twitter’daki paylaşımlarından ötürü Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) tarafından soruşturma başlatıldı. Kanıt olarak gösterilen paylaşımlarda; Şahin’in iki kızı ile birlikte Ermeni yazar Mıgırdiç Margosyan’ı kitap fuarında ziyaret edip çektirdiği fotoğraf, Cizre ve Sur’da sivillerin hayatını kaybetmesine, devlete ve yargı kuruma yönelik eleştiriler yer alıyor

13.6.2016Gündem
Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı'na ve bazı bakanlıklara atama

Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı'na ve bazı bakanlıklara atama

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkan Yardımcılığına, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Maliye ve Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

9.6.2016Gündem
MEB 250 engelli öğretmen istihdam edecek

MEB 250 engelli öğretmen istihdam edecek

Milli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB), bu yılki Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) katılan adaylardan 250 öğretmen alımı yapılacak.

8.6.2016Eğitim
Hâkim-savcı atama kararnamesinde dikkat çeken isimler

Hâkim-savcı atama kararnamesinde dikkat çeken isimler

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi tarafından Adli ve İdari yargı kararnamesi ile hakim ve savcıların atamaları yapıldı. Kararname ile adli yargıda 3 bin 228, idari yargıda ise 518 hâkim-savcının görev yeri değişti.

6.6.2016Gündem
İstanbul Erkek Lisesi'nde okul müdürüne protesto

İstanbul Erkek Lisesi'nde okul müdürüne protesto

İstanbul Erkek Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde, öğrenciler Müdür Hikmet Konar konuştuğu sırada sırtlarını döndüler

4.6.2016Gündem
Yılmaz'a tepki: Neden atama yok

Yılmaz'a tepki: Neden atama yok

Ağustos'ta öğretmen ataması olup olmayacağını Meclis Milli Eğitim Komisyonu’nda Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a sorduğunu belirten CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, “MEB Komisyonu’nda Bakana sordum; kesin olarak ağustosta atama yok” ifadesini kullandı.

2.6.2016Eğitim
Edirne'ye 5 ay sonra vali atandı

Edirne'ye 5 ay sonra vali atandı

EDİRNE’de Vali Dursun Ali Şahin’in yaş haddinden emekliye ayrılmasının ardından 5 ay vekaletle yönetilen Edirne’ye son kararnameyle Kars Valisi Günay Özdemir atandı.

1.6.2016Gündem
Sözleşmeliden memurluğa geçişte 5 yıllık nakil yasağı sürecek

Sözleşmeliden memurluğa geçişte 5 yıllık nakil yasağı sürecek

Anayasa Mahkemesi, sözleşmeli personel statüsünden memur kadrosuna atananlara 5 yıl süresince diğer kamu kurum ve kuruluşlarına nakil yasağı getiren kanun hükmünün iptal istemini reddetti.

31.5.2016Ekonomi
‘Öpüşme’ davasında takipsizlik

‘Öpüşme’ davasında takipsizlik

Hatay Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, kız arkadaşıyla öpüştüğü iddiasıyla müdür odasında azarlanan H.İ. adlı erkek öğrencinin balkondan atlayıp felç kalmasına ilişkin soruşturmada, takipsizlik kararı verildi. Kararda, müdür ve müdür yardımcısının hakaret ve tehditte bulunmadığı savunularak, “Gencin bir anlık fevri hareketiyle intihara yönlendiği ve ortaya bu sonucun çıktığı” iddia edildi.

27.5.2016Gündem
Türk üniversitelerinde 135 Afrikalı akademisyen var

Türk üniversitelerinde 135 Afrikalı akademisyen var

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Türkiye'deki üniversitelerde 135 Afrikalı öğretim elemanının ders verdiğini, bu sayının, her yıl imzalanan iş birliği anlaşmaları ve Türk hükümeti tarafından sağlanan burslarla arttığını bildirdi.

25.5.2016Eğitim
Aday öğretmenlere 2 haftalık yaz tatili izni

Aday öğretmenlere 2 haftalık yaz tatili izni

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından (MEB), "Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci" takviminde değişikliğe gidilerek, aday öğretmenlere 15 Ağustos'tan itibaren 2 hafta süreyle tatil yapma imkanı tanındı.

25.5.2016Eğitim
Veysi Kaynak kimdir? İşte yeni görevi..

Veysi Kaynak kimdir? İşte yeni görevi..

Veysi Kaynak kimdir, hangi göreve atandı? Günün en çok konuşulan konularından birisi oldu. AK Kahramanmaraş milletvekili olan Veysi Kaynak Başbakan Yardımcısı olarak atandı. Veysi Kaynak'ın özgeçmişi ve merak edilenleri haberimizde.

