MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER340Erdal SAĞLAM101Yalçın DOĞAN71Emin ÇÖLAŞAN66Tufan TÜRENÇ49Mehmet Y. YILMAZ47Sedat ERGİN39Taha AKYOL36Şükrü KÜÇÜKŞAHİN34Oktay EKŞİ25Cüneyt ÜLSEVER24Fatih ALTAYLI22Enis BERBEROĞLU21Mehmet Ali BİRAND19Ayşe ARAL19Muharrem SARIKAYA18Ahmet HAKAN17Oya BERBEROĞLU14Özdemir İNCE14Ertuğrul ÖZKÖK12İsmet BERKAN12Fatih ÇEKİRGE11Ercan KUMCU10İsmet SOLAK10Vahap MUNYAR10Deniz SİPAHİ10Uğur GÜRSES10Ferai TINÇ9Gülçin TELCİ9Mümtaz SOYSAL8Aydın CANDABAK8Cengiz ÇANDAR8Nuran ÇAKMAKÇI8Güzin Abla7 Tolga TANIŞ7Ayşegül DOMANİÇ YELÇE7Kanat ATKAYA6Murat Yetkin6Bekir COŞKUN5Erdinç Çelikkan5Abdulkadir SELVİ5Doğan HIZLAN4Pakize SUDA4Uğur CEBECİ4Ali Atıf BİR4Yaşar SÖKMENSÜER4Oya ARMUTÇU4Çiğdem TOKER4Bilgin GÖKBERK4Erkan ÇELEBİ3İlter TÜRKMEN3Kurthan FİŞEK3Serdar TURGUT3Deniz BAYRAMOĞLU3Şükrü KIZILOT3Erman TOROĞLU3Haluk KALAFAT3Soner YALÇIN3Yılmaz ÖZDİL3Ünal Özüak3Banu ŞEN3Kamil Aydoğan3Faruk BİLDİRİCİ3İlhan SÖYLER3Akif BEKİ3Bünyamin GEZER3Emre ÖZPEYNİRCİ3Gila BENMAYOR2Murat BARDAKÇI2Tuğrul ŞAVKAY2Zeynep GÖĞÜŞ2Banu TUNA2Mehmet ARSLAN2Rauf TAMER2Zeynep ATİKKAN2Mehmet Barlas2M. Rauf Ateş2Ayçe DİKMEN2Eyüp Can - Referans2Melis ALPHAN2Arda AKIN2Reşat KUTUCULAR2Deniz Zeyrek2Mustafa Çulcu2Jale Özgentürk2Burak KÜNTAY2Fikret BİLA2Ayşe ARMAN1Dursun GÜNDOĞDU1Reşit ÇAĞLAYANGİL1Nurten ERK TOSUNER1Ercan SAATÇİ1Ömür GEDİK1Arman Kırım1Altan Tanrıkulu1Cengiz ÖZDEMİR1Erdal İPEKEŞEN1Salih NEFTÇİ1Hayri ÇETİNKAYA1Yavuz GÖKMEN1

Atama

Atama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Atama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.993 Atama haberi bulunmuştur.

Atama Haberleri

Hakan Evrim kendini böyle savundu... Bu görüntü soruldu...

Hakan Evrim kendini böyle savundu... Bu görüntü soruldu...

Genelkurmay çatı davasında bugün darbe girişiminin kilit isimlerinden 4. Ana Jet Üs Komutanı Hava Tuğgeneral Hakan Evrim savunma yapıyor. Evrim 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Akıncı Hava Üssüne götürülen Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a “Kanaat önderimiz Fetullah Gülen ile görüştürelim” dediği iddia edilen isim.

29.5.2017Gündem
Dursun Özbek: Bruma için teklif 9 milyon Euro

Dursun Özbek: "Bruma için teklif 9 milyon Euro"

Dursun Özbek: "Bruma için teklif 9 milyon Euro"

26.5.2017Merkez
TRT Genel Müdürlüğü için 56 aday başvurdu: Başçavuş da var şoför de var

TRT Genel Müdürlüğü için 56 aday başvurdu: Başçavuş da var şoför de var

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) TRT Genel Müdürlüğü için 56 adayın başvurduğunu bildirdi.

26.5.2017Gündem
TÜGVA Besni temsilciliğine atama

TÜGVA Besni temsilciliğine atama

TÜGVA Besni temsilciliğine atama

26.5.2017Besni
İlhan Talu kendini böyle savundu... Partigöçün ismini görünce FETÖ olduğunu anladım

İlhan Talu kendini böyle savundu... "Partigöç'ün ismini görünce FETÖ olduğunu anladım"

Suç tarihinde Genelkurmay Personel Başkanı olan eski korgeneral İlhan Talu, yayınlanan darbe mesajları altında Partigöç’ün ismini gördüğünde bu darbe girişiminin bir FETÖ’cü kalkışma olduğunu anladığını da belirterek, “Partigöç hakkında PDY (paralel devlet yapılanması) kaydı olduğunu bildiğim için mesajların altında onun ismini görüne bunun FETÖ’cü bir kalkışma olduğunu anladım” dedi. Talu, darbe girişiminin erkene alınmasına etkili olan isimlerden olmakla suçlanıyor.

26.5.2017Gündem
Meclis’te 1 saat 33 dakika

Meclis’te 1 saat 33 dakika

MECLİS Genel Kurulu dün gündemindeki konuları görüşemeden kapandı. TBMM Başkanlık tezkeresinin oylamasında AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can’ın karar yeter sayısı istemesi üzerine yapılan üç oylamada karar yeter sayısı bulunamadı. Oturumu yöneten Başkanvekili Pervin Buldan da karar yeter sayısı bulunmadığı için birleşimi salı günü toplanmak üzere kapattı. Böylece dün saat 14.00’de toplanan Meclis, 15.33’te kapanmış oldu.

25.5.2017Gündem
Sönmezateş: Emri Semih Terziden aldım...

Sönmezateş: Emri Semih Terzi'den aldım...

FETÖ'nün darbe girişimi esnasında Genelkurmay Karargahı'nda yaşanan eylemlere ilişkin, sözde Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de aralarında bulunduğu 221 kişinin yargılandığı davada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik Marmaris'teki suikast girişimini yöneten eski tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, "15 Temmuz'dan bugüne emir komuta zinciri içerisinde olduğuna inandırıldığım bir işin içerisinde yer aldım. Bana verilen emir 'Cumhurbaşkanı'nın Marmaris'ten alındıktan sonra Ankara'ya kadar emniyetle getirilmesi' idi." dedi. Sönmezateş, "Cumhurbaşkanını alma' emrini Semih Terzi generalden aldım. Semih Terzi'nin bu işte tepe başı olduğunu düşünmüyorum, onun da mutlaka bir üssü vardı, onun da emir aldığı birileri vardı. Semih Terzi, bizdeki jargonla bir ihtilal hazırlığı yapıldığını Çarşamba günü itibarıyla ima etti" diye konuştu.

25.5.2017Gündem
İki üniversiteye rektör aranıyor

İki üniversiteye rektör aranıyor

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Ege ve Abant İzzet Baysal üniversiteleri için rektör ataması yapılacağını duyurarak, ilgilenenlerin 25 Mayıs-9 Haziran tarihleri arasında başvurulabileceğini belirtti.

25.5.2017Eğitim
İl içi atama başvurusu için son iki gün MEBBİS il içi atama 2017

İl içi atama başvurusu için son iki gün! MEBBİS il içi atama 2017

İl içi atama başvurusu öğretmenler tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Hizmet puanları ve kontenjanlar dahilinde istedikleri okula gitmek için araştırmalarına başlayan öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yayımlanan il içi yer değiştirme kontenjanlarına göre il içi atama başvurusunda bulunabilecek. Peki, öğretmenlerin merakla araştırdığı il içi atama başvurusu nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

24.5.2017Eğitim
İki boş koltuk atama bekliyor

İki boş koltuk atama bekliyor

İki boş koltuk atama bekliyor

24.5.2017İzmir
Darbe davasında Cemil Turhana o fotoğrafları gösterildi...