24.5.2016Gündem
Eğitim alanını düzenleyen tasarı

Eğitim alanını düzenleyen tasarı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

23.5.2016Eğitim
AK Parti'den Bülent Arınç'a yanıt geldi

AK Parti'den Bülent Arınç'a yanıt geldi

AK Parti İstanbul Milletvekili Kuzu'dan "Arınç, yıllardır parti içinde bulunmuş bir arkadaşımız, büyüğümüz. Hizmeti için bir şey diyemeyiz ama bu son alınganlığını doğru bulmam. Eski bakanlarla beraber, aynı yerde oturduk, mutlaka onun yeri de orasıdır. Öyle biliyorum. İl başkanları arasında, delegelerin yeri olarak belki gösterilmiş olabilir. Mutlaka konumu oradadır. Bir yanlış algılama var gibi geliyor bana" dedi

23.5.2016Gündem
Davutoğlu'nun devrettiği o yetki Binali Yıldırım'a verilecek mi?

Davutoğlu'nun devrettiği o yetki Binali Yıldırım'a verilecek mi?

AK Parti'li Fatih Şahin, Davutoğlu'nun 29 Nisan'da devrettiği il ve ilçe başkanlarını atama yetkisinin Binali Yıldırım'a verilebileceğini söyledi

22.5.2016Gündem
BOTAŞ Genel Müdürlüğüne Burhan Özcan atandı

BOTAŞ Genel Müdürlüğüne Burhan Özcan atandı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Burhan Özcan atandı.

21.5.2016Ekonomi
MEB’de atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

MEB’de atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı’nda (MEB) Müsteşar Yardımcılığı’na Ahmet Emre Bilgili getirildi.

20.5.2016Eğitim
Öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları 16-22 Haziran arasında

Öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları 16-22 Haziran arasında

Öğretmenler, isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı iller arası yer değiştirme başvurularını, 16-22 Haziran 2016 tarihleri arasında MEBBİS üzerinden yapabilecek.

18.5.2016Eğitim
Artvin Milli Eğitim’de görev değişimi

Artvin Milli Eğitim’de görev değişimi

Artvin Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, görevden alındı.

13.5.2016Eğitim
Media Markt’tan iki yeni atama

Media Markt’tan iki yeni atama

Media Markt Türkiye’de Temmuz 2015’ten bu yana Operasyonlardan Sorumlu Co-COO olarak görev yapan Remko Rijnders, şirkete Operasyonlardan Sorumlu COO olarak atandı.

12.5.2016Teknoloji
Ancak birlikte başarabiliriz

Ancak birlikte başarabiliriz

Şu anda İsrail’in Türkiye’deki en üst düzey temsilcisi olan Shai Cohen, Hürriyet’e konuştu.

11.5.2016Dünya
ADÜ Rektör Danışmanlığı’na atama

ADÜ Rektör Danışmanlığı’na atama

Aydın’da Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Danışmanlığı görevine Tarih Bölümü Öğretim Üyesi, Adnan Menderes Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Dilşen İnce Erdoğan atandı.

10.5.2016Eğitim

Yazar Sonuçları

Hedefteki Türkiye’de güvenlik zafiyeti gerçekten yok mu?

Hedefteki Türkiye’de güvenlik zafiyeti gerçekten yok mu?  

Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) isimli terör örgütü 28 Haziran gecesi İstanbul’da 42 can daha aldı, 41’i ağır olmak üzere 250 de yaralı var.

30.6.2016Yazar Yazıları
Ardahan’da ‘Altaylılar’ sevdalıları

Ardahan’da ‘Altaylılar’ sevdalıları

KARS Havalimanı’na indikten 90 km sonra Ardahan Üniversitesi’ne varıyorsunuz.

27.6.2016 Haber Yazıları
İçişleri Bakanı ile ne konuştuk

İçişleri Bakanı ile ne konuştuk

MECLİS’te iktidar ve muhalefet kulisinin tam ortasında durduk.

21.6.2016Yazar Yazıları
Büyükekşi: Doğa Koleji’ni üç ortak alıyoruz

Büyükekşi: Doğa Koleji’ni üç ortak alıyoruz

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından Doğa Koleji satılıyor. Hisselerinin yüzde 80’i Turkven Yatırım Fonu’na ait olan Doğa Koleji’nin alıcıları ise üç kişilik bir konsorsiyum. Konsorsiyumu oluşturan üç işadamı Muharrem Usta, Haydar Sancak ve Mehmet Büyükekşi.

18.6.2016Haber Yazıları
İktidardaki rahatlamadan payımıza ne düşecek?

İktidardaki rahatlamadan payımıza ne düşecek?

AK Parti, lidere sadakat sorununu çözdü.

25.5.2016Yazar Yazıları
Ancak Birlikte Başarabiliriz

Ancak Birlikte Başarabiliriz

Şu anda İsrail’in Türkiye’deki en üst düzey temsilcisi olan Shai Cohen, Hürriyet’e konuştu.

10.5.2016Haber Yazıları