Darbe davasında Cemil Turhan'a o fotoğrafları gösterildi...

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında, Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlerle ilgili sözde "Yurtta Sulh Konseyi" üyelerinin de arasında bulunduğu 221 kişinin yargılandığı davanın duruşmasına, TSK mesaj sisteminden gönderilen sıkıyönetim belgesinde imzası bulunan sanıklardan eski Genelkurmay Başkanlığı General-Amiral Şube Müdürü Albay Cemil Turhan'nın çapraz sorgusuyla devam edildi. Turhan'a darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı'ndaki fotoğrafları gösterildi.

23.5.2017Gündem
Darbe davasında kendini böyle savundu

Darbe davasında kendini böyle savundu!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi esnasında Genelkurmay Karargahı'nda yaşanan eylemlere ilişkin, aralarında sözde Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de yer aldığı 221 kişinin yargılandığı davaya devam edildi. TSK mesaj sisteminden gönderilen sıkıyönetim belgesinde imzası olan sanık eski Genelkurmay Başkanlığı General/Amiral Şube Müdürü Kurmay Albay Cemil Turhan, savunmasında daha önce emniyette verdiği ifadeyi kabul etmediğini söyledi.

23.5.2017Gündem
Tarkim Havacılık TMSFye geçti

Tarkim Havacılık TMSF'ye geçti

Tarkim Havacılık hakkında, İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimliği kayyum atama kararı aldı. Bu kararla birlikte şirket Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu bünyesine geçmiş olacak.

22.5.2017Ekonomi
Rektör adaylığı için başvuru alınacak

Rektör adaylığı için başvuru alınacak

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Ömer Halisdemir Üniversitesi’ne rektör ataması yapılacağını duyurdu. Buna göre, rektör olmak amacıyla aday adayları, 22 Mayıs-2 Haziran arasında  Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na başvurabilecek.

22.5.2017Eğitim
İşte HSK: 7 Haziran’da görevde

İşte HSK: 7 Haziran’da görevde

Adı değiştirilen ve üye sayısı 22’den 13’e düşürülen Hâkim ve Savcılar Kurulu, önceki gün Cumhurbaşkanı’nın da 4 üyeyi belirlemesiyle tamamlandı. Meclis’in seçtiği avukat Songül Yazar kurulun tek kadın üyesi. 

20.5.2017Gündem
Sandıklı Ülkü Ocaklarına atama

Sandıklı Ülkü Ocaklarına atama

Sandıklı Ülkü Ocaklarına atama

20.5.2017Afyon
Nazlıaka: Eğitimde 2019 hedefi zor

Nazlıaka: Eğitimde 2019 hedefi zor

Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, 2016-2017 öğretim yılında Başkent’teki eğitim durumuyla ilgili Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bir dilekçe verdi.

20.5.2017Ankara
13 kişilik HSK tamam

13 kişilik HSK tamam

16 Nisan’daki anayasa değişikliği ile üye sayısı 22’den 13’e, daire sayısı 3’ten 2’ye indirilen, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) olan adı Hâkimler ve Savcılar Kurulu olan HSK’ya, TBMM’nin seçtiği 7 üyenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da dört üye seçti. Erdoğan HSK’ya, HSYK üyeliği sona eren Mehmet Yılmaz ve Halil Koç ile Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekili Hüseyin Şahin ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Mehmet Akif Ekinci’yi seçti. 

19.5.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakimler ve Savcılar Kurulu Üyeliklerine atama yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakimler ve Savcılar Kurulu Üyeliklerine atama yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakimler ve Savcılar Kurulu Üyeliklerine atama yaptı

19.5.2017Ankara
Erdoğandan HSKya atama

Erdoğan'dan HSK'ya atama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakimler ve Savcılar Kurulu'na Mehmet Yılmaz, Halil Koç, Hüseyin Şahin, Mehmet Akif Ekinci'yi atadı.

19.5.2017Gündem
Final Four maçına olay hakem ataması

Final Four maçına olay hakem ataması!

Fenerbahçe'nin geçen sezon kaçırdığı Final Four şampiyonluğunun en önemli sorumlusu olan Slovak hakem Damir Javor, Olympiakos-CSKA Moskova maçına atandı!

19.5.2017Basketbol
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman Branş dağılımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman? Branş dağılımı

Sağlık Bakanlığı, kendi bünyesine dahil etmek üzere bin 555 personel alımı yapacağını duyurdu. İstanbul'un personel ihtiyacını gidermek için Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personel alımı gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman? Branş dağılımı nasıl olacak? İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımı ilanına ilişkin detaylar!

19.5.2017Gündem
Rusya iddialarını özel savcı araştıracak

Rusya iddialarını özel savcı araştıracak

ABD’de eski FBI başkanlarından, sert hukukçu kimliğiyle tanınan Robert Mueller, Rusya’nın başkanlık seçimlerine müdahalesi iddialarıyla ilgili soruşturmanın başına getirildi. Mueller’in atanmasıyla soruşturmanın daha ciddi bir safhaya girdiği yorumları yapılıyor.

18.5.2017Dünya
ABDde Rusya soruşturmasının başına eski FBI başkanı getirildi

ABD'de Rusya soruşturmasının başına eski FBI başkanı getirildi

ABD'de eski FBI Başkanı Robert Mueller, Rusya'nın başkanlık seçimlerine müdahalesi iddialarıyla ilgili soruşturmanın başına getirildi. Adalet Bakanı Başkan Yardımcısı Rod Rosenstein, soruşturmayı denetlemek için soruşturmaya alan dışından birinin getirilmesinin 'kamunun yararına olduğunu' söyledi.

18.5.2017Dünya
Fransada Laigneville Belediyesi evde ölmeyi yasakladı

Fransa'da Laigneville Belediyesi evde ölmeyi yasakladı

Fransa'da bir belediye doktor açığına dikkat çekmek amacıyla evde ölmeyi yasaklayan bir karar aldı.

17.5.2017Dünya
200 bin dosya gidecek... 10 soruda OHAL komisyonu...

200 bin dosya gidecek... 10 soruda OHAL komisyonu...

23 Ocak tarihli kanun hükmünde kararname ile kurulan Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu’na OHAL kapsamında alınan ihraç, kapatma gibi kararlara ilişkin yaklaşık 200 bin başvurunun gelmesi bekleniyor. OHAL Komisyonu kararıyla ihracı kaldırılan memurlara 15 gün içinde göreve dönüş yolu açılacak.

17.5.2017Gündem
Başkanın özgürlük kararı

Başkan'ın özgürlük kararı

OHAL Komisyon Başkanlığı görevine getirilen Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş’in Diyarbakır’da görev yaptığı sırada önüne gelen bir davada çarpıcı bir karşı oy yazısı yazdığı ortaya çıktı.

17.5.2017Gündem
Sözleşmeli öğretmen alımı mülakat sonuçları açıklandı

Sözleşmeli öğretmen alımı mülakat sonuçları açıklandı 

Sözleşmeli öğretmen alımı mülakat sonuçları açıklandı 

17.5.2017Ankara
23 bin aile hekimi dikkat Spirometre zorunlu oldu

23 bin aile hekimi dikkat! Spirometre zorunlu oldu

Aile sağlığı merkezlerine hem kamera hem de ‘spirometre’ (solunum fonksiyonu ölçme aleti) zorunluluğu geldi.  Sağlık Bakanlığı, Aile Hekimleri Uygulama Yönetmeliğinde değişiklik yaptı. Nöbet uygulamasına ilişkin genelgeyle yapılan değişiklikler, yönetmeliğe de girdi.

17.5.2017Ekonomi
TRT Genel Müdürlüğüne başvurular başladı

TRT Genel Müdürlüğü'ne başvurular başladı

Şenol Göka'nın 11 Mayıs'ta istifasıyla boşalan TRT Genel Müdürlüğüne atama için aday başvuruları bugün resmen başladı.

17.5.2017Gündem
Sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları için büyük iddia MEB açıklamasına göre...

Sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları için büyük iddia! MEB açıklamasına göre...

Sözleşmeli öğretmen mülakat sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atamalarının gerçekleştirilmesini bekleyen 20 bin 127 öğretmen için heyecanı doruklara çıkardı. Geçtiğimiz hafta sonu mülakatları tamamlayan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın değerlendirmeye aldığı sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları için sorgulamalarını gerçekleştirdi. Peki, sözleşmeli öğretmen sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merakla beklenen konu hakkında detaylı bilgiler

17.5.2017Eğitim
OHAL Komisyonu Başkanı Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş oldu

OHAL Komisyonu Başkanı Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş oldu

OHAL Komisyonu Başkanı Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş oldu

16.5.2017Ankara
TRTde ikinci deprem

TRT'de ikinci deprem

TRT’de Şenol Göka’nın Genel Müdürlük görevinden istifasının ardından ikinci bir deprem daha yaşandı.

16.5.2017Gündem
OHAL komisyonu tamam

OHAL komisyonu tamam

BAŞBAKAN Binali Yıldırım dün partisinin grup toplantısında OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu üyelerinin belirlendiğini ve göreve başlayacağını açıkladı.

16.5.2017Gündem
Son dakika... OHAL Komisyonu Başkanı belli oldu

Son dakika... OHAL Komisyonu Başkanı belli oldu

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş Komisyon Başkanı oldu.

16.5.2017Gündem
TRTde son dakika gelişmesi... Görevden alındılar...

TRT'de son dakika gelişmesi... Görevden alındılar...

TRT'de geçen hafta Şenol Göka'nın genel müdürlükten istifasının ardından dün de 8 isim görevden alındı. Böylece 6 daire başkanlığı boşaldı. Teftiş Kurulu Başkanı, TRT Genel Sekreteri ile Genel Müdür Özel Kalemi de görevden alınan diğer isimler oldu.

16.5.2017 Gündem
12 yıl sıkıntısı kalmadı

'12 yıl' sıkıntısı kalmadı

TRT Genel Müdürü Şenol Göka’nın geçen hafta sürpriz bir şekilde istifa etmesinin ardından Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yeni genel müdürün atanma sürecini başlattı. 12 yıl hizmet süresi şartını dolduran Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’in, TRT Genel Müdürlüğü’ne atanması için önünde bir engel kalmadı.

15.5.2017Gündem
Başkan Trump FBI’a acele yeni şef arıyor

Başkan Trump FBI’a acele yeni şef arıyor

2016’daki başkanlık seçim kampanyasına Rusya’nın müdahil olup olmadığını araştıran Federal Soruşturma Bürosu’nun (FBI) direktörü James Comey’i kovan ABD Başkanı Donald Trump, kısa sürede yeni atama niyetinde. Listede yaklaşık 12 aday var.

14.5.2017Dünya
Azil ve ‘tape’ tweet’i ABD’yi karıştırdı: Trump adaleti engelledi mi

Azil ve ‘tape’ tweet’i ABD’yi karıştırdı: 'Trump adaleti engelledi mi'

ABD’de Trump’ın Rusya ile bağlantısını araştıran FBI Başkanı Comey’i görevden almasının ABD Başkanı’na ‘adaleti engelleme’ suçlamasına yol açıp açmayacağı tartışılıyor. Bazı hukuk uzmanları ispatı halinde Trump’a ciddi suçlamalar yöneltilebileceği görüşünde. Bazı uzmanlar ise konunun sadece ‘siyasi bir mesele’ olarak kalacağını düşünüyor.

13.5.2017Dünya
MHP Kayseri İl Başkanlığına aday olunca görevden alındı

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na aday olunca görevden alındı

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na aday olunca görevden alındı

12.5.2017Kayseri
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: En büyük yatırımı öğretmene yaptık

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: En büyük yatırımı öğretmene yaptık

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: En büyük yatırımı öğretmene yaptık

12.5.2017Çanakkale
Ankarada son dakika gelişmesi... TRT Genel Müdürü istifa etti

Ankara'da son dakika gelişmesi... TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka'nın dilekçesinde, 'gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum' yazdığı öğrenildi. Göka'nın istifası da kabul edildi. Göka'nın yerine atama yapılıncaya kadar, TRT Kanunu gereği en kıdemli genel müdür yardımcısı olan Erkan Durdu vekalet edecek.

12.5.2017Gündem
Ankara Adliyesinde kritik görev değişimi

Ankara Adliyesi'nde kritik görev değişimi

Ankara Adliyesi'nde kritik görev değişimi

10.5.2017Ankara
Serik Adliyesinde nöbet değişimi

Serik Adliyesi'nde nöbet değişimi

Serik Adliyesi'nde nöbet değişimi

10.5.2017Antalya
TBMM’de olay… CHP ve HDP’li vekiller terk etti

TBMM’de olay… CHP ve HDP’li vekiller terk etti

TBMM'de Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu’na (HSK) üye belirlenmesi için kurulan komisyonda gerilim yaşandı. CHP ve HDP’li üyeler karma komisyonu terk etti

9.5.2017Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı konusunda yeni açıklamalar geldi

Sağlık Bakanlığı personel alımı konusunda yeni açıklamalar geldi!

Sağlık Bakanlığı personel alımı konusunda yeni gelişmeler ardı ardına geliyor. 12 bin 500 sağlık personeli alımı ile ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda konuyla ilgili çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve sürecin sonuna doğru yaklaşıldığını duyurdu. Çalışmalarla ilgili Maliye Bakanlığı'nın izin vermesinin ardından 12 bin 500 personel alımının ÖSYM'ye devredileceğini de aktaran Bakan Akdağ, bu aşamanın ardından atamaların yapılacağını belirtti. İşte, Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı ile ilgili bazı detaylar

9.5.2017Gündem
MHPde iki ilçe başkanını belirledi

MHP'de iki ilçe başkanını belirledi

MHP'de iki ilçe başkanını belirledi

7.5.2017Denizli
CHPden Bökenin istifasına ilginç yorum: Bizim için de sürpriz oldu

CHP'den Böke'nin istifasına ilginç yorum: Bizim için de sürpriz oldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, CHP Milletvekili Selin Sayek Böke'nin partideki görevlerinden istifasına ilişkin, "Bizim için de sürpriz oldu. Herhangi bir emare mevcut değildi" diye konuştu.

7.5.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Ok yaydan çıktı

Kılıçdaroğlu: Ok yaydan çıktı

CHP’de Selin Sayek Böke’nin sürpriz bir kararla “Mevcut yönetim anlayışının parçası olmayı uygun bulmuyorum” diyerek merkez yönetim kurulu (MYK) üyeliğinden istifa etmesi, CHP’de taşları yerinden oynattı. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bir grup PM üyesinin “Sağlar ile konuşun, o da geri adım atsın; bu sorunu barışçıl yolla çözelim” önerisine "Ok yaydan çıktı. Bu aşamadan sonra geri adım olmaz” dediği ve bu öneriyi kabul etmediği iddia edildi.

7.5.2017Gündem
Davutoğlu’dan alınan yetki Erdoğan’a verilecek

Davutoğlu’dan alınan yetki Erdoğan’a verilecek

33 ay aradan sonra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığına hazırlanan AK Parti’de gözler, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son döneminde genel başkanın yetki alanından çıkarılarak Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) iade edilen il ve ilçe teşkilatlarına atama yetkisine çevrildi.

6.5.2017Gündem